Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#256001) vallas válasza jjeahh (#255991) üzenetére


vallas
senior tag

nekem tetszik!!! :C :C :C

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#256002) Hasaggymeg válasza Mezga Aladár (#256000) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Az a lényeg. :)

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#256003) Don.Corleone


Don.Corleone
aktív tag

Sziasztok! Használ valaki Lezyne Macro GPS-t? Egy jó ideje, cirka fél éve nem tölti fel a felhőbe a tekeréseket, illetve az applikáció nem kommunikál a starvával. :( Minden app, telefon szoftver friss, eddig tekerés után egy mozdulattal ment a felhőbe/stravaba, most hiába tölti fel, legalábbis jelzi a folyamatot, nem történik semmi. Járt valaki hasonló cipőben? :(

(#256004) Hasaggymeg válasza Don.Corleone (#256003) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Az én porhéjas Bryton Rider 15-öm csunálta, hogy a nagyobb fájlokat baxott feltölteni, nekem a direkt feltöltés PC, vagy mobilra bizonyult megoldásnak...hátha segít. :F

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#256005) andrisbandi válasza Don.Corleone (#256003) üzenetére


andrisbandi
őstag

Itt azt írják; frissítés után, lehet szükséges az újrapároztatás a telóval.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#256006) Nutra válasza jjeahh (#255991) üzenetére


Nutra
tag

Nekem is egy hasonló NRC van, könnyű, jó, szeretem.
Csak állítsd be az orrtámaszt, én először nem tettem és egy pofáraesésnél elvágtam az orromat vele... :B

[ Szerkesztve ]

(#256007) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Sziasztok 10 sebességes shadow plus-os XT (M786) és ugyanilyen XTR (M986) elviszik a 40, vagy 42T fogaskereket?

Illetve mit jelent hogy direct mount hátsó váltónál?

(#256008) MPowerPH válasza Mr. Erikszon (#256007) üzenetére


MPowerPH
félisten

En ugy tudom, csak modifikacioval (hanger mod, vagy mas tipusu cage) viszi, es az sem garantaltan lesz smooth. Tovabbra sem ertrem, bafang motoros bringan mi szukseg akar a 36T -re. A 10 sebesseges rendszert egyebkent is zabalja barmilyen motor, mert nem ilyen nagysagu nyomatekra lettek tervezve.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#256009) Don.Corleone válasza Hasaggymeg (#256004) üzenetére


Don.Corleone
aktív tag

Próbáltam ezt a megoldást, de mivel fat kiterjesztésű a kis gps, nem akarja lemásolni róla a fit kiterjesztésű fájlt, de még ha feltölteném a Lezyne webes felületre is csak teker-teker. Te szimplán átmásoltad, hogy sikerült? :(

(#256011) itouchfan


itouchfan
senior tag

Jött volna valaki még a PilisRing-re? Beneveztem a hosszú távra, erre tegnap, másfél nappal a rajt előtt kiírják, hogy megváltozott az útvonal, méghozzá úgy, hogy a domorkapui úton kb 15 km hosszan oda-vissza kéne menni, ami alapból nem "ring", de szerintem szűk erdészeti úton baromira balesetveszélyes egy nem sík és nem belátható kanyarokkal téli szakaszon egymással szembe engedni mindenkit... :U

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#256012) ZolkoW válasza jjeahh (#255991) üzenetére


ZolkoW
őstag

na, ez tetszik!

más, de esztétika: nem a feszülős pro fit mezem miatt fog elvinni az ízlésrendőrség, hanem mert trekking gumit tettem feleségem Ninerére... Erről nem kaptok képet, még mit nem!.. nagyon gyíkul néz ki, de szükségmegoldás, a rendes kerekei közül (Jjeahh! figyelünk?) a hátsónál aláment a tej a szalagnak, és ma már kell a bicó, szóval nem álltam neki pucolni, nem száradt volna meg, ha vizezek. Belsőt akartam rakni bele, mert TL módban folyton (félévente :D) leereszt, aztán ezt látom.. ez amúgy a nem is TL kompatibilis, de hajtogatós ezeréves Michelin gumi, tök jól működött amúgy, míg volt használva. A szalag viszont toldott volt, nem is értem, és pár millivel keskenyebb a kelleténél - de nem emlékszem, kicsit ellentmondó infók kavarognak már erről az agyamban, volt egy félrefűzött hátsó kerekem is, amit szervizes csinált, aztán szívott a tubelessel, végül én csináltam meg.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#256013) Hasaggymeg válasza Don.Corleone (#256009) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Összekötöd a PC, vagy telefonnal (utóbbinál kell egy ehhez alkalmas kábel melynek már elfelejtettem. nevét) és a Stravaban egyenesen upload activity from file majd megkeresed a computerben a feltölteni kívánt fájlt.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#256014) ZolkoW válasza bardi (#255993) üzenetére


