Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#1301) L4mie


L4mie
veterán

Hitzone-os mode él még? 8.2/3 alatt volt ilyenem kb. 1 hétig, megtanulni a gyenge pontokat ideális volt, csak azóta léptem 2 tiert és már nem vágom :[

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1302) Csabi04 válasza L4mie (#1301) üzenetére


Csabi04
tag

wot-shot. com Én is fel raktam, könnyebb a játék. Nem lehet ismerni minden tankot.

[ Szerkesztve ]

(#1303) .mf válasza Amfiton (#1298) üzenetére


.mf
veterán

Klántársaim, akiknek szintén megvan a siemkawagen ( ;] ) azt mondják, hogy gold ammo nélkül el se indulj csatába vele - olyan kicsi a penje, hogy 10-es meccsen gold nélkül csak pattogsz.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#1304) Napfénysüti válasza .mf (#1303) üzenetére

Siemkawagen, ez tetszik! :C

Més que un club!

(#1305) jahrn válasza jano_77 (#1291) üzenetére


jahrn
senior tag

Jo az IP, jol mozog jo a 90mm agyu es az UFP kellemesen dontott...but there is a catch. Annak a tanknak van 2 nagy hibaja amit nemigen tudsz ellensulyozni. Szal ez is "csak" egy ujabb sniper med amivel tavolrol kell osztani.

(#1306) Preda válasza Amfiton (#1298) üzenetére


Preda
aktív tag

Nyílt pályán sok artival nem egy nagy álom, de városban jól használható. A legfontosabb, hogy mivel a nagy ágyú penje csak 235 így nem árt tisztában lenni a tankok gyenge pontjaival. Ha ez megvan akkor elég jól használható prem lőszer nélkül is, de bizonyos esetekben nem elég az AP, olyankor nincs mit tenni. A pontossága se a legjobb szóval sok értelme nincs 300m-re lövöldözni vele. A legfontosabb, hogy ahol csak lehet sidescrapelni kell. A has páncél nem túl erős szóval minden esetben olyan 30 fokos szöget kell neki adni(van amikor extrém szögekben is pattog) és közben is előre hátra mozogni hogy az első görgőket se lehessen könnyen eltalálni. Az oldalsó szoknya elég jól nyeli a sebzést. Mivel sajna a torony sem túl kemény így azt is beforgatva kell tartani, de úgy gyakorlatilag átlőhetetlen egy két szerencsés prémium lövéstől eltekintve. Ami gyenge pont rajta a torony alja az egyenes rész ami csak 200mm mondjuk elég kicsi szerencsére és elég jól pattog és a torony tetején a kis vaslap :) ,de ha mozogsz előre hátra akkor nehéz ellőni még lehet fokozni torony riszával is. Felszerelés szokásos rammer+egld+venti. Megszokást igényel a kezelése és kell egy kis idő mire megszokja az ember, de nálam elég jól adja az ágyú is. Elég jó eséllyel ad ammo racket orosz vasakon, mondjuk ez lehet csak nálam van :D. Amikor meg egy 950es sebzés beugrik valakinek nem szívesen néz ki még egyszer.

Pros: -Nagy alfa dmg
- páncélt
- Jó kinézet
Cons- low pen
- nagy test
- nehéz megszokni
- lassú
- arty szereti

Eddig ennyi jutott eszembe 521 csatám van vele. 53% wr
Ebben a hónapban ilyen statom volt

Battles / Winrate 11 72.73%
Survived 6 54.55%
Experience 13,682 1,243.82
Experience without premium and daily bonus 6,829 620.82
Efficiency by vBAddict read more...
1,723
Shots 93 8.45
Hits 86 7.82
Accuracy 92.47%
Kills 13 1.18
Damage assisted 4,141 376.45
Damage dealt 36,797 3,345.18
Damage received 20,320 1,847.27
Damage dealt/received ratio 181.09%
Spotted 17 1.55
Base capture 0 0
Base defense 0 0

(#1307) Amfiton válasza Preda (#1306) üzenetére


Amfiton
tag

Köszönöm a tanácsaidat,a részletes leirást :R . A leirás szerint nem lesz könnyü dolgom vele,de még egy darabig nem adom fel!!!! (prem fiók nélkül viszi a kreditet nagyon!!!!!!!!)

