Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#249001) szimpláncsak válasza jjeahh (#248946) üzenetére


szimpláncsak
tag

Ez egy szubjektív vélemény lesz.
Nekem volt nw rebel 2 és utáltam. Nekem az orra túl kemény volt, fél év után elkezdett levállni a szellőző lyukak mellett a "műbőr" vagy milyen anyag, a talp gumi része (nem a belső, hanem a külső talp) nekem kemény volt ezért sétálni benne nem volt túl kényelmes. Ezek után vettem egy alap shimano xc1-et amit meg szeretek :) Lassan megvan 1 éve és semmi baja. Sétálni is kényelmes benne mert a talp gumija puha. Szokásosan 1 mérettel nagyobb, mint az utcai. Ilyen a shimano méretezése. Meg ami még fura, hogy amikor felveszem elől kicsit szorít, de amikor ráhúzom a tépőzárakat meg jó lesz :)
Viszont szerintem egyik sem szellőzik olyan jól, de szerencsére nekem ezzel nincs problémám, meg nem is szaglik a lábam, szóval feleségemet sem zavarja :D

(#249002) Zoliwrc válasza jjeahh (#248981) üzenetére


Zoliwrc
aktív tag

1x kell kifizetni. Rohadt jó cipő. Nem tapasztaltam hogy rosszul szellőzne, sőt...Ez nem egy dekátlon szintű cipő.
Nem szoktam teszteteket olvasni, olyan emberek írkálnak általában ilyesmit akik biciklizni se tudnak.
Lehet hogy lidl-is aldis bringás zokniban mentek vele, ami olyan mint ha nejlonzacskót húznál a lábadra.

(#249003) Angie™ válasza 6030D (#248998) üzenetére


Angie™
addikt

Ez a Rebel 2? Nekem is ilyen van :B imádom

Nem igazolták viossza a versenyre a jelentkezésem, úgyhogy nem megyek. :((( Vigyázzatok magatokra! :K

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#249004) szimpláncsak válasza szimpláncsak (#249001) üzenetére


szimpláncsak
tag

Bocsánat, rosszul írtam. Origin 2-m volt :) Vagyis még a cipősszekrényben megvan.

(#249005) fulton válasza peetie1 (#248944) üzenetére


fulton
addikt

Azoknak akik tartanak a bikein visszaküldés/warranty..
Az elmúlt pár hétben több ügyem is volt velük.
Mindenben teljesen korrektek voltak. Ajánlom bátran.

[ Szerkesztve ]

(#249006) fulton válasza chubby2o6 (#248860) üzenetére


fulton
addikt

Nagyon jól alakult a dolog, miután megvizsgáltam mérlegeltem sok utána járás, arra jutottam használni szeretném tovább ha sikerül jól megegyeznem a bikeinnel - nem hagytam annyiban, végül teljes vissza térítést sikerült kiharcolni sok levelezés ez az..., és vissza sem kellett küldenem :) Így most van egy ajándék pirelli páros későbbre, használom a régit tovább, viszont mostmár használok gumiápolót, csakis az oldalfalakra - aplikátorral. Meglátjuk hogy fog viselkedni vele.

[ Szerkesztve ]

(#249007) mauimagic


mauimagic
aktív tag

NW cipők méretezése milyen?
Ugyanúgy egy mérettel nagyobb kell, mint a Shimanoból?

(#249008) Hasaggymeg válasza ZavaBalazs (#249000) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nézz egy videót a cup and cone maintenance címmel és csináld meg magadnak. :)

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#249009) abéla


abéla
senior tag

Ennek az Esi Chunky XL-nek, így 170mm-es hosszal, egy rémálom a felrakása!
Egyik oldalon 155, a másikon 160mm-ig ment fel, aztán se le, se fel, pedig eláztattam isopropillel a kormányt és a markolat belsejét is istenesen és törülközővel/gumikalapáccsal/durva erővel nyomattam.

Na nem gond, a lelógó részt levágtam, azt' kész(160mm volt az eredeti terv), de azért érdemes ezt figyelembe venni, ha vlki ekkora hosszban gondolkodik ...vagy ne az isporpillal próbálkozzon (ablakmosót is írnak, hogy ok).
(sajnos nekem a 130mm rövid, köztes 150-160mm-es meg nincs)

Ja a karbon kormány meg egy szuperség, az alu ehhez képest egy rigid tömb!

