Hirdetés

2019. augusztus 25., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 18:42:25

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#301) p06 válasza Veatta (#297) üzenetére

p06
(senior tag)

Csak a frissítés óta csinálja ezt a "leláncolást" előtte nem volt ilyen gond vele :F.

Jó tank ez csak érezz rá :)
(Az T110E4 meg brutálisan jó ) kép bár még csak most ismerkedem vele, de az eddigi legjobb "tankom".

(#302) jano_77

jano_77
(veterán)

Huhh...micsoda hozzászólás dömping volt itt a 7végén kérem szépen.
Olyannyira, hogy már újabb topik nyílt. Nem is győztem végig olvasni a sok öröm-ujjongó beírást, meg roskadásig nyert ezüst nyereményeket megosztó pillanatképeket.
"Sajnos" én ebből a 4 napos farm és ajándék dömpingből kimaradtam - mert Párizsban voltam :B - így csak tegnap haza érés után tudtam játszani egy keveset.....mit mondjak....a helyzet sokat nem változott, töménytelen idiótával hozott össze a mi kedves WG-nk és MM-ünk. :-)
Viszont megvettem az IS-3, Panther II és vettem egy IS-6 is. Felszereltem pár tankot és beültettem pár legénységet az eddig üresen álló tankokba.
Viszont a Párizsi kiruccanásom sem telt el teljesen tank mentesen.....ki tudja, hogy mi látható ezen a képen? Rajtam kívül persze ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#303) Djuree

Djuree
(félisten)

T-44-et érdemes a 122-essel használni? véletlen azt fejlesztettem ki, holott a nagyobb "kis"ágyút akartam. de ma ez is meglett rá, gondolom ezzel érdemes, nem is láttam még senkit a 122-essel. a 122-es 16mp alatt tölt újra rajta :DDD egy t8-as meden :DDD

jano_77: Párizs. én szivesen odaadtam vna azt a kb. 200k xp-t amit kifarmoltam a párizsi útért cserébe. de gondolom te se bánod, mert ha igen hülye vagy :DDD

[ Szerkesztve ]

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#304) virkir válasza Djuree (#303) üzenetére

virkir
(veterán)

Mert lusta vagyok
Vannak páran akik azzal használják. Én mindig is szerettem ha ilyen jött szembe, mert mire a másodikat betöltötte volna, már rommá lőttem őket.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#305) ng0ofy válasza jano_77 (#302) üzenetére

ng0ofy
(KORREKTOR)

Nem szólnak rád, hogy koptatod a kis rönót? (:

Ha legközelebb mész Párizsba szólj, cserélünk, még kaját és sört is tárazok be neked hétvégére, hogy tankozhass :K

(#306) Djuree válasza virkir (#304) üzenetére

Djuree
(félisten)

na igen. ahogy sejtettem. engem is kifiléztek sokszor emiatt, nem ezt akartam én kifejleszteni csak elbaxtam.

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#307) sith7 válasza Joe-T (#296) üzenetére

sith7
(nagyúr)

ez is igaz :))

(#308) jano_77 válasza Djuree (#303) üzenetére

jano_77
(veterán)

Természetesen cseppet sem bánom! ;)
Szuper volt!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#309) maross

maross
(veterán)

Ahoj. Ismet tudnek adni par 1500 aranyas invite kodot, ha epp uj vagy a topicban, vagy egy ismerost szeretnel berangatni. Csak uj regisztracional hasznalhato, legyszi ne a polcra/eladni vidd, hanem ha tenyleg csatlakozna valakid. Koszi, udv, maross.

eladó társasjátékaim: http://maross.hu/tarsasjatekok

(#310) Joe-T válasza sith7 (#307) üzenetére

Joe-T
(tag)

Egy bizonyos Zupapörsingre nagyon vadászok! :-)))) Megvan a Sztálin Jóska! Elég jól adja!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#311) Veatta válasza p06 (#301) üzenetére

Veatta
(aktív tag)

Van T 34 is a garázsban ezzel is az a legnagyobb bajom, hogyha nem tud hull downba menni velük az ember simán átlövik, mire betöltenek lerohannak, egyszóval nem a szívem csücske.

