Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180251) maximilian4 válasza csurgoi (#180242) üzenetére


maximilian4
addikt

Amúgy nyilván láncolajjal, vagy lánc wax-szal.. Van direkt kerékpár láncra való, ha rákeresel a gugliban, kiad egy milliót, vagy ha bemész egy kerékpárboltba akkor kapsz. :D

Maxi

(#180252) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

A héten már másodszor kellett tisztára csiholni a bringát A-Z-ig....biztosan állíthatom, hogy ez a Lidl-s állvány a legjobb dolog amit eddig kiegészítőként a bringához vettem.
Ja, és most először a váltógörgőket is kipucoltam :D

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#180253) Hasaggymeg válasza jjeahh (#180250) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

+1,ez a beülés olyan mint a délibáb,megfoghatatlan,egy teló sem mozog annyira puhán ahhoz,hogy mindig pontosan ugyanannyira üljön be ugyanazon súly alatt.Nagyjából belövöd (inkább kicsit az ajánlott fölé) aztán ha nem ütöd fel de még kényelmetlen engedsz apránként belőle.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#180254) trialboj


trialboj
őstag

Sziasztok,
Nagyon király karikát toltam ma a sötétben, nagy köd volt, alig láttam előre, fogalmam sem volt mennyire vagyok attól ahova megyek de ennek ellenére jó móka volt. Azt a részt leszámítva hogy alig fél óránként akkut kellett cserélnem.

Az érdekelne, hogy van aki használ sisakra szerelhető lámpát? Van ebből valami ajánlható verzió, ami nem 50+ euró ? Vagy még mindig a convoy s2+ az egyetlen vállalható opció? Nekem 2 ilyen van, és azt leszámítva hogy nyáron melegszik, télen meg fél órát sem bír, nincs vele gondom, de érdekel, hogy nincs-e valami jobb lámpa, amit sisakon is tudnék használni?

Köszi.

Tudom, samsung, meg lg akku kellene bele, de vagy 4x drágább mint ami nekem van, hivatalosan sehonnan sem tudok vásárolni és nem tudom hogy mennyivel bírná tovább.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#180255) FerNandor


FerNandor
őstag

Az spd-sl stoplit milyen helyzetben célszerű kioldani? (nyújtott lábbal, vagy hajlított térddel?)
Lecseréltem a pedálokat. Kipróbáltam a cipővel a garázsban, egyelőre álló helyzetben. Azt hiszem, hogy így a felhúzott térddel volt kényelmesebb, álló helyzetben. Mindenesetre szerintem a kioldással nem lesz probléma, jól megy, inkább lelépéskor fura :DDD

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#180256) jjeahh válasza trialboj (#180254) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Érdeklődj lámpás topikban akku ügyben, Liitokala, Samsung, LG alin szokott lenni olcsón, a noname kínai meg olcsó random 100000mah akkuk nem jók semmire. Vagy ha nem bízol aliban, akkor gearbesten és banggoodon is akad néha jó áron jó minőségű izmos akku.
Ott van még esetleg a Lumintop b01, itt szokták ajánlani, drágább, de annyival talán okosabb is, pl. fogad 21700 akkut és STVZO (nem vakít). Amúgy el sem tudom képzelni milyen lehet ez az 1800 lumenes S2+, nekem a régi ezres van más leddel.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#180257) xy.zsolt válasza FerNandor (#180255) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Jóval a tervezett lábletétel előtt csatolj ki....a nem tervezetthez pedig good luck :) Amúgy nem fog fájni, inkább csak ijedtség lesz nagyobb és a ciki mások előtt ha eldőlsz :))

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#180258) Runner_fxr válasza bardi (#180238) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

A Prep M-et nem annyira szereti a Rock Shox féle fekete becsúszó bevonat. Illetve szerintem kicsit híg ez a telózsír, én csak a nagyon alap telókhoz használom. Prémium telóhoz Sram Butter vagy Slick Honey.

