Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#101) mynames válasza gy-daniel (#99) üzenetére


mynames
senior tag

Igen de ha rákeresel a fórumban akkor nem azt írod be hogy"erre tetszik gondolni".... :U :DDD
Ami természetesen nem a hozzászóló "hibája' !

(#102) Moleman válasza bozont (#97) üzenetére


Moleman
addikt

Én is az M6-ra szavazok.

(#103) Djuree


Djuree
félisten

ez a 3001H mire jó? semmire. használhatatlan fos. a P egész jó volt, de ez semmire nem jó. free-ből kihúzom a pancsert, még 5x-özni sincs türelmem 5 vesztett csata után :W :W :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#104) mynames válasza Moleman (#102) üzenetére


mynames
senior tag

+1 tőlem is az M6-ra. Sajna a KV1S nem került képbe.

(#105) myckey válasza mynames (#104) üzenetére


myckey
veterán

Én is az M6-ra voksolok
remek ágyú
jó front
mozgása se rossz

de ha már komplett ág

M6 elején elég gáz lesz,de ne add majd fel.
T29 géppel nem lesz különösebb probléma,ha nem az alap fogpiszkálóval használod majd :))
T32 top lövege okozhat nehézségeket,mert páran kevésnek találják azt az ágyút TR8-nehézre,de szerintem bőven használható
M103,T32 top lövegével maga lesz a pokol.Erre tartogass szabad tapasztalati pontot
T110E5 szerintme legjobb tr10 heavy :K

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#106) Djuree válasza Dobi 562 (#92) üzenetére


Djuree
félisten

pedig a béla igen jó :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#107) vhw válasza Djuree (#106) üzenetére


vhw
addikt

Mire?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#108) yarsley válasza bozont (#97) üzenetére


yarsley
aktív tag

Nah, csak hogy legyen egy kis ellenvelemeny is: Cromwell es ARL mind a ketto vissza hozza fogja hozni az arat, es mind a ketto iszonyat szorakoztato tud lenni, ha jol kezeli az ember. Az ARL-nek orult jo a front pancelja, es iszonyat sok nubot kinyirtam ugy vele, hogy pattogtak az elejerol...
Cromwell szvsz a legjobb T6 medium a kis megymagkopkodojevel: nagyszeru sebesseg nagyszeru pontossag, papir armor.
Ehhez kepest az M6 csak meh...

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#109) ng0ofy válasza mynames (#98) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Ezek a cuccok nem számítanak csalásnak? Ennyi erővel magától is lőhet... Gondolom azt is be lehet valahogy állítani, hogy ezekre a pontokra lőjön magától a tank... A sok hackeléstől kapok frászt minden multiplayer játékban... :o

(#110) myckey válasza ng0ofy (#109) üzenetére


myckey
veterán

ne haragudj,de ez nagy baromság

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#111) gy-daniel válasza ng0ofy (#109) üzenetére


gy-daniel
tag

Van amelyik mod csalásnak számít, de ez nincs köztük. Még ami nagyon hasznos az az extra zoom mod.

(#112) marked one94 válasza vhw (#107) üzenetére


marked one94
őstag

Kínozni magad :P

You'll Never Walk Alone

(#113) jahrn válasza yarsley (#108) üzenetére


jahrn
senior tag

A Cromwell tolem is kap egy +1-et, hihetetlen fun cucc. A 2 US TD mellett talan a legjobb tier 6. Az ARL-rol nem tudok velemenyt mondani, ugyan mar kifejlesztettem, de egyenlore a BDR-ben huzom a legenyeket. Meg amugy is minden free xp-t az IP-re teszek felre. (mondjuk sokat nem kell fejlesztgetnem, med agon elmentem a Lorr-ig, szal tier 9 alatt majhogynem csak lanc+torony kifejlesztese szukseges)

[ Szerkesztve ]

(#114) Patrick76496 válasza Dobi 562 (#92) üzenetére


Patrick76496
őstag

Látom többen is egyet értenek, akkor legalább nem user error. :C

--------------------------------------------

Nem tudja valaki véletlen, hogy mi ennek a crew voice modnak a neve?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#115) myckey válasza Patrick76496 (#114) üzenetére


myckey
veterán

a célzó rendszer pedig engem érdekelne :)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#116) Stigma.HC válasza myckey (#115) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Azt hiszem ez pont az. mod A neve legalábbis meg egyezik és az egyik kép is az :)

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#117) ricsidealer


ricsidealer
tag

na,csak h ezt is lássam :D

Nokia 6.1

(#118) Rellind


Rellind
senior tag

Mi a tököm van a szerverekkel.. :W

(#119) virkir válasza Rellind (#118) üzenetére


virkir
veterán

A menetrendszerű hétfői reggeli leállás idestova két éve megszokottan?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#120) Djuree válasza vhw (#107) üzenetére