(#312) GaburroSan

GaburroSan
(aktív tag)

Na a hétvégi event eredménye:
T32 megvéve, majd eladva, M103 megvéve, Panther2 megvéve. 3db venti+3 töltésgyorsító megvéve!
T59+Stug3 kombóval cirka 5M a hétvége eredménye! Köszönöm WG az Eventet! Minden másra ott a Mester kártya! :DDD

(#313) sith7 válasza Joe-T (#310) üzenetére

sith7
(nagyúr)

Ugye, hogy ugye :K

(#314) Jolet

Jolet
(őstag)

na akkor én is számot vetek :-) imádtam a hétvégi akciót ( az asszony kevésbé)
én nem találkoztam annyi hülyével mint Ti, pénteken főleg nem
kb 12-13 milla jött össze, pontosan nem tudom, mert folyamatosan költöttem is
T-44 Fullos, még nem elit
ELC AMX, elittank
IS-8 nagy motor híján fullos
vettem a depóba nagyventit meg stabilizátort, mert lesz amire kell később
az újakat és még pár régit teljesen felszereltem
átlag 110 csatát mentem naponta
a csillagozáson kívül végig tier5-ben
átléptem a 10.000-ik csatát vasárnap és mára már a 10100-at is
maradt több mint 7millám
az E75-től, a T30-tól és az M103-tól márcsak 50.000 tp választ el

köszönöm WG

ja és sikerült bőven 50% felett tartani a WR-t a 4 nap alatt volt egy nap amikor 60 főlé is mentem...

[ Szerkesztve ]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#315) Atlantis válasza Veatta (#297) üzenetére

Atlantis
(veterán)

Végre valaki, aki hasonlóan érez, mint én. Utáltam a T30-at, az egyik legszebb WoT-os pillanat volt, mikor eladhattam végre.

Más:

Hétvégei akcióból egyedül az emelt szorzó és a felszerelések leárazása ért valamit számomra, sikerült azért haladni valamelyest, vettem ARL-t, Black Prince-t, ezek közel fullosak is lettek, akárcsak a T54. T110E5, T110E4, meg egy rakat felszerelés is beszerzésre került. Ezek csak részben köszönhetőek az akciónak, kerestem is némi kreditet, de hetek óta felhalmozó üzemmódban voltam, azt reméltem, a nagyobb osztályú gépek is akciósak lesznek. Így jártam.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#316) myckey

myckey
(addikt)

Jó ez a prém,nem Süti?
szakaszban meg egyenesen a csillagokig lehet növelni a WIN-t
hagyd már......korán van még,Igor nem kelt,és lőtte be a fiókjainkat :))

:DD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#317) Napfénysüti válasza myckey (#316) üzenetére

Napfénysüti
(nagyúr)

Ja prémmel nem nyerőpályára állított hanem véletlenül szívóra. :DDD

Més que un club!

(#318) Gorcsev válasza Atlantis (#315) üzenetére

Gorcsev
(tag)

Ezt nem hallom szívesen, mert épp most fejlesztettem ki.

(#319) Atlantis válasza Gorcsev (#318) üzenetére

Atlantis
(veterán)

Neked lehet tetszeni fog, senki véleményére ne alapozz, csak a sajátodéra. :) Stílusfüggő, mint minden tank.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#320) myckey válasza Atlantis (#319) üzenetére

myckey
(addikt)

Persze!
sebzés osztható vele szépen......fú de jót mondtam,de jó vagyok :DDD

szóval ha távolabbról 2-3-4x betalálsz az már nem pár száz damaget jelent :)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#321) Djuree válasza myckey (#320) üzenetére

