Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#601) AlexWolf válasza Napfénysüti (#595) üzenetére


AlexWolf
senior tag

hagyjad, nem tudja mi a jó :D

(#599) Pocok256 hogy mekkora szenvedés volt KV1-gyel kihúzni az S-51-et, te jó ég. Aztán milyen király volt az S-51! Most meg hogy utálom a Obj. 212-t.

Ez már csak ilyen hullámzó:)

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#602) Djuree válasza AlexWolf (#601) üzenetére


Djuree
félisten

nekem nem volt szenvedés. KV volt a farmtankom, volt rajta vagy 200k xp :DDD az a tank régen verhetetlen volt. mostmár a churchill 1 átvette a szerepét...de még mindig jó.

obj. tényleg fos :(

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#603) Pocok256 válasza AlexWolf (#601) üzenetére


Pocok256
veterán

hát valaki megmenthetne ezektől a szenvedesektol és elmeselhetne melyik a legtűrhetőbb arty agw, melyik nemzettel van legkevesebb szívás.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#604) Mcray válasza Djuree (#594) üzenetére


Mcray
senior tag

Mióta van ferdim és már reflexből a ferdik gyenge pontjait lövöm. (A kettő kettő kb ugyanolyan régóta van), azóta imádom szétszedni a ferdiket szemből, közelről.

És pont emiatt rettegek, ha a ferdivel vagyok, mert tudom, hogy ha találkozom "magammal", akkor hello kitty van... :DD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#605) Djuree válasza Mcray (#604) üzenetére


Djuree
félisten

vhogy én mindig pattanok róla :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#606) Zeratul válasza Djuree (#602) üzenetére


Zeratul
addikt

Akkor még nem játszottál a GWTigerrel, na az a nagybetűs FOS. Lomha mint egy rokinyugger csiga, alig van lőszere, és a O212nél is pontatlanabb.

(#607) Atlantis


Atlantis
veterán

Mi a baj az O212-vel? Gyorsabban tölt és céloz, mint a GWTiger, pontosabb is valamelyest, ezért cserébe 150-nel kevesebb csak a sebzése, ami sokat nem jelent szerintem, egyéb paramétereiben meg kb. ugyanaz. Az elődjéhez képest tényleg nem nagy fejlődés az O212, de ennek az is előnye, hogy nem kell újra megszokni a gépet, tudjátok, mit várhattok tőle (a GWP-GWT váltás eléggé gyökeres átállást kíván).

Hja és még TD-ként is használható az O212, GWT meg nem igazán.

Zeratul: na, ezek szerint nem csak én gondolom így.

Pocok256: ez stílusfüggő, nekem az amerikai jön be legjobban. Oroszt nem próbáltam, nem is fogom, mert kb. ugyanaz, mint a német, leszámítva, hogy a T8-as orosz egy jó arty, de az oda vezető út ugyanakkora szívás, mint a némettel (amikkel sok időt tölt az ember, azok tohonya nagy dögök, lassú célzási és töltési idővel, szűk állíthatósággal). Francia tüzérség gyors, pontos, kicsit sebez, de azt gyakrabban teszi, mert gyorsabban tölt. Amerikai jelenti talán az arany középutat, ezért tetszik az a legjobban.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#608) vhw válasza jano_77 (#598) üzenetére


vhw
addikt

T10-ben is lassan annyi analfabéta van mint T1-ben, akkor ők miért tolják oda a képüket?
Ja nekik joguk van ott azzal játszani.

Aki tapasztaltként lemegy low tier idegnyugtatásra, vagy csak mert épp ott található az egyik kedvenc tanktípusa az meg szégyelje magát.

De legalább elkenik pár szerencsétlen kezdő száját és elmegy a kedve a játéktól, hátha nem boldogítja később 5-10k csata után 500 WN-el a játékos közösséget.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#609) Napfénysüti válasza jano_77 (#598) üzenetére

Meg szabad mondani de lepedózni meg szidni az embereket ilyenért. Ne legyél olyan mint a franciák... :U

Més que un club!

(#610) AlexWolf válasza Atlantis (#607) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Szerintem a S-51 és Obj212 közül a S-51 több szempontból is jobb.

S-51 alacsonyabb tierű, ergo kisebb csatákba kerül. Emellett mind a kettőnek tök ugyanaz az ágyúja, de Obj212 lassabb és jóval nagyobb, ami miatt könnyebben észrevehető. Én visszalépésnek érzem/éreztem az S-51-hez képest. Nem is megyek vele sokat.

(#611) Bingisz sajna semmit nem érsz azzal, hogy több lőszer van benne, amikor kb fél óra mire betölt.