(#180259) xy.zsolt válasza trialboj (#180254) üzenetére


xy.zsolt
őstag

e-cigimhez egy holland oldalról vettem Samsung 21700as akkut (8EUR volt szállítással), de itthon sem sokkal drágább és nem kell parázni, hogy nem engedik át a vámon valahol.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#180260) maximilian4 válasza xy.zsolt (#180257) üzenetére


maximilian4
addikt

Nekem szerencsére még sosem sikerült kioldás miatt esnem. Mikor estem, akkor tök mindegy hogy kicsatolok-e vagy sem. De általában mire elestem kicsatoltam valahogy a lábam. :D Egyébként nekem akkor a legkönnyebb kioldani mikor 6 óra állásban van a hajtókar, de bármikor ki lehet.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#180261) bardi válasza xy.zsolt (#180257) üzenetére


bardi
aktív tag

Nem az eldőlés a ciki, hanem ahogy utána egy hátán fekvő bogárhoz hasonlóan kapálózol, hogy kioldjon a pedál :DD

edit1:
#180258 Runner_fxr: Köszönöm, első körben a dropper miatt kéne, de akkor már olyat vennék, ami jó telóhoz is. Akkor az RS cuccát veszem hozzá.

edit2:
Mér nem tudok mindent egyszerre leírni...

Na szóval ma le lett írva, hogy a 2.35-ös Vittoria Barzo bizony nem olyan széles, mint amit a colos méret mond. Mi az, ami hasonló áron fut (50 euro alatt), 2.3-2.4" széles, és saras, nyálkás időre megfelelőbb? Értelemszerűen tubeless, és ne legyen kőnehéz. Többi Vittoria gumi eléggé nehéz (mondjuk saras nyálkás időben lehet nem számít annyira). Conti Mountain King esetleg? Valószínű bike24-ről lesz rendelve.

[ Szerkesztve ]

'92 Honda VFR 750

(#180262) bringasisti válasza xy.zsolt (#180259) üzenetére


bringasisti
őstag

[link] én itt vettem mert mint utólag megtudtam kínai rendelés ha nem jól van feladva nem ér ide.

BENEFON DELTA--------N8

(#180263) xy.zsolt válasza bringasisti (#180262) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Na, ez szuper :R .....kb én is erre céloztam. Legközelebb itthon veszem. De az is lehet, hogy most mert akciós 3000-ért

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#180264) Perillustris válasza maximilian4 (#180260) üzenetére


Perillustris
senior tag

Nekem 2-3 eldőlésem volt kioldás miatt, de direkt a bringa lecserélése előtt váltottam SPD-re, hogy ne az újat verjem oda, ha ez történik. Egyszer meg azért, mert túl vagányan mentem neki egy emelkedőnek és mire rájöttem, hogy nem lesz jó így a váltó, addigra már nem volt lendület. :U

Perillustris

(#180265) jjeahh válasza bardi (#180261) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nem tom milyen, de nem nehéz.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#180266) mobal


mobal
MODERÁTOR

Hidraulikus tárcsaféknél hogy illik hátravinni a kábelt, kívül a vázon? Az előre feltöltött rendszer esetében ha megbontom akkor folyni fog belőle a cucc izomból? (Nem értek hozzá :( )

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#180267) Hasaggymeg válasza jjeahh (#180265) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

747gr nem nehéz?! :U

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#180268) xy.zsolt válasza Hasaggymeg (#180267) üzenetére


xy.zsolt
őstag

250gr felett minden gumi dögnehéz ;]

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#180269) bardi válasza Hasaggymeg (#180267) üzenetére


bardi
aktív tag

Ekkora méretben szerintem nem gáz, viszont a mintájára először azt hittem a mostani gumim, annyira hasonlít, bontrager xr2 team issue, picit máshol vannak a bütykök, de elég hasonló formájúak.

