Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#255001) 6030D válasza fulton (#254997) üzenetére


6030D
Ármester

110 stucnival kicsit stabilabb lesz a kormányozhatóság
Ezt aláírom, a 60-ról 110-re növelés jelentős stabilitást adott a gépnek. :DDD

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#255002) Fall-N válasza 6030D (#255001) üzenetére


Fall-N
veterán

Csak az a baj, hogyha hosszabb a stucni annál lassabb lesz a kormányzás. Másrészt ezek a 720+ mm-es kormányokhoz elviekben rövidebb kell. Nekem fordítva volt, 90-ről 70-re cseréltem és sokkal jobb lett. Igaz előtte volt egy 600 mm-es kornymányom, amit 740-re cseréltem és nagyon belassult a kormányzás. Outin kicsit más, mert ott nincsenek ilyen széles fogások, ott jobb a hosszabb szár és ha ott rövid akkor ideges lesz a kormányzás.

(#255003) 6030D válasza Fall-N (#255002) üzenetére


6030D
Ármester

Ez országúti. A montin 80-as van.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#255004) Hasaggymeg válasza flash- (#254994) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

+#254998
gergo5991...
Nézzétek meg ezt az összefoglalóból., választ kaptok jó néhány kérdésre főleg azzal kapcsolatban hogyan változtatja a stucni hossza és szöge a 2 legfontosabb paramétert, reach és stack-et..

Bikefit...ez tényleg olyan mit a szabó, tökéletes a hasonlat! Én egy korábbi generációhoz tartozva még voltam szabónál, hordtam szabó által készített öltönyt (ballagás 1987, esküvő 1990) és azt kell mondjam egyik sem volt olyan kényelmes mint amit utána (vagy éppen előtte) boltban felpróbálva vásároltam...vagyis kevés volt akkor is a jó szabó (analógiával bikefit) így értelmesebb volt boltban próbálni a te méretedet és úgy találni meg a legkényelmesebbet. fulton kampányolva a bikefit ellen ugyanakkor meglehetősen vicces, hisz itt talán ő hajtja a legkevésbé rászabott kerékpárt :D ...ami persze nem azt jelenti, hogy ajánlom neki a drága beállíttatást (mondjuk azzal a kerékpárral valszeg. nem is lehetne), de szerintem ez is olyan mint annyi minden más amit a profikat majmolva minden mugli azonnal létszükségletnek érez...arról nem is beszélve, hogy a másodpercek hajkurászása meg a maximális hatékonyság sosem a kényelemről szólt.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#255005) Ringman válasza mauimagic (#254995) üzenetére


Ringman
nagyúr

mtb bikefit: [link]

(#255006) Dark Archon válasza Hasaggymeg (#255004) üzenetére


Dark Archon
addikt

Én bőrdzsekit csináltattam szabónál, és tökéletes lett :)

fulton meg már minden ellen kampányolt, amit most használ :D

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#255007) fulton válasza Hasaggymeg (#255004) üzenetére


fulton
addikt

Mm nem a. 590 felső cső, 100mm stucni..185cm hez..nem kicsi a.
Mindentől fuggetlenul cafoljatok meg ha nem így van, bikefit..az nem saját nyugodt környezeted, 2 ez csak hosszabb tavon adja ki. 3. Ők is csak az alapján tudnak tájékozódni amit hallanak tőled hogy most jó vagy nem jó honnan tudná hogy neked mi a jó. Egyedül akkor látom értelmét ha vér Maugli az illető

[ Szerkesztve ]

(#255008) fulton válasza fulton (#255007) üzenetére


fulton
addikt

lábj: nem kell egyet érteni, ez csak az én meglátásom. biztos van akinek segíthet

(#255009) Ringman válasza Hasaggymeg (#255004) üzenetére


Ringman
nagyúr

Nézzétek meg ezt az összefoglalóból.,

köszi, ezt ki szoktam cadben szerkeszteni :)

(#255010) Fall-N válasza fulton (#255007) üzenetére


Fall-N
veterán

590, 100 mm... Ezek csak számok, így nem lehet kijelenteni kinek mi a jó. Egyrészt ha két egyforma magas embert egymás mellé állítasz, nem biztos, hogy egyforma hosszúak a karjuk és lábuk. Itt már bukik az elmélet, másrészt az izmok merevsége vagy mobilitása sem egyforma mindenkinek. Én például simán tudtam egyre lejjebb állítani a kormányt, van akinek fájna a háta egy idő után.

