Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94751) unravel


unravel
őstag

Jó már a HU PS store? :$ Mobilról belépni se tudok.:)

¯\_(ツ)_/¯

(#94752) Kendek válasza unravel (#94751) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én nem vettem észre, hogy ne lenne jó, de most tutira megy. Viszont arra figyelni kell, hogy pl. aktív Opera VPN-nel (legyen az mobilon vagy asztali operációs rendszeren) nem működik.

<-ƘƘ->

(#94753) boost válasza Bencus88 (#94742) üzenetére


boost
addikt

Az tényleg nem egy olyan egetrengető kedvezmény. Ha nem piros Metal Gear-es gépem lenne, kapásból cserélném az újra, és a régit leadnám a családba, de így sajnálom a szép pirosról feketére cserélni.

(#94754) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Nekem visszakerült a PS4 Pro a MM-os rendeléseim közé.

The Truth is out there...

(#94755) marilllyo válasza pomk (#94747) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát első körben azt tanácsolom, hogy egyszerre egy játékkal nyomd. :D Úgy húz be igazán.

A Witcher 3-nak jó a sztorija. De ha itt tartunk a Hearts of Stone DLC-nek sokkal jobb.
Alien nagyon rendben van sztorira is meg játékmenetre is. Bár az alapkoncepción kívül nagy fordulatokra nem kell számítani. Ha ez játékstílus tetszett akkor ott van hozzá a SOMA is. Kicsit komplexebb a történet de jó nagyon. (Most is akciós storeon). Annak a története mindenképp megér egy végigjátszást.

Ha tényleg érdekel a csavaros érdekes történet egy játéknál akkor a nem rég megjelent Bioshock collection is egy remek választás lehet.

Kicsit sok volt a szóismétlés de lusta vagyok átofgalmazni. :p

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#94756) eisento válasza Zanik (#94726) üzenetére


eisento
addikt

mar itt is van friss ropogos :)

[link]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#94757) Wlac válasza pomk (#94747) üzenetére


Wlac
Ármester

The Order 1886. Jó a játékmenet, és nagyon tetszett a sztorija.

“The wha-"

(#94758) melega


melega
őstag

Szerintem a ps 4-es kategóriában:

Az év legjobb kalandjátéka Uncharted 4 kitoltam.
Az év legjobb rpg játéka Dark souls 3 megvan.
Az év legjobb lövöldéje Doom.
Az év legjobb sand box játéka Watch Dogs 2, azért állítom mert a Mafia 3 ps 2-es retro játék.

Én így fogok szavazni.

(#94759) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Rise Of The Tomb Raiderről mi a véleményetek? Nézegetem a Mafia 3-at, de az olvasottak alapján inkább hanyagolom, viszont a Tomb Raider jónak tűnik.

(#94760) DM-Fan válasza pomk (#94747) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"Korábbi UC-k vizuálisan nem tetszenek."

Szerintem nézd meg azokat jobban, ugyanis már az első rész is ugyanaz volt alapjaiban, mint a negyedik és a remastered edition-ben szépen fel is húzták grafikailag, pedig eredetileg se volt gyenge. Jó, nyilván nem kell tőle a negyedik rész színvonalát várni, plusz az első rész még sztorit tekintve is faék egyszerűségű volt, de a második-harmadik rész már ilyen tekintetben is nagyon erősnek nevezhető és már a második rész is olyan áll-leejtő volt grafikailag, hogy iszonyat. Nekem mai napig az a rész a személyes kedvencem. Szóval nagy kár lenne kihagynod, pláne, hogy a Nathan Drake Collection már bagóért megkapható és benne van az első három rész. Must have! Én akkor vettem meg a PS4-et kicsit több, mint egy éve, mikor ezzel adták bundle-ben. Mindezt úgy, hogy PS3-on az eredeti megjelenésekkor már mind a hármat kipörgettem nem egyszer.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#94761) melega válasza Gabesz1019 (#94759) üzenetére


melega
őstag

Kedvenc Kalandjátékom az Uncharted után. Mindig tomb Raider rajongó voltam, és szerintem kiadnak pár év múlva egy Tomb Raidert azt is Camilla Luddington szerepében játszom végig.

(#94762) Bencus88 válasza Gabesz1019 (#94759) üzenetére


Bencus88
nagyúr

én is csak jót tudok mondani róla. az első részt kb 4szer játszottam végig. Megvárom míg kicsit lemegy az ára vagy megjön a prom, és már rendelem is meg.

(#94763) gyuribácsi88 válasza Bencus88 (#94762) üzenetére

:F Az új TR? Jó? Akkor én biztos egy alternatív verzióval játszottam. Ez már rég nem tomb raider, inkább valami mad max & uncharted szörnyszülött.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#94764) gianni85 válasza gyuribácsi88 (#94763) üzenetére


gianni85
veterán

szerintem pont azért jó, mert köze sincs a régi részekhez

(#94765) oriic válasza gyuribácsi88 (#94763) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"mad max & uncharted szörnyszülött."

