Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#179901) bringasisti válasza Maximum1 (#179900) üzenetére


bringasisti
őstag

Jól látom hogy az árcédula kicsit vastagon van írva?

BENEFON DELTA--------N8

(#179902) 6030D válasza Csokicsibesz (#179899) üzenetére


6030D
Ármester

Azt éreznéd, hogy csúszik a gumi. Görgős gumi vagy sima?

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#179903) Csokicsibesz válasza 6030D (#179902) üzenetére


Csokicsibesz
tag

Egy régi 26-os terepgumi van hátul (elég ratyi szegény). Csak nem tudom van-e értelme venni valami slick gumit hátra, javít-e a helyzeten. Görgőhöz való gumit nem nagyon lehet venni sehol, hetek óta vadászok rá.

(#179904) Maximum1 válasza bringasisti (#179901) üzenetére


Maximum1
őstag

Úgy látom megfogtad a lényeget.....
A technikai része miatt linkeltem, az hogy mennyi az másodlagos, minekután van egy Garmin Dakotám ami 8 éves és hibátlanul müxik így nekem ez sem drága, de lehet itt bohóckodni xiaomikkal meg samsungokkal, szürkület után majd kiszed a völgyből a katasztrófavédelem.
Célhardver, így hívják ezeket a kütyüket, bármennyit is csal, ez kihoz az erdőből abban biztos lehetsz.

[ Szerkesztve ]

(#179905) xy.zsolt válasza jjeahh (#179893) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Én hátulról teszem fel a szemüveget a bukóra :) bár ősztől tavaszig nem is használok szemüveget
6030D
És tényleg :) Ma 6 boltban voltam és mindenhol csak D3-as brigéciol volt :(( Szóval most még marad az ultradermes víz amíg nem kapok Brigi2000-est

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#179906) Hasaggymeg válasza Maximum1 (#179904) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ha már katasztrófavédelem akkor inkább telefon mint bármi más un. célhardver. :F

xyzsolt...legtöbbet 30+ akkal mész és nem hordasz szemüveget?! :U

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#179907) itouchfan válasza Csokicsibesz (#179903) üzenetére


itouchfan
senior tag

Húzd rá jobban a gumira a görgőt. Nekem akkor csúszott/ugrott ha nem volt eléggé rá húzva.

Nekem maradt tavalyról egy régi, 26" majdnem slick gumim, amit görgőre használtam. Írj pm, a Meridáért odaadom ;]

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#179908) bringasisti válasza Hasaggymeg (#179906) üzenetére


bringasisti
őstag

Régészek, katonák, balaseti helyszínelők használják. Én akkor is tudom hogy qrva jó vagyok ha nincs nálam ilyen kütyü. Azt nem értettem hogy wifit miért kell ahhoz használni hogy időjárást lássam? Megnézem telefonon

BENEFON DELTA--------N8

(#179909) Maximum1 válasza Hasaggymeg (#179906) üzenetére


Maximum1
őstag

A telefonnak a térereje még rosszabb az erdőben mint a gps képessége, legyen nálad min2ö + fejlámpa.
Mindhárom célhardver, tudsz tájékozódni az erdőben amíg találsz térerőt :DDD

(#179910) itouchfan


itouchfan
senior tag

Én is kérdeznék görgő témában:
Szükségem lenne elvileg egy ANT+ stickre, hogy a görgőt tudjam a laptopomhoz csatlakoztatni, mert szeretnék Zwiftelni. Cadence szenzorom van, már csak egy sebesség szenzor kell.

Szóval, ha esetleg valakinek van felesleges ANT+ adaptere és (lehetőleg) Bryton sebesség szenzora, írjon rám. :R

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#179911) xy.zsolt válasza bringasisti (#179908) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Minek telefont nézni.....csak kinézel a fejedből és látod ;]
Hasaggymeg Nem tudom miért nem hordom a víztiszta szemüveget.....pedig van.....és igazad van, kéne. :R

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#179912) parandroid válasza xy.zsolt (#179911) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem az alpine-hoz 3 lencse van, fekete, barna, és színezetlen. Mindhárom polarizált, a por-, bogár-, és huzatvédelem mellett már csak emiatt is érdemes hordani. Bár most nyár végén vettem akciósan egy fotokromatikus alpine-t is, aluljárókban, alagutakban, erdős részeken jól jön. Sajnos kontaktlencsét nem tudok használni, pedig jó lenne, de a garmin kijelzőjét még azért látom. Na jó, a nagyon apró számokért néha hunyorogni kell - pl az avg speed ott a mutató alatt elég nyűgöd tud lenni (my edge data fieldet használok):

