Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57551) N@idia válasza KOHO (#57549) üzenetére


N@idia
őstag

Fifát haverokkal jó játszani összejöttök elő a sör és csapatni, amire való igaz nem elég 1 óra :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#57552) Attila VÁC válasza k4rL^ (#57545) üzenetére


Attila VÁC
csendes tag

Adig jutok mindig hogy ,kéri a gmail(sign id email)meg a pasword (jelszot)
Nyelv:angol.Ország:Bp.Időt is be álitom,wifiről mennyen,nevet is adok.Utána jön az gmail meg a jelszo meg adása de mindig hibát ir,pedig csináltam csomot.Reseteltem ujra a ps4 et.de semi.Már nem tudom hány gmail.com os cimet csináljak.Amit be linkeltél ugy csináltam.de ott se enged

,,attól hogy a szavakat nem írom le helyesen, még kevesebb nem vagyok nálad"

(#57553) k4rL^ válasza Attila VÁC (#57552) üzenetére


k4rL^
senior tag

Van már PSN accountod régebbről?

Amennyiben még nem volt PS3/PS4-ed és nincs hozzá accountod, akkor próbáld meg PC-ről csinálni, ha PS4-en nem engedi valamiért. Itt tudsz regisztrálni PC-n.

(#57554) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Kérném a témát átrakni OFF topikba! :U

PS4

(#57555) Attila VÁC válasza k4rL^ (#57553) üzenetére


Attila VÁC
csendes tag

Elvileg sikerült pc keresztül.
Csak még resetel a ps4 elég lassan.
De szerintem innen sima ügy lesz .
Örök hála.

:R :R :R :R :R :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

,,attól hogy a szavakat nem írom le helyesen, még kevesebb nem vagyok nálad"

(#57556) Bazsi1987 válasza Kakaduku (#57547) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Mi is ezt csináljuk mi már úgy ismerkedtünk meg hogy volt ez a hobbim és mondtam hogy mas hobbim nincs max a Fradi de az nem hobbi ;) én is ügyelek rá hogy akkor játszak mikor nincs otthon pl meló fodrász barátnő vagy alszik vagy neten rendelket ruhát de sokszor ő mondja hogy játszák ;) vele is kell foglalkozni mikor játszol beszélgess vele vagy csak bólogass :D pl mikor otthon van ritkán játszok online mert akkor nem tudok koncentrálni akkor tolok Single-t ;)

(#57557) toompa válasza donceleger8 (#57508) üzenetére


toompa
őstag

Az,hogy hozzárendeled a kártyád az us accounthoz és azt engedi,az még nem azt jelenti hogy vásárolni is tudsz sajna...
Azt nem fog engedni. A magyar account és store más tészta.

Attila VÁC: Emailben kiküld egy regisztrációs mailt. Ha arra nem nyomsz rá,nem megy tovább a regisztráció. Ha PS4-en csinálod,akkor így megy. Gépről még nem csináltam. Ott nem tudom hogy megy.

[ Szerkesztve ]

(#57558) Bazsi1987 válasza Bazsi1987 (#57556) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Ja vegyél olyan játékot ami neki is tetszik ilyen volt a witcher imadta nézni első videojáték amivel jatszik én ilyenkor kapcsolm is be a ps vitat és tolom azzal egyik nap mondta hogy vegyük meg az összes ac is meg a mortalt is ;) rá kell szoktatni ügyesen ;)

(#57559) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Szebb PS4-en a Metal Gear Solid, mint Xbox One-on

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#57560) Gebriel válasza gyuromoj (#57559) üzenetére


Gebriel
veterán

Még jó, hogy szebb.

