Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180451) Mezga Aladár válasza rétisün (#180450) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Én biztos nem keverném.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#180452) bringasisti válasza rétisün (#180450) üzenetére


bringasisti
őstag

Simán keverhető

BENEFON DELTA--------N8

(#180453) szimpláncsak válasza FerNandor (#180446) üzenetére


szimpláncsak
tag

Tefal serpenyő is megromlik, nem tudtad? ;]

(#180454) Ébri


Ébri
senior tag

Sziasztok! Sisak alá húzható sapkából melyiket ajánlanátok? Decathlonba jutottunk el, ott bicaj részlegnél nem találtunk semmit, sí részlegnél meg úgy láttam, a sielőknek nincs fülük, de legalábbis addig nem értek le.

(#180455) polonic válasza Ébri (#180454) üzenetére


polonic
félisten

Üdv!
Pl ez. Ilyenünk van. Teljesen jó, lelóg a fülre is oldalt.

(#180456) Hasaggymeg válasza Ébri (#180454) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Én dekás csősálat használok...igaz ma már nem tudta megfogni a vizet a fejemről. :U [link]

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#180457) Ébri válasza polonic (#180455) üzenetére


Ébri
senior tag

Köszi, és nem egy méret mindenkinek!

(#180458) Ébri válasza Hasaggymeg (#180456) üzenetére


Ébri
senior tag

:) Köszi! Amennyit mi megyünk, nem hiszem, gondot okozna neki. De múltkor tényleg semmi normális bicajos felszerelés nem volt délpesten.

(#180459) atti29 válasza Ébri (#180454) üzenetére


atti29
tag

Szia.
Én két napja voltam a Corvin és a Nyugatinál levő dekában és volt minden,pont azt vettem sisak alá húzható sapkát meg cső sálat is,fel volt töltve rendesen. 🙂

Más:
Elmentem végül az Alzába is és megvettem a Moon Meteor Storm Pró lámpát is,ha minden jól megy ma le tudom tesztelni,de az biztos,hogy már így az udvaron este kipróbálva is látszik,hogy fantasztikus fény ereje van,nagy akkumulátor kapacitás,anyag használat is jó,masszív és vízálló,igaz nem ipx7 csak ipx5.
Rengeteg beállítási lehetőség,sisakra szerelhető konzol is jár mellé,bár szerintem,ahhoz nehéz már,masszív kormány tartó jár mellé,stabilan tart,plusz akciós áron is volt.
Szóval eddig megvagyok elégedve,majd hosszabb használat után kiderül a többi.

[ Szerkesztve ]

(#180460) FerNandor válasza szimpláncsak (#180453) üzenetére


FerNandor
őstag

Akkor ezért nincs tefal serpenyőnk. Tudtam én, csak nem tudtam ;]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#180461) parandroid válasza FerNandor (#180460) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

“Persze, hogy tudtam, csak nem sejtettem!”

Klasszikust csak pontosan, szépen...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#180462) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

A garminom ma vizsgázott.....A gps+galileo műhóóódra állítva, végig navigálva úgy, hogy a 110-ből 30km-en direkt másik úton mentem, hogy nonstop újraterveznie kelljen, mindezt 1-5 fok hidegben....gyorsan és hibamentesen tette a dolgát és ilyen körülmények mellett is csak 40%ot csökkent az akkuszínt. Bóóódogság van, nem megy a kütyü a piacra :N

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#180463) rétisün válasza xy.zsolt (#180462) üzenetére


rétisün
veterán

fene érti ezeket a bringásokat, ma az alig 70 km-en 4 outissal találkoztam, nyáron egy hét alatt nem látok ennyi 'kollégát' :F

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#180464) xy.zsolt válasza rétisün (#180463) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Ha tudom, hogy 10-11 fok helyett 1-5 lesz akkor engem nem láttak volna az úton :N

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#180465) FerNandor válasza parandroid (#180461) üzenetére


FerNandor
őstag

ez nem klasszikus volt.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#180466) ivana válasza ivana (#180432) üzenetére


ivana
Ármester

Többiek erre? Szóval olyan boltot keresek Pesten, ahol van minőségi bringás cucc (nem baj ha ilyen 20k körül van egy nadrág) és fel lehet próbálni.

(#180433) peterkeT Köszi, kár, hogy vírus van. :( Komolyan képes lennék elmenni Bécsig...

