Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94801) SenorDave válasza #45378816 (#94790) üzenetére


SenorDave
tag

4K TV esetén 3200×1800-as felbontásban fog futni a pron,ami felskálázva szebb lesz 4K kijelzőn.

FHD nél pedig több fps.

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#94802) WaterWave


WaterWave
veterán

Úgyis mostanában akarok venni ps4-et akkor marad a Pro..

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#94803) gery2123


gery2123
őstag

Na ez az Infinite Warfare nagyon nem nyerte el a tetszésem. Ugrálni, meg csúszni-mászni...... De nem is ez a legnagyobb baj vele, hanem az egész egy nagy semmi...... Várom a BF1-et, hátha lesz majd a használt piacon jó áron :)

Az amúgy miért lehet, hogy én hamarabb lövök mint a másik, de a visszajátszásban meg azt látom, hogy az ellenfél lő hamarabb és azért halok meg. ? Nem értem mert a netnek jónak kéne lenni ( UPC 120/10 ping 20)

-- PSN_ID: GerY2123

(#94804) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Hivatalos red dead redemption 2 2017-be!!!!

(#94805) A`rpi válasza Lackooo84 (#94798) üzenetére


A`rpi
addikt

4K géming ideje még nem jött el játékkonzolon, ebben szerintem sokakkal egyetértünk itt, igazából ez szerintem tény. Mi azzal járnánk a legjobban ha 1080P felbontásban hoznák ki a maximumot a gépből.

Szerintem nem ez a prioritás, de ne legyen igazam... És igazából egy cím láttán én messzemenő következtetést nem vonnék le, lehet a TR pont egy kakukkolás lesz 4K módban.

Nem tudom elképzelni hogy a fullhd-s összkép szebb legyen mint a 4K-s, hiszen a lehetőség adott hogy a maximumra csavart fullHD-s rendert skálázzák fel 4K-ra, nem pedig egy nagyobb felbontású de szegényesebb grafikájú valamit. Utóbbinál borítékolható hogy a grafika szerényebb lesz, legjobb esetben nem lesz annyira "recés" szerintem ez túl nagy áldozat lenne.

Ha ez a TR esetében igaz lesz, akkor az csak számomra annyit jelent, a fejlesztők nem jól balanszoztak. Persze üzlet politikai szempontból, értsd TR miatt kevesen fontolják meg a 4K TV vásárlását, hiszen fullhd-ban sokkal nagyobb élményt nyújt.

Ennek nem szabadna törvényszerűnek lennie (üzletileg), hiszen így akit meggyőztek 4KTV a vásárlással, annak csalódás lesz a 4K-s mód, bár nem biztos. A placebo hatás még ottan...

(#94806) Tatyla válasza Bazsi1987 (#94804) üzenetére


Tatyla
őstag

Azt tedd hozzá hogy ősz, az kurva messze van még

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#94807) Bazsi1987 válasza Tatyla (#94806) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Plusz benne van,a késés, ők hajlamosak tologatni a megjelenést 😕

(#94809) #45378816 válasza gery2123 (#94803) üzenetére


#45378816
törölt tag

Ha ezt a "véleményt" 100óra game után írod, még talán el is hiszem.

Tény én magam nem próbáltam, de aki az eddigi részekben legalább eljutott 1-2prestige szintig, az érdekes nem ezt mondja. (és én nem ezt látom)
Szerintem az ember tudja mit kap, amikor cod-ot vesz mostanában, ehhez mérten kell bánni vele, legyen szó bármilyen értékelésről/véleményről.
Nem védeni akarom, csak szerintem, miután mind kettő malmára hajtotta már korábban több 300-400órát.

A BF is ugyanolyan jó szerintem, mint a cod. Teljesen felesleges összehasonlítani a kettőt, mert egy közös van bennük, fps. mind kettő.

