Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#151) Napfénysüti válasza GrooveHero (#149) üzenetére

Én már alig várom hogy legyen E-75-öm. De még nagyon messze van. :(

Més que un club!

(#152) AlexWolf válasza Napfénysüti (#151) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Kb még fél milla és meg tudom venni :D
Csak dicsekedek :P

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#153) scyllarus válasza jahrn (#132) üzenetére


scyllarus
veterán

Köszi a választ.
Egy flanker tankra fölösleges az egld? Ilyet sem hallottam még. Az marad mindenképpen. A CO tűnik vonzóbbnak, mert rohangálós stílusban jobb a könnyebb stock torony, de az nem lát olyan messze.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#154) Cseri0058


Cseri0058
őstag

nah kipróbáltam a fullos e-75 t. hát jah... :U
enyhén adja.. :Y

(#155) Diarmand


Diarmand
senior tag

Még pár hete mikor még a T25/2-m volt, volt egy hármas magyar platoon a fishersman bay pályán. Tiger 2-esek voltak és asszem egy Is3. Elindultak a város felé miközben beírta az egyikük, hogy már várja az E75-öt. A városban hamar kicsinálták őket (top tierek voltak), erre beírtam hogy az E75-höz kicsit fejlődni kell még. Na, jött a szidás, voltam minden, köcsög szarházi kemper aki csak kempel a bázison. Kérdeztem az illetőt, hogy ment a már valaha td-vel. Persze hogy nem :)

Mit gondoltok ki volt az illető? Úgy bizony Cseri kolléga és két haverja :D
Úgy látszik még csak beigazolódott a mondatom, miszerint fejlődni kell (fejben is) az E75-höz.

Egy stock tankot szidni hagy ne mondjam el kiknek a szokása. Mondták már páran, hogy fullosan egy kibaszott jó tank, most mondom én is úgy, hogy 1500 meccsem van vele. Olyan hamar gyorsul 30-ra hogy valami hihetetlen plusz úgy forog, hogy alig lehet kiforogni. Természetesen én nem értek hozzá, tudomásul vettem ;)

Szerk: ugye? Kellett neked eladni...

[ Szerkesztve ]

(#156) bozont


bozont
veterán

Köszi a véleményeket az M6, Cromwell, ARL hármasról. Most hogy aludtam is rá egyet, az ARL mellett döntöttem, már csak az ághoz tartozó játékstílus miatt is, az még új nekem, még egy kis kihívás. Mondjuk megvan az AMX13 75, de a heavy ág jobban érdekel. Bár az amcsi heavy ág tényleg nagyon csábító (főleg a T29 és M103), de még várat magára kicsit. A brit med ágat meg kicsit félreteszem, úgy is megvan a T-43 ami hasonló játékstílussal bír mint a Cromwell, a leírtak alapján.
Na meg lassan összejön az XP a T-44 és Obj704 tankokra. Mondjuk nem vagyok biztos benne, hogy az Obj-tel olyan jól járok, igaz több a HP, meg talán páncélozottabb, viszont a költségei is nagyobbak mint az ISU-nak és az utóbbi egész jól hoz a konyhára.

(#157) Napfénysüti válasza AlexWolf (#152) üzenetére

Nekem van más helyette. ;]

Ez a Panther viszont nagyon adja. Csak azt bánom hogy most fejlesztettem ki én hülye amikor szeretem a német tankokat. :W
A Panther II is ennyire jó lesz?

Més que un club!

(#158) scyllarus válasza bozont (#156) üzenetére


scyllarus
veterán

Én szerettem az ARL-t. Van egy hihetetlen jó ágyúja (212 pen T6-ban és még pontos is), a döntött frontról szeret pattogni, mozog is valamennyire. A hosszú célzásidő az egyetlen negatívum, célzásgyorsító nagyon kell rá.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#159) AlexWolf válasza Napfénysüti (#157) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Én mind a kettőt szeretem...Panthert kicsit jobban, mint Panther 2-t

télleg meg tudom venni a E-50-et is.

Na akkor melyiket? E50 vagy E75-öt vegyem?

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#160) Cseri0058 válasza Diarmand (#155) üzenetére


Cseri0058
őstag

arra a meccsre emlékszem.
tegyük hozzá, hogy te a bázison kempingeltél. ami egy forgó tornyos td-től nem elvárt. sőt egyik td se kempeljen a bázison. nem hiszem el hogy neked nem volt még olyan meccs ahol nem jól jött ki a lépés.
szóval igenis megérdemelted azokat a szavak. főleg, hogy belekötsz másokba...

ui.: nem adtam még el :C
valaki nem akar szakaszozni velem? e-75-öt fel kéne csiholni

(#161) psycroptic válasza AlexWolf (#159) üzenetére


psycroptic
őstag

Az attól függ, hogy mit akarsz med-et vagy heavy-t?

