Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#2501) yarsley válasza Napfénysüti (#2495) üzenetére


yarsley
aktív tag

Tok ugyan ugy vagyok az E100-al. E75-ot nagyon ki akarom probalni de a szaz nem vonz a T8-as agyuval...

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#2502) Napfénysüti válasza yarsley (#2501) üzenetére

E-75 engem is érdekel de E-100 nem kellene.
Viszont ez az M46 Patton... Elviszi a koronát a legutáltabb tankjaim között az tuti. Szabályosan elmebeteg leszek ha ezzel kell mennem. Most lesz meg a nagy ágyú rá de hatalmas késztetést érzek hogy azonnal eladjam és még a nevét is felejtsem el. :(((

Més que un club!

(#2503) jahrn


jahrn
senior tag

Visszaterve a mai beszelgetesre h jobb-e magas tierben (jatekos IQ szempontjabol) vagy sem, most mentem frissen - meg meleg:

Az egy dolog h a mezony leggyengebb tagjakent jo xp-t kaptam mert ugyebar spotting dmg. Nodehogy a T-62A meg M103 paros mellett en sebeztem a legtobbet...

[ Szerkesztve ]

(#2504) atis123


atis123
tag

Alakul ez... :) Mindet a bázison lőttem ki a Siegfried -line-on.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#2505) SoulReaver


SoulReaver
veterán

A mai napra jutott sok agyhalott zombi, persze a mi csapatunkba... De legalább ezt az ászt is elértem :)

[ Szerkesztve ]

(#2506) Atlantis válasza Napfénysüti (#2502) üzenetére


Atlantis
veterán

A nagyobb ágyúval azért javulni fog a véleményed róla, nálam legalábbis ez volt. Mondjuk a kezdeti szívatásokat nem tudtam feledni, így nem lett a kedvenc tankom, az biztos. Most ugyanígy érzek a T-54-gyel, végre fullos lett, de mire eddig eljutottam vele...

Német nagyvasakat addig biztos nem eszek én se, míg ki nem derül, mit változtatnak az arty-kon 8.6-ban. Remélem, javítanak a jelenlegi helyzeten, mert most siralmas T9-T10-es csatát menni. Pedig egyre jobban érdekel az E100 és a JagdE100 is.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#2507) Tesi válasza Napfénysüti (#2502) üzenetére


Tesi
tag

patton....hogy én hogy megutáltam... inkább E-50.

Te hiszel a MATRIXBAN?... Egy igazi JEDI nem hisz a matrixban!!!

(#2508) Angel1981 válasza odrif (#2064) üzenetére


Angel1981
veterán

Ki lett már próbálva valaki által?
Gond nélkül működik a 8.5-tel?
Köszi előre is!

(#2509) jahrn válasza Angel1981 (#2508) üzenetére


jahrn
senior tag

Mivel az egy skin mod ezert nem okozhat problemat. Max az lehet(ne) hogy ha megvaltozik egy tank UV map layout-ja (pl uj modelt kap) akkor hulyen nez ki rajta a skin.

[ Szerkesztve ]

(#2510) marked one94 válasza Napfénysüti (#2502) üzenetére


marked one94
őstag

Ne csináld már, a legjobb tank a játékban. Csak megfontoltan kell vele játszani ;) Én semmi pénzért nem válok meg tőle az tuti.

You'll Never Walk Alone

(#2511) csapee válasza jahrn (#2503) üzenetére


csapee
senior tag

Na ne idegelj, lehet cicalányokkal is menni :D (kezdő vok ez nekem új)

Csapee

(#2512) Patrick76496 válasza Bingisz (#2407) üzenetére


Patrick76496
őstag

Értem. Köszi a tippeket! :R

(#2444) +SoulRiever-: Már vagy 607 145 856-szor el lett mondva, de most leírom 607 145 857-edjére is :), hogy bizonyos hangár óra modokat (mint pl a wotinfo-s) a játék nem szeret.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#2513) Mcray


Mcray
senior tag

Megkaptam, hogy egy szar vagyok, és szart sem érek az IS-8-cal miután 2500 sebzéssel elbuktam egy csatát, mint a csapatom legjobb játékosa...Aki ezt állította, sebzett 1500-at...

Ez volt a következő csata:

[link]

Igen, szar vagyok és az IS-8 is szar...