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#249010) ZavaBalazs válasza Hasaggymeg (#249008) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

na jó, de a kiindulás az, hogy a nálam hozzáértőbb cimbora munkája lelazult, a szervizesé (aki aztán főleg jobban nyúl hozzá) szintén. :O majd pont én csinálom meg jól, érted ;]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#249011) 6030D válasza Angie™ (#249003) üzenetére


6030D
Ármester

Falusi libakergető, ha nem gáz a távolság reggel egy jelentekezési mail bemutatásával rápróbálnék. B verzió, elindulsz mögöttük. ;)
Én nem megyek, nem 100 % a rendszer, Wombath meg a többiek rakják meg!!

ZavaBalázs: rendes szervizes < integrált csapágyas kerék < rendes birigli :P

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#249012) jjeahh válasza 6030D (#248998) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nem írtam, hogy sz*r cipő, valszeg nagyon jó és jól is néz ki :K . Közben újra rákerestem, itt olvastam a 2-esről a pro-kontra résznél a teszt végén, hogy "Poor ventilation in summer use". Na most ha én, aki extrém érzékeny a cipő szellőzésére, ilyent olvasok valahol egy cipőről, akkor szerintem teljesen természetes, ha nem merem megvenni, főleg úgy, hogy még drága is, szal ha nem válna be, jó nagyot buknék rajta. És mi van, ha a te lábad jobban bírja a magas hőmérsékletet és nem olyan érzékeny a szellőzésre, mint az enyém? Mert az is lehet, hogy ezért érzed a Rebelt hűvösnek. Közben az xc300-ról két helyen is azt olvastam, hogy jól szellőzik, szal az is visszakerült az esélyesek közé :D . Igen, lehet, hogy a tesztelők lába sem izzadós, lehet, hogy szponzorált tesztek, de ugyanúgy fórumokon és vásárlói vélemények között is előfordulhat ugyanez, meg sokan vannak márkafanok is. De gondolom jobban járok, ha fórumokon, tesztekben informálódok, mint ha vakon vásárolnék. NW-től asszem a Razer-re írták sokan, hogy nagyon nyári cipő, meg anno a gyártó oldalán is színes skálákon mutatta, melyik cipőjük 5-ös skálán mennyire szellőzik jól, mennyire merev stb, sajnos már nem látom, pedig marhajó volt.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#249013) n.gab válasza mauimagic (#249007) üzenetére


n.gab
aktív tag

Nekem NW razer-em van. Belső talphossz mérete stimmelt az utcai cipőimhez. 30,5cm szokott jó lenni. Ebből a 47es kicsi volt(30cm), a 48as jó lett(30,7cm).

(#249014) chubby2o6 válasza fulton (#249006) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Értem, szóval megloptad őket ;] .

(#249015) chubby2o6 válasza mauimagic (#249007) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Utcaiból 41-es kell, NW-ből ( Corsair, Spider Plus3 ) 42-es. Normál zoknival jó, vastagabbal - vagy pláne télen két párral - már nem.

(#249016) chubby2o6 válasza abéla (#249009) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Hehe, ezzel én is szptam :DDD , pedig az enyém csak 130 mm-es ESI Plush. Az elején még oké volt, de az utolsó 1-1,5 cm...Az megizzasztott :D .

Én egy 680 mm-es alu riser-t ( 20 mm) cseréltem egy 740-es egyenes karbonra, de az alu-karbon közötti különbséget nem éreztem számottevőnek. Persze lehet, hogy ha csak a súlyban lett volna változás, az kijött volna, de a stucnit is cseréltem egyenesről -6°-ra, igy lejjebb került a kormány, meg kiegyenesedett, és ez már annyi változás volt az addigihoz képest, hogy a kb. -50 gramm nem tűnt fel.

