Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#201) SoulReaver


SoulReaver
veterán

utolsó napra még ránk teszi a sok gyökeret a születésnapi event.. :D

Cseri0058 nagyot! :D

Moleman nálam a szombat se volt rossz, (60valamennyi wr) csak én nem voltam képben... vasárnapra már elég jól összejött, 78% wr. t5-el annyiszor rakott t7 csatába, h nemigaz... pedig általában nagyon ritka... 10-2 csata t7, de ez a max... most meg... minden 2. csata az volt... sok esélyem van kv-1 el, de azért voltak szép meccsek :D

[ Szerkesztve ]

(#202) Napfénysüti válasza SoulReaver (#201) üzenetére

Holnap már nincs event? Akkor lehet végre nyerhetünk. ;]

Més que un club!

(#203) Moleman válasza SoulReaver (#201) üzenetére


Moleman
addikt

Nekem ingadozó volt a hétvége, szombaton 60% win, vasárnap 44%, pedig ugyanazokkal a tankokkal játszottam. De legalább az eff emelkedik, 3 nap alatt több mint 10-et javultam.

(#204) GrooveHero válasza Napfénysüti (#198) üzenetére


GrooveHero
addikt

Azért olyan sokkal nem lő szerintem gyorsabb, bár tény, hogy gyorsabb. Viszont ez még a csak a kisebbik 12.8-as. Tegnap lett meg a lánc, ma indulok e a nagyobb löveg felé. Az is szép teljesítmény lesz, mire oda elérek. De a félárú cumóknak köszönhetően tegnap már vettem rá egy töltésgyorsítót, ventit, és a sztetoszkóp, vagy mikroszkóp, vagy mijazisten lesz majd ma a 3-ik.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#205) aginor válasza Napfénysüti (#157) üzenetére


aginor
addikt

Panther2 jobb sokkal, mint az egyes verzó. 88 L/71 T8 meden, fincsi.. ;)

AlexWolf: mindenképen E-75, az jó a tierjében, ellenben az E-50-el, ami nem olyan nagy szám. Valami 60k a nagyobb löveg, addig meg csak a 88/L71-el szerencsétlenkedsz, és ha még nem volt korábban E-75-öd, akkor a mozgékonysága is gyenge: 870le a 65 tonnához, kb mint egy Tigris2..

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#206) Jolet


Jolet
őstag

meg lehet nézni valahol, ha még nincs meg a T30-am, hogy milyen felszerelés rakható rá?
mert pl. a prototypera nem lehet ventit tenni...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#207) Napfénysüti válasza GrooveHero (#204) üzenetére

Nálam normális legénységgel emlékeim szerint úgy 9.6 alatt tölt. Kérdezz meg egy T30 usert hogy az mennyi idő alatt teszi ezt. :)
És emellé még pontos is. Az viszont igaz hogy akkora mint egy ház és vonzza az artykat.

Més que un club!

(#208) Moleman válasza Jolet (#206) üzenetére


Moleman
addikt

Tessék.
A T-28 Prot-ra azért nem lehet ventit venni, mert nyitott.

(#209) mikron


mikron
tag

Én büszke vagyok a VK3001P megfejeltem egy T29 és vége lett :D egy kis kamikaze akció ;]

(#210) AlexWolf válasza Napfénysüti (#207) üzenetére


AlexWolf
senior tag

18mp fölött...nincs túl nagy boldogság :(

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#211) Napfénysüti válasza AlexWolf (#210) üzenetére

Na tessék a JT annyi idő alatt majdnem pontosan 2 lövést le tud adni. És akkor már legalább pariban vannak sebzést tekintve feltételezve hogy mindketten betalálnak.

Més que un club!

(#212) Jolet válasza Moleman (#208) üzenetére


Jolet
őstag

köszönöm!

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#213) Enzolord válasza AlexWolf (#210) üzenetére


Enzolord
addikt

Biával és ventivel 17;33, ha jól rémlik..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#214) SoulReaver válasza aginor (#205) üzenetére


SoulReaver
veterán

E-75 nem olyan könnyű... :) wot tankopedia ennyit ír alap felfüggesztés : Weight/Load Limit 85.47 / 87.5 t de a top felfüggesztéssel már 92/94

Amúgy nem értem, h miért ilyen lassú a töltés ideje.... T30 -nak sokkal gyorsabb, pedig nagyobb kaliber nem? E-75 Bia nélkül, de minden mással rajta, 13.24... :S pont ma volt egy közelharcom T30 -al.. 2x pattantam a kupolájáról, de telibe a kupolát kapta el és lepattant.. :D

[ Szerkesztve ]

