Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#118901) h1mpi válasza GoTReX (#118900) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én is megnéztem, most 19.-én leszek 2 éves :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#118902) GoTReX válasza h1mpi (#118901) üzenetére


GoTReX
őstag

Baromira nem éreztem ennyire szarnak magam.

XBOX ID: GoTReX #4839

(#118903) SoulReaver válasza GoTReX (#118900) üzenetére


SoulReaver
veterán

Most kezdted a játékot.. Mit vártál?

(#118904) h1mpi válasza SoulReaver (#118903) üzenetére


h1mpi
nagyúr

2011-ben kezdte csak azóta mindösszesen 1000 csatát ment. Ezt a statot simán be lehet még javítani egy recent 2K WN8-al :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#118905) rlazol válasza GoTReX (#118902) üzenetére


rlazol
addikt

én is annó átlagosnak éreztem magam, majd kiderült, hogy még a tieidnél is rosszabb statjaim vannak. ezt el kell fogadni, tanulni és javulni. :) 1000 csata statját könnyen fel lehet hozni.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#118906) adrian360


adrian360
őstag

1000 meccsből 500 arty-val, nem kell min csodálkozni

(#118907) h1mpi válasza adrian360 (#118906) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Na akkor be is lett bizonyítva, hogy az artyval milyen jó véen nyócat lehet csinálni :DD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#118908) GoTReX válasza rlazol (#118905) üzenetére


GoTReX
őstag

Köszi!:)

Amúgy mi a baj a sok Artyval? :U

XBOX ID: GoTReX #4839

(#118909) galervin93 válasza rlazol (#118905) üzenetére


galervin93
őstag

Anno mekkora királynak éreztem magam a BT-7-tel (250 wn8), majd az M8A1-gyel már komolyan úgy gondoltam, csatákat tudok befolyásolni - kemény 315 wn8. Aztán szerencsére rátaláltam erre a fórumra...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#118910) wwenigma válasza jr1994 (#118899) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Sokan keveset sebeztek es egyesek sokat ezert OP volt? Mert ha valami OP, annak latszodnia kell az average sebzesben...bar ugy erzem ott is a hangos kisebbseg miatt valtoztattak rajta leginkabb...

GoTReX: olvass vissza, sajnaljak az arty jatekosoktol hogy neha eltalaljak oket. ;)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#118911) GoTReX válasza wwenigma (#118910) üzenetére


GoTReX
őstag

Amúgy nem tervezek vele nagy dolgokat, ha nem unom meg a dolgot akkor kicsit fejlesztek rajta.:) Meg persze van idő....

XBOX ID: GoTReX #4839

(#118912) jr1994 válasza wwenigma (#118910) üzenetére


jr1994
addikt

Van két tank (pl. a régi KV-1S és Churchill 7). Mindkettőnek hasonló a globális átlaga, de az egyikkel játszók 80%-a bot, a másiknál kb 40% lehet ez az arány. Ha mégis hasonlók a sebzések, valószínűleg az egyik tank sokkal erősebb a másiknál..

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#118913) GoTReX válasza wwenigma (#118910) üzenetére


GoTReX
őstag

Mi alapján számol amúgy? Gondolom nem winrate a lényeg. Körönként átlagban 1-2 ellent magaddal viszel ,mielőtt meghalsz az még csak very bad? :F

XBOX ID: GoTReX #4839

(#118914) BÁ Nutrition válasza GoTReX (#118908) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ölik a jatekot, amúgy mas nem

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#118915) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Scheff tolja éppen a Skorpionnal

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#118916) jagada


jagada
őstag

19.00-kor Hopka élőben szpútol, kempül és emléxik a régi szép időkre amikor a régi klánjával 16-0-ra hozták a csatákat...