(#609) Napfénysüti Lehet nem is Jano, hanem Jean??? :))

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#611) Bingisz válasza Atlantis (#607) üzenetére


Bingisz
addikt

Az a lényesges előrelépés (az S-51-hez képest), hogy sokkal több lőszer fér bele. Mondjuk én eladtam amikor egymás után ötször bedobott dragon ridgere, és ott nem tudtam kezdeni vele semmit. De majd visszaveszem egyszer.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#612) dfsz34 válasza vhw (#608) üzenetére


dfsz34
őstag

Azért érdekes, hogy játék alatt is, meg a fórumon, hogy osztják sokan a kezdőket, miközben a "profik" is csinálnak akkora hülyeségeket, hogy a fejem fogom a baromsága láttán, de ő noobozhat, meg moronozhat, ha neki szól valaki, akkor meg...

A másik dolog meg vajon a sok noob nélkül szerinted meddig lenne életképes ez a játék? Ki tartaná el a fejlesztőket?

A sok perverz embert én sem értem, hogy osztja a kezdőket, de vannak nagyon normálisak, múltkor pl egy arty látta, hogy kezdők maradtak a végén és adta a tanácsokat, ki hova helyezkedjen meg nagyon jól fedezte az embert, amikor elindult, meg is nyertük, teljesen korrekt hozzállás, a másik véglet meg, amikor a nagyarcúnak szétlövik a seggét, aztán elkezdi szidni a csapatot

egyiknek mondtam már, hogy a sírból nem pofázunk, zombik nem kellenek, húzzon vissza a garázsba, ha értelmeset nem tud szólni :)

(#613) psycroptic válasza AlexWolf (#610) üzenetére


psycroptic
őstag

Azért azt ne hagyd ki, hogy az OBJ212 gyorsabban tölt/céloz és pontosabban lő az egyező ágyú ellenére.

PSNID: Tomy83PS

(#614) Atlantis válasza AlexWolf (#610) üzenetére


Atlantis
veterán

Hát, pedig az O212-nek hangyafülnyivel jobb a camo-értéke, mint az S51-é. Mondjuk szerintem ha észreveszek, akkor már rotyogó, mert egyik se egy rakéta és meglépni velük nem lehet.

Bingisz: arról nem az arty tehet, hogy hová tesz be. :) Dragon Ridge mondjuk talán csak arty-val volt jó, én a GWT-vel azon lőttem a Tankászt, közel 8k damage. Ettől függetlenül nem sírom vissza azt a térképet.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#615) Napfénysüti válasza AlexWolf (#610) üzenetére

Ne ilyesztgess franciákkal, utálom őket. :DDD

Jano77 mi a játékbeli nicked?

Més que un club!

(#616) vhw válasza dfsz34 (#612) üzenetére


vhw
addikt

Az arányokban van különbség.
Azok a "profik" is csinálhatnak hülyeséget, de egyesek meg csak azt csinálnak.

Szükségszerű, hogy a sok noob tartsa el a fejlesztőket?
Nem lehetne, hogy józan játékos szálljon be újoncként a játékba és pár ezer csata után már tudja melyik a jobb és a bal lánctalpa?
Ez túl nagy kérés? Hogy legalább arányaiban az éppeszüek legyenek többen? Mégha be is szabadulnak azok is akikről itt nem szabad rosszat mondani?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#617) smisa válasza dfsz34 (#612) üzenetére


smisa
őstag

Nem akarlak megbántani de biztos, hogy nem rég játszol, még egy éve simán elvárható volt hogy ne egy írányba menjen a top 8 tank most egyensen kiabálni kell, hogy "stop lemmings" és persze amikor nyernek vele 10-1x bősszen mondják hogy én vagyok a noob az már más kéréds hogy 5-10k mecsel nem éri el a 800 eff-t :W . Tegnap pl T34 el szét kapott 3 db T-54 mert a top 3 IS3 - persze aki egy szakasz volt - két házzal odébb várták az enemy egyetlen IS-t majd röhögve szédszedték a T-54-eket

(#618) dfsz34 válasza vhw (#616) üzenetére


dfsz34
őstag

Én azt nem értem, ha nagyjából egyenletes a kezdők, noobok eloszlása, akkor érdemben nem befolyásolja az eredményt. Ez a tiszta logika, innentől mindenféle vereséget a kezdőkre fogni lehetséges, csak nem jogos és főleg nem igaz. Persze, ha valaki sőtét összeesküvést sejt, hogy mindig hozzá osztják be a keződket, akkor úgy már van értelme, máskülönöben nem nagyon.

