Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#228001) Kiskopika


Kiskopika
senior tag

Köszi srácok holnap teszek majd újra próbát, a papírt (kartya, vagy karton sima papir egy használati utmutatobol) mar probaltam de nem segitett az se. Sőt a végén alig birtam kivenni mert a fekpofa úgy beleszoritotta, sőt visstatolt duggatyuval is csak az egyik oldalra fert bankkartya

[ Szerkesztve ]

(#228002) andrisbandi válasza Kiskopika (#228001) üzenetére


andrisbandi
őstag

Disc Brake Adjuster
- A bótiak ilyenek.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#228003) ::Trunks::


::Trunks::
senior tag

Sziasztok.

Shimano hidraulikus féknyergek, tektro tárcsát fognak. Tektro betéttel jó, hátul Shimano betéttel rossz a fékhatás, és nyekereg is. Le lett cserélve újra, szintén shimano, azzal sem jó. Létezik ,hogy tektro féktárcsa ennyire igényli a saját márkás fékbetétet? :F Természetesen mindent kipróbáltam, légtelenítés, csiszolás, pucolás, stb... Zöld Tektro fékbetét van benne elöl, az jól fog.

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#228004) andrisbandi válasza ::Trunks:: (#228003) üzenetére


andrisbandi
őstag

Ha felcserélhető, azt még ki lehetne próbálni.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#228005) Hasaggymeg válasza bunddog (#227998) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nem csoda, hogy dilemma van, a kormánycsapágy már csak ilyen... :D Mivel ha jól sejtem az a fork crown alap gyűrű csak az amire a következő darab, vagyis az alsó golyókoszorú belső kónusza fexik fel... így az a lényeg, hogy a kettő rézsűjének foka paszoljon. Bár a csapágyat közvetlenül nem befolyásolja, ha nagy ott a hézag bejut a kosz a belsejébe... szerintem keress pont ahhoz való gyűrűt, van külön is. [link]

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#228006) jjeahh válasza ::Trunks:: (#228003) üzenetére


jjeahh
nagyúr

A Shimano nem B03S volt? :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#228007) Hasaggymeg válasza Kiskopika (#228001) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Lehet túl van kicsit töltve, vagyis sok a folyadék a rendszerben. :F... én Shiminél feltett tölcsérrel behúzott fékkarral teszem be a tölcsérdugót majd a csavart, így ha jól ki van légtelenítve akkor is marad elég mozgástér az új betéteknek új tárcsával is.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#228008) Kiskopika válasza Hasaggymeg (#228007) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Ez volt a terv csak ugye nem shimi :Cszoval vagy igy marad ugyis jon a gorgos idoszak ida nem kell fek :DD vagy szarakodok tovabb

(#228009) Ringman


Ringman
nagyúr

(#228010) bunddog válasza Hasaggymeg (#228005) üzenetére


bunddog
tag

Igen de csak WCS/Pro-hoz, ez meg valószínűleg sima comp.

(#228011) Maximum1 válasza Ringman (#228009) üzenetére


Maximum1
őstag

Jó kis kombó a nyereg+rugós nyeregcső, kipróbálnám a grévölön.

(#228012) Nutra


Nutra
tag

Ma lett meg az év km napja, átléptem a 2022-t. Múltbarévedő statisztikáim szerint utoljára (és egyetlen egyszer) 2001-ben álltam jobban. Sokaknak ez itt nyilván nem nagy szám, mindenesetre köszönöm a társaságnak az inspirációt :R

(#228013) Kiskopika válasza Hasaggymeg (#228007) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Azon agyaltam az éjjel, hogy mivel nincs légtelenitő kittem a clarkshoz ha fekkarnal megnyitom a csavart, felig behuzom a fekkart es vissza a csavar, a kijovo olajat ronggyal torlom. Mukodhet, csak ha sok jon ki akkor potolni mar nem fogom tudni

(#228014) fulton válasza Khelben (#227970) üzenetére


fulton
addikt

Most komolyan elgondolkoztam h fel kéne hagyni a lebegős rövid nadrággal es magamra húzni egy kerekpar nacit. Mert nem lenne kellemes ha berepülne oda egy méh/darázs...belegondoltam az első 2 is csoda h a szemüveg lencsének repült es pattant le róla. Bár ennek se kellett csak hogy nekirepüljön a lábamnak es elbambáskodja a továszállást.. nem tudom mi volt, kék kútnál csípett már meg ez a sárga fekete színezetű kézfejemen, az nem fájt így mint ez. Ezt a csípést még ma is érzem..