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#2514) Macka


Macka
veterán

Sziasztok!

Van egy érdekes dolog, amit az elmúlt fél napban 2x tapasztaltam.
Grille-vel megyek, csata indul, elbújok. Meg sem mozdultam még, nem lőttem egyet sem, de az ellenség artyja kilő. A környéken egy ellenséges tank nem volt, aki spotolhatott volna. Fát nem döntöttem ki magam mellett. Akkor HOGY? :F

(#2515) Zolee_70 válasza Macka (#2514) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Ilyet már én is tapasztaltam, főleg századozás közben. Remélem nem valami minimap cheat...

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#2516) Napfénysüti válasza marked one94 (#2510) üzenetére

Komolyan mondom én szabályosan ideges leszek ha megyek vele. Tegnap mentem zárásként egy kört úgy hogy fent volt már a legjobb löveg. Eredménye annyi volt hogy egyedül a Tiger (7-es) tankról nem pattant. T-54 oldala úgy pattintotta a lövésem mint a huzat. E-50M mondjuk álmomban sem gondoltam hogy szemből sebzem, hát igazam is lett. :DDD
Majdnem eladtam már néztem is mennyit kapnék érte. Adok neki még max 20 csata lehetpséget de ha addig is ilyen siralmas lesz akkor a legnagyobb örömmel válok meg tőle. Max lecserélem egy M103-ra kis farmolás után. Volt már pár tank amit sikerült nagyon megutálnom (VK3002DB, SU-152) de eddig ez csesz fel a legjobban.
T-54-hez még kell úgy 40k xp ezért tegnap kíváncsiságból meglestem mik az adatai a Pattonhoz képest. Mit ne mondjak a mutatók 80%-ában jobbnak tűnik. Abből kiindulva hogy a T-44 is jobban bejön mint a Pershing szerintem elhibáztam hogy a Pattonra váltottam és nem vártam hogy a T-54-et vehessem. Ha tehetem majd idővel azért azt is kipróbálom.

Més que un club!

(#2517) Macka


Macka
veterán

Nem töltöttem fel ide még egy eredményemet sem, de azért ez.... És mi lett volna, ha a csapat másik fele is csinál valamit. :F

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2518) #95904256


#95904256
törölt tag

Tegnap egyik T2 menetben a 15.000 credites Confederate medálra hajtottam, de nem számoltam, hogy kiket sebeztem. 2-3 kill is összejött véletlenül. Végén az AFK játékosuk hozta döntetlenre a csatát, mert nem maradt idő felérni, kiiktatni. A medált megkaptam a jutalommal együtt. Hm... simán hozhattam volna a győzelmet, ha nem ragaszkodtam volna a medálhoz.

Szintén tegnapi élmény. Második csatám az M5A1-gyel, alap legénység, felszerelés és első csatám az új pályán! ( Nagyon jól néz ki az a pálya. ) Vagy 4-5 kill, Passucci medállal... jó kis járgány ez. :)

(#2519) Atlantis válasza Napfénysüti (#2516) üzenetére


Atlantis
veterán

T-54-en a D10T2C ágyút használom és bizony ha a Patton nagy puskájával pattan a lövésed, akkor ezzel meg pláne pattogni fog és mellé még gun depression sincs, valamint kisebb a sebzése is. Majd meglátod, az a tank sem leányálom, de tényleg más, mint a Patton, lehet az jobban tetszeni fog.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#2520) Djuree válasza Mcray (#2513) üzenetére


Djuree
félisten

rám tegnap írt egy ellenfél játékos, hogy szar vagyok a foch-al, miután kilőttem az inden panzerjét alóla. 2000+ wn6-os játékos volt, de úgy játszott mint egy 600+ -os. gondolom ideges lett hogy egy 1200-as kinyírta :DD

ez az új pálya mekkora jó már, mindet nyertük eddig rajta, amiben nekem mindig oroszlánrészem volt. tele van írtó jó helyekkel.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2521) Djuree válasza Napfénysüti (#2502) üzenetére


