Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#254001) vallas válasza Friczy (#253993) üzenetére


vallas
senior tag

Jó, ha van egy frankó szemcsid... ez nem kérdés
Nekem van 3 Oakley utcára....
Bicóra az első egy Aldis volt 3000- ft-ért, addig használtam amíg el nem tört a füle, aztán jött a Merida amit linkeltem 11 ezerért, és utána kaptam az Asszonytól egy Rudy-t ami fotokróm... kb 60 ezer lehetett...
ezt a kettőt használom rendszeresem, de két hete van két Alis fotokróm szemcsim is ami kb 6000 volt, azt is itt linkeltétek... azt arra tartogatom, ha valami zúzós bicózás lesz tervbe... azokért nem kár, a Rudyt sajnálnám...

A decásról mindenképpen előrelépés a Merida is, és ha bejön akkor még mindig vehet az ember jobbat.....

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#254002) Wombath válasza avl (#253931) üzenetére


Wombath
HÁZIGAZDA

"egy kocsmaban is joga van sokmindent mondani,
bicskazo csavok köze is joga van beallni vagy bekiteni probalni barkinek, de belathato, hogy az rizikoval jar, nem célszerü;
persze ha megszurjak az büncselekmeny stb., de hogy nincs benne felelössége ?? de van."

Rossz példa, mert az egy aktív, a veszélyt direkt kereső tevékenység. A közúton a szabályokat betartva közlekedés szerintem nem az. De megjegyezem, hogy ott lesz a félreértés, hogy eltérően értelmezzük a felelősség fogalmát. Szerintem akkor lehet mindkét fél felelősségéről beszélni, ha az illető aktívan tett azért, hogy veszélyes helyzetbe kerüljön. Itt nem erről van szó. Hogy mondjak egy hasonlatot: te vettél egy hajszárítót, elkezded használni, de mivel a gyárban szar volt a minőségellenőrzés, agyonvág az áram. Felelős vagy-e? Hiszen te kezdted használni, és végülis tudhatod, hogy az elektromos áram veszélyes.

(#254003) Tin válasza dom1n0 (#253998) üzenetére


Tin
veterán

A zóna rész oké, magasabb a pulzusom, az csak a screenshot miatt maradt rajta. Jó most kicsit felette voltam de 150-ig okés vagyok, kibeszéltük, nem akarok újabb threadet indítani. De a szándékot köszönöm!

(#254004) Tin válasza 6030D (#253999) üzenetére


Tin
veterán

A hibában nem kételkedem, látom én is, hogy több másodperc kell egyenletes tempónál is, amire beáll a GPS a megfelelőre, csak az átlagszámítást akartam érteni, mi húzhatja le az enyém, de akkor a 180-as fordulók. A fejlődést mindenhol látom és érzem, olyan fokozatokban megyek már tartósan, ahová csak 1x-1x kapcsoltam fel korábban. És az átlagsebesség is folyamatosan nő, csak ugye a 21 messze van a 33-tól. Oké, az övé űridő, de most már én se lehetek annyira szar mint az elején, rendszeresen előzők már meg embereket :D na majd kiderül, egyszer lemérem rendesen, de még várok vele pár hetet. Ez az év úgyis az alapozásról szól.

(#254005) Ringman válasza Tin (#254004) üzenetére


Ringman
nagyúr

ne aggódj a sebesség miatt, majd idővel jobb lesz.

nekem különböző eü-okok miatt 4. év alatt harmadjára kellett/kell majdnem nulla kondiról elkezdeni az egészet, ami nem épp motiváló, de ez van.
(kb 1-2 héten belül elkezdek más sportot is, ami remélhetőleg segíteni fog a biciklis erőnlétben is)

(#254006) 6030D válasza Tin (#254004) üzenetére


6030D
Ármester

Minimálisan szól bele a forduló, szóval 20 km egyenesen lehet, hogy 21 helyett 22 lesz az átlagod.
Milyen gumival mész, milyen nyomáson?

