Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#801) #95904256 válasza nyunyu (#770) üzenetére


#95904256
törölt tag

Köszi a tippet!

Meg is jött a 300 gold. :)

(#802) #35692544 válasza Bingisz (#800) üzenetére


#35692544
törölt tag

ha ezt tudom, hogy benne lesz 30% kedvezménnyel a SU122-44 akkor nem veszem meg az SP-t :O

(#803) Linkin


Linkin
senior tag

akkor most minek kell benne a új jelszóban? mert nem világos

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#804) Bingisz válasza Linkin (#803) üzenetére


Bingisz
addikt

Kisbetű, nagybetű, szám, és minimum 8 karakter.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#805) Linkin válasza Bingisz (#804) üzenetére


Linkin
senior tag

Egy másután mert nekem van mind a 3 de nem fogadja el az ellenörző kódnál vissza dob

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#806) bullseye


bullseye
addikt

Én még be sem tudok lépni az oldalra... beírom a kódot, de szerinte rossz a captcha.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#807) echterion válasza #35692544 (#802) üzenetére


echterion
nagyúr

Jó az, ha tudod a szembejövő weak spot-jait és nem vagy egyedül. Sniperkedni nem lehet vele (hatékonyan).

**********

(#808) maross


maross
veterán

Van megint ket ajandek 1500 aranyas invite kodom ujan regisztraloknak, ha kell ismerosnek, dobjatok egy privit.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#809) róland válasza Djuree (#737) üzenetére


róland
veterán

Oda már nem fér. :)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#810) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Aki azt mondja hogy a T30 az szar az mondjon le! :DDD

(#811) #35692544 válasza echterion (#807) üzenetére


#35692544
törölt tag

tudom hogy jó az SP csak a SU122-44-et olcsóbban megúszhattam volna ;) (kb1400gold)
nagyjából ismerem a tankokat csak nem túl pontos az ágyúja meg a tier 9-et hiába ismerem csak a gold viszi át (tegnap a SU-14 szemből 4 goldot is pattintott)
meg az átütése ugyan annyi csak több sebzéssel igaz drágább bele a skuló
szerintem nincs könnyített mm-je, úgyhogy ugyan úgy beteszi tier 9-hez

[ Szerkesztve ]

(#812) nyunyu


nyunyu
félisten

Hetvege:
Ambush

- elso gyozelem tripla XP

- defender = 15k credit

- 30% kedvezmeny + 30% credit a T7 TDkre:
JagdPanther
SU-152
SU-100M1
T25 AT
T25/2
AC Mle46
AT-7

- 30% kedvezmeny a SU-122-44 arabol

- +100% credit a T3 TDkre:
SU-76
Marder II
T82
Renault UE 57
Valentine AT

- tankra teheto logok felaron

Milyen jo, hogy a mult heten upgradeltem a T25 AT-t, meg a JPt :(
Talan a SU-100M1 megveheto lesz, ha belehuzok.
T3 TDkkel funolashoz meg nincs szabad garazshelyem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#813) scyllarus válasza bullseye (#806) üzenetére


scyllarus
veterán

Az a baj, hogy amíg forog a fogaskerék, vált a captcha :(
Frissítés után megoldódott :)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#814) Dobi 562


Dobi 562
addikt

2 vagy 3 hete vettem meg a SU-122-44-et. Most már bánom, hogy türelmetlen voltam, jó lett volna egy kevés aranyat megspórolni. Van SP-m is, én valahogy jobban tudok farmolni a SU-122-44-el mint azzal. Mindkét tank tetszik, de valahogy a SU jobban bejön és a játék is jobban megy vele. A 175 átlag pent sem érzem kevésnek, gold ammo-t 8-at viszek magammal, de szinte csak akkor használom ha 9-esek ellen megyek vagy kritikus helyzetbe kerülök.

80 csata után, így néz ki a statom vele:

Eddigi legizgalmasabb csatám vele, pont ma sikerült (8 kill, Radly-Walters, Pasucci, TG).