Djuree
félisten

nekem bejön, pedig a kis ágyú van még meg csak rá. elég pattintós, mivel ritkább mint az e-75 nem tudják hol kell lőni. plusz ha tolatva bújok ki vmi fedezék mögül jobban lehet vele bújkálni, mivel hátul van a torony. a nagyágyú meg elég brutál lesz majd rá. nekem jobban bejön mint az e-75, pedig az se rossz tank. sajna lassú mint a tetű, de ki lehet bírni.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#121) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Muhahaha :))

magyarsrac

(#122) Axel007


Axel007
tag

Sziasztok!

Nemrég megvettem a VK3001(P) járgányt, amit sikerült kifejleszteni fullosra 1 nap alatt. Régebben mentem a VK3601H-val, de amit tapasztaltam az elmúlt csatákban amióta a VK3001(P) fullos azaz, hogy gyorsabb és ami a lényeg pattintósabb, pedig az adatok alapján a VK3601H acélosabb.
Ha ilyen lesz a Tiger (P) is akkor azt nagyon szeretni fogom.

(#123) yarsley


yarsley
aktív tag

Hany nagy (100 fo +) magyar klan van? Illetve van-e olyan oldal, ahol ossze vannak szedve a magyar klanok?

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#124) Djuree válasza [HUN]Dani (#121) üzenetére


Djuree
félisten

az nice :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#125) Napfénysüti válasza Fel (#27) üzenetére

Haha én is ilyen boldog voltam mikor eladtam. Azóta van egy fullos Pantherem ami egy álom hozzá képest. :D

Més que un club!

(#126) myckey válasza Stigma.HC (#116) üzenetére


myckey
veterán

upsz :B
ezt az oldalt én is szoktam látogatni,de nem ugrott be hogy itt láttam már

köszönöm :R

egyébként nem akarom elszólni magam,de eddig a 4 napos grindből 3 szépen teljesítve.
56%--70%--59%
37----35------47

WIN és a csaták száma.

még a mai napnak kell sikerülnie,és akkor vicstori! :DD

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#127) scyllarus


scyllarus
veterán

VKDB-re mi legyen a 3.? Rammer+egld fent van, venti vagy coated optics menjen melléjük? Én eddig elégedett vagyok vele, a Pantherre hajtottam, de lehet, hogy meg is állok itt.
A sok hétvégi töklámpa között találtam egy magyar gyöngyszemet is, végig csalózott, hogy hogyan lőhetik a túloldalról? Az nem zavarta, jogy az ellenfél T-50-ese és A-20asa ott cikázott tőle 50m-re...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#128) Rellind


Rellind
senior tag

Ha veszek töltésgyorsítót és felszerelem majd cserélek löveget az végleg eltűnik? :U

(#129) Djuree válasza Rellind (#128) üzenetére


Djuree
félisten

nem lesz semmi vele, fentmarad.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#130) scyllarus válasza Rellind (#128) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem tűnik el, nem a lövegre veszed, hanem a tankra.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#131) Rellind válasza scyllarus (#130) üzenetére


Rellind
senior tag

Köszönöm mindkettötöknek. Veszek is a Kv-1-re hamar mert a 12 sec kicsit sok :DDD

(#132) jahrn válasza scyllarus (#127) üzenetére


jahrn
senior tag

Rammer+venti+coated optics. EGLD szvsz folosleges ra.

(#133) csaabz


csaabz
őstag

Uh, megint betelt egy topic. UP! :R

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#134) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Ez volt az e-75-el az 5x köröm:

Ezek után eladtam a gecibe ezt a fos tankot... mert egyszerűen undorítóan gané ez a tank...

(#135) AlexWolf válasza Cseri0058 (#134) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Kinek a pap, kinek a papné.

Én örülnék, ha lenne pénzem megvenni, most nincs rá keret.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#136) Djuree válasza Cseri0058 (#134) üzenetére


Djuree
félisten

el kell keserítselek, mert az e-75 egy igen jó t9-es gép ;) meg kell vele tanulni játszani...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#137) virkir válasza Cseri0058 (#134) üzenetére


virkir
veterán

Tipikus user error.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#138) Cseri0058


Cseri0058
őstag

több mint 600 csata a tiger 2 vel és akkor ez szerinted use error??? valamit nagyon besasszésztál öreg.

[ Szerkesztve ]

(#139) psycroptic válasza virkir (#137) üzenetére


psycroptic
őstag

Most miért mondod ezt? Pedig Ő mindent megtett az ügy érdekében... ;]

A megtett intézkedés:
-az, hogy már tegnap is jelezte, hogy szar... :DDD

(#138) Cseri0058:
te fiatal az E-75-el mennyit mentél maxosan?