ZolkoW
őstag

Snail, és Deckas volt, ez biztos, 4 csavarosban. puhább volt az anyaguk egy normálisabb márkáénál (FSA, Sram van még), de próbára jó, meg elmegy egy darabig, azokat végül nem sokat koptattam.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#256015) cattus válasza itouchfan (#256011) üzenetére


cattus
őstag

Én a rövid távra jelentkeztem.

Do the thing!

(#256016) mauimagic válasza bardi (#255993) üzenetére


mauimagic
aktív tag

nekem van 32t oval, ha érdekel, gombokért vihető :U
[link]

[ Szerkesztve ]

(#256017) Maximum1


Maximum1
őstag

Durva :Y
[link]
2 hejről lejött az infó, vicc a média is.
Mennyivel ment ez az AMG-s állat ha így letarolta a szalagkorlátot meg a mellig érő korlátot, ok el volt rohadva már de akkor is.
Van tippem hogy kisebbségi volt és jogsija sem volt, drog az alap egy ilyen verdában.
Kép több felé tört a váz, leszakadt a nyereg a pálcákról, aztaqva... szerencsétlen :(((

[ Szerkesztve ]

(#256018) Csokicsibesz válasza Maximum1 (#256017) üzenetére


Csokicsibesz
tag

Lehet, hogy az állandó politikai előnyszerzés helyett inkább logikusan kéne hozzáállni a közlekedéshez. Nem pedig szabadságharcot folytatni, hogy Budapesten még a budira is kocsival lehessen menni.

Sajnos az elmúlt 10 évben nagyon sokat romlott a közlekedési morál, az emberek igen nagy % agresszívan vezet.

Az Árpád híd tipikusan olyan hely, ahol kint van 70-es tábla, de ha nagy kocsid van akkor megy az 120-al.
Emlékszem régen volt erről egy cikk, hogy nem véletlen ennyi a sebességkorlát, mert a dilatációs rések meg tudják dobni a kocsit és ha nincs benne újabb elektronika.

(#256019) Gedeon31 válasza Hasaggymeg (#255164) üzenetére


Gedeon31
addikt

Végül XLC PD-M17 pedált vettem. A SpeedBikenál 42% kedvezmény volt rá.
Fel is tettem az új pedált ,hát egész más élmény lett így tekerni . Most legalább nem csúszik le a lábam a pedálról :D

(#256020) Maximum1 válasza Csokicsibesz (#256018) üzenetére


Maximum1
őstag

Azért a verdákat elnézve és hogy szombat éjjel/vasárnap hajnal volt, sanszos a verseny.

(#256021) parandroid válasza Maximum1 (#256017) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Reggel egy másik hírt láttam, talan Vámosszabadinál (?) 4 kerékpárost sikerült valami jóképességűnek letarolnia. 1 halott, 1 súlyos sérült. Igen komoly bajok vannak a magyar közlekedéssel, de ez nem újdonság. :( Csokicsibésszel értek egyet, sürgősen rendet kéne tenni, és ehhez drákói szigorra, és elborzasztó büntetésekre lenne szükség (inkluzíve gyakoribb jogsielvételt, vagy jogsi nélküli vezetés esetén autólefoglalást), nem csak a szabálysértőkre, de az autók műszaki állapotára vonatkozóan is.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#256022) flash- válasza Maximum1 (#255853) üzenetére


