Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#118451) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali

Az XVM-ben hogy tudom azt beállítani hogy csata közben a tankok felett mennyi infó jelenjen meg?
Játék beállításaiban nem tudom módosítani :B
A WN8 szintek változtak :F

WOT: kissio

(#118452) Patrick76496 válasza zodo (#118177) üzenetére


Patrick76496
őstag

Köszi a választ! :R Nem pont ezekre gondoltam, bár ezek az adatok is eléggé elgondolkodtatóak. Sajnos a szűrők között sem találom, amit keresek. :(

(#118179) kobipeti: Attól mert modok nélkül játszol még nem leszel noob, emiatt ne szégyelld magad. Azok az emberek viszont, akik csak azért nem használnak modot, "mert az cheat" és szidják a modokat használó embereket, minthogy "mod nélkül nem tudnak játszani" viszont szégyelljék össze magukat.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#118453) slayer006 válasza Dr.Én (#118451) üzenetére


slayer006
addikt

nincs még működő xvm

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#118454) wwenigma válasza Dr.Én (#118451) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nightly XVM van, irják át épp AS3-ra ezert bugzik ittott illetve QB modpack mukodik.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#118455) h1mpi válasza slayer006 (#118453) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én használok működő xvm-et (Aslain)

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#118456) slayer006 válasza h1mpi (#118455) üzenetére


slayer006
addikt

az még messze nem a működő xvm ami az Aslain packban van

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#118457) Dr.Én válasza wwenigma (#118454) üzenetére


Dr.Én
veterán

Jacktor Mod Pack v7-ot használok most és abban nem a legjobb a XVM...most leszedtem amit linkeltetek, azzal megjavult a problémám... :))
Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#118458) SoulReaver válasza slayer006 (#118456) üzenetére


SoulReaver
veterán

Miért, mibaj vele? Én is azt használom. Mutatja amit kell.

(#118459) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Ma kellő "idegállapotban vótam maónika"... Megnéztem a Hopka gyerek csatornáját. Hát ott minden van! Kisebb feszültséget, depressziót simán lehet kezelni ezekkel a videókkal. Némelyikkel méhen kívüli terhességet is! A mai nap legizgalamasabb 10 perce viszont Goodbad játékának az elemzése volt. Csak azt nem tudom, hogy ez a Hopka miért ilyen noobok csatáit elemezgeti, amikor ő maga sokkal különb az ilyeneknél (sőt mindannyiunknál)...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#118460) KisApám válasza slayer006 (#118456) üzenetére


KisApám
addikt

Nálam ASLAIN van, minden jónak tűnik vele.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#118461) robogo81 válasza lacibacsi (#118459) üzenetére


robogo81
aktív tag

Én úgy gondolom ez a gyerek full KAMU!
Ennyire idióta nem lehet,ezt csak megjátssza,csak azért csinálja hogy fel legyen kapva,a 15 perc(vagy 2 óra live).
A nézők meg direkt adják alá a lovat(taníccs mester,használd a v billentyűt,letisztul a kép,stb).
Ja adtak neki egy másik accot amikor kibannolták a szerencsétlent(meg épp szünetelt a stream is,aha...
lehet az az eredeti fiókja,de míg erre verik a nézők addig adja a full kretént.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#118462) rlazol válasza lacibacsi (#118459) üzenetére


rlazol
addikt

"ő egy ilyen tankkal van. ez egy ilyen lapos tank" (E25) :))
nekem mára elég köszönöm.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#118463) kchryss válasza SoulReaver (#118458) üzenetére


kchryss
addikt

Az a baj vele hogy nem stabil verzió, mert az még nincs. Ezek a nightly buildek béták amik csak tesztelésre vannak, az is előfordulhat hogy egyik nightly működik következő meg már nem, attól függ éppen mit tesztelnek.
Ennek kapcsán ezt írták egyébként most ki az xvm készítői:
- "Nightly builds" are "work in progress builds". They are based on the current stage of XVM's code, but have not been tested at all.
- Nightly builds contain subquality work, can contain new bugs, and are intended ONLY for testing purposes.
- You should NOT use nightly builds if you are not an experienced tester. Use nightlies only if you exactly understand what you're doing.
- You should NOT use nightly builds in ModPacks if you are making ModPacks on the basis of XVM.

