Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57901) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Meg emelik is az arat. A magyarazat meg tobb, mint szanalmas.

http://www.gamestar.hu/playstation-plus-elofizetes-1-3-honap-ar.html

(#57902) Nayrobi válasza ForRedGlory (#57901) üzenetére


Nayrobi
őstag

Miért szánalmas?

(#57903) vonSux válasza boost (#57900) üzenetére


vonSux
őstag

:N 12,75$, de már elfogytak a kódok.

(#57904) EnterR


EnterR
veterán

Nem tudom, hogy volt-e már, de Japánban már tesztelik a 3.0 FW-t.

PSN ID: marquuard

(#57905) boost válasza ForRedGlory (#57901) üzenetére


boost
addikt

szerintem nem szánalmas, teljesen érthető:

"egyrészt a piaci viszonyokhoz való igazodás áll" - magyar piacvezetők lettek, boldog boldogtalan PS4et vesz, legtöbbjük PS+ előfizetéssel, ezért most megtehetik, hogy ezzel minnél több pénzt termeljenek.

Kiváncsi vagyok, hogy az MS mikor fogja visszahoznia az ezüst live tagságot, valami korlátozott, de ingyenes multilehetőséggel.

(#57906) RunnyJuggler válasza boost (#57905) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Lassan már érdemes lesz xbox one-t venni, ha ennyire nincs piaci verseny, mert muszáj lesz valamivel szintbe hoznia magát. Először a visszafele kompatibilitás, valamit próbáltak egy új kontrollerrel is, és még ezek se jöttek be, remélem, hogy ingyenes multi is lesz :D

(#57907) gyuribácsi88 válasza RunnyJuggler (#57906) üzenetére

Ha az ms full ingyenessé tenné a multit, akkor sem váltanék! Miért? Mert 7 évig fizettem a xbl-t és semmit nem kaptam, nem hogy indie játékot, de még egy pólot sem az avatáromra. Szóval felőlem aztán kapálózhat ahogy akar.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#57908) N@idia válasza gyuribácsi88 (#57907) üzenetére


N@idia
őstag

Pedig, ha az M$ ingyenesé teszi a multit én bizony átváltok rá, már csak azért is. ;] :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#57909) kovsol válasza ForRedGlory (#57901) üzenetére


kovsol
titán

Szerintem amúgy is az 1 évest érdemes venni, az meg nem lesz drágább.

May the Force be with you!

(#57910) tylerddd válasza kovsol (#57909) üzenetére


tylerddd
veterán

+1

Mondjuk én most egy hónaposat vettem kipróbálni, de részemről semmi értelme. Multizni nem szoktam, az "ingyenes" játékokat csak bérbe kapjuk gyakorlatilag, a leárazások nélküle is elérhetőek, ezekből meg pár száz forint kedvezmény jár csak a plusra. A felhős mentés jó, de ezért nem fizetek 15k-t.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#57911) krx21 válasza RunnyJuggler (#57906) üzenetére


krx21
nagyúr

Én már vettem a Forza 6 miatt... Amúgy most egész jó lesz a kínálat X1-en...

(#57912) perge666 válasza tylerddd (#57910) üzenetére


perge666
veterán

Énis ugyanígy vagyok ezzel. :K

(#57913) Zanik válasza tylerddd (#57910) üzenetére


Zanik
addikt

Havi 1250Ft. Nem hiszem, hogy aki PS4-et, meg játékokat vesz, az ne tudná kigazdálkodni ezt az összeget. Kb. egy pizza ára.
És ezért nem csak ingyen játékokat kapsz havonta, hanem bizony a leárazásoknál vannak külön PS+ kedvezménnyel árult játékok is. És ha évente két AAA-s címet odaadnak ingyen, szerintem már bőven megéri.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#57914) LeventeV


LeventeV
senior tag

Szerintetek Dragon Ball rajongóként megér 6500at a Xenoverse?

