Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180601) xy.zsolt válasza konvergal (#180599) üzenetére


xy.zsolt
őstag

M...szerintem.

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#180602) Napfénysüti válasza bszg@ (#180596) üzenetére

Én is lejöttem pár nagy hegyről (Alpok, 2000+ m) de a 90 kilóm miatt az ujjaim már görcsöltek meg a felni melegedésére is nagyon kellett figyelnem. Szóval megoldható patkóssal is de én inkábn váltottam tárcsára. :R

Més que un club!

(#180603) parandroid válasza itouchfan (#180589) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Még csak az 5. biciklimet veszem 2 éven belül (meg az asszonynak kettőt, de abból egyet eladtunk). Ráadásul a cx használt volt, minimális bukóval tovább is adtam fél év után. Szóval nem értem, hol a probléma? ;] :DDD

Napfénysüti @180592: Nagyjából szerintem is itt van valahol vége annak, amit hobbiszinten még ki lehet használni. Ugye a kérdés az, hogy meddig van az, hogy a technika fejlesztése még egy hétköznapi fahrer teljesítményén is meglátszik. Magamról beszélek, nem másról, nyilván. Sajnos a 2 év alatt az árak nem lefelé mentek... Szóval most én is ott tartok, hogy ultegra vs 105, tárcsa vs felnifék, illetve mindenképpen valami 8 kg körüli súly (+/- 0,5, na jó minusz lehet több is). Józan ésszel belegondolva az alább linkelt lapierre valószínűleg bármire elég lenne (ugye ultegra, felnifék, és csak 1900 eur), és még jól is néz ki. Legalábbis képen. Amúgy ja, én is hónapok óta rajta vagyok a projekten, de nehéz így, hogy alig van készlet. Viszont idén még alacsonyabb az áfa, és jövőre sanszosan amúgy is tovább drágul minden.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#180604) parkr válasza xy.zsolt (#180600) üzenetére


parkr
őstag

nem feltétlenül. nálam (ultegra) kb. 250g a különbség.

(#180605) Hasaggymeg válasza konvergal (#180599) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Mit ajánl saját méretválasztójuk? Amúgy meg ott az a jó, hogy talán rá is tudsz ülni vásárlás előtt. :K

peterkeT...zasszonynak miért vettél, hogy hallgasson? ;] Ami a vásárt illeti a százötből pedig még lehet később Ultegra, de a felniből tárcsa már nem igazán. :U

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#180606) itouchfan válasza parandroid (#180603) üzenetére


itouchfan
senior tag

Nem probléma ez egyáltalán. Úgyis mondhatnám, hogy ez nem bug, ez feature ;]

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#180607) zolka78 válasza Csokicsibesz (#180593) üzenetére


zolka78
senior tag

A telefonos aplikációja átkonvertálja turn by turn navigációra a feltöltött gpx file-t. Többször használtam így.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#180608) rétisün válasza parandroid (#180603) üzenetére


rétisün
veterán

" Szóval nem értem, hol a probléma?"

milyen probléma? nekem pl., meg errefelé ez tök normális dolog :DD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#180609) draco31


draco31
veterán

RST 802-es villám van. De halott a teleszkópja, kb. csak fékezéskor mozog, de döccenőkön olyan mint ha merev villa lenne.
Ez jó lenne méret ügyileg?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#180610) sebgutkopf válasza jjeahh (#180558) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Első két két nagyon tetszik! :)

(#180611) sticky35 válasza draco31 (#180609) üzenetére


sticky35
tag

Úgy látom az eredeti teló 28,6 mm-es (1 1/8") a-head, a kinézett új pedig 1", 25,4 mm menetes, szóval inkább ez a megfelelő valtozat:
[link]

(#180612) Hasaggymeg válasza draco31 (#180609) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Merev esetleg?...csak mert ezek hamar megkotyógósodnak és/vagy beállnak. :(

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#180613) draco31 válasza sticky35 (#180611) üzenetére


draco31
veterán

Köszönöm!

