Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133001) Zsohi válasza Massmurderer (#132996) üzenetére


Zsohi
őstag

Az egy legendas freeride vaz, de mai szemmel nezve rettenetesen elavult cucc es mocsok nehez. Az ara se tunik nekem eleg jonak ha atszamolom, persze europban eleg ritka lehet. Szerintem ha eleg kitarto vagy egy kicsit tobbert mar talalhatsz akar egy Nukeproof Scalp vazat is, angliban nagyon sokat eladtak beloluk.

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#133002) RaiZka válasza ny.janos (#132979) üzenetére


RaiZka
tag

sima taposo mindenhol van, attol ne felj. Opcionalisan volt SPD tobb helyen, a Treknel volt egyik oldalon taposo a masikon spd. Ha jol emlekszem a Bianchinal mondtak hogy minden van. Sikerult is belehabarodni a Bianchi-campa parosba :)

(#133003) flash-


flash-
veterán

üdv

a Velotech ultra 750 lámpát az ajánlásotokra megvettem,
az lenne a kérdés hogy mit applikáljak a tetejére hogy a szembe jövőt ne vakítsa? ti ilyen esetben mit alkalmaztok?
ha lefeleé fordítom akkor is vakít, ha mégjobban akor meg már túl közelre vetül a fény,ezért gondolkodom azon hogy valamit a tetejére tennék:)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#133004) Hasaggymeg válasza flash- (#133003) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Szerintem azt nem lehet megoldani,egy lámpa vagy vakít,vagy nem.

(#132990) IMIIKE1998...mi az,hogy jónak tűnik?! Hosszúság,szélesség,súly? Amíg ezek közül egyiket sem tudod nehéz megítélni jó-e neked egy nyereg...de még ha meg vannak adva ezek az adatok,akkor sem könnyű.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#133005) Hasaggymeg


Hasaggymeg
Topikgazda

Eddig tartott a vajúdás,úgy döntöttem,hogy választom a járt utat járatlan helyett,így ugyanazt a BBB Vanguard nyerget rendeltem meg.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#133006) jjeahh válasza Hasaggymeg (#133005) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ou. Ez is jól néz ki, csak a szokásos német/uk webshopokban tudtommal nem kapható. Én a fabric scoop shallow-al szemezek már régóta, nagyon tetszik, csak a súlyát kéne lenyeljem :D

Más: Shimano-nak kb minden második fékkarja lötyög egy picit, ezért rázós terepen zörög. Szerintetek lehet oda valamit applikálni amitől picivel jobban szorulna vagy valami? Sajnos nem csavarral van összerakva, így meghúzni sem lehet :U

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#133007) 6030D válasza jjeahh (#133006) üzenetére


6030D
Ármester

266 g 50 euróért nem rossz. 200 g alatt 2x-3x ennyibe kerül kb.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#133008) StLui


StLui
veterán

Tegnap rendeltünk egy kis cuccot gyereknek bike24-ről húsvétra, és elfelejtettem, hogy erre várok a stans lötyivel, és így azt nem rendeltem :W

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#133009) jjeahh válasza 6030D (#133007) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Az az elite, én a sport-ot néztem :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#133010) Toobee válasza StLui (#133008) üzenetére


Toobee
veterán

Kölcsönözök, ha szeretnéd. Kb 3/4 falkonnal van még.

https://barbieripnk.hu/

(#133011) StLui válasza Toobee (#133010) üzenetére


StLui
veterán

Köszönöm :R Egyelőre pumpálgatok, egy túrát kibír mindig, és lehet utánatöltöm a maradékát a fél literből a btwines cucnak :) (most néztem, már nem is kapható dekában, ebből nem mintha akarnék többet :D )

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#133012) 6030D válasza jjeahh (#133009) üzenetére


6030D
Ármester

Annyi szirszart rendelsz feleslegesen :D , +20 eurót megérdemel a s*gg*d, és a szíved is megnyugszik.

StLui: én nem kevergetném, lehet, hogy rosszabb lesz, mert összeáll, vagy szétválik és nem tömít. Mi a gond végül is? Az hogy van benne, csak kevés, és nem rendeltél, vagy amit rendeltél a gyereknek, ahhoz kellene, hogy összerakd?

