Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#257385) mettek válasza Yodamest (#257381) üzenetére


mettek
addikt

Nem kérdés hogy a PC jobb, fluidabb, sokrétűbb. Amikor ps4 mellett, után bekapcsolom a PC-t és 1440p-Ben 90-130 fps-sel egy 144hz-es monitoron Battlefieldezek vagy CoD-ozok vagy akármit akkor azt mondom ez minden pénzt megér (már ha futja rá). A ventillátor hangot már említettem de ott van a letöltési, frissítési sebesség is ami ps-en egy örökkévalóság volt, nem véletlen találták ki a készenléti módot hozzá.
Ezt most talán a ps5 SSD-je felgyorsítja de az is mire lesz elég? 1 cod meg 3-4 másik játék és cső aztán lehet hozzá venni külső SSD-t :W

Bár az exclusive-ok (amiket amugy jól optimalizálnak általában) miatt lesz ps5-öm de amíg megtehetem nem vagyok hajlandó 20-30fps-sel Battlefieldezni, AC-zni stb.

Most például előre sajnálom azokat akik konzolon fogják nyomni a Cyberpunkot mert egy okádék lesz kb az eddig bemutatott PC-s grafikához képest, főleg most generáció váltáskor. Ugyanez volt anno a Battlefield 4-nél. Akkor PC-n 64-es meccsek voltak baromi szép látvány mellett, ehhez képest ps3-on 32 fős meccs volt a max létszám minecraft grafika mellett. Most kb ugyanez lesz a Cyberpunkban. Hiába néz ki jól a Last OF Us vagy Csucsima...azok exclusive-ok.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.