Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#187001) ZolkoW válasza Hasaggymeg (#186980) üzenetére


ZolkoW
őstag

amióta vannak 29-esek, azóta magas a versenyzőknek az eleje :)
Azt meg megelőlegezném neki, hogy azért akkora a kormány neki, mert azt érzi jónak.. a 680 nem is olyan rövid.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#187002) ZolkoW válasza 6030D (#186990) üzenetére


ZolkoW
őstag

Például az említett pozsonyi utcai boltban :) . Igaz, hogy engem ismer, de ha szépen megkéri valaki, szerintem másnak is..

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#187003) Hasaggymeg válasza Putyin90 (#187000) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Kerékpártól függ. Pl. erre elég, de erre már ez vagy ez is kevés lenne 20 percig otthagyni bárhol is.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#187004) Putyin90 válasza Hasaggymeg (#187003) üzenetére


Putyin90
senior tag

Erre a bringára kellene.

(#187005) Hasaggymeg válasza Putyin90 (#187004) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Arra elég lesz. :)

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#187006) parkr


parkr
őstag

Párizsban is remekelnek a kerékpársávokkal úgy látom [link]

(#187007) #75376384


#75376384
törölt tag

sziasztok

mivel kezdodik lassan a jo ido es talan ez a krva ho is elolvad, igy en is raulnek megint a bringara. az idei celokat kituztem. szoval azzal sincs gond. :D

viszont a legutobbi tekeres ota, ami vmikor novemberben volt par aprosagot javitani/orvosolni szeretnek a gepen. a legtobb ilyen altalanos alap dolog. egy valamit viszont totalis homaly. az elso teleszkop (vagy mi a hivatalos neve) rogzitese szinte teljesen elszallt, igy azt szerintem ujra huzalozni. mivel mint lathato modon nem megy a szakzsargon igy a yt kereso se sokat segit. tudnatok valami leirast, videot javasolni, ahol ezt ertheto modon elmagyarazzak?

koszi. :)

sajnos a szervizzel nincsenek jo tapasztalataim es szeretnem magam is megtanulni ezeket, mert anyagiakban is jobban kijovok.

(#187008) bardi válasza #75376384 (#187007) üzenetére


bardi
aktív tag

Szerintem a lock out-ra gondolsz, ami kb merevvé teszi a villát, ha nincsen szükség arra, hogy mozogjon.

'92 Honda VFR 750

(#187009) Hasaggymeg válasza #75376384 (#187007) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Milyen teló?...amúgy egyszerű mint a faék, úgy kell becsípni a bowdent, hogy az a kar beakadásakor pont koppra húzza a tárcsát (akármit) mely rögzíti a telót.

parkr...ott ki a polgi, Nöel Gregory? ;]

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#187010) #75376384 válasza bardi (#187008) üzenetére


#75376384
törölt tag

igen arra. most hiaba rogzitem ugyanugy rugozik tovabb.

#187009 Hasaggymeg: valtozatlanul o

[ Szerkesztve ]

(#187011) Hasaggymeg válasza #75376384 (#187010) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ha nem csúszott meg a bowden, vagyis koppra tekeri a tárcsát és a teló mégis rugózik, akkor jó eséllyel annyi neki. Jobbik eset, ha kizárásnál úgy látod tovább tudnád forgatni azt a tárcsát mert akkor csak újra kell csípni a bowdent mert pl. megcsúszott a csípésben.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#187012) xy.zsolt válasza Napfénysüti (#186912) üzenetére


xy.zsolt
őstag

tegyél bele belsőt te is ;]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#187013) Hasaggymeg válasza xy.zsolt (#187012) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Na látod, erre nem is gondolt! :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#187014) #75376384 válasza Hasaggymeg (#187011) üzenetére


#75376384
törölt tag

azt hiszem ertem. :D es azt hol latom, hogy milyen hatarok kozott kepes mozogni? hogy valoban nem e lazult csak meg? korabban probaltam rajta huzni, de olyan keves "felesleges" kabel volt es persze a veget vedo kis kupak is megadta magat, hogy teljesen szetfodrozodott az egesz es eselytelen megfogni. bar attol tartok meg kell mutatnom egy hozzaertonek is, mert ez igy bajos lesz.

az annyi neki alatt azt erted, hogy egy komplett villa? remelem nem. :) mibe tudott cirka felev alatt tonkre menni?

