Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#1651) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Ez mégis micsoda? Ma már egyszer lecsillagoztam pár tankomat. Most felléptem és ott virított a csillag minden tankomon. Nyomtam egy kört IS-2-vel, nyertünk, be is adta 2x-nek, de még mindig ott a csillag. WTF? :F :DDD

Ez a kép pedig magáért beszél.

A magyar nyelv szépségei.

magyarsrac

(#1652) Vikthor válasza RAiN91 (#1641) üzenetére


Vikthor
nagyúr

erre a leopardra farmoltam amióta megtudtam, hogy jön majd... és free xp jaja

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#1653) nyunyu válasza RAiN91 (#1647) üzenetére


nyunyu
félisten

Nalam a script mappaban csak a mod cuccai vannak, azt nem vettem at a res-bol.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1654) #95904256


#95904256
törölt tag

Futottam egy remek kört a korccsal. 8:12 állás környékén jöttem lendületbe, de a maradék háromból a másik kettő arty meg AFK volt, amiket hamar kinyírtak, foglalóztak, stb... 6 kill, 120 base defense, 94 base capture, 4,37km "rohanás", 14 min 33 s



Izgalmas volt, mikor 3:00-kor kilőttem a Marder-t a bázisunkon, "rohanás" vissza, vajon beleférek-e az 1:30-as foglalással együtt, akkor még jött a maradék Bison, tűzijátéknak a parádéhoz. :)

szerk.: Most látom! Defender event lett! :))

[ Szerkesztve ]

(#1655) Remus389 válasza [HUN]Dani (#1651) üzenetére


Remus389
veterán

én is ezt tapasztalom

van vkinek magyarázata?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#1656) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Ráadásul eltünt a sniper mód. Nem lehet se gombal se egérrel behozni. :Y

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#1657) RAiN91 válasza Remus389 (#1655) üzenetére


RAiN91
őstag

Én nyertem az utolsó csatát, és eltűnt a 2x.

(#1658) Remus389 válasza RAiN91 (#1657) üzenetére


Remus389
veterán

amit megnyersz az eltűnik persze

ingyen 300 gold!
[link]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#1659) Bingisz


Bingisz
addikt

Na újabb probléma. Nem tudok fejleszteni a tech tree-ben, egyszerűen kivág az asztalra...
Szóval holnap még lesz mit átnéznem...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#1660) marked one94 válasza virkir (#1602) üzenetére


marked one94
őstag

és megint le lettem baszva :D :O

You'll Never Walk Alone

(#1661) Remus389


Remus389
veterán

jó lett ez az új kínai map

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#1662) RAiN91


RAiN91
őstag

T28prot mennyire szenvedős a középső ágyúval, ill. alap motorral, alap lánccal? Milyen sorrentben fejlesztitek ezeket?

(#1663) Remus389


Remus389
veterán

ezzel a felderítő kis leoparddal hogyan kell játszani?

annyira kis gagyi...

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#1664) Bingisz válasza Bingisz (#1659) üzenetére


Bingisz
addikt

Na meglett a hiba forrása. Rossz volt a hangár óra. Tud valaki működőt linkelni?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#1665) sequator válasza Remus389 (#1663) üzenetére


sequator
senior tag

Mármint a VK1602 Leoparddal?
Azzal felderíteni kell :D
Komolyra véve: vigyél 10 gold ammot, jól jön, a nagyobb high tier csatákban, én a frászt hoztam a S.Pershingekre, Jagdtigerekre vele. Igaz keveset de tudtam sebezni őket és csak forogtak, hogy ki lövi őket. Nem gondolták, hogy a kis Leo és nem is tartottak tőlem. :)
Legjobb, ha ELC vagy más gyors AMX lighttal tudsz menni, a magányos nagyokat (nagy TDk, tüzérek, stb) leláncolod sima ammoval, aztán golddal ketten az AMX-szel kivégzitek.
Először azt hittem borzasztó lesz kifarmolni vele a VK2801 XPt (még a régi 53k vagy mennyi kellett), de aztán megszerettem. Annyira, hogy meg is tartottam végül.

sautia

sequator

(#1666) Vikthor


Vikthor
nagyúr

és végre megvan a Leopard 1, most megyek vele először... :DD

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#1667) Djuree válasza Vikthor (#1666) üzenetére


Djuree
félisten

1 nap alatt?! :Y te se vagy százas :DD

figyelitek? megint 2x-es szorzó :DDD ezek mit csinálnak? sok volt a vodka? :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1668) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Használok vagy 15 féle modot, de hatalmas szerencsém volt. Gondoltam kipróbálom, csak simán bemásoltam 8.4-ből 8.5-be.......és minden tökéletesen működik. Csak egy aslain icon modot és az új tech tree-t kellett feldobni. :)

Upd: milyen a Leo-1?