(#619) smisa válasza dfsz34 (#618) üzenetére


smisa
őstag

Tedd fel a xvm és rájössz, hogy nem egyenletes simáne előfordula +50% winrate 9-2 felállásban

(#620) dfsz34 válasza smisa (#619) üzenetére


dfsz34
őstag

Fent van, de azt tapasztalom, hogy van amikor az én csapatomnak áll a zászló és van amikor nem meg legtöbbször +- 20% -on belül van, ami persze nem kevés, de erre nem fogom az eredményt.

(#621) Bingisz válasza dfsz34 (#618) üzenetére


Bingisz
addikt

Persze, hogy nem a win ratera van hatásuk. A csaták minősége az amit befolyásol a sok játékos.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#622) virkir válasza dfsz34 (#620) üzenetére


virkir
veterán

Szerintem te félreértettél valamit.
Emlékeim szerint soha nem az 1-2k csatás kezdőket ekézi aki már felhozza az egysejtű létformát ebben a játékban.
A gond az 5-8-10+k csatás agyhalottakkal van akik még addigra sem jöttek rá, hogy...
A tankoknak nem az oldala a legvastagabb.
Nem állunk a társunk seggébe, elé, mert nem tud lőni, visszatolatni fedezékbe.
Nem megyünk Himmelsdorfon a hegyre a leglassabb, legjobban páncélozott tankkal.
Ésatöbbi.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#623) jahrn


jahrn
senior tag

Az igazi problema h a csatak 75-80%-a roflstomp jellegu (15:0-15:5 kozotti), keves az igazan izgalmas hepaj ahol az utolso percekig ide-oda hullamzik az allas.

(#624) Fel


Fel
addikt

Érdekes... Úgy látszik miután leszoktak a wg-s srácok a külön telepíthető teljes kliensek kiadásáról, már a külön telepíthető patchekről is lemondhatunk.. Lincenszdíjas az installer, vagy csak ennyire lusták..?
Az orosz 8.5 klienshez már csak a webes installer van, ami telepítés után leszedi a teljes klienst, vagy torrent, amivel egy csomagolt fájlt lehet leszedni, amit az updates mappába kell kitömöríteni.
Nem tetszik ez az új irányzat.. :(((

(#625) Zeratul válasza AlexWolf (#610) üzenetére


Zeratul
addikt

A 203mm B-4 O212 100% legénység, Rammer, Venti, BIA: 29,7 sec tölt be, ami bőven jobb mint amit az S-51-n tud. Picit pontosabb is és jobban beadja a max sebzéseket. JpE100 full hpról one shot volt eddig a legjobb ami az Ojectummal sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#626) Bingisz válasza Fel (#624) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem örülök neki én se. Eddig pendriveon simán hazavittem az installert, mert bent gyorsan lejött, meg ugye a patchelés előtt fel lehetett tenni...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#627) jano_77 válasza Fel (#624) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mikor várható nálunk a patch....jövő7 kedd, szerda?!? :U

(#615) Napfénysüti: benne van az 1 hsz.-ban, de egyébként nem titok: farkasjano
nem vagyok jó játékos - bár az utolsó 2K csatát nézve azért nem is rossz annyira a helyzet :N -, de az agyhalottaktól is eléggé távol állok....hál istennek. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#628) Agent19


Agent19
csendes tag

Sziasztok!

Azokhoz lenne egy kérdésem, akik fel szoktak jutni a tesztszeróra, hogy az új Tier IV-es VK 20.01 (D) milyen lövegekkel lesz felszerelhető?
Akinek fenn van a tesztkliens és be is jut, az légyszives egy képet dobjon már ezekről, talán többeket érdekelhet itt a fórumon.

Üdv.: Agent19

(#629) Agent19 válasza jano_77 (#627) üzenetére


Agent19
csendes tag

Hello!

Mint azt írták itt már többen is: jövőhét kedd vagy szerda a megjelenés az EU-szervereken. :)

(#630) Arpee78 válasza smisa (#617) üzenetére


Arpee78
senior tag

Én meg régóta játszok és néha kifejezetten örülök ha 8 tankunk egy oldalra megy, a másik oldal üresen van hagyva, miközben heavyk kempelnek a bázisnál. Hát nem fura? :)

[ Szerkesztve ]

(#631) AlexWolf válasza jano_77 (#598) üzenetére


AlexWolf
senior tag

akkor, biza!

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#632) jano_77 válasza Agent19 (#629) üzenetére


jano_77
nagyúr

Oopsz...akkor ez elkerülte a figyelmem :B ....bocsi és köszönöm :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#633) Bingisz válasza Agent19 (#628) üzenetére


Bingisz
addikt

Ha jól emlékszem akkor, ugyan azokkal mint a pz3-at.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#634) Fel válasza Agent19 (#628) üzenetére


Fel
addikt

Ugyanazok, amik a Pz. III-ra is vannak (rövid 7,5 cm-es és az 5cm-es L/60).
Itt megnézheted az összes új német és szovjet tank adatait, lövegeit: wot-news (le kell görgetni a lap aljára, majd lapozni is.)