[ Szerkesztve ]

(#57561) marilllyo válasza KOHO (#57521) üzenetére


marilllyo
veterán

Ismerős! :)

Nekem az a szerencsém, hogy egy 13-15 tagú társaság (párok elsősorban) akik a közeli barátok ugye. Jó kis csapat vagyunk mindnyájan. Na PS4-em nekem volt először.... azóta 4 másik embert is "megfertőztem" vele. :) Pár napja hajnali fél egykor még nyerítve coopoztunk Dying Light-ba. Az a szerencsém, hogy a többieket nagyjából engedi a barátnője. Szóval neki is engednie kell máskülönben "mindenki más barinője tiszta jófej...csak ő nem" címet kiérdemelné.
Necces néha...de én okosan be szoktam jelenteni pár nappal előtte, hogy drágám holnap este kockulós nap.

Én ezt így fogalmaztam meg... [tumblr] :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#57562) balazs8907


balazs8907
tag

Valakinek nincs meg a Bf4 digitálisan? Ha igen esetleg megosztaná velem? Természetesen kifizetném a felét.

(#57563) N@idia válasza balazs8907 (#57562) üzenetére


N@idia
őstag

Milyen megosztásra gondoltál ? Share play megosztásra ? Azt hiszem az Bf4-nél nem működik.

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#57564) RunnyJuggler válasza N@idia (#57563) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Gondolom az acc felezos dologra gondolt.

(#57565) N@idia válasza RunnyJuggler (#57564) üzenetére


N@idia
őstag

Így már érthető, de szerintem itt mindenki olyan társat keres akivel hosszú távra tervezhet. :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#57566) oriic válasza gyuromoj (#57559) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még szerencse hogy csak 720p-s monitorom van. :D

Live-Die-Respawn

(#57567) gyuribácsi88 válasza oriic (#57566) üzenetére

Legalább most már tudom miért One-t vettél. ;]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#57568) boost válasza gyuribácsi88 (#57567) üzenetére


boost
addikt

:DD

Valszeg Major Nelsonnak is. :DD

[ Szerkesztve ]

(#57569) Def26 válasza gyuribácsi88 (#57567) üzenetére


Def26
félisten

Gondolod vette? :D ;]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#57570) balazs8907 válasza N@idia (#57565) üzenetére


balazs8907
tag

Én is hosszú távra tervezek. Esetleg tudok ajánlani érte egy Hardline-t. :)

(#57571) melega


melega
őstag

Hallotatok róla, hogy új Prince of PErsia játékot tervez az Ubisoft PS4-re, de nem fogják még idén bejelenteni.

A Forgetten Sandssal jó irányba haladt az Ubisoft, hogy megutáltassa a sorozatot. Eddig a Warrior within, és a The Twoo Thrones volt a kedvencem Remélem nem csökkenő tendenciát fog mutatni a tevezett játék.

[ Szerkesztve ]

(#57572) oriic válasza Def26 (#57569) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vettem. (Ha sok pénzem lenne, akkor PS4-em is lenne) Egyébként hazudtam, mert 900p a moncsi, de nem mintha számítana. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#57573) gyuribácsi88 válasza oriic (#57572) üzenetére

Akkor pont tökéletes, a játékok 90%-a úgyis abban a felbontásban fut. :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#57574) N@idia válasza balazs8907 (#57570) üzenetére


N@idia
őstag

Nekem meg van a Bf4 digiben premium-al, de van társam! Próbálkozz hátha vki akar társulni veled...

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#57575) Elims válasza KOHO (#57521) üzenetére


Elims
veterán

Szerintem ez nagyon off.
Éppen ezért. ;-)

(#57576) Scholes9 válasza KOHO (#57521) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Inkább az asszonnyal játssz... ;) :K ;]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#57577) Vasy09 válasza KOHO (#57541) üzenetére


Vasy09
őstag

Szia! Az elején nálunk is volt ilyen, de szerencsével idővel megszokta. Mondjuk sokat segített, hogy az én párom meg szereti a kézművességet, így mindig van mit csinálnia! :) Mondjuk ilyenkor is előfordul, hogy "besoka" és sír, hogy foglalkozzak vele többet! :) Egy kis babusgatás és már mormol is, utána meg mehet a játék! :))

Gamertag: Vasy09

(#57578) speed3456


speed3456
aktív tag

Üdv mindenkinek! :)

Csatlakoztam a csapathoz egy PS4-el! Nagyon komoly cucc! Eddig még csak Rocket League van meg ami amolyan komolyabban multis és a Minecraft, ha valaki gondolja nyugodtan vegyen fel barátnak!

