Hirdetés

2019. augusztus 24., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 18:42:25

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#751) Enzolord válasza Iron Funeral (#747) üzenetére

Enzolord
(őstag)

És 400 az átlag dmg? Ez így picit karcsúnak tűnik.. Bár tudom, nem kell előre rohangászni vele..
Mennyi a töltési idő?

„Leválthatod a feleségedet, a politikádat, a vallásodat, de soha, soha nem cserélheted le a kedvenc futballcsapatodat.” King Éric...

(#752) Djuree válasza atis123 (#750) üzenetére

Djuree
(félisten)

:N

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#753) Axel007

Axel007
(tag)

Egy kérdés, most normál csataként mennyi max. arty lehet?

(#754) Bingisz válasza atis123 (#750) üzenetére

Bingisz
(addikt)

Nem, de általában valami feltétel szokott lenni. Általában az, hogy legyen tier 6/8/10 tankod, hogy tudj menni századba. A jobb klánoknál már megkötés a win rate és a jó wn6 érték.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#755) psycroptic válasza Axel007 (#753) üzenetére

psycroptic
(őstag)

10. 5 arty oldalanként.

PSNID: Tomy83PS

(#756) Axel007 válasza psycroptic (#755) üzenetére

Axel007
(tag)

Akkor okés, vagyis nem okés igazán lehetne maximalizálni 3-3-ra, meg például finomítani az MM-et, mert hát az eszement egy dolog, hogy random csatában 6db tier9, 4db tier8, 2db tier7, 1db tier6, 2db tier6 arty. Na és mondja meg valaki mit is kezdjek az én M6-os tankommal ilyenkor (pl: elmegyek úszni). Finom szólva ez az MM nem is kicsit hanem nagyon is elvan b@szv@.

Ja igen és úgy tudom a GwPanther arty az tier9-10 csatákba sorolja, erősítsetek meg kérlek.

[ Szerkesztve ]

(#757) psycroptic válasza Axel007 (#756) üzenetére

psycroptic
(őstag)

Ebből csak egy dolog nem történhet meg randomban egyedül játszva, az hogy az M6-os tankkal Tier9-es tankokkal találkozol. Ez kivan csukva a lehetőségek tárházából. Platoonban/szakaszban játszva már egy tier eltérésnél pl.: Te M6-al szakasztársad pedig T29-el, ebben az esetben találkozhatsz Tier9-el. Egyébként nem.

Szerk.:

Igen a GWPanther kerülhet önállóan is Tier10-es csatába.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#758) Iron Funeral válasza Enzolord (#751) üzenetére

Iron Funeral
(őstag)

Igen, 400 átlag, a töltés 27.91 másodperc, a T57 gyorsabban tölt (meg úgy jobb is összességében.)
amúgy nem 2.25 hanem 2.5 sec a delay.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#759) csaabz válasza Enzolord (#751) üzenetére

csaabz
(őstag)

Az 50B komoly jószág! Ahhoz képest, hogy heavy, rendkivül mozgékony. Elöre menni nem szabad vele, de azert többet pattint, mint az 50 120 és jobb a löveg függöleges kitérithetösége is.
Az 50 100-rol azt mondanám, jobb mint az 50 120... Már csak az MM miatt is.

We were somewhere around Barstow on the edge of the desert when the drugs began to take hold.

(#760) atis123 válasza Bingisz (#754) üzenetére

atis123
(tag)

Igen ezeket, a feltételeket láttam. Mindenképp szeretném kipróbálni valami szervezett módját, mert szerintem ennek a játéknak a taktika adja a sava-borsát. De ezekben a hagyományos csatákban csak ritkán jött össze 3-4 értelmes ember nekem. :(

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!" (Samsung Galaxy S, Xiaomi Redmi 3 - Dell Latitude E5450, MSI GP60 2PF Leopard Pro - PS4 Pro ) WoT: atis123Juve

(#761) GaburroSan válasza Axel007 (#756) üzenetére

GaburroSan
(aktív tag)

Láttam már 6-6 arty-t is játékban! A 3-3 arty azért kivitelezhetetlen, mert van 1 kitüntetés amit akkor kapsz ha legalább 4 db önjárólöveget megsemmisítesz!

(#762) csaabz válasza Iron Funeral (#758) üzenetére

csaabz
(őstag)

A T57 sokkal lassabb az 50B-nél, és idövel lehet egy nerf is utoléri...

We were somewhere around Barstow on the edge of the desert when the drugs began to take hold.