(#1308) Cseri0058 válasza emre (#1299) üzenetére


Cseri0058
őstag

végre kitudom vejleszteni a nagy löveget free vel, de elgondolkodtam rajta. kb 130 csata után 40% winem vele...

(#1309) Preda válasza Amfiton (#1307) üzenetére


Preda
aktív tag

Ne add fel igazán csak akkor lesz élvezetes, ha megvan rá a nagy ágyú.
Ehavi és előző havi hozama. Prém nélkül
This month
Received 503,903
Auto-repair vehicle -232,492
Auto-resupply ammunition -117,040
Auto-resupply consumables -3,000
Earned Credits 151,371
Average Earning per Battle (11 battles) 13,761

Previous month
Received 613,670
Fine for causing damage to allies -19,260
Auto-repair vehicle -386,165
Auto-resupply ammunition -199,200
Auto-resupply consumables -21,000
Earned Credits -11,955
Average Earning per Battle (17 battles) -703

Ebbe egy kis csapatsebzés is benne van ki tudja miért ?:D

(#1310) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Nekem nagy kedvenc lett a T110E4. Bár 10-es tankokkal nem szoktam menni, ezzel élmény a csata.

Ágyúja kb mindent átlő. Szemből meg baromi kemény. Tegnap egy IS-8, meg egy IS3, 1 Löve és egy Tiger 2, nem bírt kiszedni. Ami nem pattant azt benyelte.
Egyszerűen imádom. Type T-34-gyel együtt ez a kedvencem.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#1311) jano_77


jano_77
nagyúr

Gondolom a többségünk, akik klánban vannak, főképp magyar klánban tolják a játékot.
Gondoltam Velük osztom meg EZT, hátha még nem jutott el hozzájuk ez az info.
Van akik esetleg tervezik a nevezést? (nevezni még senki nem nevezett az oldal szerint)

(#1309) Preda: honnan tudod kiszedni így tankra lebontva, havi bontásban az adatokat? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1312) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Van valakinek innét FV215b? Olyan, aki tudna kicsit játszani hajnalban, összeszámolni, hogy ne vadásszam még hetekig ezt a tankot a Master Tanker Achivement-hez... Csak ez hiányzik már... Nagyon megköszönném.:)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#1313) Preda válasza jano_77 (#1311) üzenetére


Preda
aktív tag

Vbaddict itt leszeded a kis progit elindítod a háttérben amikor játszol és mindent rögzít neked. Aztán a honlapon szinte minden adat szerepelni fog.

(#1314) jano_77 válasza Preda (#1313) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi, meglett :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1315) #95904256


#95904256
törölt tag

Nem tudom, hogy wot-e már...

(#1316) AlexWolf válasza #95904256 (#1315) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Na de jó lesz! Még az a kevés amúgy nem campelő is ott fog ülni a bázison és várja majd, hogy resetelhessen.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#1317) SoulReaver válasza AlexWolf (#1310) üzenetére


SoulReaver
veterán

Az nem azt jelenti, h jó a tank(biztos jó, én nem vagyok TD-s) Hanem azt, h nem tudták hol lőjék... :) Pedig tök egyszerű, nem hiába van, amcsi szakértő medálom XD :P

[ Szerkesztve ]

(#1318) AlexWolf válasza SoulReaver (#1317) üzenetére


AlexWolf
senior tag

elölről elég kemény. meg kellett volna kerülniük. de az meg nem ment nekik

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#1319) Bozso68


Bozso68
senior tag

Lehet, hogy hülye kérdés (akkor ez most magas labda), láttam Sixth Sense Mod-ot valahol, ugye ez a bővítmény csak a 6. érzékkel 100%-osan megáldott parancsnokok esetén működik, csak látványosbban?