Djuree
félisten

tegnap játszottam a szakaszotok ellen, láttam pattonnal toltad :) ki is kaptatok :DDD bár nem miattatok volt, ti nagyjából hoztátok amit kell. pechetek volt h ellenetek voltam ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2522) virkir válasza Napfénysüti (#2516) üzenetére


virkir
veterán

Hát zsütikém szerintem nagy csalódás fog érni meg nem is tudom, hogy jött ki neked az a 80%.
Akárhogyan nézem a mozgékonyságán kívül nagyjából egyforma a két tank ha csak a száraz paramétereik alapján hasonlítjuk össze őket.
Sebességről. Ugye egy kezemen meg tudnám számolni melyek azok a pályák ahol számít ha elsőnek ér el med bizonyos pontokat egyébként pusztán annyi az előnye, hogy te kaphasd az első bazi nagy sallert.
Ergó a Patton rákényszerít, hogy megfontoltabban nyomulj, mire pozícióba érsz jó esetben már kialakult a csetepaté aztán te már kész helyzetet kapsz, könnyebb helyesen dönteni.
Ágyú. A T-54-en választhatsz a pontosság, jó célzási sebesség vagy a relatíve elfogadható átütés között mert ugye a D-10T2C aránylag pontos, gyorsan céloz de a 201mm pen azért ölég harmatos a D-54 219-hez képest, aminek meg viszont botrányos a szűkölése. Tisztára arty fíling. Hajtogathatod mint CW-n az artysta, várjál szűkülők... várjál szűkülők... még mindig... na megy a malac... baaaang... mellé mert bemozdul az mocsok.
Ezek az előnyök meg szépen megvannak fejelve az orosz tankokra jellemző gyenge gundeppression-al, ami miatt jóformán mindig teljes tankkal ki kell állnod ha lőni akarsz, míg a Patton elég ha kidugja az okos kis buksiját egy pillanatra és durrbele.
Ja és ki ne felejtsem a sebzést. A +/-25%-al már igen sokat számít a 320-390 különbség, nem véletlen, hogy zsóti majd mindig többet bír sebezni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2523) Napfénysüti válasza Atlantis (#2519) üzenetére

A T-44 és Pershing között is hasonló különbségek vannak mégis a T-44 sokkal jobban tetszik. Fürgébb, laposabb és több minden pattan róla. Nekem valahogy ez a kettő közül stílusban jobban bejön. Meg ellenfélként is figyeltem hogy egy Pattontól nem tartok mert kb egy 3 rétegű wc papírral vetekszik a páncélja míg a T-54 a döntött páncélja miatt sokkal több mindent ledob. Szóval lehet hogy ksiebbett sebez az ágyúja meg kevesebb picit az átütése de a fürgesége miatt azzal többet tudok oldalra, hátulra kerülni és talán nem lőnek ki 3 lövésből. Emiatt sokkal inkább szeretnék T-54-et már. Csak hülye voltam hogy nem vártam meg míg kifejlesztem és megvettem a Pattont. De korábban ezt annyira dícsérték hogy milyen jó meg. Biztos jó valakinek csak nem nekem. :U

Djuree: észre se vettem, miért nem írtál? Ha Timyyy és Barrett volt velem és ők E-75-ben ültek akkor ne lepődj meg ugyanis el voltunk ezekkel a tankokkal átkozva. Nekik az E-75-re volt szinte tiltott a dupla nekem meg ugye a Patton a már ecsetelt bajaim miatt még anynira se akarta beadni. :(
Mondom még kap pár lehetőséget de ha még egyszer úgy felb*sz agyilag mint tegnap mint a huzat úgy adom el.

virkir: igazad van de nekem maga az orosz medek stílusa jobban fekszik az eddigiek szerint.Lövegben egyébként régebben is mondtam hogy az amcsik verik az oroszokat. :K A sebességet nem azért említettem hogy előre rohanjak meghalni. Tegnap 1* ez is összejött de nem szoktam ilyet. Inkább arra gondolok hogy ha 1v1-be kerülök akkor könnyebben meg tudom a lassabb tankokat kerülni. utálok előrerohanni a halálba még meddel se rohangálok egyből előre. Mondjuk lehet emiatt is a TD stílus fekszik talán a legjobban. :D
Egyébként köszi a tegnapit, jó volt kicsit 3-an szakaszozni remélem nem bénáztam nagyon. :R

