Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#2751) virkir válasza J.J. András (#2748) üzenetére


virkir
veterán

Egy kis matek.
A 128L/55-el sebzel átlag 490-et 1070 credit-ért.
A 105L/68-al sebzel átlag 320-at 1030 credit-ért.
Melyik éri meg jobban? Az elhanyagolható +20mm átütésről nem beszélve.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2752) holodp válasza J.J. András (#2748) üzenetére


holodp
aktív tag

Én pl el sem tudom képzelni az E-75-öt a legnagyobb ágyú nélkül. Tier 9-10-es tankok kiröhögnek, ha a KT ágyújával próbálsz nekik esni. Meg azért van némi tekintélyed az ellenség oldaláról, ha 4-500 HP-t tudsz lesebezni egy lövéssel.

virkir
Erről van szó. :)

[ Szerkesztve ]

(#2753) p06 válasza virkir (#2736) üzenetére


p06
senior tag

Az első 50-60 csatát ne nézd vele merf akkor igen noob jelleggel játszottam vele. Viszont az utobbi időben 20-50 csatát biztos mentem vele úgy, hogy 3000 körűl volt a sebzésem vele. Persze nem mindig... De most sokkal nagyobb szenvedés vele összegyűjteni ennyi sebzést.

(#2754) emre válasza Chris0321 (#2750) üzenetére


emre
veterán

he? :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2755) myckey válasza emre (#2754) üzenetére


myckey
veterán

gondolom ironizált ;)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#2756) Simulacrum válasza Dobi 562 (#2747) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Miért? Most nyomom én is, igaz csak a BDR-től, addig free xp-ből kihúztam. A BDR szerintem csak minimálisan marad le összképileg a KV-1-től. Az ágyúja ugye sokkal jobb, mint a KV-1-nek, mozgékonyabb is, egyedül ugye a papírsága a zavaró. A KV-1 nyeli a lövéseket, ez egy hangyányival jobbnak teszi, de amúgy pénzkeresésre is kiváló a BDR. Nekem kimondottan tetszett, öröm volt vele játszani. És kb. pont ugyanezt érzem az ARL esetén is. Ez az ágyú 6-os szinten hihetetlen erős. Az ARL még a BDR-nél is jobban mozog. Itt is csak a papírság a gond, de a gold világában a páncél szinte semmit sem számít amúgy sem. Már nem sok hiányzik a 7-es tankhoz, de ezzel is öröm nekem a játék. Szóval én bátran ajánlom a francia heavy ágat a BDR-től.

(#2757) Chris0321 válasza emre (#2754) üzenetére


Chris0321
addikt

Hülye kérdésre hülye válasz. Ez már nem az a tier ahol több fajta ágyúval is lehet használni a tankot mint pl. az M4, KV-1, PzIV és még sorolhatnám. Már akkor a hajam tépem ha Tigrist látok 10.5mm-es ágyú nagy torony kombinációval pedig az csak 7-es tier.

(#2758) Moleman válasza Simulacrum (#2756) üzenetére


Moleman
addikt

A kicsikkel nem kell sok xp, a B1 meg egész jó móka. :)
A BDR-rel nemrég, az ötös heavy farmerhétvégén játszottam többet, sokat vártam tőle, de csalódás volt. A többi ötös heavy-t már kitoltam, azok sokkal jobbak voltak, legalábbis az én játékstílusomhoz. Ha talál, szép nagyot sebez, de nagy krumpli, csak az nem lövi ki, aki nem akarja. Emlékszem, annak idején KV-1-gyel ~60 hp-val szembeálltam egy 650 hp-s BDR-rel, lehet, hogy ő volt noob, de én éltem túl. Ugyanezt érzem most én is a BDR-rel, amit ő érezhetett, a fallosz másik végén...