(#1320) AlexWolf válasza Bozso68 (#1319) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Igen

Nem értettem elsőre mit írtál ezért válaszoltam rá, de rájöttem, hogy pont ugyan azt írtad mint én. töröltem, sry

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#1321) jano_77 válasza Bozso68 (#1319) üzenetére


jano_77
nagyúr

Le tudod cserélni a felugró jelzést, neked jobban tetszőre pl innen!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1322) GrooveHero válasza Bozso68 (#1319) üzenetére


GrooveHero
addikt

Igen, elég sokan azzal múlatják az idejüket, hogy a sixth sense világító jel helyére minden fajta hülye jelet raknak be. Its a trap-es cuccot, radioaktív jelet, stb..Mindnek ugyan az a lényege: jelzik, amikor detektálózódva vagyol mások által, hogy ily szép magyarosan fejezzem ki magam.

Amúgy meg azt hallottam, hogy a 3sec. késést 0-ra csökkentik, magyarul egyből világít, ha látnak?
Erről tud vki valamit? :U

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1323) #95904256 válasza AlexWolf (#1316) üzenetére


#95904256
törölt tag

Szerintem meg csak annyit jelent a dolog, hogy igyekszik az ember minél később resetelni. Több foglaló esetén ez különösen veszélyes. Lehet, hogy olyat lő meg az ember aki még csak pár pontot szedett össze. Bukod a medált és bukod a meccset. :)

(#1324) #95904256 válasza GrooveHero (#1322) üzenetére


#95904256
törölt tag

Kicsit nagy előny lenne... remélem, hogy nem lépik meg.

(#1325) nyunyu válasza #95904256 (#1323) üzenetére


nyunyu
félisten

Eleg sok egybites juzert latni, aki ugyanazt a foglalot lovi folyamatosan, ahelyett, hogy valtogatna a celpontokat.

Meg az arty is tud kellemetlenkedni, mert altalaban joval elobb felspotolod a foglalokat, mintsem rajuk tudnal loni, addig az arty siman tud pontokat rabolni.
Mondjuk toluk nem sajnalom.

Kicsit nagy előny lenne... remélem, hogy nem lépik meg.

Mi lenne nagy elony benne?

Most van egy 100%-ra felhuzott perked, amibe beleoltel minimum 220k XPt, aztan mire felvillan a lampa, addigra mar minimum 1, de inkabb 2-3 arty lovedek van uton a nyakadba, aztan mire megmozdulnal, mar keso.
Vagy tetszoleges IS beceloz ennyi ido alatt. :W

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1326) vhw válasza Plasticbomb (#1312) üzenetére


vhw
addikt

Lépj ki a csatából, ha nincs benne FV

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1327) jano_77 válasza #95904256 (#1324) üzenetére


jano_77
nagyúr

Remélem, hogy igen, mert akkor lenne igazán értelme, haszna, ha azonnal működne!
Nem is értem, miért nem szeretnéd, hogy így legyen!?
Te egy legénységedhez sem akarsz majd idővel 6. érzéket? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1328) SoulReaver válasza AlexWolf (#1318) üzenetére


SoulReaver
veterán

Még a néhai Pacific Coast -on volt egy kemény és végül bukta csatám...
IS-3 -al vissza húzódtam az AFK T28 prot hoz a bázisra(nem a városi részénél levőhöz) "2" en maradtunk 3 t10 és egy t7 arty ellen...
Befészkeltem magam egy magasabb bucka mögé, szikla a jobbomon védett az arty ellen, pont tudtam sidescrape-elni és a 110E4 szerencsére még így sem engem tartott veszélyesnek, így tudtam lőni az oldalát, de mire kilőtte a t28 prot-ot csak én maradtam, de már csak egy lövésre maradt hp-ja, így azt meg bele lőttem a kupolájába.. Utána persze lerohantak, meg már lőszerem sem maradt elég rájuk, szóval fail :D De T10 csatában én lettem az ász :D

(#1329) nyunyu válasza jano_77 (#1327) üzenetére


nyunyu
félisten

Jelen formajaban nem sok hasznat latom a 6th sensenek.

