Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100001) ShiTmano válasza lsebestyen (#99988) üzenetére


ShiTmano
aktív tag

Köszönöm szépen a választ.
Valami konkrét típust nem tud valaki javasolni? Jeahh mester esetleg valami Gearbestes tipp?

"Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

(#100002) jjeahh válasza ShiTmano (#100001) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Mesteer?! :DDD Én ebayről vettem őket amúgy, de egyik sem tud pedálfordulatot mérni sajnos... :(

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#100003) ShiTmano válasza jjeahh (#100002) üzenetére


ShiTmano
aktív tag

Ja, ok. Sigma 16.16-ot nézegettem de az 20.000Ft felett van. Max a feléből szeretném megúszni.

Akkor irány az (S)Ebay.

[ Szerkesztve ]

"Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

(#100004) vatafakk


vatafakk
aktív tag

Tud valaki ajánlani jóféle pulzusmérőt?
Legjobb lenne ha runtastic programmal kompatibilis lenne mert akkor futni is használnám. -árul persze a runtastic is de azt drágállom-

Jelenleg bringázás trackingre a runtastic road bike fut és stravaba áttöltöm időközönként.

(#100005) ShiTmano válasza ShiTmano (#100003) üzenetére


ShiTmano
aktív tag

Ezt találtam értelmes árban. Ha valaki hallott már rosszat róla, írja meg. Nyilván nem egy Garmin, de kokain árban nem szeretnék vásárolni.

"Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

(#100006) szki válasza vatafakk (#100004) üzenetére


szki
őstag

Hello!

Én anno BerryKing mellkaspántos szívfreki mérőt vettem kb 8000 Ft-ért. Amazon, eBay...
Létezik karra, és mellkasra is. BLUETOOTH 4.0, és ANT+ átvitelt is tud. Nekem szépen együttműködik az okostelefonnal, és a Garmin órámmal. Akár egyszerre mindkettővel(!) A csuklómérős Garmin órám használom leginkább a kényelem miatt, de az szokott a pulzussal tévedni, míg a mellkaspánt nem...

Rétisün: Sokszor kaptuk a vizet a kerekekről :) Én most feltettem a Cubeguard Attain Disc sárvédőt a bicajra, mert midig vizes az aszfalt errefelé. Diszkrét a kinézete:)

(#100007) benfolds válasza TomMusic (#99983) üzenetére


benfolds
őstag

alapvetően én is ilyen "biciklire vigyázós" típus vagyok, de amikor mocskosak az utak, akkor döntök, hogy a biciklire vigyázok inkább, vagy tekerek és jól érzem magamat. így a végeredmény az, hogy max akkor nem megyek, ha ilyen hókásás-sós-fűrészporos-latyakos az út, na az már tényleg annyira bicikligyilkos, hogy akkor visszafogom magamat. amúgy meg inkább veszek olcsóbb alkatrészeket, aztán a téli szezon végén csere. nekem ennyit bőven megér, hogy ne hagyjak ki heteket-hónapokat. a tavalyi full mínuszos (és felénk havas) januárt is végigtekertem. annyi, hogy kétszer elvágódtam a jégen. :DDD

(#100008) Hasaggymeg válasza benfolds (#100007) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Tavaly én is mentem mínusz 7ben is,az jobb volt mint ez az állandósult sárpermet ami most van.Felcserélném egy kis fagyos szárazra,az biztos.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#100009) TomMusic válasza Hasaggymeg (#100008) üzenetére


TomMusic
őstag

Ilyenkor jól jönne egy kis Atacama-sivatagi szárazság. :U
Persze az se túl jó, mint ami a nyáron volt. Nagyrészt azért nem lehetett bringázni (vagy legalábbis mászni), mert borzasztó hőség volt.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#100010) Hasaggymeg válasza TomMusic (#100009) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Tegnap gyalogoltam vagy 20km-t és találkoztam néhány fanatikussal,de nem tudtam irigyeljem,vagy sajnáljam őket,mert úgy néztek ki mint a disznók ettől a sárlétől. :(

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#100011) benfolds válasza TomMusic (#100009) üzenetére


benfolds
őstag

na szórakozzatok már, hogy télen azért nem, mert sáros az út, nyáron azért nem, mert meleg van...:))
menni kell, aztán kész. ha egy kicsit előbb le is amortizálódik pár alkatrész, akkor csere, nincs ezen mit gondolkodni. :)

