Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#179351) IMIIKE1998 válasza itouchfan (#179350) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Amiatt centizgetek, hogy merev villás bringa, így minél szélesebb, annál lejjebb tudom ereszteni a gumit. :)
De lehet bepróbálom az 57x559-et, hátha befér.

[ Szerkesztve ]

(#179352) Hasaggymeg válasza IMIIKE1998 (#179349) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nem ismerem ezeket...mint ahogy sok másat sem,hűséges típus vagyok. :D ...és igen,az a sugár és szélesség cm-ben.

jjeahh...na akkor már lehet gyűjteni jobb mobilra is a karbontéperdbúsztátütősegytizenkettőfóvardzseometrin kívül. :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#179353) IMIIKE1998 válasza Hasaggymeg (#179352) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Értem. Amúgy a hátsó keréknél mennyi helyet szoktatok hagyni a gumi és a váz között?

(#179354) woodworm válasza IMIIKE1998 (#179349) üzenetére


woodworm
veterán

Nem jön ki a matek, valami nem kerek az adatokkal. Az 54 mm az 2,1".

(#179355) stefi81


stefi81
tag

Olvastam hogy 180cm felett ajánlott a hosszabb hajtókar. (170mm-től hosszabb)
Én 184cm vagyok és mtb-nél egyértelműen írják hogy 175mm hajtókar ajánlott, de országútinál nincs jelentősége.
Ti mint mondanátok erre? Egyén függő?

Most egy 6600 szett van fent 170mm-el. Láttam használtan egy 6750-et 175mm és jó lenne kipróbálni, de ez már 11s. Van jelentősége 10s rendszerben?

(#179356) 6030D válasza IMIIKE1998 (#179289) üzenetére


6030D
Ármester

Na visszakerestem (4 év...), kiszedtél egy mondatot, de nem olvastad el az előtte lévő 70 hsz. előzményt. A kérdező egy fullyt akart cserélni crosstrekkingre, mert a mostani bringája nem halad. Erre írtuk neki, hogy amire cserélné, az nem jobb gép, inkább alakítsa a fullyt az aszfaltozós szokásához. És mivel a Rapid Rob volt rajta, amire azt írta, hogy nem halad, erre írtam neki, hogy az egy apró mintás gumi, mint a RK, ezért ha aszfaltozni kell, arra vegyen olyat.

Te meg vegyél Deestone-t meg Compass-t, biztos jobban fogják bírni, mint a 3/180-as Conti. :C :C :C Ja, és ne vegyél túl vastagot, mert bele fog érni a cipőd. :P

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#179357) ZolkoW válasza IMIIKE1998 (#179346) üzenetére


ZolkoW
őstag

ez valami sárguminak néz ki, te nem félterepet kerestél? A Landcruiserből 26-osban még azt hiszem, létezett 2.1-es is, azért ezt mondom, mert annak a mintáját ismerem. de kell lennie sok hasonlónak, CST-ben (mondjuk annak műanyagszerűbb az anyaga, páromnak vettem ilyet, kb 3e/db áron) is lekoppintották.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#179358) IMIIKE1998 válasza woodworm (#179354) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Ez nekem is fura volt. :F

6030D: Igazad van, tényleg. :D A Conti Sport Kinggel csak az a bajom, hogy állandóan defektet kap.

Zolkow: 2.1-56-559
Ebből ha lesz, meg is rendelem, ennyit megér.
Race King lett volna amúgy, de nagyon felment az ára.

(#179359) IMIIKE1998 válasza IMIIKE1998 (#179358) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

[link] A link meg lemaradt. :))

(#179360) xy.zsolt válasza stefi81 (#179355) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Én ugyan csak 178-9cm vagyok, de az előző bringán 175ös hajtókar volt és 52es nagytányér....most 172.5ös van és 50es tányér, 13-23as sorral. Amióta ezt használom azóta pörgetek...előtte az a kombó sok volt nekem erőben. A köv lépésem ismét az 52re váltás lesz, de a hajtókar marad. Szerintem alkat és tekerési stílus függő hogy melyik jön be neked....talán próbálkozhatnál te is a köztes 172.5ös méretűvel. De ezt tényleg csak te érzed.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#179361) dobolan válasza IMIIKE1998 (#179359) üzenetére


dobolan
senior tag

Continental RaceKing 2.2 shieldwall. Nekem bevált. Eléggé defekttűrő is.