Hasaggymeg
Akkor ezek még gyenge minőségűek? Merev villa felesleges, mert arra jó ami most van benne.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#180614) jjeahh válasza sebgutkopf (#180610) üzenetére


jjeahh
nagyúr

:R

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#180615) Hasaggymeg válasza draco31 (#180613) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Merev könnyebb és merevebb mint egy rossz, kotyogó teleszkóp.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#180616) konvergal válasza Hasaggymeg (#180605) üzenetére


konvergal
csendes tag

A méret választó L-eset ajánl de elég rövidek a lábaim. Olyan áruházat nem találtam, ahol az M-est és az L-est is ki lehetne próbálni.

(#180617) Napfénysüti válasza parandroid (#180603) üzenetére

Na igen, már a mostani Canyonom is bőven többet tud mint amit én ki tudok hajtani belőle. Úgy is választottam hogy jó pár évig tervezek vele.
Az előző bringám egy alu Focus volt, patkófékes. És bár majd 1 kilóval nehezebb volt, meglepő de nem vagyok gyorsabb a Canyonnal. Mondjuk ennek oka hogy az edzettségem esett azóta sajnos.

Més que un club!

(#180618) flash- válasza itouchfan (#180585) üzenetére


flash-
veterán

a rider 420 jó kis navi pár kis gonddal(barometer) de legalább ez már nem párásodik így nem fog tönkremenni ha eső éri mint pl a 410.

naviját egyszer használtam, csiganyálas, de kirja az utcaneveket, szerintem használható annyi hogy ha letérsz az útrol akkor nem tervez újra.

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#180619) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Hali!

Szerintetek kerékpár sisakokat kell úgy cserélgetni, mint a motoros bukókat? Ott max. 5 évente ajánlott lecserélni, itt érdemes vajon?

(#180620) jjeahh válasza IMIIKE1998 (#180619) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Enyém most 4 éves, állítólag 3 évente ajánlott a csere és ma-holnap érkezik az utódja. Mondjuk én nem csak ezért cserélem le, hanem azért is, mert az ágak szénné karcolták, elég leharcolt állapotban van, a szivacs benne annyira szétment, hogy a kemény műanyag részek nyomják a fejem és szükségem van rovarhálóra. No meg látszólag nem sérült, de már legalább 3x fejre estem benne.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#180621) xy.zsolt válasza konvergal (#180616) üzenetére


xy.zsolt
őstag

én pont a belső lábhossz miatt javaslom az M-est.....magaságban pedig az L-es méret alsó határán vagy. Stucnival és üléssel tudsz valamennyit kompenzálni, de akkor is inkább az M-ből kelljen azt mint L-ből rövidebbet. SZERINTEM. Volt már 1 számmal nagyobb triban-om....az ellenségnek sem ajánlanám. PRÓBÁLD KI MINDENKÉP MIELŐTT BÁRMELYIKET VESZED!...az a biztos

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#180622) xy.zsolt válasza IMIIKE1998 (#180619) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Szerintem kell 3-4 évente (ez függ a gyártás időpontjától is és hogy mennyit volt a vásárlás előtt pl napon)....de itt megoszlanak erről a vélemények. Én pl szezononként cserélek, de csak mert Lidl-st használok ami 4-5K Ft (viszont megvédett már)
Sokszor az évek óta készleten lévő bukókat akciózzák (nem a lidl-ben) :) ....szóval érdemes figyelni rá.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#180623) xy.zsolt válasza xy.zsolt (#180621) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Szerk: sajna sokszor csak 60-70 km megtétele után és jó beállítások mellett derül ki, hogy nagy-e a váz vagy pont jó. Én (179/84) pl simán elcsesztem az L-es mérettel anno laikusként.....mentem pár kört (soha nem volt előtte outim) és jónak tűnt. Mondjuk akkor még a mérettáblázatuk szerint is az volt a jó....azóta javították. Én meg 2 évig szívtam hosszabb távon....amit pont emiatt ritkán is mentem.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#180624) vallas válasza konvergal (#180616) üzenetére


vallas
senior tag

Szia,

Én is az M-st ajánlom, én is benne vagyok az Giant bicómnál az M méretbe 171-től 185 ig talán, de inkább S-st vettem, ahol a mérettábla végén vagyok, mert a boltos is azt mondta, hogy azt könnyebb megoldni, ha kicsit rövidebb, mit ha kicsit hosszabb lenne..