(#100012) TomMusic válasza benfolds (#100011) üzenetére


TomMusic
őstag

Jó, hát azért nem vagyunk ilyen nyámnyilák, én pl. tavaly a -20°C-ban se raktam le a bicót. :K
De azért a masszív dzsuvától kímélem. Bár bevallom, az elején ha már nedves volt az út, szóba se jöhetett, hogy bringával menjek. :B

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#100013) jjeahh válasza benfolds (#100011) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ott van még a hideg, a pofaszél, a hó, jég... sokan korán kelni sem szeretnek. Valamit kifelejtettem? :DDD

Vicc nélkül, nekem is vannak zizijeim, ha megjelenik pár viharfelhő rögtön becsinálok és menekülök, ahogy tudok... :DDD . Igaz ez inkább nyáron gyakori, nagy kánikulák után... szal a villámoktól rettegek. Meg valamiért egyedül nem szeretek hosszú (30km+) távokat menni és ez sajnos ilyenkor, amikor már a haverok nem hajlandóak kimozdulni a hideg miatt, engem b*romira korlátoz...

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#100014) 3shae


3shae
aktív tag

Ó srácok, tegnap Gödöllő- Szada határában láttam egy kis csapat (8- 10 fő) outi bringást csupa jó bicókkal, frankó ruhában beöltözve..
De jó lett volna csatlakozni hozzájuk :)

(#100013) jjeahh ne is mondd! A villámlástól megmagyarázhatatlan zsigeri ősi félelmem van :D

[ Szerkesztve ]

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#100015) etrop01 válasza jjeahh (#100013) üzenetére


etrop01
tag

Én meg pont, hogy egyedül szeretek tekeregni max 50 km-ig. Engem ez kapcsol ki, végre csend van nem kell alkalmazkodnom senkihez, megyek a saját tempómban.
Viszont egyszer félig körbe tekertem a balatont utána csatlakoztam a többiekhez mert ők 4 naposan csinálták, na akkor már nagyon vártam, hogy odaérjek, még ha lassabban is megyek utána.

Az egyszerűség a kifinomultság csúcsa.

(#100016) Hasaggymeg válasza 3shae (#100014) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Én szeretem a villámokat,az utána következő csattanást meg egyenesen imádom! :K

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#100017) ZolkoW válasza ShiTmano (#100003) üzenetére


ZolkoW
őstag

Más irány, de én folytatom a "megoldjuk okostelóval" irányt. pénteken vettem itthoni boltban 13900 Ft-ért egy Bontrager combo szenzort, ez BTsmart ÉS ANT+ kompatibilis, pedálfordulatot és sebességet is mér.
Az appok látják, még a Locusban is ki tudom tenni a képernyőre a két jelet, tegnap azon izmoztam, hogy egyszerre megjelenjen valami edzős programban ez a két érték, és a pulzus. Találtam is nagyon jónak tűnő alkalmazást, de az csak Ant+-on keresztül hajlandó kezelni a szenzorokat, így a pulzusmérőm kiesik :(
De talán van egy, ami ígéretes.
A Stravát is próbáltam, de vagy az ingyenes ilyen esetlen, vagy én vagyok béna, de csak az átlagot mutatta mindenből, ami tök lassan változik, engem meg a pillanatnyi érdekel.
(még vizsgáljuk a problémakört)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#100018) HollyBoni válasza ZolkoW (#100017) üzenetére


HollyBoni
veterán

Én úgy tudom ingyenes verzióban csak az átlagot lehet látni... :(

(#100019) ZolkoW válasza HollyBoni (#100018) üzenetére


ZolkoW
őstag

utánaolvasok majd, de akkor lehet, hogy ezzel most nem ösztönöznek a vásárlásra... ugyanis a Strava sokkal inkább tűnik szabadban biciklizős appnak (nyilván), mint ami nekem kéne - a csak ANT+-t kezelő app (másik telón van, most nem emlékszem a nevére) nagyon jónak tűnt görgőhöz, saját edzést is összeállíthatok benne, szakaszonként célpulzussal, stb.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#100020) -=RelakS=- válasza HollyBoni (#100018) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Jaja, ingyér átlagjaid vannak, ha előfizetsz, akkor meg pillanatnyi értékek, meg webes szolgáltatások.

