Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#179501) Csokicsibesz válasza ZolkoW (#179495) üzenetére


Csokicsibesz
tag

Mostanában nekem is elkezdte birizgálni az agyamat a Trek Prorcaliber. A narancs-piros váz eléggé bejövős, csak sajnos a gyári bringa ár-érték arányban nagyon rossz.
Ha jól néztem a Trek nem is árul külön vázat. 700k HUF-ot egy Rockshox Judys bringáért én "kicsit" soknak tartom (tudom karbon a váz, de akkor is).

(#179502) Hasaggymeg válasza Csokicsibesz (#179501) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Miért az MT 200-as fékért nem? :U Megfizettetik a nevet rendesen...már akivel tudják, mert ennél már egyenesen csúnya az az előbb említett nyeregcsőváz lapítás. :(

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#179503) bardi válasza Hasaggymeg (#179502) üzenetére


bardi
aktív tag

És még stucnit se cserélgetheted egyszerűen a knock block miatt ;]

'92 Honda VFR 750

(#179504) Hasaggymeg válasza bardi (#179503) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Viszont feketében nagyon elegáns a festése. :K

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#179505) polonic


polonic
félisten

Shimano MT200-as és egy deore fék között mennyire érezhető a különbség? Trekkingre kéne majd valami komolyabb fék. Bár szerintem elég oda most jelenleg ez.
Ilyenkor féktárcsát is érdemes cserélni?

(#179506) bardi válasza Hasaggymeg (#179504) üzenetére


bardi
aktív tag

Nekem bejön a gumicukor festés is. A sajátom full fekete, jó, de valami elborult színvilág jobb lenne. Kitudja, talán majd egyszer kap egy rugós marzocchi villát piros színben? Kár, hogy 800 euro...

'92 Honda VFR 750

(#179507) flash- válasza Csokicsibesz (#179501) üzenetére


flash-
veterán

ha már trek, bár outi: látom a cube(attain race) és még a többiek(cannondale) után a trek a következő aki kezdi száműzni a patkóféket, tavaly még a domane 3,emonda 4 még volt patkóval,látom
télleg nem marad más csak a canyon ha nem akarok tárcsát(mer nem akarok :D )

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#179508) Hasaggymeg válasza polonic (#179505) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

MT200-at nem próbáltam, de Deoret nyúzok már lassan 6 éve (M615) 82 kilóval + a 14 kiló felszerelt vas, és amatőr versenyen is megállta a helyét. Elvileg 2 ujjas, de 1 ujjal leszakítom a gumikat a felniről vele, pedig ment...mennyit is?...~40e kmt! Aszfalton trekkingre magyarországi viszonylatban egy nem túlsúlyos embernek nem hiszem kevés lenne az alap Shimano fék, amilyen az M315 volt (azt próbáltam). :F

bardi...a piros,sárga,naracssárga/fekete mindig is tetszett nekem. :) Egy időben ebbe voltam szerelmes...pl. :K

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#179509) sebgutkopf válasza mobal (#179293) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Már rendeltem és rendben megkaptam rendes számlát adtak. A magyar webshopokkal ellentétben nekik vagy van készletük, vagy időben be tudják szerezni a termékeket, sőt a legújabb cuccok is elérhetőek náluk, nem csak a 2-3 éves elavult szériák porosodnak a polcon arany áron.
Mi a trükk? Annyi, hogy a bolt Szlovákiában van a Magyar határtól 400m-re (asszem Párkányban).

Egyébként tényleg nem értem a magyar boltokat, hogy több éves cuccokat árulnak, semmi új és aktuális készletük nincs, még rendelésre se és csodálkoznak, hogy mindent a németektől rendelünk?

(#179510) flash- válasza Hasaggymeg (#179508) üzenetére


flash-
veterán

mondjuk a trekking az érdekes dolog. sokszor vékony'(37es) túragumi(energizer plus,marathon,stb), ami ugye nem sima úton elgurul valahogy de gyorsan semmiképp tehát fékezni kell egy kavicsos hosszú(sok km-es pl nagy hideg hegyről lefele duna irányába,hiába aszfaltos,de kavicsos vagy mi a fene hogy nevezik..murva?) lejtön folyamatosan mert 20 felett már taknyolsz.,na ezt a shimano br m395(belépő shimano olajos tárcsafék) nem bírta, ezért jött helyette a deore fékrendszer +180 tárcsa előre+fél fémes betét. legalábbis 90 kilómmal elhasalt.csere óta hibátlan.

