Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#701) Csabi04 válasza Imilenni (#679) üzenetére


Csabi04
tag

Nekem van SU8-am és szeretem 1250 az átlagsebzésem csatánként. A pontósága rosszabb mint a Hummel-nek. 5.7 és a hummele 4.8. De nem tudom lehet a gyakorlatba a Hummel hiába pontos mellé lő. Ez orosz játék, lehet csak az orosz tankoknak van nagyobb szerencséje.

[ Szerkesztve ]

(#702) Fel


Fel
addikt

Eddig bírtam az AMX 50 100-zal:

Ráment egy kis free xp, de már nagyon untam.

Érdekes, hogy soha nem volt 50% fölött a winrate vele. 1-2 hete felküzdöttem 50-re, de azóta szépen vissza is esett.. De azért a végén kihoztam egálra..
Nem lenne rossz tank, csak az a 47,54s reload... Rengetegszer fordult elő, hogy míg visszahúzódtam újratölteni, addig a csata szépen fordult, és már nem igazán lehetett tenni semmit.

Nade AMX 50 120 in da house, első csata:

Jól indul... :(

[ Szerkesztve ]

(#703) nyunyu válasza scyllarus (#676) üzenetére


nyunyu
félisten

Na, a 13-at megnyertem. T6-os csata volt, talán ezért. T7-8-ban a T1HT ágyúja ugye egy vicc...

Hetvegen visszavettem akciosan a T49-et, meg T1HT-t, mondvan javitani kene veluk a statomat, meg az asz is hianyzik, total kezdokent jatszottam veluk utoljara.

Gondoltam kb. ugyanugy kell jatszani veluk, mint az eggyel nagyobb Hellcattal, meg az M6-tal, azokkal azota mentem mar par szaz kort.

A feneket, egyszeruen nem tudok mit kezdeni az M1A1 (AT) agyu 128 penjevel, KV-1 oldalarol, hatarol is kepes pattanni, elolrol meg kb. eselytelen.
Nagyobb tankoknal meg plane weak spotokra kell vele celozni, de ott sem garantalt, hogy atviszi, annyira pontatlan.
Pl. M6 geppuskafeszket celzom 100 meterrol, erre eltalalja a domboru hasat vagy a lovegpajzsat. :(

Wolverinere legalabb felrakhato a valamivel pontosabb M1A2, ami a Sluggeren, vagy a Hellcaton is van a 90mm alatt, vagy a nagy Shermanok top agyuja.
(Alap Shermanon csak M1A1 van.)

Egyebkent az AT verzios agyuk gyorsabban celoznak, meg pontosabbak, mint a medekre/heavykre teheto nem ATsek.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#704) nyunyu válasza [HUN]Dani (#685) üzenetére


nyunyu
félisten

Először szerintem veszek majd egy Tigert amit korábban eladtam azt hiszem 11 csata után, mert vk ágyúval pocsék volt. Most van annyi free xp, hogy rávegyem a tornyot, az ágyú pedig megvan a TigerP-ről. Tigeren kifejlesztem a nagy motort, mert ha jól láttam az való a JT-be is, így nem kell azon szarakodni vele, így majd csak a lánc és a másik X-es ágyú kell. Jó kis hétvégi program lesz.

JT motorjait a JP2-on is ki lehet fejleszteni, mivel az ugyanazokat hasznalja, mint a KT vagy a Panther 2.

De ha Tig P-> Ferdi iranybol mentel JT-re, akkor nincsenek meg a Tig H vagy Panther vonalon hasznalt Maybachok.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#705) gy-daniel válasza nyunyu (#703) üzenetére


gy-daniel
tag

Ne értsd félre, de az egyik, ha nem a legjobb tank (mindkettő:P). A t49-nek 128 pennel, a 75-ös kv1 frontot azért papíron is illik átvinni. Ha be van forgatva a kv1, akkor a lánca is hajlamos nyelni a lövedékeket, de ha szembe áll, akkor a hasa mindig lőhető. Abban igazad van, hogy más stílust igényel. Én pont a hellcat-re éreztem rá nehezen. A t49-el mindig a harc közelében vagyok. Megvárom míg nem rám céloznak, aztán előugrom, 1 vagy két lövés, majd vissza. Mire rám fordul egy kv1-es már rég elbújtam. Persze ehhez szükséges, hogy más helyről lássam az ellent, mint ahonnan a főerőnk tüzel.