(#249017) tacto válasza jjeahh (#249012) üzenetére


tacto
aktív tag

XC500-asom van, teljesen ok-n szellözik, kora tavasszal meg majd megfagyott benne a labam, mikor parszor felvettem. Döglegy szinben, de van mas verzio is.40 Eur volt akcioban.

(#249018) tknof1871 válasza Đusty (#248380) üzenetére


tknof1871
őstag

Ha jól látom ez meg egy bérelhető kerékpár. Pontosan a kerékpárúton elfektetve.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#249019) Hasaggymeg válasza abéla (#249009) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Mikor eldöntöttem kormányt cserélek az árán, a rászerelendő cuccok óvatos meghúzásának szükségességén és a töréstöl való félelmemen kívül az tántorított vissza, hogy valahol azt írta merevebb mint az alu kormányok. :DDD

jjeahh...nekem is izzadós a lábam, de a bringán valahogy sosem érzem túlzottan melegnek a cipőket, pedig enyém aztán most elég melegnek néz ki. :F ...menetszél és gyalogláshoz, futáshoz képest minimális terhelés megteszi hűtő hatását.🤔 Bár télen is ebben nyomtam, ha összeszámolnám többször fázott benne a lábam mint amennyiszer izzadt. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#249020) jjeahh válasza tacto (#249017) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ez nagyon jó ár, ennyiért gondolkodás nélkül venném én is :Y . "Negatívum", hogy állítólag az orra picit széles, nekem meg keskeny lábam van.

#249019 Hasaggymeg: na az enyém annyira szellőzik, hogy télen lehetetlen benne tekerni, tavasszal-ősszel is kell a kamásli rá. Szerintem a te cipődet nyáron nem tudnám elviselni :B

Lehet maradok a Giro-nál, mert az biztosan hűvös cipő és tetszik is, csak tépőzáras cipőért sajnálok 80-100 eur-t kiadni, így valszeg kivárok valami jó akciót :F

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#249021) ZolkoW válasza jjeahh (#249020) üzenetére


ZolkoW
őstag

na jólvanám! :) most meg túl széles neki.. :DD

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#249022) parandroid válasza chubby2o6 (#249015) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Fel kell próbálni. Nekem minden cipőm 42-es, az nw-k is (van egy országútis, meg egy spd-s is), az utcaiak is, meg van vagy 12 pár futócipőm, azok is.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#249023) jjeahh válasza ZolkoW (#249021) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Tudom, kicsit kezdek fulton szinten belemászni, de mivel a jelenlegi cipőm orra is széles és emiatt nagyon túl kell húznom a BOA-t rajta, ezúttal olyant vennék, ami jobban illik a lábformámhoz.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#249024) parandroid válasza jjeahh (#249023) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

N a, az nw az jó szűk, az kell neked. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#249025) ZolkoW válasza jjeahh (#249023) üzenetére


ZolkoW
őstag

értem én, csak vicces, hogy mindenkinek vagy jó a normál (legalábbis nem panaszkodik), vagy széleset keres :). nó offenz, természetesen. gyík testre gyík ruhát! mármint tudom, hogy vékony alkat vagy, természetes hogy lábban is kijön, csak hát ja, megnehezíti neked a vásárlást.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#249026) chubby2o6 válasza parandroid (#249022) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Nekem minden utcai 41-es, félcipők, bakancsok, sneakerek, sportcipők, dedikált teniszcipő, mind jó. Az első spd-s cipőből ( FLR ) is 41-est rendeltem, hólyagosra törte a lábam :DDD . Azóta alapból 42-est rendelek, kivéve a Mavic Cruise, abból 42 2/3, így télen egy vékony+egy vastag zokni belemegy.
Nyilván az a tuti, ha fel lehet próbálni, de netes rendelésnél erre nincs lehetőség.

(#249027) fulton válasza chubby2o6 (#249026) üzenetére


fulton
addikt

Én tapasztalataim alapján van előny is ha kicsit nagyobb nem csak a zokni kérdésében, én pl tudom menet közben kicsit előrébb csúsztatni a lábam benne, ha mondjuk azt érzem hogy picit elnyomta a talpam a pedál. És ez segíteni szokott a komfortban és megszünteti a kellemetlen érzést (kicsit úgy képzelni el, mint mikor kormányon fogást váltol). A 46 NW am is kicsi volt az én utcai 46 lábamra. Orrban szorított
Túl szorosra sem jó húzni, mert az is okozhat bajokat. De ki lehet tapasztalni kinek mi a jó menet közben.

