Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#118401) Viktoár válasza skopy (#118390) üzenetére


Viktoár
addikt

Atyavilág! :C Brutális a csávó. :Y

Isten bizony soha többet nem fogok mérgelődni azért ha veszítünk.Már tudom hogy milyen kvalitású egyénekkel kerülhetek egy csapatba. :K

Üdv:Viktor

(#118402) Kelvin válasza adrian360 (#118397) üzenetére


Kelvin
őstag

Én is most nézem, valóban az E50M...A szavazáson a Bat nyert és én is arra vártam. .!.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#118403) Barret001 válasza SoulReaver (#118394) üzenetére


Barret001
addikt

"Amikor levette a pólóját, hogy megmutassa a kis csontos testét, hát azon kiégtem..."

Addig el sem jutottam,mert kiégett az agyam! :D

Az nekem is feltünt,hogy nem látja kire lő,és hogy ki lőtte őt ki!

TK-nél örül hogy eltalált egy tankot! Hiába,Ö a MESTER!

Amúgy más játékokat is oktat,hasonló eredményességgel !

[ Szerkesztve ]

(#118404) SoulReaver válasza Barret001 (#118403) üzenetére


SoulReaver
veterán

Az ilyennek nem tudod megmagyarázni, hogy rossz amit csinál.. :(((

Talán a wg-nek kellene elküldeni a videóit és elmagyarázni nekik, hogy az ilyen iq bajnokokat kellene szűrniük...

(#118405) Barret001 válasza SoulReaver (#118404) üzenetére


Barret001
addikt

Ha vesz prémtankokat,már is ő a célközönség :)

(#118406) SoulReaver válasza Barret001 (#118405) üzenetére


SoulReaver
veterán

Igaz. De a játékuk színvonala kárára...

(#118407) tarka_szarka válasza SoulReaver (#118404) üzenetére


tarka_szarka
tag

Nem egyformák a játékosok. Lehet, ami nekem nem tűnik jónak, az másnak pöpec szórakozás.

Nemrég játszottam pár kört egy kollégámmal. IS3 platoont nyomtunk top tankként. Ketten mentünk egy oldalra, ennek ellenére a másik oldal hamar elesett, majd hozzánk is odaértek és a túlerő lenyomott. A kolléga szerint ilyen izgalmas jó meccset tán még nem is ment. 12 lövést adott le, amiből három sebzett, 7xx sebzés, 1 killel zárt. Én tök szar meccsnek éltem meg, mivel már az elején beszorultunk és borítékolható volt a bukta. Több lövésem pontatlan volt, nem voltam elégedett magammal. 16-ot lőttem, csak 11 sebzett, 3xxx sebzés, 2 kill.

Következő meccsen malinovkán kempeltünk a házaknál. Kiment a ház mellé lőni. Leláncolták és pár lövés, majd arty kikapta. Én ilyen esetben haragszom magamra, hogy rossz helyre menetem, stb. Ő röhögött, hogy milyen sokáig feltartotta az ellent, mire kilőtték.

Minden csak nézőpont kérdése.

WOT account: tarka_szarka

(#118408) SoulReaver válasza tarka_szarka (#118407) üzenetére


SoulReaver
veterán

Azért ez teljesen más eset, mint ez a hopka gyerek...

Ez konkrétan hülye, fel sem fogja, hogy mi miért történik. Amint meglátja egy tank sziluetjét, már lövi is, min1, hogy ház mögött van... Ez csak a hülyéknek szórakoztató. Ha van ember aki ezt jónak tartja, az sem komplett...

(#118409) galervin93 válasza SoulReaver (#118408) üzenetére


galervin93
őstag

Yep... Amit szarka említ az tipikusan a gyenge játékos. Az ilyen akár még fejlődőképes is lehet. A videós srác viszont agyhalott.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#118410) adrian360


adrian360
őstag

Na akkor hivatalosan : Top of the Tree: E 50 Ausf. M

A félreértés abból adódott, hogy az angol nyelvű szavazást (amit mi látunk) a bat-chat nyerte, de a más nyelvű felületen (német - francia - lengyel stb) szavazások külön vannak, és így meg az E50m nyert összességében. Eddig nem volt feltünő, mert mindig ugyan az nyert, ami az angol verzióban is. Nem tudom miért nem lehet megoldani hogy egy szavazás legyen.