'92 Honda VFR 750

(#180270) jjeahh válasza Hasaggymeg (#180267) üzenetére


jjeahh
nagyúr

2.35" agresszív trail gumiban nem. Nobby 29x2.35" 890g-1045g keveréktől függően. Conti Trail King 29x2.40" 935g, Vittoria Agarro, ami valójában csak 57-es, 850g... tudtommal a többi gyártó sem megy 800g alá ebben a kategóriában. Eddig a Nobby EVO nagyon eltalált gumi volt, ellenálló, könnyű, agresszív, jó gördülési ellenállással, de ezt az újat elcseszték, kőnehéz lett. Szal örülni kell annak a néhány trail-agresszív xc guminak ami még 800g alatt van, ilyen a Forekaster és az Escape.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#180271) Hasaggymeg válasza jjeahh (#180270) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Bár nem trail és nem is agresszív én azt hittem az olcsóbbik Race King nehéz 750 grammjával. :F ...a drágább 600 sincs. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#180272) jjeahh válasza Hasaggymeg (#180271) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ja, azzal a mintázattal és méretben az nehéz :D . Elég egyszerű, az agresszív xc, trail meg enduro gumik vaskosabbak, több az anyag bennük, főleg mert sokkal nagyobbak a bütykök, így sajnos nehezebbek is. Lemérve amúgy a régebbi Nobby EVO 29x2.25" gumim ha jól emlékszek 690g-ot nyomott, ami kva jó. Nagy kár érte, hogy elcseszték :( .

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#180273) IMIIKE1998 válasza jjeahh (#180250) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Hát köszi, akkor 1-2 centit számolok, akkor valószínűleg közel leszek az ideális magassághoz.
Hasaggymeg: + :R

Hoppá! Ez 1 centi Sag-nak felelne meg, de szerintetek ezt érdemes megvenni? 10k-ért egész normálisan néz ki és magyar webshopból van:
[link]
Azért megkérdezem az Ebike-ot, hogy milyen széles gumi megy bele, mert elvileg trekking villa.

[ Szerkesztve ]

(#180274) woodworm válasza IMIIKE1998 (#180273) üzenetére


woodworm
veterán

Ez trekking villa, nem széles gumit akarsz használni?

(#180275) IMIIKE1998 válasza woodworm (#180274) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

De de azért megkérdezem az Ebike-ot, hátha.

(#180276) bardi válasza jjeahh (#180272) üzenetére


bardi
aktív tag

Elkezdtem nézni az etrto méretet olyan gumiknál, ahol megadják azt is a colos méret mellett, és már abszolút nem értem, a bringán lévő gumim 55-56 mm a legszélesebb részen, és 2.2-es, van 2.35-ös gumi, ami 57 mm, és most belefutottam 2.4-es gumiba, ami 55-ös!
Most akkor minek kell hinni? :D

'92 Honda VFR 750

(#180277) IMIIKE1998 válasza bardi (#180276) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Az etrto méret szerintem a mérvadó. Nálam az mindig megegyezik a gumi kiírt szélességével.

Más: Villanyakat lehet hosszabbítani, ha nagyon rövid? Lenne egy használt Surly Krampus, de 19cm-es a villanyaka, vagyis akkor a Rockriderbe csak úgy menne bele, ha a stucni felett csak egy 2-3 mm-es hézagoló lenne és a stucni csutkára le lenne tolva.

(#180278) ivana válasza IMIIKE1998 (#180277) üzenetére


ivana
Ármester

+1 a colos méret bringán franc se tudja mit takar, de a főszabály soha ne váltsd át, mert nem annyi lesz :U

(#180279) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Hasaggymeg, van aki 7km/h alatt DH-zik :DDD

bardi: engem is sokáig összezavart, hogy csak a Schwalbéknál lehet bízni a colos méretezésben, más gyártóknál nem, szal szerintem is inkább az etrto-t nézd, mert pontosabb és még akkor is érhetnek néha meglepetések.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#180280) Hasaggymeg válasza jjeahh (#180279) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ennek sem lennék az egészségügyi biztosítója. :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#180281) ZolkoW válasza IMIIKE1998 (#180273) üzenetére