(#706) vJokka


vJokka
aktív tag

Nem gondoltam volna, hogy ezt sikerül menteni döntetlenre (persze mwreplays 10 perce 100%-on van :W)


Löveg, lánctalp és a top motor még fejlesztésre vár.

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#707) Pocok256


Pocok256
veterán

Úristen így este mikkel lehet találkozni .... Beírja az M5a1 stuart tank tulajdonosa, hogy most megy a hídhoz és megvédi azt és idnul a bokorba campleni :DDD

Másik meccsen meg egy lvl 3 as light tank (valami scout) fogja magát és leök a dombon, hogy ő odaférjen campelni és 500 méteres távolságból lövöldözgetni :DD Mindezt úgy hogy én tankelhárítóval vagyok ....

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#708) Iron Funeral válasza Fel (#702) üzenetére


Iron Funeral
őstag

50 120 szerintem sokkal gyengébb mint az 50 100 a maga szintjén szóval annyira nagyon sokat ne várj tőle ;)
Fullos kiszerelésben kb. olyan mozgékony mint egy IS-8 de annak ehhez képest végtelenszer jobb a páncélja, plusz a nagy ágyú egy tárból "csak" 1600-at ereszt (amikor úgy érzi mert ahogy én figyeltem nagy átlagban 14xx jön ki négy lövésből, persze kinek a pap kinek az RNG :DDD )

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#709) Zolee_70 válasza Iron Funeral (#708) üzenetére


Zolee_70
senior tag

"50 120 szerintem sokkal gyengébb mint az 50 100 a maga szintjén"

Csak addig, míg a 120-as ágyú nincs kifejlesztve (addig viszont horror). 400 körüli sebzés lövésenként, gyakorlatilag mindenen átmegy. Okosan, háttérből támogatva lehet vele osztani szépen. Gyenge páncélt kompenzálja a mozgékonysága, ami ki kell használni. Nem való rambózásra, mindig a falkával kell menni, vagy hátulról sniperkedni.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#710) mtade


mtade
aktív tag

Nooboknak itt szabad kérdezni? :DDD

Nemrég kezdtem, kb 80 csatám van, idáig 3 tier2 gépezetet fejlesztettem, amikből a pzIIvel és a bt2-vel szeretek menni.

Hagyományos csatánál a kívánatos taktikát gondolom a pálya és a tank adja. A bt2 gyors, gondolom ezzel scoutolni lenne érdemes. A pzIInél nem tudom eldönteni, lassú is, messziről pontatlannak tűnik az ágyúja, viszont közelharcnál másodpercek alatt szétszednek. Ezzel hogy érdemes menni?
Gondolom a legénységet kellene fejleszteni, így 53%osan még ne várjak semmit?

A másik kérdés technikai inkább.

A bt2vel idáig 3-4 csatám van. Előre mentem spotolni, indulás után majdnem rögtön belefutottam 3 ellenbe egy fedezék mögött.
Addig tolatgattam, amíg tűzvonalba kerültem köztük és a csapattársak között, persze másodperceim voltak csak a garázsig... :D Tök jogosan érkezett az üzi, hogy mi a ráknak csináltam ezt.
A baj az volt, hogy amíg tolattam, igyekeztem odapörkölni a gonosznak, de így gyakorlatilag nem láttam hová megyek. Csak megerősítést kérnék, hogy a pörkölés ilyenkor felesleges, inkább kormányozni kellett volna gyorsan el. Esetleg autómata célzásra tenni a löveget, és tünés, közben lődözés az ismeretlenbe? Vagy csak simán még nem tudom vezetni a tankot?

Köszi a választ.

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#711) [HUN]Dani válasza nyunyu (#704) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Megvannak a maybachok, mert a vk is azt használja. Csak a legnagyobb hiányzik, de meglesz pillanatok alatt. 25k xp nem nagy kunszt.