(#118411) #84221696 válasza adrian360 (#118410) üzenetére


#84221696
törölt tag

Na, akkor lehet, visszaveszem a panther II-t, most amúgy is olcsóbb lett. Meg szerettem is azt a tankot. Jobban, mint a prémium tesóját. :)

[ Szerkesztve ]

(#118412) SoulReaver


SoulReaver
veterán

A leopard1 -hez melyik vonalon jobb eljutni? Most a kis leonál tartok.

(#118413) Antonius1978 válasza jagada (#118359) üzenetére


Antonius1978
addikt

Fura hogy ezt mondod, erdekes modon ez az egyeduli tank, amivel lila besorolasom van, persze ez a Tigris utan lett meg joval, es minden modul megvolt hozza az elozo tankok miatt, es mar nem voltam olyan bena sem a jatekban.

(#118414) h1mpi válasza jagada (#118399) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én a T55A küldiknél kaptam már egy párat, nem mintha nem lenne így is 16 üres...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#118415) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Szerintem ez a Hopka gyerek nincs tudataban annak, hogy agymuteten esett at, annyi maradt mint egy borsoszem, es annak is csak a fele mukodik.
Az a baj, hogy lehet sok kezdo nezi, es o lesz az etalon, gondolhatjatok hogy mi tortenik magasabb tierben, ha ezekbol a tanitvanyokbol kapunk magunk melle csapattarsakat.

tarka_szarka vegulis igazad van, nezopont kerdese, hogy ki hogyan viszonyul a jatekhoz, emlekszem en is, 500 csatas koromban batran kialltam a csataterre - mint Klapka Gyorgy :DDD - a KV-1-el, es onnan lovoldoztem azokra, akiket lattam, persze altalaban hamar szetszedtek, de emiatt bevillant valami, hogy hoppa, ezt nem igy jatsszak, es akkor kezdtem figyelni, hogy hogyan mukodik ez a tankos jatek.

meunier jo lenne ha volna nekem is ra penzem, hogy visszavehessem, a legszebb tanknak tartom a Panther II-t a jatekban.

(#118416) jagada válasza Antonius1978 (#118413) üzenetére


jagada
őstag

Nekem is már régóta meg van a Tigris, három kiválóság jellel, ahhoz mérten utálom, mert azt hittem, hogy ez is lesz olyan jó. Mentem már Ace kört vele, de csak árnyéka a Tigrisnek és szerintem 1v1-ben esélye sem lenne. Ettől még te szeretheted, meg játszhatsz jól vele, de aTigrisnek nyomába sem ér.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#118417) Kelvin


Kelvin
őstag

Nem vártam tovább a kedvezményre ezért megvettem az új Batchat 25T AP-t. Eddig bejövős, 15. csata végére meglett a nagyágyú is.


Jóval lomhább mint az orosz medek, nehezen fordul a torony és a tank is. Kicsit sok a lövések közötti töltési idő, ezért az ember könnyen bekap egy két lövést miközben kiüríti a tárat.

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#118418) tarka_szarka válasza Antonius1978 (#118415) üzenetére


tarka_szarka
tag

Fene tudja, honfoglaló videóban penge volt a muki. :-)

A kollégám nem igazán fejlődő képes. Neki ennyi van a játékban, nem is akar többet. Nézegeti a gépeket, a tájat, mellesleg néha lő és néha kijön a lépés.

De mondhatok másféle játékost is. Volt olyan klántársam, aki simán tartotta a 2000-2500 win8-at. Ügyesen játszott bármilyen géppel. Ha volt kedve. Ha nem volt, akkor kilövöldözte a saját artykat, vagy elment megfulladni, vagy hasonló finomságok. Döntő kláncsatán megcsinálta, hogy nem követte a parancsot, hanem ment amerre kedve tartotta, majd beugrott egy szakadékba és hazavágta a gépet. Annyi volt a válasza, hogy leszarom. Egy ilyet sem jó kifogni rossz pillanatában a saját oldaladon. :-)

WOT account: tarka_szarka

(#118419) Viktoár


Viktoár
addikt

Srácok tudnátok linkelni egy weakspotos oldalt ahol aktuális weakspotokat lehet megnézni?