(#118464) Balesz1899 válasza robogo81 (#118461) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Azt nem tudom, hogy kamu-e vagy sem (bevallom, az agyam azonnali károsodásának veszélye mellett megnéztem mindkét két és fél órás videóját), de ha az, akkor nagyon ügyesen játszik. Én ennyi idő alatt simán kiesnék a szerepemből, még ha csak röpke időre is. Bevallom, a kamerába ásítás/böfögés környékén én is a kamura tippelek, aztán mindig elbizonytalanodom.

Akárhogy is, ez a pár videó segített megérteni, hogy a sok agyhalott mit élvezhet a játékban.
Egy-egy nagyjából célra tartó lövés és már elégedetten kurjongat, hiába lövik ki egy perc után. "Na, ez jó volt, sokat hozzátettem a csatához, szerintem nyerünk is".
"Hú, volt egy felderítésem, megtettem a dolgom, mert én most ilyen szkáútolós taktikát játszottam".
Kiégett az agyam a végére (pláne, hogy minden két mondatban háromszor használja az "úgymond" szót), de legalább picit beleláttam a fali gyékény-szintű játékosok motivációjába.

(#118465) robogo81 válasza Balesz1899 (#118464) üzenetére


robogo81
aktív tag

Pont ezért nem lehet igazi,egy paródia hogy az igazi vörösök milyenek(nem figyeli a minimappot/kikapcsolja,mindenki hülye hozzá képest,ha bokorba van senki nem látja),valódi sztereotípia.
A 2 órásba belenéztem ebéd közben,röhögve igaz nehéz enni,a marhát bevitték többször tier-10-be,ott is a szakasztárs lőtte ki,meg hogy a vasúti töltésre próbált felmenni pár percig,sikertelenül.
Még megy pár hétig,esetleg 1-2 hónap,és megunják,vagy még több játékba belefog,de egy idő után már az is unalmas lesz.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#118466) tumikas válasza robogo81 (#118465) üzenetére


tumikas
csendes tag

Természetesen az egész megjátszott. Most éppen ilyen és ehhez hasonló videókkal próbálnak sokan betörni, főleg MK sikere után. Vakond,Gyula meg hasonló személyiségek után már egy ilyen srác semmi.

(#118467) lacibacsi válasza robogo81 (#118461) üzenetére


lacibacsi
addikt

Egy dolog biztos: több mint ezer feliratkozója és minden videónál igen szép számú megtekintése van. Reklámokkal agyon kereshetné magát.

(#118464) Balesz1899 : Ha csak egy videóban csinálna így, akkor még rá lehetne fogni, hogy jó színész. De ő minden videójában ugyanazt adja. Ez nem színészet, ez őstehetség. Hogy pszichiátriailag mennyire súlyos nem tudom. De alighanem kimeríti az akut agyhiány kórismét...

(#118465) robogo81: Ha ráfogjuk, hogy megjátszott, akkor szépen kikarikírozza a vörös WOT játékosokat. De könyörgöm: kinek állít görbe tükröt mondjuk a Kinder tojás kicsomagolós, vagy a Pikachou színezős videójában? Arra nem mondhatjuk, hogy karikatúra. Az (sajnos) a kőkemény valóság...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#118468) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Spotolgatok :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#118469) jagada válasza h1mpi (#118468) üzenetére


jagada
őstag

Az szép, gratula!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#118470) Pete55555


Pete55555
addikt

Egy Tank Ász kör Type64-el.
Sajnos nem éltem túl, sok mák is volt benne, de azért nem volt egy rossz kör :)
Végén kaptam is egy gg-t:

...Szeretem leracsniztatni...

(#118471) h1mpi válasza jagada (#118469) üzenetére


h1mpi
nagyúr

köszi :)

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#118473) adamgreen


adamgreen
senior tag

XVM oldala :

If there is no stable version for the current World of Tanks client on this page, it means work is still in progress.
Once it is ready, we’ll add it to the table above. This is the one place where you can get the newest official stable builds of XVM.