[ Szerkesztve ]

(#228015) arcitec válasza Kiskopika (#228013) üzenetére


arcitec
addikt

Én már rég bevittem volna egy jó szervízbe és rég rendben lenne a bringád és tényleg csak fel kellene rá pattannod és csak tekerni. A sógoroknál csak van jó bringa szervíz a KTM hazájában. :K

(#228016) zsocy válasza arcitec (#228015) üzenetére


zsocy
őstag

Valószínűleg várólista van, és valószínűleg nagyon drága lenne az ottani béreket nézve. Egy légtelenítés pedig tipikusan az a munka amit meg tudsz csinálni otthon is ha nagyon akarod. De ettől függetlenül igazad van, jelen esetben ezt be kellene tolni a szervízbe.

[ Szerkesztve ]

(#228017) Kiskopika válasza arcitec (#228015) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Igazad van de szeretnem megtanulni amit lehet, hogy minden szarral ne kelljen szervizbe futni, mondjuk egy kerek kivetel utan.
Szerviz oradij 90 euro minden megkezdett ora, feklektelenites,beallitas 40/db :DD
Az arakat is szivesen kihagynam

[ Szerkesztve ]

(#228018) Dark Archon válasza Kiskopika (#227993) üzenetére


Dark Archon
addikt

Vehetsz te akármilyen csoda beállítót, meg szenvedhetsz vele ítéletnapig, ha a dugattyúk valóban közel vannak egymáshoz. Onnan tudom, hogy én is szívtam az asszony bringájával, ráadásul iszonyat hangot adott. Végül visszavittük, ahol vettük. Azt csinálták, hogy engedtek le az olajból, amitől a fékpofák jobban kinyitottak. Ezt házilag én biztos nem vállaltam volna.

Az röhej, hogy kiveszi az ember a kereket, és szenvedhet vele ismét. Ez nem normális. A tengely fix szélességű, ennyire nem függhet a tárcsa pozíciója a szorítási erőtől.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#228019) Hasaggymeg válasza Kiskopika (#228017) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ha azt a dugót vízszintbe állítod, hogy alapból ne follyon ki semmi, megnyitod és óvatosan ráfogsz a fékre (mondom óvatosan! :D ), pont annyit tudsz kiszorítani a rendszerből amennyit akarsz....ugyanakkor...ha kerékkivétel előtt jó volt, akkor nem lehet túl sok olaj benne :F ...vagy nem volt jó soha.😄 Aztán lehet te vagy túlérzékeny, kis súrolás belefér, időnként még az én XT fékem atütős tengellyel is beleér és újra kell pozicionáljam a féknyerget...pl tegnap. :U

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#228020) Dark Archon válasza Hasaggymeg (#228019) üzenetére


Dark Archon
addikt

Egy kis súrolás sem fér bele, tudatalatti dolgozik, érzed, hogy az miatt nem haladsz! :))

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#228021) ZolkoW válasza Dark Archon (#228018) üzenetére


ZolkoW
őstag

nem is az erőtől függ (kivéve, ha csámpás a papucs, és erősebben szorítva máshogy áll, mint gyengén szorítva. nomeg van sok váltótartó fül, ami a GYZ nyitott álapotában eláll..), hanem a 10-es hátsó tengelyhez van egy gyakran ~11-es nyílású papucsod.. aztán hol így, hol úgy sikerül visszarakni bele. Elöl rosszabb amúgy, volt olyan villám, amiben a 9-es tengelyhez tényleg konkrétan 10-es slicc tartozott, ehhez trükköztem is a tengellyel, hogy nekem ne mocorogjon ott annyit.

A hidrós fékeknél van ez az önbeállós dolog, hogy a fékbetét koppása után megy a rendszer, nem lehet, hogy csak emiatt tűnik úgy, hogy túl kicsi a hely a tárcsa és a betétek között? Kerék kivesz, dugattyú finoman visszanyom módszer nem hoz eredményt?