Mára már kiforotta magát, akinek ez tetszik ezt választja, akinek nem az nem, tényleg értelmetlen ilyeneket leírni, mert előrébb nem viszi a dolgokat és hátráltatni sem fogja.

(csak gondoltam leírom, mert sejtem előre mi lesz a playstation 4 topic-ban és szerintem ez nem biztos, hogy ide való volna)

(#94810) F1rstK1nq válasza Tatyla (#94806) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Hogy kép is legyen. :B

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#94811) Mrdevil válasza Tatyla (#94806) üzenetére


Mrdevil
addikt

DAY ONE!!! Azonnal...... :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#94812) Csabee86 válasza F1rstK1nq (#94810) üzenetére


Csabee86
senior tag

Látatlanba veszem. Épp itt volt már az ideje, hogy valamit újítson a kedves Rockstar.

(#94813) A`rpi válasza gery2123 (#94803) üzenetére


A`rpi
addikt

"Az amúgy miért lehet, hogy én hamarabb lövök mint a másik, de a visszajátszásban meg azt látom, hogy az ellenfél lő hamarabb és azért halok meg. ? Nem értem mert a netnek jónak kéne lenni ( UPC 120/10 ping 20)"

Lag végett.

Jól megírt matchmaking sokat segíthet, de ha a közvetlen közeledben nincsenek épp olyan játékosok akik játszani szeretnének online, akkor magasabb pingű játékosokkal dob össze a gép.

COD dedikált szerver hiányában host-tol függ mindenki, ha a host internetkapcsolatának a kondíciója gyenge akkor mindenki laggol, persze nem látszólag, mert ezek a játékok úgy vannak megírva hogy relatív gyenge pinggel is élvezhető legyen a játék. Nyilván nem HC szemmel, mert azok észreveszik, egy casual gémernek fel sem tűnik.

(Ezzel biztosítják azt hogy bárhonnan is játszol a világon élvezhető online játékot kapj. Valamit valamiért, így a lag nem látszódik, viszont cserébe ilyen anomáliák előfordulnak. Ez mondhatni normális.)

Ettől függetlenül persze néha tényleg látszódik hogy valaki laggol, de a mai játékoknak lényegesen nagyobb a hibatűrésük (jobban tolerálják magasabb pinget) mint a "PC-s őseiknek" mondjuk az első COD, az konkrétan 80-100ping felett játszhatatlan.

(#94814) Tatyla válasza Mrdevil (#94811) üzenetére


Tatyla
őstag

Remélem Prora lesz kihegyezve :D

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#94815) Neoteric válasza Neoteric (#94799) üzenetére


Neoteric
addikt

Továbbra is érdekel a dolog. Félreértések elkerülése végett.. csak PayPal-on tudok fizetni az illetőnek.

PSN: ne0teric_sAN

(#94816) A`rpi válasza Neoteric (#94815) üzenetére


A`rpi
addikt

Miért ragaszkodsz az amazonhoz?

www.pcgamesupply.com

(#94817) Neoteric válasza A`rpi (#94816) üzenetére


Neoteric
addikt

Mert az összes ilyen feltöltőkártya áruló oldal sarcot számol fel.

PSN: ne0teric_sAN

(#94818) Mrdevil válasza Tatyla (#94814) üzenetére


Mrdevil
addikt

Kihegyezik ja, 640*480 low detail, 30 fps, mert csak ennyi fért bele ennyi idô alatt. ;]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#94819) Zanik válasza F1rstK1nq (#94810) üzenetére


Zanik
addikt

Jöhetne előbb egy Remastered első rész PS4-re! PS3 híján nálam sajnos kimaradt. :O

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#94820) Neoteric válasza A`rpi (#94816) üzenetére


Neoteric
addikt

Bocs, mégse mindegyiknél. Kipróbáltam $50-t, $20-t és $10-t is. $20 és $50-nál felszámol, $10-nél meg nem. :Y
Úgyhogy vettem 6 x $10-t.. köszi a tippet. :R

PSN: ne0teric_sAN

(#94821) oriic válasza Tatyla (#94814) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Rockstar, szoval valszeg kesni fog, addigra talan a Pro Slim is megjelenik.:D

Live-Die-Respawn

(#94822) Rigormortiis válasza A`rpi (#94813) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nyilván a játékosok érdekében van így, nem pedig költséghatékonyságból.