Szóval a mokolt aslain meg bétás szarokkal csak óvatosan és nem csodálkozni ha össze crasheli a klienst.

(#118474) wwenigma válasza adamgreen (#118473) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Tisztaban van ezzel mindenki nem is ez a tema. Hanem hogy mi mukodik. QB modpack nem crashel, pedig az ugye betas mokoltxar...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#118475) adrian360 válasza wwenigma (#118474) üzenetére


adrian360
őstag

nekem pl azzal olyan problémám volt, hogy nem tudtam chatbe írni, meg nem tudtam meghívni csata közben senkit szakaszba. Valóban nem fosta össze magát, de simán vannak benne bugok

(#118476) virkir válasza wwenigma (#118474) üzenetére


virkir
veterán

pedig az ugye betas mokoltxar...
Ugye az.
Nálam pl nem színez, nem mutatja a minimap a felspotolt majd eltűnt utolsó helyzetét, batleloading-on megvannak a saját ikonjaim aztán amint belép a játék már csak default tankikonok vannak.
Messze nem jó még az sem.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#118477) jr1994 válasza virkir (#118476) üzenetére


jr1994
addikt

Most már nekem is megvan hogy néha nem működik a visszaszámláló betöltéskor, ráadásul tegnap az egyik SH csata elején be is fagytak a tankok, alig mozogtak, néha kicsit arrébb teleportáltak, és a cset alapján az ellenfélnél is ez volt.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#118478) Luperator


Luperator
tag

Sziasztok!

Sokáig kerültem ezt a játékot bár nem tudom miért... Olyan gépem nem lévén telefonon kezdtem el játszani vele és próbálok sok okos dolgot olvasni mert főleg kezdőként gyakran nem jövök ki jól a dolgokból.

Jelenleg négy ágat próbálok húzni egyszerre, orosz td és úton a T46-tal a kv1 felé és ugyanez német oldalon is. Olvasgattam milyen közepes ágat érdemes húzni és sokan az amerikait ajánlották hát elkezdtem. Mit ne mondjak, az M2 medium van most és kifejezetten rühellem, mert papír és a sebzése se túl sok. Egyszer majd túl jutok rajta.

Látom itt sokan elég komoly gépekkel játszanak már, egyszer-egyszer biztos lesz kérdésem, ha nem találnék rá választ 😁

Jelenleg a Hetzer az egyetlen T4-es tankom, már csak pénz kell a többire mert az XP megvan hozzá... És a hetzer az első ami fel van szerelve álcahálóval, periszkóppal meg töltésgyorsítóval.. Ebben a szériában úgy is el leszek egy darabig...

Üdv:
L.

(#118479) galervin93 válasza Luperator (#118478) üzenetére


galervin93
őstag

Üdv!
Mind az orosz vonalak, mind az amcsi közepes vonal jó választás. A németeket viszont én egy ideig félretenném még, mert nehezebben játszható, mint a többi. A KV-1-gyel és majd az M4 Sherman-nel menj sokat, ne lépj tovább, ezekkel a gépekkel jól meg tudod majd tanulni a pályákat, a játék alapjait. Fontos lépés ez, ne sajnáld rá az időt, mert ez a játék komoly tudást igényel felsőbb szinteken.
Sok szerencsét, türelmet, kitartást!:-)
Ui.: kérdezni szabad, olvasni kötelező! Ld. összefoglaló.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#118480) jagada


jagada
őstag

Ti a VK Aladárt a Tiger féle 8,8-as vagy a lassabban töltő, kisebb pennel rendelkező 10,5-ös löveggel használjátok?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#118481) jagada


jagada
őstag

Három csata kellett hozzá és a félig stock tankkal meg a 90%-os legénységgel már meg is lett a Tankász:

Az első két csatám első osztály lett vele, tetszik ez a tank.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#118482) Viktoár válasza jagada (#118481) üzenetére


Viktoár
addikt

Asszony örülni fog hogy nőtt a pöcsöd. :D

Üdv:Viktor

(#118483) Barcelona95 válasza jagada (#118480) üzenetére


Barcelona95
tag

Szia!