Amit néztem videó a t110e5-ről baromira nem jött be.Hiába lőttem is4-el csak úgy pattogtam róla.Érdekes tank....

Üdv:Viktor

(#118420) Skyhunter válasza skopy (#118390) üzenetére


Skyhunter
senior tag

0 sebzéssel : "Csukott szemmel is második vagyok!"

Kövi meccsen : "kikapcsolom a kis térképet, úgysincs szükségem rá" , és egy tier 5-ös francia prém arty áll mellette : "ezért kapunk ki, mert nem mozognak, afk-k az emberek"

Agyalágyult. Sírva röhögök rajta.

(#118421) Antonius1978 válasza jagada (#118416) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos ez valoban igy van, a Tigrist feltapoltak, es igy 2 szempontbol jobb mint a P, abban hogy kapott +10 sebesseget, es a toltesidejet kb 33%-al csokkentettek a P-hez kepest, viszont pancelzatban alulmarad a P-hez kepest, mert annal van esely, hogy a 200 mm-es homlokpancelt lovik meg, es csikicsukis helyeken a homlokzatot beforgatva sokkal tobbet tudsz pattintani, mint a Tigrissel.
Valamelyik jatekos a forumrol kb 3 evvel ezelott irt egy cselt, hogy hogyan dugd ki a P orrat csikicsukinal, ugy, hogy a tankot kb 45 fokba teszed, es ugy dugod ki az orrat, hogy a homlokpancel szelen levo lecsapott reszt takarja a szikla,haz, stb, azaz a fedezek, ilyenforman a 200 mm-es pancel kb 60 fokos szogben esik az ellenfel fele, amit abban a szogben talan lehetetlen beloni barmilyen loveggel, kivetel az alja, vagy amikor a tornyot rafoditod az ellenfelre, akkor belohetnek a lovegpajzson keresztul, vagy a kupolat.
A Tigrissel csak 1060 sebzes az atlagom 700 csata utan, de ebben benne van a 0-rol indulas, modulok kihuzasa, es nem tudom hany csata utan lett meg az L/71-es loveg, addig ugye az L/56-ossal jatszodtam, ami nem tul acelos egy fejlodo jatekos eseteben.Igaz, hogy a Tigrissel lottem ki egyszer 7 tankot, amiert azt a medalt kaptuk, amit kesobb atneveztek Boelter-re.Csupa 3-at sikerult abbol szerezzek, egyet meg asszem a JagdPantherrel, a 3-ikat mar nem tudom mivel szereztem.
Mindenesetre, meg emlekszem kb 4 ev tavlatabol a 7 tank kilovesre, es arra is, a rovid 88-as volt meg a tankon, es az utolso tank az ellenfelnel egy SU-100 volt, ami egy dombon nezett le ram, nagyon imadkoztam hogy beadja a lovest, mert asszem vagy jart le az ido, vagy pedig nekem is csak 1 lovesnyi eletem volt, de beadta, velem volt a WOT istene :DD

UI : nekem az ilyen kivalosag jelek csak alom, habar lehet hogy 1 van a Tiger-P-n, nem tudom, meg egy darabig nem tudok jatszani, nincs hozza gepem.

[ Szerkesztve ]

(#118422) h1mpi válasza Viktoár (#118419) üzenetére


h1mpi
nagyúr

E5-nek hiába lövöd a gyenge pontjait a legérdekesebben tud pattogni még akkor is ha eltalálod, ha biztosra akarsz menni, akkor sajnos kell a gold ammo még a kupolára is.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#118423) jagada válasza Antonius1978 (#118421) üzenetére


jagada
őstag

Hiába páncélozott a frontja, ha lőni akarsz kénytelen vagy kidugni a gyenge pontodat a tornyot, azt nem tudod eldugni, és ezzel vége is a dalnak. Sokkal jobb lenne ha teste lenne papírabb és a tornya keményebb, akkor lehetne keresnivalója, ha el tudod rejteni a testet, de a tornyot, ha lőni is akarsz nem tudod rejteni.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#118424) Viktoár válasza h1mpi (#118422) üzenetére