(#815) #35692544 válasza nyunyu (#812) üzenetére


#35692544
törölt tag

a 3as td-kel mennyit lehet keresni?
szerintem egy jobb kör max 15-20k az duplázva 30-40 lehet
mert ha ennyi akkor én is inkább kihagyom őket

814 Dobi 562: ha tudom hogy ennyiért adják inkább vártam volna vele mert most nincs felesleges píz, hogy ezt is megvegyem az SP mellé

a képet nézve az sp jobban keres 2700dmg meg olyan 1200 spotolt, 110k
kill nem volt csak szárnysegéd lettem, valaki mindig leszedte azokat akiket leamortizáltam

[ Szerkesztve ]

(#816) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Sikeresen jelszót cseréltem, lépnék be az újjal a játékba és közli hogy nem megfelelő password -.-

szerk: a siteon szintén "Incorrect email or password" az új passal.

:C

[ Szerkesztve ]

(#817) emre válasza marked one94 (#799) üzenetére


emre
veterán

De, csak Te nem basztacc ilyesmivel. :D (külön köszönöm! :R )

Nincs rá igényem. Persze a hétvégén azért elindítom pár csata erejéig. Az előző hétvégén is toltam, nem is keveset. De most hogy jó idő van szeretnék mással is foglalkozni.

A barátlistámat is kigyomláltam, minden személyes indíték nélkül. Most csak 3 ember van rajta, de ebből kettő úgy sem fog hívni szakaszba, a harmadik meg még kevesebbet játszik mint én mostanában. :DDD Erősen gondolkodtam egy negyedik emberen is, de állandóan annyit morgolódik hogy az borzasztó..... ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#818) nyunyu válasza Dobi 562 (#814) üzenetére


nyunyu
félisten

2 vagy 3 hete vettem meg a SU-122-44-et.

En meg azt birom, hogy mindig akkor akciozzak le, amikor nincs 20€ sem a bankszamlamon, es az akcio vegeig mar ratenni sem tudok. :W

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#819) Bozso68


Bozso68
senior tag

T29-en kifejlesztettem a lánctalpat, középső motort, nagy löveget.
Mit javasoltok, motort, vagy a tornyot vegyem meg legközelebb?

Más: a GB74_AT8-nak hol vannak a gyenge pontjai? Legalább második kör, hogy egy ilyen csinál ki.

Köszi: Zsolt

(#820) Bingisz válasza Bozso68 (#819) üzenetére


Bingisz
addikt

Az AT8. Jó lenne frissíteni a stat packot...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#821) Dobi 562 válasza #35692544 (#815) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én azt írtam NÁLAM jobban keres a SU-122-44 mint az SP. SP-vel még kevesebbet mentem, hajlamos vagyok az első lepattanó után gold-ra váltani, ezért oda a bevétel egy része.

Nyilván az SP a jobb farmolásra, hiszen magasabb tier és több aranyba is kerül. :)

(#822) #35692544 válasza Dobi 562 (#821) üzenetére


#35692544
törölt tag

most akciósan 6120-ért vettem az Sp-t

(#823) nyunyu válasza #35692544 (#815) üzenetére


nyunyu
félisten

a 3as td-kel mennyit lehet keresni?

Nemreg mentem par kort nehany kicsi TDvel, hogy meglegyen veluk az asz:

PzJgr I: 10 meccs, atlagosan netto 4333 nyereseg/meccs, asz kor netto 9238
Marder II: 24 meccs, 8028, 7381 (Asz korben keves sebzest osztottam ki, inkabb sok kill lett.)
Valentine AT: 35 meccs, 6301, 9692
SU-76: 13 meccs, 6113, 23879 (ebbol valami eventre kaptam 10444-et, szoval 13435 lenne)
M8A1: 13, 7460, 13064
Alecto: 16, 7903, 18098

Prem nelkuli ertekek.
T5 TD ertekeim nem mervadoak, hiszen mult hetvegen volt rajuk dupla credites event, meg eleve befigyelt 8 nap prem is.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#824) jahrn


jahrn
senior tag

Hamar tier 3 TD, ezzel is meglett az Ace:

(#825) nyunyu válasza nyunyu (#823) üzenetére


nyunyu
félisten

Ezekre nem talaltam sajat statot, csak az asz screenshotja van meg:
T18: ?, ?, 12409
SU-85B: ?, ?, 11106
T40: ?, ?, 13944

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#826) Macka


Macka
veterán

Tudna valaki adni egy használható linket a maybach motorhanghoz?