Ezért is ezek maximum irány mutatásnak jók. Például hiába írja egy gyártó nekem az adatlapján, hogy a 186 centi magasságomhoz L-es váz kell, amikor az átlagnál hosszabbak a végtagjaim. Így már XL kellene és jó alacsonyra is kell vágni a villanyakat nekem a hosszabb karjaim miatt. (Plusz még -16°-os a stucni is).

Bikefit meg gondolom ugyanúgy mint minden téren vannak profi és semmitérő felmérések. Ha számítógép számítja ki az adatok alapján, simán el tudom képzelni, hogy jó értékeket ad ki.

[ Szerkesztve ]

(#255011) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Két kisgyermek szállítására kinek, milyen módszer vált be? L-es méretű mtb váz, 29-es, 2 és 4 éves fiúkról van szó. A kisebbik 15 kiló kb, neki viszonylag könnyen találtam, a nagyobb viszont már 25 kiló, neki valamivel nehezebb.

Előre valami ilyesmit néztem, de ezt is csak 22 kg-ig írja, hátra jó lehet egy hagyományos ülés, ez később még jó lesz a harmadik gyereknek is.

Rövid távon mindkettőnek van gyerekbiciklije, futóbiciklije, de amíg nem tanulnak meg rendesen, szeretném őket vinni erre-arra.

Let the Zone take me if I am.

(#255012) Fall-N válasza kutga (#255011) üzenetére


Fall-N
veterán

Hát egy biciklin én nem vinnék egyszerre két gyereket. Rengeteg plusz súly. A nagyobbiknak vagy mindkettőnek vennék inkább egy "utánfutót", azaz vontatható cucc szerintem sokkal jobb. Neked is könnyebb lenne úgy hajtani.

[ Szerkesztve ]

(#255013) Toobee


Toobee
veterán

Karoo2 első tekerés, 3 éve Edge 530 használat után:
dög nehéz (lefittyen az Edge 530-hoz meghúzott tartó), akku nem túl jó (1,5 óra nettó, 2 óra bruttó 20%-ot merült navival, 45% fényerővel).
Viszont kifogtam egy hibás példányt, remélem, az akkut is érinti a dolog és a cseredarab jobb lesz. Nem működik a jobb oldali gombja, emiatt vagy azért mert a digitizer is szar össze vissza lépked magától. Videó a jelenségről. Gyakorlatilag használhatatlan ilyen formában. Ez a jelenség a rázkódással együtt fokozódik.
Maga a felület egyébként nagyon tetszik, olyasmi, mint mikor nyomógombos Nokia után kijött az iPhone 3G. Viszont, ha akkuban nem lesz jobb a cseredarab, akkor lehet, hogy inkább egy Edge Explore 2 lesz a dologból.
Navija egyébként sokkal jobb, mint az 530 Edge-nek, ha valaki sokat szeretne navigálni, akkor egy másik dimenzióként tudnám leírni.

https://barbieripnk.hu/

(#255014) fulton válasza Fall-N (#255010) üzenetére


fulton
addikt

Egyet értek hogy egyénre szabja, és igen más a végtag hossz stb.. változhat a "bevett" ajánlás de azért csak le gyártják a kerékpárokat bizonyos geókkal adott magasságokhoz, ez sem véletlen.