ZolkoW
őstag

nemrég adtam el ilyet, átlag monti gumi (2.25) szerintem belemegy, de azért kérdezz rá.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#180282) sebgutkopf válasza bardi (#180238) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Amikor a porlehúzóra engednek kenőanyagot az nem a szimmering nedvesen tartását célozza, hanem a porlehúzób összegyűlt por és trutyi eltávolítását segíti. Fellazítja, amikor megmozgatod, meg szépen kihozza és a becsúszóról csak letörlöd a retket. Közvetlen oda fújva egyébként elég nagy veszélyt jelent a féktárcsára és a betétre akár a lágy permet is, tehát ilyet nem kell mindig csinálni, ha mégis, akkor a féket valamivel teljesen le kell takarni.
A porlehúzón belül van a lábban a két gyári olajjal átitatott szivacs. Abból az olajat nem cél kimosni másfajta kenőanyaggal. Ezen felületkezelés célja kimondottan a lábak minél kisebb súrlódás melletti mozgása, ami rajta marad bevonat az is fel tudja lazítani a koszt a porlehúzó tövén.
Teleszkóp zsírból a legismertebb a sram butter. Hogy a linkelt termék ezzel egyenértékű-e azt nem tudom, rákérdezni érdemes lehet. Ezen zsírokat viszont csak belsőleg, tömítések és O gyűrűk kenésére szétszedéskor használjuk. Igaz ez a dropperre is kívül nem kenegetjük zsírral csak a belső szerkezetet, kívülre a brunox.

(#180283) sebgutkopf válasza jjeahh (#180279) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Inkább az életével játszik :Y

(#180284) sebgutkopf válasza Hasaggymeg (#180253) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Erről nekem más a tapasztalatom. Egy jól karbantartott teló az mindig addig ül be változatlan nyomás mellett. Ha változik, akkor a bele koszos és sok a súrlódás.
Inkonzisztens mérés nem csak a teló miatt lehet, hanem a rider nem jól, nem azonos pózban méri a beülést.
A felütés ellen pedig a légkamra méretét csökkentő tokenek valók, amivel növelhető a progresszivitás és nem a nyomás növelése ezzel az ajánlottnál kisebb beülés használata.

Egy jól beállított felfüggesztés aranyat ér, akkor minden olyan könnyű és magától értetődő bringázás közben. :)
Sokan nem fordítanak rá kellő figyelmet.

(#180285) atti29 válasza szimpláncsak (#180158) üzenetére


atti29
tag

Rendben,köszönöm,vadászok valamit! :R
Lentebb valaki linkelte a Vittoria Barzo gumit,itthon nem lehet kapni vagy csak én nem találtam meg?!

(#180286) Hasaggymeg válasza sebgutkopf (#180282) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Igaz amolyan irányitószállal használom a sprayt, de lassan 20 éve fújom teflonossal a becsúszókat és az első tárcsát sosem takartam le, vagy fújtam le for that matter...hátul viszont sikerült 1x nejemét lefújni váltókenés közben, ott időnként pont a tárcsa irányába kell fújni a váltó csapjait, és közelebb is van. Ezzel művészet lenne lehúzógyűrű helyett lefújni az első tárcsát. :D
Ami a beülést illeti, minél jobb egy teló szerintem annál nehezebb pontosan megmérni a beülést. Egyrészt nem daruval engednek rá, hanem felülsz, ami egy pillanatra mindig nagyobb terhelést jelent mint rajta ülni, aztán picit is helyezkedve már másképp terheled az elejét, így a gumi ott marad ahova a legnagyobb lökés tolta, utána meg ott a tipikus szemüveges dilemma, vagyis nem találom a szemüvegem, de nem is látok nélküle, hogy megkeressem, vagyis ha rajta ülsz nem látod a beülést, ha meg leszállsz...hát nem ülsz rajta. :D A Sram még reklámozza magát mint az egyetlen aki fokozatokkal ellátott becsúszót gyárt, de azt nem igazán látja csak az aki melletted áll. Pfff... :DDD
Amúgy újabban úgy ellenőrzőm, hogy megnézem max meddig tudom benyomni teljes súlyommal, vagy átlépve a kerékpáron egyik lent levő pedálra óvatosan ráterhelek teljes súlyommal, ami egy könnyebben reprodukálható terhelés mint felülni, majd ott mocorogni a nyeregben a falnak dőlve.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#180287) polonic válasza Hasaggymeg (#180286) üzenetére


polonic
félisten

A váltókenést te milyen gyakran csinálod? És azt is ezzel a wd40-nel? Vagy valami speckó cucc?