[ Szerkesztve ]

(#249028) Fifaisshit válasza Csokicsibesz (#248950) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Hát nekem olyan érdekesnek tűnik az a mez ahol van 6XL ig méret kicsit kínainak tűnik ahhoz meg drága :D

(#249029) fulton válasza Hasaggymeg (#249019) üzenetére


fulton
addikt

ez tényleg zártnak néz ki, bár az enyém sem nyitottabb, egyelőre jó, de tervezek igazi nyárára venni egy cipőt még. Az jóval szellősebb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#249030) Phülöp válasza tknof1871 (#249018) üzenetére


Phülöp
addikt

basszus, de örülök, hogy nem ilyen stresszes helyen kell bringáznom

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#249031) tacto válasza jjeahh (#249020) üzenetére


tacto
aktív tag

Itt is erdekes, hogy mi az igazsag: inkabb keskeny labam van, szenvedek is allandoan a mostani tul szeles cipökkel. Ez nem az...bar elgondolkodtato, hogy Shimanobol altalaban nagyobb kell, de itt teljesen jonak bizonyult nekem a 41-es.
Tipp meg: ket "nöit" is vettem mar, altalaban keskenyebbek. Feketek. Van egy Scott ill. a mindent biro, Gaerne versenycipö, nagypon jo minöseg, evek ota. 30 Eur körül voltak.

[ Szerkesztve ]

(#249032) Fifaisshit válasza jjeahh (#249020) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Ezeket nézted már?
Nekem az a tök alap van, nagyin megvagyok vele elégedve [link]

(#249033) szjoci


szjoci
őstag

Sziasztok!

Segítséget kérnék, hátha van valakinek ilyen szervizes tapasztalata: van egy 2011 évjárat körüli Rockshox Recon Silver TK teleszkópom, aminek a remote lock-ja megadta magát. Szétszedtem, és a képen látható műanyag alkatrész bekarikázott vége eltekeredett. Néztem már service manualokat, de külön ezt az alkatrészt sehol nem találtam, csak kompletten az egész egységet. Nem egy nagy összeg ez sem, de ha külön ezt az alkatrészt is lehet valahol kapni, akkor inkább csak azt venném. Nem tudja esetleg valaki hogy mi ennek a neve, vagy hogy lehet-e egyáltalán külön vásárolni?

(#249034) jjeahh válasza tacto (#249031) üzenetére


jjeahh
nagyúr

41-es lábra? Nekem is 42-es kell szinte minden bringás cipőből 41-es lábra, de feltűnt, hogy a Northwave 41-est ajánl és ezek szerint már a Shimanonál sem lehet biztosra menni :(

#249032 Fifaisshit: néztem az mtb verziókat, de számomra ismeretlen márka, tesztek szerint (fúj) széles lábúaknak is jó (szal nekem valszeg nem) és látszólag nem nyújt semmi extrát a hasonló árú nálam már bevált márkákhoz képest.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#249035) tacto válasza jjeahh (#249034) üzenetére


tacto
aktív tag

Egy eve probalgattam valamelyik regebbi modellt, ott a 42-es is kicsi volt... Semmi esetre sem mernek meretet ajanlani senkinek, semmiböl, kiszamithatatlan, epp trail cipökböl volt ilyen köröm: Garmontbol volt, hogy ugyanabbol a modellböl a Gore.Tex es nem Gore -Tex nem volt szamomra azonos meret, pedig papiron igen...