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#254007) jjeahh válasza Friczy (#253993) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nekem volt, van drága szemüvegem is, olcsó is, kínai is, én értem miért jobb a drága, de annyival nem jobb egy kínainál, amennyivel drágább és ami szvsz a legfontosabb, hogy a kínaiaknak is teljesen jó a lencséje. Amit annyira nem ajánlok, azok a nagy márkák belépő olcsó modelljei, sajnos a legtöbb messze elmarad egy munkavédelmistől is. Szal ha nagy márkák játszanak, akkor tényleg érdemes drágábbat venni, vagy olyant választani, mint a Spiuk, Siroko, amik nem vészesen drágák, de már hozzák az okés szintet. .LnB-nek ha jól értem az is fontos lenne, hogy legyen trendi, ami szerintem azt jelenti, hogy nem fogja tizenvalahány évet használni, mert egy 3-4 éves modell is divatjamúlt. Gyakorlatilag a legolcsóbb szemüvegek is valszeg túlélik bármelyik trendet, szal... :D . Nekem is ez a bajom a jelenlegi szemüvegemmel, nagyon elégedett vagyok vele, minden oké, de amikor pár éve vettem még trendi volt, most meg lassan furán hat, mert lejárt lemez :DDD . Persze a bringám is őslelet, de egy alis szemüveget olcsóbb lecserélni ;] .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#254008) ZavaBalazs válasza 6030D (#253999) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

mi az, hogy nincs jelentősége? tudod milyen idegesítő, amikor plotaroute-on mindenféle kerekítgetős csalinkázás nélkül összerakok egy pont jó kerek 10 km-es útvonalat, erre a strava meg lecsalja 9,7-re? :O ;]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#254009) gergo5991


gergo5991
őstag

alltricksen a rendelés mellé ezt irták emailben:
In the next hours, our preparation team will compose your packages with the greatest care. We will keep you informed by email when the items in your order have been shipped.

Please note that your order will be shipped in multiple shipments.

100 euró a posta költség azért, mert előre összeszerelve adják a bicajt (pontositok 80% assembled) és úgy többet foglal a futárnál vagy a franc tudja , erre azt irják hogy több részben jöhet meg a canga? :D
picit elég mindfuck, remélem ez csak valami bot üzenet ami minden rendelés mellé odamegy..
jun 20-22 között kéne itt lennie, bár amilyen tempóban megy a dolog vannak kételyeim :D

[ Szerkesztve ]

(#254010) Tin válasza 6030D (#254006) üzenetére


Tin
veterán

Schwalbe Big Apple 55-622, elöl 3, hátul 3.3. Próbáltam kisebb nyomáson, de az nagyon "taknyos" volt, ez így elég kemény de még nem ráz szét.

Ringman: ja nem aggódom, hisz fokozatosan javul, és mivel ugyanott megyek, tudok összehasonlítani. Múlt hétvégén voltunk városlátogatáson, 3 nap alatt 80 km gyaloglás, simán bírtam, szóval a kondim már javul. A súlyom még nem csökken, gondolom párhuzamosan épül az izomzat, de majd az is megindul lefelé. Jó az irány, érzem, és már nem is akarom kinyírni magam.

(#254011) zsocy válasza gergo5991 (#254009) üzenetére


zsocy
őstag

A 80% assembled rész jön egy nagy dobozban, a többi alkatrész meg külön-külön :)
Vicces lenne, bár én sem röhögnék.

Nekem is elindult a bike24-es Trail3 SL, már kezdtem aggódni hogy nem történik semmi egy hete, de ma elkezdtek forogni a fogaskerekek végre. Kiváncsi vagyok mennyire lesz szétszedve.