ID: speed3456789

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#57579) Elims


Elims
veterán

Tàvol àll tőlem a tuskòsàg -most-,de ez a téma tényleg nagyon off.
Itt simàn elfér.
Nem kaptok érte figyelmeztetést ha màs topikba írtok.Írtok ide rengeteg hasznos dolgot,fölösleges ezzel tölteni.
Persze megértem,"fontos" a téma ahogy nekem is. :-)

Szerk.: Szia Speed!

Gratulàlok a géphez! :-)

[ Szerkesztve ]

(#57580) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Elolvastam az összefoglalót, viszont a tapasztalatok alapján milyen fiókot érdemes létrehozni?:)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#57581) A`rpi válasza Scholes9 (#57580) üzenetére


A`rpi
addikt

Egyszerű fizetés érdekében magyart.
Olcsóbb játékok reményében USA, sajnos árfolyam jelen állása szerint nem érdemes vele foglalkozni.
(Ha nem vásárolsz későbbiekben semmit, akkor tökéletesen lényegtelen.)
Ha itthon vásárolt játékhoz szeretnél kiegészítőt venni, akkor csak kettes régiójú store jöhet szóba.
(PL:HUN, UK.)

Éppen ezért, ha USA fiókot regisztrálnál, és a későbbikben vásárolnál is, csak akkor vegyél DLC-t ott, ha a játék egyes régiójú, vagy az alapjátékot is eleve USA fiókra vásároltad korábban.
(Más esetben ne vegyél itt DLC-t mert nem fog működni...)

[ Szerkesztve ]

(#57582) phgergo válasza Elims (#57579) üzenetére


phgergo
aktív tag

Smile :D

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#57583) speed3456 válasza Elims (#57579) üzenetére


speed3456
aktív tag

Köszönöm :)

Ez a Rocket League marha nagy :D Holnap dolgozom de eddig nem tudtam felállni a gép mellől 4:50 kor meg kelés van :D

[ Szerkesztve ]

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#57584) Lackooo84 válasza speed3456 (#57583) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ha csak holnap dolgozol, akkor nem probléma... :D

The Truth is out there...

(#57585) Scholes9 válasza A`rpi (#57581) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Köszönöm szépen, akkor ahogy terveztem is magyart fogok létrehozni :) Remélem ma megjön a gép is. Bloodbornet ma hozza a futár:)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#57586) marilllyo


marilllyo
veterán

Valaki nem jönne Dying Light trófeákat farmolni? :)

Meg amúgy is uncsi egyedül.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#57587) Gebriel válasza Scholes9 (#57585) üzenetére


Gebriel
veterán

Ma van futár :F

(#57588) >Deego.. válasza Gebriel (#57587) üzenetére


>Deego..
senior tag

Igen, mivel munkanap.

[ Szerkesztve ]

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#57589) Scholes9 válasza Gebriel (#57587) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:K A játék meg is jött, most a gépet várom :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#57590) Vasy09 válasza marilllyo (#57586) üzenetére


Vasy09
őstag

Én jönnék, de sajnos meló van! :(

Gamertag: Vasy09

(#57591) Zanik


Zanik
addikt

Lenne pár kérdésem az okosokhoz.

Jelenleg az account-om primary a PS4-en, van PS+-om. Van egy kollégám, akinek szintén van PS4-e, PS+-a, neki is primary.-ra van állítva az account-ja. Most tervezzük az account megosztást, de előtte lenne pár kérdésem/ünk.
Feltételezem, hogy addig nem tudjuk a másik account-ját primaryként aktiválni, míg a saját gépünkön a saját account-unkat nem deaktiváljuk.