Emlékszem, anno a Halokban is megőrültem tőle, hogy ha a host kilépett, akkor át kellett migrálni máshova.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#94823) gery2123 válasza A`rpi (#94813) üzenetére


gery2123
őstag

Köszi szépen így már érthető. De mit tudok ellene tenni? :) Vagy törődjek bele, hogy emiatt többször halok meg esetleg...

-- PSN_ID: GerY2123

(#94824) Rigormortiis válasza gery2123 (#94823) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Múltkor levezettem, hogy én mitől halok meg legtöbbször bfben, és hogy ezen a szinten (konzol fps gaming) ez és az alacsony(abb) fps mennyire irreveláns.

Mondjuk nem tudom, codban ez milyen méreteket ölt, mennyire lagpedáloznak, de szerencsére bfben ugye vannak dedikált szerók.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#94825) A`rpi válasza gery2123 (#94823) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha a szolgáltatódhoz képest jó a pinged, akkor egyebet nem tudsz tenni. 20ms alatt simán vállalható.

Játssz a barátaiddal privát meccsben, ha mindenkinek jó a pingje minimalizálható a lag. Ha public-ba tolod, akkor sajnos benne van, hogy nagyobb pingű játékosokkal is összedob ez ilyen.

Amit megtudsz tenni még az ügy érdekében, amíg játszol más eszközt nem használsz az interneten, de ez a legmantes játékot nem garantálja hiszen ha a host laggol azzal te nem tudsz mit kezdeni.

Opcionális még a peer to peer alapú játékok kerülése is, szerveres megoldás jobb, de ott is előfordulnak furcsaságok. Benne van a pakliban, jobb alternatíva híján én együtt tudok élni a helyzettel, néha észreveszem, de nem idegesítem rajta magam.

(#94822) Rigormortiis
Kisebb címeknél megértem, de egy CODnak azért van akkora felhasználói bázisa ami ezt tudná fedezni, más kérdés a játékosoknak így is jó. Vállalhatatlannak nem mondanám. Mondjuk én tartósan nem játszottam az újabb részekkel főleg itt konzolon nem, de szerintem azért kiforrott már ez a dolog, aztán persze a vérbeli COD-osok lehet tudnának mesélni. Sajnálni egyik kiadót sem fogom, elvileg Plus előfizetés is van, ezt akkor mire szedik, elvileg online játékra...

[ Szerkesztve ]

(#94826) SenorDave válasza A`rpi (#94805) üzenetére


SenorDave
tag

+1 :)

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#94827) T_Oroboroz


T_Oroboroz
csendes tag

Ismet nem enged vasarolni a PSN. 1 hete hibatlanul mukodott. Legutobb 50e-t buktam emiatt, mivel 10 learazott tetel is volt a kosarambam. Ha holnap este sem engedi, akkor most 40-et fogok. Vicc ez a rendszer.

(#94828) Neoteric válasza T_Oroboroz (#94827) üzenetére


Neoteric
addikt

Kb 3 órát b@sztam el azzal az elmúlt 24 órában, hogy rájöjjek mi a gond, de eredménytelenül. Globális a probléma, évek óta létezik, és tök random. Van akinél megjavul egy idő után csak úgy, van akinek évek óta rossz. Van akinek csak a web-en nem megy, van akinek PS4-en se. Sony a PayPalra és a bankokra mutogat, de érdekes mód csak a PSN-nél van ez a probléma. Support nem jó semmire, nem tudnak csinálni semmit.
Végül meguntam és vettem feltöltőkártyát.

