Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#209001) Dark Archon válasza Damateo (#208997) üzenetére


Dark Archon
addikt

Nem tudom, hány km-t kell odáig menned, most függetlenül attól, hogy Tescóba, Praktikerbe, stb. nem veszünk bringát. De most ezen kívül, hogy ez hulladék, próbálnék azért tippeket is adni.

Egy haverom anno megtette, szintén Praktikeres bringa, akkoriban 16eFt volt. Bp-ről mentünk Tahiba, de már Békáson elnyíródott a hajtókar a tengelyen. Szóval, ha nem akarod folyamatosan szerelni, bosszankodni, illetve még egyszer legalább ennyit rákölteni, akkor már érdemesebb egy normális bringát venni.

EZ például jó döntés, ha megfelel a 58-as vázméret. Lényeg, hogy szerintem neked egy klasszikus 28"-os városi bringa kellene. Amilyen fos utak vannak, 20"-os kerekeken legfeljebb vesekővel érdemes gurulni.

Illetve a belépő kategóriában a Neuzer gépeit érdemes nézni, ha viszont komolyabban gondolod, akkor ITT van még egy Gepida.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#209002) flash- válasza Damateo (#208997) üzenetére


flash-
veterán

kolégám évek óta a decatholonos riverside al jár dolgozni, nincs valami sok áttétel, lehet hogy ha nyomatékosan tekersz akkor pörgethetsz de ezen kivül erre pont jó újonnan 50 körül van decatholonban. azt venném
viszont kérdés a hozzáértőktől hogy hogy ez ugye nem fogad olyan sort ahol nem 14 a legkisebb lánckerék hanem 13-12.stb..én nem láttam legalábbis olyan 6s sort amin lenne 14 nél kisebb lánckerék..
elöl meg nem lehet rajta más nagyobb tányért cserélni mert valami spéci méret nem?
38-as elől azt kéne valami nagyobbra,de nem találtam 1x rendszerben olyat ami 40-es vagy ilyesmi...
legaábbis amikor próbáltunk ennek utána nézni falakba ütköztünk szóval nem tudom hogy lehet fejleszteni :(
de városra egyébként tényleg rendben van.
[link]

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#209003) Dark Archon válasza flash- (#209002) üzenetére


Dark Archon
addikt

A munkába járás nem éppen alkalmankénti használat, de a Decathlon is alternatíva. Csak lehet, eggyel magasabb árkategóriában próbálkoznék.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#209004) flash- válasza Dark Archon (#209003) üzenetére


flash-
veterán

hát fórumtárs munkába járást kérdezett, és pont azért válaszoltam neki hogy tudok olyat aki ilyennel jár munkába és elvan vele,persze nem egy magas kategória de kb 3 éve ezzel jár napi szinten dolgozni.
éves szinten kb 1500km -ert megy vele összesen, arra jó
most az hogy mit ír a decathlon az egy dolog, ruhákra is ráírják hogy 1-2 stb órás használatra, aztán attól még el lehet térni
de izlés dolga, sokan szakadt peugeot hasalós bringával járnak, vagy széthajtott szétvert 26-ossal ami csörög zörög, de legalább rá van irva hogy trek vagy specialized hát de egyébként egy romhalmaz, ezen meg ha cserél is legalább van egy alap váza ami nem esik szét 1 év alatt vagy nem úgy néz ki mint egy csöves hipszter(vannak még hipszterek? :) )
külalakot általában elfelejti mindenki figyelembe venni ajánlásnál, szerintem azzal együtt érdemes nézni egy kerékpár hasznosságát értékét, persze tudom szubjektív dolog,de akkor is inkább egy új tiszta váz amivel " meg lehet jelenni"

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#209005) jjeahh válasza Damateo (#208997) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Inkább használt 26" monti, vagy Decathlon. Amit linkeltél valszeg már nem is biztonságos, annyira gyenge eresztés lehet.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#209006) Damateo válasza Dark Archon (#209001) üzenetére


Damateo
aktív tag

Köszönöm a korrekt válaszokat.
20” a vasút miatt kell. Erre nem kell jegyet venni.
Napi 12km kellene tekernem vele. 4x 3km távon.
Egy etap-ra kb 10 perc van.
Ha beválik veszek jobbat.
Ez leginkább tesztelésre van.
Áttételen lehet hogy javítanom kellene, hogy jobban haladjak.
[link] erre gondoltam kezdésnek.
Itt mire kell figyelni?