[ Szerkesztve ]

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#228022) Hasaggymeg válasza Dark Archon (#228020) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Amúgy tudom, engem is idegesít ha meghallom és tesztelve finoman a fékkarokkal, kiderül, hogy pl. valamelyik fék az...kicsi az a mozgástér, éles a fül és míg az autónál, motorbiciklinél simán elmegy, nem hallod, nem érzed, itt mindent hallasz és érezni vélsz. Tárcsa is vékonyabb, könnyebben belemegy kis hajlás aztán kész az idegbaj. ;]

#228021ZolkoW...bár az sem mindig megváltás még mindig a lazít-ráfog-újrahúz módszert tartom a legjobbnak, újabban az irányba terheléssel megspékelve amikor úgy a betétek, mint az előre forogni akaró kerék kényszeríti pontos helyére a féknyerget rögzítés előtt...a Shiminél azok a kúpos alátétek sem véletlenül vannak ott, azokkal kellene a vázfelfogatási pontok apró egyenetlenségeit kibekkelni, hogy végül a féktest tökéletesen párhuzamos legyen a tárcsával.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#228023) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Használ valaki első csomagtartót oldaltáskával? Mondjuk 5-8 kg egyik oldalon mennyire tehet keresztbe a kormányzásnak?

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#228024) ZolkoW válasza Hasaggymeg (#228022) üzenetére


ZolkoW
őstag

nekem csak az Avid fékemnél volt olyan gömbalátét. minden Shimi fékem direktben ment a PM rögzítőre.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#228025) zeus_2k14


zeus_2k14
senior tag

Sziasztok!

Van nekem egy TRINX M136 Elite kerékpárom. Elgondolkodtam rajta, hogy kicsit felújítom, javítok rajta. Már egy ideje figyelem, azóta kb mentem olyan 60-70 km-ert vele, de az első és a hátsó fékem oké, hogy fog, de nyikorog mint az állat ( csengőnek használom :D ) .
Véleményem szerint a fékbetét teljesen el van kopva, így azt szerintem cserélni kell. A féktárcsát is illene cserélni, vagy azt ne?
Google Drive-ra csináltam egy osztható linket, ahol fent van a bicónak az első és a hátsó féktárcsája képekkel + videóval.

Véleményt szeretnék kérni, illetve milyen fékbetét + féktárcsát illene beszereznem? :D

Köszönöm! :R
Egyéb kérdés: Ezen kazettás vagy menetes agy van? :D ( Butaa kérdés tudom :D )

[ Szerkesztve ]

(#228026) Fishor


Fishor
senior tag

Sziasztok!

Van egy Csepel Ranger női kerékpár elöl kosárral és a gyári elemes (nem dinamós) lámpa arra egy konzollal felszerelve (két függőlegesen álló lemez közé van egy keresztcsavarral odaszorítva.
Az a kérdésem, hogy tudtok e olyan első lámpát ajánlani, aminek jó fénye van, ami jól is terül, tehát lehet vele látni közvilágítás nélküli helyen is? Külön jó lenne ha tölthetős lenne és fix felfogatású, nem az ami folyton elmozdul.

Üdv: Fishor

(#228027) andrisbandi válasza Fishor (#228026) üzenetére


andrisbandi
őstag

Zsebbe nyúlós dolog ez. ebike.hu

Villogó helyett pár éve akcióban (15e) NiteRider Micro-t vettem, az 10/10. Biztos, h villogó helyett újra ezt venném. Közvilágított helyen lámpaként is elmegy.

Gondoltam, majd ajánlom a márkát... a nagyteljesítményűek, amivel jól látni vaksötétben... 40-50e. Brutális.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#228028) Mezga Aladár


Mezga Aladár
veterán

Egy érdekes adat:
Panaracer Gravelking 622/32c, 6,5 bar, hátsó kerék, 116 kg terhelés.
Terheletlenül a kerék kerülete 2157 mm,
terhelten a kerék kerülete 2121 mm.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#228029) Hasaggymeg válasza ZolkoW (#228024) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nem hiszem féktől függ, inkább a vázon kialakított konzol pontossága igényli, vagy sem az olyan alátéteket...hogy őszinte legyek nem is tudom most van-e nekem, korábbi Cube LTD Pro-n biztos olyan volt.