(#249036) Hasaggymeg válasza jjeahh (#249023) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

A BOA meg a másik, marhára megemeli a cipő árát és nekem legalábbis alig adna némi pluszt, persze kinézetén kívül, mert tényleg nagyon profi kinézetű. :K Zasszonynak biztos az kellene mert nincs az az isten, hogy egyből beállítsa magának a fűzőt úgy ahogy kell, folyton megállunk lazítani, vagy éppen húzni, de én minden cipőmet bekötöm otthon és kioldom ugyanott érkezéskor. :F ...továbbá volt egy BOA szerű utánzat nekem is ami elszakadt (Panda munkás cipőn), kész rémálom, gondolom egy rakat pénzért lehet valahogy pótolni. :(

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#249037) szimpláncsak


szimpláncsak
tag

Na nekem ilyen lett fél év után az nw origin 2. Párszor eláztam benne, meg volt rajta kamàsli is, de ez ugyanúgy igaz a shimi xc1-re is, annak meg semmi baja. De valószínűleg ez akkor egyedi eset :)

(#249038) jjeahh válasza Hasaggymeg (#249036) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Eddig nekem két boás cipőm volt, egyiket túl kell mindíg húznom, mert az orra túl széles, de így sem akart elszakadni. Én is tartottam ettől, de eddig úgy tűnik a cipők hamarabb tönkremennek, mint a boa. Amúgy nem vagyok boa fan, szerintem sem ad annyi pluszt a tépőzárhoz képest, mint amennyivel többe kerül, viszont az ember hajlamos az ilyen apróbb kényelmi extrákat is megszokni és utána nem szívesen vált vissza. Szerintem a tépőzár is hasonlóan kényelmes-praktikus és olcsóbb is, viszont nem néz ki olyan jól :D . Szal ha olcsó cipőt akarsz is érdemes inkább tépőzárasat venni, a fűző mindenképpen plusz macera. Persze nem hal bele az ember a fűző megkötésébe vagy ha kioldódik, újra kell kötni, beleakad valamibe sem olyan nagyon vészes, de messze van attól az egyszerűségtől, amit a tépőzár és a boa ad, ezeket kb. egy mozdulat meghúzni, kioldani. Bandázós tekerésen amúgy nem is lenne időm cipőt kötni, mert ott hagynak a francba :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#249039) Ringman válasza jjeahh (#249034) üzenetére


Ringman
nagyúr

egyedül a talphossz és a talpbetét hosszának a feltüntetése értelmes, azt hiszem a japán méretezés valamelyik a kettő közül. ezek egzakt számok (persze itt is lesznek a modellek között eltérések)

utcai cipőben a xeroshoesnál 42,5-ös a méretem (talpbetét hossza 275 mm, de van kb 1-1,5 cm a lábujjam előtt, bontnál 43 felső határán vagyok, dekában 42-es is nagy lenne, lake-nél 43-as méret lenne a jó. shimanoban (ha szélességben ok lenne) 42-es megfelelő, azok hosszúak. de a lake széles (!) téli cipőjőből még a 44-es is keskeny volt, ez épp cipőmodell függvénye

legyen feles méret, legyen feltüntetve a szélesség is (az ilyen nw-féle "ez a szélesebb modellünk" kb. semmit nem mond)
meg kinyomtatható skála, pl: [link]
a giro még egy japán méretezést/talphosszt sem képes feltüntetni.

arról nem is beszélve, hogy lehet lapos és széles a lábad, ott meg meg leszel lőve.

(#249040) Hasaggymeg válasza jjeahh (#249038) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Akkor vigyáznom kell ne legyen BOA nehogy megszeressem. 🤭...amúgy a legnagyobb bajom ezzel a CB-vel az, hogy belehull minden felül, homok, avar, stb.így egy-egy hosszabb erdei menet után szutyok van a cipőben, zoknomon és zoknimban a bokáim alatt a lábamon. :F
Mikor írtam Jézuskának (otthon angyal, ugyebár :D) akkor versenyben volt ez is [link] , csak nagyon drágállottam. :( Most már nem is annyira drága.🤔
Meg ez is. [link]
...nekem a Zasszonyos sétálás benne alapfeltétel. :U

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#249041) RexpecT válasza jjeahh (#248978) üzenetére


RexpecT
addikt

Nekem egy fekete Shimano XC300-am van, nem rohadt még bele a lábam és bírja a strapát is.
Másfél év alatt került már bele ~13000km(ennek a túlnyomó része görgőzés és outi, ott nyilván kevesebbet kap, viszont sétálni sétálok benne, mert a negyedikről kell levinnem a biciklit a lépcsőn meg felhozni is :) ).