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#2524) Simulacrum válasza virkir (#2522) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Cserében majdnem kétszer olyan jó álcázási értékkel rendelkezik, mint a Patton, igaz annak valamivel nagyobb a látótávja. De a tapasztalataim azt mondják a T-54-et full camós legénységgel jó helyeken nem is veszik észre. Többször kaptam már vele csaló megjegyzéseket a túloldalról. A páncél pedig sokat számít, nagyon sok lepattanó van róla, ha jól használják. Sokat játszottam Pattonnal is, szerintem ég és föld 9-es szinten a két tank közti különbség a T-54 javára. 10-esen pedig megfordul a dolog, pontosabban ott jobban bejött az M48, de ott már nem ekkora a különbség, mert a T62 is nagyon jó tank. Ott már inkább egyéni stílus kérdése, valaki imádja a T62 rofját, amit megértek, én meg az M48 látótávját szeretem.

(#2525) Atlantis válasza Napfénysüti (#2523) üzenetére


Atlantis
veterán

Sokkal élesebb a különbség a Patton-T-54 között, mint egy szinttel lejjebb. Egyetértek virkir írásával, de majd meglátod te is. A tankok legtöbbször akkor pattintanak lövést, ha ellenfelek, mikor az ember benne ül, akkor meg úgy érzi, huzatosra lövi egy fölötte elszálló bogár is. :) Ugyan nem írom le a T-54-et, mert alapvetően nem rossz gép, de a lövegkitérítés hiányát szoknom kell. Minap is felmentem Mines-on a bányához vele és senkire nem bírtam lefelé visszalőni...az a 2°, ami különbség van a T-44 és utódja között, ilyen helyeken már érezhető.

Na, de majd meglátod, Patton alapján egyet megtanulhattál: mások véleményére ne alapozz. :)

Simulacrum:ez viszont igaz, nekem még csak átlagban 50% körül van a camo a T-54 legényeknél, de már néha nem hiszem el, hogy olyan helyekről lövök észrevétlen vele, ahonnan mással eszembe se jutna. Nagyon lebecsülik a camo-skill hatását, de nem haszontalan...azt se tartom elképzelhetetlennek, hogy a spot-rendszer bugjai még inkább rájátszanak, hogy akinél magas szintű a camo, az még többet profitálhat belőle...persze erre nincs bizonyíték.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#2526) Djuree válasza Napfénysüti (#2523) üzenetére


Djuree
félisten

azaz, úgy voltatok 3-an. Timi meglőtt, írtam is neki hogy timiiii :DDD de ezekszerint nem láttátok, mert ő se reagált rá. én meg csak meccs végén vettem észre h 3-an is voltatok :) amúgy foch-al voltam és enyém volt az első kill egy t-50 :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2527) AMD Power


AMD Power
titán

Én még nagyon kezdő vagyok. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2528) Jolet


Jolet
őstag

tegnap volt két jobb köröm Ruinbergben az IS-4-el
az egyikben ráadásul egeret is vacsiztam

[link]

[link]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#2529) jano_77 válasza Dobi 562 (#2472) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezzel kapcsolatban kérdezném, hogy Ti nem úgy veszitek észre, hogy vmit baromira elqrtak a pontozási rendszerben?
Tegnap volt egy csatánk Fjordok pályán és a K5-J5 mezőben én voltam egyedül - már ez is kiütötte a biztit nálam, hogy oda nem jött senki segíteni :o :W - és 2db IS-3, T34 és még egy hasonló kategóriájú heavy jöttek rám. Természetesen nem váltottam meg a világot, de tartottam Őket, ameddig tudtam.....kaptam némi arty támogatást és szakasz társam egy ISU-152-vel lőtte még Őket szemből H9-ből kb.
Csata végén eredmény listában haverom megrökönyödve látta, hogy alig kaptam spot dkg-t....pont azt ecsetelte, hogy legalább 2000 biztos fogok kapni....erre kaptam kemény 943!!! Hogy van ez a kibaszott rendszer?!? BUGOS netalántán?!?! Ezt lehet jelezni Sergejék felé!? :F
Meg azt veszem észre, mintha mostanában kevesebb XP-t adna olyan csatákért is, amiért korábban kaptam azért ezer felett, most simán alatta van...ez miért? Én érzem rosszul? :U

(#2502) Napfénysüti: mi a baj a Patton-nel, ennyire szar lenne!? :F

(#2527) AMD Power: mond, hogy ez nem a Te statod.....MÍNUSZOS wn6!?!? :Y

szerk:
(#2530) Djuree: de nem mínuszról indul egy játékos sem, ezt nekem ne mond....én sajnos az elején - kb 2K csatáig - elég balfasz módon toltam, rohantam mindig előre és pillanatok alatt meghalltam -, de akkor sem voltam sosem mínuszban!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2530) Djuree válasza jano_77 (#2529) üzenetére


Djuree
félisten

50 csatája van. abból még számolni se tud a rendszer :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2531) Napfénysüti válasza Djuree (#2526) üzenetére

Már emlékszem. Még neztem is hogy miért írt az ellen Timinek de fel se tünt hogy te voltál az. :B

Més que un club!