#228025zeus_2k14...az a fék nem sokat volt használva, a rozsda megette a látszólag nem túl kopott betéteket, a tárcsa meg olyan vastag mint újan. Első körben vennék új betéteket és elmennék valami hegyre bekoptatni...vagy ezt próbálnám kicsit bekoptatni. Ugyanakkor ettől a féktől nem is lehet sokat várni, egy jobb felnifékkel sem veszi fel a versenyt. :(

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#228030) -=RelakS=- válasza andrisbandi (#228027) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Naja, az Ixon Space-t szerintem ennél drágábban vettem pár évvel korábban.
Jó fénye van, egyetlen hátránya az, hogy olyan, mint egy jó autó tompítottja, felette semmit nem látni :D De gondolom az összes erős fényű, németeknél is használható megoldás ilyen, ami meg nem, az erős anyázást vált ki a szembejövőkből.
Ugyanakkor 24ezer körül már egy Ixon IQ Premiummal is lehet látni, és ebbe olyan akkut rak az ember, amit nem szégyell. Csak vigyázni kell, hogy jó minőségű legyen, mert egy vacakabb az enyémben megolvasztotta az elem tárat :D

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#228031) ZolkoW válasza Hasaggymeg (#228029) üzenetére


ZolkoW
őstag

nem lehet, hogy adapter (160->180) helyett volt használva az a cucc nálad? mert oké, hogy a váz (jó, mondjuk a fék is lehet pontatlan) pontatlansága indokolja, de attól még a féket vagy úgy gyártják, hogy bele van kalkulálva amit az az önbeálló alátét felvesz, vagy úgy, hogy nincs ott semmi. Shiminél én csak az utóbbival találkoztam PM fék esetén.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#228032) #14787072 válasza #14787072 (#227966) üzenetére


#14787072
törölt tag

Na, kaptam árajánlatot nyeregáthúzásra. 20 ezer......Marad az új. :)

(#228033) Dark Archon válasza Fishor (#228026) üzenetére


Dark Archon
addikt

Trelock 460-at és társait tudom ajánlani. Fényerőben csak a pénztárca szab határt, de ez nekem jó télen, sötétben kivilágítatlan helyen. Ennek is van egy ECO meg egy normál módja. Ilyen villogós baromság nincs szerencsére, ez tényleg arra van, hogy láss. Ha tényleg biztosra akarsz menni, akkor vedd az 560-at.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#228034) Hasaggymeg válasza ZolkoW (#228031) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Közben rájöttem, hogy mivel ez az állítható alátét nem is a fék alatt hanem a csavar feje alatt van, tulajdonképp a vázban a menet esetleges csáléságát hivatott korrigálni. :)

#228032
johanson...
sejtettem költséges lesz, sőt, csodálkozom egyáltalán vállalnák. :F

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#228035) Ringman válasza Dark Archon (#228023) üzenetére


Ringman
nagyúr

Legrosszabb választás a tárolásra.

(#228036) Dark Archon válasza Ringman (#228035) üzenetére


Dark Archon
addikt

Köszi, akkor ezen se kell gondolkoznom :N

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#228037) Ringman válasza Dark Archon (#228036) üzenetére


Ringman
nagyúr

Közvetlenül a villára túrázásnál is akkor szoktak tenni valamit, ha máshova nem fér már, vagy hálózsák v víz szokott Oda kerülni, vagy valami könnyű cucc, mert amellett hogy fogja a szelet, a kormányzásra is kihatással van

Előre kormanytáska vagy csomagtartó [link]

szimmetrikus terhelés legyen

[ Szerkesztve ]

(#228038) Hasaggymeg válasza Dark Archon (#228036) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nem jön össze sehogy ez a retail therapy, mi?! ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#228039) ZolkoW válasza Hasaggymeg (#228034) üzenetére


ZolkoW
őstag

az igazi szerepét pedig csak úgy látja el, ha mindkét oldalt ilyen van. Ha csak felül, akkor max a csavar dőlését korrigálja, azt is csak pici tartományban.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#228040) Hasaggymeg válasza ZolkoW (#228039) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Azt azt. :K

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#228041) Fishor válasza Dark Archon (#228033) üzenetére


Fishor
senior tag

Szia!