[ Szerkesztve ]

(#179362) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

Jelentem leszedtem a könyöklőt....hivatalosan is off-season van nálam, vége a száguldásnak márciusig.

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#179363) xy.zsolt válasza xy.zsolt (#179360) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Szerk...tévesen írtam, régen volt a 13-23as fogsor....most 11-30 van. És a lényeg amit kiakartam fejezni az az hogy nagy jelentősége van a hajtókar hosszának.....pláne ha 2 méretet váltasz

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#179364) Napfénysüti válasza xy.zsolt (#179360) üzenetére

Nekem 172.5-ös volt az előző 50-es tányérral most meg 170-es hajtókar van 52-es tányérral és kb ugyanannyival pörgetem. Mondjuk emelkedőkön picit keményebb a mostanival menni.

Més que un club!

(#179365) 6030D válasza IMIIKE1998 (#179358) üzenetére


6030D
Ármester

Race King, meg Race Sport, de ez most lényegtelen... az egy prémium gumi, van DOT szám az oldalán, amiből kiderül, mennyire régi. Az mit mutat? (valami ovális besütésben 4 szám) Ha nem 7-10 éves gumi (és nem repedezett), én lehet, hogy előbb töltenék valami löttyöt a belsőbe, mint olcsóbb gumiba invesztáljak. Pénzben is jobb, meg az új 3000 Ft-os gumi sem a defektgátlásról híres.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#179366) xy.zsolt válasza Napfénysüti (#179364) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Akkor gondolhatod én miért nem másztam hegyre 52/39/30al és 13-23 fogsorral, 175ös hajtókarral :D Amit most te használsz az egy működő páros szerintem....bár 170es hajtókarom még nem volt.
Ha a fizikából tanultakat nézzük akkor a nagyobb erőkar/hajtókar könnyebb elmozdítást kéne jelentsen, de a tekerésre ez valahogy nem igaz :)

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#179367) Napfénysüti válasza xy.zsolt (#179366) üzenetére

Hátul amúgy egyaránt 11-28 sor van és volt, csak az előző 10-es a mostani meg 11 sebességes.

Més que un club!

(#179368) IMIIKE1998 válasza 6030D (#179365) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

:R
Holnap megnézem, valószínűleg nem új és bár nem kopott, látszik, hogy valaki megrendezte kemény terepen, több helyen van javítva, többek között ezért is volt ilyen olcsó.

(#179369) xy.zsolt válasza IMIIKE1998 (#179359) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Amikor tavaly nem volt outim akkor 26os montival, pont ilyen gumikkal mentem 39-40km/h-s tempót 5-6 km-en....igaz az enyémnek a futófelülete már kopottabb volt és 4.5 bar-ra volt fújva :D Szóval haladni bizonyos körülmények között ezzel is lehet....csak erőd és némi hátszél legyen. Viszont a 32Kmh-s 20km-es köröket bármikor tudtam, szerintem azzal te is kiegyezel?! Ja, és bár azóta csak itt használom boltba járni defektet még nem kaptam. Itt amúgy kapható is: [link]

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#179370) 6030D válasza xy.zsolt (#179369) üzenetére


6030D
Ármester

A nyugati határvidéken nem csak a kerítést lehet megenni, de körhátszél is van. Mindig. ;] :P :R

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#179371) xy.zsolt válasza 6030D (#179370) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Inkább körpofaszél :D Amúgy tényleg komoly tervezést igényel az útvonalválasztás....mert a szél szinte mindig fúj....általában már sikerül a kevésbé rosszat megcsípni, de van mikor rendesen ráfaragok. Az igazi állapotfelmérő 28km-es szegmensem papírsárkány alakú :) de még így is néha változik a szélirány menet közben...akkor van anyázás kint a pusztában :D

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#179373) szimpláncsak válasza jjeahh (#179344) üzenetére


szimpláncsak
tag

Nekem eddig ez volt a legszebb. Sajnos nincs túl jó telefonom (meizu m6 note). Azért a hangulatot remélem visszaadja. :)

(#179374) jjeahh válasza szimpláncsak (#179373) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Visszaadja :K . Az én mobilom sem sokkal jobb.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#179375) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