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#180625) _adaml21_ válasza konvergal (#180599) üzenetére


_adaml21_
őstag

Gyakorlatilag mindkét méretem ugyanakkora.
Én is nézegettem Tribanokat, de végül egy Canyon Endurace-t sikerült elcsípnem használtan, újszerű állapotban.
M-es méretű a bringám, ami többé-kevésbé megfelel a Triban M-es méretének (Stack, reach, meg még pár főbb méret), viszont a nyeregcső asszem hosszabb 20 mm-el, mint a Tribannak.

Nem tudom eldönteni, hogy jó-e a méret, mert elég keveset tudtam menni vele ősszel, azóta meg már elraktam tavaszig, de korábbi félelmeimmel ellentétben inkább mintha kicsit nagynak érezném még az M-est is!

Szóval a te kérdésedre válaszolva M és L közül biztosan az M-est venném, mert ez alapján az L brutálisan nagy lenne.

Egyébként akárhány gyártót nézek meg (Giant, Merida, Trek, Canyon, Rose, Triban, stb.) mindegyik azt dobja ki méreteim alapján, hogy ezt az M körüli méretet kellene vennem (Meridánál M/L, de általánosságban ez az 54-55-ös méret körüli).

Tavasszal tervezek elmenni egy bike fittingre, mert sajnos nagyon tapasztalatlannak érzem magam a témában, és 30-40 km-nél hosszabb távokon előjön néhány fájdalom. Már nézegetem, hogy hol és milyen szolgáltatást kellene majd igénybe vennem, de azért 40-50ezret sem akarok erre így első körben szánni...

Érdekes módon a derekam egyáltalán nem fáj 15+ évnyi trekkingezés után és 0 outis tapasztalattal, viszont az említettnél hosszabb távokon a nyakamnál kezd megfájdulni/zsibbadni a gerincem, valamint a merev Northwave cipőben SPD SL stoplival benyomorodnak a lábujjaim...
A beállításra visszatérve pedig úgy érzem, hogy túl alacsonyan van a nyereg, pedig nagyjából jól van beállítva (számolós módszerrel mérve, valamint sarok a pedálon alsó ponton módszerrel "validálva"). - Viszont oldalról ránézve nem azt a szokásos "outis" arányt látom, amit sok profibb bringásnál (nyereg jóval magasabban, mint a stucni), ebből gondolom, hogy még ez a méret is egy picit nagy nekem.

(#180626) IMIIKE1998 válasza jjeahh (#180620) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Értem, ezek szerint az enyém is lassan csere érett. :R

xy.zsolt: :R A Lidl-ösről tudsz egy linket dobni? A védelem ezek szerint jó, a szellőzése milyen szerinted? :)

(#180627) Hasaggymeg válasza _adaml21_ (#180625) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Az, hogy a nyerget annyira ki kell húzd ahhoz, hogy a térdednek jó legyen, ahol aztán már "lemarad" a kormánymagasság nem azt jelenti, hogy éppen kicsi mintsem nagy? :F Sarkítva képzeld el ennek kihúznád a nyergét amíg jó a térdednek, hol maradna a kormány. :U ...vagyis kicsi a stack.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#180628) ZolkoW válasza Hasaggymeg (#180627) üzenetére


ZolkoW
őstag

Viszont a nyereg magassága kb fix hely, a stack viszont elég szabadon változtatható, legalábbis ahhoz képest. Negatívba sokat nem tudsz menni, tehát a váz stackje tekinthető minimumnak, de ha elég hosszú a villanyak, akár 4-5 centi távtartó még biztonságos, és akkor még nem beszéltünk a 17 fokos stucnikról. Jó, esztétika is van a világon, de a váz stackjét én nem olyan paraméterként kezelem, ami a testméretfüggő, hanem ami koncepció kérdése.
Vannak 180 centihez, országúti/gravel géphez tizenpárcentis fejcsővel, és 25 centis fejcsővel is bringák, de csak mert más a koncepció.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#180629) _adaml21_ válasza Hasaggymeg (#180627) üzenetére


_adaml21_
őstag

Félreértetted :) Pont, hogy alig magasabb a nyergem, mint a stucni.

