Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#351) Napfénysüti válasza myckey (#350) üzenetére

Akkor én is beállok a sorba nekem meg a Panther nyerte el nagyon a tetszésem. Hogy én hülye miért vártam eddig a német med ággal... :W
Most tolom is ezerrel mert még csak sima 95%-os a legénységem rajta. Pedig ez a tank megérdemelne egy 2 képességes bandát. Na de majd x száz csata után lesz. ;]
Csak a kérdés hogy Panther II-re akkor kiket teszek? :)

Més que un club!

(#352) AlexWolf válasza myckey (#350) üzenetére


AlexWolf
senior tag

tigert szeretem, t-43-mal nem volt különösebb bajom. Viszont a T-44-et legszívesebben kitörölném az emlékezetemből. Annyira rühelltem azt a gépet, hogy inkább rááldoztam több 10000 free xp-t (aranyból), hogy túl legyek rajta.

(#351) Napfénysüti Panthert szerettem. Csak amikor eladtam, hogy megvegyem a P2-t véletlenül benne maradt a 188%-os legénységem. Anyáztam egy jót!

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#353) Napfénysüti válasza AlexWolf (#352) üzenetére

T-44-el mi volt a baj? Nekem egyik kedvenc tankom és még jól si néz ki. Szerintem elég fürge és lapos tank ezt a két tulajdonságát remekül ki lehet használni vele. :K

Egyébként ha meglesz a P2 akkor abba szerintem majd a VK3601 legénysége megy hogy ne újakkal kelljen kezdenem. T6-ban egyszerűbb friss hússal boldogulni mint T8-ban. :)

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#354) vbbb


vbbb
őstag

Tali-Ihantala 1944 (2007)

Tankos is meg háborús is...láttam van aki csipázza ezeket. :)

[ Szerkesztve ]

(#355) AlexWolf válasza Napfénysüti (#353) üzenetére


AlexWolf
senior tag

2 nagy baja volt még akkor a T-44-nek:
1: Volt ammo rackja
2: volt benzintartálya

A többit kitalálhatod. :) Azóta azt hiszem javítottak rajta.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#356) Gorcsev válasza Atlantis (#319) üzenetére


Gorcsev
tag

Így lesz :K

Majd meglátjuk, hogy megy az én játékstílusomhoz.

(#357) Napfénysüti válasza AlexWolf (#355) üzenetére

Most már nem olyan vészes a helyzet. Én kifejezetten szeretek vele menni.

Més que un club!

(#358) jano_77 válasza Napfénysüti (#351) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én Tigrist is szeretem, szerintem nagyon jó kis tank, és a Panthert is, de most megvettem tegnap a Panther II és lehet eladom a sima Panthert, hogy a legénységet átültessem a II-be. T7-es tankom úgy is van még pár a Pantheren kívül. T6-os tankokat is nagyon meg kell ritkítanom, mert túl sok van a garázsomba és lecsillagozni sem tudom őket.....főképp az utóbbi időben, mikor 4-5 csata kell egy duplázáshoz. :U

Szerk: tankos vonatkozású hír

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#359) Moleman válasza jano_77 (#358) üzenetére


Moleman
addikt

Nekem is aktuális lenne a takarítás, van 10 db ötös és 9 db hatos tankom...

(#360) p06 válasza Atlantis (#326) üzenetére


p06
senior tag

Erre fáznak rá sokan, hogy lenézik. Utánna bumm és jön a meglepi. :DDD

Sőt anno megkaptam a T29 csaló dolgot is. Mondjuk aki összekeveri hát az is megérne egy misét, föleg, hogy ott a név. :D

[ Szerkesztve ]

(#361) Diarmand


Diarmand
senior tag

Látom megoszlanak a vélemények a T30-ról :)

Viszont kezdek ráérezni. Persze a random-faktor bekaphatja a nagylábujjam... mert teli torkos győzelmi üvöltés hagyja el az arcom, mikor a 672 méterre lévő mozgó ISU-t telibekúrom, hogy aztán 100 méterre lévő tankoknál a földbe lőjek.