[ Szerkesztve ]

(#187015) #75376384


#75376384
törölt tag

Bocs a dupla miatt. Közben leugrottam kellerbe megnézni.

[ Szerkesztve ]

(#187016) Hasaggymeg válasza #75376384 (#187014) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Én úgy szoktam, hogy fellazítom a becsípést, a karral kiakasztom a villát majd megfeszítem a bowdent és úgy csípem be, hogy a tárcsát kézzel közben koppra a rugó ellenébe fordítom. A Rock Shoxnál gyerekjáték mert olyan gyenge annak a tárcsának a rugója, hogy hidegben úgy kell unszolni forduljon már vissza. :U Ha ki van rojtosodva a bowden vége, akkor valószínű megcsúszhatott és már nem akasztja ki a kar, ami a jobbik eset. Fillérekért van bowden amit méretre vághatsz majd szorítasz a végére egy ilyent a kirojtosodás ellen.
Szerk. első körben fogd a bowden végét és meglazítva kicsit az a szorító csavart, kiakasztott telókarral forgasd el a tárcsát koppra mikozben húzod a bowdent a csípésben, majd koppon csípd újra rendesen. Ha utána műxik, akkor szerezz be gyorsan bowdent és véget, majd cseréld azt a kirojtosodott sz@rt. ;)

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#187017) #75376384 válasza Hasaggymeg (#187016) üzenetére


#75376384
törölt tag

oke azt hiszem ertem. millio koszonet.

elvileg jovo hettol nyitnak a boltok es megint lehet nem csak letfontossagu dolgokat is venni. akkor elugrom es bevasarolok. a netes rendelest nem yoloznam meg igy latatlanban.

de ha jol ertelmezem nekem is csak kilazult. mivel ameddig lockolja (lathato hogy kb 2/3), akkor erezheto, hogy nehezebben megy be, viszont van benne igy is egy eleg massziv jarat lezart allapotban is.

egyebkent ez mitol tud tonkre menni? igaz estem vele parszor, de egyszer se kapott ugy utest a jargany meg semmi.

azert azt nem tagadom nagyon varom, hogy iden vegre leolvadjon a magasabban fekvo reszekrol is a ho es lehessen menni megint a hegyekbe tekerni. :D

[ Szerkesztve ]

(#187018) Hasaggymeg válasza #75376384 (#187017) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Tönkre tudtommal egy lezárt állapotban kapott brutális ütéstől mehet, de ebben nem vagyok biztos, Runner tudja. Így megcsúszhat rossz becsípéstől, a végzáró hiányától meg rojtosodik. Amúgy használhatod addig is kizáró nélkül is, csak hintázik egy kicsit (vagy nagyon mint enyém :DDD ). Ha cseréled hagyj vagy 4-5cm-t rajta tudd rendesen megfogni kézzel is ha állítanod kell. Amúgy meg ha van elég ház rajta akkor abból vágva akár még ez a bowden is elég lehet, attól függően mennyi fölösleges ház van rajta és mennyire hosszan rojtosodott ki.
Szerk. bowdenvágó, vagy némi ügyesség (előre levágni pl. éles vésővel) fog kelleni szépen elvágni a bowdent, ellenkező esetben már vágásnál kirojtosodik. :U

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#187019) ivana


ivana
Ármester

Na sikerült cserélni az acor csapágyat bikefunra. Ezerszer normálisabbnak néz ki amúgy annak ellenére, hogy egy ezressel olcsóbb.

(#187020) Napfénysüti válasza xy.zsolt (#187012) üzenetére

Nem szeretnék. Bár az első szervizben mondták hogy belsőssel meg tudják csinálni. De ezzel meg totál bukta a tubeless előnye amire nem is két forint volt átállni. :N

Més que un club!

(#187021) laskr99


laskr99
addikt

Sziasztok!