(#2759) SoulReaver válasza J.J. András (#2737) üzenetére


SoulReaver
veterán

Robbant:) nezd meg a replayt ;-)

(#2760) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

ritkán mutatok screenshotokat, de ezt muszáj, ez a vereség nagyon fájt
5100 dmg t54-gyel... vereség

http://kepfeltoltes.hu/130501/shot_010_cut_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

[ Szerkesztve ]

- no es importante -

(#2761) vhw válasza Atlantis (#2749) üzenetére


vhw
addikt

A Löwe árának megfelelő mennyiségű goldot kapsz.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2762) maross


maross
veterán

Jok még az nvidia kodok ma is? :)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2763) sith7 válasza maross (#2762) üzenetére


sith7
nagyúr

nem tudom ... adj egyet , kipróbálom :DDD

(#2764) RAiN91


RAiN91
őstag

free xp biztos a normál xp 5%-a? Mert nekem többnek tűnik. T28proto-val amióta játszom, ~4500 free-t szedtem össze (közben a többi tankkal csak a napi duplák voltak, 3-4 nap), T28prot-al meg 50k xp-nél járok.
+ előtte T25/2-nél is valahogy összejött a 20k free xp.

[ Szerkesztve ]

(#2765) maross válasza sith7 (#2763) üzenetére


maross
veterán

invite-ot tudok adni, a masikat kicsit sajnalom :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2766) sith7 válasza maross (#2765) üzenetére


sith7
nagyúr

:DD

pedig én szívesen kipróbáltam volna Neked ... csak, hogy ne szenvedj kétségek között :B

(#2767) Dobi 562 válasza Simulacrum (#2756) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én a B1-től kezdtem az ágat, nagyon szenvedős volt végig (kivéve a BDR-t).

A B1 az nekem nagyon lassú volt, az ágyúját sem szerettem. A BDR az tényleg jó, azt szerettem én is. ARL szintén lassú, az ágyúját meg nem éreztem olyan jónak, ahogy az adatai alapján tűnik. M4 45-nél majdnem hagytam a francba az egész ágat, csak nagy ritkán dupláztam, papír az egész tank, ráadásul vaksi. Az ágyúja meg ugyanaz mint az ARL-nél. Az 50 100-at viszont imádom, kedvenc 8-as nehéz-tankommá lépett elő. :)

(#2768) Tenken válasza maross (#2765) üzenetére


Tenken
őstag

Ha regisztrációnál elfogadja az invite-ot, akkor a másik is jó valószínűleg...

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#2769) #95904256


#95904256
törölt tag

Tök jó, volt egy heavy a csapatunkban. Hátul elbújt egy bokorban. Nagyjából legyaluljuk az ellent, de valahogy eljutottak a zászlóig. A heavy-t láttam mozogni a map-on. Elbújt egy másik bokorba... pár másodperccel kikaptunk.

(#2770) Dobi 562


Dobi 562
addikt

A VK 3001 D, az új 6-os német med iszonyatos jó tank. Fürge, pattogós, döntött frontpáncél, nagyon pontos ágyú, 150 átlag átütéssel és jó tűzgyorsasággal.

Eredetileg az volt a terv, hogy csak simán kifejlesztem rajta a felderítő párduc középeső motorját, de most úgy döntöttem megtartom még egy darabig.

(#2771) Tenken


Tenken
őstag

Mennyire életképes egy vezetéknélküli billentyűzet-egér páros WoT alatt szerintetek?
Most térnék át és kíváncsi lennék pár véleményre.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#2772) echterion válasza maross (#2762) üzenetére


echterion
nagyúr

Miért nem próbálod ki?

**********

(#2773) Barcelona95 válasza Tenken (#2771) üzenetére


Barcelona95
tag

Szia!

Én próbáltam laptopon Logitech M525-ös egérrel és elég kellemetlen volt, hogy az egér mozgatásához nem igazodott a tank mozgása, mert volt egy kicsi idő, ami alatt nem történt semmi.
Vezetéknélküli billentyűzettel nincsenek tapasztalataim. :N

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#2774) PR0JECTNR56 válasza Dobi 562 (#2770) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Na örülök ennek a hírnek, pont ezt a járművet szemeltem ki a következő áldozatomnak.