Tény, hogy nem az a hagyományos td, mert könnyű spottolni és szemből puha, de ha okosan játszik vele az ember és meggondolja, hogy hová megy, akkor lehet vele aratni. Amit nem értek, hogy az IS3 gépekbe szemből nem bírok 600 felett sebezni, bezzeg a T10-ek nem ússzák meg 850 alatt :D Négy-öt jó lövés sok hp-s tankokba és máris 3k felett vagy.

A felspottolása meg valami elképesztő. Egyik tankommal sincs olyan, hogy nagyrészt ne tudnám ki és honnan spottolt fel, de ezzel? A saját csapattársaim elől is takarásban vagyok és már villan is a lámpa, WTF?! Hihetetlen, hogy honnan spottolnak fel, az E75-tel nehezebben vesznek észre ami azért durva. Ja, az arty playerek meg basszák meg :D

Szerk: én szeretek vele játszani, nagyot durran és télleg lenézik, pedig nem szabad ;)

[ Szerkesztve ]

(#362) Napfénysüti válasza jano_77 (#358) üzenetére

T7-ben a KV-3-at adtam el azt úgyis megutáltam kicsit szerintem gyenge gép.
8-asom mondjuk sok van ha lesz Panther II lehet valamivel ott is variálok. KV-4 mondjuk marad még sokáig mert ki sincs teljesen fejelsztve csak pár napja van meg.

Més que un club!

(#363) myckey válasza Napfénysüti (#362) üzenetére


myckey
veterán

ugye a KV-4 ben az az egy gond,hogy nem túl változatos,mármint előre kell menni,aztán addig lősz,míg életed van.
de szerintem fullosan tuti fasza lesz.
most is nyomulok vele teszten :K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#364) Angel1981 válasza Jolet (#314) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez nem semmi, gratula!
Nekem sajna nincs ennyi időm játszani vele, de majd talán a jövőben...

(#365) Pocok256


Pocok256
veterán

Én meg most a t-28 -at kedveltem meg. Mióta minden maxos rajta egész jó kis tank lett belőle :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#366) Jolet válasza Angel1981 (#364) üzenetére


Jolet
őstag

hát köszönöm! :-) sok munka van benne :-D
az asszony szerint betegség szerintem csak szórakozás

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#367) Moleman válasza Jolet (#366) üzenetére


Moleman
addikt

Jó az, legalább a betegtársaktól jár érte az elismerés. :D

(#368) yarsley válasza Pocok256 (#365) üzenetére


yarsley
aktív tag

Most vettem meg a T28-at, jgdpanther II-t es az ISU-t. Hamarabb lesz bozontos szakallam, mint top gun ezeken...

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#369) maross válasza Jolet (#314) üzenetére


maross
veterán

wow, wot, ugyanaz a szindroma :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#370) Napfénysüti válasza maross (#369) üzenetére

Én szívesebben járok focizni mikor lehet de sajnos pont tegnap derült ki az orvosnál hogy részleges bokaszalag szakadásom van így mostanában meló mellett a wot marad csak kikapcsolódásra. :B

Més que un club!

(#371) vhw válasza Napfénysüti (#370) üzenetére


vhw
addikt

Mindig mindenre van magyarázat, előttünk nem kell hazudnod... :D :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#372) maross válasza Napfénysüti (#370) üzenetére


maross
veterán

Reszleges kifogasok is akadnak ott azert :). Biztos tudnal te is mondani olyan embert, aki leserult megsincs feltucat tier 8-as tankja :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#373) Napfénysüti

Ejnye bejnye srácok hát szoktam én kamuzni? :DDD

Posztoljak képet a tegnap kórházi csatám eredményéről? Az MM volt olyan kedves és Varga doki ellen osztott be. Mentem még a röntgenesekhez is némi támogatásért ők lőttek is 2 képet nekem. Így felvértezve visszaugrottam a doktorhoz aki kihirdette a csata végeredményét: vereség amiért nem kaptam túl sok xp-t és még kredeitet se.Sőt! Még nekem kellett 5715 magyar ezüstöt pengetnem egy csillivilli új bokarögzítőért. Ez az első ilyenem szóval még tier 1-es a cucc fejlesztések nélkül. A legénység benne lehracolt de rutinos. Egyébként a bokarögzítő harceszköz remek, az accuracy értéke jó mert remekül tart menet közben nem kell EGLD-vel kiegészíteni. Viszont a penetration értéke valószínűleg 0. A saját lábamat se bántja és hiába rúgdosnám vele az ellent hatástalan lenne. Viszont van rajta egy szürksé álcafestés is.

