Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#2301) OberMotz válasza sequator (#2268) üzenetére


OberMotz
aktív tag

Ugyanez a problémám, nekem sincsenek meg már vagy 2 napja.

(#2302) psycroptic válasza Scheffer (#2296) üzenetére


psycroptic
őstag

Gratulálok az elért eredményekhez! Köszönjük a videókat is! Csak így tovább! :C

PSNID: Tomy83PS

(#2303) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Jó reggelt urak!

Kis segítségre lenne szükségem.
Leszedtem az új xvm-et de nekem csak az a dolog kellene belőle, ami kiírja csata közben az addigi sebzést.
Melyik az?

Köszönöm előre is!

(#2304) #95904256


#95904256
törölt tag

Idegesítő, hogy 2-3 kört megteszek a Leoparddal egy heavy körül mire újratölt...
Általában addigra kilő egy másik heavy. :( Sőt! Az is jó, mikor ELC-ét üldöz az ember. Csak üldözöd, de harapni nem tudsz. :)

[ Szerkesztve ]

(#2305) Chris0321 válasza SoulReaver (#2303) üzenetére


Chris0321
addikt

Ezt a részt keresd meg:

"hitLog": {
"visible": true, // On/off switch
"x": 270, // X position (negative values - bind to right side of screen)
"y": 5, // Y position (negative values - bind to bottom side of screen)
"w": 500, // Width
"h": 1000, // Height
"lines": 10,

Az utolsó sort írd át annyira amennyi sort látni szeretnél a játékban.

(#2306) RAiN91


RAiN91
őstag

Tegnap T28prot középső ágyúval mentem Himmelsdorfon. T28proto 120mm gun-al rámjön, fele annyi életem van, menekülök, hátha segít valaki. Beálltam egy házba.
2x lepattant rólam, full szemből, 2 méterről, közbe én oldalról lőttem, én nyertem. Utána a gyerek írja, hogy mi volt ez, 120-assal volt, ráadásul golddal lőtt 2 lepattanót.
200mm a páncélom elvileg, gold nélkül a 120-as átütése 246.

(#2307) Cray Tyler válasza Tomi0703 (#2299) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

T29: a torony ad +100HP-t, szóval én azt vettem előre ezek közül (armorban ugyanaz mint az alap torony). A rádiót én utoljára hagytam, heavy-ként ez megbocsájtható szerintem. A motor ízlés dolga. Ha zavar, hogy véget ér minden buli, mire odaérsz, akkor elsőnek azt. Ha neked elég, hogy csak a maradékot bírod mindig feltakarítani, akkor ráér :)

(#2308) #95904256 válasza RAiN91 (#2306) üzenetére


#95904256
törölt tag

Ez a +/- 25%-os véletlen faktor amit becsempésztek a játékba. Épp az előbb mentem egy jó kört a Leoparddal, viszont szinte semmit nem ütött át. Kb. 100 lövésből 20 talált be. Pedig mindegyik célt max. 5 méterről lőttem és a gyenge pontokon. Azt sajnos nem tudom, hogy ez a +/- 25%-ot pontosan mikor számítja a gép. Reméltem, hogy lövésenként, de egyre inkább azt hiszem, hogy a csata elején eldönti az MM, hogy most szopatni fog vagy sem.

(#2309) Arpee78 válasza Scheffer (#2296) üzenetére


Arpee78
senior tag

Gratula az eredményeitekhez!

Egy felvetés:

Ha a videók célja a magyar community kíváncsiságának kielégítése, akkor nem e hatékonyabb egy szöveget, képet, esetleg animációt és videót tartalmazó guide? Ami a videókhoz képest átfogóbb, áttekinthetőbb, visszakereshetőbb, javíthatóbb.

A játék kb ezen témakörökre bontható:
1. Egyes tankok bemutatása. Van ~250-300, egyre több és időnként változnak. Legjobb kieg, modul és legénység skill. Tank gyengéje, erőssége, megfelelő használata.
2. Térképek bemutatása, ~34, néha eltűnnek, néha újak jönnek, néha megváltoznak.
3. Játékmechanika. Wikin jórészt le van írva.
4. Általános érvényű taktika a csatákban, térképtől, járműtől, játékmódtól függetlenül.
5. Garázsban és azonkívüli teendők. Pl aranyvásárlás, aranyfelhasználás, fejlesztési ág kiválasztása, free xp felhasználás, stb. És egyáltalán a garázs használata.