- Jár-e valami követkeménnyel a primary account deaktiválása? Mi lesz pl. a már letöltött játékokkal, játékmentésekkel és trophy-kkal?

- Ha aktiváljuk a másik account-ját primary-ként a saját gépünkön utána a saját (secondary) account-unkkal tudunk-e trophikat gyűjteni, játékmentést felhőbe menteni?

- Tudunk-e egyszerre ugyanazzal a játékkal online multiba játszani?

- Lemezes játékkal (Mortal Kombat X és LBP3) tudok-e a saját gépemen két secondary account-tal local multiban játszani?

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#57592) bandi0000 válasza Zanik (#57591) üzenetére


bandi0000
nagyúr

semmilyen következménye nincs

Lényegében beállítod a kollégád profilját elsődlegesnek de az formalitás mivel ugyan úgy a saját profilodba fogsz játszani azzal mentesz azzal gyűjtöd a trófeákat

Igen tudtok játszani lényegtelen melyikőtök profilján van a játék, asszem csak a DLC-nél kell vigyázni hogy olyan régióst és arra a profilra kell venni amelyiken van a játék

Igen tudsz local coopozni csak akkor a 2 profil egyikét sem használhatja abba az időbe a kollégád

Xbox One: bandymnc

(#57593) PandaMonium válasza Zanik (#57591) üzenetére


PandaMonium
őstag

A legtöbb kérdésedre azonnali választ adna 2-3 Google keresés, de hogy hasznos is legyen a hsz-em:
A deaktiválás és a nem-primary-ra állítás között nagy különbség van, neked az utóbbi kell. A letöltött játékok, mentések, trófeák megmaradnak, továbbra is fogsz tudni trófeákat gyűjteni és a cloud save-t is tudod használni amíg a saját (secondary) fiókodon van PS+ előfizetésed. Itt egyébként fontos megjegyezni, hogy elég volna ha a két fiók közül csak az egyiken lenne PS+, ez esetben csak a cloud save-ről kéme lemondanotok, de minden más megmaradna és felesbe jönne ki a PS+ is. Tudtok egyszerre ugyan azzal játszani online, csak mindenki a saját fiókján legyen. Az utolsó kérdésedre is igen a válasz.

What I cannot create, I do not understand

(#57594) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Látom itt még mindig sokan tévhitben élnek. Na akkó' leírom még egyszer, nem az account a primary a PS4-en, hanem a PS4 a primary az accounton. Tehát elsődleges PS4-et adunk az accountunkhoz, amikor azt primaryként aktiváljuk.

A különbség annyi a PS4 primary ("aktivált"), és a secondary ("deaktivált") státusza közt, hogy azokon az accountokon levő tartalmak, amikhez az adott PS4 elsődlegesként van aktiválva, bármelyik más accounton futnak az adott gépen. Tehát ha "X" nevű accounton van pl. PS+ előfizetés, játékok, DLC-k, és az adott PS4-et primaryként aktiváltuk, akkor "Y", "Z", stb... accountokkal bejelentkezve sem kerül lakat az "X" account tartalmaira, azaz játszhatunk online, játszhatunk a játékokkal, DLC-kkel. Természetesen ezeknek az accountoknak külön trófealistái, valamint mentései lesznek.

Abban az esetben ha az accounthoz nincsen hozzárendelve az adott PS4 primaryként, csak az adott accountokon játszhatóak a tartalmak. Pl. ha az "X" accounthoz nincs aktiválva a PS4-ünk, akkor "X" accounttal bejelentkezve minden gond nélkül játszhatunk online, élnek a letöltött játékok, DLC-k, viszont "Y" és "Z" accountokba átjelentkezve egy szép kis lakat fogad minket minden "X" accounttal vásárolt tartalom mellett. Valamint fontos megjegyeznem, hogy azokhoz az accountokhoz, amikhez nincsen primary PS4 rendelve, (tehát köznyelven "nincs beaktiválva"), élő PSN kapcsolat szükséges a rajtuk levő tartalmak használatához. Ha valami oknál fogva nincs internet elérés, vagy a PSN-nel van valami (karbantartás, más egyéb probléma), akkor szépen minden tartalom mellett lakat lesz.