(#2532) AMD Power válasza jano_77 (#2529) üzenetére


AMD Power
titán

Nem tudom mit kérdezel de biztos. :))

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2533) Napfénysüti válasza jano_77 (#2529) üzenetére

Nem rossz nyilván, sokan szeretik de én nagyon szenvedek vele. Nem érzek rá, peches is vagyok vele ennyi. Sajnos van ilyen. A Su-152-őt se kedveltem meg bár a top lövege egy fokkal elviselhetőbb.

Més que un club!

(#2534) jano_77 válasza jano_77 (#2529) üzenetére


jano_77
nagyúr

M103 volt a 4. heavy!
Van vkinek ötlete, hogy miként lehetséges az, hogy egyedül voltam velük szemben, mégsem kaptam lófasz spot dmg-t se!? :F :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2535) AMD Power válasza jano_77 (#2534) üzenetére


AMD Power
titán

Elmondod akkor ,hogy azok az értékek mik? :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2536) Angel1981 válasza psycroptic (#2484) üzenetére


Angel1981
veterán

Szép munka! :R

(#2537) virkir válasza Napfénysüti (#2523) üzenetére


virkir
veterán

Nem volt rossz a szakasz csak vidd haza a mikrofonod :D

Simulacrum
Nem mondtam, hogy rossz a T-54 de nekem is nagyon hiányzik a gundepression az US heavy ág után, nagyon sokszor egyszerűen nem lehet kihasználni a terepadottságokat emiatt.
Lehet dobok egy skill resetet a legénységre aztán kapnak cammot a vegyesek helyett és megnézem úgy hogy muzsikál.
A T-62 meg szvsz egy hulladék a T-54-hez képes, boldog-boldogtalan átlövi, gyengébb a mozgékonysága, gyorsulása, egyedül az ágyú ami jó azon a tankon.
Nem is veszem meg mert bőven elég a T9 inkább majd talán az M48-at.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2538) Bingisz válasza jano_77 (#2534) üzenetére


Bingisz
addikt

Egyszerű. Nem te spottoltál, hanem valaki más, vagy akármi, de egy screenshottal, vagy replayel sokkal okosabbak lennénk.

AMD power: Ez a szám a játékbeli farkad hosszát mutatja, de mivel neked bőven 6 alatt van az átlagtiered, sok büntetést kapsz akiszámításakor, ami miatt egyenlőre mínuszos. De 50 csatánál ezzel nem kell törődni. Majd olyan 1000-1500 csatánál pillants rá.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#2539) Napfénysüti válasza virkir (#2537) üzenetére

Oké viszem. :D

Ma leszel délután?

Més que un club!

(#2540) polgi803


polgi803
őstag

Sziasztok!

Ez a célkeresztes mód jobban használható,mint a tank színezős?Csak, mert az nem ér semmit...egyiket színezi a másikat nem...szóval az gagyi...és pontosan hol is van ez a mód és hogyan kell feltenni?Bocsi,de nem tudom meddig kell visszaolvasnom a kommentekben... :B

(#2541) polgi803 válasza Djuree (#2433) üzenetére


polgi803
őstag

Főleg mozgó célpontnál nem ér semmit...Plussz, sokszor volt olyan, hogy ki sem tudtam szedni autoaim-ból,mert valahogy beragadt...és emiatt kilőtt egy másik tank... :(((

(#2542) AMD Power válasza Bingisz (#2538) üzenetére


AMD Power
titán

Es a 7 szamnal van az mi? Az mimnek a hosszusagat mutatja?;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2543) jano_77 válasza Bingisz (#2538) üzenetére


jano_77
nagyúr

ha haza érek meló után megkeresem a replay-t - elvileg be van állítva a lehetőség, hogy felvegye a csatákat - és felteszem....csodálkoznék, ha más spottolta volna Őket!? :F