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#133013) IMIIKE1998 válasza Hasaggymeg (#133004) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Sanszos, hogy kemény, mivel outi nyereg, a szélessége nekem 135 mm-től már jó. Persze élőben is meg fogom nézni. A súly meg nem zavar. :D

(#133014) jjeahh válasza 6030D (#133012) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ha most elárulnám miket tervezek hamarosan rendelni... :DDD . Megint egy rakás vackot drágán, mondjuk érdekes dolgokat, amikről a topikban sincs sok tapasztalat, majd ha megjött és összeraktam beszámolok :B

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#133015) Hasaggymeg válasza jjeahh (#133006) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nekem keskeny a scoop,évi ~400 óra sok lenne egy kényelmetlen nyeregben...amúgy szélessége (és ára) ellenére meglepően könnyű a BBB. Ami a fékkart illeti én szinte mindig rajta pihentetem mutatóujjaim,talán 20+% mászásnál nem,egy rövid időre,de akkor 5-7-el óránként nem igazán zörög...vagy csak nem hallom a kínlódástól. :U

(#133008) StLui...utólag nem csapják hozzá,még kiszállítás előtt? Én írnék nekik.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#133016) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Hát gyerekek..néztem ezt-azt bicok terén,DH gépek elég vonzóak,de aztán ahogy néztem,nem csak megvenni kell,hanem költeni is rá.Kb. ott lennék vele ha megint újra elkezdenék crossozni,csak ép tekerni kell :DDD Inkább nem.Marad az a paripa ami van,csak szépen felújitom.Nem ér annyit nekem egy össztelós bico,meg ha veszek egy márkásabbat.Szóval marad az ami van.

(#133017) StLui válasza 6030D (#133012) üzenetére


StLui
veterán

Nem kevergetem, még most is az első btwines feltöltés van benne

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#133018) StLui válasza Hasaggymeg (#133015) üzenetére


StLui
veterán

Sajnos ezt nem tudom lelevelezni velük, kivárok, majd lesz valami legközelebbre is.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#133019) 6030D válasza StLui (#133017) üzenetére


6030D
Ármester

Ja, azt hittem Stans van már benne, és arra akarod rátölteni a btwin-t. Abba töltsd bele ami megvan, biztosan jobb lesz, csak már kifújta egy részét, vagy megszáradt.

Ha küldesz egy rendelésszámot privátban vagy viberen, szívesen rákérdezek a bike24-nél.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#133020) ZolkoW válasza StLui (#133018) üzenetére


ZolkoW
őstag

némely webshopban automatikusan adott a lehetőség a még le nem zárt rendeléshez hozzácsapni dolgokat.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#133021) Hasaggymeg válasza 6030D (#133019) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Megelőztél,de rendben van így,elvégre téged vendégel meg minden esősebb napon. ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#133022) trialboj válasza jjeahh (#133006) üzenetére


trialboj
őstag

Nekem az elixir 5 fékkarjai lötyögtek nagyon, zavaró is volt terepen, én úgy oldottam meg hogy két feszes befőttes gumit raktam a fékkar belső részére, ami a kormányhoz feszítette. Ez nem befolyásolt semmit, viszont pont annyira megfeszítette a karokat hogy ne lötyögjön többé. A befőttes gumit idővel gumírozott zsinórra cseréltem, ami fekete, és onnantól nem is veszi észre senki, beleértve téged sem, hogy hackvelve van :Y

(#133005) Hasaggymeg
Lehet én is tovább kellene kísérletezzek, de már annyi modellt kipróbáltam és egy sem volt különösebben jó 50km után.
Amit linkeltél megpróbáltam volna, de az árát, látva, és hogy milyen randán néz ki az általad linkelt képen az a fényes fekete közép rész, tuti felejtős + az ezüst pálcák sem mutatnak túl jól. [itt] jól mutat, de gondolom csak a stúdió körülmények miatt.