Tehát lenne munkája aki az egész WOT birodalmat be akarná mutatni. Ha kevesebb, de a leglényegesebb tartalmat akarnám összehozni, akkor kezdetben a 4-es ponton indulnék el.

Való igaz, a taktika, a helyezkedés és egyéb manőverek nem teljesen elválaszthatók az egyes térképtől és járműtől. De rengeteg elem általános érvényű és mondhatni örök. Megfelelő ismeretek és egy kis önálló gondolkodás birtokában a játékos el tudná dönteni, hogy az adott szituációban használható e az adott elem vagy sem.

(#2310) Kelvin válasza Arpee78 (#2309) üzenetére


Kelvin
őstag

Ha tudsz angolul számos ilyen összefogó leírást találhatsz. Ez az elméleti része, gyakorlatban persze nehezebb. A srácok ezt mutatják meg.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#2311) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Szeretem a Jagdtigert. Az a gond, hogy a 40/43 is :W

azt hiszem volt benne egy kis user error is :O

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#2312) NomaxXx


NomaxXx
csendes tag

[Az esemény linkje:)]

Wotos oktatóvideók, visszajátszások, érdekességek: http://www.youtube.com/user/TheWastelandPro

(#2313) Spenike válasza virkir (#2292) üzenetére


Spenike
tag

Skacok kis segítség hátha valaki tudja nekem csak az újra töltési hang kellene belőle!
Esetleg tudja valaki hogy az ebből melyik és azt hová másoljam?

Köszi

(#2314) virkir válasza Spenike (#2313) üzenetére


virkir
veterán

Ha van a mod-ban gui.fev meg hozzá tartozó gui_akármi.fsb akkor elég azt beraknod ezekben van a töltés hangja.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2315) Csabi04


Csabi04
tag

Segitene valaki, meg akarnám nézni, hogy milyen játékos vagyok csak nem értem mit jelent a EFf, EFf 1000+ vagy a Wn7. Eddig nem nagyon foglalkoztam vele csak játszottam , de most 3500 csata után érdekelne hogy állok.

[ Szerkesztve ]

(#2316) Arpee78 válasza Kelvin (#2310) üzenetére


Arpee78
senior tag

Számos ilyen összefogó leírást találtam és olvastam. Könyvtárnyi gyűjteményem van ezekből és katonai kézikönyvekből. Ennek ellenére az említett témakörben(4-es pont) ezidáig nem találtam egy teljes, jól elkészített és sallangoktól mentes leírást. Nemhogy angolul, de magyarul sem.

A külföldi és magyar oldalakon található guideok és videók tartalma csak egy-egy részletét tartalmazzák a témának, de sok olyan dolog van amiről sehol nem tesznek említést, pedig tudom, hogy létezik. Ugyanakkor rengeteg a felesleges átfedés. Aki e témakörben akarná kikupálni magát, annak rengeteg videónézés és olvasás után is egy hiányos tudás jut, egy rakás felesleges ismétlés mellett.

Elmélet és gyakorlat. Elmélet ami leírható, elmondható, lerajzolható és ezen módon megtanulható. Ilyen a videóban az IS-8 kilövése előtti megtévesztő manőver. A gyakorlat, a renget ilyen apró trükk használata, avagy nem használata. Megérezni, mikor mennyi előnyt ad, ettől függően eltérő arányban építeni be játékba. A skill gyakorlati oldalát sokkal inkább a játékosnak kell megszereznie, de ez sokkal könnyebb egy megfelelő elméleti tudás hátterével.

(#2315) Csabi04
Noobmeter Ironcsabi04
Jó-átlagos vagy, a csaták számához mérten.

WN7 Scale
This is the current scale for the WN7 Rating:
WN7 Rating Key
Under 500 Very Bad
500 to 699 Bad
700 to 899 Below Average
900 to 1099 Average
1100 to 1349 Good
1350 to 1499 Very Good
1500 to 1699 Great
1700 to 1999 Unicum
2000 and Above Super Unicum

[ Szerkesztve ]

(#2317) vhw válasza Csabi04 (#2315) üzenetére


vhw
addikt

Itt van egy táblázat, ahol látható, hogy osztályozzák be a különböző teljesítményszámláló módok eredményeit.