Más: Amcsiknál kint van a hétvégi event. Nálunk is lehetne egy ilyen, ez nekem pont jól jönne. :B Ruszkiknál is kint van már, de az nem valami nagy durranás.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#712) csaabz válasza mtade (#710) üzenetére


csaabz
őstag

Mozgás közben felesleges lövöldözni, a találat valószínűsége azokkal az ágyúkkal kevesebb, mint 1%.
Az 53%-os legénység nem ér semmit.
Ismerkedj meg a pályákkal, tankokkal, csata közben nézd a térképet, próbált meg felmérni mi történik a pálya másik oldalán, esetleg tudsz-e ott segíteni.
Használd ki a fedezékeket, a bokrokat az elbújáshoz.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#713) Djuree válasza mtade (#710) üzenetére


Djuree
félisten

én azt mondom 80 csata után még felesleges kérdezni. majd rájössz sokmindenre magadtól. játssz, játssz és játssz. majd 4-500 csata után elkezdesz kérdezni, addig sokmindent megtanulsz magad. így csak összekeveredik benned minden, az a kevés is amit eddig tudsz.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#714) Napfénysüti

Fasza, leülnék kicsit játszani erre ma azt csinálja a játék hogy képtelen vagyok eltalálni bármit is. De 50m-ről beszűkült célkereszttel. :(((
Lehet hagynom is kellene még most.

Més que un club!

(#715) virkir válasza Zolee_70 (#709) üzenetére


virkir
veterán

Nem figyeltél eléggé, ott a maga szintjén.
Azért az nagyon nem mindegy, hogy T8-ban egy tárból 1800hp vagy T9-ben 1600.
A 100 lényegében minden tankot kivégezhet egy töltéssel azonos tierben a 120 meg ellövi magát a aztán uccu mert tuti a halál az SA47 penje meg lényegében mindenre elég de ha mégsem elég 1-2 tárnyi prémium lőszer annak már semmi nem áll ellen.

Fel
Valamit biztos nem jól csináltál vele mert nekem gyengébb sebzés meg kill arány mellett 69%-on áll. Én meg pont azt szeretem benne, hogy tudom befolyásolni, eldönteni a csatákat mert mindenhol ott tudok lenni ahol éppen kéne.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#716) mtade


mtade
aktív tag

Köszönöm a válaszokat!
Akkor játszok játszok játszok... :D

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#717) GrooveHero válasza [HUN]Dani (#711) üzenetére


GrooveHero
addikt

Munkahelyemen ülve azon gondolkodám, hogy vajon a zamcsi íventnél hamár macskanevek vannak, akkor a Löwe miért nincs a listán? :U :))

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#718) kisküzdő


kisküzdő
tag

Sziasztok. Volt itt vita hogy kezdőnek prém tank stb.Ez visz mindent.[link]Ma voltam vele 1 csapatban gondolom nem kell az eredményt mondanom :N

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#719) Atlantis válasza kisküzdő (#718) üzenetére


Atlantis
veterán

Hát, ha azt az 5 tankot, amit eddig kilőtt, abban a csatában tette, amiben együtt voltatok, akkor ne panaszkodj. :) Amúgy igen, az ilyenek ellen viszont könnyen tehetne a WG, de hát minek, a bevétel már megvolt tőle... :(

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#720) Enzolord válasza GrooveHero (#717) üzenetére


Enzolord
addikt

Hát azért a WG sem Hüüüüllyyee...:)
Most kaptunk akciót rá a két éves szülinapon, most egy évig megint csend..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#721) kisküzdő válasza Atlantis (#719) üzenetére


kisküzdő
tag

Bár ha abban a csatában lett volna :((( De 0 sebzéssel zárt.

