Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#401) Rellind válasza GrooveHero (#400) üzenetére


Rellind
senior tag

Jah hogy volt ilyen is?
Pazar. :DD

(#402) GrooveHero válasza Rellind (#401) üzenetére


GrooveHero
addikt

Egy kicsit olvasni kellene, vagy többet bújni a fórumot, és nem maradsz le semmiről, nyugi ;)

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#403) Rellind


Rellind
senior tag

Nem maradtam le semmiről.Nyomtam 7végén. :DDD Csak a Tier5-ös info nem volt meg...
Kissé irónikusan akartam előadni hogy lejárt a 1 nap prém+event és nem jön a zsé... :DDD

(#404) Pocok256


Pocok256
veterán

Sziasztok KV 1 nek melyik ágyút javasoljátok ?

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#405) scyllarus válasza Pocok256 (#404) üzenetére


scyllarus
veterán

A 85mm-es elég jó, töltés- és célzásgyorsítóval.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#406) Fel


Fel
addikt

Az akció jóvoltából megvettem a hétvégén a GW Panthert. Utóbbi időben nem igazán artiztam, de egész tűrhetően megy vele, plusz eléggé "kezes" gép.

Ami érdekes, hogy nem látok tracert... Viszont engem már 3. alkalommal lő ki ellen arti counterből (igazából csak 2, mert egy alkalommal nem talált s elkezdtem utána mozogni). Mostezmostmi? Valahol olvastam, hogy a 8.4-ben kivették a nem látszódó tankok tracerét, de a bibi az, hogy én a spottolt tankokét sem az artikét sem látom..

(#407) Pocok256 válasza scyllarus (#405) üzenetére


Pocok256
veterán

Ja én is arra tippeltem :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#408) Enzolord válasza GrooveHero (#400) üzenetére


Enzolord
addikt

Tiger Hval 8 csata 100 % winrate, azt hiszem, mára le is raktam, a csúcson kell abba hagyni..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#409) GrooveHero válasza Enzolord (#408) üzenetére


GrooveHero
addikt

Lesz ez még így se ;]
Csak hajrá, jáó az a Tiger, csak ésszel kell vele bánni. :K

Zizifull ha fent rá kattintasz a kis jelre (pajzs alak) a sebzés sorban, akkor téged fog rakni első helyre. Ezt nevezik úgy, hogy rendezés csökkenő sorba ;] :B :P

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#410) Zizifull


Zizifull
csendes tag

Az meg oke, hogy 5000 sebzes keves a tank aszhoz. De hogy csak negyedik lettem XP szerint???
Az IS7 fele annyit sem sebez es tobb XP-t kap? (ok, neki volt 426 felderitett sebzes, de az lofutty) Ezek szerint inkabb a kill szamit xp-nel?

(#411) scyllarus válasza Enzolord (#408) üzenetére


scyllarus
veterán

Én meg mára abbahagyom a Hellcatet. Tegnap vettem meg, sok minden átjött a T49-ről, nagy lánc megvolt freeből, nagy motor, rádió, 2. gun megvolt. Tudtam, hogy a 90mm-es ágyú nélkül nem lesz az igazi, de ez már nevetséges... Egy vak Su-1000 láthatatlanul sz.rrá lő, miközben háló alatt sasolok periszkóppal... Ő lát, én nem őt. Vicc....

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#412) RAiN91


RAiN91
őstag

Valaki esetleg nem tudja mi a hiba a grafikán? Lefagyott a gép, elveszett minden grafikai beállítás, és hiába tolom full high-ra a grafikát, nem lesz olyan szép, mint előtte. Driverben is hiába állíthatok.

Képek a full grafikáról:
[link]
[link]

Szép, szép, de nem az igazi. Szerintetek mi hiányzik? Akinek szép, esetleg a "C:\Users\Név\AppData\Roaming\Wargaming.net\WorldOfTanks" mappából a "preferences.xml" fájlt vagy tartalmát el tudná küldeni nekem?

[ Szerkesztve ]

(#413) Bingisz válasza RAiN91 (#412) üzenetére


Bingisz
addikt

Előtte milyen volt?
Mert nekem is fullon van és ugyanígy néz ki...

Szerk.: Esetleg a beállításokról tolhatnál képet

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#414) RAiN91 válasza Bingisz (#413) üzenetére


RAiN91
őstag

Nem tudom sajnos elmondani, de több fény volt, színesebb volt, a nap fénye is szépen hatással volt a tárgyakra :) Elég idegesítő. Első képen látszik, hogy valami nincs rendben, az árnyékoknál. :)
ja és nem képzelődöm, valami biztosan rossz, mivel több fps-em is van. Eddig fullon sosem volt 30 fps.