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#179511) sebgutkopf válasza IMIIKE1998 (#179314) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Súlyban nagyon állat ez az új Orbea, rajta kívül csak a Specinek van a Levo SL ilyen könnyű ebike. Mindenesetre látszik mennyi potenciál van még az ebike-okban.
Ha tényleg jönne már a next gen normális akkumulátor technológia (pl: száraz elektrolit), akkor a 16-17kg teljesen általános súly lehetne az ebike-oknál a hatótáv csökkenése, vagy a motor teljesítményének visszavétele nélkül. Még mindig eléggé az út elején vagyunk és már így is népszerűek.

(#179512) Hasaggymeg válasza flash- (#179510) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Hát azzal, hogy neked nem volt elég nehéz vitatkozni, te érzed mit tartasz elégségesnek, ugyanakkor...amit a vékony gumiról írsz is azt támasztja alá, hogy hiába jó a féked és fékezed állóra a vékony, kevésbé tapadó gumikat, azok leszenek amik majd megcsúsznak végül. A fék csak annyira kell erős legyen mint a gumik tapadása, ami egy marha vastag, recés guminál, ezerrel lefele egy lejtőn megkívánhat olyan erősebb fékeket ami már egy óvatosabb kerékpárosnak aszfalton trekkingelni túlzás. Azt mondanám, hogy ha elhasználsz évente 2,3 pár betétet, talán elkell a Deore, vagy akár annál erősebb is, de azért ne akarj a csak 1-2 évente nagy nehezen elkoptatott és cserélendő pár betéttel együtt már féket is cserélni. Szerintem...

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#179513) flash- válasza Hasaggymeg (#179512) üzenetére


flash-
veterán

ez igaz, a gumi vélgülis igazán a meghatározó :)
haver ugyanott (ahol én "terepen" a trekkinggel) 2x olyan gyorsan megy le,cube hyde al ami ugyan 29er "városi" ként van aposztrofálva a cube oldalán(bár szerintem inkább 29es cross trekking ) de ballonos nagy mtb kerék belefér.
pedig azon asszem nem is a shmano alap olajos féke volt hanem a Tektro-é,
tehát végtére igen a gumi a meghatározó, de én azt nem akarok cserélni nem tudom mennyit vesztenék aszfalton :U(na meg mire? smart sam örült gyorsan kopik, valami jobb alternativa?)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#179514) Hasaggymeg válasza flash- (#179513) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Aszfalton trekking kerékpáron én a gördülési ellenállást és súlyt tartanám elsődlegesnek a gumiknál.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#179515) mobal válasza Hasaggymeg (#179497) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Akkor az elmondásod alapján a minősége rendben lesz. Még ennyi befektetést akarok a MATTS 500-ba tolni után pedig egy 29-es lesz a téma.

Viszont az 1x10 tetszik. Nem megyek terepen főleg városban aszfalton - ezért is gondoltam oda jó lehet! :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#179516) mobal válasza sebgutkopf (#179509) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

:R

Akkor rendelek is egy hajtókart és hátsó váltót fogaskoszorúval. A dekás leszedő szerszám (láncos kulcs helyett) jó?

Erre gondolok: [link]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#179517) meri válasza Hasaggymeg (#179478) üzenetére


meri
aktív tag

Igen, próbálkozom én is. Full SRAM NX Eagle 12-vel jött a bicaj, axtán cseréltem a hátsó váltót XT-re (NX shifter maradt), tegnap pedig a pöcögtetőt is XT-re, (NX sor még mindig maradt) és szépen dolgoznak együtt. Gondolom, fordítva is menne. Több YT videó alapján is kompatibilisek a Shimano és az SRAM 12 sebességes rendszerei, gyártók között is.

[ Szerkesztve ]

uff

(#179518) Hasaggymeg válasza mobal (#179515) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Városban, aszfalton csak akkor lehetsz bajban ezzel a felállással ha esetleg amolyan 40 csapásszámmal "pörgető" száguldozó vagy, esetleg Budán lax és szeretsz hatvannál lefele beletekerni....másképp mindenhova elég.

meri...na és milyen az xt az nx-hez viszonyítva? Pöcögtetőnél gondolom érezhető az 1-2 + finomság, de a váltó miben más? A sorokkal, láncokkal nem szokott difi lenni a keverés miatt. Amúgy meg milyen bringa? (Ké-pet,ké-pet,ké-pet! :D )

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#179519) ZolkoW válasza Csokicsibesz (#179501) üzenetére


ZolkoW
őstag

A karbont nem tudom, az alut most is láttam újan 290e-ért :P. Az már lényegében karbon árszint, de használt áron szerintem nem volt rossz. (egyébként nekem jobban bejön az az árképzés, hogy a váz drága, és olcsó alkatrészekkel spórolnak, mint ha minden közepes, úgy is mondhatnám, jobban fekszik a felhasználói tulajdonosi szokásaimnak)

Fékből MT400-as volt rajta, az szerintem jobb betéttel elment volna alattam is, de emlékeim szerint az 500-as egy fokkal jobb volt, azt inkább javasolnám. (beöltözve szerintem 85kg fölött lehetek) Az eddigi fékeim közül a 7100-as SLX-et érzem leginkább kompromisszummentesnek, pedig volt 785-ös XT is.