Na hisztek nekem? :))

Na ilyen az új harceszközöm: OttoBock 50S3

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#374) myckey


myckey
veterán

Nesze Feri!
Kellett neked lesérülni,...mindig csak a kifogások. :(

:DDD

hát,ha kell elmondom a Hiszek Egy-et :C

ja és egyébként legközelebb ne csak a sebészetre nézz be ;) :DD ;]

osztan még a linked is hamis
aszondja NOT FOUND

lebuktál :))

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#375) mistixx


mistixx
tag

Üdv harckocsizó bajtársak!
Zöldfülű páncélos parancsnokként, alig 250 körüli csatával a hátam mögött eddig nagyjából boldogultam a harctéren, kisebb-nagyobb sikerrel. DE! Most az ünnepi hétvégén értem föl Tier5-be és ott egy Panzet IV-el próbálkozom. A gondom az, hogy ha összeakaszkodok egy KV-1-el akkor esélyem sincs. Persze, tudom, hogy a Panzer IV közepes tank a KV-1 pedig nehéz tank, tehát nem szabad közel menni, de az is idegesítő, hogy messziről sem sokat sebzek rajta.
Van valakinek valami taktikája amit megosztana, hogy hogyan lehet eredményesen küzdeni ellenük? Persze azon kívül, hogy kerüljem őket hátba vagy oldalba, mert arra magamtól is rájöttem, illetve ha szembe jön akkor pucoljak.

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#376) Macka


Macka
veterán

Esküszöm, ezt nem hiszem el srácok. Amióta megvettem a JagdPzIV-et, nem nyerek csatát vele. 15 kört mentem eddig, egyet sem nyert belőle a csapat, 2-t talán túléltem. Fogom, letörlöm az egészet a faszra. :W

(#377) dfsz34 válasza mistixx (#375) üzenetére


dfsz34
őstag

Hasonlóan zöldfülű versenyző, de a rokon gyerekek nagyon profik és figyelem őket, amikor játszanak.

A KV1 egy lövéssel ki tud nyírni egy könnyű német harckocsit, viszont a német mozgékony, fordul, gyorsul. Körbe kell menni, amennyire lehet, ráadásul, ha nagy ágyúja van a KV1-nek és nincs gyorsítója, akkor lassan is tölt be, tehát el kell "ugrani" a lövése elől és utána gyorsan lecsapni rá, meg körözni körülötte. A baj csak az, hogy még így is nehéz belőni stock ágyúval. Esetleg az arty-ban vagy a csapattársakban lehet bízni, a KV1 általában megáll, ha harcba kerül, kevés olyan profi van, aki harcközben is mozgatja, ez ad némi előnyt az arty-nak meg a többieknek is, hogy odaérjenek.

Egyszer láttam egy olyan trükköt, hogy talán a vezetőt vagy valakit kilőtték és utána annyira lassan fordult a KV1 tornya, hogy röhögve körbekerülték, mire szerencsétlen forgatta a tornyát mindenfele, de túl lassú volt, leszedték.

Ezzel együtt nagyon nehéz könnyű tankkal leszedni egy KV1-t, ahogy én látom. Valahogy a hátába kell kerülni, mert lassan fordul. Szedtem már le KV1-et P4-el úgy hogy a hátába kerültem és próbált fordulni én meg mentem vele, mire a torony is odafordult, már vége volt. Igaz a 75mm csúcságyúval, az jóféle kis fegyver.

De ritka az olyan helyzet, hogy csak ti ketten vagytok, tehát ez a baj igazán. Ha nekiállsz manőverezni, akkor csak ott lesz valaki, aki beléddurrant, velem mindig ez történik, elkezdem a keringést és valaki belémlő és mondjuk megállít, aztán szevasz, addigra a KV1 is "ügyesen" odaforgatja az ágyút és kész.

Szerintem tisztán 1:1 -ben némi tereptárgy segítségével simán ölhető lenne a KV1, de csatában nehezebb dolog ez.