[ Szerkesztve ]

(#1669) Veatta válasza Djuree (#1667) üzenetére


Veatta
aktív tag

Volt pár tank amit 2x tudtam duplázni, de pl az E75-t csak egyszer.

(#1670) Remus389 válasza sequator (#1665) üzenetére


Remus389
veterán

hát csak pár tankot gyűlöltem

az egyik az M3 Lee, a VK leopard, és a T-28 :((( :W

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#1671) nyunyu válasza RAiN91 (#1662) üzenetére


nyunyu
félisten

T28prot mennyire szenvedős a középső ágyúval, ill. alap motorral, alap lánccal?

Ha jol remlik, akkor azzal kezdtem, hogy motorra 5k freeXP, de azzal is tetu lassu, ma ket meccset is buktam miatta.
Pl. Minesen az ellen arty befoglalta az eszaki oldalt, mert en masfel perc alatt nem ertem vissza a sziget innenso vegebol. (Hja, viz=7 km/h max :W)

Kozepso agyuja a T25AT-n se remekelt, ezen a csigan meg kifejezetten idegesito, hogy sokat pattan a pontatlansaga miatt.

30k XPt valahogy osszeszerencsetlenkedtem vele, maradek 20-at freebol tettem hozza, hogy meglegyen a nagy csuzli, annal ugyanugy egy ezresbe faj minden melle, de ha talal az +33% bevetel.
Meg a joval nagyobb penje miatt kevesbe kell vele celozni. (ugysem talalja el a weak spotokat. :DDD)

Lanctalpat hagytam utoljara, mert az nem kell a 120mm-hez+large rammerhez sem.
18 vagy 20 fok/sec olyan sokat nem oszt/szoroz, mert ha mar 50m-en belul van egy ellen, akkor mar verve vagy.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1672) Enzolord


Enzolord
addikt

vAlaki az új szovjet lightokról tud valamit mondani?
Érdemes e valamelyiket megvenni, fun játék céljából, mint a PZ1C-t vagy annyira nem jók?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#1673) jahrn


jahrn
senior tag

No akinek gondja van a HRMOD Gun Sounds 1.6-al. Ugy tunik a keszito veletlenul (?) a modhoz csomagolta az engine hangok scriptjeit is. Szimplan torolni kell a res mods/0.8.5/scripts konyvtarbol az engine scripteket.

(#1674) Patrick76496 válasza Bingisz (#1664) üzenetére


Patrick76496
őstag

Ha kicsit visszább olvastál volna, akkor erre és az előző hsz-edre is meglett volna a válasz. ;)

A wotinfo.gportal-os hangár óra nem jó (hiába 8.5-ös). Kidob a játék, ha vásárolni vagy fejleszteni szeretnél valamit.

Ingame clock, amit Nyunyu linkelt.

(#1612) Dobi 562: Már Nyunyu-ét használom, de azért kösz. :) Ha már megemlítettem a nevét, neki is megköszönném, hogy belinkelte. :R

Szerk: Amint talál valaki 0.8.5-ös gnomefather's engine pack-ot, be tudná linkelni? Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#1675) Biggieboy


Biggieboy
csendes tag

Sziasztok! Nekem kifagyott a telepítő kétszer is, soha nem volt még ilyen problémám, teljesen friss telepítést szerettem volna csinálni. Vki járt így mint én?

Lenovo Ideapad G510

(#1676) Mcray válasza Enzolord (#1672) üzenetére


Mcray
senior tag

Szia Enzolord!

Mindkettő (T60, T70) hasonlóan jó és szopatásra való gép mint a pz1c, de ezeknek csak 45 km/h a végük.