Én a 105-össel használom, picit pontatlanabb és ugye az alap pen az kisebb, de cserébe gyorsabban céloz és könnyebb vele nagy sebzést összehozni, illetve az aranylőszere is 244-es pennel bír a 88-as 237 penjével szemben. Szvsz alaplőszer szempontjából mindegy, hogy 200 vagy 203, de magasabb tierben észrevehetőbb az a +7 átütéskülönbség az arany esetében.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#118485) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

játszom itt a különböző modpakkokkal xvm ügyileg, aslain működni látszik, de megöli az ESC és CTRL gombokat. vkinek ismerős ez a hiba?
(nem tudok kilépni ha meghaltam, nem tudok minimapon mutogatni, etc)

- no es importante -

(#118486) Sixkiller6 válasza Sixkiller6 (#118485) üzenetére


Sixkiller6
őstag

persze a TAB sem megy

- no es importante -

(#118487) zodo válasza Sixkiller6 (#118485) üzenetére


zodo
nagyúr

Esc-hez elég egy rossz célzó mod is.
Xvm és egyéb megszokott módok még konvertálás alatt szóval ilyen apróbb hibák még simán előfordulnak.

[ Szerkesztve ]

(#118488) slayer006 válasza Sixkiller6 (#118485) üzenetére


slayer006
addikt

Miután felraktad a MOD packot irány az modxvm oldala.
Itt lépjél be a WoT -os accountal, majd settings és állítsd be így:

Ez sok problémára megoldás. Mindenre nem. :)

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#118489) nightmare13 válasza Sixkiller6 (#118485) üzenetére


nightmare13
senior tag

Úgy se tudsz kilépni, hogy előtte nyomsz egy f1-t? Néha nekem is beragadt a kilépés opció, de így ki tudtam jönni utána...

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#118490) slayer006


slayer006
addikt

úgy tűnik van már xvm 0.9.15.1 -hez is
no majd valaki leteszteli, nekem meló

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#118491) Sixkiller6 válasza nightmare13 (#118489) üzenetére


Sixkiller6
őstag

nem, régen volt hasonló bajom, azt megoldotta, most nem

- no es importante -

(#118492) Sixkiller6 válasza slayer006 (#118488) üzenetére


Sixkiller6
őstag

ez megoldotta. hogy miért azt nem tudom, de most jól megy
nagyon köszi

- no es importante -

(#118493) BÁ Nutrition válasza jagada (#118481) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ram meg ramszalltak a boozy artik, fax kivan.. :W

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#118496) kchryss válasza slayer006 (#118490) üzenetére


kchryss
addikt

Na akkor ennyi idő kellett nekik átírni AC3-ra. Holnaptól gondolom már minden modpackban ez a verzió lesz.

Release notes alapján már be lehet állítani a 6. érzék jelzőt hogy meddig mutassa.

Pár bug még maradt, de majd javítják a következő verzióban:
[KNOWN ISSUES]
* Minimap is not ready. Some functionality may work incorrectly or may not work at all. (will be fixed in future releases)
* Option "carousel"/"rows" does not implemented. (postponed because it may be implemented by WG)
* Some functionality may work incorrectly with "autoReloadConfig": true
* Service record: List of tanks may scroll to the middle in some configurations

[ Szerkesztve ]

(#118498) kchryss válasza kchryss (#118496) üzenetére


kchryss
addikt

Beraktam a régi konfigom az új xvm-be és hát elég furán néz ki minden. A betűk kiégetik a szemem. :D
Ebben a fejlettebb ac-ben sokkal több mindent be lehet állítani, idő lesz mire személyre szabom. :)

(#118499) Dr.Én


Dr.Én
veterán

újra remek is tank a a boltban...leKpz M 41 90 mm GF
Alap
közép
Nagy

WOT: kissio

(#118500) jasohn válasza Dr.Én (#118499) üzenetére


jasohn
tag

Ez amúgy mennyivel másabb az ágyún kívül, mint az amcsi Bulldög?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.