(#209007) parandroid válasza Damateo (#209006) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Tesztelésre se vedd meg, annyira ócska, hogy kidobott pénz. Decathlonban amúgy vannak fasza városi rollerek is, azt még könnyebb vonaton vinni, meg olcsóbb is.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#209008) Dark Archon válasza Damateo (#209006) üzenetére


Dark Archon
addikt

Tesztelésre is kidobott pénz. Egyébként a 18. kerületben, a Speedbike szervize előtt mintha láttam volna ilyesmi gépet használtan. Akkor hozd el azt, szerintem két sörért a tied.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#209009) Hasaggymeg válasza Damateo (#209006) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Az a baj, hogy ezzel jó esetben idegeidet rosszban meg testi épségedet (bár ezt remélem azért mégsem) fogod leginkább tesztelni. Van a Decaban is valami összecsukható kis kerekű. 🤔

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#209010) Ringman


Ringman
nagyúr

ha megpróbálom a squirtet, akkor a lánc gyári zsírozását sima lánc zsírtalanítóval leszedem, leöblítem vízzel, hagyom megszáradni és mehet rá a squirt?

(#209011) MPowerPH válasza Damateo (#209006) üzenetére


MPowerPH
félisten

Roller? Ennel mar a sima, labbal lokdosos is jobb lenne. Tempoban szerintem ugyan ott lennel.
Ha mindenkeppen ragaszkodsz az ilyenhez, probalj ki egyet, mielott barmennyiert megveszed. Lehet utana azt mondod Te is, hogy zsakutca.

flash-: Ez a linkelt Decathlonos kerekpar mennyire elheto? Kellene nekem is egy hasonlo olcso, munkabajaros, amire az eddig hasznalt gyerekhordozo nyereg is felrakhato.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#209012) varmi2


varmi2
nagyúr

Most a téli leállásra, hogyan tegyem el a bringát? Engedjem le a kerekeket, vagy maradjon felfújva? Fali tartóban van, így a kereke a levegőben lógnak.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#209013) Zoliwrc válasza Ringman (#209010) üzenetére


Zoliwrc
aktív tag

Igen

(#209014) Hínár929 válasza flash- (#209002) üzenetére


Hínár929
tag

Menetes racsninál 13T a legkisebb fogszám ami kivitelezhető, hatosból nem tudom csinálnak-e, hetesből van.

(#209015) Hínár929 válasza Ringman (#209010) üzenetére


Hínár929
tag

A wax mágus így csinálja.

Benzin, brigéciol D3, denaturáltszesz, én ezekkel csinálom. Tökéletesen fémtiszta lesz.

(#209016) Hínár929 válasza Damateo (#209006) üzenetére


Hínár929
tag

Neuzer, Praktiker, stb. hulladékokat felejtsd el. Éves szinten összejöhet simán pár ezer kilométer, erre a felhasználásra ezek a "bicajok" nem nem lesznek jók.
Ha az útvonalon nincs nagy szint akkor 3 sebességes agyváltó kell szerintem, pl. Shimano. A hátsó lánckerék fogszámokkal elég jól lehet játszani, ki lehet kísérletezni a legjobb áttételt, párszáz forint csak egy lánckerék.
Én vennék a helyedben egy használt Csepel campinget, fűzetni bele duplafalú felniket rozsdamentes küllőkkel, előre egy olcsó Shimano aggyal hátra pedig egy 3 sebis agyváltóval.
Használattól függően évente egy agy zsírzás és sok évre meg van oldva a bicaj kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#209017) Ringman válasza Hínár929 (#209015) üzenetére


Ringman
nagyúr

köszi a linket, akkor ezeket még be kell szereznem.

---
más:
tubelessítésnél érdemes tej nélkül felpumpálva pár órát várni, vagy ahogy a helyére pattant a kerék, mehet bele a Stan's Tire Sealant?

az egyik dt swiss cr 1600-as kerékre simán felpattant a tufo swampero külső úgy, hogy sima lidis pumpával a szelepmag nélkül felpumpáltam kb. 3-4 barra.

most 3,4 barra pumpáltam fel szelepmaggal együtt (így rá tudtam mérni az sks nyomásmérővel, sima pumpa 1,5-2 barral felülmér)

(#209018) nagylaci6417


nagylaci6417
aktív tag

Sziasztok ,vettem egy Cube Nature 50cm 2021 új bringát agusztusba 215000eft volt,kb 500 km lehet benne ,Sajnos szeptember végétől nem is tudtam használni ,elszakad az achilles szalagom ,Elkezdtem unalmaba vásárolgatni alkatrészeket miden vadi új,
amit cseréltem ,ma lett kész.
első váltó:Shimano XT FD-T8000, Top Swing, 31.8mm
hátsó váltó:Shimano XT RD-T8000, 10-Speed
hajtómű:Shimano XT FC-T8000, Hollowtech II, 48x36x26T, 175mm, Integrated
FOGASKOSZORÚ:Shimano CS-M771, 11-34T
LÁNC:Shimano CN-HG95
VÁLTÓKAROK:Shimano Deore SL-M6000, Rapidfire-Plus
KÖZÉPRÉSZ:Shimano BB-MT800
TELJES FÉK:Shimano Deore tárcsafék , BL-M4100+BR-MT41
KEREKEK:DT Swiss -Shimano Deore XT agyas tárcsafékes szegecselt.
GYÁRI Cube sárvédő elöre,hátra megvan.