51 (+/-25%) penetráció tuti nem uti át őket szemből sehol (apró gyenge pontok), így még jobban is páncélozott mint a pz1c, viszont a lövegük teljesen vállalható a saját tierjükben + pár tartalék gold ammóval tökéletesek.

Eddig nagyon tetszik mindkettő. A harmadiknál még nem tartok.

Üdv,

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#1677) Dobi 562 válasza Patrick76496 (#1674) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ugyanazt az óra modot linkeltem én is, csak másik helyről. ;)

(#1678) Djuree


Djuree
félisten

felraktam az újabb modokat, de kettő dolog nagyon hiányzik.

1. egy hit log a bal felső sarokba, h kiket mennyire sebeztem meg. az a színes féle hitlog. nincs még 8.5-höz ami nem baxxa el az xvm-et? vagy van vmi hitlog az xvm-ben is, azt hogy lehet bekapcsolni? néztem ebben az online configban, elvileg be van kapcsolva, mégsem műxik :F

2. a másik a tankikonok a csatába. felteszek egy tankikonpakkot és ezután nem megy az xvm. tud vki egy működőt küldeni ami megy az új xvm-el? olyan kéne ami jelzi színekkel a különböző tanktipusokat, ki van írva a tier, meg a kis ikonokban írva van milyen tankról van szó.
(az alapban egyébként h lehet bekapcsolni h írja h milyen tank, ne csak a tier-t jelezze? asszem be lehet csak nemtom hogy)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1679) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Sziasztok! Nektek is rendbe jöttek az FPS-ek? Néhány pályán eddig csak kb. 40 FPS volt, most mindenhol megvan a stabil 60.

Valahogyan mintha a csaták is kiegyenlítettebbek lennének. Eddig csak pozitív élményeim vannak a 8.5-tel.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#1680) jano_77 válasza Djuree (#1678) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én innen a kiss2 féle ikonokat tettem fel és tökéletesen működik....már 8.4-ben is ezt használtam...szerintem pofás, minden rajta van, aminek kell! :K

Tegnap mentem az Indian Panzerrel 2 kört - modokat próbálgattam - és a másodikra sikerült egy 2890-es dmgel Kiváló, Elit lövészt és Kiváló sofőr 2. osztályt mennem. Jó kis tank lesz ez. :K Tetszik nagyon :C

Magyar Stat Pack-ról van már vmi hír, esetleg vhonnan elérhetővé vált már? Nagyon hiányzik, nekem már csak ez nincs fent a szokásosak közül. :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1681) virkir válasza Djuree (#1678) üzenetére


virkir
veterán

1. Felejtsd el a hitlog-ot nagyon jól konfigurálhatóan benne van az XVM-ben már elég régóta.
Nem elég bekapcsolni mert alapbeállítása 0 sor a Lines count-nál neked kell megadni mennyi sort jelenítsen meg maximálisan, 100 a legtöbb.

2. Nem tudom milyen tankikonokat használsz de a normálisaknak köze nincs az XVM-hez ugyanis csak képfájl gyűjtemények amik lecserélik a gyáriakat.

Ja azt el is felejtettem.
Az XVM konfig fájlját elég egyszer személyre szabni simán vihető tovább már amióta egyáltalán létezik ez a mod. Ezért nem értem az állandó gondokat.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1682) jano_77 válasza jano_77 (#1680) üzenetére


jano_77
nagyúr

Menet közben utána néztem és cscsali fórumtársunk készített magyar Stat Pack-ot.....már írtam Neki, hogy várható-e a 8.5-höz is!
Aki használ PlanetWot-ot, azoktól kérdezném, hogy Náluk is hasonló hibákat jelez a tegnapi napjuk?

Nem értem, hogy Tiger II miért nem talál....a másik 2 még érthető, mert új tankok, de ami nagyon furcsa, hogy minden tankot felsorolt, pedig nem mentem minddel....legtöbbje már nincs is meg!? :N

XVM file-omat én is mindig viszem tovább a korábbi verzióból....elég sok időt töltöttem vele, hogy olyan legyen, ami nekem bejövős. :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1683) Djuree válasza virkir (#1681) üzenetére


Djuree
félisten

1. köszi, én is erre gyanakodtam, láttam is h a lines 0-án van alapból. csak nem próbáltam ki.
2. megintcsak egyet értünk, mégis elbassza az xvm-et, én sem értem :F
sosem konfigoltam előtte, most kezdtem el nézegetni komolyabban...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1684) Zizifull