(#2542) AMD Power: jövőbeni játékbeli farkad hosszát ;) Amúgy félre ne érts, én nem akartalak megszólni....igazuk van a srácoknak, hogy 50 csata után felesleges nézni ezeket a statos oldalakat....1500 felett már érdemes lesz rápillantanod, addig nem nagyon. Addig csak játssz, élvezd, ismerd meg a tankokat, pályákat! Jaaa....ééééssssss NE rohanj előre!!!!!!! Vegyél magadon erőt és várd meg, hogy merre megy a csürhe és utána hozzájuk igazítsd a taktikádat, hogy merre mész....érdemes elmenni az ellenkező irányba és meghalni egyedül vagy hátha lesz egy-két értelmesebb, aki Veled tart majd!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2544) atis123 válasza polgi803 (#2540) üzenetére


atis123
tag

http://www.curse.com/wot-mods/worldoftanks

Itt van mindenféle mod. A hit-zone-os mod használható, én úgy vettem észre, hogy a 4-es szinttől lefelé nem mutatja csak, de ott meg annyira nincs is rá annyira szükség szerintem.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#2545) AMD Power válasza Bingisz (#2538) üzenetére


AMD Power
titán

Amugy sokszor elore rohanok.... Gondolom ez a kezdok alapveto hibaja.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2546) AMD Power válasza jano_77 (#2543) üzenetére


AMD Power
titán

Megfogadom a tanacsodat! Igerem ma nem fogok elore rohanni es majd leirom a tapasztalatomat.:)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2547) Angel1981 válasza jahrn (#2509) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, köszi a választ! :R
Még soha nem próbáltam semmiféle modot, ezért kicsit óvatos vagyok, olvastam már itt mindenféle gikszerekről velük kapcsolatban.

(#2548) Napfénysüti válasza jano_77 (#2543) üzenetére

Ugyanezt mondtam én is egy másik újoncnak nemrég. 1000 csata alat totál fölsöleges statokkal foglalkozni. Sőt talán még 2000 csatáig sem igazán éri meg nézegetni majd utána amikor már tisztában lesz a dolgokkal ráleshet hogyan alakul nyilván akkortól fog javulni is mikor már tudja mikor mit meg merre kell.

Més que un club!

(#2549) Patrick76496 válasza jano_77 (#2529) üzenetére


Patrick76496
őstag

1000 sima + 6000 spot damage-re 900 xp.

(#2537) virkir: Szvsz kell az a camo, az előbb kirakott körben is úgy mentem el Murovanka erdő szélén, hogy nem vett észre engem 5 TD. És akkor még csak 3 emberen van 60-70%-on. Régen a Type-on is használtam, anno akkor meg is lett százas, csak ment reset BiA miatt. Nem nagyon vettek észre, 4. skill-nek full camo lesz megint. :) A T-54 - T-62 esete szinte ugyan az, mint az ST-I - IS-4, csak a T-62A nem akkora csalódás. Az IS-4-et ugyan úgy átlövik elődjéhez képest, ST-I UFP-je pattogósabb, és ugye az a -8 gun depression sem semmi egy orosz vastól. Ha nem járnék CW-re, az IS-4, IS-7 páros 100%, hogy lecserélődne IS-8, ST-I-re.

(#2523) Napfénysüti: Próbáld ki a T-54-et, az tetszeni fog. Igazából nem csak az a baj a Patton-nel, hogy papír, hanem az is, hogy nagyon pontatlan. 0,42 elég gyenge T9-10-ben. Persze van, aki ezekkel együtt tud élni, de ha téged zavar, akkor nem érdemes erőltetni azt, ami nem megy.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#2550) Napfénysüti válasza Patrick76496 (#2549) üzenetére

Lehet rástartolok majd a T-44-el azt úgyis nagyon szeretem még az is lehet hogy meg is tartom. Nem szeretnék még egyszer pofára esni egy 8-9-es tank cserével.

Egyébként jó hogy mondjátok ezt a Camo dolgot nem gondoltam volna hogy mednél is ennyire fontos lehet. 3. képességnek azt hiszem akkor ki fogom majd választani a legénységnél.

Més que un club!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.