Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#51) zozimoto válasza BinLaden (#49) üzenetére


zozimoto
aktív tag

Szép kis kultúr lény :(( Egy igazi troll

[ Szerkesztve ]

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#52) [HUN]Dani válasza Tomi0703 (#48) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Azért hihetetlen, hogy már a tv-ben is ez megy..

magyarsrac

(#53) v!ct0y válasza [HUN]Dani (#52) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hát ez az. Ki a fene nézi a tv-t ?:DDD

(#54) myckey válasza BinLaden (#49) üzenetére


myckey
veterán

ez sem újdonság már.
ma-tegnap vagy 4 ilyen szitkozódót láttam .
persze ungarisen betyárok voltak.
de más nyelven még mindig többet köpködnek

egyébként a 2 arty lehozta a csatát az ellenfélnek? :)) :DD

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#55) psycroptic válasza BinLaden (#49) üzenetére


psycroptic
őstag

Igazán szép tájszólással rendelkezik... :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#56) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

A f*szom belé már a sok tetves idiótába! Miért luxus a 70 feletti IQ? Miért luxus gondolkozni? Miért luxus nem hülyének lenni?

1 perc 17 másodperc telt el a kör kezdete óta és már 0<8 az állás! :W A büdös francért nem tudják ezek letörölni a nyomorult játékot és állnak neki Call of Dutyval szórakozni... az való az értelmi szintjükhöz...

Utálom a hétvégéket. Baromarc invázió...

A csapat ékét jelentő top tier KV-1s platoon elmegy a bázis mögé kempelni, beállva az artyk közé, erre a lemming vonat megindul egyetlen oldalon, berohan közéjük egyetlen T50 scout és rögtön mindegyik fordul utána, segget mutatva az ellenségnek és 1 perc 17 másodperc alatt mindet lemészárolják.

[ Szerkesztve ]

(#57) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Azt hiszem nekem ez lesz a csúcs profit a hétvégén! :D

(#58) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Az ünnepi garázs mod cicoma nélkül. Csak a város

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#59) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Amerikai TD vonalról nekem leírás és látott eredmények alapján a Hellcat tetszik. Kérdés, hogy az a vonal továbbfejlesztve mennyire lesz életképes? A két amerikás TD vonal között mi a különbség?

(#60) BinLaden válasza myckey (#54) üzenetére


BinLaden
tag

majdnem sikerült nekik :D

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#61) myckey válasza BinLaden (#60) üzenetére


myckey
veterán

én is így gondoltam ám :K

;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#62) odrif válasza Stauffenberg (#56) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Ezzel a hétvégi dologgal teljesen egyet értek.

20 éve a Prohardveren

(#63) vbbb


vbbb
őstag

Tanácstalan vagyok. Akarok egy utolsó prémium tankot venni, de nem tudok dönteni. Mindegyiknek van jó és rossz tulajdonsága, valami középút kéne. Eredetileg a TD-t akartam, de nem valami jó a statisztikája az összesítésben.

Berakták volna ezek a mocskok a Type 59-et, nem kellene ennyit agyalnom. :DDD

T26E4, T34, IS6 vagy JagdTiger 8.8?

(#64) #95904256 válasza vbbb (#63) üzenetére


#95904256
törölt tag

Szvsz. a JT8.8 nagyon tuti. Egyszer test-test küzdelemben 3 light-ot nyírt ki. Én voltam a harmadik. Öröm volt nézni, hogy a pár méterre lévő nehéztankunk egy percig nézte ahogy vergődünk, azt a végén 3%-ról kilőtte. :) Távolról meg nincs ellenfele...

(#65) Chris0321 válasza vbbb (#63) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem a statisztika a lényeg, rengeteg ember megveszi aki játszani sem tud vele. Ki kell próbálni és ha neked tetszik akkor meg kell venni.

(#66) Speedlink88 válasza vbbb (#63) üzenetére


Speedlink88
csendes tag

T26E4- lassú, az ágyúja kaka,oldalról papír, viszont egy pozitív az hogy elölről ha jól mozogsz sebezhetetlen vagy, messziről meg batman, ez az egyetlen jó tulajdonság és az ára hogy olcsó a többi VIII tankhoz képest, a lőszerre is olcsó!