Zizifull
csendes tag

A MM tenyleg jobban figyel a scoutokra. 15 scout eleg lesz? :W

(#1685) jano_77


jano_77
nagyúr

Hülye voltam, benézte vki :B
Viszont van magyar Stat Pack! :C :DD

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1686) virkir válasza Djuree (#1683) üzenetére


virkir
veterán

Érdemes rászánni egy fél délutánt és egyszer elszüttyögni vele, megcsinálni amilyen neked a legjobban tetszik.
Fogsz egy közelítőleg tetszőt és azt átszabni magadnak.
Elég replay-el tesztelgetni csak a stat.exe legyen a lejátszáshoz társítva és minimap-ot a legvégén összefűzni.
Mert nálam érdekes módon amióta az is van benne a visszajátszásoknál nem jeleníti meg a statisztikai adatok, más minden megy.
Nem kell programozói PHD hozzá elég a józan paraszti is meg egy kis idő.
Már gondoltam, hogy gyártok egy tutorial-t a logout-ra de sajnos gyerekkoromba fogalmazásgátlót adtak C vitamin helyett :D aztán eléggé utálok írásban kommunikálni.
Meg mit ront el az ikon az XVM-ben?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1687) Atlantis


Atlantis
veterán

Ha már szóba került az XVM, azt hogy lehet állítani, hogy milyen információkat írjon a tankok fölé játék közben? Felülírja a gyári beállításokat, de nem értem, milyen logika szerint. Van egy jól működő .config file-om, csak ezt kéne még belőni rajta, hogy legalább ALT-gombbal mutassa meg a játékosok nevét is. Elvileg sejtem melyik rész felel ezért, de valamiért nem akar működni, ha ott állítgatom.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1688) Jolet


Jolet
őstag

fent a csúcson

tele van jó helyekkel az új pálya
dobhatna rá többször is

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#1689) emre válasza jano_77 (#1682) üzenetére


emre
veterán

igen, nálam is csacskaságokat mutat

MÁS

Itt az XVM tutorial. XVM online editor használata - Videó

Azt meg végképp nem értem, hogy a statos cuccot minek magyarosítani, mikor az eredeti magyar feliratokból ezen kívül mindent vissza lehet állítani magyarra. Ha meg valaki nem tudja értelmezni a win/battle szöveget azt sajnálom.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1690) Djuree válasza virkir (#1686) üzenetére


Djuree
félisten

azt rontja el hogy ha felteszem, utána nem mutat semmi statot a játékosokról, mintha fent sem lenne, mindenki fehér. érdekes h mi köze van hozzá.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1691) Vikthor


Vikthor
nagyúr

van rá lehetőség megnézni, hogy egy bizonyos tankot hányadiknak szerezte meg a serveren az adott játékos?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#1692) jano_77 válasza emre (#1689) üzenetére


jano_77
nagyúr

Az angol stat pack mindent angolra változtat és ugyan tanulom most, de jobb szeretem magyarul...ennyi!
Ha vkinek szüksége van a magyar stat packra, ITT eléri! Nagy köszönet jár érte cscsali fórum társunknak, Ő készítette el most is! :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1693) emre válasza jano_77 (#1692) üzenetére


emre
veterán

na még egyszer elmondom hátha :W

Az eredeti magyar/ felirat megtalálható a játék mappájában, amit vissza kell másolni a res/mods stb...text/lc_messages mappába asszem a battle results fájl kivételével és ennyi....

Flayer

Veled is csak eggyel többen vagyunk, :DDD ott van pár hsz-el feljebb egy link, amin ha körülnézel lesz ott más használati utasítás is oktatóvideók címszó alatt.

Oktató videó - XVM telepítés, bemutatás
Egyébként az xvm.xvmconfig fájlról van szó.

