Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#134248) #95558144 válasza slloyd (#134246) üzenetére


#95558144
törölt tag

Na, akkor egy kis matek.

Ha Day 1 akarsz játékot venni, az neked 18 ezer forintba kerül, nekem 8 ezerbe. (én beljebb vagyok egy tizessel). Day 1 csak akkor veszek játékot, ha tudom, hogy nem egyszer játszom majd végig, hanem akár két év múlva is. Te eladod a 18 ezres játékot mondjuk úgy 1-2 hónap múlva játéktól függően 10 ezerért. Neked is 8 ezer forintodban volt a játék, meg nekem is, azzal a különbséggel, hogy nekem még mindig megvan, neked meg már nincs.

Ha nem Day 1 veszek játékot, hanem mondjuk két évvel megjelenése után, mint legutóbb az első wolfensteint, 1100 forintomba került homeolva. Ha most akarod lemezesen megvenni, kizárt, hogy 3-4 ezer alatt kapod meg.

Platformot nem váltok, van egy Pro-m meg egy Xbox One X-em, hova váltsak? :Y

Na, ki is jár jobban?

Arról nem is beszélve, hogy a tököm sem fog hirdetgetni, meg rohangálni a jatekaim.hu-n vevőt találva, a benzinem meg az időm többe kerül nekem, mint az egész hercehurca.

Olyan ez, amikor valaki zuglóból kimegy a budaörsi aucnhanba, mert ott a szentkirályi víz nem 110 forint, hanem csak 89. A beniznen meg a sokszorosát hagyja ott külünbözetként, csak addig már nem jut el az agya. :C

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.