Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#198001) modflow válasza ivana (#197993) üzenetére


modflow
veterán

De most komolyan!

(#198002) tacto válasza szuszinho (#197995) üzenetére


tacto
aktív tag

A mérete tuti jó, az árában nem vagyok biztos, főleg ha nincs vmi érzelmi kötődés a vevő részéről. De szép, én is dobbanok ilyenekre :B
Szerk.: Az ülés pluszpont, de lehet rá sem akarnék ülni erre, ha élőben is ilyen szép...

[ Szerkesztve ]

(#198003) -=RelakS=- válasza Astery (#198000) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Attól függ. Lock Picking Lawyer volt? Az nyitott már ki úgy is lakatot, hogy csak simán bedugta a szerszámát :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#198004) ivana válasza szuszinho (#197995) üzenetére


ivana
Ármester

Attól függ vintage montis méretezés alapján pont jó. De ha kényelmesnek kell lennie kicsi lesz.

(#198002) tacto Jó nyereg, de nőnek tuti keskeny.

[ Szerkesztve ]

(#198005) gabro0 válasza Hasaggymeg (#197967) üzenetére


gabro0
őstag

– Milyen a munkába járósod?
– Áh, semmi extra, csak egy Dogma F

Nem látom a problémát :)) Mókás lenne, ha jövőre tényleg ilyen párbeszédek születhetnének.

(#198006) jjeahh válasza Hasaggymeg (#197988) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Amúgy ilyen harapós pedálról gombóc spd-re váltva rájöttem, hogy a kis vaskos fém gübürcről ha lecsúszik a lábam, vagy belerúgok, sokkal fájdalmasabb tud lenni, mint amikor a szegecsek felhasítják a bőrt. Ma is nekicsesztem a bokámat és azóta úgy fáj, hogy sétálni is alig tudok :D . Olyan formátlan kis masszív izé, olyan mint egy kő a PD-M520.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#198007) Major Lion válasza Astery (#198000) üzenetére


Major Lion
senior tag

Simán elképzelhető, persze ez nem azt jelenti hogy ha épp arra sétál egy alkalmi tolvaj akkor neki is menni fog.
Egyébként a Kryptonite bizonyos láncaihoz, U lakatjaihoz jár biztosítás is pár dollárért, ha levágják pl vagy feltörik akkor kifizetik a bringád, a pontos összeg határokra nem emlékszem de ilyen 1500 euroig tuti jó vagy :)

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#198008) bringasisti válasza jjeahh (#198006) üzenetére


bringasisti
őstag

Azért a jelentős teljesítmény különbség kárpótol miatta gondolom. Kiállva húzod a lábad csak úgy ropog a lánc. Meg hallgatni is élmény

BENEFON DELTA--------N8

(#198009) Hasaggymeg válasza gabro0 (#198005) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

:D

jjeahh... akkor be sem csatoljak inkább? ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#198010) jjeahh válasza bringasisti (#198008) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Én nem vettem észre nagy különbséget, mondjuk nem is figyeltem rá különösebben. Húzni nagyon király, én imádom, reflexszerűen már az első perctől tépem rendesen, szal már csak az érzésért is megéri :D .

Hasaggymeg: de de :D

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#198011) Ringman


Ringman
nagyúr

Hát ebből ma nem lesz tekerés, még mindig 36 fok van és fülledt meleg :/

(#198012) Alg válasza Ringman (#198011) üzenetére


Alg
veterán

Mi meg eppen megusztuk a vihart, volt vagy 15 fok max (Focus Jarifa 6.9-et bereltunk mert analog nem volt, meg 5km@10%-hoz pudingok vagyunk, terepen plane, szemerkelo esoben foleg. Emelkedo 95% eco modban ment hogy sporterteke is legyen, sikon kikapcsolt motorral.

Scharnitz-Karwendelhaus-Scharnitz

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#198013) Ringman válasza Alg (#198012) üzenetére


Ringman
nagyúr

ez elég jól néz ki!

(#198014) Beri


Beri
addikt

[link] <- ezt megszakértenétek nekem? 20 hetes a hirdetés, valahogy gyanúsnak tűnik. Vagy csak én vagyok paranoiás? Lapos pedállal mennyire szentségtörés egy ilyennel menni? Gondolom, erre már nem lenne nagy vaszisztdasz egy nagyobb első lánctányért feltenni, ha kevésnek érzem a 40T-t.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#198015) bardi válasza Beri (#198014) üzenetére


bardi
aktív tag

Ezzel a pici kazettával én inkább síkabb területre venném csak meg.
A lapospedál meg annyira szentségtörés, amennyire annak érzed, én néha még zokniszandálban is meghajtanám outisok között ;]

'92 Honda VFR 750

(#198016) flash- válasza Beri (#198014) üzenetére


flash-
veterán

szerintem nincs vele gond,csak nem Pinarello(vagy legalább boardman,merlin,vitus,vagy ribble lenne) azért nem megy el
nameg v-fék,és az a támvilla..hát ez egy...