(#378) nyunyu válasza jano_77 (#302) üzenetére


nyunyu
félisten

ki tudja, hogy mi látható ezen a képen?

Van aki erre a tier1 francia jatektankra gerjed? :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#379) Rico33


Rico33
aktív tag

Sziasztok!
Angol vonalon érdemes egerészni a könnyű és medek közt?Vagy inkább germánt nézzek?

(#380) Tenken válasza Rico33 (#379) üzenetére


Tenken
őstag

Heavy-ket próbáltam, de az egyik ratyibb ág amiken eddig voltam. Ha teheted kerüld el őket.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#381) Pocok256 válasza dfsz34 (#377) üzenetére


Pocok256
veterán

Egyszerű a dolog ha scout vagy akkor ne kezdj ki egy KV 1 el kerüld el messzire és várd be míg vagy lelövi egy arty vagy egy nehéz tank vagy egy tankelhárító. Kv nem szokott társak nélkül rohangálni szóval amúgy sem ildomos közel menni hozzá mert tuti védi valaki a seggét :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#382) nemethpityu


nemethpityu
csendes tag

Hali

Az lenne a kérdésem hogy akinek volt tp-je a vk DB-n azzal mi történik?

(#383) nyunyu válasza nemethpityu (#382) üzenetére


nyunyu
félisten

Az lenne a kérdésem hogy akinek volt tp-je a vk DB-n azzal mi történik?

Megmarad, aztan 8.5 utan bevalthatod az Indien Panzerre.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#384) nemethpityu válasza nyunyu (#383) üzenetére


nemethpityu
csendes tag

akkor nem teszik a free xp-hez

(#385) p06


p06
senior tag

Mennyire függ a sebzés "érték" a tier-től. Mert azt hittem "nagy király" vagyok de az XP nem ezt mutatta :O ;]
Kép
Tudom nem nagy szám egy "TD"-től de többre számítottam.

(#386) nyunyu válasza p06 (#385) üzenetére


nyunyu
félisten

TDk eleve kevesebb XPt kapnak ugyanannyi sebzesre.
T10 tankok XP hozama is kisebb, mint a tobbieke, mondvan nem nagyon van hova fejleszteni.

XPt amugy a killek szama jobban noveli, mint a sebzes.
Notoriusan elofordult, hogy egy-egy frag stealer tobb XPt kap, mint en ugyanolyan tankkal 2x sebzesre.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#387) p06 válasza nyunyu (#386) üzenetére


p06
senior tag

Pedig kellene a legénység képzésére.

Érdekes, én logikusabbnak érezném ha sebzés után kapnám az Xp-t. De hát ez a wot.

(#388) Enzolord


Enzolord
addikt

Újabb érdeklődő kérdés..
Sima Tiger, nem a P, na vele hogyan kell?
Mert ő nem olyan kemény, mint a P..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#389) Napfénysüti válasza nyunyu (#386) üzenetére

Ma biztos szerettek mikor a Pantherrel T7-es csatában csináltam 6 killt úgy hogy csak nem egészen 700-at tudtam sebezni.
Komolyan szégyelltem magam a csata végén de nem tehettem róla hogy mindig úgy jött a lépés hogy én lőttem ki az ellenséges tankokat. :B

Més que un club!

(#390) #95904256


#95904256
törölt tag

Azt hiszem, ma nem tudom duplázni a Stug-ot, hiába teszek hűvösre 2-3 ellenlábast... :(

(#391) Chris0321 válasza Enzolord (#388) üzenetére


Chris0321
addikt

Hátul kell vele maradni amennyire lehetséges a gyenge páncélzat miatt. Az ágyúja viszont nagyon jó, jól lehet vele lőni messzire is és így is lehet vele érvényesülni.