(#763) atis123 válasza Axel007 (#756) üzenetére

atis123
(tag)

Tapasztaltam néhány érdekes dolgot én is. De főleg késő éjszaka vicces már, amikor a T4-es PzkpW38 nA-mal berakott a 7-8 as tankok közé. T5 is talán csak egy volt...

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!" (Samsung Galaxy S, Xiaomi Redmi 3 - Dell Latitude E5450, MSI GP60 2PF Leopard Pro - PS4 Pro ) WoT: atis123Juve

(#764) Iron Funeral válasza csaabz (#762) üzenetére

Iron Funeral
(őstag)

Nem véletlen fog nerfet kapni, ha kap...

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#765) Mcray válasza Napfénysüti (#726) üzenetére

Mcray
(senior tag)

Gratula! :C

Hogy a viharba kellett hozzá 2700 sebzés? Én 5-600 méterről sebeztem 2200-at vagyis végig más spotja miatt kevesebb XP-t kaptam és mégis meglett. Hmm :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#766) #35692544 válasza atis123 (#763) üzenetére

(törölt tag)

annál a tanknál az természetes
a 4es light tankokat +4 szint eltéréssel is beteheti a csatába
ettől csak egy kivétel van a francia amx40

(#767) Moleman válasza #35692544 (#766) üzenetére

Moleman
(őstag)

A jövő heti frissítéssel pedig még több kivétel lesz elvileg.

(#768) #35692544 válasza #35692544 (#766) üzenetére

(törölt tag)

itt a táblázat csak már kicsúsztam

van még egy pár kivétel valentin, covenanter, crusader,

[ Szerkesztve ]

(#769) jahrn

jahrn
(senior tag)

No ez varhato volt:

Q: What new benefits will you introduce for players with premium accounts?

A: One of ideas related to Premium Account is to enable,the players to set battles with parameters like:
1. Tier Limit
2. Restrictions in vehicle numbers (basically you can make hardcap on heavy tanks,artillery,Tds...)
3. Map choice (system similar to practice maps)
We are not sure if all of these will be implemented but we are briefly considering options.

[ Szerkesztve ]

(#770) nyunyu

nyunyu
(nagyúr)

Lopjak az accountokat

Ehhez kapcsolodoan:
Change Your Password Event

Jelszocsere=300gold

Minimum 8 karakter, kicsi+nagybetu+szam.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#771) p06

p06
(senior tag)

Sziasztok!

Valaki szerette/szereti az ARL V39-et? Ha igen mondja el a titkot mert eddig messze ez a legrosszabb tankom. Igaz nem "fullos", de ennyire rossz kezdésem tankkal még nem volt.

Köszönöm!

(#772) Napfénysüti válasza Mcray (#765) üzenetére

Napfénysüti
(nagyúr)

Pedig spot damagem egy kanyi nem lett csak ez amit önállóan csináltam. Mentem ezen a pályán már mindenhova mire sikerült megnyerni. :D
A vége amúgy izgalmas volt: nálunk maradt egy SP egy arty meg én az ellennél az arty meg egy Jagdpanther 2. Bázisunktól nem emssze voltam mondom felspottolom a TD-t hogy az arty-nk kiszedje erre mikor már majdnem avérosnál járok akkor jön a hang hogy meglátták a bázisnuk mellett. Szerencsére az SP-nek volt esze és ott maradt védeni de túl sok HP-ja már nem volt. Az arty-nkat ki is szedte a JP 2 én meg közben mentem ezerrel az elelnfél arty-ját vadászni meg foglalni. szerencsére meg is lett és ki is lőttem. Közben a JP 2 már foglalt, írtam az SP-nek hogy resetelje én meg beálltam foglalni. Valami 50% körül sikerült az SP-nek nulláznia én meg közben már úgy 25% foglalásnál jártam. Viszont nem sokkal ezután kilőtte az SP-t így 1 az 1-ben maardtunk ráadásul el is indult felém. Annyi mákom volt hogy nem ért oda hozzám én meg befoglaltam. Ha megtalál akkor 1 lövés lettem volna neki. Szóval izgalmas csata volt de a végén behúztuk kis csapatmunkával. :)

Més que un club!

(#773) adrian360 válasza nyunyu (#770) üzenetére

adrian360
(őstag)

:R

(#774) Moleman válasza nyunyu (#770) üzenetére

Moleman
(őstag)

Azért vicces, hogy ezzel palástolják azt, hogy feltörték a szervert és minden fiókinfóhoz hozzáférhettek. :D

(#771) p06
Én a 105-össel használom, nem játszok vele sokat, de szeretem, jó is vagyok vele. Most melóban vagyok, pontos számot nem tudok mondani, de kb 1300-as effem van vele.