(#254012) avl válasza Lacerta (#253994) üzenetére


avl
aktív tag

egyetértek
az, hogy potenciális "f*szok" közelségében mennyire vagyok, mennyire keresem vagy épp kerülöm, f*aszhelyzetek hanyszor, milyen sürüségben és súlyossággal fordulnak elö, az rajtunk múlik

aki sosem biciklizik, azt biciklin nem ütik el
aki csak erdöben biciklizik, azt kisebb eséllyel ütik el
aki kisebb forgalmú utakon biciklizik, azt kisebb eséllyel ütik el
aki nagyobb forgalmú, rosszabb burkolatú, keskenyebb, "motorizaltakat szaguldasra ösztönzö" utakon este sötetben biciklizik az nagyobb veszelynek teszi ki magat e szempontbol
ez mindenkinek a sajat felelössege, ez mindenkin magán múlik (hogy hanyszor teszi)

mondom mindezt ugy, hogy biciklivel voltam, nem vettek észre (??) es kórházban tértem magamhoz

(#254013) Fall-N válasza avl (#254012) üzenetére


Fall-N
veterán

Ezt ahogy korábban írtam, évszakfüggő. Télen korán sötétedik, így munka után könnyen belefut az ember, hogy csak sötétben tud tekerni. Ha munka előtt megy az ember, akkor is sötét van, maximum a forgalom kisebb. Ha mindenki egyformán odafigyelne a másikra, akkor már jóval kevesebb baleset lenne.

(#254014) kzolisajnos


kzolisajnos
csendes tag

Most rendeltem egy Rockbros szemüveget dioptrizálható betéttel, Győrben találtam is optikát, ahol vállalják a becsiszolást. Ezzel van valakinek itt tapasztalata?

Eddig elég volt ha sötétben hordtam a rendes szemuvegem, Napszemüvegnek pedig Julbo Shieldet hordok nagyon régóta, de nagyon könnyen karcolódik, a bringás szemüvegek pedig rettenetesen néznek ki.. :D
Sajnos ez majdnem mindegyik Rudy Projektre is igaz.

(#254015) andrisbandi válasza gergo5991 (#254009) üzenetére


andrisbandi
őstag

1 dobozban a bringa, nagy teherautóval,
másikban minden más, a szokásos kis furgonnal jött.
Kb 1 hét eltéréssel, bike-discount.de

Érdemes nullás szervízként hozzáértőnek átnézni használatba vétel elött.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#254016) avl válasza Fall-N (#254013) üzenetére


avl
aktív tag

egyetértek
remélem nem az jön le, hogy mentegetném az autóst ! az autós súlyosat hibázott, annak az elsödleges kárára, aki ott volt; akárhoy büntetik az autóst, a kerékpáros nem jár igazán jól, pláne ha tartósan sérül

mindenki maga merlegel (és ez mindenki maga felelössége, lehetösége, joga), szerintem gyakorlatilag nincs olyan szitu, ami csak 1 tenyezön mulik;
jogilag lehet (de ez már ügyvédkedés kérdése is lehet), de az igen keveset szamit (nekem 15 eve böven millio fölötti karteritest iteltek meg, fizettek ki, az autost 100%-ban felelösnek ítélve, stb.)

(#254017) Jester01


Jester01
veterán

Ha már előkerült a baleset: világosban is elüthetik az embert. Ráadásul egy belátható lakótelepi utcán ami kijelölt bringás útvonal.

Jester

(#254018) 6030D válasza ZavaBalazs (#254008) üzenetére


6030D
Ármester

Nekem az a tapasztalatom, hogy ha az egyik irányba elkezdek futni, és 5,05 km-nél megfordulok, akkor mire hazaérek, biztos megvan a 10 km. De lehet, hogy ez csak felénk van így. :P

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#254019) 6030D válasza Tin (#254010) üzenetére


6030D
Ármester

4 bart enged a gumi, én felnyomnám annyira. 55-ös gumi nem ráz, meg kell szokni. :K