PSN: ne0teric_sAN

(#94829) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Csináltam egy másik user-t is a gépen. Canadai accounttal. Aktiváltam azt is primaryként. De az eredeti accom is aktiválva van primaryként. így tudom használni a canadai cuccokat a magyar accommal is. Ez nem baj, hogy két primary is van a gépen?

És még valami: canadai psn-hez milyen feltöltő kell? Mert pl amazonon nem láttam canadait valahol meg igen.

[ Szerkesztve ]

(#94830) T_Oroboroz válasza Neoteric (#94828) üzenetére


T_Oroboroz
csendes tag

Hat el vagyok keseredve.

(#94831) Tegla80 válasza v!ct0y (#94829) üzenetére


Tegla80
addikt

Egy gepen tobb primary acc is lehet igy megosztva a tartalmat a gepre.Szoval esetedben is muxik a hu/can acc kozott a megosztas oda vissza.
Kanadai acchoz Kanadai feltolto kell termeszetesen.

Sony® & PlayStation®

(#94833) crue


crue
őstag

A tegnapi Mafia III update után mintha kicsit smooth-abb lenne a játék. Másnak is feltűnt?

A Shadow of Mordor pedig úgy néz ki máris megkapta a PS4 Pro update-et. Azt mondja az update history, hogy: 4k support.

(#94834) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ezen a hétvégén bárki kipróbálhatja a COD: IW bétáját nem kell preload vagy letöltőkód hozzá:

"BREAKING: Infinite Warfare Beta Weekend 2 will be open to everyone on PS4, no code/preorder needed"

Live-Die-Respawn

(#94835) Lackooo84 válasza Tegla80 (#94831) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

A PS4 a primary az account-on, nem az account a PS4-en.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#94836) cross56 válasza crue (#94833) üzenetére


cross56
senior tag

Mi az a smooth? :DD

(#94837) A`rpi válasza Lackooo84 (#94835) üzenetére


A`rpi
addikt

Lényegen nem változtat. :N Ha te úgy véled jobban meg tudod fogalmazni tedd, de ezzel a félmondattal szerintem csak jobban összezavarod a kérdezőt...

Én így fogalmaztam itt:
"Egy időben egy játékkonzolon lehet több elsődlegesként
primary aktivált felhasználó."

Itt pedig így:
"Egy PSN fiók egy időben két játékkonzolon lehet aktiválva."

[ Szerkesztve ]

(#94838) Petya2900XT válasza cross56 (#94836) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Fluid :DDD

Tükörfordítás: Folyamatosabban,lágyabban...vagy igazából fogalmazd meg magadnak,hogy van végre több fps-ed :D

[ Szerkesztve ]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#94839) Lackooo84 válasza A`rpi (#94837) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ez nem jobb megfogalmazás, hanem helyes megfogalmazás. Majdnem mindenki hibásan mondja, írja, terjeszti. Nem kötekedésképp, de így a helyes.

Most elolvastam amit linkeltél a srácnak, és ott is van egy-két dolog, ami érdekesen van leírva. Mindig a konzolt aktiváljuk, nem az accountot. Egy PSN fiókhoz összesen öt, azaz 5 konzol lehet "aktiválva" egyszerre:

1db PS4, 2db PS3, 1db PS VITA, 1db PSP.

The Truth is out there...

(#94840) A`rpi válasza Lackooo84 (#94839) üzenetére


A`rpi
addikt

Teljes mértékben igazad van, viszont ez egy PS4 vonatkozású leírás, itt senkit nem érdekel sem a PSVita, sem a PS3.

Másrészt, ha valamit próbálsz magyarázni nem a részletekben kell elveszni, a lényeget kell leírni, lehelő legegyszerűbben hogy azt senki ne értse félre.