IS6-ágyúja ennek is hasonló mint a T26E4 viszont ha eltalálsz valakit nagyot koppan (érdemes gyenge pontokra lőni ami nem mindig jön össze a pontatlan ágyúja miatt), inkább ennek a gyorsaságát kell kihasználni, és inkább a tank oldalára célozni, páncélzata nem a legjobb ezért 1v1 ne nagyon akarj Janizni! Lőszere ennek drága, ha sok a lepattanó akkor nem lesz jó bevételed!

JagdTiger 8.8-lassú a forgása, páncélzata akkor jó ha alsó testét elrejted szinte akkor kilőhetetlen, ágyúja jónak jó, de sok a lepattanó néha szóval itt is meg kell tanulnod a tankok gyenge pontjait, viszont a lőszere olcsó! Ez inkább támogató tank szóval rajban mozogj, ha magad maradtál, és nincs aki védje a seggedet és az oldaladat akkor kezdhetsz imádkozni...

T-34- ezt még annyira nem próbáltam, de ennek nagyon lassú a töltés ideje még 100% legénységgel, venti és töltésgyorsítóval is, alsó testére vigyázni kell mert V szintű tankok is átlövik, persze jó beforgatva kell tartani! Lőszere drága, és ez az a tank ahol nagy tesókkal is szembe találod magad azaz X tier tankok ahol már a tornyot is átlövik...

Én IS-6 vagy JagTiger 88 vennék!

[ Szerkesztve ]

(#67) vbbb válasza Speedlink88 (#66) üzenetére


vbbb
őstag

Köszi a részletes leírást....szerintem JT8.8-lesz, és akkor még marad is aranyam fel-le pakolászni a kiegészítőket! :)

Győzelem!
Csata: Karelia 2013. április 14. 16:14:45
Jármű: AMX 13 F3 AM
Szerzett tapasztalat: 7 050 (5x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 80 488
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: "I. osztály"

Haha...Tiger P. és én is meglepődtem amikor kapott egy 1037-es sebzést a tornyába! :D

[ Szerkesztve ]

(#68) Rellind


Rellind
senior tag

Sziasztok.
A szülinapi kóddal csak szotyimogyicsokit kapok vagy 1 nap prémiumot is? ;] :DDD

(#69) odrif válasza Rellind (#68) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

+ 1 nap

20 éve a Prohardveren

(#70) Rellind válasza odrif (#69) üzenetére


Rellind
senior tag

És aki nem prémiumos? :U

(#71) odrif válasza Rellind (#70) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Az kap egy nap premiumot.

20 éve a Prohardveren

(#72) Rellind válasza odrif (#71) üzenetére


Rellind
senior tag

Köszi. Megyek küzdök tovább :)) :R

(#73) V.Dave


V.Dave
senior tag

hová kell beírni ezt a gift kódot?

Xiaomi mi 8 6/128

(#74) odrif válasza V.Dave (#73) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Belépsz ezen oldalra, majd a játékos neved mellett van egy kis nyilacska lefelé.
Itt Activate Bonus Code!

20 éve a Prohardveren

(#75) ng0ofy válasza odrif (#74) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Igen, és honnan lehet szerezni kódot? (:

(#76) V.Dave válasza odrif (#74) üzenetére


V.Dave
senior tag

én is ezt próbáltam de nem fogadta el :(

Xiaomi mi 8 6/128

(#77) odrif válasza ng0ofy (#75) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Néha a játékon kívül olvastok híreket is? :U
WoT 2. évforduló - Különleges ajánlat
Ott a bónuszkód is.