Ezek mellett azért számít ha egy geóról beszélgetünk a felső cső, + a stucni, azért meghatározza mennyire kinyúlós egy kerékpár. A stack meg még jobb képet kapsz mennyire agresszív lesz rajta a pozid.
Minden apróságba is bele lehet menni..reach.., a nyeregcső szög is számít, mert azonos felső cső és stucni hossznál, pl egy 71 fokos, és egy 73 fokos nyeregvázcsővel rendelkező geónál (ha a hajtókar hossz is azonos), az utóbbinál kinyúlósabb lesz a pozid.(attól függően mekkora nyereg magasság kell)

A csepelemről meg annyit, én járok vele, én érzem jó vagy sem, ha azt mondom nem kicsi, akkor nem az! :P

[ Szerkesztve ]

(#255015) itouchfan válasza fulton (#255007) üzenetére


itouchfan
senior tag

Azért ez is egy tudomány, nem lehet ennyire leegyszerűsíteni, ennél sokkal komplexebb dolgokról van szó ahogy előttem is írták (ízületi mozgékonyság, izmok állapota, boka és térd ízület anatómiája, stb). Ez nem azt jelenti hogy mindenkinek bikefitting kell, de azért na.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#255016) Dark Archon válasza kutga (#255011) üzenetére


Dark Archon
addikt

Előre csak ilyen 10 kilóig érdemes gyereket tenni, 3 éves koráig kb., vagy addig se. Nem látsz tőle, nehéz. Két gyerekre csak az utánfutó jöhet számításba szerintem.

Esetleg az egyiket vontatod a saját bringáján, másikat meg hátsó gyerekülésben. Csak találd meg azt a kombinációt, ahol a kettő nem üti egymást.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#255017) lsebestyen válasza Toobee (#255013) üzenetére


lsebestyen
addikt

Nekem ~7-8%-ot merül óránként, két szenzorral, 50% fényerőn.

(#255018) Toobee válasza lsebestyen (#255017) üzenetére


Toobee
veterán

Varia, Ion, pedálfordulat, sebesség, pulzusmérő, axs váltás + telefon, amihez kapcsolódik nálam. Ja, azt akartam még írni, hogy ugyan nem túl felemelő dolog ezt kiemelni poztívumként, de nagyon jól kezeli az értesítéseket is, tehát végig tudok olvasni egy e-mailt normálisan, megjeleníti a csevegőkben az emojikat is, stb. Munka miatt sajnos nekem fontos ez a része is.

https://barbieripnk.hu/

(#255019) lsebestyen válasza Toobee (#255018) üzenetére


lsebestyen
addikt

Igen, ezért emeltem ki, hogy nekem csak 2db szenzorom van, talán redditen csinált vlki részletes tesztet, hogy mennyivel fogyaszt többet, ha több a szenzor. Nem tudom mennyiket mész egyben, de ez ahhoz hasonló para, mint amikor belsőégésűről vált valaki elektromosra, aztán kiderül, hogy az esetek döntő többségében bőven elég, amikor meg nem, akkor is kicsi kompromisszum kell. Jelen esetben felrakni tölteni amikor megállsz 10 percnél többre.

(#255020) Toobee válasza lsebestyen (#255019) üzenetére


Toobee
veterán

Bárcsak tudnék annyit menni egyben, hogy gondot jelentsen az üzemidő. Mindössze annyiról van szó, hogy az 530-at hetente 1x elég tölteni 8-12 óra tekerés mellett, 3 éves akkuval. A Karoo meg új akkuval merült nekem 1,5 óra alatt 20%-ot, ezek nem túl jó kilátások a jövőre nézve.

https://barbieripnk.hu/

(#255021) Hasaggymeg válasza Fall-N (#255012) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

+1, szerintem is kockázatos 2 gyerekkel egy bringán. :F

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#255022) Ixion77 válasza kutga (#255011) üzenetére


Ixion77
őstag

Utánfutó a megoldás. Most még elférnek szépen ketten egyben, egy-két év múlva a nagyobb már megy a saját bringáján, később pedig már mindkettő. Azért is praktikus, mert alkalomadtán mást is lehet cipelni benne (pl. nagybevásárlás). Hátránya, hogy sok helyet foglal, nekünk ezért nem volt. Használtakat gyakran bagóért meg lehet kapni.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#255023) kutga válasza Ixion77 (#255022) üzenetére


kutga
nagyúr

Én is erre jutottam, máshogy nem nagyon lehet összehozni. Köszi mindenkinek.

