Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25001) Gyufaaa válasza Balazska15 (#25000) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Decathlon-t keress. 3.5k újaonan a wireless km óra. Vagy tesco gazdaságos vezetékes. Az is mutatja amit kell. Az kb 1-2k...

(#25002) Balazska15 válasza Gyufaaa (#25001) üzenetére


Balazska15
senior tag

Ennyiért inkább vennék használtan vezetékes, fénykorában 8-10e körülre árazott kicsit komolyabb órát, tescos kilőve, Decathlon-t megnézem! Köszi a tippet!

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#25003) Runner_fxr válasza Rottweiler89 (#24998) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Értelek, de 150k-ért újonnan csak sport mtb-ot lehet venni, ami a vadulást nem igazán fogja bírni.
Persze kinek mit jelent a vadulás, ez is sokat számít. Ha egy vadulós össztelós bringát akarsz, akkor a 150k nagyjából egy vázra lesz elég. Az is csak használtan.

(#25004) Zola007


Zola007
veterán

Hát gyerekek, járogatom körül-körül ezt a fitness/országúti témát már egy ideje, de botrányos, amit a használt piacon kapni lehet. :W
Olyan régi, lenyúzott sz.rokat árulnak egyesek, hogy pofám nem lenne eladásra bocsátani. :(
A végén tényleg az lesz, hogy veszek 80-lrt egy új Csepelt, aztán majd idővel lesz belőle valami olyan amilyet eredetileg szerettem volna.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#25005) zoli03


zoli03
őstag

Rodi Airline Evo-ra mekkora a legszélesebb külső, amit fel lehet rakni? 13,6 mm a belső átmérője, a táblázatok maximum 25 mm-es gumit ajánlanak rá. 28 mm-essel használható hosszútávon?

(#25006) #16729600 válasza D.Orion (#24988) üzenetére


#16729600
törölt tag

Ez a nyüves montegrappa argo nyereg mekkora hiánycikk...Se Németben,se itthon Ausztriában sem M.o-on nincs sehol raktáron. Ebay,Amazon szintén nuku.Gondoltam veszek egyet,mert kiválóak a vélemények róla, de nem gondoltam volna,hogy ilyen nagy slágertermék.

(#25004) Zola007 Vegyél Sportdirect-ről egy Everlast -ot,csak 300 Euro és egész kellemes darab,még itt Ausztriában is megnézik a bringások ( mondjuk lehet,hogy azért,mert ekkora hulladékot még nem láttak ) :D
Amúgy tényleg egész kellemes darab.....

[ Szerkesztve ]

(#25007) rétisün válasza Balazska15 (#25002) üzenetére


rétisün
veterán

én pl. egy sigmát (~4.5 k) cseréltem le tescósra kb. 1 hónap után, mert a sigma addig bírta. a tescós meg már lassan egy éve megy.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#25008) glacious válasza bigdady (#24987) üzenetére


glacious
addikt

40%-os akció van ma a hervisben, esetleg körülnézhetsz.

(#25009) gergo5991


gergo5991
őstag

kellys majestic
Helló, vélemény erről a bicikliről? 2009 es kellys majestic, a képek alapján egész jó állapotban van.

[ Szerkesztve ]

(#25010) Zola007 válasza #16729600 (#25006) üzenetére


Zola007
veterán

netről nem rendelnék, mert a méretválasztás nekem elég problémás, kissé aránytalan a láb-kar hossz
illetve elég feltűnő egy jelenség, valami egyszerű szürke(drót)szamarat akarok venni

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#25011) lefkosia


lefkosia
őstag

A világ legdrágább kerékpárja. Sok értelme van :D

The Truth Is Out There

(#25012) gergo5991 válasza gergo5991 (#25009) üzenetére


gergo5991
őstag

irtak alapján 172 cm es user használta a biciklit ( lehet akkor ez a vázméret 19,5 jó lessz a 175-176cm-emnek), 450km-t ment, aztóa 2010 óta pihent a bicikli azt irják,
ST First Platinum, 100mm, air / OCR2 Lockout villával (2009) - ez nem tudom mennyire jó, valahol azt irják jó, valahol meg hogy rakat fos

gyorsan kéne valami vélemény, mert lehet lefoglalnám, mert tényleg nagyon jó állapotunak néz ki a képen