Kb. 600 kort toltam JP2-vel nelkule, boven kitapasztaltam azt, hogy mikor lehetek felspotolva.
Azota toltam vele +200 kort, altalaban elobb megkezdem az elkerulo manovereket, mint ahogy villan a lampa.

Most Ferdin sem sok ertelmet latom, mire felvillan, addigra mar reg lelancoltak, aztan hajamra kenhetem a lampat.
Ha ne adj isten nem is lancolnak, akkor sem eleg furge ahhoz, hogy meglepjen az arty elol.

Pedig a Ferdi egy raketa a T28 Prothoz, plane a T95-hoz kepest.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1330) GrooveHero válasza #95904256 (#1324) üzenetére


GrooveHero
addikt

Szóval akkor te most úgy gondolod, hogy állsz a bokorban mondjuk egy TD-vel, legyen az mondjuk tier 8-as, vagy tökmindegy. Mire felvillan a lámpa, már halott vagy, arra sincs esélyed, hogy megmozdulj, mert mondjuk Prokhorovka erdős útja mentén minden ágyúcső rád tapad. De ha időben bekapcsolna a lámpa, akkor amint felvillan, már tudsz is iszkolni, és talán megúszod a MÉH telepet, esetleg el sem találnak, mert belegurulsz valami gödörbe...elgondolkodtató azért...

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1331) jano_77 válasza GrooveHero (#1330) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem gondolta ezt végig szerintem, mikor leírta. :N

(#1333) AlexWolf: hát mikor....majd vmikor 2015-ben esetleg, mikor a több magos használat is meg lesz oldva!? :F :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1332) L4mie válasza GrooveHero (#1330) üzenetére


L4mie
veterán

na igen leláncolás az szívás, de ha nem láncol le egy med vagy light esetleg egy tökmind1 mi, mire rádfordul az arty és becéloz addig már árkon-bokron túl vagy, és még ott a szitu, hogy mást már észrevettek és őt kostolgatják, persze lehet hogy pont oda nézett és már be is szűkült neki, de nem kell a bevált helyekről sniperkedni :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1333) AlexWolf válasza GrooveHero (#1322) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Yep én is azt olvastam, hogy egyből be fog kapcsolni a lámpa nem csak 3 mp után. De nem 8.5-ben

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#1334) Bozso68


Bozso68
senior tag

Köszönöm szépen mindenkinek a Sixth Sense Mod-dal kapcsolatos válaszokat!

(#1335) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Nem vagyok oda ezért a pályáért, a Hetzer-el túl sokáig tart rajta eljutni egyik pontból a másikba, de ma az ellenfél többnyire kedvezett nekem és "házhoz" jött, szépen felkapaszkodtak a dombtetőre. :D

A "kuplung égető" (de bénán hangzik a magyar fordítás) fejlesztéssel most már az igazán gyors felderítőket is simán ki lehet szedni, amikor rárepülnek a Hetzer-re, a hátulról majd elintézzük mentalitással.

(#1336) GrooveHero válasza AlexWolf (#1333) üzenetére


GrooveHero
addikt

Annyira végül is nem zsibbaszt a a dolog. Mióta behozták eltelt néhány peccs, azt a párat ami még el fog telni már igazán kibírom, akár féllábon is:DD Én minden esetre örülnék neki. Bár nem sok tankomon van, talán csak az E-100-on meg a T34-en. Valahogy nem tartottam eddig olyan fontosnak, mindig a javítás meg a BIA ment első kettőnek, max csak utána a lámpa. De mivel az már 3-ik skill, az már ugye elég lassan fejlődik, és mivel a 10-esekkel nem nagyon megyek, csak porosodnak, ebből kifolyólag nem is nagyon erőltetem azt a lámpást :N

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1337) Tomi0703 válasza Plasticbomb (#1312) üzenetére


Tomi0703
őstag

vigyazz! nehogy ugy jarj mint egy itteni kollega. :)

(#1338) echterion válasza malnabokor (#1297) üzenetére


echterion
nagyúr

Valamelyik külföldi fórumon olvastam, meg egy kollégám is ilyesmit emlegetett. De konkrétum sehol nem volt leírva.