Let the Zone take me if I am.

(#255024) Fall-N válasza Hasaggymeg (#255021) üzenetére


Fall-N
veterán

Arról nem is beszélve, hogyha nem visz egy gyereket sem, akkor le tudja akasztani. A gyerekülést nem szokta az ember le- és felszerelgetni senki, tapasztalat. Meg azért +30-40 kilóval a biciklit manőverezni sem egyszerű. Utánfutónál legalább a súlypont alul van.

(#255025) ZavaBalazs válasza Fall-N (#255024) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

micsoda? egy kattintás kikapni a konzolból a gyerekülést, nem vinném magammal sehova feleslegesen. én akiket üres gyereküléssel látok, azok nagyrészt vagy ovi-munkahely között vannak épp, vagy a gyerekülést táskatartónak használják, de persze van egy kevés olyan is, akit nem érdekel, hogy ezzel kemény wattokat bukik ;], és nem szedi le.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#255026) Fall-N válasza ZavaBalazs (#255025) üzenetére


Fall-N
veterán

Attól függ milyen fajta. Nekünk csomagtartóra rögzíthető van, gyorszáras, csavaros felfogatással. Ami vázcsőhöz rögzül az lehet gyorskioldós. Azért macera lenne állandóan csavargatni, egyszeűbb fenthagyni.

(#255027) ZolkoW válasza ZavaBalazs (#255025) üzenetére


ZolkoW
őstag

remélem, autón szállított biciklinél is mindenki leveszi, néha nézek nagyokat, amikor úgy utazik a gép,hogy rajta a gyerekülés is, amit egy kattintás lenne levenni :W
Megelőztek, de nekem is ott volt a határ, ahol 1 db gyermek elérte a hátsó ülés súlyhatárát, addigra azért nem volt már könnyű tekerni vele, de az őzek tetszettek neki a Vértesben ;)
(szóval szerintem is: inkább utánfutó lehet a jó, vagy vontatott bicikli a nagyobbiknál)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#255028) 6030D válasza ZolkoW (#255027) üzenetére


6030D
Ármester

Kedvencem autópályán tetőn a km óra, kulacs, nyeregtáska. :C
Ezer éve még haverokkal mentünk Fehérvárról a Vértesbe tekerni, hátul vittük a bringát vmi tartón. Muglik voltunk, így volt Mariko sárvédőnk (mást nem is lehetett kapni), persze leffentyűvel hátul, mert az racse, amit nem szedtünk le, és röhögtünk, hogy a menetszél eltekeri kicsit. Na, az sose lett utána egyenes. :)

Én sem raknék két bringás ülést, eggyel is tejesen más a mozgása a bringának. Ettől függetlenül múltkor azért rákanyarodtunk a pumpapályára, eléggé élvezte a gyerek (váz, meg az első leffentyűs sárvédő annyira nem). Az ott sétáló koreaiak meg videóztak, úgyhogy valahol biztos celeb vagyok. :DD

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#255029) ZavaBalazs válasza Fall-N (#255026) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ja, az nyilván más. mondjuk nálunk asszony csomagtartósához is csak 2 pöcök meg egy gomb kell, igazából alapvetően külön tároljuk mindig az üléseket, és csak akkor kerülnek fel, ha használjuk :D

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#255030) classic B


classic B
aktív tag

Sziasztok!
Múltkoriban túl sok olajjal kentem meg a láncot. :B Azóta azt vettem észre hogy az első és inkább a hátsó váltó vonalából néha lecsöppen egy pici fekete cucc (gondolom olaj).
Létezik, hogy tényleg a váltóból csöpög? Annyira nem értek hozzá sajnos, de vigyem be kerékpáros szervizbe esetleg, ahol megnézik? Vagy mit tehetek itthonról? :R