És itt jön a megosztás lényege: Az "állandó" megosztás csak úgy tud működni, ha mindkét fél azt az accountját ossza meg a másikkal, amivel mindig játszik, amikre a trófeákat gyűjti, stb., innentől nevezzük "fő profilnak". Hogy miért? Mert ha az illető olyan accountot akar megosztani, ami egyébként nem a fő profilja, viszont a rajta levő tartalmakat ő is szeretné használni, akkor a saját PS4-e kell hogy legyen az elsődleges, mert ugye akkor nem indulnak a fő profilján a játékok, így ergo nem tudja megosztani. Viszont ha a fő profilt cserélünk, akkor szépen egymás PS4-ét aktiváljuk be primaryként, tehát mindketten tudunk a fő profilunkon játszani úgy, hogy a saját dolgainkat, valamint másik fél tartalmait is elérjük.

Persze megoszthatunk olyan accountot is, aminek a tartalmait éppen nem használjuk, így számunkra lényegtelen, hogy melyik PS4 az elsődleges.

Remélem most már tiszta a dolog mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#57595) Zanik válasza PandaMonium (#57593) üzenetére


Zanik
addikt

Neked is a bandi0000-nak is köszi a válaszokat!

Olvasgattam amúgy a GY.I.K.-ot is itt, de nem mindenre találtam számomra egyértelmű választ, így biztos-ami-biztos inkább rákérdeztem, hogy jól értelmezem-e őket. :B

PS+ mindkettőnknek volt, mert eddig mindketten csak a saját account-unkat használtuk. Szerintem ez ezek után is marad, az éves díj nem vág földhöz egyikünket se.
Mindkettőnk account-ja magyar amúgy, szóval ezzel nem lesz gond.

Mégegyszer köszi a válaszokat. :R

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#57596) Zanik válasza Lackooo84 (#57594) üzenetére


Zanik
addikt

Akkor jól értem, hogy ha ide megyünk a saját PS4-esünkön, és deaktiváljuk a primary PS4-et a saját account-unkról, akkor utána belépve a másik account-jával tudjuk primary-vé tenni a saját konzolunkat?

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#57597) Tuomas


Tuomas
addikt

Megvettem, akciósan 8 e ft-ért a sony gyári töltőállomását, sokkal jobban néz ki, mint a képeken, kis helyet foglal. A kérdésem, hogy akkor folyton rajta lehet hagyni a kontrollereket, töltés alatt, és tényleg nem lesz semmi bajuk, vagy azért huzamosabb ideig (pl hetekig) ne álljanak rajta?

We were here

(#57598) >Deego.. válasza Zanik (#57596) üzenetére


>Deego..
senior tag

:K

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#57599) marilllyo válasza Zanik (#57596) üzenetére


marilllyo
veterán

Oda vissza sem kell belépni. Elég ha csak te lépsz be nála.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#57600) Lackooo84 válasza Zanik (#57596) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem. Egy adott PS4 lehet az összes a rajta levő accounton primary, tehát több accounthoz is aktiválhatod ugyanazt a PS4-et elsődlegesként. A lényeg, hogy az account szemszögéből kell nézni a dolgokat. Ha egy accounthoz van PS4 hozzárendelve, akkor akár PC-ről is lehet okoskodni, letöltéseket indítani stb, és a következő bekapcsoláskor már intézi is a beállított "parancsokat". Ha a PS4-en több account is van, és te bekapcsolás után egy másikkal jelentkezel be, mint amelyiken mondjuk egy letöltést állítottál be PC-n, akkor az adott accountra történő bejelentkezés nélkül is elkezdi tölteni amit kell, mivel tudja, hogy az a PS4 az elsődleges, és -bár egy másik accounttal- de bejelentkezett PSN-re.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.