Ha kiválasztod a szervert, beírod a neved, megnézheted a saját eredményeid is.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2318) Zolee_70 válasza Scheffer (#2296) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Köszönöm!

Hiánypótló az ilyen kezdeményezés, várom a folytatást!

Üdv

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#2319) Csabi04


Csabi04
tag

Köszönöm a válaszokat Arpee78 és vhw-nak.

(#2320) Veatta válasza Scheffer (#2296) üzenetére


Veatta
aktív tag

Köszi!

Sok sikert a továbbiakban is!

(#2321) Patrick76496 válasza Napfénysüti (#2282) üzenetére


Patrick76496
őstag

Szerintem azért emelte ki, hogy hobbiból játszanak, mert a klánjának a neve [-HOT-] Hobbiból Tankozunk!. Egyébként meg szerintem sem elvárható az emberektől, hogy gratuláljanak, mivel naponta ezer olyan dolgot raknak ki a júzerek, amiért gratulálni lehetne, külön kéne mindenkinek? Nem lepődök már meg azon, ha nem gratulál senki, mivel én sem szoktam gratulálni senkinek. Egyszerűen nincs hsz értéke, csak telik a topik.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#2322) Angel1981 válasza Antonius1978 (#2167) üzenetére


Angel1981
veterán

"Errefel egy lengyel gyerek nekiugrott, Cromwell vagy Comet jarganyaval, es szarralotte a lengyel-magyar baratsag jegyeben a szerb fickot"

Ez szinte megható! :B :R

(#2323) Remus389 válasza Angel1981 (#2322) üzenetére


Remus389
veterán

micsoda történet, egy könnycseppet elmorzsoltam a szemem sarkában xD

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#2324) memphis221 válasza Remus389 (#2323) üzenetére


memphis221
tag

sziasztok!

Sikerült megvennem a Hellcat-et! mit javasoltok mivel ruházzam fel?

" memphis22 "

(#2325) virkir


virkir
veterán

Namost erre miért nem adott Invader-t?

Legjobb tudomásom szerint akkor is meg kéne adnia ha kilövéssel nyerjük a kört mert meghaladtam a 80 foglalási pontot.
Vagy csak simán bugzik megint ez a csudálatosan programozott foschkupac mert az xp-t is keveslem kissé.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2326) vhw válasza virkir (#2325) üzenetére


vhw
addikt

De elértétek a 100%-ot?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2327) marked one94 válasza virkir (#2325) üzenetére


marked one94
őstag

Foglalással nyertetek?

You'll Never Walk Alone

(#2328) #95904256 válasza virkir (#2325) üzenetére


#95904256
törölt tag

Csak ha foglalással nyertek akkor adja meg. Már én is jártam így. :)
94 pontnál odajött az utolsó ellen én meg kilőttem...

[ Szerkesztve ]

(#2329) Jolet


Jolet
őstag

az első meccsem vele...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#2330) virkir válasza marked one94 (#2327) üzenetére


virkir
veterán

Nem. Kilőttem az utolsót aki jött volna vissza de mintha úgy emlékeztem volna, hogy elég a 80+ pont.
Meg mint írtam keveslem az xp mennyiséget is védek, foglalok, sebzek, spotolok ráadásul prémium tankkal.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2331) vhw válasza virkir (#2330) üzenetére


vhw
addikt

De az invader csak sikeres capelésre jár, vagyis ha megvan a 100%

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2332) Remus389


Remus389
veterán

mit vegyek GW Tiger vagy Objekt 212?

melyik a jobb? :R

van aki kipróbálta mindkettőt?

illetve utána a GW-E vagy csúcs orosz arty?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#2333) gzbotii


gzbotii
veterán

Melyik a 2. legjobb agyu KV-1Sre?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2334) memphis221 válasza gzbotii (#2333) üzenetére


memphis221
tag

VII szintű 122mm e legjobb! :DD :DD

" memphis22 "

(#2335) memphis221 válasza gzbotii (#2333) üzenetére


memphis221
tag

utána VI szintű 85mm! :D

" memphis22 "

(#2336) RAiN91


RAiN91
őstag

Melyik jobb kategórián belül, ISU152 vagy M103 kezdetben középső löveggel?
isu a löveg miatt lehet érdekes.