(#2775) maross válasza echterion (#2772) üzenetére


maross
veterán

Mert nem jatszom a jatekkal, es sajnalnek ra 3000 forintot.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2776) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Gyakorló csatába hogy a búsba lehet belépni?
Mert már nem tudom ,mióta várok de csak dobál ide-oda az elosztandó játékosoknál, de játékba nem kerülök :O

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2777) Moleman válasza Tenken (#2771) üzenetére


Moleman
addikt

Én sokat játszottam BT egérrel, ha folyamatosan mozgásban tartod, jó, viszont ahogy echterion is írta, álló helyzetből van reakcióidő, ami az "életedbe" kerülhet. Nem ajánlom.

(#2778) virkir válasza maross (#2775) üzenetére


virkir
veterán

Tartom a tegnapi ajánlatomat 3-4k jmf-ért szívesen kipróbálok neked agy nagy kódot. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2779) Whiskey_Cola


Whiskey_Cola
csendes tag

hello. szerintetek mi éri meg jobban? su-100Y vagy su-122-44 nem egy kategória a kettő, de goldra sem, és akarok a nagy prém tankom mellé egy másikat is farmolászni. melyikkel járnék jobban credit ügyileg?

(#2780) owen7711


owen7711
csendes tag

Hali!
TigerP mennyire effektív közelharcban a TigerH-hoz vagy a KV3-hoz viszonyítva? Az a 200mm-es front elég vaskos, de weakspotok veszik körül, ahogy a lövegpajzsot is.

(#2781) Moleman válasza Whiskey_Cola (#2779) üzenetére


Moleman
addikt

A td-k nem olyan jók farmolászni (kisebb a szorzójuk), ezekkel inkább mókázni lehet. :) Ha van nagy prémium tankod, szerintem elég az (nekem pl nincs is, ötös tankokkal farmolok).

[ Szerkesztve ]

(#2782) polgi803 válasza Moleman (#2781) üzenetére


polgi803
őstag

Honnan lehet tudni minek mennyi a szorzója? És minél magasabb magasabb szintű tankkal játszom,annál magasabb szintű lóvét kapok a menet végén? Csak,mert nem láttam kiugró eredményt, egy 3-as és 5-ös tankos menet után. De nem nagyon merültem bele... :F

(#2783) Moleman válasza polgi803 (#2782) üzenetére


Moleman
addikt

Egy fórumon olvastam, hogy a prémium td-k kevesebb pénzt hoznak, mint a nehéz tankok. A normál td-kkel nincs bajom, a T49 szépen hoz, de még lakótársamnak is voltak 20k profitos körei T95-tel, prémium account nélkül (persze általában épphogy csak megtérült). :)

Legjobban farmolni ötös tankkal lehet, afölött drága a javítás és sok esetben a lőszer is, hatossal már lehet mínuszos kört futni, ha egyből kilőnek és nem tudsz egynél többet lőni, vagy sokat lövöldözöl, de sose talál.

[ Szerkesztve ]

(#2784) Chris0321 válasza polgi803 (#2782) üzenetére


Chris0321
addikt

5-ös szinten lehet a legjobban farmolni, PzIV, KV-1 Churchill és társaival. A TD-knek rosszabb a szorzója, ezért ezek nem igazán jók erre. Minél nagyobb tierben van egy tank annál többet kell sebezned azért, hogy egálba gyere ki vele. Ez alól csak a 8-as prémium tankok kivételek amik direkt farmolásra vannak kitalálva.

(#2785) polgi803 válasza Chris0321 (#2784) üzenetére


polgi803
őstag

Hát most van egy 5-ös amcsi TD-m, egy 4-es közepes német Pz.kpfw III.,meg egy 3-as orosz tankom,amit nehéz vonalon viszek majd. Akkor most ilyenkor mi a szitu...gyúrjak a nehézre? Ha lóvé kell a többihez,akkor így érdemes mennem,mi? :F

[ Szerkesztve ]

(#2786) gy-daniel válasza Moleman (#2781) üzenetére


gy-daniel
tag

Én kérek elnézést, de akkor mi alapján mondasz véleményt a nagyobb prem td-kről, ha nincs is prem tankod? Azoknak általában igencsak jó a szorzója, ahogy a statisztikákat elnézem, de mivel nekem sincs, így többet nem okoskodnék. (itt egy link, ahol az átlagos jövedelemet mutatja: bevétel )

[ Szerkesztve ]

(#2787) Moleman válasza polgi803 (#2785) üzenetére


Moleman
addikt

Gyúrj a nehézre, a KV nagyon jó móka (és mire elit lesz, meg is tanulsz vele játszani, mert majdnem 100k xp kell vele, ha minden ágat tovább akarsz vinni).