Már inkább ide írok. Esetleg valakinek van pajszer féle dolog gumi leszedéshez? Egybe felnis 10 colos roller gumi, nem vállalják gumisnál, szerviz meg nincs ilyenkor :O Sajna hétköznap sehogy se jó :W

Mi kis biciklis leszedővel próbálva se jutottunk semmire..

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#187022) ivana válasza laskr99 (#187021) üzenetére


ivana
Ármester

Ez motoros szerelő vas, próbálkozz a motoros topikban. A gumis nem értem miért nem vállalja. Babetta, simson szerszámkészletbe is van ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#187023) laskr99 válasza ivana (#187022) üzenetére


laskr99
addikt

Azt mondta pici a kerék és nem fér a gépbe :( A nagy vasat meg azt mondta nem jó hozzá :W

(#187024) bringasisti válasza laskr99 (#187023) üzenetére


bringasisti
őstag

Ahol szereled a gumit az ellenkező oldalon közepre kell nyomni és a második videót nézed kerékpár műanyag cucc a szerszám

BENEFON DELTA--------N8

(#187025) laskr99 válasza bringasisti (#187024) üzenetére


laskr99
addikt

Az is hosszabb volt mint a mienk vagyis kb 1.5x hosszabb, az rövid volt sajna amivel mi tudtuk volna, akinek csináltuk nem szükséges az ilyen, a felni ketté szedhető. :W Az enyémnek meg egy az egész

[ Szerkesztve ]

(#187026) jjeahh válasza Hasaggymeg (#186984) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Pedig vannak ott beteges grammbuzulások ezerrel: [link] :DDD

vzarmo: Ha nem a bovden a ludas, akkor 99% biztos vagyok benne, hogy kevés már az olaj benne és azért nem lehet lezárni, enyémmel is ez volt legutóbb a gond. Szerintem kell neki egy felső láb szervíz, keress rá youtube-on, sok videó van. Szinte szerszám sem kell hozzá, a Rockshox oldalán megkeresed a pdf manual-t, megnézed milyen és mennyi olaj jár bele és leszervizeled. Meglepően egyszerű móka, ha szoktál a bringán ezt-azt javítgatni, szervizelni, akkor a teló szervizelése is menni fog.

Más: méghogy tavaszodik, ma is csak egy túrácskára futotta a közelben :U (neménvagyok a képen.) Remélem jövő héten ide is megérkezik végre a tavasz.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#187027) FerNandor válasza parkr (#187006) üzenetére


FerNandor
őstag

Ezt egy igazi elmeroggyant tervezhette meg.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#187028) xy.zsolt válasza jjeahh (#187026) üzenetére


xy.zsolt
őstag

még hogy tavaszodik....szerintem a medvék is anyáznak, hogy a múltkori napsütés miatt nem mentek vissza aludni a barlangba. Ma egy rövid körön ráfagytam a karbonra. Hogy pusztulnának a meteorológusok is...ilyen kamu szakma nincs még egy. Tavaszig egy métert sem tekerek többet :W

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#187029) jjeahh válasza xy.zsolt (#187028) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Na, a múltkor én is megfagytam, mert nem vettem fel széldzsekit, de attól még azóta is tekerek :D . Néha nagyon ritkán nekem is sikerül alulöltözni. De gondolj arra, hogy nyáron meg megfősz a levedben, mégis kimész újra és újra ;] .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#187030) xy.zsolt válasza jjeahh (#187029) üzenetére


xy.zsolt
őstag

engem meleg még csak egyszer zavart....46fokban a 17%os hegyre :D Melegben még senki nem fagyott meg :)

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#187031) parandroid válasza xy.zsolt (#187028) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én idén ma tekertem kint először. Kellemes 15-16 fok volt, nap hol sütött, hol nem, tartósan árnyékos helyeken azért még az aszfalt is trutyis, illetve azért ha lemegy az aszfaltról, azért durva sár van. Mindenesetre örülök, hogy a montit vittem, kapott 4 bart mindkét kerék, aztán zümmögtem az aszfalton.