(#25013) Zola007 válasza gergo5991 (#25012) üzenetére


Zola007
veterán

19,5 kellysem van 183 centihez.
gyári 120mm-es stucnival nekem hosszú
175 centihez inkább 18-18,5es váz kellene vagy rövid stucnira kell majd cserélned (~ 70mm)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#25014) Runner_fxr válasza gergo5991 (#25012) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Felső cső hosszt kéne megmérni, de szerintem hosszú lesz ez neked. 175 centihez kb 545-555mm-es felső cső hossz az ajánlott. Nagyjából a 18"-as váz lenne jó neked.
Egyébként meg az, hogy kép alapján valami jól néz ki, még nem minden, látatlanban semmilyen használt bringát ne foglalj le. Azt meg kell nézni, igaz e amit állítanak. Hajtás kopottságát ellenőrizni, vázat átnézni, csapágyakat stb.

(#25015) Vanir válasza gergo5991 (#25012) üzenetére


Vanir
veterán

Nem bírom megállni, mert már sokadjára látom: LESZ, és nem LESSZ.
:DDD

(#25016) wolfman válasza lefkosia (#25011) üzenetére


wolfman
veterán

SImán ott hagyhaod bárhol, met ha elviszik, hajtóvadászat indul a tettes ellen és nem végzi jó bőrben. :)

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#25017) Rottweiler89 válasza Runner_fxr (#25003) üzenetére


Rottweiler89
aktív tag

Sport monti is jó lenne... Vagy brutálisra alakítom a mostani bicajomat az árból... De tény,hogy akarok egy másikat,amit teljesen én építek fel,a semmiből kiindulva. Amikor bicajozok,"féltem" a jelenlegit,de ugyanakkor szeretnék kicsit eltérni a szokásos biciklizéstől,és mennék komolyabb,nehezebb terepre,szerintem te is érted,mire gondolok.

Üdv: Rottweiler89

(#25018) Maximum1 válasza Zola007 (#25004) üzenetére


Maximum1
őstag

Decatlonban van ez a példány, sokat nem írnak róla, de sajna élőben sem lehet látni mert soha nincs készleten.
Többször próbáltam elcsípni de nincs.

Még amit tudok ajánlani és láttam élőben is az a Neuzer Courier DT, szigorúan a 2014-es modell! jobbak a cuccok rajta, de a Tesztbájkon az első írás pont ezt a típust írja le..
Ez a antracit cián színnel rendesen jól nézett ki, én itt Pesten 86ezerért láttam.
Aluváz, Conti UltraSport,Claris cuccok, ennyit simán ér, kérdés hogy tetszik e élőben.

(#25019) fpeter07 válasza lefkosia (#25011) üzenetére


fpeter07
veterán

Azt mondod, hogy nem hajtanád meg?

(#25020) lefkosia válasza fpeter07 (#25019) üzenetére


lefkosia
őstag

na jó, amíg elvinném a zálogig kipróbálnám :DDD

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There

(#25021) Runner_fxr válasza Rottweiler89 (#25017) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Én értem, de te nem akarod megérteni, hogy 150k az egy olyan összeg amiből nem lehet olyan kerékpárt se kompletten venni, pláne nem összeépíteni ami nyugodt szívvel ajánlható komolyabb terepre, vadulni, csapatni, vagy ahogy te fogalmazol kicsit eltérni a szokásos biciklizéstől.
Ha egy valamire való össztelós új bringát akarsz venni, ami arra van amit leírtál, akkor kb innen indul a történet: Giant Trance 4, ami ez alatt van árban és össztelós új bringa, azokat nem igazán szabad megvenni. Ez alatt merev vázasban érdemes gondolkodni.