flash-
veterán

hát gondolom ez csak akkor releváns ha valaki lepukkan még az indulás előtt, amikor elkezdődik a verseny akkor már nem lehet "cserélni" illetve akkor meg pláne nem ha valaki feladja...
Egyébként semmi gond ezzel, maga Ati mondta még szezon elején hogy az első pár évben biztos nem lesz Tour-on, se Giro-n, nyiltan közölték vele, és neki ez nem is gond, lényeg hogy fejlődjön,stb.
Vuelta-n fog indulni, talán mintha mondták volna hogy valamennyére magáért is mehet(de lehet hogy keverem egy másik versennyel :U )
Sokan láttam facebook-on tavasszal kezdték az Ati tuti ott lesz a tour-on kórust, most meg megy az á, nemigaz hogy nem tették be, biztos mert magyar, ott a helye, nem értenek ehhez a Jumbo-nál,stb.szövegek..tipik debil komment mint a fbook kommentelők 99%-a..

_____________________________________________________________________________________

1.5 méter kampány!!

"🚗🚴 Tegyük együtt biztonságosabbá az utakat! 🥰
A Tour de Hongrie és a Vuelta Sportiroda, a Magyar Rendőrség, illetve a Magyar Közút jóvoltából két éve 150 tábla került ki országszerte, melyek a biztonságos oldaltávolságra hívják fel a figyelmet. A Másfél méter kampány idén folytatódik, ráadásul Ti is segíthettek benne!
Amennyiben ismertek olyan lakott területen kívüli utakat, amelyek autós és kerékpáros forgalom szempontjából szerintetek veszélyesek, és rájuk férne egy kis figyelemfelkeltés, küldjétek el nekünk ide: https://forms.gle/72UqhFQzgg5hekX49
Attila Valter és mi már nagyon várjuk a javaslataitokat!"

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#256023) szimpláncsak válasza Csokicsibesz (#256018) üzenetére


szimpláncsak
tag

Itt Miskolcon a Kiss Ernő utcán levették a 60-as táblákat, meg az egyik végére raktak traffipaxot. Természetesen fel voltak háborodva az emberek, mert hogy ez egy egyenes út és lakóházak sincsenek mellette, szerintük simán lehetne 70-es tábla is. Az, hogy van rajta több lámpa biztosítás nélküli zebra az Természetesen nem zavarja őket, meg az sem, hogy hiába mész 70-el, ha a lámpa úgyis megfog :) . Jah és a traffipaxot le is fújta valamelyik barom festékkel. Csak abban reménykedem, hogy a mellette lévő automosó kamerája felvette :)

flash- nem kampány kell, hanem beletenni a kresz-be. Bár az a baj, hogy amíg jogosítvány hosszabbításhoz elég egy orvosi papír ( Ami kB. semmit nem ér, anyám például simán megkapta szürkehàjoggal a szemén, 3 gerencsérv+gerincimplantàtummal, + térdprotézissel + a könyökében porclevàlàssal amitől zsibbad a keze :DDD ) kresz különbözeti teszt meg nincs, addig baromi sok embernek fogalma sincs az új szabályokról. Legjobb példa, hogy álló kocsisor és padka között előre lehet menni bringával/motorral mégis úgy néznek rád, mint a véres rongyra, meg hogy csomó gyökér szerint a biciklisnek a járdán kell menni stb. Általában ezek a leghangosabbak, hogy ők már 40 éve vezetnek, ők mindent tudnak.....

[ Szerkesztve ]

(#256024) Hasaggymeg válasza Gedeon31 (#256019) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

:)

fultonnak... [link]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#256025) Csokicsibesz válasza Maximum1 (#256020) üzenetére


Csokicsibesz
tag

De ha kint lennének a sebességmérők és utána garantáltan elvennék a jogsidat, akkor a versenyzési kedv is alább hagyna.
Sok ember nem érti meg, hogy a lakott terület az nem versenypálya és az autópálya sem az.
Ha akarod nyomni neki és kockáztatni, akkor menj el versenyezni azt ott nyomhatod neki, belehalsz hát így jártál.
De az, hogy a közlekedésben szabályosan résztvevőket veszélyezteted, az nagyon más.