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#722) jano_77 válasza [HUN]Dani (#711) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nálunk nagy valószínűséggel - naptár szerint - TD-k lesznek akciózva! :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#723) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Huh... remélem is mert vissza akarom venni a SU-100-at vagy a 152 fun-nak! :)

[ Szerkesztve ]

(#724) bullseye válasza mtade (#716) üzenetére


bullseye
addikt

Azért ha ráérsz, akkor maradj bent a csatában és nézelődj. Megtanulhatod ki hova megy, és bejön-e a dolog. Ha felrakod az xvm-et, akkor különösen hasznos lehet egy-egy jobb képességű játékost megfigyelni, de a visszajátszásokból is sokat tanulhatsz, hiszen legtöbbször a nagy sikereket teszik fel :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#725) scyllarus válasza nyunyu (#703) üzenetére


scyllarus
veterán

Ez az.. Az M1A2 lassan meglesz, azzal és a nagyobb toronnyal már legalább sniperkedni lehet majd. Alakul azért, már néha vannak jobb körök.
Csak hát, a csapattársak sokat segítenek... Kint áll a mező közepén az ellenfél T-34-85-öse, a mi KV-3-unk meg nem mer közel menni hozzá. Odalopózom, elbújok a bokorban, álcaháló be, és elkezdem gyakni. Szegény csak a tornyát forgatta, nem is látott. Erre félénk barátunk odaáll a bazinagy világító heavyjével mellém 1m-re... Na, kit lőttek sz.rrá 1 perc alatt???

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#726) Napfénysüti

És igen! Végre meglett az Ász Pantherrel (prémes):
Victory!
Battle: Highway 2013. április 19. 9:06:51
Vehicle: PzKpfw V Panther
Experience received: 3 816 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 37 026
Battle Achievements: Top Gun, Invader, Mastery Badge: "Ace Tanker"

2700 dmg, 6 kill kellett hozzá meg 100 pont foglalás. Kénytelen voltam a győzelem érdekében foglalni bár nem szeretek de ez nagyon ki lett centizve így is. :)

Més que un club!

(#727) mtade


mtade
aktív tag

Maradni szoktam a meccs végéig, csak akkor nem, amikor érezhető a különbség a csapatok között. Azt se látom néha, ki lőtt agyon, aztán 3-4 tank egyenként szedi le a teammate-eket... :) Tegnap például egy kedves csapattárs 5 saját tankot lőtt ki. No comment... :(
Ennek az xvm-nek utánanézek micsoda... :)

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#728) atis123


atis123
tag

Azért, imádom amikor a Stug III -as beáll kempelni a sarokba, amikor ott egy 41%-os KV-1-es és oldalról kilőhetné, vagy amikor a KV-1 le van foglalva 2 közepes tankkal szemből és b*szik oldalról kilőni.....

[ Szerkesztve ]

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#729) [HUN]Dani válasza jano_77 (#722) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Az könnyen meglehet sajnos.

(#717) GrooveHero: Szép is lenne, ha rajta lenne. :D

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#730) jano_77 válasza Napfénysüti (#726) üzenetére


jano_77
nagyúr

Gratula.
Hogy van ez a Tank Ász dolog?
Azért kérdem, mert nekem annak idején mikor meglett a Pantherrel az ÁSZ, akkor 3229 dmg és 404 spot dmg volt és 35 lövésből volt 30 átütő találatom. :B Ezek szerint akkor nem úgy megy, hogy mindig többet kell elérni? :F :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#731) Napfénysüti válasza jano_77 (#730) üzenetére

Ha jól rémlik akkor az utolsó 1 hét átlagának top 1%-át kell teljesíteni.
Egyébként az sem mindegy mit sebzel. Én ebben a csatában a 7-es tankommal lőttem 8-asokba is.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#732) adrian360 válasza jano_77 (#730) üzenetére


adrian360
őstag

az xp számít, neki 1206 a nettó alap XP-je volt, neked 1182. neked több a damage, de ott 6 kill míg nálad csak 2, plusz a foglalás.

(#733) jano_77 válasza adrian360 (#732) üzenetére


jano_77
nagyúr

Értem....köszi mindkettőtöknek :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#734) Iron Funeral válasza Zolee_70 (#709) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nézzük mit tud a 120 a 100-hoz képest.