És ez elegendő felületet világít meg? Neked melyik van? Ez csak ilyen 15 meg 30 lux nem kevés? Általában lument adnak meg és valahol láttam olyat hogy eggy lux egy lumen, de nem igazán vagyok képben, hogy a gyakorlatban mi számít jónak. Illetve sokat számít hogyan terül az úton és mekkora részt világít be, hogy az úthibákat lássam sötétben is.

És arra nem tudtok megoldást, vagy valami konzolt amivel ezt a kosáron lévő konzolra vagy a kosárra tudjam fogatni?

Üdv: Fishor

(#228042) Dark Archon válasza Fishor (#228041) üzenetére


Dark Archon
addikt

Szia!

Nekem a 460 van, az 30 lux. Nekem elég, de én csak olyan 5 km-t megyek közvilágítás nélkül naponta. Folyamatos a fénye, mint egy autó fényszórójának, tényleg be lehet állítani úgy, hogy lásd előtted az utat 30-50 méterre.

Egyébként meg megrendeled, és kipróbálod. Ha Foxpost automatába rendeled, a visszaküldés is ingyenes. De mondom, ami tuti, az az 560, 50 lux-szal, azzal már erdőben is lehet menni sötétben szerintem.

A felfogatáshoz valószínűleg barkácsolnod kell valamit, mert ezek rendszerint a kormányra vannak kitalálva. Én is kreatívan oldottam meg, bár vásárolt kiegészítőkkel, mivel a hajlított kormányra alig lehet felszerelni bármit is.

Hasaggymeg: valamit vennem keeeeell :DDD Ráadásul most írtak a boltból, hogy az új sor késni fog egy kicsit, így nem lesz meg hétvégére. A vasárnapi 114 km-es túrán mehetek a régivel. Bár lehet, így lesz a jó, mert, ha az új felállással útközben lesz probléma, az szívás.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#228043) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Elkezdtem puhatolózni ebayen asszonynak bicajt mert most hogy többet teker zavarja a férfi magellán váz miután 2 x beverte a tudjuk micsodáját. Persze marad a háznál a magellán is, ha valaki itt van nálunk és tekerni akarnak akkor van rá lehetőség.

Naszóvalakkor:

Nem tudom meddig menjek el árban, ideálisan 3-500 fontot gondoltam.

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

eBayről lévén szó nyilván erős alkudozással nyitnék ;]

Egyenlőre ezek vannak a radaron, várom a savazást hogy melyik miért ne?

(#228044) -=RelakS=- válasza Fishor (#228041) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

A lux és a lumen teljesen más. Ahogy távolodik a megvilágított felület a fényforrástól, annál kevesebb lux-ot fogsz mérni.
Amit linkeltem olcsóbb B+M lámpát, annak itt van a gyártói oldala fénymintával. Ez a legtöbb értelmesen irányított bringalámpához képest már egész széles fényű, szóval szerintem valami ilyet kell keresned más márkában is, ha terítést akarsz. A többi mintán láthatod, milyen a keskenyebb fény, a mostani lámpád fényének megfelelőt talán találsz köztük.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#228045) andrisbandi válasza Fishor (#228041) üzenetére


andrisbandi
őstag

klickfix Light Clip FIX

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#228046) 6030D válasza FeRRaR1 (#228043) üzenetére


6030D
Ármester

Azt vedd, ami neki tetszik, különben csak ruhaszárító lesz. Nálunk annyi volt a kritérium, hogy bütykös gumi, meg fekete. Mutattam neki kettőt, szerencsére a hidrós fékes jobban tetszett neki, így én is nyugodtabb vagyok. [link] :D Nem nagyon használja, de ha nem tetszene neki, még ennyit se. ;)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#228047) Fishor válasza Dark Archon (#228042) üzenetére


Fishor
senior tag

Köszönöm! És kb mennyit bír a lampa a valóságban? A kisebb fényerővel is lehet látni?

(#228048) Fishor válasza andrisbandi (#228045) üzenetére


Fishor
senior tag

Ez tök jó! Egyszerű és nagyszerű, csak a cuccal ne verjük le. :)

(#228049) Hasaggymeg válasza FeRRaR1 (#228043) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

+6030D...szegény asszonyoknak már egy új bringára sem telik?! :o #metoo ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#228050) 6030D válasza Hasaggymeg (#228049) üzenetére


6030D
Ármester

Ez új volt. Majd 10000 km-nél cseréljük. ;]

parandroid: kap egy -17°-ot. :P

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.