Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#118151) jr1994 válasza -XadAnuX+ (#118149) üzenetére


jr1994
addikt

Szia! A Zis-4 ágyúval kell használni, a felszerelésnek töltésgyorsító, ezen kívül célzórendszer, szellőzés és távcső/periszkóp közül kettő kell rá, amelyik szimpatikus. Legénységi képességnek 6. érzék, álcázás, pillanatkép, sima utazás, helyzetfelismerés kellene, ez 2 teljes skillsor, kezdőként jó sok csatát kell menni hogy ilyen fejlett legyen a legénység. Aztán mehet a javítás is rájuk.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#118152) adrian360 válasza -XadAnuX+ (#118149) üzenetére


adrian360
őstag

ágyú : 76 mm S-54
felszerelés : ventillátor+töltésgyorsító+ optika
skill : 6.érzék + javítás elsőkörben

(#118153) jagada válasza -XadAnuX+ (#118149) üzenetére


jagada
őstag

Csakis a 57 mm ZiS-4-es löveggel, ventivel, EGLD-vel és rammerrel. OP kis tankocska a megfelelő legénységgel. Nagyon gyorsan lő és nagyon pontos, lehet vele aprítani.

(#118152) adrian360: ne beszélj már zöldségeket azzal a kancsal löveggel, meg első körben javítással! Honnan vetted ezt a sok marhaságot?

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#118154) slayer006 válasza jr1994 (#118151) üzenetére


slayer006
addikt

mégsem :)

[ Szerkesztve ]

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#118155) adrian360 válasza jagada (#118153) üzenetére


adrian360
őstag

Kezdőnek javítás szerintem sokkal többet ér, jobban tolerálja a hibákat, sokszor a gyorsabb javításon múlik a túlélés. nem fullos skilleknél a pontosságjavítók nem sokat számítanak és mire kiprögeti a skillt, már rég másik tanknál jár már

(#118156) jagada válasza adrian360 (#118155) üzenetére


jagada
őstag

Ezzel a tankkal rohanni kell meg flankelni. A rohanáshoz meg a gyors, pontos löveghez célzásjavító skillek, meg rejtőzködés. Ha leállsz szerelgetni az régen rossz, mert kb. 2 lövés vagy. 1x meglőnek szerelsz és garázsmenet! Nem szabad hagyni, hogy egyáltalán eltaláljanak azért kell rohanni meg rejtőzködni és közben csipegetni.
Neked meg volt/van egyáltalán ez a tank?

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#118157) BÁ Nutrition válasza -XadAnuX+ (#118149) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nekem meg a Vk36.01h és ugyanez a kérdés. Ill milyennek látjátok. Még kell pár kredit a kiváltáshoz. Xp már megvan. Érdemes vmire egyből költeni free xpből? Hordozható felszerelésből szerszámosláda meg álcaháló van. Aranyért tudok levenni töltésgyorsítót a hetzerről meg periszkópot a p4hról

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#118158) jr1994 válasza adrian360 (#118155) üzenetére


jr1994
addikt

Javítással is kell vagy 6-7 mp (nem tudom pontosan) mire felrakják a láncot, addig is kétszer szétlőnek egy 5-ös medet annyira nincs hp-ja. Elszaladni sem tud mert sok gyorsabb van nála, úgyhogy inkább álca szerintem. Javítás talán a 7-es szinttől kezdve lesz fontos.

Jano: Az esti CW-n teljesen jól elvoltam modok nélkül, randomban azért tényleg nem árt egy-két dolog, ha kicsit hiányoznak is, de azért lehet nélkülük játszani.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#118159) jano_77


jano_77
nagyúr

volna egy gyors kérdésem: nem úgy volt, hogy az alap játék is tartalmaz auto célzást, amit a jobb klikk-el lehet aktiválni!? Csak azért kérdezem, mert jelenleg még teljesen szűz WOT-al játszom, mert ASLAIN még nagyon kezdetleges sajnos és nincs semmi auto célzás, így nagyon szar játszani, no meg nem látom, hogy ki lő meg és honnan, ez a másik, ami rohadtul idegesítő! Azt sem látom, hogy mennyit sebzek én csata közben.
Nem tudom elhinni, hogy ilyen formában vannak olyanok, akik ezt szeretik és azt állítják, hogy így is lehet élvezni és jól játszani! DUMA!