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#140) #95904256


#95904256
törölt tag

Erről a bűvös 30%-ról lehet tudni valamit:

Enhanced Springs -
+10% Suspension Load Limit and +30% to Suspension hit points

Észrevette már valaki ennek a hatását játék közben?

(#141) Cseri0058 válasza psycroptic (#139) üzenetére


Cseri0058
őstag

00000000000000 :DDD
de akkor is tiszta gáz a tank. nem is érdekel már elvan adva oszt kész
de a tiger 2 vel érdekes mód t10 ben is simán elvagyok. de ezzel...

[ Szerkesztve ]

(#142) virkir válasza Cseri0058 (#141) üzenetére


virkir
veterán

Akkor ha már ilyen markáns a véleményed róla kifejthetnéd pontokba szedve mi az ami nem jó rajta.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#143) Gergo_R6 válasza Cseri0058 (#141) üzenetére


Gergo_R6
csendes tag

Nyilván.....

Nyilatkozol olyan tankról amivel mentél 7 kört, stock állapotban, ráadásul első tier9es tankod, köztudott h a tier 9 tankok elitre húzásához kell a legtöbb xp és legszenvedősebb mert folyamat tier10el találkoznak tier8 artyval megspékelve. Nyilván a tiger 2 a 88al überfafa volt stock toronnyal és motorral... vicc, elitként más tank lesz belőle.

Azt azért megsúgom neked h más ágon is ez lesz a jellemző tier9 nehéz tankban ülve, de majd rájössz, és igen user error, az E-75 nem TigerII, ha meg eldöntötted h milyen jol nyomod csak a tank a gáz és eladtad akkor meg mit sírsz itt senkit nem érdekel.

Várom majd amikor játékban találkozol pro E-75 userrel és átlőhetetlen lesz a szemét cheater normál AP-val

(#144) Cseri0058 válasza virkir (#142) üzenetére


Cseri0058
őstag

1. Lassú mint a bűn! (nyílt terepen vagy és észrevesznek, az artyk szét szednek)
2. konkrétan minden át lövi!
3. simán körbe lehet futkorászni.

egyszerűen undorító ez a tank. fujjj

(#145) Veatta válasza Gergo_R6 (#143) üzenetére


Veatta
aktív tag

Valamelyik nap találkoztam f2f E75-el, kicsináltam, ( mindketten fullos tankban ültünk, full Hp-val) majd rámírt: hogy halhatalan vagyok? mindössze 2x sikerült leláncolnia, ez nem a tank hibája...

Cseri0058: ezek közül egy sem állja meg a helyét a kifejlesztett E 75-re.

[ Szerkesztve ]

(#146) bartucc


bartucc
addikt

Egyszerűen kezdem azt érezni, hogy mindenki most játszik, boldog-boldogtalan. Csak T1-el tudok nyerni, a többi tankomat mindig a leosztás alsó harmadába teszi, jóval erősebbek közé. Ott hiába osztok sebzéseket, többiek bújkálnak, nem támogatnak, hiába lövök ki Tier 8-asok között is a Jumboval kettőt is, olyan szinten vesztünk, hogy fáj. De T-28-al, és Hetzerrel ugyanez... :O :W Mennek össze vissza, egyedül bóklásznak, nekimennek 4 tanknak is, egyedül, fedezék nélkül. :(

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#147) virkir válasza Cseri0058 (#144) üzenetére


virkir
veterán

1. konkrétan 30-al bír menni a TigerII 28-hoz képest
2. mert a TigerII-őt nem?
3. goto 2. pont
Egyéb kifogás?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#148) Djuree válasza Cseri0058 (#144) üzenetére


Djuree
félisten

lassú az e-75? ülj bele a stock bélába! na az lassú ;)
minden átlövi? a gold ammo korában minden mindent átlő.
ez meg majd minden t9 hevire igaz (ezért hevi, persze h egy lájt vagy med körbefutja, akkor ez nem a te stilusod, legyél med-el)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#149) GrooveHero válasza Cseri0058 (#144) üzenetére


GrooveHero
addikt

Rohaggyak meg egyszer kölcsön adom azt a kib***ott E-75-öt ha visszaveszem és meg látod, hogy fullosan nem sok jobb tank van nála :W

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#150) Cseri0058 válasza Djuree (#148) üzenetére


Cseri0058
őstag

de tiger 2 imádom. kedvenc tankom :)
el is kezdtem a kínai med ágat :)

(#149) GrooveHero

Khm...teszt szeró... :U
felis megyek és kipróbálo9m most.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.