(#180467) ZolkoW válasza Ébri (#180454) üzenetére


ZolkoW
őstag

utoljára egy ilyet vettem, nekem bejött: [link]
Van 700 Ft-os Wedze is, az vastagabb, de nem elég hosszú nekem, és szorítja a fülem is :)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#180468) Hasaggymeg válasza ivana (#180432) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Esetleg a Berguson ruhás részlege? Ott elég sok minden van. [link]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#180469) FerNandor


FerNandor
őstag

Amúgy szerintem elég jó ez a kis kínai computer. Ma kb. 5-10 másodperc alatt talált GPS jelet és végig maxon volt. Lehet, hogy nem húz gyönyörű csiganyálat, de eddig elég stabil, nem bántam meg. A képernyőn megjelenített aktuálisan megtett km nem tudom, hogy a GPS-ből érkező jelből vagy az SPD szenzorból jön, de pontos. lemértem egy szakaszt autóval (11km), ma biciklivel 10.95 lett, de itt szerintem még kisebb lehet a különsbség, mert az autónal tizedig van a napi számlálónál a km, ha jól rémlik, a kínai óránál meg százados jegyig és biztos van benne még pontatlanság a részemről. Brouter meg 11.1km-t mutat.
Egyedül a kalóriadatok nem jók. Brutál értékeket hoz ki a végén mindig. Írtam a supportnak, meg a FB csoportjában is írták többen. Gondolom nem lenne nagy feladat átprogramozni, meglátjuk, hogy megcsinálják-e.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#180470) zsocy válasza Ébri (#180458) üzenetére


zsocy
őstag

Én ezt vettem, teljesen jó bringás sapka, fülre is leér, sisak alá is befér. Egyetlen dolog ami zavar hogy a napszemüveg szárának nincs lyuk a fül felett, így elég kényelmetlen szemüveggel, de amúgy teljesen jó, hideg ellen is vég rendesen.

(#180471) Mezga Aladár válasza zsocy (#180470) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Ugyan ilyenem van, egy nagy sz@r. Vékony, 10 fok alatt lefagy a fejem.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#180472) Hasaggymeg válasza Mezga Aladár (#180471) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Embere válogatja,aki nullánál gyalog is füles sapkát visel annak aligha lesz elég meleg sapka menetszélben,mely be is férjen a sisak alá.jjeahh +tízig még hosszúnadrágot sem vesz fel. :DDD Pár éve utolértem kora ősszel egy outist a penci hegyen aki azt mondta ő már a 20°C alatti levegöt nem tudja mellre szívni. :U

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#180473) anorche1


anorche1
őstag

Csak kell egy masik fek, ez nem fog mar jobban bekopni.
Azt nem tudom, hogy egybol fekszettet csereljek, vagy tegyek fel elobb 160 helyett 180-as tarcsakat, hatha ugy mar megfelelonek erzem? Vagy nagyobb tarcsahoz erosebb fek kell, igy meg gyengebbnek fogom erezni?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#180474) Hasaggymeg válasza anorche1 (#180473) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Milyen fék az és milyen súlyt kellene megállítson? Ma miközben másztam valaki lefele tolta bringáját és megkérdezte nincs-e egy tartalék...ööö...fékbetét nálam véletlenül.😆 Visszakiálltottam "Megszennyeződött?",mire ő "Elkopott" :D

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#180475) jjeahh válasza Mezga Aladár (#180471) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Olyant használok, amilyen az első képen van itt, -15 fokban is bőven elég volt. 0 és 10 fok közé ajánlja, de nekem 5 fokban már sok :DDD .

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#180476) ZolkoW


ZolkoW
őstag

Gratulálok magamnak, a Bontrager hátsó tengely karja is leszedhető, csak be volt picit gyógyulva, így egyáltalán nem érződött,hogy az külön alkatrész.. így viszont az első tengelyhez is jó :)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#180477) atti29 válasza zsocy (#180470) üzenetére


atti29
tag

Ezt vettem most én is,és nagyon jó,ebből van egy vastagabb is hideg időre.