[ Szerkesztve ]

(#415) Zizifull válasza GrooveHero (#409) üzenetére


Zizifull
csendes tag

Hmpf... hulyenek vagyok nezve... Az a gondom, hogy valahogy nem latom a sebzes-xp osszefugget... :F

(#416) GrooveHero válasza Zizifull (#415) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nem nézlek hülyének, azért vannak ott azok az emotikonok, vagy mijarosseb :B
Összefüggést meg ne keress, minéb több sebzés, annál több xp, ez a dolog nyitja, semmi más

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#417) SoulReaver


SoulReaver
veterán

A mai legjobb és végre túl léptem az 5k sebzést is ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#418) Zizifull válasza GrooveHero (#416) üzenetére


Zizifull
csendes tag

Ok-ok nem vettem a szivemre :)

(#419) Fel


Fel
addikt

Ezzel az AMX 50 100-zal meg lehet járni a poklot: 0:15...

És a mennyet is:

Victory!
Map: El Halluf
Date: 2013. április 16. 22:36:37
Vehicle: AMX 50 100
Exp: 2 098 + Credits: 53 697
Achievements: : Sniper, Mastery Badge: "Ace Tanker"

--------------------------------------------------

Előzőre valaki? Vagy senki sem partizánkodik?

[ Szerkesztve ]

(#420) Moleman válasza Enzolord (#398) üzenetére


Moleman
addikt

Mindig a kisebb tankkal fejlessz ki mindent, egyrészt hamarabb lesz jó a nagy, másrészt anyagilag is sokkal jobb, minél kisebb egy tank, annál jövedelmezőbb (vagy kevésbé veszteséges...).

(#421) Moleman válasza Fel (#406) üzenetére


Moleman
addikt

Én szoktam látni arty-val, de még sima tankkal is, ha a bozótból lőnek rám fel nem fedezett tankok.

Bocs, elfelejtettem, hogy az előbb írtam... :D

[ Szerkesztve ]

(#422) Enzolord válasza Moleman (#420) üzenetére


Enzolord
addikt

:)
Rendben.. Nem tűnik rossznak a Tigris H, most párhuzamosan fejlesztem a 2 ágat, szóval belefér...:)

(#419) Fel
De benyaltam... Azt hittem, videót linkelsz, írtad, hogy 0:15, azt hittem 15 mp múlva jön a nagy szopacs, de csak egy kép, ami elég ... :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#423) Fel válasza Moleman (#421) üzenetére


Fel
addikt

Közben kipróbáltam egy replayt a 8.5 tesztklienssel, és látszódtak a nyomjelzők. Valamilyen beállításbeli dolog miatt, vagy még inkább mod miatt nem látszódnak a normál klienssel nálam. Holnap majd próbálhatom kisakkozni melyik kavar be.

[ Szerkesztve ]

(#424) Phantomhive válasza RAiN91 (#412) üzenetére


Phantomhive
aktív tag

sajnos nincs wot telepítve nálam és nem tudok ránézni a beállításokra, de a beállításokban van egy rész, ahol a renderlést lehet választani 2(vagy 3?) opció közül
első gondolatom az, hogy az neked a standarden van és korábban az emelten lehetett(nekem az radeon alatt bugokat okozott sajnos)
talán simán "graphics" az opció neve és van benne improved meg 1 vagy 2 másik opció is

[...] and on the sixth day God created Manchester

(#425) Djuree


Djuree
félisten

á mekkora jó vagyok, kibírtam h az akció alatt ne basszam el a goldom superpershingre :DDD :C
pedig kellett vna ez a 3. t8 prem, mint púp a hátamra :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#426) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Jó reggelt urak!

Type 58 -ról tudtok nekem mondani valamit? Valaki erőlteti a kínai ágat? Ez az a tank ami után mehetnék IS-2 és 110 felé, de elég ritkán látom a harctéren... A 110 bejön mint ellenfél, valahogy jobban megoldották ezt a nyílhegy orrot rajta, mint az IS-3, IS-8 -on... :) És a lövege is pontosabb.

(#427) sith7 válasza SoulReaver (#426) üzenetére


sith7
nagyúr

IS2 - ről sok jót nem hallottam :(

(#428) Djuree válasza sith7 (#427) üzenetére


Djuree
félisten

és az még enyhe kifejezés...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#429) hfrici válasza SoulReaver (#426) üzenetére


hfrici
aktív tag

Nekem eddig ez volt a legtöbb:

(#430) Atlantis válasza Fel (#423) üzenetére


Atlantis
veterán

Grafikai beállításokkal variálásával próbálkozz, nekem is széjjel van mod-olva a játék, de látszik a tracer rendesen. Ergo szerintem az ismertebb, népszerűbb mod-ok nem okoznak ilyen hibát.
Mivel gyengébb a VGA-m, én némileg visszavett grafikával játszom, mintha korábban lettek volna olyan vélemények, hogy minél magasabb graf beállításokkal játszik valaki, annál kevésbé látszik a tracer...persze ez lehet csak urban legend.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#431) Angel1981 válasza Jolet (#366) üzenetére