Milyen bicajod van most? Nem biztos, hogy megéri arra költeni annyi pénzt, inkább eladni és hozzátenni az összeget.

[ Szerkesztve ]

(#25022) ígyvanferi válasza Maximum1 (#25018) üzenetére


ígyvanferi
addikt

A "fitness" (utálom ezt a szót, illetve inkább azt, amit manapság jelképez, képvisel) bringák gyakorlatilag egyenes kormányos országútik?

(#25023) Zola007 válasza ígyvanferi (#25022) üzenetére


Zola007
veterán

gyakorlatilag igen, de valamivel erősebb felépítmény (mint a CX), nehezebb, szélesebb gumik, egyenesebb üléspozíciót
legalábbis aki sport célra veszi, annak kb így néz ki. Itt tekintsünk el a divatirányzatoktól, mert ott aztán lehet a végtelenségig majomkodni.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#25024) gergo5991 válasza Runner_fxr (#25014) üzenetére


gergo5991
őstag

Gondoltam rá, hogy holnap vagy még a hét folyamán elmegyek megnézni kirpóbálni felülölni rá. A csapágyakat meg így igen bele nyulni megnézni nem hiszem hogy lenne rá lehetőség. Gondoltam szemmel átnézem repedéseket meg egyebeket kutatva, váltót megnézem jól teszi-e a dolgát, meg a villa jól rugózik-e mármint hogy meg-e renedsen a lezárás is. A váz nemtudom jó-e lessz, meglátom kényelmes-e lessz a pozició rajta, amúgy meg a széles kormány nemtudom mennyire fogna zavarni, eddig dirt bicón jó széles volt :)

Villárol vélemények?

(#25015) Vanir: igen igen, keresgélek meg találok de még mindig nem találtam meg az igazit.

(#25025) Maximum1 válasza ígyvanferi (#25022) üzenetére


Maximum1
őstag

"Miért jó ötlet ez? Manapság már sokan vannak, akik gyerekként terepgumis kerékpárokon nőttek fel, és esetleg 30 vagy akár 40 éves koruk környékén gondolják úgy, hogy sportolás céljából az aszfalt mellett teszik le a voksot........"

Gyönyörűen megfogalmazta a srác /Takács Tamás/ ebben a tesztben.

[ Szerkesztve ]

(#25026) Runner_fxr válasza gergo5991 (#25024) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

A csapágyak átnézését nem is úgy gondoltam, hogy ott szétszeded. :D Csak megnézed kotyog e, forog e rendesen, nem szorul. Vigyél magaddal egy mérő szalagot és mérd meg a felső csövet, csőközéptől csőközépig. Ha 555mm-nél jóval hosszabb mondjuk 570-575 körül, akkor már biztos nagy lesz, de persze próbáld ki, ülj rá. Egy lánc nyúlásmérőt sem ártana vinni magaddal, kb 1000 ft-ért lehet venni, amúgy is hasznos dolog ha van egy olyanod. A lánc nyúlását ránézésre nem fogod látni, és ha az megnyúlt, akkor abból következtethetsz arra, hogy sokkal több benne a km mint amit állítanak. Illetve Lánc + sor csere kapásból. Azt az rst villát nem ismerem, de az rst nem egy nagy eresztés.

[ Szerkesztve ]

(#25027) dqdb válasza Runner_fxr (#25026) üzenetére


dqdb
nagyúr

[geometria]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#25028) gergo5991 válasza Runner_fxr (#25026) üzenetére


gergo5991
őstag

Már csak egy villa vélemény kéne, irtam sms-t az eladónak, hogy mikor lett ez fotózva, hogy mostanában, vagy még 2010 ben amikor meglett véve, mert a kazettán semmi olajfolt, a féktárcsán pici nyomok, a felnin semmi sár vagy homok maradvány, szerintem még a héten megnézem, igen tetszik, remélem sms-ben alá támasztja, hogy még idén lett ez fotózva, akkor minden faxa lenne :)

(#25029) Runner_fxr válasza dqdb (#25027) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

A 600mm-es horizontális hosszúságból következtetve a tényleges biztos meg van vagy 570-575mm. Szerintem ez már hosszú lesz a 175 centihez.