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#198017) Beri válasza bardi (#198015) üzenetére


Beri
addikt

Nem tudom szemre eldönteni, de az nem egy 11-32 kazetta? Annak szerintem elégnek kéne lennie, pláne a 40T-vel.
Amúgy az az ördögi tervem, hogy felrakok rá valami aszfaltra való gumit és városozok (IS) vele. Talán a CX-nek ez kevésbé fáj majd, mint egy országútinak. Vagy tojjam le az egészet és ha úgyis kb 100%-ban aszfalton megyek, nézegessek inkább outit? Csak most nagyon ráforogtam az 1x11-re (hogy ne kelljen minden lámpánál pakolgatni az elsőt is), az meg még ritkább abban a kategóriában.

flash-:
Nem bánom, hogy v-fék (sőt, örülök, hogy egyszerű), de ha egy bolt nem tudja eladni majd' fél évig, abból arra következtetnék, hogy azért van itt valami, amit nem látok. Azt mondod, hogy nincs vele gond, de a támvilla... az egy? :F

[ Szerkesztve ]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#198018) Alg válasza Beri (#198017) üzenetére


Alg
veterán

Lehet csal a kep, de mintha eleg kopott, homoru lenne a felnin a fekfelulet… ha arra kerul a sor ezt meg kell nezni eloben

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#198019) nmate91 válasza flash- (#198016) üzenetére


nmate91
tag

Ez most a Maxi-Bikeos cx bicajra? Én azon nem látok v-féket.

(#198020) Hasaggymeg válasza Beri (#198014) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Szerintem ha ennek ennyi a baja ami látszik, vagyis kissé ütött, kopott, látszik nem nagyon vigyáztak rá, és el van fékezve a felni akkor még mindig jó vétel lehet. Meg kell nézni és ha jól működik minden akkor egy kis alkuval (250-260) szerintem, jó vétel lenne. Márkás cuccok vannak rajta (Miche, F!zik, Pro, Deda, Vision) 1x váltású és a súlya is parádés. A hajtómű nem kopott (csak ütött :DDD ), a sor sem tűnik réginek, így ha nincs valami rejtett hibája akkor szerintem megér ~700 eurót....ja és az nem V fék, az szép magyarsággal cantilever fék. ;)

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#198021) parandroid válasza bardi (#198015) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A sram force 11-25 és 11-36 között bármi lehet, ahogy nézem, az a 40T-vel, meg egy nem teljesen elcseszett kondival mászni is jó bármi hétköznapi helyre (olyan 5%-ig kényelmesen). Én pont a 40T-t kevesellem, lejtőzésnél az hamar el fog fogyni. Síkon sem fog vele komokat halmozni, de egy tempós haladáshoz elég kell legyen. Taposón én nem problémáznék, aztán ha nagyon átmegy a tekerés sportolásba, egy könnyebb kombi spd-t (mondjuk egy eh500-at) még mindig rá lehet dobni (én ezzel kezdeném). Ha használt, az árat kicsit sokallom, de hát ez van manapság…

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#198022) flash- válasza nmate91 (#198019) üzenetére


flash-
veterán

bocs,canti féket akartam montani :)
"Azt mondod, hogy nincs vele gond, de a támvilla... az egy?":ja én arra gondoltam hogy az ára miatt gyanus neked hogy lopott e..

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#198023) Hasaggymeg válasza parandroid (#198021) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Az magától értetődő, hogy az aktuális kínálat/kereslet helyzetben gondolom elfogadhatónak az árát, 2 éve csak nevettem volna azon, hogy ennyit kér valaki egy ilyen kerékpárért. :U
Minap kérdezte felettesem megvagyok-e elégedve kerékpárommal, megérte-e azt a pénzt...azt mondtam neki, hogy számomra folyamatos örömforrás, és bár az árkülönbséget a régihez viszonyítva (~x1,8) közel sem érzem arányosnak (karbon váz, kúpos fejcső, boostos/átütőtengelyes kerekek, 1x váltás ellenére sem), ha ez mondjuk 2x ennyibe került volna nekem akkor is ezt mondanám, vagyis nehéz forintosítani az aláhúzott tényt. :)

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#198024) bardi válasza Beri (#198017) üzenetére


bardi
aktív tag

Lehet, az 50 fogaskerék után nekem picinek tűnik :)
Úgy nem olyan vészes viszont.