(#775) nyunyu válasza nyunyu (#770) üzenetére

nyunyu
(nagyúr)

'szameg, egyedul alahuzas lehet benne, mint speci karakter, kukac nem.

(#776) nemeth989 válasza jahrn (#769) üzenetére

nemeth989
(aktív tag)

Jól értelmezem, hogy választhatnék milyen mapon akarok menni?
Ha ez igaz, a városi mapok és a T95-öm puszi pajtások lennének, egyfolytában campinovkára dobál be, meg arty mapokra, mit csináljak ott a 13-mas speedemmel. Csak azért nem adtam el eddig (kb. fél éve nem mentem vele) mert t9-es és sok időbe került mire kigrindeltem. Ezért nem adok el T8-9-est, inkább megszabadulok a 7-esektől. Meg egyszer a T10-es T110 TD-t is megszeretném venni.

(#777) jano_77 válasza Moleman (#774) üzenetére

jano_77
(veterán)

És vajon mennyire kell ezt a jelszó cserét komolyan venni? :F
Be sem tudok amúgy lépni....csak "homokórázik" a fogaskerék egyfolytában!? :(
Ezt dobja a gép:

Internal Server Error (500) :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#778) atis123 válasza #35692544 (#768) üzenetére

atis123
(tag)

Ááá, köszi. Ez sok mindent megvilágosít. Kezdőként minden ilyen info hasznos.Én is böngészgettem már a Wiki-t, illetve csak próbáltam, mert pl a rádió hatótávjáról sok infot nem találtam, hogy mi értelme van. Magamtól nyilván kitaláltam, hogy akkora távolságból látom, hogy spottolták az ellent. Csak szerettem volna betű szerint utána nézni. Szóval azóta nem próbálkozom a wikivel... Még1x kösz!

(#779) nyunyu válasza jano_77 (#777) üzenetére

nyunyu
(nagyúr)

Financial transaction.
Date: 2013. április 19. 14:31:47
You have received gold: 300

(#780) jahrn válasza nemeth989 (#776) üzenetére

jahrn
(senior tag)

Ezek csak tervek. A 2.-ik (hardcap) szerintem nem jarhato ut, gondolj bele mennyire elontenek az SPG-k a non-premes csatakat (ugye 8.6-tol eltorlik az arty cap-et).

[ Szerkesztve ]

(#781) Djuree válasza nyunyu (#770) üzenetére

Djuree
(félisten)

lhool és 300 gold azért h jelszót cserélhessek?! lófaszt! vigyék az accomat ha tudják, kecsegek...

[ Szerkesztve ]

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#782) Strauss

Strauss
(aktív tag)

o.o lehet h mar vittek is... nem lehet elerni az oldalt :D

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#783) jano_77 válasza nyunyu (#779) üzenetére

jano_77
(veterán)

Lehet, hogy mindenki épp jelszót cserél és ezért túl van terhelve a szerver!? :D
(#782) Strauss: jaja...én is pont ezzel szívok

szerk1:mondjuk ilyen hülyeség helyett ki tehetnék már inkább a 7végi akciót nálunk is :K

szerk2: most nagy nehezen - nem is értem, hogyan - bent vagyok, de az Account Management nem nyílik meg: 504 Gateway Time-out-al elszáll ez a szar! :W

[ Szerkesztve ]

(#784) Strauss válasza jano_77 (#783) üzenetére

Strauss
(aktív tag)

Kb 99,99 % :_D

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#785) Mcray válasza jano_77 (#783) üzenetére

Mcray
(senior tag)

Engedte az új jelszót de nem ad aranyat.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#786) AlexWolf válasza Djuree (#781) üzenetére

AlexWolf
(senior tag)

Te kapsz 300 goldot, ha jelszót cserélsz!

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#787) sith7 válasza Djuree (#781) üzenetére

sith7
(nagyúr)

:DD benézted papa ! ... neked adnak 300 goldot :))

szerk.:
megelőztek

[ Szerkesztve ]

(#788) Arpee78 válasza jahrn (#769) üzenetére

Arpee78
(senior tag)

Ha az április elsejei hírek között jelenne ez meg nem lepődök meg, de így igen. Félelmetes, hajmeresztő!

(#789) jahrn
Ez a gold/credit lőszernél is durvább változás. Akkor a nem prémiumosak eláshatják a játékélményt jó mélyre. Ők állandóan a két tierrel nagyobb vadak ellen fognak küzdeni, kedvezőtlen pályákon. Valamivel kompenzálnia kell az MM-nek a prémesek tier és map választását.