(#180288) flash-


flash-
veterán

Ez most hogy? Hatul 29 elol 27.5 kerék??

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#180289) Hasaggymeg válasza polonic (#180287) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Én mindent ezzel kenek, ezért is szeretem. Megy a hajtásra, váltásra, becsúszóra és minden síkos, tiszta és fényes lesz tőle. Váltógörgők csapágyára minden lánckenés alkalmával fújok (50-150km-ként, felhasználástól függően) 1-1 szisszenésnyit, de a váltókat csak mosás, szárítás után kenem, akkor minden csaphoz, rugóhoz, mozgó részhez szisszentek egyet, majd miután alaposan átmozgattam kézzel a váltókat még alaposabban törlöm minden zugát.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#180290) Alg


Alg
veterán

Valaki használ okos görgőt desktoppal, USB BT adapterrel?

Ilyen adapterem van, elvileg tudja a BLE-t, mégsem látja se a cadence szenzort, se a pulzusövet, se a görgőt...

Nem a többi eszközzel van a hiba, mert notebook-on megy minden gond nélkül. A notit látja is a PC. Lehet nem BT4.0-n megy csak 3.0-n? Win7...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#180291) jjeahh válasza flash- (#180288) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Szerintem egyformák, csak béna volt a termékfotós és dől a kép. Az alsó korrigálva van:

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#180292) 6030D válasza jjeahh (#180291) üzenetére


6030D
Ármester

Így próbálták sportosabbra hozni a geot. :)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#180293) sebgutkopf válasza Hasaggymeg (#180286) üzenetére


sebgutkopf
őstag

átlépve a kerékpáron egyik lent levő pedálra óvatosan ráterhelek teljes súlyommal, ami egy könnyebben reprodukálható terhelés mint felülni, majd ott mocorogni a nyeregben a falnak dőlve.

Nekem is ez a módszer vált be elől. Ez az egyetlen reprodukálható és egyedül végrehajtható módszer.

(#180294) sebgutkopf válasza mobal (#180266) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Folyni nem fog belőle, de légteleníteni, akkor is kell bontás és méretre vágás után.

(#180295) Alg válasza Alg (#180290) üzenetére


Alg
veterán

Nevermind, a saját driverével működik rendesen, ennyit a "plug-and-play" - ről... :W

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#180296) ZolkoW válasza Hasaggymeg (#180286) üzenetére


ZolkoW
őstag

De erre van a kis gumigyűrű :)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#180297) ZolkoW


ZolkoW
őstag

Azt ugye jól sejtem, hogy ha egy RS teleszkópon fel van tüntetve két SAG skála, pl. a 120 és a 100mm-hez tartozó, akkor eközött a két érték között változtatható a teleszkóp útja belül, távtartózással, igaz?

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#180298) ZolkoW válasza ZolkoW (#180297) üzenetére


ZolkoW
őstag

nyeh :(
"To increase or decrease the travel in your Reba or Bluto fork, the air spring must be replaced with the correct length air spring shaft assembly. Refer to the
RockShox Spare Parts Catalog available on our website at www.sram.com/service for spare part kit details."
Akkor mégsem.. vagy legalábbis a Judynál igen, de a Rebánál nem.

[ Szerkesztve ]

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#180299) flash- válasza jjeahh (#180291) üzenetére


flash-
veterán

na meglehet :) ktm-nek nem telik rendes termékfotósra :) pedig ott a motor részleg azért eléggé jól hozhatja a lét..
egyébként a többi 2 fotón (amin előről meg hátulról volt fotózva) is nagyobbnak látszott a hátsó :)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#180300) szimpláncsak


szimpláncsak
tag

Aliexpress-en 11.11-én akcióban lesznek az igpsport órák is.
[IGS10] 33,76$ ingyen posta+ajándék konzol.
[IGS50] 57,47$ ingyen postával
[IGS618] 105,9$ ingyen postával

UI: Nem, nem vettem meg a garmin órát, de ahogy nézem más sem :D. Ezért jó közalkalmazottnak lenni, megtanulja az ember az önmegtartóztatást :D.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.