'92 Honda VFR 750

(#198025) Hasaggymeg válasza bardi (#198024) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Amolyan grevöles a 11/32-vel, egyszeres elsővel és recés gumikkal...ja és úgy tűnik nem sz@rral gurigáznak ők sem, sőt. Guerciotti...gyönyörű kerékpárokat készítenek. :K

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#198026) Ringman válasza parandroid (#198021) üzenetére


Ringman
nagyúr

szerintem arra mehet 42-es kazetta is - long cage váltókanállal [link]

(#198027) Ringman válasza Beri (#198017) üzenetére


Ringman
nagyúr

Csak most nagyon ráforogtam az 1x11-re (hogy ne kelljen minden lámpánál pakolgatni az elsőt is), az meg még ritkább abban a kategóriában.

sram apex x1-gyel ott van a dekás grvl 520, annál olcsóbb nem lesz újonnan.
vagy a cannondale topstone 4 microshift advent X-szel.

(#198028) xy.zsolt válasza Ringman (#198027) üzenetére


xy.zsolt
őstag

na ne mááár, hogy egy lámpás kereszteződésnél leteszed kistányérra :Y
Jah, most látom, hogy az....mindegy, akkor is :Y :F

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#198029) Ringman válasza xy.zsolt (#198028) üzenetére


Ringman
nagyúr

itt az alföldön a kis tányérra lánckenéskor váltok :)) (na jó, ha nagy sár vagy extrém ellenszél van, akkor is volt már rá példa)

a tiagrával kb. a 8. fogaskerékig lehet "értelmesen" keresztbe váltani (ha nagyon akarom a 10.-ig is)

[ Szerkesztve ]

(#198030) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Mai 6,5kg-os MTB-s vidi.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#198031) Hasaggymeg válasza xy.zsolt (#198028) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Én is úgy használom a váltót mint az...autónál, vagyis mindig hasonló csapásszámon megyek (65-85), sebességtől és tereptől függetlenül...végül is nem ezért van a váltó? :F

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#198032) xy.zsolt válasza Hasaggymeg (#198031) üzenetére


xy.zsolt
őstag

én is.....teljesen egyetértek. :K A különbség csak a csapásszámban van köztünk....én hegyen völgyön 90-95re törekszem :D Ezért is sokkal fontosabb számomra a cad szenzor mint a többségnek....még a speed szenzor is másodlagos

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#198033) Hasaggymeg válasza Tothgera30 (#198030) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Az első tárcsánál már ráunt az imbuszkulcsos, majd nyomatékos csavarbehajtásnak és elővette a behajtót. ;]

xy.zsolt...terepezve (szerintem) picit nehezebb ilyen szűk korlátok között tartani ezt a számot, mert míg odaérsz lehet sík aszfalt is, ott meg akár gyökeres, köves, homokos 15+% ami meglehetősen nagy szórás. :F

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#198034) Beri válasza Ringman (#198027) üzenetére


Beri
addikt

Nem az lényeg, hogy a legolcsóbb biciklit találjam meg, csak szeretnék valamit, ami egy amatőrnek már endgame-level technika. Az apexnél feljebb mennék, ha lehet.
Amúgy használnék én 2x10-et (vagy valami hasonlót is), ha tudnám, hogy azzal nem fogom állandóan a láncvonalat nézni, hogy ne érjen bele a kanálba.

xy.zsolt: Nagyon keresztben fut már a lánc, ha a hátsó sor felénél járok (régivágású 3x8-as setup), bele-beleér a váltókanálba a lánc, pláne ha jobban belelépek. 48x15 az az áttétel, amit még gond nélkül tudok használni, ha nem jövök le a nagy tányérról. Az nekem normál közlekedésnél hosszú egy lámpánál elinduláshoz (oké, most is úgy indulok el kb. mindig, mert lusta vagyok az első váltóval babrálni, de örülnék egy rövidebb áttételnek, na).

flash-: Azért egy fél éve egy boltban tartott, interneten hirdetett bicikli csak nem lopott. Vagy hát remélem :D
Én csak arra gondoltam, hogy pl. nem összeillő dolgok vannak rajta, valami szét van rúgva, stb.

Alg:
Nem tudom, mi az, ami már túl homorú, de ha nem egyenes, akkor gondolom, az már cserés. Köszi a tippet!

parandroid:
Nekem is inkább a 40T tűnik kevésnek, mint a 32 hátul. Ezekre mekkora mutatvány szerezni egy nagyobb első n-w tányért?

eladó Aromamizer RDTA V1

(#198035) 6030D válasza Hasaggymeg (#198033) üzenetére


6030D
Ármester

Nem is jó az állandó pedálfordulat, más az izom oxigén és tápanyag felvétele különböző pf-on. Próbáljátok ki mászásnál, ugyanaz a sebesség, más áttétel, 60 vs 90 pf, mondjuk 2 percenként váltva.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#198036) xy.zsolt válasza 6030D (#198035) üzenetére


xy.zsolt
őstag

a keringésem jobb mint amilyen erős a lábam.....ezért mászáskor is törekszem a 90es cad-ra

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#198037) Tothgera30 válasza Hasaggymeg (#198033) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Eközben én, aki szinte minden menetre teszek egy kis gépzsírt... :Y

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#198038) Hasaggymeg válasza Tothgera30 (#198037) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Attól lesz végül nehéz. 🤭

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#198039) Tothgera30 válasza Hasaggymeg (#198038) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nem nagyon van 10kg-nál nehezebb bringám, így teljesen elégedett vagyok. ;)

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#198040) nmate91 válasza Beri (#198017) üzenetére


nmate91
tag

Én tapasztalataim alaján egyetlen előnye a 1x-nek, hogy könnyebb takarítani. Meg minimalistább, talán jobban néz ki.