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#254020) chubby2o6 válasza kutga (#253935) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Valószínűleg egy új bringában volt gyárilag, a bringa színeivel matricázva. Lehet, hogy aki megvette a bringát, másik telót kért bele. Ezt kivették, az alsó kónuszt áttették a másik telóra, ezt meg külön eladják.
Vagy régóta nem tudták eladni egyben a bringát, és valaki bejelentkezett a vázért vagy egyéb alkatrészért, a boltos meg úgy gondolta, alkatrészenként jobban el tudja adni.
De ha ennyire ráparáztál erre :DDD , van ugyanolyan matricával, egy kicsivel többért [link]

(#254021) gergo5991 válasza andrisbandi (#254015) üzenetére


gergo5991
őstag

ajjaj.. remélem akkor a hó végére már fogok tudni rajta bicajozni, bár trustpiloton pont erre panaszkodtak hogy nem tartják be a szállitási időt..

beüzemelni összerakni nem jelent gondot a bicajt, értek a szereléshez (szerintem :D )
volt már úgy hogy sos-be egy szöggel és harapófogóval szedtem szét és raktam össze láncot, bár lehet ezzel nem kéne dicsekedni mert nagyon tákolós volt a story, de hazáig kibirta :D
volt olyan is hogy a pumpa nem passzolt a bicaj szelepre hát a szelepet körbetekertem befőttes gumival ami szigetelt és úgy már fel lehetett fujni a pumpával a kereket :D
ezek ilyen világ végén mindentől távol sos megoldások, de szerencsére már felszerelten / felkészülten szoktam járni bicajozni

elvégre techni-KUSS-ként dolgozok, minden nap uj kihivás élesen tartja az eszet :D

[ Szerkesztve ]

(#254022) fulton


fulton
addikt

Azoknak akiknek tárcsafékes országúti van mennyire tapasztaljátok h nagyobb nyomatéknál beleér a tárcsa a betétbe és cinegél..? De mintha olyat is olvastam volna hogy egyes modelleknél már megnövelték a távolságot a betétek közt emiatt. + nyikorgás fékezéskor. :R
(Nem ide tartozik, tegnap voltam egy kis útra és volt alkalmam egy pár km en menni egy országutis mogott (na nem ramaszva..azt én se szeretném) szimplán egy tempóban volt az utazónk. Na a lényeg, megint csak olyan benyomást szereztem mint annyiszor: hangos volt az "üzemije". Én nem tudom, vagy nem tartják rendben a hajtást, vagy ezek ilyen többségiben...

[ Szerkesztve ]

(#254023) Hasaggymeg


Hasaggymeg
Topikgazda

Bébébé nyergem úgy recseg-ropog vissza kellett tegyem a nehezebb gyári kjúb Venec Fit nevű csodát...de...cserében kiszedtem egy tompa késsel fél kiló zsírsáros, ledarált vegetációt a 12 lánckerék közül. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#254024) Tin válasza 6030D (#254019) üzenetére


Tin
veterán

Az az útszakasz nem olyan jó, mert hátsó út, vannak kisebb úthibák, ez így elég. A magasabb nyomástól már nem leszek gyorsabb, és amúgy a pincében van 10-15 fok, az ottani 3.3 fent a napos úton biztos pár tizeddel több. Nincs betétes gatyám se, az ülés sem párnázott, nem kísértem a sorsot :D

(#254025) rétisün


rétisün
veterán

"nagyobb nyomatéknál beleér a tárcsa a betétbe és cinegél..?"

dolgozóbajárós tárcsás, de nem tudom mi az a nagyobb nyomaték? én már csak úgy öregesen tekerek....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#254026) dom1n0 válasza fulton (#254022) üzenetére


dom1n0
aktív tag

Sokaknál előjön facebookos csoportokban :) , azt szokták mondani nem gond.
Nekem felnifékes az outim, a monti tárcsás de nem tapasztaltam még ilyet.

