Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119001) szkink válasza 6030D (#118998) üzenetére


szkink
aktív tag

Hát most aztán megkeveredtem,amúgy igen írtam is hogy nem tudom az enyém adapterezhető-e,de ezek szerint nem,nekem sincs gondom a Deore aggyal,nem nagyon szoktam durvulni ahogy szoktad látni :) hááát több mint valószínű marad az agycsere,köszi az okfejtést.

(#119002) BlacKSouL válasza Hasaggymeg (#118987) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nekem ilyen van, és azért szeretem, mert a kézfej oldala hártyavékony, jó lyukacsos, és világos, tehát 35 fokban is áthűl a menetszéltől, nem izzad meg nagyon. A tenyéroldal mondjuk pont a fikázott foszlós műbőr jellegű valami, de nekem könnyű trekkinges felhasználással 2400 km alatt még nem kopott el. Kopik már sajnos, de még teljesen egyben van. Nekem nem büdösödik be, pedig a tenyérrészen azért beleizzadok, vagy homlokot törlök vele és amikor kimosom, akkor mindig barna lé ázik ki belőle, de szépen kitisztul. Persze mindig kézzel mosom.
Viszont volt hogy mentem már nélküle nyáron párszáz métert, hát a markolaton azonnal megizzadt a kezem, úgy meg már erősen csúszós lett. Tudom, szar a markolatom, de nekem nagyobb fogásbiztonságot ad a kesztyű nyáron is.
Kár hogy már kifutott modell, a (megfelelő) utódját meg még nem találom.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#119003) 6030D válasza szkink (#119001) üzenetére


6030D
Ármester

Egyébként mi lesz mi helyett? A Cube-ot cseréled?

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#119004) szkink válasza 6030D (#119003) üzenetére


szkink
aktív tag

Igen,de csak a vázat cserélem szintén Kockára erre

(#119005) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Srácok! Honnan lehet fitness órát rendelni? Mivel nem Magyarországon lakok, ezért mo.-i bolt nem játszik, valami megbízható EU-s áruház kéne, ahol van Paypal fizetési lehetőség. Nem tudtok véletlenül valami online sport áruházat? Megrendelném azt az itt ajánlott Tomtom runner 3-at bringázni...

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#119006) werszomjas válasza jjeahh (#119005) üzenetére


werszomjas
őstag

Én megvárnám a BF-et és Amazon.de

Tavaly onnan vettem fenix 5-öt.

üdv

(#119007) jjeahh válasza werszomjas (#119006) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Az nem két hónap múlva lesz? Addig már jó sokat használnám az órát, ha megvenném most :D .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#119008) FIREBLADE78 válasza jjeahh (#119005) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Apple.hu

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#119009) didros


didros
senior tag

Ezt a kerékpárt néztem ki magamnak:
https://apro.bikemag.hu/apro/sos-fix-120e-ujsz-trek-4000-disc---xt-valtokkal-5862
Mit gondoltok, nem gyanúsan olcsó? 173cm-es magassághoz megfelelne, igaz?

(#119010) Csokicsibesz válasza jjeahh (#119005) üzenetére


Csokicsibesz
tag

Az emag úgy tudom, hogy egy romániában bejegyzett és üzemeltetett cég.
De online rendelésnél szinte mindegy, hogy honnan rendelsz mert a 14 napos elállás az EU-s szinten van szabályozva.
A szavatossági ill. jótállási szabályok azok országonként azért változnak (értsd magyarországi bolttól rendelt termékre magyar jsz-ok vonatkoznak, romániából rendelt termékre román jsz-ok).

(#119011) emiki6


emiki6
veterán

Egy egy centis tüske átpenetrálta a hurricane-t, aminek nem örülök, mert egy hetes a külső is, belső is...
Legyen átkozott az a növény, ami ilyet növeszt!

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#119012) Zola007 válasza jjeahh (#119007) üzenetére


Zola007
veterán

ne is keress tovább, spanyol amazon Polar M400 ► [link]
én is ilyet akarok venni, csak elb.sztam az árát alkatrészekre :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#119013) jjeahh válasza Csokicsibesz (#119010) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Úgy tudom emag-on nem lehet paypal-el fizetni. Azért lenne fontos a paypal fizetési lehetőség, mert jelenleg ott pont annyi fölös pénzem van, amennyibe a Tomtom kerülne és másra nincs amire költsem :DDD . Meg amúgy is most járt le a bankkártyám és bankot akarok váltani, szal muszáj onnan elköltenem, mert át sem tudom utalni kártyára :D . És ha már úgyis szeretnék egy gps-es nyomvonalkövetős órát egy ideje... adja magát, hogy a paypalemen lévő pénzből megvegyem.