(#180478) anorche1 válasza Hasaggymeg (#180474) üzenetére


anorche1
őstag

A feket nem tudom pontosan, sehol nincs egy marka/tipus jeloles, egy korabbi model testbike velemenye szerint, egy Tektro Auriga Comp fék BTwines pirosas festéssel, 160 -as tektro tarcsakkal.
70 kilo vagyok.
Hatso fekkel nincs bajom, csak az elsovel.
De mindig, miutan kiprobalom haverom Kona Blast gepet, utana mar a hatsot is gyengenek erzem.
A Shimano MT401 fek ami ezen a gepen van szamomra megfelelo aron beszerezheto, nagyon gondolkodom rajta. De ha nagyobb tarcsaval olcsobban is elore lephetek, akkor lehet elobb azt probalnam.

Mas:
Van valami tablazat, hogy milyen szelessegu monti felnire milyen szeles gumi mehet fel?
24mm -esre tettem fel egy 2.5" szlessegut, de nem lett szelesebb, mint a 2.1" volt :F

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#180479) parkr válasza ZolkoW (#180476) üzenetére


parkr
őstag

Legalább nem esett ki menet közben :D

(#180480) Runner_fxr válasza rétisün (#180450) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Ásványi fékolajból én két félét szoktam használni. Az egyik a rózsaszínű Shimano fékolaj, a másik a Motorex féle sárga színű ásványi fékolaj. Ezeket tetszőlegesen lehet keverni. Bár én úgy szoktam csinálni, hogy ha légtelenítés van és nem azonos az olaj (ezt ugye a színéből is látod), akkor addig nyomom át a rendszeren a friss olajat amíg nem jön ki az új, tehát kvázi lecserélem az egészet. Ez a tuti. Egyéb ásványi olajakat nem szeretek használni, mert már láttam érdekes dolgokat, például sokkal lomhább lett tőle a fék.

[ Szerkesztve ]

(#180481) Mezga Aladár válasza Hasaggymeg (#180472) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Pontosítok.
Hegynek felfele kb. 15 km/ sebességgel a mai 6 fokban nem fáztam. Hegyről lefele a mai 6 fokban +40 km/h sebességgel lefagyott a fejem.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#180482) Hasaggymeg válasza anorche1 (#180478) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Hát jobb az mindig lesz...hacsak nem vásárolsz valami DH-ra való állatféket. :DDD ...ami a gumit illeti a felni gyártója tesz ajánlást a max-min köpenyszélességre, de az azonos méretű külsők is különböző szélességűek, jjeahh kolléga folyton erre panaszkodik.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#180483) anorche1 válasza anorche1 (#180478) üzenetére


anorche1
őstag

Es meg egy kerdes.
Uj fekek felvannak toltve olajjal? Vagy azzal kell kezdeni vele egy szerelnoel?

Szerk.:
(#180482) Hasaggymeg :R

[ Szerkesztve ]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#180484) jjeahh válasza anorche1 (#180478) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Gumin ertro értéket nézz :) .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#180485) bardi válasza anorche1 (#180483) üzenetére


bardi
aktív tag

Shimano tudtommal igen, az összeszerelt mind feltöltve jön, ami meg darabokba, az szintén fel van töltve, és le van dugózva. Hacsak nem szeded le a cső mindkét végén a dugót, nem fog nagyon kifolyni belőle.

'92 Honda VFR 750

(#180486) Hasaggymeg válasza anorche1 (#180483) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Vannak komplett feltöltött, légtelenített fékek, ha szerencséd van akkor pont jó a vezetékek hossza, de ha nem akkor vágni kell belőle...ami néhány célszerszámmal szintén elvégezhető otthon. Ha vázban fut a fékcső az természetesen tovább bonyolítja a műveletet.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#180487) f4lcon válasza Runner_fxr (#180480) üzenetére


f4lcon
őstag

a Magura Royal Blood is elméletben helyettesíthető 1:1 Shimano-val úgy tudtam
azt próbáltad?

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#180488) szimpláncsak


szimpláncsak
tag

Ma végre videóval tudom bizonyítani, hogy bicajoztam :D [időkép bánkúti webkamera] 15 óra 15 körül tűnök fel haverommal, jövünk a bánkúti sípályán Ómassa felől. :) Nem szeretek itt jönni, mert a vége elég meredek, de ha meg kell baszódni akkor meg kell baszódni :)

[ Szerkesztve ]

(#180489) INTELligent


INTELligent
senior tag

Outira 6 csavaros féktárcsát milyet ajánlotok (160-as)? A tegnapi defekt szerelésekor lemértem a vastagságot, és már csereérett (amúgy nálam is előjött, mint itt az egyik kollégánál korábban, hogy tisztítás után pár használattal elkezd nyikorogni - mivel mechanikus, így biztos semmi nem lett olajos -, lehet, hogy az alap Tektro tárcsa miatt?).

