Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94501) godzsy2 válasza Kakaduku (#94500) üzenetére


godzsy2
senior tag

Elképzelhető. Bár én is vg időpontjában próbáltam a kódokat, ha neki sikerült az első, azért a maradékból összejöhetett volna nekem is. Na mindegy. Lehet regisztrálok egy kamu amazonos címet és előrendelem onnan, aztán ha megjött a kód, visszamondom.

(#94502) gery2123 válasza Kakaduku (#94500) üzenetére


gery2123
őstag

Remek....
Akinek lesz esetleg EU kód, az privátban írjon már rám legyszives! :)

-- PSN_ID: GerY2123

(#94503) vazzzze


vazzzze
csendes tag

CALL OF DUTY IS MORE FUN WITH FRIENDS!
We've included five additional codes for you to share:

Friend Code: 7GEB-P6NC-4HE9
Friend Code: H9C4-L6NR-HR4H
Friend Code: 6P9H-TLNK-HJJQ
Friend Code: 2NTH-CBNB-KFJT
Friend Code: 2FEL-CDNP-3BN5

Usa store

(#94504) toompa válasza vazzzze (#94503) üzenetére


toompa
őstag

A másodikat loptam,köszi!
PS4-ről próbáljátok,mert pc-n egyiket sem fogadta el.

(#94505) Dawide@axele válasza vazzzze (#94503) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Én is kérnék 1 Eu-s kódot ha van valakinek!Ha lehet privátban mert itt elviszik gyorsan!Köszi!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#94506) vonSux válasza vazzzze (#94503) üzenetére


vonSux
őstag

Utolsó előttit aktiváltam, köszi!

(#94507) Tatyla válasza vazzzze (#94503) üzenetére


Tatyla
őstag

Utolsót be aktiváltam köszi

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#94508) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Anno végigvittem az inFamous Second Son-t Light megoldással.
Most beszereztem ismét és azokat a mentéseket már nem engedi visszamásolni a gépre pendrive-ról.
Witcher engedte. Ha mentés nélkül kezdem el hogy Bad Karma-val is végigvigyem nem lesz semmi hátrányom?
Köztes(Light/Bad 50-50) végigjátszás létezik vagy csak 2 van?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#94509) marilllyo


marilllyo
veterán

Valamelyik cukipofa küldizne egy kódot privátban? :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#94510) james001 válasza gyuromoj (#94508) üzenetére


james001
veterán

Semmi hátrányod nem lesz,csak mások a képességek Bad Karmán. Csak egy oldalon tudsz lenni,tehát ha már a jó oldalt elkezdted akkor a rossz oldalú képességek meg küldetések nem nyílnak meg. Meg ha a platinára hajtasz akkor mindenképp végig kell vinned mindkét oldalon.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#94511) gyuromoj válasza james001 (#94510) üzenetére


gyuromoj
veterán

Platina nem vonz, csak a rossz oldal érdekel. Köszi az infót, akkor nem szenvedek a mentéssel és nekikezdek a Bad Karma-nak.
Az rémlik hogy a végén az a kőskorpiót elég nehezen vertem le, jó lesz idegbajt kapni ismét. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#94512) SenorDave


SenorDave
tag

Hát ez a cod én nem is tudom, mindenhol sniperes terminátor robot balerinák repkednek ...2 kör tdm et bírtam :DDD

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#94513) Amadako


Amadako
tag

azt nem tudjátok, hogy a pro tényleg november 10-én megérkezik mo.-ra vagy mint a vr ez is hónapokat csúszni fog?

(#94514) LeventeV válasza gyuromoj (#94511) üzenetére


LeventeV
senior tag

Nekem úgy rémlik, hogy a Bad Karma-n könnyebb volt legyőzni. Nem tudom, hogy a badass képességek miatt, vagy mert már addigra elég jól begyakoroltam a játékot.

(#94515) Tatyla válasza Amadako (#94513) üzenetére


Tatyla
őstag

Slim is volt premierkor ez is lesz

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#94516) miklos0308


miklos0308
tag

Ha van valakinek fölös kódja privátban szívesen várom :)

(#94517) eisento


eisento
addikt

LOL

aki venni akar ps4prot:
[link]

120060ft!!!!! :D :C :C :C mediamarktban

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#94518) Amadako


Amadako
tag

media marktban akció van(magyar), én elő is rendleltem a pro-t 120 k ért :C

(#94519) erahurka válasza Amadako (#94518) üzenetére


erahurka
félisten

Hogy van náluk az előrendelés? Le tudom mondani, ha találok valahol később olcsóbban? ;]

(#94520) FuRiONight válasza eisento (#94517) üzenetére


FuRiONight
őstag

Ennyiért én is előrendeltem! Ha nem kell max elmondom, vagy előtte ide irok, hátha kell másnak!

