Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94551) no01ricsi


no01ricsi
tag

Találkoztatok már ezzel a hibakóddal?

CE-36329-3

[ Szerkesztve ]

PSN ID: PRicsi83

(#94552) Adam_Shepard válasza eisento (#94517) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Alakul ez, köszi!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#94553) eisento válasza Adam_Shepard (#94552) üzenetére


eisento
addikt

aztan ha visszaall az eredeti arra kiszallitasnal engem ne szidjatok :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#94554) #45378816 válasza eisento (#94553) üzenetére


#45378816
törölt tag

Amúgy belőlük simán kinézem. (saját tapasztalat sajna...)

(#94555) echterion válasza FOXhun (#94549) üzenetére


echterion
nagyúr

Azzal bizony. Most majd a black friday-re leszek kíváncsi, mert annak kint jó hagyományai vannak, nálunk meg nem szokott lenni igazából semmi. Tényleg, az mikor is lesz pontosan? November végén valahogy talán?

**********

(#94556) SenorDave válasza echterion (#94555) üzenetére


SenorDave
tag

November 25.

[ Szerkesztve ]

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#94557) echterion válasza SenorDave (#94556) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

**********

(#94558) no01ricsi válasza no01ricsi (#94551) üzenetére


no01ricsi
tag

Sem Hdd csere sem semmi más nem volt, 4.01 a rendszer.
Csak egyszer dobta fel, azóta rendben van

PSN ID: PRicsi83

(#94559) LeventeV válasza no01ricsi (#94558) üzenetére


LeventeV
senior tag

"Csak egyszer dobta fel, azóta rendben van"

Akkor nem érdemes foglalkoznod vele. Előfordul egyszer-kétszer.
Több mint valószínű, hogy egy egyszeri probléma volt. Vagy rossz power-on/off, vagy ki tudja.

[ Szerkesztve ]

(#94560) Kendek válasza echterion (#94555) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azért érdemes lehet gyűjteni digitális vásárlásra (ha már itthon nincs más érdemeleges), mert a Store-ban ilyenkor vannak talán a legnagyobb leárazások.

<-ƘƘ->

(#94561) glspeter1


glspeter1
őstag

Ha még nem volt, 4500Ft a Batman AK EU Store-ban! :))

Szerintem ennyit röhögve megér. :K

[ Szerkesztve ]

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#94562) sting2


sting2
addikt

2 x vásároltam az elmúlt hónapokban a PSN Store-ról.
(PS Plus és Destiny kieg.)
Minden más esetben Pay Pal vagy Védett oldalakat látogattam.

Ma le kellett tiltani a kártyámat Banki kezdeményezésre mert többször szerettek volna 100K körüli összegeket levonni.
Simán bedobta az ügyintéző, hogy a PSN Store-t felejtsem el örökre!...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#94563) kovsol válasza sting2 (#94562) üzenetére


kovsol
titán

Nagyobb esélye van annak, hogy benyaltál valami vírust/malware-t ami rögzítette a kártya adatokat/jelszavaidat, mint hogy a sony élt volna vissza az adatokkal, vagy tőlük lopták volna el.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#94564) Kendek válasza sting2 (#94562) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Olyan már volt nálam, hogy csodálkoztam egy-egy frissebb tranzakción mert akkortájt épp nem vásároltam semmit sem, de tévesen sosem akartak még lehúzni. Sőt, meglepődtem rajta, hogy mennyire bíznak bennem már, hogy majd' egy hónappal a vásárlás után -, amikor már ki is toltam a kérdéses játékot,- vonták csak le az összeget.
Inkább nagyobb lehet a valószínűsége az account feltörésének, érdemes beállítani a kétlépcsős (SMS kód) azonosítást.

<-ƘƘ->

(#94565) echterion válasza Kendek (#94564) üzenetére


echterion
nagyúr

Én nem a Sony-tól félve nem vennék store-ból kártyával semmit, hanem inkább csak a rendszerükben nem bízom meg (nem is ok nélkül, ugye). Ráadásul én jobban preferálom a lemezes játékokat, elég a digitális vackokat PC-n elviselni.

**********

(#94566) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Milyen az új CoD aki nyomja a bétát?

(#94567) Kendek válasza echterion (#94565) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Erre találták ki a webkártyát, arra akkor utalsz lóvét mielőtt vásárolsz, és annyit amennyit költeni szeretnél. Ennyiből el lehet mondani, hogy ilyen adatokat nem lehet egyetlen szolgáltatásnak sem átadni, mert a veszély ott van mindenhol.
A digitális<->lemezes kérdést kár pedzegetni, néha olyan akciók vannak a Store-ban, hogy nincs szíve az embernek nem élni vele. Én csak ilyeneket vásárolok, ha a lemezes éri meg jobban, akkor azt szerzem be.