Srácok, tesztelte már valaki EZT.....lefagynak az ujjaim 6 fokban. A kamásli amit vettem csak 8-9 fokig és max 1.5 óráig véd a hidegtől. Most vettem sízoknit is, de szerintem ez sem fog csodát művelni :( A menetszél most sem fúj át mégis lehűlnek az ujjaim..... Ha legalább 2 óráig (max 60km) kitartana valami 0-6 fokban az jó lenne.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#179376) rétisün válasza xy.zsolt (#179375) üzenetére


rétisün
veterán

az a baj, az ilyen kamáslikkal, hogy akármilyen szélálló, meg vastag, meg amit akarsz, a stoplinál nyitott kell legyen, és annyi pont elég lehet ahhoz, hogy fázzon a lábad. esetleg a próbálj meg alufóliát tenni a cipőbe a talpad alá (itt olvastam, sose próbáltam)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#179377) polonic válasza cobranco (#179335) üzenetére


polonic
félisten

Nagyon szép helyek. Sokszor tekerek a lehetőségeimhez képest itt a bringa utakon.
Én Egerben nőttem fel. Minden vágyam Felsőtárkányba visszaköltözni. Remélem mihamarabb összejön.
És akkor kb kilépek a kertemből és ott az erdő. Lehet túrázni, bicajozni.

(#179378) bardi válasza rétisün (#179376) üzenetére


bardi
aktív tag

Én még egy vastag papírlapot tettem a cipő talpába a betét alá, nem mondom, hogy megváltás volt, de a 30-45 perces utamon nem a lábfejem fázott, hanem a bokám készült ki a hidegtől. Ja meg kamásli helyett az elöl lévő szellőzőnyílásokat leragasztottam, mint a sisakomon.

'92 Honda VFR 750

(#179379) jjeahh válasza xy.zsolt (#179375) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Mivel sokat tekersz, lehet neked is megérné egy téli cipőbe beruházni. Nekem 0 foktól -15 fokig megfelel, mivel te fázósabb vagy nálam, neked valszeg -5 és 10 fok között ideális lenne. Igaz, hogy drágák és nagyon nem mindegy milyent veszel, mert ha mellényúlsz, azokban is könnyen lefagyhat a lábad. De ha jót veszel, akkor teljesen más dimenzió lesz benne tekerni, mint egy kamáslival, még az is lehet, hogy egy jó nadrággal párosítva az offszezonból hirtelen szezon lesz :D .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#179380) IMIIKE1998 válasza 6030D (#179365) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Nos megnéztem és ezt a 2 többjegyű számot találtam rajta:
208417
c 256

Férőhely:
Nagyjából egy centi hely van még, most jelenleg 55-559 2.2 van benne. Merjem beletenni a az 57-559-et?

[ Szerkesztve ]

(#179381) xy.zsolt válasza rétisün (#179376) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Akkor gondolom mehet bele az olyan talpbetét is aminek alufóliás a talpa....köszi a tippet. :R Ma mondjuk nem fázott 9-10 fokban a lábam.....2 zokni, cipő, vékony nilon zacskó és kamásli. :)
Felülre egy aláöltöző viseltem amit most vettem Aldiban + a téli mez amit a napokban ajánlottam. Szuper volt érzésre és nem is lett csurom nedves az aláöltöző....a felsőm is csak nyirkos lett picit pedig gyenge esőben indultam. Mondjuk az is igaz hogy közepes, jóleső tempót nyomtam csak....innentől már ez lesz :)

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#179382) ZolkoW válasza xy.zsolt (#179381) üzenetére


ZolkoW
őstag

az igazi a téli cipő...nekem abban is fázik :D

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#179383) xy.zsolt válasza xy.zsolt (#179381) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Ja, és az is igaz, hogy ma itteni tekintetben szélcsend volt....szélben lehet ma is lefagyott volna a lábam

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#179384) Hasaggymeg válasza IMIIKE1998 (#179380) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Szerintem befér.

Más...itt a mai [link] ...és majdnem olyan sáros lettem mint jjeahh kolléga szkott lenni...közvetlenül bringamosás után. :D

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#179385) xy.zsolt válasza Hasaggymeg (#179384) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Én ugyan outon mentem de a kis eső miatt ennyi dzsuvát egész évben nem szedtem össze. Gondoltam is rá, hogy visszafordulok....aztán meggyőztem magam, hogy ne legyek már papírkutya :)

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#179386) Hasaggymeg válasza xy.zsolt (#179385) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Az meglehet rosszabb ennél is, a finom sárpermet szépen belep mindet, ruhát, vasat. :(

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#179387) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Van kedvetek egy képrejtvényhez? Valakinek megvan így sziluettről, hogy mi ez?