PSNID: Tomy83PS

(#162) GrooveHero válasza Cseri0058 (#154) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nincs több kérdésem, bíró úr :U :W :W

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#163) jahrn válasza scyllarus (#153) üzenetére


jahrn
senior tag

Ja azt nem irtam h en skillezes teren is kifejezetten a latotav novelesre (commander+radioman skillek) mentem, mellette a driver megkapta az offroad driving+clutch braking-et. Plussz mindenkinel a BiA is befigyel. Es a magam reszerol nem lattam ertelmet az EGLD-nek, viszont a coated sokszor jol jott.
Sajna a tank nem igazi flanker (a 8.5 DB mar inkabb), arra ott van tier 7-en a T20. Persze lehet nyomatni az alap toronnyal is, de akkor ugye buksz latotavot, meg azert a 7.5 L70 mar szanalmas azon a szinten.

[ Szerkesztve ]

(#164) Cseri0058 válasza GrooveHero (#162) üzenetére


Cseri0058
őstag

Problem? :DDD

(#165) scyllarus válasza jahrn (#163) üzenetére


scyllarus
veterán

Az L70 még mindig jobb, mint a rövid 8.8-as. Használtam mindkettőt a 3001/3601-en és a Tiger/Tiger P-n is. Amíg T6-ban egyértelműen a 8.8-as a jobb, addig T7-ben már nagyon kevés a 132 pen (a 150 se túl sok, de mégis csak több). Gondolkozom a nagyobb tornyon, de az L70 marad azon is, az nem kérdéses.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#166) GrooveHero válasza Cseri0058 (#164) üzenetére


GrooveHero
addikt

Igen, az a problem, hogy kábé 28 millióan mondtuk itt a fórumon, hogy az E-75 egy nagyon jó gép, de te csak hajtogattad a fasságod, hogy nem, az egy kalap szar, mert blah..blah blah....az más kérdés, hogy full alap volt. Nem baj, most már rájöttél, hogy még sem szar, meg volt a tanulópénz. Jól értelmezem, hogy most akkor vissza akarod venni? Vagy már meg is tetted? Nekem a legnagyobb motor lett rá meg legutoljára, de legalább sebezni tudtam úgy már hamar ment az xp gyűjtés a motorhoz. Adj neki időt, ennyi a titok nyitja :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#167) vJokka


vJokka
aktív tag

Na szerintem meg van miért kaptam az extra aranyat a WG-től, hát vigaszdíj :DDD

8.4-s akció lezárva: [link]

Alecto: "The following players earned 1228 XP or more and receive 2500 Gold:"
Nekem 1226 volt a maximum.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#168) Cseri0058 válasza GrooveHero (#166) üzenetére


Cseri0058
őstag

Nem lesz egyszerű ki fullozni, de bevállalom mert fullosan ütni fog.

(#169) mikron


mikron
tag

Nekem bejött az E-75 :U még jó nem vagyunk egyformák :D én biztos nem adom el :U IS3 után furcsa volt, hogy 500m eltalálok valakit :D

(#170) RAiN91


RAiN91
őstag

Átképeztem a legénységet, 90%-ról indult, már 15 csatát lementem T1HT-vel, és még mindig 90-91%-on vannak, ilyen lassan kellene fejlődnie?

(#171) AlexWolf válasza psycroptic (#161) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Nemtom.
Heavyből már van pár T10-es, amikkel nem megyek. De E75-öt mindenki dicséri (még ha nem megyek tovább E100-ra akkor is jó). Viszont meddel jobban szeretek játszani, de annyira nem vonz az E50.
Mennyivel jobb mint Panther 2?

#170) RAiN91 Igen

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#172) GrooveHero válasza Cseri0058 (#168) üzenetére


GrooveHero
addikt

A páncélzat és a kisebb ágyú pontossága és gyors töltése valamennyire kárpótolni fog. tudom, nem könnyű vele tier 9-10-ben teljesíteni nagy motor és 12.8-as nélkül, de nem is lehetetlen feladat. Sokan meg csinálták már

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#173) psycroptic válasza AlexWolf (#171) üzenetére


psycroptic
őstag

Sokkal jobban páncélozott(pattogósabb), sokkal jobb lövege van és ezzel már rammolni is lehet.