Djuree
(félisten)

te aztán veszettül tudsz :DD

(#322) Atlantis válasza myckey (#320) üzenetére

Atlantis
(veterán)

Hja, ha betalálsz...azért 0,39-es pontosságú ágyúval távolra lőni nem életbiztosítás, mindez megspékelve a ~18s töltési idővel....no, nem megyek bele még egyszer a T30 szidásába, jót nem tudok mondani róla, úgyhogy inkább kussolok. :) Majd mindenki kitapasztalja magának, akit érint a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#323) myckey válasza Atlantis (#322) üzenetére

myckey
(addikt)

hogyne,értelek én!
de én a szovjet lövegekkel szoktam sznájperkedni

KV-2 után minden pontos :DDD

Gyuri!
há de most nem-e?
jó vagyok vagy jó vagyok? :))

[ Szerkesztve ]

(#324) Enzolord válasza Atlantis (#315) üzenetére

Enzolord
(őstag)

Ez így nem igaz, hogy végre valaki, mert én már sokkal régebben utáltam azt a ...:)
T95 sokkal jobb, kár, hogy olyan lassú mint csiga az akácban...
Arty mentes pályákon ő a kaszás, kár, hogy ilyen ritkán van..

„Leválthatod a feleségedet, a politikádat, a vallásodat, de soha, soha nem cserélheted le a kedvenc futballcsapatodat.” King Éric...

(#325) echterion

echterion
(veterán)

Én nem tudtam annyit játszani a hétvégén, mint szerettem volna (családi esemény, látokatók). Az eredmény: T32 elit lett, ma este el is adom, ha lesz kredit, akkor jön az m103. Vettem egy prém jagdtigert, ami nagyon bejövős. Mellette kifejlesztettem a Ferdit a Tiger P felől (kb 45ezer xp kellett még a kezdőnapon), amit meg is vettem, felszereltem. Valamint a két ágyút kifejlesztettem a Jagdpanther-rel, amit még a múltkor akciósan vettem, így bukó nélkül (sőt...) tudtam elpasszolni. Túl sok negatív élményem nem volt, sőt, elég jól ment, a 4 nap átlaga 50% felett volt winrate-ben.

Eladó cuccok: egy igazi unikum szépség -> Dell XPS M1730 SLI-s erőmű / volt akkoriban :) / Gigabyte HD6850 1GB GDDR5

(#326) Atlantis válasza Enzolord (#324) üzenetére

Atlantis
(veterán)

Ezúton kérek elnézést... :)

Hát igen, T95-től jobban tartok én is, mint a T30-tól.

Arty-mentes pálya...az milyen is? Nem emlékszem, hogy találkoztam volna ilyennel mostanában... :(

(#327) AlexWolf válasza Atlantis (#326) üzenetére

AlexWolf
(senior tag)

hétvégén volt egy csomó arty mentes köröm, főleg tier 5-ös csatákban. Itt most nem 1-2 körről beszélek, hanem a lejátszott csatáim kb 30-40 %-ban nem volt arty.

szerk: Amúgy T95 és T30-nak egyforma az ágyúja. Max a T95 szemből keményebb viszont jóval lassabb. T30-cal meg nem szabad úgy játszani, mint egy TD-vel, inkább mint egy mediummal, ami nagyot lő és ritkán :D

Fedezékből kikukkant, eldurran, visszatolat cigizni...

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#328) Memphis79

Memphis79
(aktív tag)

Szevasztok!
Vki tud róla infót,hogy terveznek esetleg választható opciókat csata inditás előtt?Gondolok itt olyanra,hogy pályaválasztás,arti nélküli csata :) .esetleg a játékosok iq szintje?

Origin:Memphis79HUN

(#329) Djuree válasza AlexWolf (#327) üzenetére

Djuree
(félisten)

T30 az sose TD. az egy sima heavy tank. át lett téve TD-nek, h minek azt nemtom...