(#254027) vallas válasza .LnB (#253968) üzenetére


vallas
senior tag

Itt vannak a szemcsik...
Rudy Deltabeat:

Merida:

Kinaiak, Elax:

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#254028) jjeahh válasza vallas (#254027) üzenetére


jjeahh
nagyúr

A te fejeden nem is nagy az Elax. Amúgy az Elax és SVCN nálam nem hozta az NRC szintjét, inkább olyasmi, mint a legolcsóbb Uvex-ek, az SVCN még sorjás is.

Más, feltűnt, hogy a profik egyre többen használnak madzag küllőket: Henrique Avancini's Caloi Elite FS.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#254029) fulton válasza dom1n0 (#254026) üzenetére


fulton
addikt

Nem a gond-e van a baj hanem hogy zajt ad.

(#254030) Zoliwrc


Zoliwrc
aktív tag

Vasárnapi csapatos tekeréssel kapcsolatban!

Találkozó: Kismaros Szarvas szobornál (Kisvasút állomás) 10 órakor. Aki jönne és valami oknál fogva késik az majd jelezze. (kitaláljuk hova és hogyan) :D
Táv:kb. 65-70km, 1500-1700m szint, ha nagyon nem tévedünk el sokkal több nem lehet ;)
Kényelmes túratempó, senkit nem hagyunk el!

Vízvételi lehetőségek vannak bőven, kutak-források, én kánikulában is csak 1 kulaccsal járok, így az gond nem lehet. Félút körül Nagybörzsönyben lesz lehetőség büfézni, finom lepény van, viszont az a tapasztalat vele, hogy elég egy fél is belőle tekeréshez, ezt két hete is úgy oldottuk meg egy ismerőssel, hogy elfeleztettük a büfés nénivel.
Visszafelé úton lesz lehetőség Zebegényben (rétes) vagy Törökmezőn is enni ha van rá igény. Valamint a túra végén a Csibi-pubban inni egy sört stb...(idén még úgysem ittam)
Nagy pakkal-hátizsákkal felesleges jönni. Energiaszelet-gél esetleg jól jöhet azoknak akik kevesebbet tekertek idén, a folyamatos visszatöltéshez.
Bicajok legyenek rendben, fékbetétek (lesz szagítós rész), tubeless esetén megfelelő mennyiségű lötyi a kerekekben.

(#254031) jjeahh


jjeahh
nagyúr

SRAM Apex is now 1×12 with Eagle, XPLR, AXS & Mechanical Options! - Nekem ez már bonyolult így estére :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#254032) parandroid válasza jjeahh (#254028) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

“A te fejeden nem is nagy az Elax.”

Olyan szép diplomatikusan megfogalmaztad, hogy nagy a feje. :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#254033) parandroid válasza Jester01 (#254000) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A múltkori csapatból hárman lábadoznak. Gyanús is vagy te nekem, akik a múltkor elmentek veled egy körre, mind beszoptak egy szakadt térdszalagot. Értem én, hogy statisztika, meg eleve táposak vagyunk, de occam borotvája szerint felmerülnek érdekes kérdések. :DDD ;] :P

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#254034) vallas válasza parandroid (#254032) üzenetére


vallas
senior tag

:DDD :DDD :DDD :DDD

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#254035) Fall-N válasza avl (#254016) üzenetére


Fall-N
veterán

Persze én is azt vallom, hogyha lehet kerülöm az ilyen helyzeteket. 9 hónapig egy helyi erdészetnél dolgoztam és a munka helye kint volt az erdőben a várostól legalább 10 kilométerre. Nagyon utáltam arra menni, mivel csak az 55-ös útról lehet megközelíteni. Arra felé rengeteg kamion megy el és autó, ráadásul jó közel is jöttek mindig. Szerencsére nem ütötték minket el ezidő alatt, de azóta sem voltam arrafelé legalább 10 éve.