(#57915) Tegla80


Tegla80
addikt

Zanik +1

krx
tobben voltunk ra...(lassan irtam mert kozben beszeltem telon es elkuldve lattam mar csak,h Zanik is kb pont azt irta....ezert toroltem,de Te meg pont lattad akkor. :D )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#57916) krx21 válasza Tegla80 (#57915) üzenetére


krx21
nagyúr

Nem eszel egy kicsit sokat? :DDD
Látom, már nem... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#57917) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Olvasom a Killzone teszteket, de elég vegyesek. Annyit megér mondjuk egy 5-osert h vegigtolom aztán tovabbadok rajta kb ugyenennyiert?

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#57918) KOHO válasza boost (#57905) üzenetére


KOHO
senior tag

Ezen az oldalon amit linkeltél, mindig vannak ilyen nagy akciók? Pont lekéstem már róla, de ennyiért a hülyének is megérte volna a Last of us

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#57919) Jhonny06 válasza Scholes9 (#57917) üzenetére


Jhonny06
veterán

Annyit igen, kb. buksz rajta egy 500-ast, simán tovább lehet adni. Szerintem elég gyenge, de nem mondanám, hogy nem ér meg egy próbát.

(#57920) PandaMonium válasza Scholes9 (#57917) üzenetére


PandaMonium
őstag

Újonnan én nem venném, de ha megveszed használtan, majd továbbadod közel ugyanannyiért akkor simán megéri azt a cirka ~500Ft bukót amivel már tuti, hogy el tudod adni.

What I cannot create, I do not understand

(#57921) marilllyo válasza Scholes9 (#57917) üzenetére


marilllyo
veterán

Nehéz túladni rajta. Nekem egy kedves fórumtárs 3.500-be adta én is annyiért tudtam továbbadni.

Hosszú, szép, nehéz . A játékmechanika tökéletes. A multi hibátlan.
A story amin elbukott a dolog.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#57922) vonSux


vonSux
őstag

Nagyon spúrok vagytok :P ha "elbukod" azt a cca öt rugót, akkor is megéri a KZSF, pl a multiját én nagyon szerettem.

(#57923) RunnyJuggler válasza krx21 (#57911) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Hát az az igazi, ha két konzolod van. De sajnos nem vagyok amerikai gazdag 16 éves, ha az lennék már rég kaptam volna egy vadi új mazda 6-ost :D

[ Szerkesztve ]

(#57924) boost válasza marilllyo (#57921) üzenetére


boost
addikt

Én kb 2500ért vettem, de kb két órát tettem bele. Alapvetően nem egy rossz játék, de nem is igazán jó. Ma már annyi igazán jó játék van, hogy nem érdemes KZ -vel játszani, akkor se, ha PS4 exkluzív. Nekem legalábbis drágább annál az időm, hogy ezzel töltsem. Hasonló a véleményem az Infamous-ról is. Az mondjuk egy fokkal jobb is, szebb is.

(#57925) marilllyo válasza boost (#57924) üzenetére


marilllyo
veterán

Nekem is van pár játék amivel úgy vagyok, hogy "ennyire nem unatkozom". Pl az összes sportjáték ami létezik. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#57926) boost válasza KOHO (#57918) üzenetére


boost
addikt

Van egy német gyüjtőoldal, http://konsolenschnaeppchen.de a címe, és onnan kapom az értesítéseket, ha van valami jó akció. A fele kb használhatatlan, mert német mediamarkt pl, de ha német/osztrák amazon, vagy bármilyen EU-s amazonról van szó, esetleg valami onlinekódos oldal, akkor az praktikus.

Vettem már nekik köszönhetően nagyon olcsó live-ot, több letöltőkódot, sőt, amazon.uk-ból is rendeltem, házhozszálllítással.

Aki esetleg tud még hasonló akciógyüjtő oldalt, az linkelje!

(#57927) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Csak úgy nézegettem béta firmware leírását, és egy dolgon megakadt a szemem:

"You can now broadcast your gameplay on YouTube."

Vagyis cserélik a Twitch-et? Vagy ez csak arra vonatkozik vajon, hogy egyből lehet a gameplayt YT-ra is feltölteni?