Memphis79: há hogyne, még mi nem kéne? szopóág on/off kapcsoló? :DD

[ Szerkesztve ]

(#330) Moleman válasza Memphis79 (#328) üzenetére

Moleman
(őstag)

Még a tervezhető dolgoknál is random generátort alkalmaznak (páncélátütés), ezért tuti nem fognak ettől a természetes változatosságtól önszántukból megszabadulni.
Bár most, hogy csökkentik a gold értékét azzal, hogy lehet 3-an is szakaszozni normál fiókkal, lehet, hogy idővel behoznak ilyen pénzért vehető előnyöket.

(#331) AlexWolf válasza Moleman (#330) üzenetére

AlexWolf
(senior tag)

Az hagyján, de az aranyért vásárolható "Consumablesek" (javító készlet, poroltó stb) is megvásárolhatóak lesznek kreditért.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#332) Moleman válasza AlexWolf (#331) üzenetére

Moleman
(őstag)

Azokat én nem szoktam használni, így nem tudom, mennyire hasznosak. Még kreditért is drága lesz. Egy nagy javítóm meg eü ládám van az oktató módból eredően, a legnagyobb heavy-mre szoktam őket tenni, de el nem használom őket.

(#333) Enzolord válasza Atlantis (#326) üzenetére

Enzolord
(őstag)

:R :R

No igen, arty mentes pálya...:)
Azt hiszem ,olvastam róla valahol..:)

(#327) AlexWolf
Ugyan az az ágyú, csak sokkal gyorsabb, több ,mint 2 mpvel, ha jól tudom..

[ Szerkesztve ]

„Leválthatod a feleségedet, a politikádat, a vallásodat, de soha, soha nem cserélheted le a kedvenc futballcsapatodat.” King Éric...

(#334) jahrn válasza Moleman (#330) üzenetére

jahrn
(senior tag)

Ez volt az orosz hivatalos QnA-ban: "there will be changes to premium accounts (for the benefit of the player), but what kind of changes, the devs won't tell for now". Szal lehet spekulalni...

(#335) Jolet válasza AlexWolf (#331) üzenetére

Jolet
(őstag)

na ez jó hír, mert az automata poroltó nagy jóság

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#336) Djuree válasza Jolet (#335) üzenetére

Djuree
(félisten)

nekem automata a sima is. az egérgörgő lenyomására aktiválódik, max. 1 mp, egyet égek le kb. ;)

(#337) Memphis79 válasza Djuree (#329) üzenetére

Memphis79
(aktív tag)

tényleg!a kapcsolót majdnem kihagytam!de elég csak ha 2fele dobja az állományt :D
szerk:Moleman!vmi kis aranyat tuti fizetni sztem mindenki ha lehetne választani dolgokat

[ Szerkesztve ]

Origin:Memphis79HUN

(#338) Moleman válasza Djuree (#336) üzenetére

Moleman
(őstag)

Ez jó ötlet, lehet el kéne kezdenem használni, 3000+ meccs alatt még sose használtam se poroltót, se javítókészlet. :D

(#339) Atlantis válasza AlexWolf (#327) üzenetére

Atlantis
(veterán)

Jó neked.

Nem ugyanaz: ~3 másodperccel előbb betölt, gyorsabban céloz és pontosabb az az ágyú a T95-ön. Ezek érezhető dolgok.

Kicsit módosítanám a recepted: Fedezékből ki, lő, haj eldob, mert már megint nem sebzett, visszatolat, legénység meggyógyít és/vagy modul megjavít, mert míg te 3s alatt becélzod az ellent, addig a papír testedet neked is huzatosra lövik. Vár és reménykedik, hogy senkinek nem jut eszébe, hogy 18s-ig letolt gatyával sunnyogsz a fedezékedben...