Na jó, tudom, bicikli, nyilván. Magas labda... Illetve hátha hajtásoldalról könnyebb:



Direkt tömörített kép, hogy ne legyen túl könnyű...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#179388) bardi


bardi
aktív tag

Ma már én sem bírtam, és elmentem tekerni egyet.
Elég nedves volt a talaj mindenhol, de nem az a brutál sár, persze pár dagonyát leszámítva, nem lett sokkal rosszabb a bringa, mint volt, de azért lemostam, 5 literes permetező, meg egy kefe lehozta a sár nagyrészét.

A hőmérséklet ilyen 10 fok körül volt, bent az erdőben nem volt vészes, egy síelős aláöltözet volt a rövidnadrág alatt, egy téli zokni, felül meg lidl-ben vett futó póló, fölötte meg decás RC500 átmeneti mez. Néha picit a kezem fázott, de amúgy elég volt, nyári kesztyű is. Egyedül pilisszentlélekben fagytam meg, amikor a zsákutcában gurultam lefele az erdőből, ott nagyon jól esett, amikor végre jött az emelkedő.

A végén a külsőbánomi úton tekertem, aki esztergomi annak ismerős lehet, és valami kutya a fűben túrta a földet. Ahogy elmentem mellette, megijedt, majd elkezdett utánam sprintelni... Szerencsére csak ilyen közepes termetű korcs volt, és le tudtam hagyni, de az ilyet a gazdájával együtt lőném fejbe. Jött szembe egy idős pár, azoknak szóltam is, hogy vigyázzanak vele, ők már azért nem voltak olyan fittek, hogy lefussák. Nem értem hogy lehet az ilyen kibaszott kutyákat póráz, meg megkötés nélkül kinthagyni, ez volt már akkora, hogy egy gyereket széttépjen.

'92 Honda VFR 750

(#179389) xy.zsolt válasza Hasaggymeg (#179386) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Hagytam rászáradni és így pont addig tartott lepucolni mintha 10ed ennyire lett volna koszos...2 lapátnyit söpörtem fel utána :)

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#179390) Hasaggymeg válasza bardi (#179388) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Roppant haragszom a kutyatartókra az elengedett,mindenhol kószáló,neveletlen állatok miatt,a kerékre és cipőre ragadt kutyasz@r miatt,a folymatos és immár tömbházak/társasházak folyosóján is mindennapossá vált kutyaugatás miatt,állataikat gyakran elhanyagoló,soxor csakis gyerekeiknek kedvében járás miatt,vagy éppen hirtelen felindulásból állatot vásárló,aztán azt az emberek elé helyező torzult értékrendű gazdik miatt,10+kg-os óriás mozgásigényű állatok kis udvarban,vagy társasházban tartók miatt,vagy éppen harcikutyát menőségből sétáltatók miatt...és még sorolhatnám.Tisztelet minden kivételnek,de engedélyhez kötném a kutyatartást és speciális eseteket leszámítva (ahova az idős,egyedülállók kisméretű kutyatartását is beleértem) súlyos adóval,és szomszédok beleegyezésének feltételével tenném egy felelősségteljesen átgondolt döntéssé ezt a ma annyira trendi kutyavásárlást. :((

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#179391) Hasaggymeg válasza xy.zsolt (#179389) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nem tudom,nekem az a kakaószerű,még a bovdenházak közé is rárakódó sárpermet nem szokott lejönni még nyomással sem,csakis dörzsölésre. :F

Más...odalett az optikai tyúning? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#179392) xy.zsolt válasza Hasaggymeg (#179391) üzenetére


xy.zsolt
őstag

A Focus már csak ilyen speckó sárpermet lepergető vázat gyárt :P

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#179393) ivana válasza Hasaggymeg (#179390) üzenetére


ivana
Ármester

+1 A halálom, hogy mostanság az a divat, hogy póráz nélkül sétáltatja itt Pesten a járdán. Vagy ha van is póráz rohadtul nem figyel oda mit csinál a kutya.