(#2786) gy-daniel
Mondtam, hogy csak olvastam. Akinek van, örömmel fogadom, ha kijavít.

(#2788) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ha meghaltam a csatában akkor amíg nincs vége a harcnak nem tudom használni a tankomat?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2789) [HUN]Dani válasza owen7711 (#2780) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Aki tudja, hogy a kupolát kell lőni annak nem lesz akadály a TigerP 200mm páncélja, viszont aki nem tudja azzal jól el lehet játszadozni. Folyamatosan mozogni kell vele és nincs para, max ha már többen is körül vesznek. Szerettem nagyon a TigerP-t, de eladtam, mert elég 1db t7 gép a garázsba..az pedig nem más, mint az IS-2. Jobban fekszik nekem. :))

(#2788) mcwolf79: Nem.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#2790) polgi803 válasza mcwolf79 (#2788) üzenetére


polgi803
őstag

Addig nem...menj egy másikkal egy másik csatába...legalább lesz lóvéd. :)

(#2791) Imilenni válasza owen7711 (#2780) üzenetére


Imilenni
addikt

Amikor nekem megvolt elég kevés játékos próbálta átlőni a frontot.
Szerintem a H jobban használható.

Press "F" to pay respects.

(#2792) polgi803 válasza Moleman (#2787) üzenetére


polgi803
őstag

Akkor egyenlőre felfüggesztem a TD és közép tankokat és rámegyek az IS vonalra majd.Sokan dícsérik. :K

(#2793) polgi803


polgi803
őstag

Ja és még egy fontos kérdés...Valóban jobb a repesz romboló lövedék,mint a páncéltörő. Sebzésre azt írják,de kicsit kételkedem benne... :U

(#2794) Imilenni válasza polgi803 (#2793) üzenetére


Imilenni
addikt

Nem jobb.
Hiába nagyobb a sebzés ha egyszerűen nem üti át a páncélt a lövedék. AP-t( páncéltörőt) használj ;)

Press "F" to pay respects.

(#2795) PR0JECTNR56 válasza polgi803 (#2793) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A sebzése jobb, de a páncélátütő képessége kisebb.

(#2796) polgi803


polgi803
őstag

Sejtettem...akkor ezért volt ez fura nekem is...akkor visszaállok...THX :R

(#2797) virkir válasza Moleman (#2787) üzenetére


virkir
veterán

Hoz a SU rendesen csak sebezni kell vele, olyan 2,7-2,8 környékén lehet a credit szorzója prémiummal.
Egy jobban sikerült köröm vele.

Gyors, jól fordul, elég jó cammo és még némi páncélzata is van.
Az egyetlen nagy hátránya az ágyú a megszokott hektikus orosz 122-es elég húzós lőszer árral ami a nagyon jó rof-al égeti a hasznot rendesen.
Nem bántam meg, hogy beruháztam rá mint első igazi prémium tankra, igaz most a leértékeléskor vettem meg.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2798) memphis221


memphis221
tag

ez jo kör volt!

[link]

[ Szerkesztve ]

" memphis22 "

(#2799) Moleman válasza polgi803 (#2793) üzenetére


Moleman
addikt

Nagyon kevés olyan löveg van, amit HE lőszerrel kell/ajánlott használni. A KV ágon egyedül a 122 mm-es U-11 és a 152-es M-10 ilyen.
Az IS tényleg jó tank, szeretem, bár nekem egyelőre nem tűnik olyan OP-nek, mint a KV-1S volt hatos szinten.
(Jó tanács, ha elérsz a T-28-hoz, először a ZiS-4 löveget fejleszd ki, a torony ráér, azzal a löveggel álom lesz játszani.)

(#2797) virkir
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#2800) polgi803 válasza Moleman (#2799) üzenetére


polgi803
őstag

okés... :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.