Én abban reménykedem, hogy a jogsi, az autók meg az üzemanyag is még drágább lesz, aztán a sok hülye-gyerek nem fog tudni "sajnos" vezetni.

[ Szerkesztve ]

(#256026) parandroid válasza Csokicsibesz (#256025) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ahogy írtam, a sok olcsó, műszakilag botrányos ócskavasat kell első körben kitiltani, az már jelentősen korlátozza a hülyegyerekek számát is az úton, ha meg a fél fizuja (minden hónapban) autóra megy el, akkor jobban is fog rá vigyázni, kisebb lesz a kockázatvállalási hajlandóság, mint úgy, hogy ‘ha összetöröm, hozok egy másik romot németből párszáz euróért, oszt majd a haverokkal összerakunk a kettőből egy működőt’.

Amúgy meg én nagy rajongója vagyok a ‘minden lakott területen 30’ kampánynak (nyilván kivéve gyalogosoktól fizikailag elzárt átvezető, gyorsforgalmi utak).

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#256027) stickermajom válasza Kiskopika (#255995) üzenetére


stickermajom
addikt

Na vannak hírek?

(#256028) Maximum1 válasza Csokicsibesz (#256025) üzenetére


Maximum1
őstag

Váci úton be vannak verve a trafipaxok hónapok óta...
Ígéret van...
Napi 6 órát vezetek Bp.-en azt látom ha sokan vannak akkor telefont nyomkodnak, és fele annyian mennek át a lámpán mint kéne, 30 al totyogunk ahol lehetne menni 50/60-al.
Ha meg üresség van akkor elkezdik nyomni és egymás elé vagdosnak be, csak úgy röpködnek a családi SUV-ok.
Trafipax? mindig ugyan ott van, mindenki ismeri, nem megoldás.

parandroid
ócskavasat már régen láttam BP-en, max ha lomi van és jön a kisebbség.
A mai fiatalság komoly verdákkal járkál, nem azt látom amit írsz.

[ Szerkesztve ]

(#256029) szimpláncsak válasza parandroid (#256026) üzenetére


szimpláncsak
tag

Hát de az okosok azt is megmagyaràzzàk, hogyha gyorsabban mész keresztül a városon kevesebb ideig szennyez az autó :DDD

(#256030) MPowerPH válasza Csokicsibesz (#256025) üzenetére


MPowerPH
félisten

Azert az autopalyan valo magasabb tempoban nincs semmi kivetnivalo. Az, hogy balkan vagyunk, es olyan a vezetesi kulturank, az megint mas kerdes. De Nemetorszagban, no speed limit szakaszokon en siman jottem vegig konvojban, 230 -as atlaggal is. Mert mindenki figyelt mindenkire. Nem volt tologatas, volt kovetesi tavolsag, es a lassu savban haladok is figyeltek.
Itthon a kihalt M6 -os autopalyan sem veszelyeztetsz senkit, ha gyorsabban mesz.
De inkabb itt mernek, mint a varosban.

Inkabb neznek a varoson belul szabalytalanul kozlekedoket. Elsobbseg elmulasztasa gyalogossal szemben, zebran, mellekuton, cikazas, piros lampa ignoralasa, buszsav jogtalan hasznalata. Es akkor mar lehetne szurni a tobbi forgalomban resztvevot, lasd rolleresek.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#256031) Gedeon31 válasza Hasaggymeg (#256024) üzenetére


Gedeon31
addikt

Tettem rá még a betekerés előtt Shimano Dura Ace Prémium kenőzsírt. Más dolog remélem nem lett volt vele ami kimaradt :D

(#256032) Ringman válasza szimpláncsak (#256023) üzenetére


Ringman
nagyúr

flash- nem kampány kell, hanem beletenni a kresz-be.

így van, meg a szabályok konzekvens betartatása is jó lenne.

(#256033) Csokicsibesz válasza Maximum1 (#256028) üzenetére


Csokicsibesz
tag

Ha rajtam múlna baromi sok helyről kiraknám a kocsikat Budapesten.
Az, hogy a két rakpart lényegében autópálya az egy hatalmas bűn. Érdemes átmenni mondjuk Bécsbe, vagy akár Párizsba a folyó melletti részek mind sétáló övezetek.