(#255031) parandroid válasza kutga (#255011) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Két gyerekhez vagy cargo bike, vagy utánfutó. Utóbbi (de inkább mindkettő) szigorúan bringaúton, járdán, én közútra le nem mernék menni velük.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#255032) Napfénysüti válasza Toobee (#255018) üzenetére

Nálam ilyen 8% merülés van óránként 4 szenzor plusz telefon párosítással. Varia, sebesség, pedálfordulat és pulzusmérő van csatlakozva. Ja és 30% fényerőn is bőven jó nekem napon is.

Més que un club!

(#255033) Toobee válasza Napfénysüti (#255032) üzenetére


Toobee
veterán

Köszi! Remélem, gyorsan jön a cseredarab és próbálgathatom tovább (r2-től rendeltem).

https://barbieripnk.hu/

(#255034) Ringman


Ringman
nagyúr

sram PC-1130 lánc valami brutálisan rozsdásodik az eddig használt kmc-hez képest, tegnap kint felejtettem az esőben, ma néztem rá.

---
na meg újra kell csinálnom a tubelesst is, 0-ra engedett az első kerék pár nap alatt 4 barról.

(#255035) Hasaggymeg válasza classic B (#255030) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ne vidd sehova, végy egy száraz pamut rongyot és töröld az egészet, váltókat, láncot fényesre, ami lejön az amúgy sem oda való, ami kell azt meg úgysem tudod kitörölni a csapok közül.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#255036) classic B válasza Hasaggymeg (#255035) üzenetére


classic B
aktív tag

Rendben, köszönöm a tanácsot. :R

(#255037) komlo654


komlo654
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni egy országúti kerékpárt és a segítségeteket szeretném kérni.
Most egy btwin riverside 500-as kerékpárom van amivel voltam már hosszabb túrákon is, viszont szeretnék egy kicsit komolyabban elkezdeni bicózni.

A kérdésem az lenne, hogy milyen kerékpárt érdemes vásárolni?
Használtan, vagy inkább újonnan?

Decathlonos Triban (RC 500) kerékpárokat nézegettem, nem tudom hogy azok mennyire érik meg ár/érték arány szempontjából.

(#255038) vhunor


vhunor
őstag

Kicsit későn indultam ma, kb. fél 6-kor kéne, de egész jó kört sikerült így is menni.

A Kask Valegro sisak 10/10-re vizsgázott, hihetetlenül jól szellőzik és kb. nem is érzem hogy a fejemen van. Nem hiába szeretik az ineosos srácok.

Kaja/pia ezen a távon: fél liter SiS izotóniás ital, egy liter kék Powerade, másfél liter víz, két banán, három energiaszelet, egy gyümölcspép, két rétes.

[ Szerkesztve ]

(#255039) mauimagic válasza Tin (#254996) üzenetére


mauimagic
aktív tag

A posztom lényege nem a bikefit szapulása lett volna, hanem hogy nekem nem kellett szinte semmit állítani a montin.

De az előző bringámat szenvedés volt belőni, kicsit hosszabb volt a reach, mint az ideális.

Először téged mérnek le, utána a bikefit bringán tekersz, nem a sajátodon, azzal nem is foglalkoznak addig. A végén derül ki, hogy "mennyire jó rád" a saját bringád, mikor arra "rámásolják" a kapott méreteket.

Ettől függetlenül ha valakinek nem kényelmetlen a bringája és nem az van, hogy pont 3mp kell még a dobogóhoz, akkor sok értelme montinál nincs szerintem.