"Most elolvastam amit linkeltél a srácnak, és ott is van egy-két dolog, ami érdekesen van leírva."
Ha találsz valami elírást azt amúgy nyugodtan jelezheted felém. :R

[ Szerkesztve ]

(#94841) Tegla80 válasza Lackooo84 (#94839) üzenetére


Tegla80
addikt

Lenyegeben igazad van,de ha a vegeredmenyt nezzuk akkor tokmind1,mert primary egy konzol/acc csak egy helyen lehet.

Viszont azzal nem ertek 1et,h csak 5 konzol lehet egy accon.
Nezd itt az accomrol egy nem oly regi kep [link]
Ez jelenleg 1ps4/2ps3/3 kezi konzol(2vita/1psp) esetemben es ezert 6 a szam.
Ha jon a pro megmutatom majd,h 7 is lehet mert annyit kezel az acc.
(En spec a 8nak orulnek mert igy a pstv jelenleg nem fer be.....bar igaz hasznalva sincs,de van. :D )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#94842) Amadako válasza Lackooo84 (#94839) üzenetére


Amadako
tag

Vitából 2 -t enged,tapasztalatból mondom.

(#94843) Lackooo84 válasza Tegla80 (#94841) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Végül is igen mindegy, csak mégis na... :) Igen ebben tévedtem, vitából lehet 2db egyszerre. A prot nem hiszem, hogy fogod tudni aktiválni, mert az PS4-nek számít.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#94844) Becksman válasza A`rpi (#94691) üzenetére


Becksman
őstag

http://www.androidcentral.com/ps4-vs-ps4-slim-vs-ps4-pro-which-should-you-buy

HDMI 2.0 és USB 3.1 a proban lesz elvileg. Ahogy olvastam ezalapján. Vagy tévedek?

Samsung A54 5G 8+256GB

(#94845) Tegla80 válasza Lackooo84 (#94843) üzenetére


Tegla80
addikt

Szval akkor 1et ertunk,h a lenyeg a lenyeg es ertik amirol szo van. :R

"Gepek":
En hiszem,h tudom majd aktivalni. (de a valosag kiderul majd nov 10 utan)
Viszont ha nem akkor support es oldjak meg mert nekem szuksegem van arra a lehetosegre meg az accomon.(es nem ugy,h kiszedek 1-et) Nagy a csalad..... :DDD es amugy tenyleg mind sajat felhasznalas es nem megosztott.....ocsem/sogor/en hasznaljuk rajta a tobb,mint 4ev ps plus tartalmat es az egyeb kulon megvasaroltat a konzolokra.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#94846) A`rpi válasza Becksman (#94844) üzenetére


A`rpi
addikt

USBre kitér a használati utasítás 11 oldal.

[CUH-2015A-3.5] English Support Guide, System Software 3.5

HDMI porta nem találtam itt utalást, viszont több oldal is megemlíti köztük a PH is.

PlayStation 4 Slim és Pro már eleve HDMI 2.0a-s kimenettel rendelkezik.

(#94847) unravel


unravel
őstag

Használt játéknak vannak hátrányai?

¯\_(ツ)_/¯

(#94848) Bencus88 válasza unravel (#94847) üzenetére


Bencus88
nagyúr

semmi. de azért nem árt ha nem karcos.

igen ugyan annyit tud, vedd csak meg nyugodtan. eddig kb 3 különböző gta 5-öm volt (mármint más tulaj)

[ Szerkesztve ]

(#94849) unravel válasza Bencus88 (#94848) üzenetére


unravel
őstag

Pl. Gta5 használtan ugyanannyit tud mint az új? (bocs a béna kérdésért)
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#94850) melega


melega
őstag

Végre a Bloodborneba túljutottam, a father gascoinon miután újtrakezdtem a játékot,
Az első végigjátszásba pedig a madármebert öltem meg a hídon, most az kihyagytam, azt úgy tudtam hogy 20 blood vineból maradt 2.

Köszi a segítségeket, legközelebb nekem kell rájönni.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.