FIREBLADE78: Nem Apple Watch kell :D

Zola007: Ezzel összezavarodok még jobban :DDD . ezen is van teljesen megbízható gps-es nyomvonalkövetés? Mert nekem az lenne az egyik legfontosabb ficsőr. Eredetileg bryton-t akartam, de többen írták, hogy néha elvisz a bokorba, meg ha letérsz a csiganyálról, nem mindíg talál vissza.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#119014) Zola007 válasza emiki6 (#119011) üzenetére


Zola007
veterán

tegnap valamelyik barom a bringaúton tört szét egy sörösüveget éjszaka
Schwalbe Land Cruiser kibírta az áthajtást, egyelőre nem látok rajta sérülést, de még mindig csodálom, hogyan, mert 25 km/h körül trafáltam telibe az 5 centis üvegdarabokat, hogy ott r.h.dj.n ki a b.lr.ndsz.r. az ilyen p.tk.nyn.k

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#119015) bringasisti válasza Zola007 (#119014) üzenetére


bringasisti
őstag

Ha ilyen történik velem meg szoktam állni és papír zsebkendő segítségével a kereket áttörlöm hogy ne ragadjon bele az üveg.

BENEFON DELTA--------N8

(#119016) 6030D válasza szkink (#119004) üzenetére


6030D
Ármester

minden más stimmel? első váltó felfogatás, nyeregcső, középcsapágy?

jjeahh: ha a navira gondolsz, azt az M400 nem tud. Logolni tud.

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#119017) emiki6 válasza Zola007 (#119014) üzenetére


emiki6
veterán

Nem akarok kötekedni, de ilyenkor nem az az illendő, hogy megáll az ember és megtisztítja az utat, hogyha más megy arra ne kapjon defektet? :B

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#119018) Hasaggymeg válasza BlacKSouL (#119002) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Kelly's csak nem mehet Cube-ra. :DDD Valami csak lesz előbb-utóbb,mert egy-egy keményebb menetnél már nem tudom eleget törölni a vizes markolatot,kormányszarvat. :(

szkink...az a nekem egyik legjobban tetsző váz! Amilyen egyszerű,olyan szép is.:K

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#119019) jjeahh válasza 6030D (#119016) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Igen, olyan csiganyálas gpx alapú "navi" kéne, mint amilyent néhány Bryton is tud. Eddig ott tartok, hogy a Garmin tűrhetőbb km órái drágábbak, Suunto karórák is jók, de azok még drágábbak, Bryton jó árban lenne, de többen panaszkodtak a csiganyálas ficsőrjére... aztán Csokicsibesz ajánlotta a Tomtom Runner 3-at, utánnaolvastam és elvileg abban megbízható a csiganyál, meg az ára is rendben van, szal eddig úgy néz ki, hogy ez a megfelelő multisport óra számomra, csak kíváncsi voltam az ebay-es áraknál valahol lehet-e olcsóbban kapni. Sajnos ebben az árkategóriában ritka a csiganyál és amiben van, az sem biztos, hogy megbízhatóan műkszik, múlt hétvégén a teljesítménytúrán pl. egy Huami Amazfit Pace miatt egy ideig rossz irányba tekertünk :D

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#119020) Zola007 válasza bringasisti (#119015) üzenetére


Zola007
veterán

nem volt nálam
össze akartam szedni egyébként, de annyian jöttek, hogy féltem, hogy elütnek a bringások
biztos nem én voltam az utolsó aki anyázott miatta

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#119021) Zola007 válasza emiki6 (#119017) üzenetére


Zola007
veterán

de, csak nem este 11-kor egy forgalmas kereszteződésben

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#119022) emiki6 válasza Zola007 (#119021) üzenetére


emiki6
veterán

Értem, nem szóltam. :R

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#119023) szkink válasza 6030D (#119016) üzenetére


szkink
aktív tag

[link] nézz rá ha van időd, több szem többet lát :B

Hasaggymeg: ezt örömmel olvasom :K

(#119024) 6030D válasza szkink (#119023) üzenetére


6030D
Ármester

Jó lesz, csak azt hittem a tiéd régebbi váz. De a tengely még így sem megoldott. :)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#119025) IzI


IzI
senior tag

Megtudja mondani nekem vki,hogy Praxis Alba hajtómű négyszög vagy intergrált ?

(#119026) FIREBLADE78 válasza jjeahh (#119013) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Pedig az a legjobb. De te tudod.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#119027) ivana válasza IzI (#119025) üzenetére


ivana
Ármester

Rákeresve csak integráltat dob ki szóval valószínűleg integrált.