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#179913) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

Találtam pár alkalmazást amivel a Garmin kijelző mezőit karaktereit tudom növelni [link] [link] [link] Amint meg lesz a kütyü tesztelem őket.....mert egy vicc, hogy 4 sávos, 2 oszlopos (nagyobb karakteres) elrendezés alapból nincs a Garminban. :W Ha valakinek esetleg van már kipróbáltan működő hasonló alkalmazása az kérem ossza meg velem.
peterkeT Pont akkor írtam erről mialatt kitetted . Nekem mondjuk 6-8 adat kellene a kijelzőre nem több, de az nagy legyen.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#179914) bringasisti válasza xy.zsolt (#179911) üzenetére


bringasisti
őstag

Én arra reagáltam hogy párosítja a két eszközt és megnyitja az aktuális időjárás app- ot. Erdő közepén folyamatosan nem hagyom a két kütyüt kapcsolatba mert ölöm az aksit, adatforgalmat. Megnézem telefonon és elrakom!

BENEFON DELTA--------N8

(#179915) parandroid válasza xy.zsolt (#179913) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Azt simán magában a garmin menüben be tudod állítani.

10 mezőig lehet menni, azt hiszem (5x2, de bármelyik vízszintes lehet 1 nagy). De érdemes a garmin saját iq store-jában (app store) körülnézni, remek custom data fieldek vannak, és szinte mind tovább konfigolható.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#179916) xy.zsolt válasza parandroid (#179915) üzenetére


xy.zsolt
őstag

de ez már 5 sávos!!! és ennek megfelelően 5mm-es számmagasságú ami már nekem nem túl nyerő :( Az a saját garmin iq store amikről én is linkeltem?

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#179917) parandroid válasza xy.zsolt (#179916) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem túlparázod. Minusz másfél- minusz egyes szemeim vannak, simán átlátom azt az alább linkelt káoszt szemüveg nélkül. De majd jövő héten meglátod. Igen, azaz, connect iq.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#179918) xy.zsolt válasza parandroid (#179917) üzenetére


xy.zsolt
őstag

nekem 1.5 olvasó van, de inkább 1.75 lenne már a tuti....de igazad van, majd kiderül. Ja, én ha a te garminod ilyen akkor nagyobb kijelzőt nézel mint amilyen az enyém lesz (520 Plus 2.3")

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#179919) parandroid válasza xy.zsolt (#179918) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, az edge explore egy kicsit nagyobb, ez a 1030 dobozába van építve. Pont ez volt ez egyik érv mellette - meg a használható érintőkijelző (spoiler: nem
igazán jól használható :D ). Amúgy nekem folyamatosan hordott szemüvegem van, én távolra nem látok élesen, szóval ez is más szitu).

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#179920) xy.zsolt válasza parandroid (#179919) üzenetére


xy.zsolt
őstag

A nagyobb kijelzőt megértem, de az érintőkijelzőre törekvést nem.....navigáció beállításnál hatalmas előny, de amúgy inkább hátrány...szerintem. Bár a menüjük is jobban kezelhető....de ez már inkább softver kérdés.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#179921) parandroid válasza xy.zsolt (#179920) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Pont a navi miatt akartam az edge explore-t, de nagyon nem úgy működik, mint egy modern telefonon. Kimondottan nehézkes a mozgatás, belenagyítás - kb mint egy tízéves mobilon, vagy valami régi érintős autós navin. Amúgy nem bántam meg, ezen kívül elégedett vagyok vele, a menüre simán jó a touchscreen, de ezt gombokkal is meg lehetne oldani, mint az órán, szóval kicsit túllövés. Viszont nedvesen is jól használható, és kesztyűben is kezelhető. Strava live segmentet, és emelkedő előrejelzést, valamint barométeres mérést nem tud, amit hiányolok kicsit, de előbbi már úgyis csak strava prémiummal megy, szóval bekaphatják. Elégedetten használom, ha majd nagyon profi leszek (rotflol), akkor a teljesítménydiagnosztikai dolgok miatt veszek valami aktuális ezres szériát. 200 eurt simán megért, azóta meg láttam már 180-ért is akcióban.