(#827) #35692544 válasza nyunyu (#823) üzenetére


#35692544
törölt tag

köszi
akkor kihagyom őket

(#828) marked one94 válasza emre (#817) üzenetére


marked one94
őstag

sokba lesz neked :R

Nyugi én se játszom szét az agyam mostanság, bejött a jó idő, nehogy már délután bent üljek a gépelőt :P ;]

Hehe :D :C

You'll Never Walk Alone

(#829) dfsz34 válasza nyunyu (#812) üzenetére


dfsz34
őstag

Akkor visszaveszem a Su76-t és meglátom mennyit lehet vele farmolni, legalább az árának a dupláját
visszahozom vele. Legalább elérem vele a 3 millió kreditet a hétvégén. A SU76-al egész jól ment, legalábbis ha nem raktak be nagy vasak mellé...

mondjuk lehettek volna egy kicsit megengedőbbek tier 4-5-6 gépek, amik nekem vannak most, dehát legalább a 2 éves akcióban lehetett aratni rendesen, most csak kicsit lehet,

az x3-t kéne valahogy jól kihasználni, nem tudom, hogy az-e a jó taktika, de ha szorzózni akarok, akkor mindig várok a bázison 1 percet és utána indulok csak a nagyobb nyüzsgés irányába, mert annál dühítőbb olyankor nincs, mikor az arty kikap az elején és a többiek megnyerik úgy, hogy én még jóformán az ellenséget sem láttam

(#830) atis123


atis123
tag

Másnak is szarakodik a launcher?

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#831) virkir válasza marked one94 (#828) üzenetére


virkir
veterán

Hát nehogy... :(((

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#832) babferi


babferi
tag

Ugy latom a WG-nel ma jol szorakoznak odabenn ! Su122-44-el olyan dolgokat nem tudok beloni kozelrol , hogy az valami felelmetes most pl. egy rohadt fos 300 hp-s Pantheret nem tudtam beloni 4x egymas utan kozvetlen kozelrol , meg IS-rol utana meg 2 x pattanok olyan helyrol megintcsak kozelrol amit 120 pennel is kacagva be kene loni :W

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#833) bullseye


bullseye
addikt

PCgamer az accountokról

Hát kb. ennyi az érdekes belőle valamennyire:
Wargaming.net assure that, while a “security incident” has exposed “some” hashed passwords and email addresses, their customers’ financial information remains unaffected.

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#834) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Látom nem csak engem ért utol a jó idő láz :D napi 20-30 csatáim száma, lecsökkent 4-5 -re :D Keró építés, motor festés jobb elfoglaltság, mint a tankozás :P (jelenleg) XDD

(#835) jahrn válasza babferi (#832) üzenetére


jahrn
senior tag

Nagyon gondolkozom ezen az Su122-44-en, 4725 aranye jo vetel. Egy nagy problemam van vele h csak 4 fos a crew, szal szemelyzet huzasra nem a legjobb.

(#836) scyllarus


scyllarus
veterán

Valaki letisztázná, mi lesz az új német med ág elején? Mert a hivatalos oldalon kicsit nagy az összevisszaság. Azzal kezdi, hogy a VK30.02 (D) T6-os??? A tech treeben T7-es marad. (Már ha ez a VK3002 DB leánykori nevén). Elég rendesen átfaragják, ha jól láttam, nő a végsebessége, de csökken a gyorsulása (hacsak az új motor nem erősebb, arról nem írnak semmit). A látótávok nőnek, de a tornyok forgatási sebessége csökken. Megpiszkálják az összes ágyút (nem részletezik), a függőleges kitéríthetőség le-fel nő, a tank HP-ja csökken. Úgy néz ki, inkább snipert akarnak csinálni belőle a korábbi flanker szerep helyett? (Nem bánnám).
Valamint a VK3601 Konisch lövegén csökkentik picit a pent, de durván növelik a sebzést? Még vissza kell vennem, eddig is imádtam :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#837) Rico33 válasza atis123 (#830) üzenetére


Rico33
aktív tag

Nekem se megy.