[ Szerkesztve ]

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#179520) Csokicsibesz válasza ZolkoW (#179519) üzenetére


Csokicsibesz
tag

290 ezer Ft egy alu vázért elég horror, összehasonlítás képpen a Merida BigNine alu vázat 140-ért lehet megvenni újonan. Mondjuk a 440-re árazott karbonvázat is kicsit sokallom a Meridánál. Ebben a megilágításban a 700 ezres Trek se vészes.

Ha lenne normális áron Trek váz, akkor lehet elgondolkoznék rajta, de a Meridának sincs semmi baja.
Igazából az a baj, hogy az a bringa lényegében készen van :D Teljesen overkill lenne már rajta bármit cserélni.

[ Szerkesztve ]

(#179521) sebgutkopf válasza mobal (#179516) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Nekem így ránézésre kicsit para ez a leszedő. Bár valószínűleg alkalmas, de egy láncos az a fogaskoszorúra sokkal több fogra kapaszkodik fel, ráadásul a nagyobb fogaskerekekre teszed fel elég hosszan, stabil tartást ad és összességében elég nagy nyomaték átvitelére alkalmas úgy, hogy a fogsor nem sérül.
Biztosan használható ez is, de a fentiek alapján ezt a szerszámot biztosan nem engedném rá egy drágább sorra azt kockáztatva, hogy pont a kisebb fogaskerekek fogprofilja csorbulhat, törhet stb...

Aztán az is lehet csak én parázom túl, de szedtem már le hátsó sort, amihez majdnem a teljes testsúlyomat rá kellett terhelnem az első megmozdítás érdekében.

(#179522) ZolkoW válasza Csokicsibesz (#179520) üzenetére


ZolkoW
őstag

és ezeket én miért nem láttam,mikor kerestem? :P mondjuk nem tudom, készlet mennyire van.

#179516 :
én pont a láncos kulccsal szenvedtem picit, mivel nem 12-es sorra való volt, így csak a legnagyobb kerékre tudtam ráfogni vele, de nagyon meg volt húzva, alig bírtam megindítani, és ugye nem egy síkban van annak a karja,meg a villáskulcsé. ennyiből ez jobb lehet, feltéve, hogy vagy 11-es,vagy 14-es kerék van a soron :P (utóbbi talán mindegyiken van, bár vannak a vadabbak, E13, Garbaruk...ott nem tudom)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#179523) Hasaggymeg válasza sebgutkopf (#179521) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

+mobal+ZolkoW...nekem van ilyen kulcs és nagyon jó. Marha nagy és nehéz, jó erőkart és fogást biztosít és pont úgy fexik be a fogak közé mint a lánc. Ajánlom...(bár csak 11 sebességes sorig ajánlja :F ...mindegy hamarosan kiderül jó-e a 12-re is. ;) )

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#179524) FerNandor válasza mobal (#179516) üzenetére


FerNandor
őstag

Én régi láncból és egy rozsdás laposvasból csináltam :DDD

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#179525) Hasaggymeg válasza FerNandor (#179524) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Én egy ideig egy lenyúlt, megtisztított lánccal meg egy ilyen (ma már nem sokra jó :( ) körmös kulccsal, de amióta megvettem ezt a Decast csakis azzal, gyorsan és könnyen. :K

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#179526) 6030D válasza sebgutkopf (#179509) üzenetére


6030D
Ármester

Haverom mesélte most: szétment egy alkatrésze, cserélni kell, úgy a legegyszerűbb. Forgalmazót felhív, nincs készleten. Ok, mikor lesz? Nem tudják. :F Ok, egyik nagy bp-i boltba bemegy. Van? Nincs. Lehet? Lehet, de 2-3 hét, 20e Ft.
Google-> bike-discount, van készleten 10e Ft+szállítás, tehát egy hét alatt itt van. :DDD Végül a szerelő meg tudta oldani, hogy csinált két rosszból egy jót, így ráér b-d rendelés majd más alkatrészekkel, hogy "ingyen" legyen a szállítás.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#179527) sticky35


sticky35
tag

Mai kutyás eset:
Tekerek szépen, látom a kanyarból egy kutya fut felém, a gazdi terepjáróban gurul mellette végig. Pedig ma még csak hideg sem volt, az eső sem esett.
Nem tudom mi lesz a következő lépcsőfok, leküldik a kutyát hogy sétáltassa meg magát, visszafelé hozzon sört meg chipset?