Vagy itt az orosz wotdb. (kicsit lassú most) Most látom csak, hogy itt az MM besorolás is fel van tüntetve.

[ Szerkesztve ]

(#635) GrooveHero válasza Agent19 (#628) üzenetére


GrooveHero
addikt

Parancsolj ;)

[link]

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#636) jano_77 válasza AlexWolf (#631) üzenetére


jano_77
nagyúr

EU tech tree mikor várható végre? annak idején 8.4, 8.5-re mondták....van róla vmi infó?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#637) mikron


mikron
tag

Isten állatkertje nagy az biztos :D tegnap este mondom felnézek wot-ra megyek pár kört az első ütközetben saját csapattársam JgPhanter-el szinte kicsontozott 3-om lövésből :W mondom neki te agyoniskolázott, mi a .......... csinálsz, ne minket lőj hanem az ellenséget, erre benyögte hülye magyarok :Y mindent ki kell lőni. Még 3 játékost kiejtetett mire kilőtték. Jobb lenne az ilyenek sakkoznának ;] vagy amőbáznának ott kiélhetnék debil hajlamukat. :U

(#638) Fel válasza jano_77 (#636) üzenetére


Fel
addikt

Szerintem soha nem mondták, hogy 8.4, 8.5-ben jönnének.
Idén jönnek majd a japánok (nagy valószínűség szerint), európaiak csak jövőre (talán).

------------------------------------------------------------------

Juhhéé!! Van (számomra) új wot reklám a youtube-on... Játssz okosan, hogy ne érjenek meglepetések! ROFL És az elmaradhatatlan Játssz ingyé'!

(#639) #35692544 válasza mikron (#637) üzenetére


#35692544
törölt tag

sakkozni ilyeneknek, túl sokat vársz el tőlük :DDD
homokozni max

638 Fel: meg már 55 millió júzer van pár hónapja még csak 40 milla volt (azt nem mondják hogy ez vagy 10 szerveren oszlik meg, és ebből mennyi aktív és mennyi a dupla vagy tripla karakter)

[ Szerkesztve ]

(#640) csaabz válasza #35692544 (#639) üzenetére


csaabz
őstag

Igazából mindegy is hány játékos van, a lényeg, hogy sok és kb azonnal csatába kerül mindenki.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#641) Agent19 válasza GrooveHero (#635) üzenetére


Agent19
csendes tag

Üdv!

GrooveHero, Fel, Bingisz, köszi a válaszokat :)

(#642) AlexWolf válasza #35692544 (#639) üzenetére


AlexWolf
senior tag

azt sosem mondják meg, hogy mennyi a dupla vagy tripla. A lényeg, hogy nagy számot írhatnak le, az a marketing érték.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#643) jahrn válasza #35692544 (#639) üzenetére


jahrn
senior tag

A WoTLabs.net szerint az EU szerveren:

Players Tracked: 167647 (gondolom az aktiv jatekosok szama)
Clans Tracked: 2675
Average Tier: 5.62
Average Efficiency: 1007
Average WN7 Rating: 959

(#644) myckey válasza mikron (#637) üzenetére


myckey
veterán

Sakkozni? :))

Jó vicc.

Személyi tanácsadó kellene melléjük,hogy megjegyezzék,mely bábunak mi a neve.
hogy mást ne is említsek

:K :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#645) scyllarus válasza jahrn (#643) üzenetére


scyllarus
veterán

1007 átlag effi? De szép is lenne...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#646) #35692544 válasza jahrn (#643) üzenetére


#35692544
törölt tag

gondolom ez az éppen játszók száma Valamelyik nap a hétvégén 200k felett volt, amikor elkezdtem játszani a 6.4. környékén meg az 50k-t is alig érte el
de ők a regisztráltak számát mondják na azt honnét lehetne megtudni :U

(#647) AlexWolf válasza #35692544 (#646) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Azt szerintem csak ők tudják

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#648) Imilenni


Imilenni
addikt

Nincs szop0'ág :D

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#649) #35692544 válasza Imilenni (#648) üzenetére


#35692544
törölt tag

nincs :(
tegnap a su14 szemből 4db gold amot pattintott (253pen) 70 méterre volt

[ Szerkesztve ]

(#650) vhw válasza Imilenni (#648) üzenetére


vhw
addikt

Ugye ha megnéznénk az átlag sebzéseidet, akkor a GW pantherral és a KT-val is minden csatában jönne a ~1800-2000 átlagsebzés, mindig a csapat cseszte el, igaz?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.