Ja és az hogy van, hogy egy tetves Indian Pz, először meglőtt - sajátunk volt - , majd El Halluf-on az A1-2-nél le akart tolni a hegyről a szakadékba, majd addig lőtt - mert azért vissza lőttem a nyomiba - , míg ki nem végzett! Legalább 4-5x lőtt belém, majd ki is nyírt és semmi ban?!?! Ez hogy van?!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#118160) jagada válasza BÁ Nutrition (#118157) üzenetére


jagada
őstag

Nálam a leg OP-bb T6-os tank a játékban, bár a játékosok kb. 80%-a egyáltalán nem tud játszani vele. 3 gunmark van meg, és az arányom több mint 100%-on áll általában ezen a tankon. Első osztálynál nem is nagyon szoktam rosszabb kört menni vele, egyszerűen imádom.
Nálam így fest a gyilkológép:

(#118159) jano_77: az auto célzás mindig is benne volt a játékban, csak pont a tankon kell hogy legyen a célkereszt mikor aktiválod, és nem lehet köztetek akadály.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#118161) KisApám válasza jagada (#118160) üzenetére


KisApám
addikt

Nekem így is sokszor alig akarja bevenni az auto célzást. Baromira rajta kell lennie az ellenséges tankon... jó párszor ezen buktam :(((

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#118162) BÁ Nutrition válasza jagada (#118160) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Egyenlőre még full béna vagyok de elvileg többezer játék után se nagyon számít az ember tapasztaltnak. Meg ugye ha csak alapjátékot tolok akkor idő míg kitermelem a felszerelėseket me a crew fejön stb. Pl 1 hete jöttem rá h piros pöttyel jelzi a célzókörben ha nem tudom átlőni az ellent. Előtte háromszög helyette ott nem tűnt fel ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#118163) slayer006 válasza jagada (#118160) üzenetére


slayer006
addikt

Mi az a felirat a Jagdtiger 8.8 -on ?
Ja és a garázsóra honnan van? Aslainban nem találtam ilyet.

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#118164) adrian360 válasza jano_77 (#118159) üzenetére


adrian360
őstag

nézd meg a beállításoknál, lehet nincs beállítva gombra az autócélzás

t-34 megvolt nekem, kihúztam vele az összes tankot ami volt, aztán eladtam, de úgy játszottam vele mint a t-34-85-tel, és nem úgy mint egy cromwellel az tuti. ha rohangáltam tuti szétszedtek, szerintem túl nagy méretű ahhoz hogy senki ne találja el mozgás közben is, de biztos én vagyok béna. rég volt, lehet én is másik ágyút használtam, arra nem emlékszem.

(#118165) Fandango válasza jagada (#118160) üzenetére


Fandango
veterán

"játékosok kb. 80%-a egyáltalán nem tud játszani vele"

Hogy kell vele játszani?

(#118166) jagada válasza slayer006 (#118163) üzenetére


jagada
őstag

Pedig az első Aslain's modban benne van, lehet az újból kikerült. A Jgtg 8.8 egy eventben lehetett pár napra bérbe venni, amióta lejárt a bérleti idő nem lehet vele menni, legénységet tartok benne, hogy ne a barakk teljen meg.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#118167) jagada válasza Fandango (#118165) üzenetére


jagada
őstag

A sok kezdő a nagy löveggel használja, mert az nagyot sebez, na itt vétik az első és legnagyobb hibát. A második hiba, hogy tolják neki az első vonalban mert heavy tank. Nekem a játékban általában nem ellenség, sokszor 1v1-ben meg sem tudnak sebezni, bár full HP-s bulldogot is lőttem szét 1v1-ben, amikor meg akart flankelni a kis butus. Nem kezdőknek való tank én azt mondom. Nekem pl. a cromwell a mumus, az istennek sem tudok ráérezni, pedig mindenki isteníti, nekem egy szenvedés és csak porosodik a garázsban.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#118168) jano_77 válasza adrian360 (#118164) üzenetére


jano_77
nagyúr

de be van állítva, de akkor sem fogja meg az ellenfelet, hiába kattingatok. engem persze a Cromwell futtában kiszed, mert Neki nyilván van már fent minden féle jóságos mod! :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#118169) jagada válasza jano_77 (#118168) üzenetére


jagada
őstag

Akkor ez user error-nak tűnik.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#118170) DaveHutt válasza jagada (#118160) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ízlések és pofonok. Sztem a legnagyobb hulladék azon a vonalon. Konish-sal snipe-olgatni tier 6-ban no páncél, no camo tankban, meh.