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#118917) lacibacsi válasza jagada (#118916) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ne idegesíts! Még a tegnapi mozgáskultúrás videóját sem néztem meg! Mi lesz így a fejlődésemmel??? :Y

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#118918) jagada válasza lacibacsi (#118915) üzenetére


jagada
őstag

Belekukkantottam és 8 lövésből 0 damage, a legtöbb amit tudott a critikal hit. Ha valaki ez alapján vesz prém tankot, akkor biztos, hogy nem a skorpió lesz az.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#118919) lacibacsi válasza jagada (#118918) üzenetére


lacibacsi
addikt

Előtte ment 7 killes csatát is, meg volt 4k sebzése is. Nagyon hektikusan muzsikál a tank/Scheff. Abszolút függ a csapattársak közreműködésétől a teljesítmény. Spotter nélkül halott dolog harcolni vele.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#118920) Mantin válasza lacibacsi (#118919) üzenetére


Mantin
aktív tag

Sziasztok!

Van lehetőség in-game boltban vett tankért visszakérni az aranyat (nem jött be a tank)? Gondolom nem, de egy kérdést megér.. :D

[ Szerkesztve ]

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#118921) kchryss válasza zodo (#118879) üzenetére


kchryss
addikt

7 csatát mentél. Az statisztikailag semmi. Ilyen kevés csataszámnál teljesítménytől függetlenül természetes hogy előfordul szélsőséges winrate.
Előző 208 csatádban 52.40% wr-ed volt 1230 wn8 mellett. Ez teljesen összhangban van.
Az itt fórumozó jó játékosok is többnyire 55% alatt vannak. Csak a nagyon jók vannak felette. Még Diegho is csak 60% körüli wr-et tud elérni vagyis neki is van 10-ből 4 vesztes (nem nyert) csatája.

(#118922) adrian360 válasza wwenigma (#118910) üzenetére


adrian360
őstag

én kivételesen nem azért irtam :D ilyen alacsont tieres, kezdő legénységes arty nem éppen wn8 barát.

(#118923) jagada válasza lacibacsi (#118919) üzenetére


jagada
őstag

Huhh QB most lőtt vele 7,5k-t!!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#118924) rlazol válasza GoTReX (#118908) üzenetére


rlazol
addikt

Mantin: bizonyos keretek között igen. ne menj vele és írni kell a supportnak mielőbb.

GoTReX: az artyzás egészen más játékot kíván mint a többi osztály azért a többség nem tekinti "igazi" tanknak és közutálatnak örvend. Az általános hozzáállás alapján aki a csatái többségét artyval mente az normál tankkal nem tud játszani csak "klikker".
Ami a WN8 at illeti: sebzés alapú, azt nézi elsősorban milyen ellenfélbe (osztály, tier) mennyit sebeztél az adott tankkal. Persze kill is számít de spot vagy foglalás alig. Minden tanknak megvan a "szintje", hogy mennyit kell vele sebezni egy bizonyos WN8hoz.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#118925) h1mpi válasza jagada (#118923) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Láttad az artys befejezést? :DDD szakadtam :C :C

Nekem egy ilyen Scorpion azonnal befigyel majd, legalább nem kell a borsigot kifejlesztenem, beteg egy camoja van ennek is

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#118926) stork13 válasza Mantin (#118920) üzenetére


stork13
aktív tag

Olvasd el, neki bejött.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#118927) BÁ Nutrition válasza rlazol (#118924) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ez a tesztszerver dolog h működik? Bármilyen tankot ki lehet próbálni? Hol találom?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#118928) rlazol válasza BÁ Nutrition (#118927) üzenetére


rlazol
addikt

tesztszerver most nincs (tudtommal)
az új patch előtt szokott lenni egy pár hétig. Igen, ott bármilyen tankot ki tudsz próbálni, bár vmi kavarás volt a prémtankokkal, majd a többiek megmondják, mi...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#118929) Viktoár


Viktoár
addikt

Hát fiúk ilyennel sem találkozom mindennap.:D

KV4-el megyek sand river-en,természetesen arty is van.
Sajnos bukó volt a meccs és végén alig maradtunk amikor az arty arannyal lőtt rám.