Uncharted-hoz nem elég vicces, Mad Max-hez nem elég posztapokaliptikus. :D

Live-Die-Respawn

(#94766) eisento válasza Zanik (#94726) üzenetére


eisento
addikt

ok is kaptak itt a kicsomagolos videojuk

[link]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#94767) Zanik válasza eisento (#94766) üzenetére


Zanik
addikt

Igen, láttam. Csak fel kellett emlegetnem! Mondjuk elég különös lett volna, ha pont az egyik legnagyobb nézőközönséggel rendelkező és VR-ral foglalkozó csatorna nem kapott volna csomagot.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#94768) Adam_Shepard válasza melega (#94602) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Mi az, hogy ismeritek a listát? melyik hetilapban volt benne? Vagy van melega biográfia?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#94769) kacsa2958


kacsa2958
csendes tag

Sziasztok!
Valahogy meglehet oldani hogy külső winyóra játékot lehessen telepíteni?

(#94770) FR33


FR33
aktív tag

Sziasztok! Jóárasítva tudnék venni egy 1004A/B01 gépet külföldről használtam ismerőstől. Megbízható ez a kiadás vagy inkább felejtős? kb 45-50böl meglenne.

(#94771) TazLeacher válasza FR33 (#94770) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

200€ a slim a német MM-ban (ha még lesz) ennek fényében dönts. ;)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#94772) FR33 válasza TazLeacher (#94771) üzenetére


FR33
aktív tag

300az nem ? :) link?

(#94773) TazLeacher válasza FR33 (#94772) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Sorry, tegnap még 200 volt. :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#94774) toompa válasza FR33 (#94772) üzenetére


toompa
őstag

Én 200-ért vettem. 3 helyen is akciós volt. Lesz még akcióban. A karácsonyi őrület még csak most kezdődik.

(#94775) A`rpi válasza FR33 (#94770) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok! Jóárasítva tudnék venni egy 1004A/B01 gépet külföldről használtam ismerőstől. Megbízható ez a kiadás vagy inkább felejtős? kb 45-50böl meglenne."

Alapvetőlég nincsen gond a szériával. Az újrapasztázás javallott 2,3 évente.

Eject érzékelő, előfordulhat hogy hibásan működik, véletlenszerű csipogás kikapcsolt állapotban, kiadja a lemezt stb.

Minden hasznos infót megtalálsz legfelül az összefoglalóban.

Fizikai sérülés ne legyen a készüléken, legalább egy lemezes játékot telepíts fel vásárlás előtt, és próbáld is ki, ja és a joystickot is vedd kézbe és nyomkodj át minden gombot.

Ha max 50ből megáll és nem kell sokat várni megéri, ha sokat is kell várni, és drágábbra jön ki, akkor nézelődj itt az aprón 60 körül némi alkuval lehet találni...

[ Szerkesztve ]

(#94776) andro93 válasza Gabesz1019 (#94759) üzenetére


andro93
aktív tag

Szerintem az előző résztől elmarad több tekintetben is, ha azt végigvitted, akkor a Rise is tetszeni fog, de sok újítást nem kell várni tőle.

(#94777) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

Aki bármelyik platformon október 19-én reggel 9-ig (CEST) játszik a Rise of The Tomb Raider-rel, az 100k játékbeli credit-et kap, amit expedition card csomagokra költhet.

(#94778) hudekira0


hudekira0
tag

Sziasztok, hogy tudom igényelni a sonytól hogy deactiválja a profilom azon a gépen amin primary? valami el csesződött a frissítés óta és az összes gép ahol mentett volt a userem le lett törölve és így sem enged :S

(#94779) melega válasza Adam_Shepard (#94768) üzenetére


melega
őstag

Nincs. figyeljmán, egyszer sikerült a Bloodborneba father gascoint kétszer megdobni molotov koktéllal mikor farkasemberré változott át., de mire a harmadikat dobtam volna neki széttépett, azóta még nem sikerült kinyírnom.
Nem kellet volna rögtön az elejére ilyen agresszív boss.

A dark souls játékokba a játék több mint feléig eljutok akkor találkozok ilyenekkel.

(#94780) A`rpi válasza hudekira0 (#94778) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok, hogy tudom igényelni a sonytól hogy deactiválja a profilom azon a gépen amin primary? valami el csesződött a frissítés óta és az összes gép ahol mentett volt a userem le lett törölve és így sem enged :S"

Kövesd az itteni leírást: [link]

Deaktiválás után elvileg újra tudod magad aktiválni elsődlegesként,
mindenek előtt változtass jelszót.

Ha nem járnál sikerrel vedd fel a kapcsolatot a szupporttal.

[ Szerkesztve ]

(#94781) kevepapa


kevepapa
aktív tag

RDR2 is coming(?)

https://mobile.twitter.com/RockstarGames/status/788001608827281408

Részemről az év bejelentése lenne!