(#119028) HdRew válasza FIREBLADE78 (#119026) üzenetére


HdRew
őstag

Nem rossz az Apple, de manapság már erősen túlárazott, szvsz, ha nem lenne ennyire gyenge a forint a dollárhoz képest még ár/érték arányra jó lehetne.

Anno 2012-ben vettem i5-öt 170K Ft-ért, ehhez képest ma már egy iPhone hol kezdődik? 300K alatt nem kapsz.

(#119029) IzI válasza ivana (#119027) üzenetére


IzI
senior tag

Köszi.
Esetleg valami vélemény róla,hova lehetne besorolni shimano márkán belül ?

(#119030) FIREBLADE78 válasza HdRew (#119028) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nem a telefonról van szó. Amúgy egy sgs is túlàrazott ennyi erővel. Amúgy is az óraról volt szó ami a világ viszonylatban az első.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#119031) 6030D válasza FIREBLADE78 (#119030) üzenetére


6030D
Ármester

Csak nem edzéshez.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#119032) jjeahh válasza FIREBLADE78 (#119030) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Mindegy, mert sajnos bőven túllóg a kereten, de erre valszeg rájöttél már, ha elolvastad az előzményeket.

Szal ha nincs más/jobb ajánlat olcsón, akkor marad a Tomtom. Az ára rendben van és dicsérik a csiganyál funkcióját is, remélem a csíki dzsungelekben is jól műkszik, ahol a madár sem jár (csak a medve).

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#119033) StLui válasza jjeahh (#119032) üzenetére


StLui
veterán

és ennek van két drágább változata, csak itt nincs sajnos, Egyik
Tomtom nagyon tetszett képeken, szerencsére megláttam egy helyen élőben mielőtt vettem egyet, óriási csalódás.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#119034) jjeahh válasza StLui (#119033) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Utolsó mondat :D . Szerencsére a másik haverom karján is volt egy Suunto, ami normálisan mutatta az útvonalat, így csak 4-5km-t másztunk hiába a sziamia miatt :DDD . Amúgy miért volt csalódás a tomtom? Rossz az anyagminősége?

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#119035) szkink válasza 6030D (#119024) üzenetére


szkink
aktív tag

Hogy érted?

(#119036) 6030D válasza szkink (#119035) üzenetére


6030D
Ármester

Agycsere nélkül nem megoldott ;)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#119037) StLui válasza jjeahh (#119034) üzenetére


StLui
veterán

Nem is használom navigációra, eszembe sem jutna, de tomtom-ot pláne nem, de egyik órát sem szerintem.
1,5 éve megvan, két hete tudom, hogy lehet rá útvonalat tölteni, amúgy meg mindent hibátlanul csinál. Tomtom-nak élőben szörnyű gagyi kinézete van, és nagyon pici a valós képernyő.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#119038) jjeahh válasza StLui (#119037) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ez a gond, a neten nagyon kevés erről a funkciójáról a vélemény, pedig számomra ez lenne az egyik legfontosabb ficsőr. Egyre többször megyek teljesítménytúrákra olyan helyekre ahol nélküle a második fánál már eltéved az ember és ahogy elnéztem szinte mindenki ilyen csiganyálas sportórákkal oldja meg, többek között a haverok is, akik nélkül az eddigi túrákra nem mertem volna elmenni... No meg megfizethetőek is ezek szal... + mostanában egyre több utat azért nem vállalok be egyedül, mert okostelóm nincs és tudom, hogy eltévednék, képtelen vagyok megjegyezni az útvonalat, ilyenkor is sokat segítene a csiganyál.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#119039) StLui válasza jjeahh (#119038) üzenetére


StLui
veterán

Ezek az órákon lévők nem fognak segíteni, de talán még a bryton sem, csak amelyik megjeleníti a komplett térképet. Én most a jancsihegyen kerestem a pályákat, a 25eFt-os xiaom 5A-val is elvoltam a Trailforks appját nézegetve, vagy Locus, vagy akármi

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#119040) Because válasza jjeahh (#119038) üzenetére


Because
őstag

pedig jól járnál egy androidos telóval! váztáska a felsőcsőre, mellé egy 10000mah powerbank és elvagy nagyjából egész napra. Xiaomi telókat én is javaslom ha olcsón akarsz használhatót!