(#25030) fpeter07 válasza Runner_fxr (#25014) üzenetére


fpeter07
veterán

Én 172 cm-el megyek majdnem 600 mm-es vízszintes felsővel megyek. Sportos bringa. A felsőcsöve erősen slopingos megoldású.

(#25031) mert_csokis


mert_csokis
senior tag

Estét!

Szerintetek ez megéri az árát? Ennyiért egész korrektnek tűnik.
[link]
A 20"-os méret nem nagy 175cm-es magassághoz?

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#25032) gergo5991 válasza mert_csokis (#25031) üzenetére


gergo5991
őstag

én most mértem, 177 vagyok ( hurrá magasabb 2 centivel mint 2 éve ) na mind1, a 20-as váz szerintem már nagy lessz a 175cm-hez, hát én a 19,5 miatt parázok, akkor te 20 as vázzal inkább rettegjél ( viccelek, de amúgy igen :P )

áááááh izgulok, szerdán/ csütörtökön megyek megnézni a biciklit, addig le lett foglalva, haverral megyek, aki ért a biciklkikhez :)

[ Szerkesztve ]

(#25033) Because


Because
őstag

ki, milyen bringát vett a Hervis 40%-os akciójában? :DD

szóval akkor ha én pl. egy ilyet: [link] berakok előre, akkor a mostani hátsó 7 sebességemmel működni fog?

[ Szerkesztve ]

(#25034) Balazska15 válasza Because (#25033) üzenetére


Balazska15
senior tag

Működni :) Majdnem egy éve használok 1*7 sebességet, elől 42T, és tökéletesen teszi a dolgát! Más kérdés, hogy harmadjára cserélek elől tányért, mert "kinövöm" az áttétet! Lassan hátul kell kisebb, fogszámmal kezdődő koszorúra cserélnem, mert elől szerintem hülyén nézne ki a nagyobb!

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#25035) 313313 válasza Because (#25033) üzenetére


313313
addikt

Előfordulhat, hogy monoblokot/közép tengelyt cserélned kell

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#25036) mert_csokis válasza gergo5991 (#25032) üzenetére


mert_csokis
senior tag

Igen, én is erre tippeltem.
Nem értem, miért nem lehet kisebb vázakkal építeni ilyen gépeket.

Esetleg tudnátok mondani olyan oldalt, ahol hasonló stílusú, olcsó bringákat lehet nézni?

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#25037) lsebestyen válasza lsebestyen (#24961) üzenetére


lsebestyen
addikt

Na, túléltük mind a hárman :D Grat :C

(#25038) troland26 válasza Because (#25033) üzenetére


troland26
őstag

MOst morfondírozok , de nagyon , mert ez a bringa a webshopban [link] 164k + van egy 20%-os online kupon is így elkezdtem megcsinálni a megrendelést kíváncsiságból , hogy a már amúgy is akciós árból engedi-e levonni a 20%-ot ...és engedte . Szóval , ha megrendelném 132k lenne a bringa +7,5k a szállítás ...nem tudom szerintem ennyiért nem igen kapnék vállalható 27,5 mtb-t .

(#25039) hoffman_ válasza troland26 (#25038) üzenetére


hoffman_
nagyúr

140-ért újonnan ez egy simán vállalható vétel. fejleszthető alap, ha idővel jobban rákapnál.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#25040) glacious válasza Because (#25033) üzenetére


glacious
addikt

Annyira túl vannak árazva, hogy 20% kedvezménnyel is a piaci ár felett kapható a legtöbb bringa, de ez ugye várható volt.

(#25041) Gyufaaa válasza glacious (#25040) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Mint ahogy minden "nagy üzlet" akciójában, bármit is vásárolsz. Előbb felviszik az árat, hogy utána "akciózni" tudják.