Nem lenne rossz mondjuk, hogy ha már elő vagy fizetve, akkor kiválogathatnád, hogy mit látsz a képernyőn :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#100021) Szakbarbár válasza ZolkoW (#100017) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Használd az Endomondo-t, ott be tudod állítani a mezőket, hogy milyen értékeket mutasson. IOS-en nincs átlagpulzus, Androidon viszont van az is. Vagy biztos van még 1000 ilyen alkalmazás ami tudja mutatni a pillanatnyi pulzust. Arra viszont készülj, hogy hamar lemeríti az akkumulátort a folyamatosan világító képernyő.

[ Szerkesztve ]

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#100022) bringasisti válasza Szakbarbár (#100021) üzenetére


bringasisti
őstag

Ott is fizetni kell

BENEFON DELTA--------N8

(#100023) Szakbarbár válasza bringasisti (#100022) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Nem kell, én is az ingyenes verziót használom és tudom módosítani a mezőket
[kép]

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#100024) ShiTmano válasza ZolkoW (#100017) üzenetére


ShiTmano
aktív tag

Windowsos telóm van, meg nem is szeretnék vacakolni vele egyelőre. Maradok a céleszközöknél. Úgy néz ki megrendelem a linkelt műszer "full extrás" verzióját, aztán ha valamelyik + funkciója nem válik be akkor sem bukom sokat és valszeg szimpla kilóméter óraként akkor is jó.

"Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

(#100025) bringasisti válasza Szakbarbár (#100023) üzenetére


bringasisti
őstag

Nem tudom én egyszer befizettem magamat egy évre, és mikor lejárt attól fogva a pulzust és a magasságot csak ismételet fizetés után volt hajlandó mutatni.

BENEFON DELTA--------N8

(#100026) ZolkoW válasza Szakbarbár (#100021) üzenetére


ZolkoW
őstag

köszi, teszek azzal is egy próbát, évekkel ezelőtt megvettem, de valahogy elqrvult, és felhagytam a használatával :) igaz, akkor főleg csak útvonalrögzítésre használtam, nem voltak különösebb igényeim.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#100027) benfolds válasza jjeahh (#100013) üzenetére


benfolds
őstag

bevallom, hogy a villámoktól én is nagyon fosok. nyáron is volt 1-2 alkalom, hogy visszafordultam, mert jött a vihar, dörgött, villámlott, az eső mondjuk nem kapott el. 1-2 éve viszont egy hosszabb túráról hazafelé egy platón ért utol a mennydörgés, ahonnét lakott terület vagy bármilyen menedék 5-6 km-re volt. ráadásul ez éjszaka történt, szóval a villámlás még félelmetesebbnek tűnt. iszonyatos csattanások...imádkoztam, hogy csak ezt éljem túl..:)) persze végül megúsztam, max eláztam, ami nyáron nem vészes. ami az én esetemben akadályozhatja a tekerést: 1. szakadó eső villámmal 2. sima szakadó eső 3. szél nem akadály, de utálom. ezeken kívül semmi nem tart vissza, -20-ban is tekertem már, szerintem nem gáz, ha nincs szél. nem mondom, hogy egy nagy élmény, mert hosszabb távon rohadt vastag kesztyűben is fázott a kezem, és a lábamujjaimat is (alig) éreztem. olyan már előfordult, hogy ilyen -10 + erős északi szélben elindultam bicajjal bevásárolni, és visszafordultam, mert fájt az arcom a hidegtől. de ilyen kb. 10 évente van.

(#100028) 3shae válasza Hasaggymeg (#100016) üzenetére


3shae
aktív tag

Nem tudom miért, de nagyon félek tőle. Amikor a Gyál - Sturovo (Párkány) túrát nyomtuk, elkapott egy zivatar Verőce környékén..

Bőrig áztunk a kollégámmal, meg az a para hallod.. Nagy fény, és csattanás :Y

Bár visszagondolva, életem egyik legszebb pillanatait éltem át akkor :)

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#100029) Astroboy


Astroboy
őstag

Jobb is vigyázni, mert egy elázott bringás alu/karbon vázon, ráadásul terepből kiemelkedve igencsak vonzó egy villám számára. :K
Egyszer jobban rámentem a témára, és próbáltam az általánosan ismételt dolgokon kívül új, esetleg külföldi tapasztalatokon alapuló tanácsokat szerezni.
Nem mentem túl sokra -végül is ugyanazokat a javaslatokat olvastam, csak angolul. :D

Egy-két fontos tanácsot azért megosztanék veletek, nem akarom, hogy okoskodásnak tűnjön, de hátha valaki nem hallott róla, és életet menthet:

Ha nyílt terepen ér bennünket Zeusz haragja, a legjobb messzire elkerülni a fákat és keresni egy árkot. Lehet vizes/lápos is ne törődjünk a ruhánkkal, akkor is ereszkedjünk addig, amíg a fejünk egy vonalba kerül a partfallal. Maximum mocsarasak koszosak leszünk derékig, de ennél sokkal fontosabb az, hogy NE EMELKEDJÜNK KI A TEREP VONALÁBÓL!
Bringánkat minimum 30(!) méterre fektessük le, ugyanis nagy valószínűséggel mágnesként vonzza majd az égi delejt a drótszamarunk. :K 30 méter terepen már az a biztonságos távolság, amit nem "húz át" a földben a villám, mivel -szerencsére- nem szeret pár méternél távolabb vízszintesen terjedni.

A cél: egy esetleges villámcsapás esetén is TUDATOSAN kizárni a szívet a létrejövő áramkörből.

Rossz megoldás nyílt terepen:
A kiemelkedési magasság lefekvéssel történő csökkentését azért nem javasolták soha, mert bár a kisebb magasság miatt laikus szemmel jobb ötletnek tűnhet az üldögélésnél, ez esetben egy közeli villám a földön fekvő vizes testünkön keresztül GARANTÁLTAN és EGYBŐL megtalálja a szívünket.

Jó megoldás nyílt terepen:
Seggünkön ülve felhúzott lábakkal kulcsoljuk össze karjainkat térdünkön, így egy esetleges villámcsapás esetén az áram elkerüli a szívünket, és a karjainkon keresztül a legrövidebb utat választva lábszáron keresztül földelődik.
Még mindig jobb egy másod/harmadfokú égési vonalat ápolni, mint a megállt szívet újraindítani...

Egy kis adalék:
MINDEN villámcsapást MINDIG előre jelez az adott területen növekvő elektromos térerősség!
Ez lehet szúrós ózonszag, vagy hajunk/szőrszálaink statikus feltöltődése. Meg fogjuk ismerni, mert állítólag aki már érezte, azt mondja, hogy még az ember szeme/füle is pattog olyan intenzív térerő jön létre. :Y
Ha hasonlót tapasztalunk, AZONNAL ÉS MINÉL GYORSABBAN hagyjuk el a területet, mert 99%, hogy oda fog sújtani a ménkő!

Remélem tudtam újat mondani a témában, elnézést a novelláért! :DD

[ Szerkesztve ]

(#100030) TomMusic válasza Astroboy (#100029) üzenetére


TomMusic
őstag

Szerintem ezek hasznos tanácsok, és egyet értek velük. Köszönjük! :R

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#100031) 6030D


6030D
Ármester

Nemrég volt téma a nagy áttétel outira. Tessék... ;]
bm fórumról loptam

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#100032) zoo8800 válasza 6030D (#100031) üzenetére


zoo8800
veterán

Ez kicsit egyszerűbb, kevésbé egzotikus megoldás a témára :D

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#100033) Vanir válasza 6030D (#100031) üzenetére


Vanir
veterán

Ezzel új értelmet nyer a granny gear. :DDD

(#100034) planbmokus válasza benfolds (#100027) üzenetére


planbmokus
senior tag

2013-ban csináltam egy Passau-Bécs túrát, 3. napon reggel Krems-ből indultam Bécsig, Tulln-nál elkapott egy eszméletlen felhőszakadás, ~50km volt még vissza...
A bringautak 10-15cm-rel víz alatt voltak fél óra múlva, brutál oldal/szembeszél, 4 óra alatt tettem meg a maradék utat, végig halálfélelmem volt.

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#100035) Astroboy válasza TomMusic (#100030) üzenetére


Astroboy
őstag

Vájár má' :DDD most meg azon elmélkedek, hogy mi van akkor, ha a jól előkészített üldögélés közepette az ember fia növekvő térerősséget tapasztal.
Mert bár ilyenkor jobb azonnal elhagyni a területet, a mászkálással szerintem még nagyobb veszélybe sodornánk magunkat, mintha nyugodtan üldögélve várnánk a "megvilágosodást" mint egy buddhista.