<-ƘƘ->

(#94568) Tatyla válasza echterion (#94565) üzenetére


Tatyla
őstag

Kinek mi, nekünk 95% digitális játékok vannak amit ugye felesben vettünk

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#94569) Gabesz77 válasza HaZsolt (#94566) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Egy rövid és velős vélemény tőlem: szar. Kifejtve: nagyon szar. Ez egy vicc. Narancssárga fejű, idétlen alakú robotok ugrálnak összevissza, lézerrel lövöldözve. Tudják ők, hogy elb...ták, ezért csomagolják össze MW-rel. Viszont csak azért nem adok ki 80 dollárt.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#94570) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Sziasztok, valaki meg tudná nekem mondani, hogy a Life is Strange most ingyenes lett? Az összes epizód egytől ötig ingyenesnek van feltüntetve. Egyedül a Seasons pass kerül pénzbe, most az is féláron van. Erősen sejtem hogy nem lett ingyenes a játék és kell season pass, gondolom csak letölteni engedi kettőtől ötig az epizódokat és utána a season pass nélkül nem lehet elindítani ezeket. Valaki ezt meg tudná erősíteni? Köszi

(#94571) crue


crue
őstag

Mit mondjak, elég érdekes a COD: IW. Gyakorlatilag minden fegyver azonnal öl. Meglátok egy ellent és fél másodperc alatt halott vagyok. Ha nekem sikerül hamarabb meghúzni a ravaszt, akkor ő a halott. Táraznom sosem kellett, olyan sokáig nem éltem egy huzamban. Nem vagyok codos, pár résszel játszottam összesen néhány órát, úgyhogy lehet hogy ez valakinek bejön, de szerintem teljesen értelmetlen.

(#94572) Kendek válasza NeoExDeath (#94570) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha be tudod zsákolni őket ingyen, akkor tedd, utána a tied lesz és nem korlátozhatnak benne. Mindenesetre én nem látom, hogy ingyen elérhetőek lennének. Free akkor lesz csak elvileg mindegyik epizód miután megvásároltad a Season Pass-t, addig csak az első az.
Amúgy ne b@sz, éppen most vettem meg én is, és pont most játszok vele.

<-ƘƘ->

(#94578) bozont válasza eisento (#94517) üzenetére


bozont
veterán

Hát persze hogy mire hazaérek a munkából már nem rendelhető! :W :(((

(#94579) eisento válasza bozont (#94578) üzenetére


eisento
addikt

igen epp most neztem meg eltunt a kinalatbol... hat bocsi :(

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#94580) madle


madle
őstag

Sziasztok,

most akarok venni PS4-et, érdemes már a SLIM modellt venni? Van valami hátránya esetleg?

(#94581) Def26 válasza madle (#94580) üzenetére


Def26
félisten

Semmi baja slimnek. Itt épp akciós 88k. [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#94582) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Kipróbáltam én is a COD-ot, nem tudjátok, vissza lehet mondani még a BF1 elő rendelést? Mert sztem inkább a COD-ot veszem meg, abból is a drágábbat, 5 perc játék után leszűrtem ezt :)

várjunk csak nem 2000-et írunk? :Y

Más: Mióta van mentés a bloodborne-ban? kinyírtam egy pár szörnyet, aztán bezártam a játékot, most hogy megint elindítottam, ugyan onnan folytatom, és a szörnyek se élnek :Y

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#94583) madle válasza Def26 (#94581) üzenetére


madle
őstag

Okés, köszi!

(#94584) Tatyla


Tatyla
őstag

Valami hiba kerülhetett a gépezetbe mert már a médiában nem elérhető az akciós pro, túl szép volt hogy igaz legyen de majd kiderül jóvá hagyják e a rendelést

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#94585) Tatyla válasza bandi0000 (#94582) üzenetére


Tatyla
őstag

Ha nem portoltál vissza heavenbe hanem terepen maradtál kilépés után ugyan ott folytatódik

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#94586) madle


madle
őstag

PS4-hez egyébként vannak olyan "bugyutább" játékok amik hasonlítanak a régi nintendos Sonic The Hedgehoge-hoz vagy az Alex Kidd-hez? :)

(#94587) Mister_X válasza bandi0000 (#94582) üzenetére


Mister_X
nagyúr

*2002 ;)

Rend kedvéért meglesném az IW bétát, de BF1 Early Access alapján megérte a pénzét.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#94588) pigster


pigster
senior tag

Sziasztok!

Most vettem egy PS4-t használtan, elolvastam az összefoglalót, de lenne két kérdésem (egyelőre):
1.
Ha a PS+ Trialban beszerzem az ingyenes játékot (most a RE és Transformers), és nem hosszabbítok, akkor később, ha befizetem a havi díjat, akkor rajta lesz a fiókon a játék? Ide kapcsolódik: az előfizetést lehet "szaggatott" csinálni? Tehát egy hónapig fizetek, aztán nem fizetek mondjuk két hónapig, amikor nincs időm játszani, vagy lemezes játékkal játszanék és nincs ingyenes játék, ami érdekelne. Aztán megint előfizetek, stb.

2.
PC-n a store.playstation.com-on tudok létrehozni fiókot, amit később a konzollal használhatok, vagy ez tök másik dolog?

Előre is köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#94589) toompa válasza pigster (#94588) üzenetére


toompa
őstag

Hali!
1. Igen.Igen.
2. Igen.