Hogy mennyivel jobb, mint a Panther2 kb. kétszer jobb... :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#174) grunge válasza AlexWolf (#171) üzenetére


grunge
addikt

Nemcsak "jobb" hanem teljesen más. Van páncélja, de sokkal nehezebb is. Olyan mint egy gyors könnyű nehéztank :) nekem nagyon bejön, pláne a TierXes E50M :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#175) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Újabb mészárlás. 11 kill új rekordom. Végén 1v6-ban maradtam, de nem lett belőle Kolobanov, mert a Churchillünk afk volt végig és nem ölték meg. :(

magyarsrac

(#176) AlexWolf válasza [HUN]Dani (#175) üzenetére


AlexWolf
senior tag

szép menet lehetett.
anno még KV-3-mal csináltam 10 killt (most már ez a T-150-hez van felírva, amivel mentem kb 5 kört). Kb 3 hónappal később összejöhetett volna 12 kill "PzKpfw S35 739 (f)"-fel. De 9 killnél megálltam, mert nem akartam hogy egy ilyen kis szutyokkal több killem legyen mint KV-3-mal. Most már bánom :D

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#177) myckey válasza [HUN]Dani (#175) üzenetére


myckey
veterán

elnézve a kredit mennyiségét....
te ugye nem tudod,hogy mi az a gold lőszer?

:D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#178) [HUN]Dani válasza myckey (#177) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ez csak azzal menő. :D

(#179) okos67: Csak amíg az event tart, utána szerintem eléggé deficites köröket futnék.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#179) #35692544 válasza [HUN]Dani (#175) üzenetére


#35692544
törölt tag

ahogy nézem a 122 csővel játszol gold amóval

amúgy szép ;)

(#181) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Cserinek szeretettel :D

stock e-75 -el egy laza kör :D

[ Szerkesztve ]

(#182) Enzolord


Enzolord
addikt

Tiger P-ről vélemények, hogyan érdemes menni vele, hogy a legcélszerűbb használni, mert ebből fogom kifejleszteni mindhárom ágat, és sokáig a társam marad, úgy érzem...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#183) Bingisz válasza yarsley (#123) üzenetére


Bingisz
addikt

Ha jól tudom egy klánban max. 100 tag lehet.
Itt egy táblázat a magyar klánokról.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#184) GrooveHero válasza Enzolord (#182) üzenetére


GrooveHero
addikt

Én anno írtam itt róla pár sort

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#185) Enzolord válasza GrooveHero (#184) üzenetére


Enzolord
addikt

:R :R
Elolvastam, köszönöm...
Mind a 3 ágat vele húztad ki?

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#186) Stauffenberg válasza Enzolord (#182) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ha kerültél már vele szembe, akkor tudod, hogy kb mire számíthatsz. Az orra nagyon kemény, az átlag random játékosnak megoldhatatlan feladvány, hogy hol kell lőni. Az orráról nagyon tisztességes arányban pattint le nagyjából mindent. Viszont kritikus modul rombolást bevinni oldalról nem nagy mutatvány, szóval arra kényes. KV-3-ból nem egyszer megreptettem egyetlen lövéssel.

[ Szerkesztve ]

(#187) GrooveHero válasza Enzolord (#185) üzenetére


GrooveHero
addikt

Most nincs előttem a tech tree, azt sem tudom melyik a legfrissebb. De a tiger P-t csak a Ferdi miatt vettem meg. A jelenlegi helyzet szerint ami tankok a tiger p-ből fejleszthetők, azok már megvoltak régebben. Tehát a két komplett heavy ág megvan. De a durva, hogy a ferdit akárhonnan húzod, a legnagyobb motorod akkor sem lesz meg. Ha csak nem volt 4502 Bélád. Tehát sem a Tiger p felől, sem a Jagdpanther felől nem lehet a nagy motort megszerezni a ferdire.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#188) Joe-T válasza Enzolord (#185) üzenetére


Joe-T
tag

A hasára vigyázz majd nagyon, ha lehet akkor takarásban legyen, illetve a parancsnoki kupola az mindent képes benyelni (egyszer PIV-el bontottam le elég erőteljesen). Az oldalára is figyelni kell, mert ott csak 80-as a páncélzata és mivel függőleges így nem feladat átlőni. Az eleje viszont tényleg brutál kemény, bár mióta boldog boldogtalan gold ammóval rohangászik erre is figyelni kell. Sebessége még részemről éppen elfogadható, de inkább támogató tank. A top lövege nagyon pontos és viszonylag jól sebez.