Live-Die-Respawn

(#57928) KOHO válasza boost (#57926) üzenetére


KOHO
senior tag

Köszi, ez nagyon hasznosnak tűnik!

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#57929) Lackooo84 válasza oriic (#57927) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Már a youtubeon is lehet nyomatni a live broadcasteket, és ezentúl majd PS4-en is választható opció lesz.

The Truth is out there...

(#57930) Scholes9 válasza boost (#57924) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Pont így vagyok vele én is. Úgyhogy kimarad. Köszi a válaszokat mindenkinek. Gta, last of US leköt most a kis szabadidőmben úgy is:D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#57931) oriic válasza Lackooo84 (#57929) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Rohadtul remélem, hogy MS is meglépi ezt hamar, mert a Twitch az szörnyű. :(

Live-Die-Respawn

(#57932) Lackooo84 válasza oriic (#57931) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Mobilon meg tv-n vannak vele gondok, de pc-n semmi problémám nincs vele. A yt felület meg nem a legjobb, ha valaki kommentelni is szeretne közben.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#57933) oriic válasza Lackooo84 (#57932) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Twitch az PC-n okés, konzolokon van gond vele.

Live-Die-Respawn

(#57934) Citroware válasza boost (#57924) üzenetére


Citroware
addikt

Hasonló véleményen vagyok. Soha nem szoktam ilyet csinálni, de ez a Shadow Fall ahogy jött, úgy ment is. Én is kb 1-2 órát bírtam. Buktam rajta 500 Ft-ot.

(#57935) RunnyJuggler válasza Citroware (#57934) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Nekem se lett az ev jateka. En 3 orat jatszottam vele, es toroltem is. Mivel digitalisan vettem, ezert most megint letoltottem, hogy folytatom, de nem lett jobb a jatek a szememben. Lehet, hogy mar unom ezeket a jovobeli vackokat.

(#57936) tylerddd válasza Zanik (#57913) üzenetére


tylerddd
veterán

Olvasd el kérlek még egyszer, amit írtam! :)

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#57937) bandi0000


bandi0000
nagyúr

-

Xbox One: bandymnc

(#57938) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Playstationblogon fent vannak az nyári akció folytatása ;)

[ Szerkesztve ]

(#57939) KOHO válasza Bazsi1987 (#57938) üzenetére


KOHO
senior tag

Ezek az akciók nullák... Véleményem szerint legalábbis!

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#57940) tarti19 válasza oriic (#57927) üzenetére


tarti19
senior tag

YT idén összel szeretné elindíta a saját stream szolgáltatását komolyabb formában, látván, hogy mekkora üzlet van benne.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#57941) Tuomas válasza Bazsi1987 (#57938) üzenetére


Tuomas
addikt

És az áruházban is.

(#57939) KOHO

Miért?

We were here

(#57942) boost válasza Tuomas (#57941) üzenetére


boost
addikt

Mert ezeknek a játékoknak kb az akciós áruk kellene, hogy legyen a normál ár. Nézdd meg a PS3-as akciókat, azok jó akciók, vagy a Steam-esek.

Vagy amikor PS3on megjelent 2 éve húsvétkor a TombRaider, és megjelenés utáni második-harmadik héten FÉL áron adták húsvéti Sale-ben, na az volt a rendes akció. Meg is vettem.

[ Szerkesztve ]

(#57943) KOHO válasza Tuomas (#57941) üzenetére


KOHO
senior tag

Szerintem nulla, ezer éves címeket raknak be akciósan! Sehol egy Ps4es Batman vagy valami!

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#57944) HaZsolt válasza james001 (#57880) üzenetére


HaZsolt
őstag

Mostantól csak 1 PS4 játékot kapunk? Eddig legalább 2db darab járt mindig.

[ Szerkesztve ]

(#57945) RunnyJuggler válasza KOHO (#57943) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

A gyenge akciokra is az a valasz, hogy nincs piaci harc, mindenki ps-t vesz.