Ehh, csak kicsalogatják mindig belőlem a T30-as emlékeket... :)

[ Szerkesztve ]

(#340) psycroptic válasza Moleman (#338) üzenetére

psycroptic
(őstag)

Azért ez elég nagy marhaság. Nem egyszer látom, hogy Tier7 és felette egyszerűen nem használnak (nem ismerik/minekaz/miafasznakaz/nemköllazoda) tűzoltőkészüléket. Jobb leégetni 800+hp-t, mint csak 300+-t? :))

PSNID: Tomy83PS

(#341) Moleman válasza psycroptic (#340) üzenetére

Moleman
(őstag)

Most vettem meg az első hetesem, tehát eddig valóban nem volt rá nagy szükség, a kis tankok sokkal lassabban égnek.

(#342) Zeratul
Jó meglátás. :)

[ Szerkesztve ]

(#342) Zeratul válasza Moleman (#330) üzenetére

Zeratul
(addikt)

Rájöttek hogy prém tankból és prém fiók bérlésből sokkal több a bevétel mint az aranyért kapható fogyócikkekből. A majd kreditért is kapható fogyócikkek viszont sokaknál fog prémium fiók és vagy prémium tank vásárlást eredményezni.

(#343) Atlantis válasza Zeratul (#342) üzenetére

Atlantis
(veterán)

Jól mondod.

Aki pl.: CW-zik, az csatánként számolhat 40-50k veszteséggel jó esetben, ha bukta van és kilövik, akár 100k veszteség is összejöhet. Csatánként...(mert ugye prémium lőszer már most is kell és 8.5 után elvárják majd, hogy prémium kiegészítők [automata tűzoltó, stb. + tuning a legénységnek] is legyen a gépen). Mit tesz az egyszerű user, aki szeretné CW-n használni a T10-es vasát? Vesz prémiumot és/vagy prémium tanko(ka)t.

[ Szerkesztve ]

(#344) malnabokor válasza Moleman (#330) üzenetére

malnabokor
(senior tag)

Az jó lenne, az összes LolTraktor után Lövét vevő siemka együtt játszana, és fizetnének is érte, hogy okosabbak közé kerülhessenek. :D Addig akik nem fizetnek, megszabadulnak tőlük ;]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#345) Jolet válasza Djuree (#336) üzenetére

Jolet
(őstag)

nekem az a gomb a TS mikrofon ki/be
a 6-ost is le tudom nyomni pillanatok alatt, de mégis több ég le, mint az automatával
viszont ha be lehetne állítani a görgő billentésére az király lenne

(#346) psycroptic válasza Jolet (#345) üzenetére

psycroptic
(őstag)

Nekem van plusz kettő gomb a bal hüvelykujjamnál amivel böngészés közben lehet lapozni előre/hátra én oda tettem be a tűzoltást amivel egy pillanat alatt tudom aktiválni.

PSNID: Tomy83PS

(#347) Moleman válasza malnabokor (#344) üzenetére

Moleman
(őstag)

Na igen. De ezt még egyszerűbben is lehetne szűrni, akinek 1000-2000 meccs után sincs 500-nál több WN6 effje, akkor tegye be hasonlókhoz. Sok olyan játékos van 5-6-os szinten is, akik rosszabbak úgy, hogy játszanak, mint nekem a régi fiókom, amit bannoltak folyamatos afk miatt...

(#348) malnabokor válasza Moleman (#347) üzenetére

malnabokor
(senior tag)

Ugyan, a WG nem szeretetszolgálat... :)

Szertk: ennek ellenére abszolút egyetértek veled

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#349) AlexWolf válasza Atlantis (#339) üzenetére

AlexWolf
(senior tag)

Én szeretem a T30-at :)
De lehet mazochista vagyok.

(#350) myckey válasza AlexWolf (#349) üzenetére

myckey
(addikt)

én meg a T-43 gépet csípem
jobban mint az amcsi T20 tankot.
sőt még a Tiger is tetszik.
na ezek se éppen általános vélemények ;)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.