(#118145) adrian360 Én ma kénytelen voltam munka után inni egy pohár aszút, betenni egy kis Wagnert és E75-tel tolni. Ez ám az életérzés. :D Hihetetlen mennyire elfelejtették az emberek a gyenge pontjait. A kupola gyengepont meg random autobounce-ol, nagyon fun.

[ Szerkesztve ]

(#118171) jagada válasza DaveHutt (#118170) üzenetére


jagada
őstag

Az E75-nek ha eldugod az alsó lemezt, azért elég durva a páncélja szemből és nagy pofonokat ad a pontos lövegével. Én a Tiger II-t utáltam azon az ágon arra sem tudtam ráérezni, de sima Tiger-en is 3 gunmark van, sokan azzal sem tudnak játszani.
Ezeknél a kicsit sebző tankoknál az a jó, hogy nem veszik komolyan az ellenfelek, nem is foglalkoznak velük, míg le nem csipegetik a HP-jukat.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#118172) fradi81


fradi81
veterán

Javítás egérgombra van állítva és nem megy, mod nincs, nálatok?

moto g72, Ninebot d28e

(#118173) emre válasza jagada (#118160) üzenetére


emre
veterán

Két éve volt a wz111 küldetés sorozat?
Ha jól emlékszek ezzel húztam ki a német ágat. :)

(#118144) jozefgucci1

Meg hát. :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#118174) jano_77 válasza jagada (#118169) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha Te mondod.......

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#118175) Simi37 válasza SoulReaver (#118118) üzenetére


Simi37
őstag

Hogy mifaszom? :Y :W
"It will result in a lower victory chance for your whole team."
Azt a k eget LOL
Persze, mert majd nagyobb eséllyel nyer a csapat, ha józsika egész meccs alatt a tájban gyönyörködik :(((

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#118176) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Nem tud valaki egy olyan oldalt, ahol tankonként meg lehet nézni a szerver legjobb átlagsebzéseit? A targetdamage.com-ról néhány gép sajna hiányzik és kíváncsi vagyok, hogy mennyire reálisak a kiírt értékek. Előre is köszi

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#118177) zodo válasza Patrick76496 (#118176) üzenetére


zodo
nagyúr

Talán a vbaddict.net Damage dealt és további szűrők bal oldalt.

(#118178) jagada válasza fradi81 (#118172) üzenetére


jagada
őstag

Én is ezzel szívtam meg vagy 4-5 csatát. Nálam a 4-es gombon volt, de nem lehetett aktiválni a javítást, persze zsinórban minden csatában ammorack...

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#118179) kobipeti válasza jano_77 (#118159) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Igen van auto célzás, de csak ha látszik a kontúrja a tanknak, kicsit szégyellem magam, de mod nélkül játszok, mentségemre legyen mondva noob vagyok. Mindenesetre jobban élvezem így a játékot mint xvm-mel. Nem sírok a meccs elején hogy nálunk több ugyanolyan noob van mint Én. Nem leszek öngyi ha rossz a leosztás. Nem rohanok rá a kékekre meghalni. Becsülettel prekoncepciók nélkül végigharcolom a meccset legjobb tudásom szerint.
Bár szégyellem magam miatta, de jobb a játékélményem mióta leszedtem az xwm-et (és a statom is, bár annak nem nehéz)

(#118180) galervin93


galervin93
őstag

Azért érdekes látni, hogy mindenki utálja a csíter modokat, de többeknek a mezei modok nélkül sem kerek az élet. Akkor most azok is csíter modok? :-D

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#118181) Pálin(t)ka válasza galervin93 (#118180) üzenetére


Pálin(t)ka
tag

Nem, csak tudod, ha megszokod, hogy hogyan szoktàl, akkor máshogy játszani megint meg kell szokni/tanulni. De igazad van.