(#180630) flash- válasza _adaml21_ (#180625) üzenetére


flash-
veterán

mondjuk canyonnál(Endurace AL6) ahogy néztem a méret kalkulátorukat (még néhány hete) akkor az én méreteimre 178cm magasság -82cm belső lábhossz S-est ajánl, most meg már M-et.. most vagy ők se tudják igazán és utánállítanak a kalkulátorba vagy a váz változott(bár leírás ahogy nézem ua), (vagy bugos a kalkulátoruk..) bár 178cm 81 belső lábhossznál már S-est ír még most is, de őszintén ezt hogy lehet pontosan lemérni? 10ből 10x mást mértem (lézeres távolságmérőt használtam)
(ha az AL7 es kalkulátorába írom az adataim ott még S-et ír :DDD ) ui:most nézem nem teljesen egyforma a kettő,al7nél nagyobb a seat magasság..
ugye nem szilárd ponthoz méred(legalábbis az a testrész ott nem túl szilárd) ebből eredően benyomás mértékétől változik a táv is, de ha két méret van akkor mindig a kisebbet szokták javasolni, úgyhogy ebből arra akarok utalni hogy érdemes beírni méret kalkulátorokba 1-2 vel kisebb értéket is és ha akkor már kisebb vázat ajánl akkor lehet az a jó méret nagyobb eséllyel :U ugye ha lehetne próbálni akkor nem lenne gond de így ...

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#180631) _adaml21_ válasza flash- (#180630) üzenetére


_adaml21_
őstag

Hogy ne csak a levegőbe beszéljek, itt egy kép a jelenlegi beállításaimról:

(#180632) flash- válasza _adaml21_ (#180631) üzenetére


flash-
veterán

hát majd valaki fórumtárs aki otthon van az outi méretekben tuti segít(talán többeknek is van itt Endurace al,csak utalva a korábbi posztomra még évjáratonként és tipusonként - al6 vagy 7 is mások picit a méretek ) én csak azt tudom amit a méretkalkulátorokba beírogattam.

egyébként ez a sarok a pedálon beálítás nem tudom mennyire profi, a trek oldalán erről azt mutatja hogy mezítláb kell rátenni a sarkot.(cipőbe pedig a lábfej első harmadánál enyhén hajlítva)nemtom másut erről még nem hallottam bár a trek méretezése is más ott az átlagos méret az 56....

ha nagy arra is biztos vannak trükkök sajnos ebben nem tudok (még )segíteni, egynlőre outira gyűjtő fázisban vagyok

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#180633) IMIIKE1998 válasza flash- (#180630) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Kalkulátorokban nem szabad bízni, nekem a Scott is olyat ajánlott, ami magasabb volt, mint az átlépőm. :D

Most a 43-as Rockrider 540-re is veszek a felsőcsőre szivacsot, mert 1-2 centi van az alvázam és a felsőcső között(pedig a méretem, 171 centi vagyok és 165-től ajánlják és nem is rövidek a lábaim. Megnézném egy átlag 170 centi alatti mondjuk 77-es átlépővel hogy tudná használni, mikor az én 82-es átlépőm is határeset. :D )

[ Szerkesztve ]

(#180634) ZolkoW válasza _adaml21_ (#180631) üzenetére


ZolkoW
őstag

Ezen mínusz 3-4 centit simán lehet találni, ha az a célod. Bár mintha zsibbadásról írtál volna, az akkor lehet, hogy nem a legjobb irány, de ha a méreteket nézzük csak, akkor akad ott ~30mm távtartó, és a stucnid is lehet -17 fokos, azzal még mindig csak kb. vízszintes lesz.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#180635) flash- válasza IMIIKE1998 (#180633) üzenetére


flash-
veterán

:D lehet az a méret amit ajánlott nem fogy nagyon így akarták felpörgetni az eladást hogy kicsit megmókolták a kalkulátort :DDD
vagy csak simán pontatnaln tényleg

én azt nem tudom hogy ha van egy ideális méretű trekkingem ami pont jó,tehát ideális a top tube lenght, akkor ugyanazzal a top tube lenght mérettel egy országúti elvileg már nagy ha jól gondolom? mivel outin ha a droppot fogjuk akkor a trekkingen felvett pozicióhoz képest jobban előrenyúlunk.. jól gondolom?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#180636) sticky35 válasza flash- (#180635) üzenetére


sticky35
tag

Nem feltétlenül, mert a trekkingen majdnem függőleges háttal ülsz, míg egy országútin a minél kinyúltabb "fekvő" pozíció lenne ideális hogy kisebb legyen a légellanállás, ezt segíti elő az alacsonyabb, előrébb lévő kormányszarv.