Mindenesetre felüdülés a görgő után, most érzem, hogy milyen kegyetlen dolog, hogy soha nem állhatsz meg a tekeréssel, max csak pillanatokra. Kint egyszerűbb haladni, még MTB-vel is. Szóval jöjjön csak az a jó idő!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#187032) INTELligent válasza Runner_fxr (#186580) üzenetére


INTELligent
senior tag

Most esett le, hogy erre még nem is válaszoltam. Nagyon köszi, ma is tanultam valami újat! :R :R :R

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#187033) Hasaggymeg válasza xy.zsolt (#187028) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Én is nagyon vártam a mai napot mert jó időt mondott, de már este elszálltak reményeim mikor az amúgy nem előrejelzett eső megérkezett, mely aztán még ma délutánra sem teljesen száradt fel. :(

peterkeT...megengedett egyáltalán annál a guminál a 4 bár? :Y

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#187034) xy.zsolt válasza parandroid (#187031) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Ártani biztos nem ártott a görgőzés ;] de majd meglátjuk mennyit használt. Drukkolok

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#187035) rushty válasza parandroid (#187031) üzenetére


rushty
senior tag

Itt meg még nyitva van a sípálya [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#187036) parandroid válasza Hasaggymeg (#187033) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Max 4,5 bar van ráírva, direkt megnéztem.

xy.zsolt: Alapozós pulzus kezd alakulni, ma 115 volt az átlag (mellkaspánttal mérve), igaz, ez most csajos kör volt, és csak olyan 200m szint, meg egy jó része Frankfurtban, sok lámpázással. Viszont jósok volt az állóra fékezés, meg a kigyorsítás, mert tömve volt minden lehetséges séta-, és kerékpárút, szóval állandóan szlalomozni, meg előzgetni kellett. Amúgy eddig valami 20 híján 3000 km-nél vagyok idén, szóval valamit csak fejlődök lassan. Nyáron csinálhatunk egy felmérő kört, megnézzük hogy megy tavalyhoz képest. ;)

rushty: Itt semmi nincs nyitva, lockdown van. Frankfurtban pl maszkban tekertünk, mert kötelező.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#187037) Hasaggymeg válasza rushty (#187035) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Na de minek kell Antit ezzel bosszantani most, he?! :(( ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#187038) Tothgera30 válasza Runner_fxr (#186975) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Elhasználódást kizárnám, legrosszabb esetben is fél évet használhatták. A dugattyúkat mivel érdemes olajozni? Szervizben jelezték hogy kicsit túl kell majd tölteni, mert nyomáspontja stabil lett, de még mindig hosszú az üresjárata. Viszont az első az betonbiztos lett, már apró fékezésnél is blokkol és kellemesen rövid a fékkar üresjárata, talán M6000-hez képest a háromnegyede.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#187039) ZolkoW


ZolkoW
őstag

Eszembe jutott, mitől van sár eső nélkül: persze hogy az olvadástól. És képen sokkal böszmébbnek tűnnek ezek a gumik, mint élőben. Jól megleszünk a Rocket Ronnal, igaz, hogy ez a sár nem a terepe, de kb. minden másra jónak tűnik.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#187040) Hasaggymeg válasza ZolkoW (#187039) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Jól fent van a gumi azon a dzsudin, kimozogta rendesen. :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#187041) Runner_fxr válasza Tothgera30 (#187038) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Fékolajat szoktam használni, fültisztító pálcikával érdemes, mert ha cseppented rá, az túl sok és utána még egy csomó ideig pumpálja ki majd a felesleges olajat a dugattyú mellett, sokáig kell tisztogatni. Ki kell pumpálni a dugattyúkat, megkened, majd visszatolod.

#187017 vzarmo Ahogy fentebb írják a fórumtársak, vagy a bovdened nincs rendesen meghúzva, vagy kevés az olaj a csillapításban, ezek miatt szokott rossz lenni a lock általában. Persze előfordulhat egyéb meghibásodás is, tömítések, vagy magának a csillapító egységnek a meghibásodása. Ha állandóan le van zárva, terepen is, az hosszútávon nem tesz jót, ez okozhat még meghibásodást, mert túlterheled a csillapító egységet és a tömítéseket.