20 éve a Prohardveren

(#78) V.Dave válasza odrif (#77) üzenetére


V.Dave
senior tag

mostmá jó lett lemaradt az s a végéről köszi

Xiaomi mi 8 6/128

(#79) ng0ofy válasza odrif (#77) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Ezt az oldalt nem néztem eddig, egyelőre tanulom a játékot, nem híreket olvasok, alapfogalmak is elegek és újak. A hírolvasás majd később... Köszönöm a tippet ;)

(#80) nyunyu válasza ng0ofy (#75) üzenetére


nyunyu
félisten

Orankent beirjak a jobb also sarokban lathato napi statos channelbe...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#81) yarsley válasza vbbb (#25) üzenetére


yarsley
aktív tag

Próbált ma valaki nvidia kódot beaktiválni? Amikor a www.nvidia.eu oldalra ugrana a kód megadása után, nem tölt be.

Noscriptet ki kell kapcsolni? :) De gondolom magad is megtalaltad, ha premium tankot akarsz venni.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#82) ng0ofy válasza odrif (#77) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

6:42 PM kaptam meg a hírt, a WOTban, amit linkeltél, két csata között. A kezdőknek lassabban jön a hír is? (:

"Celebrate World of Tanks' 2nd anniversary together with us - check out our anniversary in-game and gift shop specials on our portal www.worldoftanks.eu. While visiting the portal, don't forget to enter your one time anniversary gift code: 2NDBDAYTANKS

Roll Out and Let's Battle tankers!"

Ja, hogy ez jön óránként? Én mindig nézegetem, hogy mi van a statisztikában, de eddig nem tűnt fel ez a hír...

A prémiummal milyen durván sok XP és pénz jön. :P

[ Szerkesztve ]

(#83) #95904256 válasza ng0ofy (#82) üzenetére


#95904256
törölt tag

Én már rengetegszer láttam... időnként dobhatnának új kódot. :)

(#84) maross


maross
veterán

meddig tart az "olcsotank" akcio?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#85) ng0ofy válasza maross (#84) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Ott van a linkelt cikkben, kedd reggel 7.

(#86) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

..

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#87) vbbb válasza yarsley (#81) üzenetére


vbbb
őstag

Beírtam a faszbúkra meg az nvidia oldalára és fél órára rá megoldódott. Szerver probléma volt.

(#88) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Nincs itt semmi látnivaló, semmi újat nem fogok mondani, csak szimplán jó meglepődni még ennyi év játék után is. :D

Kicsivel több, mint két éve játszom ezzel a játékkal és még mindig nem értem hogyan tudtam eddig kihagyni a VK3601H-t és miért mentem el eddig mellette. Most lett meg rá a 8.8cm-es löveg és valami borzalmasan durva. Rögtön az első körben ahogy felraktam 7 kill és 2300 dmg jött össze (mondjuk ez nem tartotta vissza a társaimat, hogy ennek ellenére veszítsünk).

Lassan meglesz a tank ász is. Már első osztálynál járok.

Hát azt hiszem most az M18 Hellcat és a KV-3 kicsit inaktívba megy a "kedvenc fun tankom" státuszt illetően. :D

(#89) Patrick76496 válasza AlexWolf (#5) üzenetére


Patrick76496
őstag

De. Az utána lévő Type 58, és T-34-1. :D Ja és a Type 59-et se hagyjuk ki.

(#20) akosf: Annyira nem rossz az, csak rá kell érezni a stílusára. Teszten próbáltam, szerintem nagyon jó kis gép, szívesen elfogadnám a Type 59-em mellé. Szvsz ez a legjobb 8-as prém tank (és az összes heavy közül is). Mivel van hozzá sebessége és lövege, med stílusban kell játszani, kövesd a többi med-et, hogy rájöhess, hova lehet menned. Pl ilyen helyekre: Mines hegy, Himmelsdorf hegy, Ruinberg kisváros, Redshire lenti oldaláról G5, Highway mező, Steppes jobb széle. A másik lehetőség a mesterlövészkedés, arra is vannak helyek, ezekre most nem fogok példát írni. Itt egy kép kedvcsinálónak.