(#179528) Kasya válasza sticky35 (#179527) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ilyet én is láttam ma, bár az én esetemben a gazda egy Fastrában ült.

(#179529) bardi válasza sticky35 (#179527) üzenetére


bardi
aktív tag

Normafán a kfki utcájában ez rendszeres volt pár éve, futott a kutya 4-5 kört, gazdi mellette kocsiban, aztán mentek haza.

'92 Honda VFR 750

(#179530) sticky35 válasza bardi (#179529) üzenetére


sticky35
tag

Úgy látszik lemardtam a kutyartartás evolúciójában a motorizációról és csak nekem új ez. Várom a drónos sétáltatokat.

(#179531) xy.zsolt válasza flash- (#179507) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Canyon-nal sincs semmi gond.....remélem időben meglátják a piaci rést (szakadékot) és nem ülnek fel teljesen a marketing vonatra.

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#179532) xy.zsolt válasza sticky35 (#179530) üzenetére


xy.zsolt
őstag

A legjobb amit e téren láttam mikor két messzebb lévő fatörzs köré tesznek egy hosszú pórázt (így lesz egy fix körpálya) majd rárögzítik a pórázhoz a blökit...eléje 1méterrel a pórázra rögzítenek valamit amit nagyon akar aztán mehet az üldözés :D

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#179533) Hasaggymeg


Hasaggymeg
Topikgazda

Hát ez az óraállítás nagyon nem kafa. :( ...ha kinézek az ablakon a távolba,a hideg,sötét erdőre...háát,nem őszinte a mosolyom.Kezdődnek a lámpás menetek sötétben,hidegben,ahol a motiváció is jól el van rejtve szem elől.Ilyenkor kell pl. vásárolni,kipróbálni egy új lámpát,legyen valami öröm is. :DDD Most lesz alkalom. [link]

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#179534) xy.zsolt válasza Hasaggymeg (#179525) üzenetére


xy.zsolt
őstag

A rizses módszer sikeres volt mégis elkúrtam a kütyüt véglegesen.....inkább hagyjuk is az okokat :DDD hülye voltam, na. Szóval, ma a mobillal mértem így véletlenül már a lakásban kezdtem mérni a tekerést :) Na oké, utólag látva ezt legalább az utca elejéig visszavágtam :D

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#179535) flash- válasza xy.zsolt (#179531) üzenetére


flash-
veterán

jaja, én még nem hallottam olyat aki canyont szidja,sőt úgy tudom a fekete anodizált festés(egy itteni canyonostól :) ) (bár mostanába elkezdték "szidni" a fekete vázakat, hogy túl egysíkú, unalmas,úgyhogy inkább piros felé mennék vagy kék, de az meg már csak a drágábbakon van az is babakék kicsit..,igazi királykék 2000 eurotol van..szinekkel a gyártok 99%a nem foglalkozik.oké hogy egy versenycsapatnál pont nem az a szempont de egy magán user hogy nem tud választani legalább 4-5 szin közül? talán az orbea ahol van több -4-5 sziín minden tipusnál.nemtom ez mé gond. ha egy kisebb cég - orbea - megoldja egy még nagyobb gyártó mé nem?)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#179536) bardi válasza Hasaggymeg (#179533) üzenetére


bardi
aktív tag

A lidl ledes lámpája elég gyengus volt ma, de hazajönni majd a rendes sötétben remélem elég lesz.
Én még egy fejlámpát várok kínából, meg az akksikat hozzá (igaz azt most találtam hétvégén bele, másik lámpában működik :D), és lehet menni sötétben az erdőbe.

'92 Honda VFR 750

(#179537) jjeahh válasza flash- (#179535) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Orbea bringákat elég királyul testre lehet szabni, asszem még a nevedet is ráfestik ha kell. De a Berria is szépen testreszabható pl.: [link] . Én sem értem miért nincs minden bringából legalább 4-5 szín.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#179538) xy.zsolt válasza xy.zsolt (#179534) üzenetére


xy.zsolt
őstag

megjegyzem a xiaomi Mi8 piszok jól vizsgázott a strava app-os méréssel ma....megkockáztatom, hogy jobb mint az eddigi gps computerem :) A mez zsebében volt hátul becsomagolva vízhatlan tasakban és nem vesztett jelet....szép egyenletes a sebesség diagram is. Nem szívta túlzottan az akkut, csak 30%ot 2 óra alatt. De veszek speckó mérőt, csak megvárom a 11.11et hátha kifogom a garmin 130at 100EUR alatt....hogy ha mégsem látnám jól a kijelzőt el tudjam azért adni még nem nagy bukással :)