(#25042) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Vannak most jó vételek használtan XC/AM kategóriában 250k körül L-es vázmérettel (20-21")?
Jó vétel alatt XT-t értek - vagy ilyen szintű Sram-ot - és fox felfüggesztéseket - vagy szintén ilyen kaliberű egyebet.

Ilyenre gondolok, ez a váz nagyon tetszik, de sztem kicsi a 186 centimhez.

[ Szerkesztve ]

(#25043) hoffman_ válasza Teasüti (#25042) üzenetére


hoffman_
nagyúr

ááá, dual shock, tűzre vele :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#25044) Teasüti válasza hoffman_ (#25043) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Mi a baj vele? Nálam jól szolgál. :P
Leszámítva, hogy olyan széles, alig férek el tőle a kormányon.
Mondjuk biztos méregdrága, ha egyszer hozzá kell nyúlni, vagy cserélni...

(#25045) #16729600


#16729600
törölt tag

Na ma legyűrtem a 2 hegyet estefelé,amin múltkor a második egyharmadánál meghaltam.Igaz kellett hozzá egy kis elmeklinikai őrület is.Miután nem sikerült a hegyen feltekerni,másnap kinyomtattam a képét és kiraktam a falra és naponta leköptem + szidalmaztam,párom szerint ez a bringázás teljesen elvette az eszemet.:) MA padig visszafelé az úton arra gondoltam,hogy a hegy megölte anyámat,kiszúrta a lányom szemét, micróban meggrillezte a páromat és turmixgéppel ledarálta kutyámat és magamban szidtam a jó édes k.anyját :D Így is majdnem beledöglöttem,de sikerült.Mondjuk a sikertelen próbálkozás óta,reggel megyek egy 8.6 km es hegyes szakaszt, késő délután meg egy 17 km es sík+enyhe kaptatós etapot.Igaz mire hazaértem annyira elfáradtam,hogy a páromnak kellett kinyitnia a Gösseremet,mert csak nézni tudtam a dobozát:)

(#25046) Tüzi válasza Balazska15 (#25000) üzenetére

itt nézzél, én is innen vettem a vdo-t, és teljesen jó.

(#25045) szunya1:
Olvastam/hallottam már párszor, hogy egy hegyre felmenés kb hatszor-nyolcszor annyir ér mint a síkúti tekerés.
Csak azért ésszel, mert edzetlen szervezetet hamar megszakítod mint a hatos anyát.
Inkább menj fel nyugiban, és napi 1-2 másodpercet javíts az idődön... szerintem többet érsz el vele.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#25047) Tüzi válasza hoffman_ (#24996) üzenetére

[link] :D
nem egy miniszoknyás plázapicsa :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#25048) hoffman_ válasza Tüzi (#25047) üzenetére


hoffman_
nagyúr

az igen :) belevaló jányka. nem nagyon ismerek bringás csajszit sajnos :( az az egy-kettő pedig aki néha teker, annyira kis ügyetlenkék, nem merek rájuk nézni sem, nehogy elessenek. ezen az arányon lehetne mit javítani...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#25049) #16729600 válasza Tüzi (#25046) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nálam az , hogy sikerült feltekernem az másnak lehet,hogy egy tragikomikus lassított felvétel lenne.Visszafelé a 2 hegyen a legnagyobb áttétekkel nyeregből kiállva kézzel is húzva-szenvedve irtó lassan poroszkáltam.A cél az volt ,hogy megállás nélkül oda-vissza tudjak tekerni és hogy ne a hegy nyerjen.Másodpercek meg idő nem számított csak a túlélés :)

(#25050) Runner_fxr válasza hoffman_ (#25048) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Az a baj, hogy ritka a montis csajok között az aki amúgy jó csaj, pedig nem lenne rossz egy ilyen barátnőnek, aki nem sz@rja össze magát egy kis terepezéstől. :) Vannak jó csajok bringán, de azok olyan kis ügyetlenkék mint ahogy mondod. Meg vannak azok a montis csajok akikben semmi nőiesség nincs.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.