[ Szerkesztve ]

(#249042) jjeahh válasza Ringman (#249039) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Igen, a Giro valamiért újabban nem ezt a képet rakja ki:

Amúgy a cipők szvsz általában nagyon rendben vannak.
Shimanotól anno kb 2 éve az összes elérhető modellt felpróbáltam volt, a legtöbből jó volt az egy számmal nagyobb méret, de olyan is volt, amiből 41-es lábra a 43-as pici volt :D . Szal az lenne az igazi, ha minden modellhez külön lenne ilyen méretskála...

#249041 RexpecT: király, köszi! De mennyire érzékeny a lábad erre? Utcaiból milyent vagy képes elviselni nyáron?

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#249043) fulton válasza jjeahh (#249042) üzenetére


fulton
addikt

megint oda lyukad ki a dolog, hogy ezt nem lehet lebeszélni írásban, fel kell húzni és eldől jó e vagy sem. Még márkákon belül is változó mi jó és mi nem adott méretben vagy 1 el nagyobb kell stb. El kell menni, viszed a kis zoknijaid, akár kettőt ha télre is gondolsz vagy ahogy viselni fogod, és fel kell húzni, vagy lerendelni(visszaküldéses kalkulációval), máshogy nem fog kiderülni.

[ Szerkesztve ]

(#249044) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Hollandiába tud valaki olcsó csomagküldési lehetőséget? :) Legolcsóbb is 8 rongy, amit találtam. Vagy valaki vegye már meg a 40-es Lake MX176-ot az asszonynak :))

Egyedül Bike24-ről érdemes cipőt venni, ott legalább ingyen vissza lehet küldeni, csak a 10€ szállítást bukod. Kivéve, ha még rendelsz hozzá valamit.

Amúgy kedd óta itthon döglődöm valami nyavajával, persze, hogy akkor nem tudok bringázni, mikor a legjobb idő van. Kínomban bringákról olvasok, és sírva zabálok minden sz@rt, amit nem kéne, mert bringázással simán lemozgom, de így nem.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#249045) jjeahh válasza fulton (#249043) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Anno itthon amiket felpróbáltam egyik sem tetszett, sokkal drágábbak is voltak, mint neten, szal inkább kockáztattam, rendeltem :D . Most is az lesz, ha Giro lesz, annyira nem is félek a mérettől, mert eddig nem volt gond.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#249046) fulton válasza jjeahh (#249045) üzenetére


fulton
addikt

Így van izgalom a storiban :D

Nekem most volt nyeregkeresési projectem, azért az "kemény" hogy végigmentem számát nem tudom mennyi nyergen és egy sem volt megfelelő számomra. Maradtam a réginél.. ezt nem gondoltam volna mikor belevágtam ebbe.
(nyilván ha betétes történetre térnék át, más lett volna az eredmény kimenetele).

[ Szerkesztve ]

(#249047) Friczy válasza Csokicsibesz (#248950) üzenetére


Friczy
senior tag

Többet is rendeltem, a Bonavelo (ez a saját márkás, olcsó típus), rövid idő alatt kihozták, a minőségével nincs problémám, van, amelyik két szezont már kibírt.

(#249048) RexpecT válasza jjeahh (#249042) üzenetére


RexpecT
addikt

Nem igazán vagyok válogatós ezen a téren.

(#249049) Maximum1


Maximum1
őstag

(#249050) .LnB válasza Hasaggymeg (#248996) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hallod... Ennyi videó és komment után, tényleg csak most jutott eszedbe ezt megemlíteni, amikor tegnap már azonosítottuk a kattogást? :((( ;] Csak viccelek!

Viccelek, mert pontosan ez a kattogás oka nálam is. Ez ma bizonyosodott be. Mentem egy Dobogókőt, és felfele az utolsó 3km-en megint elkezdett kattogni. De nem lettem ideges. Amikor felértem, húztam egy kicsit a hátsó gyorszáron, és el is múlt. Rögtön eszembe jutott a kommented! ;) :R

Szóval akkor kijelenthetjük, hogy qva erős vagyok nem? Kemény mint a vídia! :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.