Írom neki hogy sok esze van ha tüzérrel van és arannyal lő.Erre azt írja hogy én vagyok az idióta mert ha HE-vel lő akkor csak 100-at sebez. :C

Valami francia stathuszár volt.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#118930) fradi81


fradi81
veterán

Gondolom nem csak nálam van csata elején 1 percig lag?

(#118929) Viktoár
Vannak akiknek ez nem játék, ők főleg arannyal lőnek hogy kitűnjenek a tömegből.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#118931) jozefgucci1 válasza fradi81 (#118930) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Napok óta ez megy . Természetesen akkor mindenki írja is , hogy lagg és egy-két percig nem lehet csinálni semmit . Jól sikerült megint ez a frissítés . Viszont az nagyon lényeges , hogy napra pontosan a Superteszterek( WG bérencek ) kezébe került a Skorpion G :C

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#118932) Viktoár


Viktoár
addikt

Eddig nem nagyon játszottam light tankkal. olyan kérdésem van hogy ugye a csigaszem max 445m-ig használható. Ha mondjuk emellé kifejlesztem a bia-t akkor már több mint 445 m a látótáv. Ez működik is vagy csak ugyanúgy 445m-ig fogok spotolni?

Üdv:Viktor

(#118933) wwenigma válasza fradi81 (#118930) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nincs lag, kb 20mp kornyeken van egy 1mp-es randulas es annyi.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#118934) fradi81 válasza Viktoár (#118932) üzenetére


fradi81
veterán

itt lehet nézegetni kit milyen távolságról veszel észre(max 445m). Számít a bia 500m-es látótáv mellett is pár métert szóval nem felesleges.

moto g72, Ninebot d28e

(#118935) Viktoár válasza fradi81 (#118934) üzenetére


Viktoár
addikt

Köszi,holnap áttanulmányozom de mára elég volt a sok agyhalott játékosból.és a "véletlenekből". :D

Üdv:Viktor

(#118936) Antonius1978 válasza h1mpi (#118886) üzenetére


Antonius1978
addikt

Te most az S-51-rol beszelsz, ugye ? Egyedul az az artym volt, szerencsere abban legalabb 100%-osak a legenyek, most meg meg van egy 4-es nemet, 80%-os legenyseggel, hat nem valami eredmenyesen tolom vele az SP kuldeteseket...
De jo tudni, hogy az arannyal ra lehet segiteni a sebezz tobb tankot kuldetesre az S-51-el - amikor majd eljutok odaig.

(#118937) kchryss válasza wwenigma (#118933) üzenetére


kchryss
addikt

Gyakran van lag később is, főleg eu1-en. Nálam olyan volt hogy kb fél percre tök beállt a játék és mindenki laggolt, írták is a chaten. Fél percig táncolt az összes tank.

(#118938) zodo válasza kchryss (#118921) üzenetére


zodo
nagyúr

Értem de nem hosszútávon szeretnék napi szintű élményt szerezni.
Valami cél csak kellene és mi más ha nem a győzelem legyen az egyik de már magam sem tudom mi lenne a tuti élményt adó.

folyt köv mai első csata:
Karelia védekezés. Pittyegtem a G1-et és Help.
Többiek "véd meg a bázist"
Skoda, T-150 és én csak elindultunk.

Mondanom sem kell ott lőtték őket szanaszét a kezdőkör körül aztán az O-I engem is megtalált mivel visszamentem menteni a menthetetlent.

Második kör, T-10. Himmelsdorf persze lista alja de szerencsére sikerült egy sebzésből lopnom.
Ok nem igazán találtam a helyem aztán lent a halál utcában próbáltam volna segíteni az IS-7-nek de inkább csak néztem ill. kaptam egy nem sebzőt a T-30-tól amire válaszoltam vagyis megpróbáltam mert eddig nem volt alkalmam rá egy pattanó Ap a toronyról és két gold amiből egy a torony oldalába egy pedig az orra alá amik szintén nem sebeztek. Egy goldot pedig csak úgy megreptettem.
Természet szerű volt hogy ezt a csatát simán lehozzuk, karcolás nélkül.