(#57946) Tuomas válasza boost (#57942) üzenetére


Tuomas
addikt

A BF4 szerintem megér 3600 ft-ot, annak aki még nem játszott vele, a BF:HL-ra is 50% van. A TR is elmegy 4100 Ft-ért.
Szerintem teljesen felesleges belemenni abba, hogy PC-re olcsóbbak a játékok, mert az már ki lett tárgyalva a megfelelő cikknél.
PS3-ra meg minden játék olcsóbb, nem csak az akciósak. Majd ha a PS4 is 10 éve lesz a piacon, erre is olcsóbbak lesznek a játékok, mint a következő generációra.

(#57943) KOHO

Az új címeket mondjuk én is hiányolom (pl. GTA V sem volt még akciós), de az ezer éves címek között is akadhatnak olyanok, amik jók, és még nincs meg valakinek.
Mondjuk én nem fogok vásárolni mert spórolok az Uncharted érára :DDD De ha nem spórolnék akkor egyik BF-re beneveznék, meg TR-re is (ha az nem lenne meg PC-n)

[ Szerkesztve ]

We were here

(#57947) KOHO válasza Tuomas (#57946) üzenetére


KOHO
senior tag

Teljesen igazad van amúgy, de pl a Tomb Raidert végigvittem PC-n, a Battlefieldek rövidek, a többi játék meg említésre sem méltó:) Oké, hogy a Batman viszonylag új játék de egy pár %-ot engedhetnének az árából!

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#57948) boost válasza HaZsolt (#57944) üzenetére


boost
addikt

Szerintem ez csak egy kiegészítő szolgáltatás lesz. Ezt írja a blog:

"Here at PlayStation, we always welcome your feedback and work really hard to bring your requests and suggestions to life wherever possible. With that in mind, I’m excited to announce a new PlayStation Plus feature that literally puts the choice in your hands – Vote to Play.

With this new feature, we’re asking PlayStation Plus members to vote on one of several great as-yet unreleased PlayStation 4 (PS4) games to be included in the upcoming month’s game line-up.

The game with the most votes will automatically be included in our future monthly games line-up. But don’t worry if your pick doesn’t quite make the cut. In the first promotion, you can purchase the runners-up at a discounted price exclusive to PlayStation Plus members.

To be clear, Vote to Play will not be a monthly feature, but will take place at regular intervals throughout the year. We love to listen to our members – and we’re really excited to launch this new exclusive feature. We hope you enjoy it!

We’ll have more details for you soon on when voting begins, what titles will be up for voting, and how you can cast your vote."

- Tehát szavazhatsz egy még meg nem jelent játékra, hogy bekerüljön a PSPlus kínálatába. (Innentől kezdve AAA teljesen kizárva)
- Ha nem kerül be, ne keseredj el, ps plus kedvezménnyel majd megveheted. ( :D )
- Hogy értsdd, nem minden hónapban szavazhatsz, de egy évben többször is lesz rá mód. Mi meghallgatjuk az embereket (de ismerős :D), és nagyon izgatottak vagyunk az exkluzív szolgáltatásunk indítása miatt. Reméljük élvezni fogod.
- Hamarosan többet is megtudsz, bla bla bla...

Kérdésedre a válasz, a másik játékot szerintem továbbra is ők választják ki.

(#57949) Tuomas válasza KOHO (#57947) üzenetére


Tuomas
addikt

Igen igen, azért írtam hogy akinek nincs meg :DDD
BF4-nél nagyon erős szerk: és egyre erősebb a kísértés de a BF 3 megvan PC-n, a 4 meg ugye nem a legújabb ezért nemtudom, teljesen tanácstalan vagyok :F :O
FIFA-t még említhetjük a deluxe editionért egész jó ár a 6 rugó

(#57950) KOHO
Asszem fifa pontokat, amiket UT-ben el tudsz költeni

[ Szerkesztve ]

We were here

(#57950) KOHO válasza Tuomas (#57949) üzenetére


KOHO
senior tag

Mit takar ez a Deluxe edition?

Köszi Toumas

[ Szerkesztve ]

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.