Más: Megvettem pár 9-es heavy tankot a teszten próbára. IS-8, ST-I duo még mindig a régi, nagyon adják. M103 is jó lesz fullosan, bár kicsit aggaszt, hogy az S-51 1300 HP-t vett el belőlem az UFP-n keresztül. A VK4502P (Béla) viszont egy hulladék. Kegyetlen lassú, és ezt a páncél sem kompenzálja, a nagyobb gépek simán átlövik. Nagyon lassan tölt, alig van gun depression. Asszem ezt az ágat sem érdemes folytatnom, a Maus sem nagy szám.

Egyébként fölösleges a topikba mindenkinek "kezdő hsz"-t írni, anélkül is be lehet tenni a kedvencekhez. :U

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#90) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Mai napra jutott a jóból is, sok 0 sebzésből is, de azért kúszik felfelé ez az elcseszett stat :D

(#91) #95904256 válasza Patrick76496 (#89) üzenetére


#95904256
törölt tag

Köszi a tippeket! :R

(#92) Dobi 562 válasza Patrick76496 (#89) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én is a Béla miatt mondtam le róla, hogy az összes német tank ki legyen fejlesztve. Az arty-kat is rühellem, de azokat még elduplázgattam volna, a Bélához viszont nem lenne türelmem. Ráadásul az utána következő Maus-t sem venném meg.

(#93) r.laci38 válasza BinLaden (#49) üzenetére


r.laci38
tag

Vki legyen kedves fényt csiholni a szürkeállományomba, hogy miként lehet aztatatata színes jelölést bepürcinteni a játékba!!
Lécci, lécci, lécci............... :DDD

(#94) odrif válasza r.laci38 (#93) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Erre tetszik gondolni? :DDD

20 éve a Prohardveren

(#95) r.laci38 válasza odrif (#94) üzenetére


r.laci38
tag

Ohhhhh, jjjaajajajja!! :C

Köszönöm!!

[ Szerkesztve ]

(#96) marked one94 válasza Dobi 562 (#92) üzenetére


marked one94
őstag

Pedig az a Maus jó kis gép :) Béla nem tudom milyen de hasonló lehet mint a maus. Mondjuk én az E-75 irányába mentem és már fél éve vagy több ideje kivan fejlesztve mégse vettem meg :D E50-ről meg nem is beszélve :)) Ha tehetném akkor Maus lenne a garázsban.

You'll Never Walk Alone

(#97) bozont


bozont
veterán

Üdv
Nem tudok dönteni melyik tankot vegyem meg az alábbi három közül: M6, Cromwell, ARL44?

Mivel nincs prémem, azért nem jön valami gyorsan a credit, jól meg kell gondolni merre megy tovább az ember (bár mióta megvan az ISU-ra a BL10 azóta szépen hoz a konyhára, már néhány sikeres találat esetén is). Ti melyiket vennétek? Azt tudom hogy ez az amcsi heavy ág elég jó és a francia is az, ha tudja az ember hogyan kell használni őket. Viszont a brit med ágról nem tudom milyen. Mennyire használhatóak a továbbiakban?

(#98) mynames


mynames
senior tag

Adna nekem valaki egy weakspot skin cuccot? Azt hittem az összefoglalóban benne lesz, de nem találtam. A google se hoz semmi letölthetőt...

(#99) gy-daniel válasza mynames (#98) üzenetére


gy-daniel
tag

Előtted 4 hozzászólással épp linkeltek egyet:P.

[ Szerkesztve ]

(#100) Zolee_70 válasza bozont (#97) üzenetére


Zolee_70
senior tag

A legkönnyebb az amcsi heavy ág. M6, T29, T32 jól játszható (gondolom T9-10 is, de erről még nincs tapasztalatom).
Francia heavy-k már szívatósabbak, és - drágábbak. Alapon (stock) kínszenvedés. Támadni alkalmatlanok, hátulról sniperkedni kiválóak. Nehéz kenyér francia heavy tank.
Angol medek: Cromwell egy igazi fun-tank, minden adottsága megvan hozzá. Gyors, viszonylag jó ágyú kevés sebzéssel, de azt 2 sec-onként. Később (T7-T8) már nem annyira jó, de játszható.

Én az amcsi heavy-t ajánlanám.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.