Na mindegy mert úgy is lejárt a havi prém és majd csak akkor játszok megint ha lesz tier IX-X osztály akció.
Esetleg előbb ha valami számomra is elérhető jutalom lesz a 4 hetes kampány kiírásban.
(100 éves a tank 08.15-től)

[ Szerkesztve ]

(#118939) balintka


balintka
addikt

Panther 2-t a szívószál ágyúval vagy a 8,8-assal érdemes használni?

(#118940) nightmare13 válasza balintka (#118939) üzenetére


nightmare13
senior tag

8.8, abban a tierben a szívószálnak már sajnos nagyon kevés a sebzése (a panther egyen meg csak egyszerűen kevés :) )

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#118941) balintka válasza nightmare13 (#118940) üzenetére


balintka
addikt

Ok, köszi, én is így gondoltam.

(#118942) h1mpi válasza Antonius1978 (#118936) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igen S-51-re, a nagyágyúnak arannyal 8m-es splashe van, az még néha 3-at is be tud sebezni, ha közel állnak.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#118943) Sanya válasza balintka (#118939) üzenetére


Sanya
nagyúr

panther1-en a szívószál nagyon jó kis ágyú: nagyon keveset sebez, maga a tank borzalmasan nagy, relative magas penetráció, rossz páncél= ez a tank sniperkedésre lett kitalálva! ( nem kempelésre, mert az azt jelenti, hogy állsz a kezdőkör mellett és meghalsz utoljára kb 120 sebzéssel.

Mivel keveset sebzel, a legtöbben nem is foglalkoznak veled. hopp, csak 110dmg, csak 135dmg, csak 140dmg... csak már le is szedtél majdnem 400-at 10 másodperc alatt

viszont panther2-n ez az ágyú néha kevés. oda már kell a 8.8 hosszú ágyú, ami nagyonjó a saját tierjében is. Nem egy pofozótank, ami az első vonalban állja a lövéseket, hanem egy másodvonalbeli csendes gyilkos.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#118944) jagada válasza zodo (#118938) üzenetére


jagada
őstag

A Winratet a legnehezebb húzni a sok bugos cheater AFK, troll szakasz, kezdőkörben egymást lövöldöző TK idióták, meg olyan szituk miatt amikor 5 tankkal vezet a csapat és mégis sikerül kikapniuk.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#118945) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Sziasztok! A T95E2 megvan valakinek? Mennyire jól használható és alkalmas legénység húzásra? Érdemes küzdeni érte? (Patton vonalra kellene valami legénységképző) Van két "zöldfülű"-m is és az egyikük már T8-ban jár. Ha jó valamire a tank, akkor lehet, hogy besegítenék neki egy kicsit a fejlődésbe. Ha nem, akkor nem sürgős, majd meg lesz egyszer...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#118946) h1mpi válasza lacibacsi (#118945) üzenetére


h1mpi
nagyúr

SP-vel jól lehet legénységet képezni és jól is hozza a kreditet.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#118947) rlazol válasza Sanya (#118943) üzenetére


rlazol
addikt

csak a sniperkedési potenciálnak eléggé betett a tavalyi pontosság nerf. Az M10en nagyon érzem a különbséget. :(

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#118948) h1mpi válasza rlazol (#118947) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én az E-25-nél, eddig egy lézerágyú volt rajta, most meg pattog rendesen...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#118949) szbalogh válasza h1mpi (#118948) üzenetére


szbalogh
őstag

A pattogás a kis átütés miatt van :U

A stock vk 45.02 a-t komolyan gondolták tier 10-be? :F

Nick: HE_Storm

(#118950) SoulReaver válasza szbalogh (#118949) üzenetére


SoulReaver
veterán

Persze, hogy komolyan :D Úgy sem ők játszanak vele.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.