Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#118251) BÁ Nutrition válasza kchryss (#118250) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

kiprobaltam, de sajnos a Stock verzio annyira gyengen van összerakva h valami hihetetlen, mintha megkotoznek kzed labad es kuzdj.. egy vicc. annyi szabad xp-t nem tudok termelni h "felöltöztessem" igy kb az elso 200 küldetést csatat kb felesleges komolyan venni. kb ha elinditom es elmegyek olvasni ugyanazt az eredményt kapom.. lesz vagy 5-10%os eredmeny ha rajtam mulik :D max ha felrak magasba es a tobbiek lehozzak akkor 30

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#118252) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

Üdvözlet! Egy ideje nem játszottam a gammával. Milyen mostanság a játék? MM teszi a dogát rendesen? :D Sok a copó roller csata? Örömmel látom, hogy az FPS-t sikerült feljebb tornázniuk. :)SerB még mindíg "jópofa" nyilatkozatokat tesz? :) Gondolkodom , hogy feldobom kipróbálni. :R

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#118253) lacibacsi válasza po1son (#118248) üzenetére


lacibacsi
addikt

"Persze azt is hozzá kell tenni, hogy wn8 alapján nem éppen jó játékosokról van szó tehát a csata végkifejletét nem ők fogják meghatározni."

Ez (sajnos) nem feltétlenül igaz. A véletlen teamdmg szerintem is jellemzően a gyengébb játékosoktól jön. A szándékos már nem ennyire egyértelmű. Sőt, inkább azt mondanám, hogy azt többször kapni a WN8 alapján jobb játékosoktól, akik úgy gondolják, hogy nekik valamilyen előjogaik vannak egy utolsó killre, egy sebzésre, vagy egy pozícióra.

Konkrét példa: Még MT-25-tel kerültem egy IX-es csatába Lakeville-en. Valami 800 körüli WN8-cal egyedüli hatos voltam a csupa überlila meg kék játékos között. Mit lehet ilyenkor tenni? Alulról indultunk, hát megpróbáltam besurranni a tó mellé az alsó spotter helyre. Sikerült is pozíciót foglalnom és már két ellent is felderítettem a másik parton, amikor nagy csattanást követően elindult a világ. Sniper nézetben azt sem tudtam, hogy mi van hirtelen, mire észhez tértem meg már a tó fenekén voltam. Mi történt? Két díszmagyar Bulldog lökött be a vízbe, mert (mint utólag az anyázós beszélgetés alapján kiderült) és elfoglaltam az ő helyüket és különben is takarodjak, mert noob vagyok és miért is élek egyáltalán. A vicc: az egyiküket felspotolták az akciójuk közben és ki is lőtték igen gyorsan, a másik pedig alig spotolt többet, mint és a rövid életem alatt. A csatát elveszítettük... Ja, és a poén: a két úriember valami 30-40k csatás überlila VIHAR klános mocsok volt...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#118254) Nyugis


Nyugis
senior tag

A komcsik most éppen azt tervezik hogy kitiltjak az XVM-et a játékból.
Érthető hisz az egy ingyenes fun fejlesztés hozzá teszem eléggé népszerű és jó ellenben nekik nem hoz egy forintot sem. Azt mef ők nem szeretik hogy ha valamiért nem tudnak pénzt be szedni. :P

(#118255) BÁ Nutrition válasza BÁ Nutrition (#118251) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nah most mar megvan a nagyobb lanctalp(ami kellett a toltesgyorsitohoz, ill a szerszamosladahoz) ill van egy periszkopom a p4en azt rarakom, ill osszejott a kisebbik 7,5es agyu, amivel mar nem vagyok vedtelen :)
meg vannak a nagyobb agyuk, a radio, a pancel, a motor, meg a legenyseg huzasa, de igy most mar lehet azert tenni is valamit.
csutortok ejjel voltam melozni 13 orat, szal tegnap reggel het ota ezt tolom ;] bar igaz h boltban voltam egyszer :D
mikor meglett a kredit akkor meglepodtem h milyezn draga, igy a legénységgel egyutt egmillio kreditet kellett osszeszednem a hetzerrel meg a p4el. kemeny volt