Amúgy annyit szenvedtem a külső le-, és még többet a felrakásával. A szappanozás segített, de így is az volt a fura, hogy ha úgy fogtam a kereket, ahogy a bringában van, akkor szerszámmal sem ment fel, ha viszont guggolva a térdemmel megtámasztottam, akkor kézzel ráment :DDD .

téli kabát: ezek a gyapjú (fleece) béléssel ellátott kabátok és egyéb téli cuccok mennyiben térnek el a softshell dzsekiktől? Mert utóbbiból van egy, és azon filózok, hogy jó lesz télre, csak félek, hogy nagyon bele fogok izzadni. De ha a fleece sem jobb, akkor inkább nem költöm feleslegesen a pénzem.

jjeahh: milyen kerékszetted van?

FerNandor: azt mondják, hogy a TrainingPeaks a profiknak való (nyilván az okos feature-ök ott is fizetősek), elvileg sokkal többet tud, mint a Strava.

xy.zsolt: na, örülök, hogy bevált a Garmin :C . A karbon nyereg miben kényelmesebb (tudom, bringásfüggő, de elég sokan használják, és nem tévedhetnek nagyon)?
Mert akkor lehet 11.11-en én is benevezek egyre, mert a fent linkelt darab elég jó ajánlatnak néz ki.

[ Szerkesztve ]

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#180490) Hínár929 válasza anorche1 (#180478) üzenetére


Hínár929
tag

(#180491) rétisün válasza Runner_fxr (#180480) üzenetére


rétisün
veterán

Köszi! :R

(#180486) Hasaggymeg: "Ha vázban fut a fékcső az természetesen tovább bonyolítja a műveletet." sajna manapság ezt már nem lehet megúszni, outinál legalábbis már alap a vázban (és láncvillában) vezetett bovden, fékcső, meg úgy általában minden is.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#180492) xy.zsolt válasza INTELligent (#180489) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Az előző, nem carbon (puhább) nyergeimet bárhogy is pozícionáltam többször is lezsibbadt aminek nem kéne. Amióta a carbont használom még nem volt ilyen gondom....pl ma sem. Haverom meg fészkelődött már 80km után az SQ-Lab nyergén.
A kabátodat meg próbáld ki tekerés közben és képben leszel, hogy beleizzadsz vagy sem.....ilyen egyszerű ;)

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#180493) Hasaggymeg válasza INTELligent (#180489) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nekem csak Shimi volt eddig, de egyikre sem panaszkod6ok. Pl. RT66

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#180494) INTELligent válasza xy.zsolt (#180492) üzenetére


INTELligent
senior tag

Köszönöm, akkor elgondolkodok rajta.

Ez mondjuk nem rossz ötlet - sőt, és nem is jutott eszembe :B -, csak még nem volt hozzá elég hideg :D. De majd a héten kipróbálom - mondjuk nem túl jó ómen, hogy a saját elég tempós gyaloglásom során szinte mindig megizzadok...

Convoy S2+: ez az előzőból kimaradt. Nagyon úgy festett, hogy valami kontakthiba jellegű dologtól szenvedett a lámpám (ha a kormányra volt rakva outin, akkor a rázkódás hatására néha elment a fénye, néha diszkó üzemmódba ment át, meg ilyenek - még jó, hogy volt egy a sisakon is, amit végül a GoPro adapter helyett lecseréltem a jjeahh-féle tépőzáras megoldása, ami sokkal jobb, csak egy kis gumibelsőt kellett az adapter alá, ill. a lémpa köré rakni, hogy ne csúszkáljon egyik sem). Multiméterrel lecsipogtatva nem találtam szakadást a forrasztásoknál. Viszont beraktam egy vékony plusz alátétet a gombnál lévő sárgaréz záróanya alá és már tökéletes (tegnap este 9 után le is lett tesztelve :DDD ). Vagy ez oldotta meg, vagy amúgy is csak meg volt lazulva a záróanya, és azt sikerült jobban ráhúzni.