Nekem amúgy ilyen van Selle Italia Q-Bik Flow , kemény mint a kő, minimális szivacs van rajta. 21 euró volt, mikor még nem ilyen horror áron számolták. Én azért vettem meg mert nagyon sok pozitív értékelés volt róla az oldalon. Senkinek nem ajánlom, szerintem rövid és hosszú távon is kényelmetlen.

Volt ilyen SQlab 611 Active TiTube nyergem is, ami drágább újonnan mint az első bringám volt :)), na ezen 10km-t nem bírtam ülni, hiába olvastam végig a csoda weboldalukon a csoda technológiát, amit belepakoltak, gondoltam ez majd stimulálja az agyam hogy elhigyje hogy ez hű de milyen profi cucc. Talán 50 éves koromra én is találok egy nyerget, amivel el lehet menni egy százast, komolyabb fájdalmak nélkül.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#133023) jjeahh válasza trialboj (#133022) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Kösz! Nem értem pontosan hová raktad a gumit, de megpróbálom én is valahogy felrakni, hátha segít.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#133024) tacto


tacto
aktív tag

Nincs valakinek tippje egy csak tarcsas alu vagy acel 26"-os merevvillara? 1 1/8 klasszikus, ejtöpapucsos. Honnan, mit? Bar attol tartok, hogy ez amolyan uri hobort kategoria. :B Azaz, ha van os, draga?

[ Szerkesztve ]

(#133025) Hasaggymeg válasza trialboj (#133022) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Randaaaa??? :(( Nem igazán figyeltem fel az ezüst színű pálcákra,de azt tudom,hogy volt nekem festett fehér és fekete is és jó ocsmány mikor az kezd lekopni,nem beszélve arról,hogy nem is fogja rendesen a festékes pálcát a nyeregbilics...legalábbis nekem nem fogta. :F A fényes rész nekem is jobban testszene matton,de hát valamit valamiért. Eddigi legjobb nyergem,és szerintem elviselhetően "randa". Itt enyémen is.
Más...bár kissé nyújtott,de jópofa ez a videó,szeretem Christofer Walkent. :C

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#133026) ivana válasza tacto (#133024) üzenetére


ivana
Ármester

Szerintem akkor jársz a legjobban, ha szerzel 2000Ft-ért egy vfékest és Hunorral átalakíttatod tárcsásra.

(#133027) xy.zsolt válasza trialboj (#133022) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Ha stimmel az ülőcsont távolsághoz a nyereg szélessége még akkor is a nyereg beállításán IS sok múlik....én most tesztelem az enyémet. 110km volt a hétvégén...az utolsó 20km-en erősebb szembeszélben kormányra könyökölve tekertem. Addig semmi bajom nem volt a beállítással, de mire haza értem úgy lezsibbadt a "szerszám", hogy fél óráig (!) nem tudtam fiú vagyok e vagy lány. Szóval még van mit állítani....el kell találnom pontosan, hogy minden testtartásban komfortos legyen....szóval kb a lehetetlent :D Na, ezzel csak azt akartam mondani, hogy lehet jó a nyereg ha tényleg jól van beállítva...ha meg nem akkor lehet bármilyen drága és márkás...ezért nagyon sok időt kell szánni a tesztelésre mielőtt lemondunk róla...miliméterenként ha kell!

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#133028) 6030D válasza Hasaggymeg (#133021) üzenetére


6030D
Ármester

:) Várunk a quick service-re.

Na egy kérdés, addig. Jól gondoljuk, hogy felesleges megvenni a fecskendőt, amikor fele annyiért van után tölthető kis flakon, amivel ugyanúgy be lehet nyomni a szelepházon keresztül? Az nem számít, hogy pontosan nem lehet kimérni, mert 2x59 ml pont jó lesz nekik kerekenként.

(#133025) Hasaggymeg: nem videó a link, szerintem.