Ja, és a baleseti sms-küldés király dolog, de kicsit túlérzékeny. Volt, hogy padkáról leugrást is esésnek nézte. Viszont az eséseknél mindig aktiválódott. Apró hiba, hogy hiába mondom neki, hogy ne tegye (elvileg leállítható), mindenképpen beárul. Klikkpedálos tanulóidőszqkban asszony már röhögve hívott, hogy mi van, megint leszálltál a bicikliről? :DDD De inkább legyen túlérzékeny, mint hogy 2 napig ott feküdjek valami árokban.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#179922) jjeahh válasza xy.zsolt (#179905) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nekem sajnos szemüveg nélkül 0 fok alatt belefagynak a szemgolyóim a szemüregembe a menetszéltől.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#179923) bardi válasza jjeahh (#179922) üzenetére


bardi
aktív tag

Elég fárasztó lehet folyton a fejed rángatni, hogy arra nézz, amerre szeretnél :DDD

Akartam ma menni egy lejtősebb kört, de előtte megnéztem egy biztonságosabb útvonalon, hogy mennyire csúszós az erdő. Szerintem a hónak nagyobb tapadása van, mint ami itt volt, volt, ahol első féket nem tudtam húzni, mert össze vissza csúszkált a kerék úgy :D Szóval sajnos csak egy rövidebb, biztonságosabb kört mentem végül, ahova menni akartam, ott gyalog se jöttem volna most le.

Amúgy ennek a saras időnek is megvan az előnye, a bringám sose volt még ilyen tiszta, minden kör után mosni kell, az 5 literes permetező, meg egy kefe nagyon jól lehozza a retket. Persze a szárítást már kihagyom, szóval foltos marad, de az nem érdekel, legalább nem hozom be a sarat a lakásba.

'92 Honda VFR 750

(#179924) nismoka válasza xy.zsolt (#179911) üzenetére


nismoka
addikt

Ez esetleg segítség lehet, nekem bevált EDGE Explore-al együtt. :K [link] Egy baja van, hogy csak sötétített lencsékkel kapható. :U

(#179925) Hasaggymeg válasza xy.zsolt (#179911) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Én harminccal és fölötte esetleg csak egy-egy rövid szakasz erejéig, vagy ereszkedni szoktam de néha úgy arcon talál egy rovar, hogy elereszetek egy rövidebb káromkodást az orrom alatt mérgemben/fájdalmamban. :( Múltkor a Bükkben mögöttem érkező nejem hirtelen üvölteni kezdett és megállt, mire egy ~5-6cm-es fiatal hím szarvasbogár kapaszkodott egyik hosszúnadrágos combján...nem egy mindennapi helyzet, de attól a szemed is kifolyik ha telibe találod. :Y

jjeahh...+1, hidegben (+10°C alatt) annyira kezdek könnyezni a menetszéltől (még így szemüvegesen is), hogy kell a védőszemüveg.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#179926) nismoka válasza parandroid (#179912) üzenetére


nismoka
addikt

Ez sem rossz, ezt használom javarészt. [link]

(#179927) Hasaggymeg válasza xy.zsolt (#179911) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

...amúgy meg verőfényes nyári napokon roppant elfárad úgy a szemem, mint arcizmaim is (a hunyorgástól) egy egésznapos kint léttől, kell a sötétítés.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#179928) parandroid válasza nismoka (#179926) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez is ígéretes, lehet kipróbálom. Így képről kicsit letisztultabb (kevésbé bazári), mint a myedge.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#179929) xy.zsolt válasza nismoka (#179924) üzenetére


xy.zsolt
őstag

idővel úgyis az lesz, hogy ilyet vagy hasonlót veszek :O

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#179930) xy.zsolt válasza Hasaggymeg (#179927) üzenetére


xy.zsolt
őstag

napszemüveget hordok tavasztól nyár végéig én is....de ilyenkor nyilván nem

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#179931) Hasaggymeg


Hasaggymeg
Topikgazda

Ez talán Somatom-hoz illene e legjobban. :D

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#179932) Maximum1 válasza xy.zsolt (#179929) üzenetére


Maximum1
őstag

Próbáld ki a dekás sárgát, nekem nagyon bejött, ilyen szürke mocsok időben is jól látsz benne.
Marketing duma, de ez most igaz:
"Különösen gyenge fényerősség esetén a napszemüveg sárga lencséi felerősítik a kontrasztokat: teljesen felhős ég, köd és éjszaka beállta."