(#94782) Kvelstadt válasza gyuribácsi88 (#94763) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én is azt az alter verziót toltam.
Jó játék amúgy, csak nem tr.
Én is azt hittem az előzőre hogy tr lesz de tévedtem. Amitől meg jó az nem az amit én szeretek, pláne nem egy tr-be szal nálam annyi volt a tr széria.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#94783) pomk válasza marilllyo (#94755) üzenetére


pomk
őstag

Köszi mindenkinek a tippeket!
Igen, jó ötlet. Most kezdem egyesével befejezni őket... :)

(#94784) Lackooo84 válasza kacsa2958 (#94769) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Igen meg lehet. Xbox one-on. :P ;]

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#94785) hudekira0 válasza A`rpi (#94780) üzenetére


hudekira0
tag

"You have deactivated your devices recently and cannot use this feature at this time."

Ezen az oldalon ezt írja ki és pont hogy jelszó változtatás is volt szóval, a support lesz az én emberem úgy néz ki.

Köszönöm az infókat!

(#94786) Lefty


Lefty
addikt

Nem tudom a Killing Floort ki szereti, en nagyon. Ennek kapcsan egy kis info: Killing Floor 2 on PS4 Pro

FHD tv-t emelnem csak ki, supersampling, increased fps, ultra textures.

[ Szerkesztve ]

(#94787) FuRiONight válasza Lefty (#94786) üzenetére


FuRiONight
őstag

Ps4 Pro-hoz: Én ezt ugy tudom elkepzelni, h a jelenlegi gépeken 900p@60fps míg a pro-n 2 lehetőség: 1080p@60fps + extra grafikai tuning vagy/és az eredeti ps4 képét skálázza 4k-ra..

[ Szerkesztve ]

(#94788) SenorDave válasza FuRiONight (#94787) üzenetére


SenorDave
tag

"A fejlesztők elmondása szerint 1800p felbontásban renderel a játék, amit a PS4 Pro skáláz fel 4K felbontásba a megfelelő tévéken.

Hagyományos 1080p tévéken supersampling, egekbe növelt framerate és ultra felbontású textúrák várhatók."

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#94789) A`rpi válasza FuRiONight (#94787) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha valóban el akarják adni a4Ks tvket (és miért nem akarnák?), akkor a PRO által nyújtott felsálazott 4K képnek jobbnak kellene lennie az 1080p-s kimeneti képnél.
Amúgy jó lenne ha igazad lenne, de én ezt kevésbé tartom valószínűnek.

(#94790) #45378816 válasza SenorDave (#94788) üzenetére


#45378816
törölt tag

Így legyen! Mond, hogy tudsz valamit... :DDD

(#94791) body007


body007
addikt

Tegnap kellemeset csalódtam a ps-ben. Regisztrálnom kellett egy acc-ot (neverwinter), h oda töltse fel a karimat. A nyomtatványon csomó adat. Mondom de jó lesz ezt bepötyögni joy-al... Hirtelen felindulásból rádugtam a vez. nélküli billentyűm stick-jét a gép kapásból felismerte (megjelent egy bill. ikon a joy mellett). És az extra: az egér is működik szépen (bill. + egér kombó). Na én ezt eddig nem tudtam, örülök neki, piros pötty :C

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#94792) oriic válasza Lefty (#94786) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szóval ez sem natív 4k lesz (1800p). UE3 motorból nem tudnak a fejlesztők 4k felbontást összehozni?

(#94794) baker_

Ez is tény. :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#94793) A`rpi válasza body007 (#94791) üzenetére


A`rpi
addikt

Már a PS3 is támogatta ezt a ficsőrt. Ami nekem érdekesség, az egeret felismeri PS4, de a kurzort nem látom böngészőben.

(#94794) Lefty válasza oriic (#94792) üzenetére


Lefty
addikt

Azert az az UE3 motor mar csak nyomokban UE3 azt hozza kell szerintem tenni.

(#94795) body007 válasza A`rpi (#94793) üzenetére


body007
addikt

A kurzor csak akkor "jön elő" ha megmozdítom a joy-on az egyik kart. Ha látszik a kurzor akkor már lehet irányítani az egérrel.

[ Szerkesztve ]

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#94796) A`rpi válasza body007 (#94795) üzenetére


A`rpi
addikt

Köszi, ezt majd kipróbálom érdekesség gyanánt. :)

(#94797) Nayrobi válasza oriic (#94792) üzenetére


Nayrobi
őstag

Sokan a 720p-t meg a 900p-t se tudják megkülönböztetni a fullhdtól, akkor már oly mindegy, hogy 1800p lesz és nem natív 4K.

(#94798) Lackooo84 válasza A`rpi (#94789) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Dehogy lesz jobb. Láttad a Tomb Raider 4K gameplayt? Hogy mennyi effekt hiányzott a 4K skálázott képen? A szálló pernyék hiányoztak, ahogy a tűz vörös háttérfény effektjei is, valamint low textúrák mindenütt... Hát inkább egy ultra 1080p mint ez a butított "4K".

The Truth is out there...

(#94799) Neoteric


Neoteric
addikt

Tudna venni nekem valaki $60 értékben amazonról feltöltőkártyát? PayPal-lal tudnék érte fizetni Forintban vagy dollárban, megbízható tag esetén akár előre is.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#94800) gyuromoj válasza Neoteric (#94799) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ment PÜ

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.