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#179539) jjeahh válasza xy.zsolt (#179538) üzenetére


jjeahh
nagyúr

A MI A3-am is jobb ebben, mint a 130 :D . A Touring Plus-om viszont mindkettőt messze veri.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#179540) flash- válasza xy.zsolt (#179538) üzenetére


flash-
veterán

a telók egész pontosak már,xiaomi nekem is megbízható volt, azért sebességbeli kilengések mindig voltak(pl úgy max speed 40 hogy végig 22vel mentem, vagy lejtön 50 helyett 70. bár egyszer lett volna ilyen megugrás egy szegmensen, meglett volna életem első kom-ja :DD :)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#179541) Napfénysüti válasza flash- (#179535) üzenetére

Ilyen kékre gondolsz? :D [link]

Més que un club!

(#179542) parandroid válasza xy.zsolt (#179538) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Most 114 a német amazonon. Edge Explore volt nemrég 180-ért is, szerintem jobban megéri. Főleg, hogy egy 130 Plus is 170 körül van. 520 Plust is láttam nemrég 220 körül, az is jobb vétel, mint a sima 520, ami már úgyis rég kifutott, ha lehet is kapni, akkor is 170-180 körül, annyit nem ér. Jó, ezek német áfás árak, ami most év végéig csak 16%, de ha itteni címre rendeled ( ;) ), akkor a posta is kijön egy 10-esből, ha nem futározunk, csak sima postai csomag. Nyakunkon a Black Friday, akciós lesz az egész világ!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#179543) flash- válasza Napfénysüti (#179541) üzenetére


flash-
veterán

:)) nem rossz nem rossz :)
amúgy bár nagyon hasonló.
de a pirossal ua a bajom :D endurace al 6-7 nél a piros inkább olyan pirosas világos répaszín vagy mi szóval nem az a racing red(ferrari piros) - bár.. vannak fotók ahol tök piros. ezek minden évben módositanak az árnyalaton vagy csak más a kontrasztja fényereje a képnek? :D szerintem utóbbi

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#179544) Hasaggymeg válasza xy.zsolt (#179534) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Lakásbaaaan?! Mi vagy te mugli?! :DDD

peterkeT...ja, majdnem elfelejtettem, a sötét hidegnél már csak a blekkfrájdéj rosszabb. ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#179545) Maximum1 válasza Napfénysüti (#179541) üzenetére


Maximum1
őstag

(#179546) gabro0 válasza sticky35 (#179527) üzenetére


gabro0
őstag

Ma én is találkoztam kutyással. Bicikliúton tekertem, majd egyszer csak egy kutyus szépen kezdett átsétálni az úton. Gazdája 5 m-es pórázon engedte és persze más irányba nézett :)
Gondolkoztam átmegyek a pórázon, mondván nem odafigyeltem (ahogy ő is tette), de inkább megálltam. Nem szóltam semmit, gazdi elnézést kért :U

Egyébként én nem tudom mi volt ma, de ennyi szabálytalankodót nem láttam idén egész évben, mint ma.

#179491 6030D: Na ezt nem tudtam, jó dolog az elektromos. Egyetértek azzal amit írsz, nem hiszem, hogy városi használaton kívül értelme lenne az auto. váltásnak.

[ Szerkesztve ]

(#179547) Hínár929


Hínár929
tag

Régóta gondolkodom céleszköz vásárlásán, de eddig sajnáltam rá a pénzt, mondjuk most is:K , de kezdek elcsábulni. Általában Garmint ajánlanak, de ez a Bryton 860 most jónak tűnik ennyiért. Vagy lenne, max. ebben az árban, jobb vétel?

[ Szerkesztve ]

(#179548) jjeahh válasza Hínár929 (#179547) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ha minden igaz erről olvastam valamelyik tesztben, hogy a magasság mérés nagyon pontatlan és a navigáció sem az igazi :( .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#179549) Hínár929 válasza jjeahh (#179548) üzenetére


Hínár929
tag

Tudod esetleg melyik teszt lehetett?
Vajon ezek szoftver frissítéssel utólag javítható hibák?
Ennyiért te mit tudnál ajánlani?

Na jó, többet nem kérdezek :) (egyenlőre :) )

(#179550) jjeahh válasza Hínár929 (#179549) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Garmin (?) :DDD . Asszem ez volt.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.