Viktoár
addikt

Akkor egy kicsit OP tank szerintem.Ilyen szarságot.... :(

Üdv:Viktor

(#118425) #84221696 válasza Viktoár (#118424) üzenetére


#84221696
törölt tag

Sajnos, amikor én játszom vele, akkor nem op. :((( Mindenki golddal lövi. :(

(#118426) Kiki18 válasza Viktoár (#118424) üzenetére


Kiki18
őstag

QB pont most csinált róla videót, szerinte is OP. :)

(#118427) Antonius1978 válasza tarka_szarka (#118418) üzenetére


Antonius1978
addikt

Akkor Hopka egy igazi okosbolond lehet ha vagta a Honfoglalot, en is ismerek egy hasonlo pofat, igaz az nagyjabol mar 70 korul jar.

Erdekes, akkor a munkatarsadat csak maga az a dolog szorakoztatja, hogy van neki ilyen vagy olyan tankja, lovoldozhet vele, es annyi, akkor o is ugy van mint en a csatamezo szindromaval, csak en tulleptem rajta, o meg nem is akar, lehet, o igy boldog, es kesz.O az egyik veglet.A 2000/2500 wn8-as ficko meg a masik veglet, naszoval, figyelem !, tartozkodni az ilyen jatekosoktol :DD

jagada egyetertek, en is epp ezt irtam le, de mondjuk kicsit cselezhetsz vele, ugy mesz ki, hogy a tornyot is rogzited egy 60 fokos szogbe, es akkor esetleg arrol is pattannak, ha luke az ellenfel es ellovi magat, ha nem, akkor tuti te is kapod a sebzest, egyertelmu, meg aztan a kupolat semmikepp nem tudod elrejteni, kivetel ha bal fele csikicsukizol, mert akkor megteheted hogy nem mesz ki annyira,hanem azt is takarja a fedezek.

(#118428) jano_77 válasza adrian360 (#118410) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez mekkora rohadtság már! A WG ezt is elqrta, jó nagy balfék bagázs az biztos! Tök nyugodtság volt, hogy jön a BC vonal és így majd megvehetem a következő light-ot, erre meg benyögik, hogy az E50M a nyertes!?! Schaiße! :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#118429) Ric4m0nd


Ric4m0nd
aktív tag

(#118430) Sanya válasza adrian360 (#118410) üzenetére


Sanya
nagyúr

A kedvenc tier 10 közepes tankom. Nem csak azért, mert csak ez van meg, hanem amiatt is, mert egy ténylegesen átlagos, de inkább az átlagból is kiemelkedő közepes.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#118431) Tarill


Tarill
őstag

üdv! jimbo célkereszt van már ehhez a verzióhoz?

(#118432) kchryss válasza Viktoár (#118419) üzenetére


kchryss
addikt

t110e5 3D modell
Ha bal oldalt fent a Collision-t átállítod Live-ra akkor láthatod hogy az IS-4 hol milyen szögben mekkora eséllyel lövi be alap lőszerrel.
Ha akarod megnézheted prém lőszerrel is ha az IS-4-re kattintasz bal fent és kicseréled a lőszert.

[ Szerkesztve ]

(#118433) rudii válasza h1mpi (#118422) üzenetére


rudii
tag

T110 E5 hmm. :)

Mikor jó 3/4 éve kb mikor megkapta a HD modellt, nagyon OP lett! Konkrétan annyira, hogy a WG kijelentette, hogy vizsgálja mert orosz szerveren nagyon megnőtt az E5-ök winrateje. Tehát én is elkezdtem kihúzni. Mire megszereztem állítólag kapott keményen ninja nerf, de bőven elfogadható tank. :)

Szeretem mert.: Heavy tankhoz képest mérete pici, ágyúja pontos, magas dpm, páncélja rágós, arany lőszer sebessége mint az alap lőszeré. Lehet menni vele heavy és medes oldalra is, imádom a medeket baszni vele, gyűlölik mikor med helyekre megyek E5 el! :D

Nem szeretem: Sokszor lőszer rekesz kap(messze nem annyit mint 907em :D ), heavy tankhoz képest lassú, mióta buffolták 113 talán jobb is az. Lőszer 20/20 van felesbe mert E100, Maus verekedőben az kell, hogy Tornyon elgyalázd ha hasa nem látod.