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#180495) Runner_fxr válasza f4lcon (#180487) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Igen, próbáltam, hibátlanul működik a Magura Shimano olajjal, de ugyan úgy működik Motorex-el is. Mondjuk én ebben is kicsit maximalista vagyok és szeretem a Royal Blood-ot használni a Magurákhoz, de csak a privát melóknál. A szervizben ahol melózom, kb minden ásványi olajos fékbe megy a Motorex, gond még nem volt.

(#180496) jjeahh válasza INTELligent (#180489) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Mavic Crossride FTS-X.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#180497) Hasaggymeg válasza INTELligent (#180494) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Bár ezt a Convoy-t éppen sokan dicsérik, annyira jellemzően kínai amit produkál, hogy tiszta déjá-vu-m van olvasva téged. :( ...sz@r rögzítés, még sz@rabb elektronika. :U

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#180498) jjeahh válasza Hasaggymeg (#180497) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Egyedi eset, Sigma márka sem kifogástalan, anno itt is írtak a komputerekről bőven rosszat. Nálunk 4db S2+ van a caládban és mindegyik kifogástalan, amivel inkább baj szokott lenni, az a noname random 18650 akkuk. A Convoy nem egy Rockbroshoz hasonló kínai márka, utóbbit simán elhiszem, hogy sz*rt csinál és rossz a tapasztalatod vele. Convoy egyetlen hibája szerintem az, hogy nem bringalámpa, szal a bringás ficsőrök hiányoznak róla, nincs töltöttség jelzés, nincs távvezérlő, STVZO-t sem tud. A rögzítésnek meg semmi köze a márkához, mert mivel nem kerékpár lámpa, nem adnak hozzá konzolt, hanem te veszel olyant, amilyent akarsz. Az 1 dolláros konzolok között nem csoda, ha mellényúlsz és valami nem válik be. Erre valók a fórumok, olyant kell venni, ami másoknak bevált, vagy veszel 4-5 különféle konzolt fillérekért és legalább fele biztos jó lesz :DDD . Én sosem értettem ezt a kínai ellenzést, igen, lehet onnan is vackot venni, de lehet jót is :) . Van, amiben egyszerűen meg sem tudod kerülni a kínaiakat, pl. gimbalokat, drónokat szinte csak ők csinálnak és szvsz semmi gond nincs pl. a DJI-k vagy Feiyutech cuccok minőségével.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#180499) Hasaggymeg válasza jjeahh (#180498) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Tudom, hogy szinte minden kínai, de én itt a bangood,ali,gearbest,sportlámpa meg társainál vásárolt házgyári remekművekre gondolok. Tény, hogy ezek nem képesek egy tartót elkészíteni, de ha jól olvasom itt éppen érintkezési hibás a kollégáé...indíthatunk is egy fórumos felmérést, jelentkezzen aki megelégedve használ legalább 3 éve és rendszeresen egy ezektől a webáruházaktól vásárolt csodalámpát. :F ...vagyis feltöltésén kívül semmi egyéb gondja nem volt vele, csak ezt használja, és leírás szerint működik ma is, pont úgy mint első napon.
Az, hogy a drágább márkás cuccok között is van egy csomó sz@r, továbbá meghibásodás is, az egy más tál tészta, de ez semmiképp sem menti fel előbbieket a silány minőséget való gyártás vétke alól. Szerintem...

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#180500) J.C.G.


J.C.G.
aktív tag

Megirigyeltem többetektől a jó képeket. Ma reggel tőlem ennyire futotta. Látni keveset láttam belőle, mert rárakódott a szemüvegemre kívülről a pára akkora köd volt.
A Rockbross lámpám egyelőre jól stuperál, semmi baja a töltöttség visszajelzésének se.
A nyereggel viszont nem szenvedek tovább (wtb volt), megy a piacra vagy tartaléknak és helyette használom a puha nagypapa nyergem. Szép magyar (olasz) zászló van rá hímezve. Egy bajom van vele, nagyon vastagon párnázott és a rúgó is magasít rajta. Pozitív viszont a kényelem és az, hogy a farcsontom nem fáj tőle, tudok ülni bicajozás után.
A sarazás esőben bringázás még mindig nem a kedvencem. Két és fél hétig nem tudtam bringázni, mert 5 napig 38-39 volt a lázam, majdnem bekerültem a covidosok közé.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.