Angel1981
veterán

Sokan hajlandóak csípőből rávágni bármire, hogy beteges, ami elüt az ő érdeklődési körüktől.
Pedig csak akkor számít valami betegesnek, ha nagy mértékben rámegy másnak a rovására, illetve ha már csak az érdekli az embert.
Nekem is nagyon tetszik a játék, és játszanék vele sokkal többet is, de nem tehetem, mert megvannak a kötelezettségeim; család, munka, stb.
Mindazonáltal lehet, majd nyáron kiveszek 1 hét szabit CSAK ezért! ;]

(#432) Moleman válasza Atlantis (#430) üzenetére


Moleman
addikt

Én játszottam fejlesztetten is, jól látszott a tracer, aztán meguntam a 15-20 fps-t, most minimumon játszok 80-100 fps-sel, de lehet, hogy van valami a legendában, talán fényesebb, fehérebb minimum grafikán.

(#433) [HUN]Dani válasza SoulReaver (#426) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Type58 rakás szerencsétlenség szerintem. Elején szerettem aztán nagyon megutáltam. IS-2 hatalmas felülüdülés volt Type58 után. IS-2 elég mozgékony alap motorral is, az ágyúja elég jó bár kicsit pontatlan, de ettől függetlenül 170 csata után is 80% a találati arányom vele. A fejlesztett torony kifejlesztésén hezitáltam picit, mert semmi plusz dolgot nem ad, aztán végül kifejlesztettem, mert eszméletlenül feldobja a tank kinézetét. Azt javaslom próbáld ki. :K
Egyébként én ezt az ágat csak az IS-2 miatt kezdtem el húzni. 110 pár napja ki van fejlesztve, de nem hinném, hogy megakarom venni.

szerk.: Ja még annyit az IS-2-ről, hogy a löveget lefelé nyomni szinte nem is lehet! :(

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#434) SoulReaver válasza [HUN]Dani (#433) üzenetére


SoulReaver
veterán

Köszi a segítséget :)

Akkor kb/vagy ugyanaz mint a sima IS.

110-et miért nem akarod meg venni? Szerintem elég jó, sokat pattanok róla.

(#435) Fel válasza Atlantis (#430) üzenetére


Fel
addikt

Mod miatt volt. Pontosan melyik miatt nem tudom, de vagy az E-50M, vagy a garázs volt az ok.
Kiszedtem mindent, a GUI modokat visszaraktam, és most már jó.

Djuree: Kb. ugyanazt tudja, mint a szovjet IS. Néhány különbség van:
IS-2- az IS-hez képest:
+ nagyobb végsebesség, jobb fordulási sebesség, HEAT ammo, mint prémium, 300 mm avg pen.
- gyengébb motor (csak emelkedőn jön ki a különbség).

[ Szerkesztve ]

(#436) Djuree válasza Fel (#435) üzenetére


Djuree
félisten

én ahányszor is-2-vel találkoztam mindig gond nélkül kilőttem. nekem nagyon gyengének tűnt, vagy csak user error volt.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#437) nyunyu válasza [HUN]Dani (#433) üzenetére


nyunyu
félisten

Masik ket hetes heavymre (T29, Tiger H) sikerult raereznem, es kihasznalom az erossegeiket, de az IS-2-vel nem jottem ra, hogyan kene jatszani.

Probalkozom a zart, varosi palyakon fedezek mogul kibujik, DURR, visszahuzodik taktikaval, de a 175 penjevel kitorolhetem.
Minden masodik lovesem pattan vagy nulla a szembejovo hetes heavyk hasan, mig azok rohogve kifileznek.

Meg a -5 fokos lefele kiterithetoseg is egy vicc, max sik terepen lehet vele lovoldozni.
Ha belemasznak az arcodba, akkor mar csak az illeto tornyat tudod loni, vagy ELC eseten meg azt se...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#438) Atlantis válasza Fel (#435) üzenetére


Atlantis
veterán

Az a fő, hogy megvan a bűnös.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#439) #35692544 válasza Djuree (#425) üzenetére


#35692544
törölt tag

én nem bírtam ki :DDD
igaz nekem ez az egyetlen prém tankom,de 6000 megért
igaz még annyira nem érzem vele a játékot az a 175 pen nem a legjobb főleg ha kilenceseket kell vele lődözni

[ Szerkesztve ]

(#440) [HUN]Dani válasza SoulReaver (#434) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Több tank szerepel a vásárlási listámon, így amíg azokat nem vettem meg addig a 110 felejtős. Azt tervezem, hogy várok hétvégéig és megveszem a TigerH-t, gyorsan kifejlesztem rá a nagy motort+láncot aztán a TigerII-t és még a hétvégén azt is jó volna megvenni. TigerII-re majd torony, lánc és legnagyobb ágyú kell. Azzal tuti el leszek egy ideig. Majd ha ezt a két tankot megvettem talán szóba jöhet a 110. M103-at is szeretném megvenni végre, de amíg nincs 25k free xp-m addig felejtős. :DDD