(#215) GrooveHero válasza Napfénysüti (#207) üzenetére


GrooveHero
addikt

Az úgy elég tisztességes. Pláne ha az ember talál magának egy kövér kis bokrot, belebújik és detektálás nélkül elég szépen lehet sebezni, ha minden úgy adódik. Szeretem amikor röpködnek a 6-700-asok. Na és persze nem én kapom őket, hanem én adom :DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#216) AlexWolf válasza Enzolord (#213) üzenetére


AlexWolf
senior tag

nekem 100-os legénység + töltésgyorsító és venti van rajta ami ezt befolyásolja. ha jól emlékszem olyan 18:30 és 18:40 közt van a töltési idő (de tuti, hogy jóval 18 fölött)

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#217) bozont válasza Djuree (#193) üzenetére


bozont
veterán

A legjobb ágyúval mindig gyorsan megy, nekem is valamikor a múlt héten lett meg a BL10 ISU-ra és azóta már 165e XP-t gyűjtöttem vele prém nélkül. :D
Eddig az ARL is tetszik, remélem végig ilyen jó csapatbesorolása lesz, mint most a néhány kör alatt és top tankként játszhatok mindig.

(#218) aginor válasza SoulReaver (#214) üzenetére


aginor
addikt

Klasszisokkal könnyeb volt számomra, mint az E-50, amibe free XP-t kellet forgatnom a 105-ös ágyúért, míg az E75 saját maga kitermelte a moduljait. Nem mondom, hogy a 870lovas motorral és a 105 L/68 ágyúval olyan hűde bitang lenne, de simán túlélhető -bárcsak a KV-4 is csek ennyire lenne szar. :B

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#219) vJokka


vJokka
aktív tag

Szerintetek mivel használta a P2-jét a jómadár?

Amikor megdicsértem, hogy szép pukkantója van, azt írta valami újjal próbálkozik :DDD

A megoldás: [link]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#220) Bingisz válasza vJokka (#219) üzenetére


Bingisz
addikt

Ó, én a múltkor olyannal találkoztam aki 600 panther 2 csata után a rövidebb 8.8-assal tolta... :DDD :W

Szerk.: Gondolom a Pattont is a shermanok 105-ös derpjével használja ;]

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#221) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

van bármi értelme megvenni 46e xp-ért a Caernarvon TierIX lövegét? egészen minimálisan tud többet mint a TierVIII. nyilván kell a továbblépéshez, de azon kívül mi értelme van? ua pen, ua dmg, aim 1-2 tizeddel jobb.
gondolom sokkal több előnyt hoz, ha kimaxolom a motort, lánctalpat, rádiót, és csak a legvégén veszem meg ezt a TierIXest?

- no es importante -

(#222) Moleman válasza Sixkiller6 (#221) üzenetére


Moleman
addikt

Valószínű. Az angoloknál ez közös betegség, a Churchill VII nagy lövege sem jobb szinte semmivel a Churchill I-nél (+3 pen +5 dmg, minden más ugyanaz).

(#223) babferi


babferi
tag

Ezzel a "szornyszulottel" is megvan vegre az asz . Trollgunnal tolom mindig ;] . Most kiprobaltam valami ujat : sniperkedtem :DDD

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#224) Angel1981


Angel1981
veterán

Szép munka! ;)

(#225) emre


emre
veterán

na, mentem egy kört BDR-el. :D

Némi free xp segítségével meg is lett a nagyobb motor meg a nagy löveg.

Victory!
Map: El Halluf
Date: 2013. április 15. 16:46:00
Vehicle: BDR G1B
Exp: 8 405 (x5) + Credits: 79 448
Achievements: : Kiváló Lövész, Elit lövész, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

mod:
Nem is tudom, talán a csúcson kellene abbahagyni. :U :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#226) Csabi04


Csabi04
tag

A kép magáért beszel. ;] Nem tudom ha a Hummel lesz e ilyen jó.

[ Szerkesztve ]

(#227) Stigma.HC válasza AlexWolf (#216) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Nekem 100-as legénység + venti + töltésgyorsító és valami 17,xx mp a töltése. Igazából mind egy mert baromi sok :)

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#228) babferi


babferi
tag

Beszereztem a T-34-1-et , az eventnek koszonhetoen hamarabb ill. mar szinte egybol fullosan , de lehet , hogy meg fogom banni . Ahhoz kepest , hogy 12% a tuz eseje roppant gyulekony , az ammo rack is gyakran elszall a vezeto is ! Vertikalis lovegkiteres pocsek es a mozgekonysagatol se vagyok hasraesve . Mondjuk legalabb van egy jo kemeny tornya meg eros lovege , de lehet hiaba ha termeli a kritikus talalatokat mint allat :((

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#229) Diarmand válasza Cseri0058 (#160) üzenetére