De csak a felsőcső méretből ezt nem lehet amúgy sem megállapítani, teljesen más a két bicaj geometriája a másfajta felhasználási mód miatt.

Nekem extrém hosszú felsőtestem és karjaim vannak, ami trekkingen nem sokat számít, de egy sportosobb felhasználásnál már nagyon nem mindegy: bikefitting a mértek levétele után XXL-et számolt Canyon Grailből, míg a weboldal L-eset az átlépő és a magasság alapján.

(#180637) ZolkoW válasza flash- (#180635) üzenetére


ZolkoW
őstag

koskormányosból még csak az elsőt nyúzom, de 5-6 centivel rövidebb váza van, mint az összes többi bringámnak, amiket jó méretnek gondolok. Ráadásul kompakt kormány, ennél rövidebb előrenyúlású koskormányokat nem igazán szoktam látni az adatok alapján.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#180638) Hasaggymeg válasza _adaml21_ (#180629) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ja tényleg. :D...amúgy meg van ott gyűrű a villanyakon bőven amit kivehetnél, attól meg egyből lentebb lesz az eleje mint a profiknál. :)

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#180639) flash- válasza sticky35 (#180636) üzenetére


flash-
veterán

hát ez igaz... csak a próba lesz majd ha meg nemjó visszaküldés :D

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#180640) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Értem már miért jó a kivágás a nyereg közepén :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#180641) parkr válasza jjeahh (#180640) üzenetére


parkr
őstag

hát ez nagyon ázsiai méret :DDD

(#180642) dobolan válasza jjeahh (#180640) üzenetére


dobolan
senior tag

Igen. Ezzel együtt vásárolva meg is van a szet.

(#180643) xy.zsolt válasza IMIIKE1998 (#180626) üzenetére


xy.zsolt
őstag

elmentve nincs linkem....én is csak guglizni tudnám, ahogy te is. :P
Szellőzése nekem szuper.... a trópusokon is teszteltem :) és rovarháló is van benne. Ja, és piros villogó is amit mára már inkább leszedtem....de vele is jól mutat. Szuper na
Mégis rákerestem HELYETTED [link] Tavaly az ezüst volt, idén a fekete van.....de azt a "simlédert" is lekaptam róla :) pár kis pöcök fogja

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#180644) xy.zsolt válasza xy.zsolt (#180643) üzenetére


xy.zsolt
őstag

testbike-on utánaolvasva van akinek a sörénye miatt kicsit meleg....én a minimumon használom a nullásgépet hajvágásnál....lehet ez is számít :)

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#180645) xy.zsolt válasza flash- (#180630) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Haha....pont emiatt nem lett canyon-om.....hasonló méretekkel :DD Az S-est már elvből nem vettem meg (meg nem akartam póznaként kilógó nyeregszárt) az M-től meg féltem mi van ha tényleg nagy
de most láttam, hogy mások is szakértették kb ahogy én :)

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#180646) xy.zsolt válasza _adaml21_ (#180631) üzenetére


xy.zsolt
őstag

A rengeteg hézagoló miatt fent van a kormányod az égben....ha kivennéd őket akkor mindjárt magasabb lesz a nyerek hozzá képest (optikailag is). A képről nehéz megítélni, de mintha a nyerged orra is feljebb lenne picit...az legyen totál vízszintes első körben

de most láttam, hogy mások is szakértették kb ahogy én :) EZT IDE AKARTAM ÍRNI ELSŐRE IS CSAK flash--nek ment véletlenül :)

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#180647) IMIIKE1998 válasza xy.zsolt (#180643) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Köszi. :D +100 respect neked. :DD :R

(#180648) bszg@ válasza _adaml21_ (#180631) üzenetére


bszg@
tag

Valóban nagyon sok hézagoló van, de azon kívül szerintem nincs ezzel probléma. Úgy látom, ez egy hosszú fejcsövű, kényelemre hangolt váz, ezek ilyesfajtán néznek ki.

(#180649) Hasaggymeg válasza parkr (#180641) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ilyen lehet a feketéké. ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#180650) bringasisti


bringasisti
őstag

barátnőmnek milyen gépet ajánlotok?

BENEFON DELTA--------N8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.