(#118182) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Tegnap XVM nélkül nyomtam, ugyanolyan volt az élmény. Csak azért fogom feltenni, hogy lássam kire nem szabad ráesnem ész nélkül :D

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#118183) galervin93 válasza h1mpi (#118182) üzenetére


galervin93
őstag

És ha mindenkinek úgy menne neki az ember, mintha lila lenne...? Szerintem ez a "piros így lerohanhatom" inkább felelőtlen játék, tőle is bekaphatsz egy-kettőt, de ha úgy mész neki, hogy akár jó játékos is lehet, akkor jó eséllyel elpárolog, mire felfogja, mi történik...
Persze nem akarok én kötözködni, csak furcsa ez a - számomra - fordított gondolkodás. Ha mindenkit jó ellenfélként kezelünk, meglepetés nem érhet. És nem vonja el a figyelmünket millióni csilivili betű, szám, szín...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#118184) szallasi007 válasza galervin93 (#118180) üzenetére


szallasi007
őstag

Ami nincs benne a játékban a wg részéről azt mindet tiltanám. Függetlenül attól hogy kinek mi számít csaló módnak - egyenlő feltételek.
Ugyanakkor ha meg a wg nem vizsgálja a res mod mappát akkor mindenki saját belátása szerint használjon modokat.
Szerintem hitlog kéne meg napi stat ha meg vki arra élvezkedik kinek milyen a wn8-a akkor max még az.

[ Szerkesztve ]

(#118185) nightmare13 válasza szallasi007 (#118184) üzenetére


nightmare13
senior tag

Én azért egy xvm szintű csinosított minimap markereket is szívesen látnék, az alap, játékban beállítható ocsmány, és gyakran nehéz látni, hogy most felderített az ellen, vagy épp csak az utolsó pozícióját jelöli.

BTW minimap nagyságát lehet játékon belül állítani?

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#118186) Atti777 válasza nightmare13 (#118185) üzenetére


Atti777
senior tag

"BTW minimap nagyságát lehet játékon belül állítani?"

Alapból az ü és ó billentyűvel lehet

Путин, иди нахуй!

(#118187) szallasi007 válasza nightmare13 (#118185) üzenetére


szallasi007
őstag

Ezeket már lehet látni most is, lehet alapból azt hiszem üö betűkkel állítod de a billentyűzet beállításoknál át tudod tenni másra

(#118188) nightmare13 válasza szallasi007 (#118187) üzenetére


nightmare13
senior tag

#118186

Köszönöm nektek, nem futottam át a billentyű parancsokat, azt reméltem, beállításoknál bedobnak neki egy csúszkát inkább :) Köszi szépen még egyszer!

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#118189) KisApám


KisApám
addikt

A shopban a TIER VIII-as kínai 59-PATTON közepes járgány.
Vegyétek és szenvedjetek! :DDD
Az átütése jobb, mint az összes többi kínai TIER VIII-as tanknak (190 mm), kivéve a 110-est (215 mm).
Ágyúja, célzási ideje kínaihoz képest ok, gundep szuper 9 fok (!!!) woowwwww... kínai és 9 fok!!!
DE a tetején vagy egy HATALMAS kupola. ÓRÁSI gyenge pont. 100 mm környéki átütéssel mindenki beviszi.
Azaz szinte hiába a 9 fok, a "szög" (a kupola) kibújik a "zsákból" (a domb mögül)... és bummm...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#118190) tarka_szarka válasza galervin93 (#118183) üzenetére


tarka_szarka
tag

Én pont a vérvörösektől félek jobban. Úgy átlő, mint a rohadt tököt. Még a paintball mod sem tudja beazonosítani hol ment át a lövedék. :)

Mert ugye én meg sem próbálom egy kemény gép frontját átlőni. Inkább gyenge pontra célzok. A kevesebb infóval rendelkező játékos viszont rádurrantja a skulót és hát a random simán beadhatja a szinte lehetetlent.

Tegnap este viszont:
- tényleg nem volt annyi noobozás kezdetben
- nem goldoztak ki a fedezékem mögül azonnal
- nem lőtt belém a kezdőkörben senki, fockin' cheater, nolifer, stat retard örömkiáltásokkal
- egyszerre csak egy arty lőtt és nem három

Szinte már már könnyeztem a meghatódottságtól. Ma már azt olvastam valahol, hogy lesz xvm.