Diarmand
senior tag

Jaj ez nagyon szép. Szóval minden forgótornyos td-nek a frontvonalban a helye, értem. Kérlek közöld ezt a T28 prototype tulajokkal vagy nem is kell, hisz olyan gyors az a td hogy bármikor elfuthat. Na és a T30? Olyan brutális páncélja van, hogy semmi sem lövi át a testét és gyorsabban lő, mint a T49 :D

Már megint csak a szád jár olyan tankokról, amikről fogalmad nincs. A T25/2 pedig a legszarabb td-k egyike, javaslom nézd meg azt az ágyút és döntsd el, hogy te mennél e azzal előre támadni. Amúgy meg ha emlékszel a csatára, akkor arra is emlékezned kell, hogy a bázist egyedül én védtem. Persze minden td ami véd a foglalóktól nem túl messze a bázistól, az köcsög kemper. Senki nem szokott azon a pályán középen berontani ááááá... :D

[ Szerkesztve ]

(#230) Diarmand


Diarmand
senior tag

Más.
(Volt) T30 tulajoktól kérdezném, hogy ilyen béndzsa lesz az a td végig? Camoja semmi (igaz a jagdtigeré szarabb, de az gyorsan lő), teste semmi és a tornya is belőhető három helyen is szemből. 18,5 sec töltés, artyk imádják és a pontossága nem méltó egy td-hez (tudom, object/isu de azok ruszkik :) ).

Ami érdekes, hogy csak T10-be üt 900 felett :D

(#231) Napfénysüti válasza Diarmand (#229) üzenetére

Ne viccelj én a T28 Protoval mindig rohanok egyből előre aprítani. Vagy várj, mégsem mert az dög lassú ezt egy másik tankról álmodtam csak. :DDD

Més que un club!

(#232) p06


p06
senior tag

Sziasztok!

Segítsetek miért írta ezt ez a mélyen kvalifikált player? :DDD
KÉP

Nem tettszett neki, hogy kilőttem, vagy a szokásos frusztrált egyén? Amúgy milyen címmel tud "report-olni"? Mondjuk nem igazán izgat csak érdekel.

Köszi

Diarmand: Most adtam el. Nem tudom én nagyon szerettem. Szerintem mozgékonyabb mint a többi ilyen szintű TD. Az utolsó 50-100 csatában fixen 3000 környékén sebeztem vele. Ha ráérzel akkor szerintem elég jó. + elég lélek ölő főleg 8-as 7-es tierben egy találat. Rakj rá töltés gyorsítót, és ventit akkor elég elfogadható.
A pontossága meg eléggé függ a wot-tól. Néha olyanokat eltaláltam amit nem kellene sokszor meg magához a célzó körhöz sem volt köze a lövésnek.

[ Szerkesztve ]

(#233) SoulReaver válasza p06 (#232) üzenetére


SoulReaver
veterán

Tier 10 -ben játszol és ilyen kérdésre nem tudod magadtól a választ? :)

(#234) Jolet


Jolet
őstag

hajnal 1-kor még az 5-ös szorzót adja be vajon?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#235) myckey válasza p06 (#232) üzenetére


myckey
veterán

ezzel ugyan ne foglalkozz.
én minden csatában írok ilyeneket,ha agyhalottak között vagyok,kivéve ha szakaszban vagyok,akkor finomabban nyilvánulok meg :D

kép alapján nem csináltál semmi rosszat.
szöveggel meg ne is törődj.

Jolet
igen,még azt dobja fel :K

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#236) Stigma.HC válasza Napfénysüti (#231) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Tegnap kempernovkán. T30-ban csücsültem, beszól az ST-1, hogy ...... kempelek mögöttük induljak meg támadni. Mondom jól van testvér, akkor most megnézzük mit bír ez az über páncél.
Ezzel még úgy sem mentem a támadó ék élén, lehet szerencsém lesz hisz egy karosszék tábornok utasított engem.
Hát hogy is fogalmazzak, 4 találat 5 másodpercen belül és egy füstölgő roncs maradt belőlem.
Ennyit írt nekem, noob. :))

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#237) [HUN]Dani válasza Jolet (#234) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Asszem reggel 7-ig tart az event, szóval igen.

magyarsrac

(#238) p06 válasza SoulReaver (#233) üzenetére


p06
senior tag

Jogos :DDD

myckey: Az oké, hogy a csapatnak de az ellenségnek is. :DDD

Csak fura volt, hogy azért mert kinyírok valakit noob vagyok. Vagy lehet az elején kért tőlünk mentelmi jogot :F passz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#239) munnergep válasza Diarmand (#229) üzenetére


munnergep
senior tag

TD-vel bázist védeni??
Azzal a szakaszoknak kell szkútoln'!!
Há' nem tudtad?