Bazd ez hosszú lett nem akartam ennyit írni. Amúgy kupakja troll sz@r! Mikor E5 lövök kupak elsőt mindig simával (pl: 264 pen) lövöm és pattan, át goldra az szépen viszi. Szóval teljesen jó kis tank, kb a 13 tizesem közül a 7. helyen áll. :D

[ Szerkesztve ]

(#118434) Jadro válasza rudii (#118433) üzenetére


Jadro
veterán

Hm esetleg egy TOP 10 Tier X lista ideférne? :) ( A meglévő tankjaid közül, ahogy Te látod.)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#118435) Viktoár válasza kchryss (#118432) üzenetére


Viktoár
addikt

Ez így nagyon király oldal. :C :R Na kikupálom magam hogy mit mivel hogyan hova és mikor. :D

Üdv:Viktor

(#118436) #84221696 válasza Jadro (#118434) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ez jó ötlet. :)

(#118437) h1mpi válasza Jadro (#118434) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Biztos 3 orosz med az első :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#118438) Jadro válasza h1mpi (#118437) üzenetére


Jadro
veterán

A tegnapi közvetítés alapján sanszos. :D

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#118439) rudii


rudii
tag

Persze fel lehet állítani egy sorrendet, de ne feledjük mindenkinek picit vagy teljesen más a játék stílusa. Így míg valaki a TD-kért bolondul meg, valaki a Heavy-kért.Mindenkinek meg kell találnia a saját játék stílusához legközelebb álló tankot. Azzal fogja legjobban élvezni játékot. ;) Illetve nekem is van, hogy változik mikor melyikbe vagyok épp bele bolondulva ami tarthat 1-2 hét vagy 4-5 hónap. is. :)

De azt a nézetem tartom, hogy én MED szeretem mert.:
- moblis (megkerülni, megflankelni, elmenekülni, gyors támadni, egyszóval egy élvezetes, pörgős játékstílus)
- jó tűzerő, pontos ágyúk (kis afla, de magas dpm adta lehetőségek az ellenfél kivéreztetése, megszívatása)
- ügyességet igényel (kihívás jól játszani velük, de ha sikerül te vagy a csata sztárja, nem mindenkinek és mindig megy ez. Egy TD-vel bázisról kiosztani XY dmg se rossz, de nem ugyan az a siker élmény számomra)

Illetve ezt többször is mondtam. Mióta GOLD lőszer van kreditért a páncél jelentősége nagy mértékben csökkent az igazán döntő dolgok legtöbbször a csatamezőn a MOBILITÁS és a TŰZERŐ. (Meg persze a csapatmunka, de majd szóljatok ha tapasztaltatok ilyet :D )

[ Szerkesztve ]

(#118440) kchryss válasza rudii (#118433) üzenetére


kchryss
addikt

A 113-at addig buffolgatták amíg a legrosszabb 10-es heavy-ből az egyik legjobb lett. A mostani patchel is buffolták, hd modellt kapott és jobb lett a páncélja:

Turret became noticeably smaller.
Frontal turret thickness buffed from 240 to 290. Making the weakest point on the cheeks ~300mm effective instead of ~250mm.
Hatch size slightly reduced. Thickness nerfed by 20mm. Angles buffed to give better effective thickness. Left hatch used to be mostly ~190 effective, now is mostly ~200-230 effective. Right hatch is the same as before (~190-210) however much harder to hit.
Lower plate buffed from 100mm to 120mm. effective thickness is now 160mm instead of 130.
Upper side armor (above spaced armor) buffed from 90mm to 120mm.

(#118441) slayer006 válasza Tarill (#118431) üzenetére


slayer006
addikt

van

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#118446) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

Az op minek a rövidítése?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.