(#392) GrooveHero válasza Enzolord (#388) üzenetére


GrooveHero
addikt

Vigyázni kell rá mint a szemed fényére. Úgyse nem a kupolára céloznak, mert bárhol átviszi szinte minden. Kifejezetten másodvonalba való tank, ha vannak nála nagyobbak is. Sunyinak, rafináltnak kell vele lenni, messziről szurkálni, sniper-kedni, ilyesmi. Ha jól forgatod a tankot (sidescrape), akkor képes elég szép pen-es skúlókat is pattintani. Nagyon okosan, megfontoltan kell vele játszani, az tuti. Azon kívül pedig príma tank, ahogy a Tiger P esetében is, a löveg (u.a. a löveg) qrvajó, a sebesség elmegy. Mindent összevetve egy jó kis gép, na nem a tier 7 királya, de az ágyúja nagyon megdobja a performanszt :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#393) yarsley válasza mistixx (#375) üzenetére


yarsley
aktív tag

Oldalrol a lanc fogja megenni a loveseket, eppen ezert neha a tornyara megyek, szembol itt meg tudod nezni, hogy hova erdemes loni. Ha beforgatja a hull-t a KV-1 sofor, akkor nem sok eselyed lesz, esetleg ha kozelebb vagy probald a lancot leloni (legelso vagy leghatso kerek), es akkor nem fog tudni eleg gyorsan utannad fordulni. Mindezek mellett KV-1 vagy Churchill I ha jobb sofor vezeti, akkor eselytelen egyedul.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#394) Enzolord válasza GrooveHero (#392) üzenetére


Enzolord
addikt

és (#391) Chris0321
Nagyon szépen köszönöm, azt hiszem, a P jobban fekszik a stílusomnak,, mint a Sima Tiger, de majd igyekszem visszafogni az előre rohangászós fajtámat..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#395) dfsz34 válasza Napfénysüti (#389) üzenetére


dfsz34
őstag

hát igen sok olyan van aki viszont direkt ezt csinálja. ott áll mellettem és ugyanúgy tiszta rálátása van a célra, de hagyja hogy löjem és kockáztassak és csak vár és befejezi helyettem Mondjuk azt nem tudja, ha én lövök, hiába van bokor mögött, akkor ő is látszódni fog, szevasz.

engem mondjuk idegesít, mert nem egy meccs ment már el ilyeneken, akik csak várnak a lövéssel, hiába tiszta a cél, de egy lövés egy kill (van is egy ilyen nevű harcos, hogy one shoot one dead vagy vmi hasonló :) ) a céljuk

mondjuk az ellencsapatban is vannak ilyenek, de ha nem jó az eloszlás, akkor elmegy a meccs az ilyeneken

(#396) Napfénysüti válasza dfsz34 (#395) üzenetére

Na én soha nem szoktam vérni mert nem a killre megyek hanem a sebzésre. Engem nem zavar ha nincs killem egy csatában de sokat sebeztem. Az első dolog amit a csata utáni értékelésnél megnézek az az hogy mennyi sebzést osztottam ki. Mondjuk nekem ezt már csata alatt is számolja de az nem 100%-os.
Az említett körben is odamentem az első vonalba osztogatni csak kivételesen úgy jött ki hogy a befejező lövéseket sikerült leadni. Felváltva lőttünk 2-3 társsal és nem egyszerre.

Més que un club!

(#397) GrooveHero válasza Enzolord (#394) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ha a P-t megszokod, akkor a sima H-val nehéz lesz úgy menni, hogy "szarok bele, úgyis pattan", meg "gyere tesó úccse tucc átütni":DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#398) Enzolord válasza GrooveHero (#397) üzenetére


Enzolord
addikt

Na én is ettől félek..:)
A motorokat most húzzam ki a Hval, vagy Tiger 2n ráér?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#399) Rellind


Rellind
senior tag

Áááá tököm kivan. :(((
Miért van hogy ma bármilyen jól megy a piff-puff a KV-1-el csak 10-12K-t kapok? Tegnap meg 30 ezer alatt nem kaszáltam?

Jaaa... Letelt az 1 nap prémiumom. :DDD :W

(#400) GrooveHero válasza Enzolord (#398) üzenetére


GrooveHero
addikt

szerintem inkább a H-val, hogy legyen a KT használható. Na az lesz a király tank. Az tetszeni fog. Frankó ágyú, egész jó páncélzat, ha forgatod pláne. Jó lesz :K :Y

Richie146 talán mert véget ért a szülinapi akció, és most már nem jár 100%-os credit termelés tier5-ös gépekre? :U

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.