Nálunk meg állnak a kocsik a dugóban :C

Bármikor csinálnak egy bringasávot meg a kormánypárti sírás, hogy nincs kihasználva brühühühü autós üldözés van. Miközben ha 5 autó megáll egymás mögött akkor dugó van, 5 bringa meg simán elfér...

El lehetne fogadni, hogy autókra nem lehet optimalizálni a közlekedést (vannak rá amerikai és európai példák is). Minél jobban korlátozni kell a városi autós közlekedést, hogy akinek tényleg kel bent közlekednie (taxi, fuvarozás, mentő, rendőr stb.) az tudjon rendesen haladni.

Csak mondjuk ehhez kéne még metrót építeni, P+R parkolókat, S-bahn rendszert stb.
De ugye erre nincs pénz :)

(#256034) dom1n0


dom1n0
aktív tag

Lassan indul a tour, sajnos sérülés miatt lesz lehetőségem végignézni kb mindent elejétől végéig.., a téteket is megtettem bet-en, jó szórakozást mindenkinek aki nézi :))

(#256035) Ringman válasza parandroid (#256026) üzenetére


Ringman
nagyúr

az a baj, hogy a tempo30-ra is rátelepedett a politika ("autósüldözés"), amúgy ez pont egy statisztika alapján is jó döntés lenne.

(#256036) stickermajom válasza dom1n0 (#256034) üzenetére


stickermajom
addikt

Addig pedig ha valaki rendes biciklizést is nézne, férfi DH világkupa van Val di Sole-ban. ;]

(#256037) szimpláncsak válasza MPowerPH (#256030) üzenetére


szimpláncsak
tag

Azért a német autópálya minősége és a magyar köszönő viszonyban sincs egymással, főleg pl. vízelvezetésben. Sok helyen ahol nem aszfalt van, hanem beton pl. M0, M31 ott kapod a régi M7-es feelinget, olyan diletaciós hézagok vannak, ja meg úgy hullámzik a felülete, hogy ott 230-nàl léesnél az útról.

(#256038) Ringman válasza cattus (#255996) üzenetére


Ringman
nagyúr

köszi a beszámolót!

én mondjuk nem kesztyűben tekerek, ha az időjárás engedi, így nem tudom mennyire lenne ez jó (bár min. 80%-ban a fvk-t fogom)

(#256039) dom1n0 válasza stickermajom (#256036) üzenetére


dom1n0
aktív tag

Szeretem mindkettőt, más kihívásaik vannak, én is minkettőt nyomom :)

(#256040) MPowerPH válasza szimpláncsak (#256037) üzenetére


MPowerPH
félisten

Voltal te mar a paneuropai szakaszon? :) 7 evig jartam arra, evente 2-3x, keresztul Nemetorszagon. Most mar valoszinuleg a nagy resze fel lett ujitva, bar mikor utoljara jottem, meg volt kirakva olyan tabla is, aminek a befelyezeset 2025 -re irtak. Dortmund fele pont olyan a palya, mint a regi M7. Amikor utoljara arra jartam, azon sem volt limit.
De direktben irtam az M6 -ost. Jo a felulet minosege, a forgalom gyer. Es csak kimennek, es merik azt a par autot.(ma is) Varosban meg amig jottem ki Pecsbol, 3 auto ment at elottem teli pirosban.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#256041) Maximum1 válasza Csokicsibesz (#256033) üzenetére


Maximum1
őstag

Azért állnak mert direkt lassítja a mostani Főpolgármester "úr".
Érdekes, 3 éve több autó volt és nem voltak ekkora dugók.
P+R parkoló rengeteg van, de az egész agglomeráció ide jár dolgozni.
A vidéki meg feljön leqrja az autóját valahol ahol nem fizetős és otthagyja hetekig amíg nem megy megint haza, Te meg szívsz a városban mert megy haza az agglomeráció, otthon meg nem tudsz leparkolni mert ott a vidéki kocsija.
Én ezt látom, de mindegy is, ne menjünk ebbe bele....