[ Szerkesztve ]

(#94521) Nayrobi válasza eisento (#94517) üzenetére


Nayrobi
őstag

De kár hogy nincs náluk psvr.

(#94522) Amadako


Amadako
tag

hétvégén megfelezték az áfát, vagyis mindenre van akció
ps plus éves is 13500..

(#94523) #45378816 válasza Amadako (#94518) üzenetére


#45378816
törölt tag

Én is előrendelném, de jobban vágyom egy exkluzív kivitelre. :U
Csak ilyen pro gépeket lehet majd kapni? Erről valakinek van infója?

(#94524) Amadako válasza #45378816 (#94523) üzenetére


Amadako
tag

én is jobban vágyom bundlera vagy egy fehér prora elhiheted,de konzolvilágos ricsi írta, hogy idén biztos nem lesz...már szeptember eleje óta nincs ps4 em vagyis én biztos nem szeretnék várni még 2-3 hónapot

plusz ha megrendeled akkor simán visszamondható csak az utánvétes fizetést jelöld be

(#94525) A`rpi válasza FuRiONight (#94520) üzenetére


A`rpi
addikt

"Ennyiért én is előrendeltem! Ha nem kell max elmondom, vagy előtte ide irok, hátha kell másnak!"

Ha nem kell mégse, ne itt keress rá embert, nem erre való a fórum. :N

Mondd vissza és kész, de nyilván úgy kellene előrendelni hogy akkor át is veszed. No nem azért hogy védjem a multit vagy bárkit, meg álszenteskedni sem akarok, (gondoltam már meg én is magam), mondjuk nem előrendeléssel kapcsolatban, de ha valaki eleve úgy áll hozzá hogy "berendelem max visszamondom"...

Szerintem itt már mindenki nagyfiú, akkor tessék előrendelni valamit ha tényleg kell is, ha abban bízol hogy ennél máshol sokkal olcsóbb lesz, akkor miért kell ezt csinálni?

Természetesen csak költő kérdés volt részemről,
továbbra is mindenki úgy intézi a dolgait ahogy szeretné. :)

[ Szerkesztve ]

(#94526) FuRiONight válasza A`rpi (#94525) üzenetére


FuRiONight
őstag

Nagyon remélem, hogy amit tervezek összejön. Nem azért mondanám vissza, mert ettől lesz még olcsóbban is. Nem tudom ezen mi kivetni való van.. :U

Nem fogok itt semmit nem árulni, nem tudom, hogyan jött ez le.. :(((

PS4 Pro olcccsón eladó!

;] :DD
nem birtam ki :P -nem is :N

[ Szerkesztve ]

(#94527) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Aki CoD Infinite Warfare bétázni akar, az nem tudja trükkösen megoldani (pre order, a bétát lezárultával pedig a lemondás) az előrendelést? Muszáj megvenni hozzá a játékot, hogy bétázni tudjak?

(#94528) A`rpi válasza FuRiONight (#94526) üzenetére


A`rpi
addikt

Részleteken én nem tudom, ez a te dolgod.
Én annyit kérek ha mégsem kellene, ne itt keress rá embert.

Amit ez alatt írtam azt meg nehogy magadra vedd, általánosságban írtam. :)

"Nem fogok itt semmit nem árulni, nem tudom, hogyan jött ez le.. :((("

"Ennyiért én is előrendeltem! Ha nem kell max elmondom,
>>vagy előtte ide irok, hátha kell másnak!"<<

Erre reagáltam. :)

[ Szerkesztve ]

(#94529) Tatyla válasza HaZsolt (#94527) üzenetére


Tatyla
őstag

Már egyből levonja a pénzt preordernél

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#94530) kovsol válasza HaZsolt (#94527) üzenetére


kovsol
titán

Itt a topicban egy csomó kód volt szétosztva, nem kell ehhez megvenni ha sikerül elcsípned egyet időben.

May the Force be with you!