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#133029) StLui


StLui
veterán

Segítségért, ötletekért kaptok egy kis mókát, ma két éve dobtam föl ezt a videót, bunny gyakorlás :D (sajnos csak face)

Egyelőre nem készítek videót a látványos fejlődésemről :D

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#133030) StLui válasza 6030D (#133028) üzenetére


StLui
veterán

Köszi, még itt is kérdezel helyettem, nem csak ahol nyelvi problémákkal küzdök :D :B

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#133031) 6030D válasza StLui (#133030) üzenetére


6030D
Ármester

Sőt, kimostam az esőkabit gépben, és semmi baja nem lett! :C

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#133032) StLui válasza 6030D (#133031) üzenetére


StLui
veterán

Már megérte odaadni :D

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#133033) jjeahh válasza 6030D (#133028) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ugyan még nincs tubeless-em, de szerintem jól gondolod, pont ma láttam egy régebbi Seth's Bike Hacks videóban, hogy ilyen kis üvegből tölti a szelepbe a tejet.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#133034) ZolkoW válasza 6030D (#133028) üzenetére


ZolkoW
őstag

Nekem pont van egy ilyen fecsi a kosárban, ugyanis a Conti lötty nagyon nehezen jön ki még a saját flakonjából is, ha kicsit össze van sűrűsödve, nem hogy még be is menjen azon a pici lyukon. De a Stans folyadékot nem ismerem, lehet hogy azzal nincs ilyen gond.
De várjuk a beszámolót erről :)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#133035) gabro0 válasza xy.zsolt (#133027) üzenetére


gabro0
őstag

Betétes nadrág volt rajtad?

(#133036) xy.zsolt válasza xy.zsolt (#133027) üzenetére


xy.zsolt
őstag

megmosolyogtató az mikor megveszik a 200g-os nyerget 25-30ezer+ forintért aztán felraknak a bringára 100gr-os kulacsokat...pedig a 50-60gr-os is kb ugyanaz az árkategória :)

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#133037) xy.zsolt válasza gabro0 (#133035) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Még jó hogy.... pearl izumi...nem gyenge. Már 11 éves, de nagyon jó.....addig fogom hordani még le nem foszlik rólam :)

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#133038) trialboj válasza jjeahh (#133023) üzenetére


trialboj
őstag

Ehun van a kép, ez a v0.1, de már ez is megoldotta, innen csak az esztétikára kell figyelni. A sima gumi nem jó, mert lerohad hamar, de ha nincs más az is megteszi pár hétig.

(#133025) Hasaggymeg
Ok, kimentem megnézni az enyémet, ez élőben jobban mutat, mint a linkelt képen, de összességében elég bután néz ki. Elismerem a tied jobban mutat :P (az emlékezetemben elegáns vékony nyeregnek gondoltam a sajátom)

(#133027) xy.zsolt igen igazad van, a szélesség jó kell legyen, de a beállításra annyira nem figyeltem eddig, legyen vízszintes és ok. Most kicsit előre billentettem. Nekem is elzsibbadnak a fontosabb dolgok odalent, de pont hogy mászásnál, vagy aszfalton, ha nagyon sokat megyek, valami valahol nyom, már teljesen előre toltam, most lehet majd lassan vissza fele kell próbálgatni.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#133039) ZolkoW


ZolkoW
őstag

..mert meguntam,hogy elég kéthavonta (se) pumpálnom, végre ki szeretném használni a műhelypumpámat :D

[ Szerkesztve ]

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#133040) 6030D válasza xy.zsolt (#133036) üzenetére


6030D
Ármester

500 ml vagy 750 ml? :D

ZolkoW: hol vetted?

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#133041) jjeahh válasza trialboj (#133038) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Wow :DDD . El is felejtettem amúgy, hogy neked volt ilyen bringád is.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#133042) xy.zsolt válasza 6030D (#133040) üzenetére


xy.zsolt
őstag

pl egy 750ml-es Elite fly kulacs 2000ft és 58gramm....

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#133043) Hasaggymeg válasza xy.zsolt (#133027) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Lekönyökölve nem ugyanaz kell mint felülve.

6030D...görgetni kő.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#133044) ZolkoW válasza 6030D (#133040) üzenetére


ZolkoW
őstag

bike24

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#133045) Colos1 válasza Colos1 (#132888) üzenetére


Colos1
őstag

Amíg ti eszetlenül bicajozgattok, én továbbra is itthon üldögélek, mert még mindig nem tudom eldönteni, hogy melyiket vegyem meg :) :O

Szóval, Cube Nature Exc Allroad, emellett az szól, hogy kinézetre nagyon tetszik.