(#254036) vallas válasza parandroid (#254033) üzenetére


vallas
senior tag

Én egyben vagyok, így, hogy majdnem mindenki rokkant, így is én lennék az akire várni kell a dombokon... :DD :DD :DD :DD

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#254037) Fall-N válasza chubby2o6 (#254020) üzenetére


Fall-N
veterán

Igen valószínű egy új bicikliből lett bontva, így a gyárban már méretre vágták a nyakat és a matrica is el lett távolítva. Ákosbike árul meg új, bontott alkatrészeket, ahogy láttam. Ha valakit nem zavar, hogy nem "szűz" az alkatrész, akkor műszakilag semmi baj nincs vele.

(#254038) velizare válasza fulton (#254022) üzenetére


velizare
nagyúr

semennyire. értsd: nem ér bele. ha beleér, az szándékos, mert húzom a kart. btw, ezekkel óvatosan nagy sebességnél, könnyű fejreállni.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#254039) velizare válasza Zoliwrc (#254030) üzenetére


velizare
nagyúr

szőrös-térdes képek legyenek, különben meg se történt! ;]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#254040) Ringman


Ringman
nagyúr

sram apexből is lesz elektromos 12 sebis szett - és mechanikus is

[ Szerkesztve ]

(#254041) Zoliwrc válasza velizare (#254039) üzenetére


Zoliwrc
aktív tag

Valahogy majd összetesszük a térdeinket, de semmi buzulás :D

(#254042) Hasaggymeg válasza Zoliwrc (#254030) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Tehát akkor dobom is be a hátizsákba : 4 fékbetét, 1liter Stan's tej, 4 Chocapic szelet...egyéb? ;]...jah, műhelypumpa szuszinhonak. :DDD

velizare...akkor ne is borotváljam le a térdem?🤔

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#254043) ZolkoW válasza fulton (#254029) üzenetére


ZolkoW
őstag

gondolkozom, mi a jó példa erre... de szerintem egyszerűen nem mindenkit zavar. Én szinte soha nem mosok autót, a feketét se (!) de az rohadtul zavar, ha fékportól barna a felni :P
Meg mondjuk az autó és a bringa zajai is bosszantanak, csak az autóét sokszor nem tudom megcsinálni, a bringánál meg választhatok, hogy aznap tekerek, vagy szerelek.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#254044) Kiskopika válasza fulton (#254022) üzenetére


Kiskopika
senior tag

A trekkingen van hogy beszisszen a tarcsa ha kemenyen odalepek. A canyonon nem hallottam még. De az "uzemi hangja" a canyonnak nagyobb.

(#254045) MPowerPH válasza Hasaggymeg (#254023) üzenetére


MPowerPH
félisten

Azt a gumit mar illene kukazni. ;]

Don't Tread On Me

(#254046) MPowerPH válasza jjeahh (#254028) üzenetére


MPowerPH
félisten

Persze. XC -ken kullonkent megsporolnak vele kb. ~0.8g -ot a legkonnyebb acel kullohoz kepest. Az 28x0.8g. :DDD

Don't Tread On Me

(#254047) Jester01 válasza parandroid (#254033) üzenetére


Jester01
veterán

Psssszt! Így nehéz lesz újabb áldozatokat résztvevőket toborozni :D

[ Szerkesztve ]

Jester

(#254048) Zoliwrc válasza Hasaggymeg (#254042) üzenetére


Zoliwrc
aktív tag

Borotváld! Max. Z. amikor először meglátja kiröhög :) Gyorsabb is leszel tőle :))

(#254049) 6030D válasza Zoliwrc (#254048) üzenetére


6030D
Ármester

De csak gatyavonalig, felette ne! :C (ismerek ilyet)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#254050) atees


atees
őstag

Sziasztok! Van egy kenzel distance 200 trekkingem. A bicajon shimano bl-mt200 hidraulikus fékek vannak, féknyereg tarto: shimano sm ma-r160p/s.
A kerdésem cserélnék tárcsát betétet, de ha már cserélwk raknék 203 vagy ha lehet 220as tárcsát.
milyen tárcsa+betét kombináció ajánlanátok, ja persze nyeregkiemelő adapter is kellene😅
kösz

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.