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#189) [HUN]Dani válasza GrooveHero (#187) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Én is a Ferdi miatt vettem meg. Először pont a motor miatt az Aladárt húztam ki. Egyszerre játszottam a két tankkal. Amíg kifejlesztettem a Ferdit addig meglett az Aladáron a motor. Csak a második 8as ágyú kellett rá, 16800xp-ért, aztán 55k freet beletoltam a 10es ágyúba. :)) Lánc volt nálam az utolsó, addig 10% felfüggesztéses bigyóval szerelkeztem fel.

magyarsrac

(#190) Enzolord


Enzolord
addikt

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, ha ez után nem fog menni vele, akkor a hiba az én készülékemben van..:)
Bár a gold ammo tényleg bosszantó, ha nem én használom..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#191) GrooveHero válasza [HUN]Dani (#189) üzenetére


GrooveHero
addikt

A német heavy ág telis-tele van jó tankokkal a VK3601H-tól kezdve, a tigris, tigris P, Királytigris, E-75, 4502A-n keresztül. Talán a löveg teszi a legjobbakká ezeket a gépeket. Nagyot is ütnek, meg még pontosak is, és hamar szűkülnek. Szerettem őket. A Ferdi 12.8-asa vmi elképesztően jó. A jagdtigeren már nem lehet vele annyira érvényesülni, tier9-be már elég sok gép tolja a több 100 hp-s sebzéseket. Meg uyge ott van a tier 10 lehetősége is, mivel TD, szóval kicsit nehezebb vele. A ferdit nagyon szerettem, 1 hét alatt jagtiger lett belőle, pedig 150.000 xp-t kellett kifejleszteni.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#192) bullseye


bullseye
addikt

Jól emlékszem, hogy a VK2801 a patch után kevesebb XP-be kerül majd? Mert Leo-val egyelőre nem igazán élvezem a játékot :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#193) Djuree válasza GrooveHero (#191) üzenetére


Djuree
félisten

1 hét alatt? :Y az szép!

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#194) Moleman válasza bullseye (#192) üzenetére


Moleman
addikt

Igen, 52k helyett 26k lesz (nem tudom a pontos számokat, de nagyságrendileg ilyesmi).
A Leoval én csak annyit játszottam, amíg meglett a lánc, nagyon kellemes kis löveg az Mk103, de ötös szinten kevés, főleg, ha nagyok ellen tesz be.

[ Szerkesztve ]

(#195) GrooveHero válasza Djuree (#193) üzenetére


GrooveHero
addikt

Igen, szombat este beszéltem volt klántársammal skype-on, akkor lett meg rá a 12.8-as. Oszt ár egy hétre már ott vigyorgott a JagdTiger a garázsban. :C :Y De hétköznep nem sokat játszottam, általában este 8 körül kerültem gép elé, néha kicsit korábban, akkor nem sokat tudtam grindelni. De hétvégén be hoztam a lemaradást, akkor aztán ami a csövön kifért:DD
Volt egy pár 2-300xp-s kör is, amikor megmozdulni sem tudtam, már halott voltam a spot miatt, volt az az ominózus Löwe meglőtt hátulról kör, de a nagy része 1000xp körüli volt, a legjobb talán ilyen 1700xp-s kör és 6k körüli sebzés. Csak azért adtam el, mert kelett a pénz a JT-re. Meg sajna ment vele az ISU is kézen fogva.
De nem baj, ha lesz több idő( most nincs, kerti munkák, stb) akkó majdan összefarmolok 15-20 millát, oszt vissza lesz véve minden tank. :K

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#196) yarsley válasza Bingisz (#183) üzenetére


yarsley
aktív tag

Koszi szepen!

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#197) virkir válasza Moleman (#194) üzenetére


virkir
veterán

Hogy száradjon le a kezük, ha nem kapunk free-be kompenzációt.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#198) Napfénysüti válasza GrooveHero (#191) üzenetére

A JT viszont nagyon gyorsan lő ezzel kompenzálva a kisebb sebzést. Én szeretem ezt a gépet is noha mostanában ritkán megyek vele.
KV-3 viszont tegnap ment a levesbe. A jobb legénység ellenére úgy érzem fasorban nincs a T29-hez képest. :(
Túl sokszor bosszantott fel egyedül a legénység húzására volt jó. Őket meg áttettem a KV-4-be. Sajnos az is amíg nincs rá a zis-7 addig elég szenvedős a KV-3 122-es lövege miatt. De végre az is meglett így már sokkal jobb. :)

Més que un club!

(#199) Moleman válasza virkir (#197) üzenetére


Moleman
addikt

Nem szokásuk... De legalább időben szóltak. Annak idején a Valentine vagy a Matilda is bugos volt, mikor kijött, a 4000 kredites motornál a fejlesztési költség is 4000 xp volt... Aztán a következő frissítésnél javították 310 xp-re, de előre szóltak, így tudtam, hogy várni kell vele.

(#200) Cseri0058 válasza SoulReaver (#181) üzenetére


Cseri0058
őstag

Itt mit kell nézni? :DDD :P

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.