[ Szerkesztve ]

(#789) jahrn

jahrn
(senior tag)

Azert remelem nem ez a jelszocsere event lessz a hetvegi :)

(#788) Arpee78 Valami buffot kell h adjanak a prem acc-nak, miutan elvettek 2 dolgot tole (3 man platoon+company). A magam reszerol mondjuk inkabb egy free xp buffot tartanek legelfogadhatobbnak, de ez utkozik a WG beveteleivel...

[ Szerkesztve ]

(#790) jano_77 válasza jahrn (#789) üzenetére

jano_77
(veterán)

Ezzel egyet értek....így már elég kevés pluszt ad a prém acc. :U

Jól sejtem ugye, hogy ha végre sikerül majd átírni a jelszavam, akkor otthon mikor a játékba belépek, akkor is az újat kell megadni!? Csak mert nekem úgy van beállítva, hogy jegyezze meg, csak ENTER-t ütök és már lép is be a játékba. De a 2 jelszó ugyan az...ugye!? :B :U Köszi Axel

Jó lenne ha végre talpra állna a rendszerük, mert emiatt a szar miatt nem tudok még elindulni a melóból haza, mert forog a fogaskerék éppen a módosítás elfogadásán!

Behalt a teljes oldal....már kilépni sem tudok basszus! :W :o

[ Szerkesztve ]

(#791) AlexWolf válasza jano_77 (#790) üzenetére

AlexWolf
(senior tag)

igen ugyanaz

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#792) emre válasza Timyyy (#520) üzenetére

emre
(veterán)

Grat! :R

Összeszámoltam ismét nekem mennyi kredit kellene ha mindent megvennék ami ki van fejlesztve. :DDD
KV4, IS7, T62,T71, E5, M48, T28, T28proto, JP2, JpzE100, E100, VkP, SU100M1, O268, O261, meg még két kis kínai vacak asszem...az annyi mint 64 milla. :)

De most (mielőtt Virkir nekiáll nyaggatni hogy miért nem játszok) inkább beröffentem a motort :))

(#790) jano_77
Ha egy bizonyos időn belül nem ütsz entert a jelszót ismét meg kell adni, mert a megjegyzése mellett automatikusan el is tudja felejteni.

[ Szerkesztve ]

A porcukros tigris olyan mint a chilis csoki, csak jobban kaparja a torkod.

(#793) Djuree válasza AlexWolf (#786) üzenetére

Djuree
(félisten)

jajj de barom vagyok, tényleg! :DDD így már jobban tetszik :DD

(#794) Napfénysüti válasza nyunyu (#770) üzenetére

Napfénysüti
(nagyúr)

Csodálatos hogy lopják az accountokat. :(((

Més que un club!

(#795) #35692544 válasza Mcray (#785) üzenetére

(törölt tag)

nekem megjött a 300 arany de már nem elérhető az oldal lefagytak a szerverek :D

(#796) Enzolord válasza nyunyu (#770) üzenetére

Enzolord
(őstag)

Beírom az új jelszót, és kiírja, hogy jó a kód, alá meg, hogy doesnt meet the requirements...
Hát mi a bánatot csináljak?
Ja csak kis nagy és szám..

„Leválthatod a feleségedet, a politikádat, a vallásodat, de soha, soha nem cserélheted le a kedvenc futballcsapatodat.” King Éric...

(#797) Tomi0703 válasza nyunyu (#770) üzenetére

Tomi0703
(őstag)

Isteni! Mármint a 300 gold! :D Akciósan tudok belőle venni 2 garázshelyet és elkezdhetek végre egy új ágat. :DD

(#798) jano_77

jano_77
(veterán)

Nekem addig jut el az oldal, hogy beírom a régi és új jelszót, majd a kódot amit látok és nem tudok rányomni a tovább gombra :(...most meg sikerült és meg is kaptam az aranyat :K

amúgy ezt a jelszó módosításos dolgot ezentúl 3 havonta eljátsszák!?
csak mert 2013.01.07-én szintén módosítottam és akkor is kaptam érte aranyat! :D

[ Szerkesztve ]

(#799) marked one94 válasza emre (#792) üzenetére

marked one94
(őstag)

Velem nem számoltál :D
Miért nem játszol? :D

:R

You'll Never Walk Alone

(#800) Bingisz

Bingisz
(addikt)

Hétvégi event:
Special: Ambush

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.