Inkább megyek jáccani, mert kezdek olyan lenni mint virkir ;]

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1694) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

Láma kérdés nem is vagyok infomókus az lenne a kérdésem,hogy xvm online editorral melyik fájt kell megnyitni ha módosítani akarom a kijelzéseket?
Most rászántom az időt és csinálok magamnak egy jót!:)
Elnézést a lámaságért! :F

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#1695) jano_77 válasza emre (#1693) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezzel próbálkoztam, de utána nem indult el a játék :(
Persze lehet én másoltam rosszat, de nem tudom melyik file-okat kellene pontosan átmásolni. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1696) emre válasza jano_77 (#1695) üzenetére


emre
veterán

Akkor bocs, :R viszont én még soha nem tököltem olyan keveset mod mappával mint most.
Szinte percek alatt összeállt, tesztelés után 1-2 dolgot cseréltem mert nem tetszettek az ikonok pédául, és kész is lett. Szóval egy csomó problémát nem is értek hogy lehet. :DDD

Tessék megosztom, mert jó fej vagyok. :D Wot_0.8.5_emre_modpack.rar

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1697) nyunyu válasza Atlantis (#1687) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha már szóba került az XVM, azt hogy lehet állítani, hogy milyen információkat írjon a tankok fölé játék közben?

Erdemes tanulmanyozni a \xvm-doc\samples\Full config EN\XVM.xvmconf-ot, abban mindig benne van az aktualis XVM osszes lehetseges feature (max nincs bekapcsolva), aztan abbol lehet ihletet meriteni.

"markers" bekezdes felel az OverTargetMarker felirataiert, gyarilag a tank tipust irja ki, Alt-ra meg a nicket, en csak a WN6 meg csatak szamat tettem hozza, hogy lassam, kit kell menet kozben ignoralni. :DDD

Nalam igy nez ki:
"markers": {
// Ally
"ally": {
// Ally - alive
"alive": {
// Ally - alive - normal mode (without 'Alt')
"normal": {
..
// Block of text fields
"textFields": [
// Text field with the name of the tank
{
...
"format": "{{vehicle}}{{turret}} <font color='{{c:rating}}'>{{rating}}</font> <font color='{{c:wn}}'>{{wn}}</font>" // Text format (see description of macros in the readme-en.txt)
},
...
// Ally - alive - alternative mode (pressing 'Alt')
"extended": {
// Block of text fields
...
"textFields": [
// Text field with the name of the player
{
...
"format": "{{nick}}" // Text format (see description of macros in the readme-en.txt)
},

Bar bekezdessel lejjebb ugyanigy allithato az ellenfel is.

Láma kérdés nem is vagyok infomókus az lenne a kérdésem,hogy xvm online editorral melyik fájt kell megnyitni ha módosítani akarom a kijelzéseket?

Sajat konfigod mindig a \res_mods\0.8.x\gui\flash\XVM.xvmconf alatt van.
Mivel minden csata elott ujra betolti, igy nem kell ujrainditani az XVMet+jatekot ha valamit modositasz, hanem egybol latod az eredmenyet a kovetkezo korben.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1698) Flayer válasza emre (#1693) üzenetére


Flayer
senior tag

Szia!

Mindent megtaláltam!

"Egyébként az xvm.xvmconfig fájlról van szó."

Erre voltam csak kíváncsi!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#1699) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Rühellem, hogy minden pecs után napokig kell keresni a régi modokat. Tegnap kb 2 tankkal sikerült ledupláznom, mert semmi nem úgy volt ahogy lenni szokott.
Druid icon mod meg kb 1 hónappal a release után szokott megjelenni. Kár hogy ehhez szoktam hozzá. Egyszerűen bántja a szememet, ha nem úgy vannak beszínezve az ikonok, ahogy megszoktam.

(#1669) Veatta Basszus, akkor lehet, hogy többször dupláztam pl a kv-5-tel? azt hittem elbuktuk a csatát mindig...gyanús is volt.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#1700) jano_77 válasza emre (#1696) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem is gyorsan meg volt....leszámítva ezt, hogy nem indult el a játék a másolás után....de az összes többi tök gyorsan felment és működik is.....most is meg van minden, már csak az összegző stat hiányzott az üzenetek fülön....most már meg lesz ez is. ;)
Amúgy lenne egy kérdésem az XVM gurukhoz!
Elképzelhető, hogy XVM-en belül tényleg be lehet állítani ezt az összegzést, ami mutatja, hogy hány csatából, mennyit nyertem az adott napon....persze, míg nem váltok szervert vagy lépek ki!? Haverom ezt állítja, de nem nagyon tudom elhinni neki. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.