ami viszont most nagyon atjon h brutal jo a motorhangja a vk-nak. mondjuk beats-en hallgatom :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#118256) jagada válasza po1son (#118248) üzenetére


jagada
őstag

Én most is kék vagyok és nem a WN8 alapján :DDD :DDD
Én sem tudom tolerálni, ha ok nélkül kitolnak, nem engednek vissza a fedezékbe, szándékosan belémlőnek.
Én azt nem értem, hogy ezek az agyhalottak miért csak a lánctalpam nyomában, libasorba tudnak vonulni, amikor egy nagy széles nyílt terep vagy nagy tér van körülöttünk, amikor meg ki-becsukiznék és lövés után vissza akarok húzódni a fedezékbe csak tolnak ki az ellenséges össztűz elé és nem értik, hogy mi a gondom.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#118257) Balesz1899 válasza BÁ Nutrition (#118255) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Én épp ezért csak leárazáskor veszek felszerelést. Nem mindegy, hogy 500k, vagy 250...

(#118258) po1son válasza jagada (#118256) üzenetére


po1son
addikt

Most utolsó emlékezetesebb pillanatom Malinovka volt Jag E100-al, amikor éppen H6on az épület mellett kisbokorba vártam a spotot. Még meccs legelején oda jött mellém a E75, hogy bizony neki kell az a hely, ahol én vagyok. Megpróbált kitolni, de hát kevés sikerrel aztán éppen kellet durrantanom egyet és fel is spotoltak engem. Elkezdett direkt blokkolni és az extra poén kedvéért kaptam tőle még egy lövést is + természetesen az enemy arty is megáldott egy finom falattal. Ilyenkor hogyan őrizzem meg a hidegvéremet?! :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#118259) jagada


jagada
őstag

Ez az FV304 mekkora egy hulladék lett, megy is a levesbe gj WG.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#118260) jr1994 válasza po1son (#118258) üzenetére


jr1994
addikt

Mindig csodálattal olvasom ezeket a leírásokat.
Hülyékkel én is találkozok, de ezwk a destruktív barmok engem valahogy jobban el szoktak kerülni szerencsére. Mondjuk igaz hogy mostanában kevesebbet randomozok, megy a szekér a klánnal.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#118261) rudii válasza Enzolord (#118056) üzenetére


rudii
tag

Na tessék! Hát ez nem szép dolog. :(( ;)

(#118262) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Én meg az S-51-et kukázom. 268-as pennel 5/4 pattogok... reális? Eddig simán bementek...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#118263) jr1994 válasza h1mpi (#118262) üzenetére


jr1994
addikt

Tölts arany repeszt kappa.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#118264) h1mpi válasza jr1994 (#118263) üzenetére


h1mpi
nagyúr

de az alig sebez :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#118265) jagada válasza h1mpi (#118262) üzenetére


jagada
őstag

Azt én is húzom, sose lesz meg a nagy löveg úgy érzem.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#118266) h1mpi válasza jagada (#118265) üzenetére


h1mpi
nagyúr

a nagyot nehogy megvedd

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#118267) Nyugis


Nyugis
senior tag

Érdekes a wg álláspontja az artykkal kapcsolatban.
Állandó nerf aztán majd kiveszik a játékból aztán még se.

(#118268) jagada válasza h1mpi (#118266) üzenetére


jagada
őstag

De az ágon a következő két spg is azt használja.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#118269) h1mpi válasza jagada (#118268) üzenetére


h1mpi
nagyúr

sokat tölt és pontatlanabb, sok 0-ás köröd lesz...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#118270) emre válasza po1son (#118258) üzenetére


emre
veterán

Egyszerű.
Kinézek lövök egyet gyorsan valamire, aztán miután felspotoltak átadom a helyet az E75-nek. :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#118271) Antonius1978 válasza galervin93 (#118236) üzenetére


Antonius1978
addikt

En is epp igy vagyok, rogton az elejen lathato betoltes kozben a 2 csapat tankallomanya...nagyjabol a vegkifejletet is ki lehet kovetkeztetni az osszesorsolt tankok alapjan :DDD

(#118272) jagada válasza SoulReaver (#118228) üzenetére


jagada
őstag

Csak az Aslain's pack van fenn és mégsincs órám:

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#118273) Drenadar válasza jagada (#118272) üzenetére


Drenadar
veterán

mert a másik oldalon már van egy :D

(#118274) jagada válasza Drenadar (#118273) üzenetére


jagada
őstag

Az igaz, de nekem kellene a 15 perces visszafelé számoló is.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#118275) Drenadar válasza jagada (#118274) üzenetére


Drenadar
veterán

hát igen az is hasznos.