(#198041) parandroid válasza nmate91 (#198040) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

3x-os váltás után meg_váltás_ (pun intended). Különösen valami semmire se jó 3x7, vagy 3x8 után, aminek a széleit úgysem tudtad használni. Párom is most részben emiatt kapott rá az MTB-re a cross trekking helyett. Meg mert így leszarhatja a kátyúkat, meg padkákat munkába menet. Meg mert amúgy is egy sokkal jobb bicaj.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#198042) Hasaggymeg válasza nmate91 (#198040) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Meg sok esetben fölöslegessé teszi a 3 és 2x váltást...kivéve ahol nem.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#198043) f4lcon válasza Hasaggymeg (#198042) üzenetére


f4lcon
őstag

az én véleményem, hogy annál, aki tudja kezelni a váltókat, annak a 2x11 rendszer a legjobb
most jön a LinkGlide a Shimano-nál, XT-ből lesz 11-es LG lánc, azt ígérik, hogy 30-50%-al lesz tartósabb

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#198044) stuka20 válasza Astery (#198000) üzenetére


stuka20
aktív tag

Pont én is ezeket a videókat nézegettem és most eléggé kilátástalan vagyok, hogy milyen lakatot is kellene venni. :D

(#198045) jjeahh válasza Hasaggymeg (#198042) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nekem a zaj (váltó csattogás vs kuplung) miatt kéne 1x, már kétszer megvettem volna az m5100-at, ha lehetett volna kapni, de szerintem mostmár hanyagolom, majd a következő bringán 1x12 lesz... ha lesz következő bringám :U . Mostanában elgondolkoztam, hogy ha ennyire a juhászok uralják felénk az összes terepet, érdemes-e egyáltalán még montit venni :W .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#198046) parandroid válasza jjeahh (#198045) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Állj be te is juhásznak. Amúgy ahogy olvasom, hogy mi a helyzet felétek (medve, meg kutya vonalon), ezt a végletekig nem lehet húzni, lassan kénytelen lesz valaki valami megoldást kitalálni, mielőtt felesznek benneteket a vadak.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#198047) xy.zsolt válasza jjeahh (#198045) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Neked egy pisztolyt lenne érdemes venni :D A váltóhoz meg annyit amit 2éve is mondtam....mindig lesz újabb amiről lehet álmodozni mire elérhető áron adják az elődjét ;]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#198048) Hasaggymeg válasza jjeahh (#198045) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Elvileg nem függ össze a kettő, vagyis lehetne akár 3 elől és erősebb kanálrugó...de tényleg fölösleges, nekem a 12s 1x 32/10-51 tudja azt amit a10s 3x 40-32-22/11-34. Itt továbbá a láncszopatás (chain suck🤭) is rontott az elől többtányéros rendszerem üzembiztonságán, na meg a karbantartás (pucolgatás, kenegetés) szükségtelensége sem elhanyagolandó, a váltás minden körülmények közötti agyalásmentes egyszerűségéről, melléváltás szinte teljes kiküszöböléséről nem is beszélve. Ami a csattogást illeti azt vettem észre, hogy az 51-es tányért tartalmazó sor tehetetlensége már akkora, hogy néha, nagyobb hátsó kerék ugrásnál az lendül előre egy picit megrántva a láncot, váltót. 🤭

Más... a Tour közvetítés egy nőt hívott meg vendégnek aki Pinarello érdekelt (márkaképviselő, azt hajtott versenyen, mittoménmi :F) aki a márka felnifékhez való ragaszkodását a tulaj (Mr. Pinarello) önteltségének és makacsságának tulajdonítja. 😆

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#198049) Mezga Aladár válasza Hasaggymeg (#198048) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Más... a Tour közvetítés egy nőt hívott meg vendégnek aki Pinarello érdekelt (márkaképviselő, azt hajtott versenyen, mittoménmi :F) aki a márka felnifékhez való ragaszkodását a tulaj (Mr. Pinarello) önteltségének és makacsságának tulajdonítja. 😆

Ezzel mi a probléma?

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#198050) Hasaggymeg válasza xy.zsolt (#198047) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.