Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#251) bullseye válasza Cseri0058 (#250) üzenetére


bullseye
addikt

Asszem csúnyán hátbalőttelek egy városi csatában - de legalább ellenfélként :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#252) Cseri0058 válasza bullseye (#251) üzenetére


Cseri0058
őstag

Jah. Köszi. :DDD rendes vagy :D

(#253) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Kezdőknek! Ha újonnan regisztrál valaki az az Invite code-ba írja be:

2YEARS

1 hét prémium és 1000 arany.

Most találkoztam vele egy hirdetésben.
Ha volt már, akkor bocsánat.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#254) xtmod


xtmod
senior tag

hali!

tud valaki valamit a t14-ről? megbabrálták? az utóbbi időben, álló helyzetben 3 lövésből 2, torony mellé vagy fölé megy. eladom a francba.

(#255) vbbb


vbbb
őstag

Győzelem!
Csata: Siegfried Line 2013. április 15. 19:37:40
Jármű: Ferdinand
Szerzett tapasztalat: 10 290 (5x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 95 878
Csatában elért Achievement: Mesterlövész

A tank ász-t már megkaptam korábban, szóval most csak ennyit adott. :)

(#256) odrif válasza vbbb (#255) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Szép, az az utolsó T-44 igazi noob volt. :DDD

20 éve a Prohardveren

(#257) Rellind


Rellind
senior tag

Ma összehoztam 2,3M kreditet KV-1 & PZkPfw III/IV jószágokkal... Soha nem adom el őket :DDD :C

(#258) RAiN91


RAiN91
őstag

Grafikán hogyan lehet még szépíteni, a full very nagyon high-ra állításon kívül?
Lefagyott a gépem, és elveszett minden beállításom, maximumra raktam a grafikát, de így sem az igazi, valami hiányzik, nem tudom mi, talán valami fény-árnyék effekt, rondábbak a tankok.
"Fejlesztetten" van a játék.

(#259) Macka


Macka
veterán

Komolyan, ez hihetetlen. Nem tudom ma a Jagdpz-vel az 5x szorzót megcsinálni, az összes csapat, amibe betett, kikapott... :W

(#260) echterion


echterion
nagyúr

Első csatám a frissen vett prém Jagdtiger-rel. Nagyon jó kis prém lesz ez. :))

[ Szerkesztve ]

**********

(#261) kroy7902


kroy7902
csendes tag

Sziasztok.Nem tudom itt ki lehet-e rakni,de a facebook-on van egy nem rég alakult jó kis közösségi oldal sok hasznos dologgal és NYEREMÉNY JÁTÉKKAL..Ha gondoljátok nézzétek meg és Like-oljátok.
http://www.facebook.com/pages/Páncélos-World-of-Tanks-Magyar-Közösségi-oldal/358263567625133

(#262) Tenken válasza echterion (#260) üzenetére


Tenken
őstag

Sofőr meg a rádiós ikrek? Pedig nem is egyforma a nevük! :P

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#263) vbbb válasza odrif (#256) üzenetére


vbbb
őstag

Jah, nem volt valami tapasztalt játékos. Én szétszívattam volna saját magam az tuti. :)

(#264) echterion válasza Tenken (#262) üzenetére


echterion
nagyúr

Igen, egypetéjű ikrek. Csak gyerekkorukban más családhoz kerültek és felnőttként újra találkoztak. :K

**********

(#265) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Előző Lakeville-i csatában nagyon nem akarta a WG, hogy sebezzek. 3db 368-as sebző találatot lőttem zsinórban!!!Ez a minimum, amit a sima AP lőszer tud
Ennek mekkora az esélye már? Még hogy 490-es átlaggal lő az a 12.8-as ágyú...hja...háhogyne :W :W :W

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#266) Cseri0058 válasza echterion (#264) üzenetére


Cseri0058
őstag

Ez annyira megható :O

[ Szerkesztve ]

(#267) kroy7902


kroy7902
csendes tag

Sziasztok.Nem tudom itt ki lehet-e rakni,de a facebook-on van egy nem rég alakult jó kis közösségi oldal sok hasznos dologgal és NYEREMÉNY JÁTÉKKAL..Ha gondoljátok nézzétek meg és Like-oljátok. http://www.facebook.com/pages/Páncélos-World-of-Tanks-Magyar-Közösségi-oldal/358263567625133

[ Szerkesztve ]

(#268) Tenken válasza echterion (#264) üzenetére


Tenken
őstag

Ez a WG annyira szentimentális! :)

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#269) vhw válasza RAiN91 (#258) üzenetére


vhw
addikt

Itt van egy leírás, hogy melyik opció konkrétan miért felelős: link

Hátha segít.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#270) tomek79


tomek79
csendes tag

Is3-ra,felmegy a legnagyobb ágyú csak simán az alap toronyra?