(#179933) sz_abika


sz_abika
addikt

Valaki küzdött itt elemekkel es szenzorokkal... Ugy fest hogy a Magene HRM miota elemet cseréltem benne azóta meg van hulyulve... Hol napokig jo, hol 5perc alatt eldobalja a jelet. Strava es Gpsport órám egyaránt produkálja, így biztos a HRM a hibás... Valakinek nincs még uj ilyen kütyüje, hogyy tudjam mi volt a gyári elem? Maxell es energizer is egyaránt bukó.

PSN: xszabikax

(#179934) Hasaggymeg válasza Maximum1 (#179932) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nem tudom hogyan csinálják de ezek a sárga lencsék tényleg ilyenek,verőfényben felteszed és kábé kisül a szemed. :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#179935) flash- válasza parandroid (#179921) üzenetére


flash-
veterán

Vannak olyan android appok amik ha megadott idon túl is egy helyben allsz elkezd jelezni hogy visszaszamol es ha nem szakitod meg a visszaszamolast akkor vész smst kuld a megadott számra meg a koordinataidat vagy ha az az app a kontaktodnak is fent van azon jelez ezt inkább tartom ertelmes megoldasnak
De egy kerdes a garminos hogy mukodik? Esel azt erzekeli es egybol jelez?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#179936) Toobee válasza sz_abika (#179933) üzenetére


Toobee
veterán

GP-t vegyél bele vagy ha tudsz, Panasonicot. És sose tartsd az övön az egységet, kivéve amikor használod.

https://barbieripnk.hu/

(#179937) Hasaggymeg válasza Toobee (#179936) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Merítené helyben is? :F A Decathlonos Geonaute-t [link] csak akkor vettem le mikor kimostam az övet,de faxán műxik...mondjuk nem is használom csak 1 hónapban 1-2x. :U

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#179938) FerNandor


FerNandor
őstag

Rá tudnátok nézni erre a tekerésre?
Az xoss az a kis xoss g+ computerből szinkronizált tekerés, ez 50.6km
A másik 51.4km, az a wahooból ment és telefon rögzítette.
Kalóriában, kalkulált teljesítményben, távolságban is van különbség. Ez normális? Melyik lehet vajon az, amelyik a valósághoz jobban közelít? Vagy miből adódnak ezek a nagy különbségek? Főleg kalóriában...

[link] ez a wahoos asszem.
[link] xoss

Ja, amúgy speed szenzorról is ment a jel elvileg a telefonba is meg a computerre is.

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#179939) parandroid válasza flash- (#179935) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kb ugyanígy. A benne lévő giroszkópot használja, elkezd a kijelzőn visszaszámolni, aztán a bt-s kapcsolaton keresztül a telefonról küld egy sms-t a megadott kontakt(ok)nak. Aztán kiírja, hogy sikertelen a küldés, de addigra már csörög a telefonom, hogy na mizu?! Akkor is ez történik, ha leállítom a visszaszámlálást. Szóval kicsit bugos, de stabil, és kiszámítható eddig. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#179940) parandroid válasza FerNandor (#179938) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kattints rá a térképre, nagyíts bele, és kövesd végig az útvonalat, hogy mennyire tart a valós nyomon. Soha nem lesz tökéletes, ráadásul elég sokat mész erdős részen, amit a gps sose fog szeretni. Ezek alapján a wahoo tűnik bizonytalanabbnak, de 50+ km-en 1 km-en belüli eltérés az hibahatáron belül van. Ha több eszközzel mérsz, akkor olyan 1-3% teljesen normális, ez a technológia ennyit tud. A garmin edge, és a fenix között is van ennyi néha. A felhasznált kaloriát a pulzus, az eltelt idő, és a megadott súly/magasság alapján számolja, erre a távra, és időtartamra, ezzel az emelkedéssel, valamint tempóval és pulzussal szerintem mindkettő teljesen irreális. Max ennek a fele lehet igaz, hacsak nem vagy 2m, és 140 kg.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#179941) Maximum1 válasza sz_abika (#179933) üzenetére


Maximum1
őstag

Ez volt benne, enyém is kifeküdt, de az elem távirányítóban meg jó.
Tettem bele új elemet, akkor sem ment, leszedtem az övről és a patenton körbetekergettem, hátha oxidáció miatt nem megy, és úgy néz ki ez a baja, ma teszteltem és nem dobta el a jelet.
Toobee : ez jó ötlet, köszi.