(#179394) ZolkoW


ZolkoW
őstag

Vótam, bár nem sokat.
Előtte elszerencsétlenkedtem az időt szereléssel, főleg olyannal, amihez nem értek :DDD

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#179395) bardi válasza Hasaggymeg (#179390) üzenetére


bardi
aktív tag

Megnyugtat, hogy nem csak én gondolom így, előző albérletem egy 4 lépcsőházas tömbház volt, és volt egy ember, aki csak kiengedte a kutyáját, had futkosson, majd utána órákig hallgattuk a kutya nyüszítését, mert a visszaengedés már nem ment. Mostani helyen legalább ezt nem kell hallgatni...
Érdekes amúgy, hogy eddig az erdőben túrázók kutyáival nem volt soha gond, egyszer egy vizsla akart összeugrálni, de az játszani akart, nem támadni. De a legtöbb ember csak eteti a kutyát, meg elviszi, hogy a dolgát végezze, és ennyiben kimerül az egész.

'92 Honda VFR 750

(#179396) Hasaggymeg válasza ivana (#179393) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Köszönhetjük ezt is nyugatmajmolásunk mesteri szintre való emelése miatt...USA elnökeinek kutyája saját f@szbükkfiókkal büszkélkedő kisebb világhíresség,a valóságshowk rendszeres "fűszere" a kutyus,ezekkel is mind azt sugallva,hogy akinek kutyája (kedvence) van az csakis jó ember lehet... :U Erről tanulmányok is készültek már,de azt nem olvassa a 7köznapi zember,ő csak felszerel házának minden egyes kurva helyiségébe egy-egy tévét,aztán eszi az onnan jövő sz@rt 2pofára.Ennek egyenes következménye pl az is,hogy lassan nincs kutyamentes étterem terasz ahol nyáron ne az állatokkal együtt kelljen enned.Tavaly nyáron a füredi Pazar [link] cukrászdában,ahol amúgy valami 1200 forintért vesztegetnek egy puccos sütit, nekem Friderikuszt kellett evés közben elviselnem ahogy szomszédos asztalnál kutyáját felemelve szagoltatja,nyalatja vele az asztalon felszolgáltakat, minap meg nagyírtáspusztai Orbán fogadónál azt hallgatnom ahogy kis futkározástól éppen megfulladni készülő franciJa bulldogját (na az még egy igazi természet csapása torzszülött valami! :Y ) nyugtatja teljes pánikban egy gazdi,hogy üljön már le mert az amúgy alapjáraton ismeretes,beteg hörögése kezdett haláltusaszerűvé válni.Áááá... :W

bardi...sokkal inkább kutyaszaratás megy itt mintsem kutyatartás. :U

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#179397) balazs1022 válasza parandroid (#179387) üzenetére


balazs1022
őstag

Szerintem valami Rockrider gép lehet. :)

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#179398) Hasaggymeg válasza ZolkoW (#179394) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Írj már valamit róla végre,mik a tapasztalatok,miben különbözik a kilencestől? :)

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#179399) cdl


cdl
senior tag

Úgy látom a legtöbben kiszabadultak :)
Én kezdek visszatérni a nyári menethez, tegnap 65 km.
Ma csalálátogatás gyanánt letekertem Tokajba, 93 km lett.
Így azért bejön a világ. Nem kellett kamásli, 15 fok volt egész nap.
0 szél, de nagyon szomorkás fíling volt. Azért jól esett az első 70 km, utána már elfogytam.

(#179400) DelArco


DelArco
aktív tag

Hello! Biciklis sisakvásárlással kapcsolatban szeretnék segítséget kérni az összefoglalóban nem láttam ezzel kapcsolatos ajánlást.
Nem vagyok hardcore bringás csak egy trekkingem van és főleg városi közlekedésre használom illetve kissebb túrákat tervezek.
Nagyjából 20 ezer forintot tudnék rászánni a dologra és az érdekelne hogy ilyan ársávban mik ajánlottak. Jöhetnek konkrét termékek, vagy márkák esetleg pár szó arrol hogy milyen technologiákkal felszerelt sisakot érdemes keresni.
Insportlineüban voltam bennt de ott csak gyereksisakok voltak. Hervist és Decathlont tervezem meg megnézni első körben.
Előre is köszönöm a segítséget!

Youth hides the key to salvation

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.