4x400 vs 6x300
267pen vs 232pen
65km/h vs 50km/h
100mm vs 90mm front
80 vs 35mm side
80 vs 30mm rear

Ebből megállapíthatjuk, hogy jobb páncélja van de gyakorlatilag tök mindegy, mert mindegyiket problémamentesen átlövi bármilyen tank amivel találkoznak, egyetlen pozitívuma, hogy arty/HE kevésbé esélyes hogy átüsse az oldalát/hátulját. Jobb pen, de kevesebb dmg egy tárból, plusz a 3.33s lövésenkénti delay elég kellemetlen ha másik autoloaderes tankkal állsz szemben. Nagyobb végsebesség, amit mellesleg sosem ér el önerőből a tank, 45-52km/h a cruise speed. Mivel a 100as ezt önerőből nyújta így gondolhatjuk, hogy a gyorsulása sem lesz jobb. Amúgy LE/tonna mutatót is az 50 100 vezeti, igaz, csak kicsivel.
Tehát tartom magam, hogy a saját szintjén jobb az 50 100.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#735) róland


róland
veterán

Up, hogy megtaláljam.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#736) róland


róland
veterán

Csatlakoztam:
PH!: róland - WoT: rhetesi

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#737) Djuree válasza róland (#735) üzenetére


Djuree
félisten

kedvencek közé mentés? hmm?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#738) Rellind válasza Djuree (#602) üzenetére


Rellind
senior tag

Hogy átvette a szerepét? :F
Este utolsó meccsem ezt volt...


Az utolsó KV-1 az mondta csíter vagyok :DDD
Tuti a Churchill 1-el nem tudtam volna túlélni...

(#739) virkir válasza Djuree (#737) üzenetére


virkir
veterán

haggyad má... az ojjan snassz egy kedvenctől :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#740) Zizifull válasza Iron Funeral (#734) üzenetére


Zizifull
csendes tag

Ilyenfajta szep szamszerusitett erveles nelkul, csupan csak a jatekelemnyre alapozva: az 50 100 jobb az 50 120-nal. Mind a kettovel van par szaz csatam.

(#741) Skyhunter válasza adrian360 (#732) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Nem kötözködés, de Napfénysüti alap xp-je 1272, ha jól számolom. :)

(#742) AlexWolf válasza virkir (#739) üzenetére


AlexWolf
senior tag

(#737) Djuree Szerintem úgy értette, hogy csatlakozott a wot-os közösséghez, és az első hozzászólásba be lehetne tenni, hogy róland a ph-s neve és rhetesi a wot nickname.

szerintem.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#743) Djuree válasza AlexWolf (#742) üzenetére


Djuree
félisten

nem arra a hsz-re válaszoltam neki hanem a másikra ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#744) Zolee_70 válasza Zizifull (#740) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Igazatok van, számok alapján.
Viszont játékélményben nekem az 50-120 jobban bejön mióta megvan a nagyobb cső. attól viszont tartok, hogy ez a cső kevés lesz T10-ben (50B).

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#745) Pocok256


Pocok256
veterán

Hát komolyan most már minden meccsem menteni fogom :DD Olyanok történnek, hogy azt nem hiszem el :D Jön az ellenfél scoutja be a bázisunkba mindenki próbálja eltalálni kisebb nagyobb sikerrel kb 40% élete marad és már megszökni látszik előllünk mikor is becélozza az afk playert és izombol belerohan egy heavybe, scout létére :D Annak rendje és módja szerint meg is hal a scout, a heavy meg kb meg sem érezte :DDD Hát ilyen kamikazet sem látni sokat :DDD

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#746) Enzolord válasza Zolee_70 (#744) üzenetére


Enzolord
addikt

Mennyi megy a tárba az 50Bnél, és mennyi a töltési és a két lövés közti idő? 50-100 nál járok, de elbizonytalanodtam...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#747) Iron Funeral válasza Enzolord (#746) üzenetére


Iron Funeral
őstag

4 van a tárban de csak 2.25 a delay lövésenként.
Azon a tankon sokkal jobb a löveg mint a 120-on.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#748) vJokka válasza vJokka (#706) üzenetére


vJokka
aktív tag

Ha valakinek kedve támadna végigszenvedni: [link]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#749) AlexWolf válasza Djuree (#743) üzenetére


AlexWolf
senior tag

jogos benéztem sry!

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#750) atis123 válasza Bingisz (#183) üzenetére


atis123
tag

Ezekben a kánokban csak prémiummal lehet tolni?

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.