WOT account: tarka_szarka

(#118191) tarka_szarka válasza KisApám (#118189) üzenetére


tarka_szarka
tag

Ez amúgy nem is lenne csúnya gép, ha nem lenne ez a valami a tetején. :)

WOT account: tarka_szarka

(#118192) po1son


po1son
addikt

Jó ez az update, amióta kijött mindig kapom a teamdmget... A legjobb az egészbe, hogy annyit nem ír be sry, hanem megy tovább mintha semmi nem történt volna, de most már odáig fajult a dolog, hogy lesüllyedek dühömben az ő szintjükre azt megy vissza az ajándék lövedék....

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#118193) adamgreen


adamgreen
senior tag

Elképesztő ami itt megy . Olvasom a hozzászolásokat és csak nevetek már ne haragudjatok.

Az hogy itt egy két ember tisztelet a kivételnek nem tudnak játszani modok nélkül azért az nem semmi.
Mi lenne veletek ha holnaptol semmilyen mod nem lenne.De szerencsére nem lesz mert a WG megoldja nektek.
Értem én hogy egy két mod alapvető kényelmi funkció szerepét tölti be de hogy ha nincs semmilyen mod akor megáll a tudomány azért az már nagyon kemény :D

Remélem mindeni talál magának köztes megoldást! ;)

(#118194) KisApám válasza tarka_szarka (#118191) üzenetére


KisApám
addikt

Én elgondolkodtam a megvételén, DE ahogy írtam, az a nagy a parancsnoki kupola, ami még 100 mm sincs, eldugni nem tudod, és amit még egy 0,4 szórással rendelkező tank is eltalálhat könnyen 300 méterről :K ... no akkor lemondtam róla.

Viszont 10 hónappal ezelőtt, mikor QuickyBaby tesztelte, még csak 173 mm átütése volt. Azt azóta buffolták a tanks.gg szerint 190 mm-re. Ez jó. De a kupola nagyon nem.
QB a videóban ki volt akadva azon, amit már írtam is, hogy hiába 9 fok a gundep, nem nagyon tudja kihasználni, mert mielőtt rálátna az ellenséges tankra, az már be is lőtte a kupoláját, úgy kilóg az... :(((
TIER V-ös tank is lazán szétkapná így, ha DPM-el bírná :DDD De TIER X-ben aztán meg... mert ugye ott is játszik.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#118195) Atlantis válasza po1son (#118192) üzenetére


Atlantis
veterán

Lehet azért nem írja be, mert ki van kapcsolva a chat...ahogy nekem is. Emiatt még nem illik visszalőni...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#118196) jagada válasza Atlantis (#118195) üzenetére


jagada
őstag

Dehogynem illik, én ki is szoktam lőni őket.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#118197) szallasi007 válasza tarka_szarka (#118190) üzenetére


szallasi007
őstag

Szerintem ma sincs még xvm, sokkal jobb is így pedig én sem vagyok super unikum mégis elkerül a fókusz

[ Szerkesztve ]

(#118198) Arolotifar válasza szallasi007 (#118197) üzenetére


Arolotifar
őstag

Sajnos van :) Ilyenkor egy nagyon piros csapatban kényelmetlen zöldnek lenni, mert 15 szempár figyel és lő rád :DDD Sokszor még a saját csapattársak is :W

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#118199) h1mpi válasza szallasi007 (#118197) üzenetére


h1mpi
nagyúr

QB modpackjában már tegnap benne volt

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#118200) tarka_szarka válasza KisApám (#118194) üzenetére


tarka_szarka
tag

Kicsit utána olvastam a gépnek. Ez olyan mit lett volna ha harckocsi. Még tervrajzon sem létezett, csak ötletként, miszerint a kínai amerikai együttműködés jegyében lehetne csinálni valamit.

Lényegében nem lett volna kompatibilis több tekintetben sem a test és a torony.

Ha kínában élne zsiráf, azt gondolhatnám annak készült. Így simán elférne a nyaka ebbe a kupolában. Viszont így csak arra tudok gondolni, hogy ő a kapitány:

[ Szerkesztve ]

WOT account: tarka_szarka

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.