Szerencsére ajándékba kaptam, bár ez gondolom nem ment meg utólag a mugliságtól, egy igazi profi nem ment volna el... :))

(#255040) mauimagic válasza Hasaggymeg (#255021) üzenetére


mauimagic
aktív tag

jajj nemá...itt 2+ kimaxolt CSOK-nyi pujával mennek, oszt egyse tűnik megrettentnek :DD

(#255041) fulton válasza Fall-N (#255002) üzenetére


fulton
addikt

Igen, én azért maradtam végül a 100-as nál, mert a 110-el nem volt az igazi a közép fogás, kényelmetlen volt hosszabb úton, kinyúlós volt.(vagy a másik opció lett volna hogy fentebb hozom a stucnit, de nem akartam felfele emelni a kormányt, így jött a rövidebb stucni)
Kicsit lett direktebb/idegesebb a 100-al a kormányzás, személy szerint a 110-el nekem jobban tetszett közép fogásnál, stabilabb volt (ott nem árt) viszont már megszoktam a 100mm-et is semmi bajom vele. Ha közép fogással megyek van hogy nagyobb kanyarban sem váltok fogást szélre, simán belemegyek, nagyobb tempónál mintha cérnán húznák úgy viszi. Kis sebességnél azért érzékenyebb a történet kanyarodáskor, ott azért szélre váltok.

600mm-es kormányt használok (nagyobb volt csak vágtam belőle).

[ Szerkesztve ]

(#255042) Tothgera30 válasza kutga (#255011) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Cargo bringa.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#255043) Ringman válasza Ringman (#255034) üzenetére


Ringman
nagyúr

felfújtam 4 barra, elmentem másfél km-t, ott másfél órát állt -> nulla bar. szerencsére van egy kis nano-kézipumpa a biciklin (felfújtam vagy 1-1,5 barra), balszerencse hogy merev és el is hajlítottam a szelepmagot :(((
mondjuk hazagurulva a kényelem 10/10 volt így :)

(#255044) Ringman válasza fulton (#255041) üzenetére


Ringman
nagyúr

rakj rá egy Ritchey Comp Kyote altbart, ott lehel előre nyújtózni. ha széles, le lehet belőle vágni

(#255045) koxkids


koxkids
őstag

Sziasztok!
Kicsit érdeklődnék, hogy munkába járáshoz ki milyen táskát használ? Nekem mindig cipelnem kell a laptopot is sajnos. Gondolkodtam csomagtartóra tehető táskában, de az poros, koszos lesz, utána nem venném a hátamra. Érdemesebb lenne pl Deuter táska, ami kimondottan jól szellőzik, és jól pakolható? Bringa amúgy egy Speeder 200..

Köszi!

(#255046) Hasaggymeg válasza mauimagic (#255040) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

A táska pántját már el is kapta a hajtómű, a következő kép már izgalmasabb lehetett. :DDD ...string bike. ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#255047) ZolkoW


ZolkoW
őstag

végre nem csak a szám jár, hanem meg is csináltam.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#255048) lsebestyen válasza komlo654 (#255037) üzenetére


lsebestyen
addikt

Nem rossz az RC500, de 300k-ból már elég jó használt bicókat lehet kapni, én biztos onnan választanék valamit. FB marketplace, FB országútis csoportokba lépj be, napi 2x csekkold le a csoportokat, így ki lehet fogni jó vételeket. Szervizek szívesen átvizsgálják neked némi pénzért, ha beviszed hozzájuk (időpontot egyeztetni azért érdemes).
Annyi, hogy mechanikus tárcsával nem vennék, akkor már inkább a felnifék.

(#255049) Ringman válasza komlo654 (#255037) üzenetére


Ringman
nagyúr

ha s-es méret jó lenne, akkor a nőinek nevezett, valójában unisex rc520 az 289k. [link]
papíron ez 173 cm-ig jó, valójában szerintem 175-178 cm-esig is (vagy 180-ig, ha olyan az ember testfelépítése), ez gyak. 53-as váz.

(#255050) fulton válasza Ringman (#255044) üzenetére


fulton
addikt

az mi, linket pls

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.