(#179942) Perillustris


Perillustris
senior tag

Sziasztok,

Ez ellen van bármi érv, esetleg vélemény, tapasztalat? Bár a mostani bringámon megkedveltem a tárcsaféket (nem országúti), jelen esetben el tudom engedni, ha mondjuk cserébe jobb váltó és kerék van rajta (ebben az árkategóriában, ami egyébként már így is erősen túlszalad az eredeti elképzelésen).

Nézegettem használt bicajokat is, de a legtöbbről nem tudom megállapítani, hogy igazán megéri-e, nem értek annyira hozzá sajnos, ráadásul az előéletéről is mondhat bárki bármit. (Belefutottam persze néhányba, melyekről tudtam, hogy rendben vannak, de azok méretben nem voltak megfelelőek. S volt egy, aminek a színe nem tetszett. :U )

:R

Perillustris

(#179943) Toobee válasza Hasaggymeg (#179937) üzenetére


Toobee
veterán

Igen, meríti.

https://barbieripnk.hu/

(#179944) Maximum1 válasza Perillustris (#179942) üzenetére


Maximum1
őstag

Kitudnád használni amit ez a gép tud?
Lehet ez is elég lenne

(#179945) xy.zsolt válasza Perillustris (#179942) üzenetére


xy.zsolt
őstag

szemrevaló paripa, de az 1900g-os carbon kerekek nagyon nehezek....plusz a 65mm felnimagasság is inkább hátrány mint előny egy szelesebb vidéken. Tehát szeles vagy mászós utakhoz én biztosan nem ezt venném. Kár, mert amúgy szép. Tárcsafékről meg már ismeritek a véleményem :P...viszont carbon kerékhez indokolt lenne.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#179946) mobal


mobal
MODERÁTOR

Pár napja érdeklődtem a véleményetek után a 2wheels webshopról.

Ma hívott egy munkatársuk, hogy az általam rendelt váltó idő közben nincs készleten és kicsit késik a shimano szállítmánya is. Felhívott szlovák számról. :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#179947) sz_abika válasza Maximum1 (#179941) üzenetére


sz_abika
addikt

:R

Toobee: köszi, mindig rajta van...illetve volt

PSN: xszabikax

(#179948) rgqjx válasza FerNandor (#179938) üzenetére


rgqjx
aktív tag

Megnyitottam két ablakban, majd gyorsan kattintgattam köztük. Nekem ennyi eltérés tűnt fel. Ha jól sejtem ez még nem indokolja azt a kb. 800m eltérést. Kalóriára én is magas számot szoktam kapni, ami szerintem irreális.

(#179949) zsocy válasza Perillustris (#179942) üzenetére


zsocy
őstag

Ez egy nagyon komoly gép, a giant aero szériája, igazi álom.
viszont karbon kereket már nem vennék felnifékkel, az ugye koptatja a felnit használat közben.
az is jó kérdés hogy ki tudnád-e ezt a bringát használni, bár az élmény biztos nagy lenne 50% kihasználásával is :)
Amit Maximum1 linkelt szintén nem piskóta, a 105-ös szett is bőven elég bárkinek Valter Atti alatt, és árban is jobb, bár nekem még mindig drága... plusz ennyiért már van nagyon sok bringa, még újak is, én biztos valami olasz csődört választanék campával, de az már az én bajom :)

[ Szerkesztve ]

(#179950) ivana válasza Perillustris (#179942) üzenetére


ivana
Ármester

Ezek szingós karbon kerekek, biztos ilyet akarsz? Mire kell? Edzeni ilyen szintű országúti inkább hátrány, mint előny. Amatőr versenyre is kicsit túlzás ilyesmi.

Normál esetben egy 2-300k-ért (használtan) vesztegetett középkategóriás gép nem nagyon lassabb ezeknél amatőr rider alatt. Viszont cserébe az olcsóbb gép jóval kényelmesebb lesz és jóval olcsóbbak az alkatrészek.

Természetesen ez a szint elég jó, de a karbon kereket mindenképpen hanyagolnám. Vagy vétel után jó pénzért eladnám a francba.

(#179949) zsocy olasz csődört választanék campával :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.