(#838) ng0ofy válasza dfsz34 (#829) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Én SU76-al egész jól tudtam gyűjtögetni. Pálya széléről csipegetve 3-4 frag körönként, ha betesz csupa tier 2-3 mellé meglehet a top gun is izzadás nélkül. Szerintem jó kis gép.

(#839) Jolet


Jolet
őstag

szerintem nem olyan rossz ez

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#840) jahrn válasza scyllarus (#836) üzenetére


jahrn
senior tag

A tier 6 az a Vk 30.01 D, a jelenlegi 3002 DB marad tier 7-en (30.02 D neven) utana meg jonnek az uj tankok.

(#841) marked one94 válasza virkir (#831) üzenetére


marked one94
őstag

Gyere este ;) vagy holnap reggel :P

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#842) scyllarus válasza jahrn (#840) üzenetére


scyllarus
veterán

Oké, de itt VK30.02(D) van újnak:

A tech treen nem találtam a 30.01-et, pedig érdekelne. Miből lesz?
A 30.02 átfaragásával kapcsolatban valaki? Szinte minden tulajdonságát megpiszkálták, 7.4 vagy 7.5 óta játszom, nem rémlik, hogy ennyire durván hozzányúltak volna egy tankhoz.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#843) Kowi84


Kowi84
aktív tag

Milyen felszerelést érdemes heavy tankokra rakni? Olvastam itt, hogy a vertikális stab.-ot sokan használjátok, de az nem csak menet közben növeli a pontosságot? Én nem igazán lövöldözöm menet közben, sőt egyáltalán nem....

(#844) adrian360 válasza Kowi84 (#843) üzenetére


adrian360
őstag

ha forgatod a tornyot, akkor is segít

(#845) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Hm nem megy a luncher

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#846) Fel válasza scyllarus (#836) üzenetére


Fel
addikt

Itt megtalálod az új német techtree-t (modulokat is): wotdb.info
A VK 20.01D lesz a legalacsonyabb tierű új tank (később jön majd tier 5-re a DW)

jahrn: Jól írtad. Quasar qrta el.. Egy WG Eu munkatársnak szabad a copy-paste ész nélkül...

[ Szerkesztve ]

(#847) babferi válasza Kowi84 (#843) üzenetére


babferi
tag

Venti , toltesgyrosito tuti , a harmadik meg opcionalis annak fogvenyeben melyik hevyre kell szerintem , ez lehet celzasgyorito , vert. stab. , periszkop .

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#848) jahrn válasza scyllarus (#842) üzenetére


jahrn
senior tag

Sry, elirtam. A 30.02 D v1 az uj t6 tank (ez az eredeti DB konyebb valtozata). Pz III/IV-bol lehet majd kifejleszteni.
Ill most zavarban vagyok, hol 30.02 D v1 hol pedig 30.01D neven fut...

(#846) Fel Ah ok. Latom akkor lassan WG-nel sem tudjak h mi a fenet is adnak ki...

Kozben lassan megvan a 60k free xp az IP-hez (hogy egybol fullos legyen)

[ Szerkesztve ]

(#849) Bingisz


Bingisz
addikt

Ivánék alkottak megint:
[link] :DDD :C

Hogy lehet ilyet csinálni élő szerón??
Főleg úgy, hogy a teszten ezzel nem volt semmi gond...

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#850) scyllarus válasza Fel (#846) üzenetére


scyllarus
veterán

Köszönöm mindkettőtöknek! Sejtettem, hogy jahrn kolléga verziója a jó, csak megzavart, hogy a hivatalos oldalon más van. :@
Egy kérdés: mi lesz így velem? Nekem ki van fejlesztve, sőt meg is van/volt a Pz3/4 és a VK3002DB is. Most akkor mi lesz a VK30.01D-vel? Vicces, ha ki kell fejlesztenem, mikor már az utána lévő megvan. Mert kipróbálnám, egy stock VK3002DB-szerű kevesebb HP-vel, T6-ban az nem rossz.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.