Át kell nézni a beállításokat az xvm csomagban, vagy le kell szedni egy mini modot ami számol neked.

(#118276) jagada válasza Drenadar (#118275) üzenetére


jagada
őstag

Direkt nem akarom kavarni a modokat, hogy ne akadjanak össze, azért használok modpackot.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#118277) SoulReaver válasza jagada (#118272) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ma újra raktam a játékot és leszedtem a frissített aslain pakkot és nekem sincs se órám, se debug panel :D Érdekes..

Van egy sejtésem amúgy. Lehet az a damage panel kavar be, ami mutatja a pattintást meg a wn8-at meg a sebzést.

(#118278) emre

Tegnap még nekem is így nézett ki.

[ Szerkesztve ]

(#118278) emre válasza jagada (#118272) üzenetére


emre
veterán

Pedig ez is Aslain, és itt van.

(#118280) jagada

A hp jelző mod az saját. Kettőből raktam össze magamnak. Dead shalfey xvm konfigba pakoltam bele Bones hp jelző cuccait.
Ez volt az eredeti, Bones xvm konfig

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#118279) jagada válasza SoulReaver (#118277) üzenetére


jagada
őstag

Egy csomó bugos mod van még mindig benne, pl. tankikonos modok.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#118280) jagada válasza emre (#118278) üzenetére


jagada
őstag

Ez a tank HP mutató mod ez melyik?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#118281) slayer006 válasza jagada (#118279) üzenetére


slayer006
addikt

Historial sound -al meg egyszerűen be sem tölt.

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#118282) BÁ Nutrition válasza slayer006 (#118281) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az alcafestesnek van valami valos tulajdonsaga? vagy nem igazan.
azt latom h irja, de ha befestem feherre konnyebben eszrevesztek nem?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#118283) SoulReaver válasza BÁ Nutrition (#118282) üzenetére


SoulReaver
veterán

Attól függ milyen tankra teszed... Ha pl egy nehéz tankra teszed, annak nem sok értelme van. De pl light, med, td járművekre már van értelme, mert alapból nagyobb a camo értékük. 3 féle variáció van pályából is és festésből is.
Mindig azt a festést teszi fel a játék, amelyikre éppen szükség van, téli, nyári, sivatagos. (persze csak, ha megvetted mind 3mat.)

De ha kezdő vagy, akkor ezt ajánlom figyelmedbe ---> [link]

[ Szerkesztve ]

(#118284) BÁ Nutrition válasza SoulReaver (#118283) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nagyon kezdo vagyok meg, most van az elso epkezlab tankom a vk3601-el. rohadtul csipem mar. :D 46 oraja fent vagyok :D durva tolast kellett csinalni h ki tudjam fizetni az arat, most mar csak a jobb agyuk kellenek ra, de lassan aludni is kene lehet. mindenesetre mar tudom neha terrorizalni az ellent, meg tartanak tole a tobbi tankok. furcsa a panzer4 utan
persze az IS3 nem annyira :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#118285) szallasi007 válasza BÁ Nutrition (#118284) üzenetére


szallasi007
őstag

Te beteg vagy :)

(#118286) Nyugis válasza BÁ Nutrition (#118284) üzenetére


Nyugis
senior tag

Tudod nemsokára rá jössz hogy egy egtelen nagy lehúzás az egész.
Szóval azért csak ésszel toljad!