(#271) Tomi0703 válasza nyunyu (#248) üzenetére


Tomi0703
őstag

Szép kör. Az ikszpé' is fasza, pont az idei év. :DDD

(#272) vhw válasza tomek79 (#270) üzenetére


vhw
addikt

Igen.
De ezt le lehet olvasni a fejlesztési rajzból is.
Az az ágyú, ami a fejlesztett torony után következik, az csak a fejlesztettre megy fel.
Amelyik előtte van vagy másik mellékágon, az felmegy az alaptoronyra is.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#273) mynames


mynames
senior tag

Hogy a francba lövi át a KV1 a T29emet mikor hull down van 100% ban??? Már 3 szor fordult elő... :F 1000 Hp-val mentem most rá egyre himmelsdorfon, hullt takarva hagytam folyamatosan, erre 150-es sebzésekkel leszedett nullára... :W

(#274) RAiN91 válasza vhw (#269) üzenetére


RAiN91
őstag

Köszönöm, ezt már néztem :(
Nem tudom elmondani mi hiányzik, de olyan szürkés, színtelen, napfénytelennek érzem :)
És ez az ünnepi garázsmód sem akad, pedig megölte a gépet eddig.

(#275) vhw válasza mynames (#273) üzenetére


vhw
addikt

Ezt úgy a legegyszerűbb kideríteni, hogy megnézed, hol vannak lövésnyomok.
Esélyes a kupola.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#276) virkir válasza mynames (#273) üzenetére


virkir
veterán

Van egy csudálatos opció eme kitűnő játékban.
Úgy hijják, hogy replay magyarul visszajátszás.
Nagggyon nagy segíccség bir lenni.

más
Még egyszer senki ne kérdezze mikor jön a pöccs.

8.5 will be released in Russia on 18th April (on Thursday), while the EU/NA might get it the following Tuesday/Wednesday.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#277) marked one94 válasza virkir (#276) üzenetére


marked one94
őstag

Mikor jön a pa... jó semmi :P

You'll Never Walk Alone

(#278) vhw válasza marked one94 (#277) üzenetére


vhw
addikt

Téged úgyse érint... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#279) mynames válasza virkir (#276) üzenetére


mynames
senior tag

inkább semmi...

[ Szerkesztve ]

(#280) sith7 válasza mynames (#273) üzenetére


sith7
nagyúr

gold ammo ? :F

(#281) mynames válasza sith7 (#280) üzenetére


mynames
senior tag

Én is arra gondolok még, mert amikor én megyek a Kv1-gyel akkor engem egy t29 szétszaggat 2 lövésből, én pedig lepattogok róla.

(#282) Patrick76496 válasza Cseri0058 (#138) üzenetére


Patrick76496
őstag

A csataszámmal nem sokat érsz, de az átlagsebzésed a KT-val nem olyan rossz. Egyébként meg én is panaszkodhatnék, hogy milyen szenvedős az IS-2 stock-on, nagyon rosszul megy vele. Ne ess bele az én hibámba, amikor ide jöttem minden tankot csak szidtam, akkor még gyenge játékos is voltam.

Tegnap olvasgattam az archívumot, akkor akadtam rá a régi hsz-eimre. Elnézést szeretnék kérni utólag az akkori sok hülyeségemért, és a szép beszédemért is. Akkor még kezdő fórumos voltam, kissé elengedetten használtam a szavakat. :B

Más: Ha M103-on megvan a T122-es löveg, akkor hogyan tovább? Utána kihúznám az M58-at, ezt követően a rádiót vagy a motort érdemes előbb kifejleszteni?

Másabb: Mielőtt valaki megkérdezné, hogy kapunk-e garázshelyet 8.6-al, idéznék egy mondatot a FTR-ról:
"the reason there won't be any free arty given in 0.8.6 is that the devs don't want to increase the amount of arty even further"

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#283) babferi válasza mynames (#281) üzenetére


babferi
tag

Nem kell oda gold , ha a KV eleg kozel van hozzad es a "testbol" egy kicsi is kilatszik akkor mar belohet , persze a jatektol fugg , hogy eppen mekkora esejjel . Egyebkent ha pl. forgatva is van a T29 a KV 85-e mar be tudja loni kozelrol a beepitett geppuskanal , vagy a 2 kemlelot ( bar azokat nem konnyu eltalalni ) a torony alatt . Persze az lenne a legtisztabb ha kep lenne az estrol .