[ Szerkesztve ]

(#187042) jjeahh válasza ZolkoW (#187039) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ha jól látom az első gumi többet nyom a mérlegen, mint két Race King RaceSport :D . De azért kipróbálnám milyen az élet 2.8"-en.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#187043) 6030D


6030D
Ármester

A Garmin 130 akksim kezdte megadni magát, ezért keresni kellett megoldást. Mivel nincs hivatalos szerviz (értsd: ha itthon vetted, cserélik a gariidőn belül, ha kifutottál belőle, akkor cserélik újra, ha befizeted kb az árának a 2/3-át), ezért a gugli segített. Találtam két boltot, akik hirdetik az akksicserét, és a GPS zone-tól jött is a válaszlevél egyből, hogy 17e Ft + 2 nap (munka + ragasztó száradási idő). Ma mentem érte, kérdeztem, hogy ez gyári akksi? Nem, a gyári 180 mAh ez meg 300 mAh. :C Szóval öröm, bódottá, holnap próba.
Egyébként bármit tud cserélni, és a boltban is sok kütyü van. Részemről ajánlott. :K

Az egyik gomb egyelőre nem klattyanva működik, ez remélem javul, de legalább is használható marad.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#187044) Qlux


Qlux
tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy mennyire megbízható Canyon oldalán a méret kalkulátor? Mert nekem a 171cm-hez xs meretet jelol, de kicsinek erzem. Valaki rendelt már tőlük?

(#187045) ZolkoW válasza Hasaggymeg (#187040) üzenetére


ZolkoW
őstag

Ez a kép jobban mutatja az igazságot, de amúgy ja, most nem is volt vele bajom. Így, 75 psi-vel :)
(gondolom összerakás után nem toltam vissza le)

Jjeahh: mértem annó, de nem tudom pontosan, 1 kiló körül rémlik. A hátsó 910g, mindegyik 2.8-as.

Kis sárpofozó: valszeg sokat megfogott a becsúszóra fröcsögő sárból, de a rögzítésre szánt lyukakat le kell ragasztanom, mert azokon keresztül is betalál..

[ Szerkesztve ]

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#187046) Runner_fxr válasza Qlux (#187044) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Egy méret kalkulátor soha nem lehet tökéletes. Pontosan milyen bringát néztél? 171cm-hez XS valóban nagyon kicsinek tűnik. Inkább az M-et gondolnám, talán S, de ez nagyon típus és egyénfüggő.

(#187047) Qlux válasza Runner_fxr (#187046) üzenetére


Qlux
tag

Őt néztem ki: [link]

(#187048) Runner_fxr válasza Qlux (#187047) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Mekkora a belső lábhosszod? Így elnézve a geometriát, M biztosan kiesik 171cm-es magassággal. XS és S között lehetsz ebből a modelből, az dönti el, hogy milyen hosszúak a végtagjaid. Én pl világ életemben M-es montikkal mentem, mert mindig azt ajánlották mindenhol a gyári ajánlások a 178 centimhez, meg ezt szoktam meg, de rá kellett jönnöm, hogy az L az én méretem, mert hosszúak a végtagjaim. Persze ezek a póló méretezések nagyon félrevezetőek lehetnek, mert ez is modellfüggő, az adott geometria a mérvadó mindig. Én úgy gondolom ha az átlépő nem gond, talán a nagyobbat venném, tehát S. Meg ha jól látom az S-től nagyobb a kerék is, alatta 27,5".

[ Szerkesztve ]

(#187049) rétisün válasza Qlux (#187044) üzenetére


rétisün
veterán

rendeltem, az ajánlott S-es méretet én jónak érzem a 176 centimhez. (outi)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#187050) Hasaggymeg válasza ZolkoW (#187045) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Erről jut eszembe...olyan mintha a pumpám csatlakozója nem érné el a szeleptűt, így mikor rácsatlakozok még semmi, majd mikor pumpálom felfele akkor kezdi mutatni a telóban a nyomást ami durván túl kell mennie, hogy kezdje belenyomni. :F ...majd nem tudom a gombbal sem visszaengedni, mert szinte egyből mind elmegy.☹ A Manitoura feltettem és azonnal láttam a nyomást...aztán lehet a pumpám vacakol. :F Egy biztos, éspedig az, hogy az ajánlott 105PSI helyett most van vagy 120. :U

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.