Merida Crossway 300 de még ez is beleférne a rá szánt költségvetésbe, ha tényleg jár hozzá az árának 5%-ig ajándék, mert az pont kiteszi a sárvédő szettet meg a kitámasztót. Emellett az szól, hogy egyrészt ez is tetszik, másrészt ahogy elnézem, ennél ésszerűbben spóroltak, mert azokkal az alkatrészekkel csökkentették az árát, amelyek kevésbé kapnak terhelést. Jobbnak tűnik a váltója, a teleszkópja, viszont a hajtóműve már nem annyira.

A kettőnek a vázgeometriája is különbözik, a Meridának hosszabb a felsőcsöve és magasabb a kormányfej magassága, valamint alacsonyabban van a középcsapágya. A Cube viszont magasabb nyeregvázcső hosszal rendelkezik. Viszont fogalmam sincs, hogy ezek mit befolyásolnak.

Valakinek ötlet, vélemény, tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#133046) 6030D válasza xy.zsolt (#133042) üzenetére


6030D
Ármester

Az jó, de 27 g-ért nem cserélem le a 490 Ft-os High5 kulacsokat. :)

Most mindenki méregeti a kulacsát, mi? :P Főnök úr meg várja, hogy megérkezzenek az újak, és postolhassa, hogy az övé csak 54 g, mert 550 milis. ;]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#133047) jjeahh válasza 6030D (#133046) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Erre sosem gondoltam, hogy a kulacsot is meg kell mérni :DDD . De ahogy elnézem az enyémek "brutál" nehezek, az egyik 80g, a másik 105g, igaz ez 1 litres.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#133048) ivana válasza Colos1 (#133045) üzenetére


ivana
Ármester

Ahhoz képest, hogy mennyibe kerülnek ezek a felszereltségek röhejesek. A két merida között egy váltó a különbség, meg a gumik. Egyik se ér 30k-t. 10 sebi XT váltót nem tudom honnan kotortak.

Mindegyiknek idióta hajtása van, ami nem integrált és nem is négyszög ez baj. Filléres suntour telók. Tourney agyak, azoknál lejjebb már csak a Joytech van.

A cubeon az AXA lámpák jó cuccok, plusz az agydinamó is hasznos.

Én nem értem ezeket, hogy tudják eladni, montin és outin ennyiért ezerszer jobb feszereltségek vannak, plusz a monti is könnyebb.

(#133049) Colos1 válasza ivana (#133048) üzenetére


Colos1
őstag

Egen, azt néztem én is, de az MTB azért nem jó, mert nincs rajta magasabb áttétel - a jelenlegi bicajomon is 48/38/28 és 11-28 -as lánckerekek vannak -, és kell ez az áttétel, ha nem terepen megyek. (Bár, ha kiengedik a közeli állattelepen azokat a qrva kutyákat, akkor ott is jól jön :((( :D )
Az outi meg szétesik, ha végigmegyek valamelyik közeli földúton. (Vagy én esek szét...)

Namost vehetnék montit, vagy outit, amit átalakítok az igényemnek megfelelően, de gyanítom nem oda jönnék ki, mintha vennék egyet ebből a kategóriából...

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#133050) jjeahh válasza Colos1 (#133049) üzenetére


jjeahh
nagyúr

A 48-at elöl a 11-es hátsó fokozattal ki is használod? Szerintem montin egy 40T nagy lánckerék kb. bárhová elég, de nem ritka montikon a 44T sem, annál nagyobb nekem nem kéne, mert annyi erőm nincs :D
Anno a haverom is építette magának a montiját, vett rá asszem szintén 48/38/28 hajtókart, mert nagyrészt aszfalton teker és gondolta így jobban halad majd, de azóta már meg is bánta. Egyrészt ő sem tudja montin kihasználni a nagytányért, másrészt hiányzik neki a 22T, mert mászáskor megdöglik, harmadrészt látszik, hogy a monti vázát nem erre találták ki, a nagytányér szép lassan elfűrészelte a láncvillát :D

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.