**********

(#1339) virkir


virkir
veterán

Na az ilyen játékosokról írtam reggel.

Érdemes megnézni ingame.
Átlagsebzései
IS-8: 178
ISU: 176
O704: 141
Ha ez egy élő ember akkor nem lenne szabad a játék közelébe engedni, ha bot akkor meg jólfizető programozói állást annak aki csinálta mert ahhoz képest elég jól mozgott még lőtt is a pirosakra.
De hogy nem szerves agy vezérelte a billentyűzetet az biztos.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1340) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Holnap jön a 8.5, aki szeretné, már töltheti is le előre a klienst.

Az Mk3-mas HE ammo-hoz hasonló pénzkeresésre van lehetőség:

Price of suspension T82T55E4 changed from 740 to 1850 credits

Mindenki döntse el, hogy megpróbálja-e vagy sem. :)

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#1341) Plasticbomb válasza vhw (#1326) üzenetére


Plasticbomb
addikt

XD Jó vicc...:D Nem akarok "Taragas módon" járni.:)

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#1342) echterion válasza Patrick76496 (#1340) üzenetére


echterion
nagyúr

Hm, ha az 1850-et megfelezem, akkor nagyon sokat kellene belőle venni, hogy ne csak némi aprópénz essen le belőle.

**********

(#1343) Sanya válasza echterion (#1342) üzenetére


Sanya
nagyúr

500.000-et nyernék vele, ha minden kreditem erre költeném. 1.100.000-at buknék, ha féláron tudnám csak eladni :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1344) csoki válasza Patrick76496 (#1340) üzenetére


csoki
senior tag

amit linkeltél abban már írják is hogy javították az árakat, szóval ugyanannyiért lehet majd eladni mint most venni ;)

javított patch infók

[ Szerkesztve ]

(#1345) jano_77 válasza echterion (#1342) üzenetére


jano_77
nagyúr

9K db esetén ha fél áron lehet is majd eladni - mint MK-3 esetében -, akkor is 1.665K ezüstöt hozna a konyhára! Amennyiben viszont nem kötözködnek, akkor 9.990K haszon lehet belőle! Amennyiben jól számoltam!? :B Megerősítene ebben vki? :U
És mi ez pontosan, melyik lőszer vagy mi?!?

(#1344) csoki: ez esetben nem kell számolgatni. :D Elkéstem, gyorsabb voltál. ;)
Azt viszont jól értelmezem ez alapján:
T25/2
- Level of suspension T25/2T4 changed from 7 to 8
- Price of suspension T25/2T4 changed from 19,200 to 32,720 credits

hogy a T25/2 felfüggesztését (lánctalpát) magasabb tierbe sorolják és így drágább lesz? Mert ez esetben örülök, hogy már megvettem a nagyobb lánctalpat. :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1346) csoki válasza jano_77 (#1345) üzenetére


csoki
senior tag

rosszul számoltál, lásd előző hsz-em :) max 1665k lett volna a haszon 9k db esetén, mivel mindig féláron adod el a dolgokat
(és amúgy felfüggesztésről van szó)

[ Szerkesztve ]

(#1347) Tomi0703 válasza jano_77 (#1345) üzenetére


Tomi0703
őstag

nem vagyok nagy angolos, de nekem nem loszernek tunik... :DDD

(#1348) Plasticbomb válasza virkir (#1339) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Melyik xvm konfigot használod, hogy be van kapcsolva az összesített játékos eredményeknél a globális effet/wn6ot stb?

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#1349) jano_77 válasza Tomi0703 (#1347) üzenetére


jano_77
nagyúr

Igazatok van, de nem is figyeltem, hogy az is le volt írva, hogy miről is van szó....csak a számot figyeltem...T82T55... :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1350) csoki válasza jano_77 (#1345) üzenetére


csoki
senior tag

jól értelmezed, bár 13 ezer credit különbség nem nagy dolog :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.