(#2337) gzbotii válasza memphis221 (#2334) üzenetére


gzbotii
veterán

Igen, ezt en is tudom, csak arra nincs meg XP, epp most lett meg a felfuggesztes es igy mehet ra a torony + agyu (mostanig a felfuggesztes miatt kellet varnom es a rovid 122mm mentem)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2338) memphis221


memphis221
tag

Hahó!

korábbi HSZ-ben irták hogy:

Hellcat-re tegyek ventit + És kapcsolh sniper üzemmódra mert közelharcra nem az igazi

no kérdés! ventit hol találom? és mit jelent ez a sniper mód? :R

előre köszi

" memphis22 "

(#2339) memphis221 válasza gzbotii (#2337) üzenetére


memphis221
tag

85mm menj és ha megvan xp akkor 122mm ! nem fogsz benne csalódni! jo kis löveg a szintjéhez képest!

" memphis22 "

(#2340) Chris0321 válasza memphis221 (#2338) üzenetére


Chris0321
addikt

Mivel nyitott TD ezért ventit sehogy nem tudsz rárakni. Én a töltésgyorsítót mondanám, periszkóp távcsövet.
A sniper mód azt jelenti, hogy messziről lövöldözve a gyenge páncélozás miatt. Ha lehet oldalba kerülni az ellenséget és lövés után lelépni mielőtt rád lőhetne.

(#2341) jahrn válasza RAiN91 (#2336) üzenetére


jahrn
senior tag

(#2336) RAiN91 ISU+Bl-10 a nyero szerintem. Van mindketto, de a TD-t jobban csipem.

(#2338) memphis221 Hellcat-ra (meg Jackson-ra) nem lehet ventit tenni.

(#2342) memphis221 válasza Chris0321 (#2340) üzenetére


memphis221
tag

értem köszönöm!

" memphis22 "

(#2343) vJokka válasza Remus389 (#2332) üzenetére


vJokka
aktív tag

Nálam az orosz a nyerő egy hajszállal. 7es szinten nincs nagy különbség, mind2 egy lomha dög (alig vártam, hogy túljussak rajtuk). 8asnál az ojjekt kb 5 seccel gyorsabban tölt, mozgékonyabb, pontosabb, viszont a sebzés/splash kisebb.

A statom velünk: [link]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#2344) Remus389 válasza vJokka (#2343) üzenetére


Remus389
veterán

úgy látom eléggé hasonló szinten vannak, inkább a GW tiger felé hajlok, mert az objekten ugyanaz az ágyú mint a SU-14-en, meg az S-51-esen(Tier 5)

a GW tigeren pedig (szinte) ugyanaz mint a GW-E-n

köszi!

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#2345) Dönc


Dönc
tag

Sziasztok!

Gondoltam megeresztek pár sceershotot, habár eddig csak passzívan voltam jelen a topicban. :)

Tanulságos csata volt, mint láthatjátok:

(#2346) X2N


X2N
senior tag

Régebben volt valami akció hogy goldot kapott aki GTX660-as vga-t vett, ez a 670-hez is van?

Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

(#2347) Remus389


Remus389
veterán

összemelegedtünk a kis Leo-val, ezt nem néztem volna ki belőle :)

[link]

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#2348) vJokka válasza Remus389 (#2344) üzenetére


vJokka
aktív tag

Itt még össze lehet őket hasonlítani: [link]
Ami még fontos lehet, hogy a GWT-nél, ha a közeledbe ér egy alacsonyabb tank, akkor esélyed nincs eltalálni (a fos löveg-kitéríthetőségnek köszönhetően), ez miatt nagyon sokat szoptam vele.
Elevation Arc: GWT -0°/+45° / Obj212 -4°/+45°

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#2349) owen7711


owen7711
csendes tag

Hali! t28 proto-ról mi a véleményetek?
Prém nélkül mennyire fenntartható? És a frontpáncélja mennyire effektív?

(#2350) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali

Vettem egy új tankot legénység nélkül. A régi tankomból kivettem őket, átképzetem, h be tudjanak szálnni az újba, de h tudom őket berakni?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.