(#94590) unrealnoise válasza pigster (#94588) üzenetére


unrealnoise
senior tag

2. [link]

A régiót gondold meg, ha lemezesen veszed a cuccokat itthonról, akkor magyar mindenképp.

1. Lehet szaggatottan, akárhogy csinálni. A gond ott lesz, hogy ha szaggatottan nyomod, akkor a PS Plus előfizu alatt "ingyen" bezsebelt játékokkal egy percet sem tudsz játszani. De ott maradnak a fiókodon, ott maradnak a HDD-n, csak nem tudsz játszani velük.

De ha 2-3 hónapra ki van csukva, hogy játszanál, meg szar is a kínálat, akkor nem éri meg. Ellenben szerintem még mindig inkább 1 évre éri meg előfizetni, egy az egyben, a darabos előfizetés szerintem drágább. :)

Azt hiszed, spóroltál, holott csak buktál vele...

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#94591) erahurka válasza bozont (#94578) üzenetére


erahurka
félisten

Milyen már, hogy egy előrendelhető termék el tud fogyni. Gondolom nem akarták hogy mindenki 120-ért vegye és gyorsan leszedték.

(#94592) losilee1337 válasza eisento (#94537) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Üdv szerintem akimezen az àron rendeli az meg is kapja ezen az àron egy haver 2 is rendel le is dumàlta hogy 11 èn a dunaplàzàban szemèlyesen àt is veheti.

Psn id: HungaryLosi

(#94593) A`rpi válasza pigster (#94588) üzenetére


A`rpi
addikt

"Ha a PS+ Trialban beszerzem az ingyenes játékot (most a RE és Transformers), és nem hosszabbítok, akkor később, ha befizetem a havi díjat, akkor rajta lesz a fiókon a játék? "

Igen.

"Ide kapcsolódik: az előfizetést lehet "szaggatott" csinálni? Tehát egy hónapig fizetek, aztán nem fizetek mondjuk két hónapig, amikor nincs időm játszani, vagy lemezes játékkal játszanék és nincs ingyenes játék, ami érdekelne. Aztán megint előfizetek, stb."

Korábban "megvásárolt" Plus-os játékok a későbbiekben is elérhetőek lesznek számodra ha újra előfizetsz ugyanarra a PSN ID-re.

Ha teszem azt csak két havonta fizetsz elő az is járható út,
viszont így csak akkor tudod a játékokat begyűjteni a ha van Plus előfizetésed, és a lertöltött játékokkal is csak akkor tudsz játszani ha van aktív Plus előfizetésed.

PC-n a store.playstation.com-on tudok létrehozni fiókot, amit később a konzollal használhatok"

Igen.

[ Szerkesztve ]

(#94594) Tatyla válasza erahurka (#94591) üzenetére


Tatyla
őstag

Szerintem a rendszer mindent beárazott akcióba de szerintem ezt pont nem akarták...
Mondjuk nekem jött vissza igazoló email de kábé ez semmit nem jelent ha az árváltozás jogát fenntartják

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#94595) pigster válasza unrealnoise (#94590) üzenetére


pigster
senior tag

Most elbizonytalanítottál. A játékok azért nem országhoz kötöttek ugye? Mert pont egy osztrák Uncharted 4-gyel vettem a gépet. Ez magyarországi beállítással menni fog, ugye?

Eddigi válaszolóknak:
Köszönöm a gyors válaszokat

[ Szerkesztve ]

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#94596) A`rpi válasza pigster (#94595) üzenetére


A`rpi
addikt

"Most elbizonytalanítottál. A játékok azért nem országhoz kötöttek ugye? Mert pont egy osztrák Uncharted 4-gyel vettem a gépet. Ez magyarországi beállítással menni fog, ugye?"

Igen menni fog, egyedül DLC vásárlásakor kell ügyelni.

EU amúgy kettes régióban van, így nem lesz vele probléma.

(#94597) bozont válasza erahurka (#94591) üzenetére


bozont
veterán

Valahogy éreztem amúgy mire hazaérek már nem tudom megrendelni. Pedig van egy ajándékutalványom is, így 110e-ért tudtam volna megrendelni. :(

(#94598) pigster válasza A`rpi (#94596) üzenetére


pigster
senior tag

Köszi a törődést.
Szóval ha Magyarországot állítom be, akkor menni fognak a Mo-n és Ausztriában esetleg Németo-ban (amazon.at/amazon.de) vásárolt játékok is?

[ Szerkesztve ]

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#94599) A`rpi válasza pigster (#94598) üzenetére


A`rpi
addikt

Régiózár nincsen. Akár Amerikából is rendelhetsz játékot, csak ha ehhez a lemezes játékoz te szeretnél vásárolni kiegészítőt (DLC), akkor azt USA storeból kell megvenned. Ha ugyan ezt a DLCt te magyar fiókkal vásárolod meg, nemes egyszerűséggel nem fog működni a megvásárolt játékkiegészítő.

(#94600) pigster válasza A`rpi (#94599) üzenetére


pigster
senior tag

Ok. Köszönöm.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.