(#118287) WOT-H-A-C válasza szallasi007 (#118285) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Annó én is csináltam hasonlókat, de akkor még 7.5 -őt írtunk, nem 9.xxx.xxx-et! :D

(#118286) Nyugis: +1

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#118288) Nyugis válasza WOT-H-A-C (#118287) üzenetére


Nyugis
senior tag

Szerényen jelzem hogy kb 6.5 nel már ott voltam. Vagy még előbb is.
Akkor még tier 1 bekerulhetett tier10be..
Azóta megertettem hogy mit hogyan szóval most már csak a gyerek növeli az effi-met mert ő meg odáig van apa nagy tankjaiert.
Persze csak tier10ben játszik.
Éppen ezért van hogy fél napokat le kell ulnom prémium tankozni hogy biztosítani tudjam a keretet a kölök trollkodasahoz. :P

(#118289) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Nagyon régen játszottam már a 2-es szerveren. Még upc-s korszakomban nagy volt a ping. Mivel már digi-m van, gondoltam kipróbálom.. :D Az a tapasztalatom, hogy valahogy simábban mennek ott a dolgok. Lehet épp jó időszakban mentem, de akkor is. Célzás is teljesen más(jobb)

Más nem tapasztalt ilyet?

(#118290) Nyugis


Nyugis
senior tag

Nos ami én tapasztaltam az a következő :
Valami működik? -》 Nerf.
Valami nem működik? -》nem baj mivel ingyenes ne pofazz

Ilyen egyszerű ez.

(#118291) WOT-H-A-C válasza Nyugis (#118288) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Azok voltak a szép idők! :D Ha jólemlékszem 7.2-vel kezdtem játszani, széplassan minden a pénz lett és sikerült tönkrevágni egy jó és szórakoztató játékot. :(

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#118292) Nyugis válasza WOT-H-A-C (#118291) üzenetére


Nyugis
senior tag

Igy van. Pedig anno ingyen osztogattak az aranyat csak vidd és játsz!

Na most már ilyen "butaságot" nem követnek már el! ;]

(#118293) kchryss válasza BÁ Nutrition (#118284) üzenetére


kchryss
addikt

A magyar kezdők 90%-a szerintem a tigris/királytigris ággal kezdi a játékot, mert sok legendát hallott arról a tankról. Aztán jó nagy csalódás éri amikor minden szétkapja. Nem rossz tank a tigris/királytigris a játékban, de egyáltalán nem kezdő barát és a páncélja nem úgy viselkedik, mint a legendákban.
Ez egy fehérorosz fejlesztésű játék, itt a ruszki tankok pár kivételtől eltekintve nagy átlagban mindig kicsit jobbak lesznek. Éppen ezért kezdőknek az orosz heavy ágat szokták javasolni.

(#118294) galervin93 válasza kchryss (#118293) üzenetére


galervin93
őstag

Áldom is az eget, hogy hallgattam anno rátok, és a KV-1 - T-34-85 duóba 1500 csatát belenyomva (plusz a Grille-vel ~500, de psszt! :-D ) megtanultam az alapokat, térképeket, lett legénységem... Pedig nagyon mehetnékem volt feljebb, de nem erőltettem a dolgot.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#118295) emre válasza Nyugis (#118292) üzenetére


emre
veterán

Az ingyen arany csak a bétában volt.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#118296) fradi81 válasza emre (#118295) üzenetére


fradi81
veterán

úgy két éve elég sok arany kódot lehetett beváltani.

moto g72, Ninebot d28e

(#118297) SoulReaver válasza fradi81 (#118296) üzenetére


SoulReaver
veterán

Azért is van most annyi gyökér a csatamezőn... :)

(#118298) emre válasza fradi81 (#118296) üzenetére


emre
veterán

A bétában naponta, belépéskor kaptál asszem 150 aranyat.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#118299) Nyugis válasza emre (#118298) üzenetére


Nyugis
senior tag

Valami ilyemi volt igen.
És akkor az ember költötte olyan elbaszott dolgokra mint legénység 100%-ra szabad xp atvaltasra és hasonló értelmetlen ám de az aranyat meg fogyasztó marhaságokra

(#118300) WOT-H-A-C válasza Nyugis (#118292) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nem nem! Az arany drága! :D Mondjuk én jobbára csak a rendszeres havi prémet vettem pár éven keresztül ( én barom! :DDD ) - na jó ez nem teljesen igaz, mert amikor még játszható vot , azokat az időket nem bánom :) -, meg 1-2 kisebb prém tank. A Super Pershing-en még kerestem is, akciósan vettem és amikor kiherélték eladtam és a teljes árat kaptam vissza! :D

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.