Tegnap is mondtam Kocának, a félalkesz cimborámnak:
- Gyerecsakide Koca!
Szép egyenes vonalban megindult felém, majd annak rendje-módja szerint megállt előttem. Kérdezi:
- Miva?
Na erre olyan pofont kapott, hogy még diegho is megtapsolná saját magát, ha ő adta volna.
- Ezt most mé?? - kérdezte Koca, miközben felvette a leesett cipőjét.
- Nem meg mondtam, hogy az ilyen disztrojer, mint Te, csak a bokron keresztül gyüjjön ide?
Homlokon csapta magát, amitől kicsit megtántorodott, de láttam megcsillanni a szemében a csipát. "Na..." - gondoltam magamban, "talán legközelebb má a kút mögé is képes lesz elbújni, fejlődik a gyerek.."

Elindultam hazafele a műút mellett a susnyásba, egyszer csak egy villanás alatt Sanyca egy fa mögül elém ugrott és olyan pofont lezavart, hogy a bézból sapkám 2x megpördült a fejemen. E! - mondok. Éreztem, tisztára elgyengülök, a rádió is kiesett a zsebemből. Ráfordultam, adtam neki egy combost, rögtön letrekkeltem vele, ez se fogja megtalálni a gumicsizmát egyhamar. Sanycáról tudni kell, hogy nem hülye gyerek, észre is vettem, hogy ott a pót gumicsizma a hátán, de miközben ezt bámultam, má vágott is ököllel homlokon, de az lecsúszott a fejemről, csak a sapkám verte le. - Riska te! -ordítottam. Mellbe rúgtam cserébe, aztán
.... ehh ez gyatra, de az előbb volt itt egy cimbora és berúgtunk (ami nálam 1 évben max. 4x fordul elő), így csak nem állnék neki wotolni, de helyett ilyenkor állandóan pofázok, de megkímélek mindenkit, majd az asszonynak előadom a világ végső igazságait.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#240) Jolet


Jolet
őstag

köszi akkor vagy virrasztok vagy korán kelek :-D

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#241) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Várhatóan mikor jön ki a 0.8.5?

(#242) yarsley válasza [HUN]Dani (#237) üzenetére


yarsley
aktív tag

En ugy tudom, hogy a teli idoszamitasnal volt hajnal egynel a reset, nyaron mintha hajnal kettonel lenne...

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#243) Balesz1899 válasza Jolet (#240) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Az óraállítás óta hajnali kettőkor van a "forduló".

(#244) bullseye


bullseye
addikt

Cseri, Lehel, bocs!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#245) krisss93


krisss93
aktív tag

A Ferdi a középső motorral mennyire lajhár?
Most vagyok a Jp2 / ferdi válaszútnál, a Jp2-re megvan minden a korábbi tankjaimról kivéve a láncot meg a löveget. A ferdire még kell a legnagyobb motor is. Melyik éri meg jobban a jelen helyzetben?

(#246) nyunyu válasza Moleman (#199) üzenetére


nyunyu
félisten

Na jo, de a 4k XP az osszeszedheto 8-10 kor alatt, ha nagyon bena vagy, akkor 15.

55k vs 26k XP az 30k kulonbseg, egy olyan tankkal, ami addig el, amig el nem talalja valami.
Foloslegesen szoptam 132 kort a Leoval, hogy meg a 8.4 elott meglegyen a VK2801. :W
Aztan 8.4 kijovetele utan jatszottam kb. 2 kort a fullos VK2801-gyel, aztan azzal a lendulettel adtam is el a 'csaba, mert a tier noveleskor csak a HPjat, meg a mozgekonysagat buffoltak, fegyverzete maradt a regi.
Superscout statuszat viszont elfelejtettek torolni, igy BT5+5 helyett BT6+5-be is kerulhet, ahol minimum kilences tankok jonnek szembe...

Mindegy, max nem lesz Aufkl. Pantherem.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#247) Pocok256 válasza [HUN]Dani (#237) üzenetére


Pocok256
veterán

Akkor korán kell kelnem :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#248) nyunyu válasza p06 (#232) üzenetére


nyunyu
félisten

A pontossága meg eléggé függ a wot-tól. Néha olyanokat eltaláltam amit nem kellene sokszor meg magához a célzó körhöz sem volt köze a lövésnek.

Sherman 105mm HEATtal:

Pedig full celzas utan 300-400m-ekre lovoldoztem vele.
Maskor meg egy 100m-re allo tankot is kepes elveteni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#249) p06 válasza nyunyu (#248) üzenetére


p06
senior tag

Az igen, szép kőr volt :Y

Hát igen engem ez nagyon zavar a wot-ban. Ez a piszok nagy "random" faktor. Főleg amikor több meccsen keresztül is ezt játssza, utána már az idegesség is hozzáadódik, plussz ha még egy táras francia arty is megtalál akkor aznapra elég is volt. :DDD

(#250) Cseri0058 válasza bullseye (#244) üzenetére


Cseri0058
őstag

?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.