[ Szerkesztve ]

(#119041) fpeter07 válasza jjeahh (#118947) üzenetére


fpeter07
veterán

Hol van az a ruhásszekrény, ami ide vezet? :Y

(#119042) jjeahh válasza StLui (#119039) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Biztosan nem? Nem értem miért ne segítene, a haverom suunto órájával, gpx-el, csiganyálas ficsőrrel már 4-5 útvonalat is bejártunk eddig, olyan helyeken, ahol nélküle esélytelen lett volna nem eltévedni, mivel még térerő sem volt, hogy legalább a netre felmenjünk mapsot bogarászni. A bryton az valóban nem segít, mivel sokak szerint megbízhatatlan rajta ez a ficsőr.

Because: Ja, amint feltekerek félig a hargita hegység oldalára, lőttek a térerőnek és gondolom szintet, megtett távot, meg egyebeket sem mér olyan pontosan. Meg van egy rakás egyéb macera is vele... persze ha eleve okostelefont használsz úgy más, de egy okostelefonba beruházni, hogy legyen aktivitás mérőm meg valami minimális navim, valahogy annak nem látom értelmét :B .

fpeter07: :))

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#119043) etrop01 válasza StLui (#119039) üzenetére


etrop01
tag

Már egy jó ideje nézegetem ezt, pont a telón való térkép nézegetést szeretném kiküszöbölni vele. Lassan megjelenhetne már itthon is :)

Az egyszerűség a kifinomultság csúcsa.

(#119044) 6030D válasza StLui (#119037) üzenetére


6030D
Ármester

Mi volt a gond, amiért nem mért magasságot?

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#119045) StLui válasza 6030D (#119044) üzenetére


StLui
veterán

tönkrement a nyomás érzékelő, nagyon bevadultam kertészkedéskor, azt azóta sem mér, strava-val számoltatom azóta, nekem elég az.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#119046) szkink válasza 6030D (#119036) üzenetére


szkink
aktív tag

119001-ben írtam hogy marad inkább az agycsere ;) akkor így minden rendben :U :)

(#119047) jjeahh válasza StLui (#119039) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ezt, hogy ezek nem segítenek amúgy még írta volt még valaki, de én tényleg nem értem miért :B . Az is igaz, hogy normális navikkal kapcs nincs sok tapasztalatom, max normális aszfaltúton autóban használtam olyant, de terepen, ahol legalább 15-20km környezetben civilizációnak és normális útnak nyoma sincs, csak néhány erdei ösvény meg fa kitermelő út van, ott miben jobb egy igazi navi? Gondolom csak annyiban, hogy meg lehet nézni melyik falu/város merre van, de engem ez a része nem érdekelne a dolognak, előre megtervezett útvonalat szeretnék bejárni. Ilyenkor is jobb egy navigáció? Ha igen, miben és miért használhatatlan a csiganyál?
Most bocs az értetlenkedésem miatt, de a reggel, közel fél évnyi keresgélés és érdeklődés után még biztos voltam benne mi kell nekem, most meg totál káosz van a fejemben, kell navi, nem kell navi, okosteló kell, Polar kell, jobb a xiaomi amazfit, de a csiganyál használhatatlan... meg amúgy a tomtom-é is és úgy általában az összes... amikor számomra ez lett volna az egyik legfontosabb ficsőr :DDD :B . Így akkor most mégis mit vegyek nyomvonalkövetésre és aktivitás mérésre, stravazásra $150 kerettel? Nem, okosteló nem kell, több szempontból is macera számomra.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#119048) StLui válasza jjeahh (#119047) üzenetére


StLui
veterán

Erre vagy Garmin szintű cuccot, vagy okostelót akár 25 eFt-ért (még sim se kell bele, mert van offline térkép arra is, vagy semmit

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#119049) Lami66 válasza jjeahh (#119047) üzenetére


Lami66
őstag

Én csak azt nem értem, hogyan akarsz előre megtervezni útvonalat olyan terepen ahol csak ösvények vannak? Ezt semelyik program, semelyik navigáció nem fogja tudni, mert nincs olyan részletes és naprakész térkép a világon, hogy a világvégétől kicsit balra pontosan hol fordul be az ösvény a rekettyésbe. Legfeljebb azt tudják gyakorlatilag úttalan terepen, hogy egy egyszer már végigjárt és közben rögzített útvonalat vezetnek végig, ha azt az útvonal infós adatfile-t rátöltöd. De ha valahol van egy enyhe Y elágazás, azt már nem tudja mondani, hogy most jobbra vagy balra.

(#119050) StLui


StLui
veterán

Tévedés, nagyon pontos túristatérképek vannak már, sokszor a jelöletlen ösvények is rajta vannak, de ehhez rendes navi kell, nem a csiganyál, arról ha letérsz vissza nem találsz

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.