Mert gondoljunk csak bele melyik a jobbik eset: ha megtettünk mindent és pár százalék eséllyel égési sérüléseket szenvedünk, vagy felugrunk a helyünkről és ezzel AZONNAL életveszélybe sodorjuk magunkat?
:F

(#100036) 6030D válasza zoo8800 (#100032) üzenetére


6030D
Ármester

De felesleges megvenned a másik 8 fogaskereket újonnan több ezer forintért, ha az jó. ;)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#100037) Hasaggymeg válasza Astroboy (#100029) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

...és mikor pattog a füled és masszív térerő van honnan tudjuk nem-e csak az erő van velünk és a midiklorián szintünk nagy? :U

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#100038) deicide


deicide
veterán

Sziasztok,

Rég jártam itt, család, kerékpársport elvette az időm, de visszatértem. Gazdagabban egy senior országúti országos bajnokság győzelemmel.

Illetve keresnék:

40-50mm karbon hátsó kerék 11-es shimano sorhoz. Esetleg szettben is érdekes lehet. Szettben ilyen 150k plafonnal, hátsóért 80k körül szeretnék áldozni. Jó állapotú használt érdekel.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#100039) Astroboy válasza deicide (#100038) üzenetére


Astroboy
őstag

Gratulálok! :C

Hasaggymeg: Az kizárt, már a hangok is megmondták a fejemben. :K de ha gondolod megkérdezek neked egy igazi Jedit, van a seggemen egy Luke :DDD :P

(#100040) ígyvanferi válasza Astroboy (#100035) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Pont ezt akartam kérdezni, hogy mennyi időnk van milyen messzire menni attól a helytől, ahol ezeket érezzük? Mert ha nem túl sok, és amúgy is nagy területen érzékelhető a növekvő térerősség, akkor inkább maradok a seggemen, minthogy elkezdek a mezőn szaladni.
Illetve ha állok vagy futok, mennyivel nagyobb a kár, amit okozhat egy villámcsapás? Ilyenkor mennyire van nagyobb veszélyben a szívünk? Csak úgy kíváncsiságból, és ha már így beleástad magad a témába. :)

(#100038) deicide: grat és üdv újra!

[ Szerkesztve ]

(#100041) Hasaggymeg válasza Astroboy (#100039) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

:)

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#100042) Solad válasza ígyvanferi (#100040) üzenetére


Solad
őstag

Ismerek olyan embert akinek a fejen ment be, a bal konyoken es a seggen meg ki a villam. Na ha ott nem kapott a sziv akkor sehol.

Mostanra semmi baja, sot a koros EKG-je is megjavult. Az igaz hogy az eset utan par hetig tizmasodperces tom volt xD

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#100043) Hasaggymeg válasza Solad (#100042) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Már a könyökén jött ki a sok villám? ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#100044) BlacKSouL válasza Hasaggymeg (#99955) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Aha, ugye, ugye? ;] [link]

Solad: Akkor az egy villámsláger volt: A fülén ment be és a könyökén jött ki. :D

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#100045) .DLL


.DLL
veterán

Sziasztok!

Ez komplett alkatrészekre is igaz, pl. pedál? Azok belsejébe is csak leheletnyi zsírt tesznek gyárilag, és kéne bele tenni valami jobb minőségűt? (5e Ft-os kategória, Spyral Botchy Pin)

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#100046) TomMusic válasza .DLL (#100045) üzenetére


TomMusic
őstag

Pedálról tudok nyilatkozni, konkrétan erről: Wellgo B155. Erre cseréltem le a gyárit, azóta raktam bele olyan 3500km-t kb, de ugyanolyan remekül forog, mint újkorában. :K

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#100047) Boonen007


Boonen007
őstag

Sziasztok!

Lánc kenő anyagban Squirt Lube-ra (ami ugye wax) gondoltam valakinek van tapasztalata vele? :) Most Muc-off van száraz és vizes körülményekre külön.

(#100048) 6030D válasza .DLL (#100045) üzenetére


6030D
Ármester

A pedálod bontható egyáltalán? Kép alapján szerintem nem.

Boonen007: olvass vissza, kb két hete volt róla szó. Ajánlották.

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#100049) .DLL válasza 6030D (#100048) üzenetére


.DLL
veterán

Műanyag kupak van a közepén, gondolom kipattintható, de nem néztem még részletesebben.

(P.H.)

(#100050) ivana válasza .DLL (#100045) üzenetére


ivana
Ármester

Pedálra ha nem valami kínai fos általában nem igaz, szerencsére mert pedált zsírozni általában szívás.

Nem kéne új topik?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.