(#94531) echterion


echterion
nagyúr

Én maradok egyenlőre a régi gépnél. Végül sikerült rendelnem egy Slim-et a saturn-ból (köszi FOXhun) 200 ojróért, plusz 20 lesz a posta, így a mostani fehér gépem majd feldobom valahová eladni. Egy kis szerencsével ezen ár környékén el is viszik, így szinte nullszaldósan lesz egy új slim-em. Mondjuk kicsit sajnálom is, mert a fehér szín nekem nagyon tetszik, feketében annyira nem jön be a design. De ez csak ízlés kérdése ugye, játék közben tökmindegy, milyen a gép.
Aztán jövőre, ha az látszik, hogy van értelme pro-ra váltani, akkor jól fogok tudni kiszállni ebből a gépből. De ha minden játék megjelenik a slim-re is, és csak a grafika lesz jobb a pro-n, akkor én azt kihagyom, mert nekem a mostani grafikai színvonal is bőven megfelel. Ettől csak az tántoríthat el, ha lesz olyan cím, ami érdekel és meg se jelenik a sima verzióra.

**********

(#94532) Def26 válasza eisento (#94517) üzenetére


Def26
félisten

Asszem le is mondom minden máshol. :R :Y

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#94533) A`rpi válasza echterion (#94531) üzenetére


A`rpi
addikt

"Ettől csak az tántoríthat el, ha lesz olyan cím, ami érdekel és meg se jelenik a sima verzióra."

Ilyen nem lesz szóval, aggodalomra semmi ok.

(#94534) ooooobi


ooooobi
senior tag

Ha úgyis csak FHD-ban játszanék van értelme, prot venni? Most 200 euro az 500gbos sima slim.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#94535) A`rpi válasza ooooobi (#94534) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha nem érdekel a grafika, és az FPS szám, akkor a Slim jó vétel.
PRO fentebbiekben jobb lesz, de hogy mennyivel az még kérdés.

(#94536) #45378816 válasza Amadako (#94524) üzenetére


#45378816
törölt tag

Akkor lehet ez lesz, én nyár óta gép nélkül vagyok, de hát tudod néha vannak fontosabb dolgok is. ;)

(#94537) eisento válasza Def26 (#94532) üzenetére


eisento
addikt

csak nehogy majd az legyen, hogy "az arvaltozas jogat fenttartjuk, aztan visszaall 135-re :DDD

mind1 en maradok akitol alapbol megrendeltem, de azert linkeltem be, hatha masnak pont jol jon, jah meg azert hogy nekem esetlegesen ne jusson igaz lacek? :DDD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#94538) Def26 válasza eisento (#94537) üzenetére


Def26
félisten

Akkor majd megveszem osztrákoktól. Ott is ennyi csak az messzebb van. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#94539) ithuriel


ithuriel
csendes tag

Ez a MM-os jól hangzik, leadtam egy rendelést, kíváncsi vagyok tartják-e magukat az árhoz. :)

(#94540) crue válasza Def26 (#94538) üzenetére


crue
őstag

Én meg ha úgy döntök hogy váltok, akkor megveszem MM-ben Cetelem kártyával. Mindig mindenre van 10% kedvezmény, így majdnem ugyanennyire jön ki.

(#94541) unrealnoise


unrealnoise
senior tag

Gondom van srácok.

Nem tudom online vásárolni. :(
Van két bankkártyám. Mindkettő él és virul. A PS Store-ban nem tudok sem a pénztárcába fizetni, sem játékod direktbe megvenni. Vicc, hogy egy két hónapja is volt ilyen gondom, de akkor vagy paypal-el vagy valamivel sikerült megoldanom, hogy a virtuális pénztárcába kerüljön fel lóvé, aztán úgy vegyek egy PS Plusz tagságot.

Most már az sem megy.

Azt írja, hogy vagy nem érvényes a bankkártya, vagy ilyen meg olyan hibára hivatkozik, vegyem fel a supporttal a kapcsolatot. Borzasztó sok ilyen gond van a Sonyinál.

Még paypal-el sem tudok fizetni, semmit... Valaki járt már így? Most eltávolítottam minden adatot, minden kártyát, várok egy 24 órát, utána újra feltöltöm az adatokat, hátha jó lesz már...