(#256042) flash- válasza Ringman (#256032) üzenetére


flash-
veterán

én ezt tudom, a kresz ugy szar ahogy van, és szinte bárki felülirhatja(felül is írja pl a közterület felügyeletek,vagy pl. országgyűlés őrség akik pl. megtiltják a mozgássérülteknek,sőt a sárga villogós FKF kukásautóknak a behajtást a Vértanuk terére a süllyedő oszlopokon, tudom mert munkám során belüről találkozom ezekkel a helyzetekkel) nem ismer sok fogalmat, sok esetben nem tud büntetni mert nincs rá fogalom, ezért sokszor a rendőrők is rosszul alkalmazzák,stb, a rollert meg már inkább hagyjuk is.
a sportkerékpáros fogalma sem fog bekerülni, egyik ismerősöm írt ezzel kapcsolatban levelet Révész Máriusznak, nincs napirenden, nem is volt ilyen ötlet(ezt a sajtó dobta csak fel külföldi példa alapján,pedig jó lenne ha igazolással rendelkező sportkerékpárosok használhatnának kisebb rangú főutakat ahelyett hogy az ebikeoksokat kerülgessék a viacoloros bringautakon)
a dolgot tudnám éjszakáig folytatni, legalább ha már képtelenek bőviteni a kreszt legalább táblázzák az is jobb mint a semmi

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#256043) MPowerPH válasza flash- (#256042) üzenetére


MPowerPH
félisten

Miert, most mi a szabalyozas a kerekparosokra? Foutakon van tilto tabla, de alatta a kis felirat, hogy celforgalom kivetelt kepez. Mezogazdasagi gepekre ugyan az a szabalyozas, mint a kerekparokra.

Don't Tread On Me

(#256044) kenguru99 válasza Maximum1 (#256041) üzenetére


kenguru99
aktív tag

"Érdekes, 3 éve több autó volt és nem voltak ekkora dugók."
Maradjunk a tényeknél.

(#256045) mauimagic válasza kenguru99 (#256044) üzenetére


mauimagic
aktív tag

Számokkal, adatokkal, tényekkel egy hívővel szemben nem sokra mész... :U

(#256046) szimpláncsak válasza MPowerPH (#256040) üzenetére


szimpláncsak
tag

Bevallom hogy csak utasként voltam, meg egyszer autóbusszal, de akkor Debrecentől mentünk Párizsig meg vissza, szóval elég nagy szakaszon mentünk, de nekem jobbnak tűnt :) De elhiszem, hogy ott sem sokkal jobb :) Bár én bízom a németekben, hogy olyan toldozott foltozott részeken, mint sok helyen az M3 ott is limit van. :) ( bár most sok helyen újraszfaltozzàk szerencsére)

[ Szerkesztve ]

(#256047) flash- válasza MPowerPH (#256043) üzenetére


flash-
veterán

Nem.
A kresz pont hogy sok főútra tiltja a kerekparral való behajtast.
amiről te beszélsz az a kiveve kerekpar de olyat en még nem nagyon lattam.
ez az alábbi tabla azert van kint sok helyen mert ez mutatja hogy a kepen látható jarművekkel nem lehet azon az úton tovább haladni.ez egy behajtani tilos,azert is piros es nincsen rajta kivéve felirat.

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#256048) MPowerPH válasza flash- (#256047) üzenetére


MPowerPH
félisten

Kiveve celforgalom. 6 -os szamu fouton sok helyen kint van.
Az altalad linkelt tabla aljan van egy feher teglalap a felirattal.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#256049) flash- válasza MPowerPH (#256048) üzenetére


flash-
veterán

lehet valahol kirakjak de ezt ritkán.
nem is ez a lényeg hanem hogy főutakra mem lehet kerékpárral behajtani ahol ez kint van

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#256050) ace05


ace05
senior tag

Sziasztok!

Mali Cross 300 (2020) biciklim van. Elkoptattam a külső gumit, tudnátok ajánlani újat, nem értek ezekhez. Defekt védelmesre gondoltam, meg olyan mintázatúra amit betonon, aszfalton jól lehet használni, mert szeretek edzésként napi 30km-t lenyomni. Darabonként kb 10k-t költenék, de ha van olcsóbb jó minőségű persze jöhet. A méret: 37-622

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.