Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#172839) saelin


saelin
veterán

Az én TOP 5-öm is visszanyúl a PC-s éveimbe.

1. Diablo 2 - haverokkal évekig jártunk rá. Még tavaly is csináltunk egy lan-partyt belőle.
2. Final Fantasy 8 - életem első FF-je volt. Squall Leonhart és a többi karakter olyan mély nyomot hagyott bennem, hogy azóta is ezt az élményt keressem a Final Fantasy játékokban. Ezt én utoljára csak a FF13-nál éreztem. Azóta pang a széria (no offense, csak saját vélemény).
3. Ragnarok Online - az első része. A mai napig futnak eredeti és rajongói szerverek, pedig ez egy 2002-es MMO. Engem az fogott meg benne, hogy nagyon kidolgozott a kasztrendszere, a használható skillek sokasága, a tömérdek szörny amin át lehet menni, és az epic boss harcok/dungeon-ök. A war of emperium (kastély foglalós pvp) egy iszonyat fun játék mód a mai napig! Sajnos eljárt felette az idő és a technikai problémák elvetették tőle a kedvem, plusz időm sincs már egy MMO-ra.
4. Prince of Persia trilógia - Számomra ekkor volt az ubisoft a csúcson! Meg sem tudom számolni hányszor játszottam végig őket... A zene amikor Dahalka kerget a második részben még a mai napig itt van a fejemben. Óriási élmény volt velük játszani! Az a széria velem együtt nőtt fel. :K
5. Parasyte Eve 1 - ha mai fejjel ül le elé az ember akkor is úgy áll fel mellőle, hogy ez igen egy jó játék volt. A második része nekem már annyira nem tetszett és a PSP-re megjelent sem, de a mai napig reménykedem benne, hogy egyszer készül belőle egy reboot...

(Amúgy köszönöm szépen annak aki felhozta ezt a témát. Egy 20 percig újra éltem fejben a gyermekkorom. :D)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.