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#284) Antonius1978 válasza munnergep (#239) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nahat, szenne rohogtem magam, ofelsege Fulig Jimmy sem irhatta volna le szebben :DD :C

(#285) jahrn


jahrn
senior tag

No a reggeli 5x futas eredmenyekepp ezzel is meglett az Ace:

REPLAY

(#286) Atlantis válasza Patrick76496 (#282) üzenetére


Atlantis
veterán

Én a legnagyobb ágyút hagytam legutoljára, a T122 sem szenvedős. Már nem emlékszem, hogy a tornyot vagy a lánctalpat tettem-e rá másodiknak, de az biztos, hogy a rádió-nagy puska duó volt a végén. Motor valahol a közepén, úgy voltam vele, hogy az az 50 lóerő nem oszt, nem szoroz.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#287) myckey


myckey
veterán

nem úgy volt hogy 7 ig van 5x?
mer asszem most volt átállás,de maradt a nagy szorzó
lehet hagyják
vagy elnéztem valamit :F

most ugrott,nem szóltam

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#288) Djuree


Djuree
félisten

na felkeltem reggel 5-kor 5x-özni, sikerült is a foch-on kívül mindent amit akartam. azért a black prince-el 3500dmg-re meg 7 killre nem sikerült nyerni, vesztes körre kaptam pedig 1300xp-t :W ez lett vna közel 10k xp ha nyerünk :O sok az idióta, túl sok...a végén maradt egy másik herceg ellenem is, full hp-n voltam én is meg ő is, ki is lőttem vna ügyes helyezkedéssel, de még egy másik tankjuk is volt az meg mögém került, de még egy cromwellt azért full hp-ról ammo rackel blow upoltam :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#289) myckey válasza Djuree (#288) üzenetére


myckey
veterán

ne ríjjá márijá
én tegnap óta a pirszingel cumizok.
se tegnap se ma reggel nem tudtam szorzózni :C
bár a többi az sikerült,akció alatt meg végig fasza volt minden,szóval ne mpanaszkodom

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#290) Djuree válasza myckey (#289) üzenetére


Djuree
félisten

összességében én se panaszkodom, igaz 5-6k xp-nél többet sose kaptam, de ígyis a napi 35-40k xp megvolt, ami azért valljuk meg őszintén (kollégám minden 2. szava :DDD ) nem rossz.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#291) Motyi


Motyi
senior tag

Csak, hogy egyszerűbben követhessem az új topicot :)

(#292) Napfénysüti válasza Motyi (#291) üzenetére

Itt senki nem használja a Kedvencek opciót? :)

Més que un club!

(#293) Jolet


Jolet
őstag

én is felkeltem hajnali fél 5-kor és 6-ig nem sikerült a 14 tankom leszorzózni :-(
csak a felét kb.
hát így jártam

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#294) AlexWolf válasza Napfénysüti (#292) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Úgy látszik :)

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#295) Angel1981


Angel1981
veterán

Huhhh.... hogy micsoda szívóág volt ma hajnalban.....
Az esetek bő 2/3-ában úgy letarolták a csapatot, mint a kártyalapokat - legalább a maradék élvezetes volt, kihasználtam a szülinapi akció legvégét.

(#296) Joe-T válasza sith7 (#280) üzenetére


Joe-T
tag

Nem kell ahoz gold ammo, a kupola simán belőhető a T29-en, de még a T34-en is! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#297) Veatta válasza Diarmand (#230) üzenetére


Veatta
aktív tag

Én egyszerűen gyűlölöm azt a szutyok T30-at! Semelyik tankommal nem lőttem még ennyi leláncolást mint ezzel! (Még azokkal sem amelyikekkel direkt akartam). Aztán meg várhatsz 18 másodpercet mire újra betölt, ha nem ingyér lett volna rettenetesen útálnám magam a megvétele miatt.

(#298) Veatta válasza GrooveHero (#265) üzenetére


Veatta
aktív tag

Tegnap T44 gold ammoval lőttem 3x egymás után Tiger 2-re hajszál pontosan 173-at, nem is merem megnézni, hogy ez e a minimum.

(#299) Zizifull válasza virkir (#276) üzenetére


Zizifull
csendes tag

Oke, azt nem kerdezem hogy mikor. Csak azt, hogy akkor ebben mar benne lesz a Surrender mod? :DD

(#300) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

): Elaludtam, és csak 9 kor keltem, de leültem pár perce gyorsan kicsit játszani, mentem egy kört, így kipihenve azért mennyivel másabb játszani, van is eredménye:

Megyek is dolgozni... majd este meg szenvedek a tankokkal hulla fáradtan ):

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.