(#437) nyunyu: Nekem sem sikerült ám ráéreznem teljesen. Mindössze 1400 körül van vele az átlag dmgm ami úgy gondolom kevés egy ilyen nagyot sebző ágyúval. 1600-1800 legalább jó lenne, de ahhoz még sok sok csata kell. Sajnos rengetegszer zárom a csatát 1-2 sebző lövéssel, de van, hogy még ennyi sem sikerül. El halluf például szerintem az egyik legszarabb map, főleg IS-2-vel. Ha megyek a többiekkel a hegyre az már szopás, mert se fentről, se pedig lentről nem tudok csipegetni az ellenfélből az ágyú kitéríthetősége miatt és szjájperkedni 300-400-500 méterekre ezzel az ágyúval elég érdekes lenne. Amikor viszont városi pálya van..hát az álom jó tud lenni, ha nem valami gyökér csapatot fogok ki. 2-2.5k sebzés alatt ritkán végzek ilyen mapokon. Kihasználva a tank gyorsaságát egyértelműen nem fogok leállni egy pl. T29-el csatázni, hanem inkább megkerülöm, amennyiben van rá lehetőségem.

magyarsrac

(#441) RAiN91 válasza Phantomhive (#424) üzenetére


RAiN91
őstag

Igen, tudom miről beszélsz, ez volt az első amit megnéztem. Na mindegy, majd magától talán egyszer helyreáll, ha észreveszem, hogy laggol maximumon :) Ég és föld a 2 grafika közötti különbség, észre fogom venni.

(#442) K6000


K6000
tag

Emberek ez milyen mod? Az ellenség 5 percen keresztül hiába lőtte azután áthúzták a zászlót és vesztettünk. Sajnos az anyázós kommentekről nem csináltam képernyőképet :D
Az MK. III egyébként az első kb. 5 perc után már nem mozdult...

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#443) Djuree válasza K6000 (#442) üzenetére


Djuree
félisten

van ilyen néha. bug. olyan mintha élne de már ki van lőve.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#444) nihill


nihill
őstag

Sziasztok!

Eléggé kezdő vagyok a játékban. Vettem egy tankot amint lehetett, de utána nem tudtam tovább vásárolni, mert azt írja 300 arany kellene a garázs bővítésére. Az lenne a kérdésem, ha nem nem akarok pénzt költeni a játékra, itt megáll az élet, 1db megvett tankkal?

(#445) Moleman válasza nihill (#444) üzenetére


Moleman
addikt

Hát add el a régieket.

(#446) Djuree válasza nihill (#444) üzenetére


Djuree
félisten

add el a többi t1-es fostaligát :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#447) nihill


nihill
őstag

Köszönöm, ennyire kézenfekvő megoldásra azért nem számítottam :)
Este majd megy a MÉH-telepre a csapat :)

[ Szerkesztve ]

(#448) Moleman válasza nihill (#447) üzenetére


Moleman
addikt

Amúgy mikor féláras akció van a garázshelyekre, érdemes párat venni, én úgy vettem észre, hogy 10-15-ig simán menedzselhető minden tank napi szinten. 23 fölött kezdtem gondban lenni, most azt hiszem, 28 helyem van, és sokszor már én magam sem tudom, hogy milyen tankjaim vannak. :D Van, amivel hónapok óta nem játszottam.

(#449) Djuree válasza Moleman (#448) üzenetére


Djuree
félisten

nekem olyan is van amivel még sosem :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#450) Dryman válasza Fel (#423) üzenetére


Dryman
aktív tag

Szia Fel!
Tegnap este mentem néhány karikát a GWP-vel és nálam rendesen látszódnak a nyomjelzések....azt már figyelted hogy úristen nézetből totál ráközelítve a sárga levelű bokrok levele szinte rezeg ha egy egy ellenséges arty áll bent alatta....megvan a normál szél okozta mozgása, de egy olyan rezgés is van mintha hőáramlás során vibrálna a levegő...... Ennyire még nem lehet ott a játék fizikája, aztán lehet mégis.....orosz fórumokon tűnt fel először hogy írtak erről, aztán elkezdtem tudatosan keresni, és működhet, de ha nem szedem ki egy lövésből, csak akkor tudok meggyőződni a dolog igazáról, mikor a csata végén látom az összesítőt és kiderül hogy sebeztem olyan ellenséges arty-t, amit a játék közben sohasem spotoltak.....érdemes figyelni, ha teszemazt mindenki lapul és úgysem történik semmi....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.