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#94542) gery2123


gery2123
őstag

Itt is szeretném megköszönni Tibcsó fórumtársnak a privátban kapott Cod IW kódot!!!! :R

-- PSN_ID: GerY2123

(#94543) Tibcsó válasza eisento (#94517) üzenetére


Tibcsó
aktív tag

eisento:
Köszönöm az infót :R :C
Előrendelve ..... :)) :))

gery2123 : Jó játékot! :C

[ Szerkesztve ]

(#94544) Bencus88 válasza eisento (#94517) üzenetére


Bencus88
nagyúr

de király vag yköszi.

le kell mondanom a másikat.

[ Szerkesztve ]

(#94545) HaZsolt válasza kovsol (#94530) üzenetére


HaZsolt
őstag

Köszi, azt hittem megúszom a kódvadászatot.

(#94546) A`rpi válasza unrealnoise (#94541) üzenetére


A`rpi
addikt

"Gondom van srácok.

Nem tudom online vásárolni. :(
Van két bankkártyám. Mindkettő él és virul. A PS Store-ban nem tudok sem a pénztárcába fizetni, sem játékod direktbe megvenni. Vicc, hogy egy két hónapja is volt ilyen gondom, de akkor vagy paypal-el vagy valamivel sikerült megoldanom, hogy a virtuális pénztárcába kerüljön fel lóvé, aztán úgy vegyek egy PS Plusz tagságot.

Most már az sem megy.

Azt írja, hogy vagy nem érvényes a bankkártya, vagy ilyen meg olyan hibára hivatkozik, vegyem fel a supporttal a kapcsolatot. Borzasztó sok ilyen gond van a Sonyinál.

Még paypal-el sem tudok fizetni, semmit... Valaki járt már így? Most eltávolítottam minden adatot, minden kártyát, várok egy 24 órát, utána újra feltöltöm az adatokat, hátha jó lesz már..."

Ilyen sajnos csak várni lehet, 24 órát várj. Esetleg még egy próbát tegyél PS4en is.

Pénztárcába való feltöltés napokban nekem sem sikerült PCről.
Adatokat töröltem, és PSen keresztül már működött a játék fizetés. Még aznap ugyanazt a kártyát hozzáadtam egy másik fiókhoz, oda a pénztárcába töltöttem fel pénzt, szintén PS4en keresztül.

Amiére én még gondolni tudok hogy a sallang információk is bekavarhatnak.
Én így adom meg mindig (kis és nagybetűkre ügyelve): [kép]
(PS felületén természetesen ott nem tudok készíteni képet.)

[ Szerkesztve ]

(#94547) gyuribácsi88

Hát ez az új COD valami borzalom, még a titanfall-nál is semmilyenebb. Azok akik szerint a BF1 egy átskinezett BF4, azoknak a COD IW micsoda a COD AW után? Gondoltam leírom a pro és a kontra dolgokat, de mivel nincs pro, így bele se kezdek. Ha ez nem lesz bukás, akkor semmi. Lassan akkorák lesznek a pályák mint egy spájz. Ehhez képest még a BO3 is egy csodálatos játék. (magánvélemény)

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#94548) unrealnoise válasza A`rpi (#94546) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Az a baj, hogy nagyon sokaknál előjövő hiba ez. Most rendeltem egy gift card-ot, az megjön kedden :) PS4-em még nincs is, csak ugye bosszant a dolog, mert van amit digitálisan akarok és kell majd megvenni. (Amit gyakran elővesz az ember, vagy csak úgy elérhető, stb...) Pl. Sportjátékok, multiplayer orientált bohóckodás...

De majd megpróbálom, ha itt lesz a PS, akkor lehet nem lesz vele gond, úgy is ott fogok fizetni főleg, de azért elég kellemetlen, pláne, hogy tömegesen vannak problémás esetek ezzel kapcsolatban a playstation hivatalos fórumain... Köszi :)

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#94549) FOXhun válasza echterion (#94531) üzenetére


FOXhun
tag

Szuper, használd egészséggel. Azzal a módszerrel jön, amit írtam, mert úgy nem sok az a 20 Eur. költség.
Érdemes figyelni a kinti árakat (Németország, Ausztria, Svájc), baromi jó akciók szoktak lenni. Igaz én a "zöldek" táborát erősítem, de ott is hasonló az árazás, általában annyiért tudom eladni a használt gépem, mint amennyiért az újat veszem, akár játékokkal... stb, így a családi béke is megmarad, hogy nem teszek bele plussz pénzt az új gép vásárlásába :)

(#94550) LeventeV válasza A`rpi (#94546) üzenetére


LeventeV
senior tag

Debreceni vagy? :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.