Az lenne a kérdésem :Mennyért lehetne a bringát árulni? ,hogy ne röhögjenek ki

(#209019) andrisbandi válasza nagylaci6417 (#209018) üzenetére


andrisbandi
őstag

Van beárazós topik :)

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#209020) nagylaci6417 válasza andrisbandi (#209019) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

köszi

(#209021) Damateo válasza Hínár929 (#209016) üzenetére


Damateo
aktív tag

Köszönöm, ez is jó ötlet.
Közben kilesték hogy mit nézek és meg vette feleségem ajándékba. Úgyhogy nincs menekvés…

(#209022) szimpláncsak


szimpláncsak
tag

Ma végre ki tudtam menni tekerni a hóba. Hát azon a 2x10 km-en amíg kiértem az erdőbe, meg utána haza a maradék idegsejtem is elhalt. Latyak, jég minden mellékúton :(. Az erdőben már fasza volt, nincs is jobb, mint az erdei gépek megfagyott nyomvályújára ráesett hó, amin a turisták megfagyott lábnyoma van :DDD. Én meg igyekezzek ne elesni :)
De legalább tudtam tesztelni a karácsonyi Decathlonos kártyákon vásárolt cuccokat
[rockrider st 500 kabát ] : Elsőre elég vékonykának tűnik, ezért vettem egy plusz réteget magamra, így sikerült jól beleizzadnom felfelé a - 1 fokban. Amúgy jó csak lehetne rajta fényvisszaverő csík, de elvégre ez montis kabát.
[900-as zokni ] maradjunk annyiban lehet jobban jártam volna a NW husky ceramic-kal. Elvileg ebben is van merinoi gyapjú, de annyival nem éreztem melegebbnek, mint az eddig használt túra zoknit. Amúgy erdőben nem fázott a lábam, de nagyobb sebességnél már igen, kamásli alatt is.
[500-as kesztyű ] Nem fázott benne a kezem aszfalton lefelé gurulva sem. 1 hátránya van, hogy mozog benne a bélés, így amikor kicsit izzadt a kezed nehéz visszavenni. A másik problémám vele ami inkább egyéni preferencia kérdése is, hogy nem olyan párnázott így a jeges keréknyomon zötykölődve elkezdett fájni a bal tenyerem.

[ Szerkesztve ]

(#209023) parandroid válasza Damateo (#209021) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ne haragudj, de ez inkább lesz büntetés, mint ajándék. Vigyétek vissza bontatlanul, és inkább vásároljátok le az árát, vagy mittudomén. Semmi örömed nem lesz benne, több lesz vele a bosszúság, mint amennyi haszna van. :(

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#209024) jjeahh válasza szimpláncsak (#209022) üzenetére


jjeahh
nagyúr

No, akkor felétek is ilyen idő van... itt az aszfalt is járhatatlan "trekking" sárvédő nélkül, de leginkább azzal sem jó, mert a hó miatt az amúgy is túl szűk utak még jobban beszűkültek, így életveszélyes tekerni.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#209025) parkr válasza varmi2 (#209012) üzenetére


parkr
őstag

Hacsak nem változó légnyomású helyen tárolod (pl.repülő :D ) , teljesen felesleges leengedni, majd idővel enged az magától is

(#209026) PELLE


PELLE
tag

Anno rádiózni és bringázni egyszerre?
[link]

(#209027) parkr válasza PELLE (#209026) üzenetére


parkr
őstag

Mai változata BT hangszóró hurcolása tekerés közben, teljes hangerő alkalmazásával. "cigeretták" között eléggé elterjedt

(#209028) spanyoll


spanyoll
addikt

Halihó!

Jelenleg egy singlespeedem van, ami költözés miatt eléggé elvesztette az értelmét (full síkterepes használatból költöztem hegyes dombos vidékre).
Következő felhasználásra mit ajánlanátok?
- napi szinten 5km "hegynek fel" (kb 100m emelkedés), 5km vissza melóból
- heti szinten 2-3x városba bemenés, ami szintén hasonló emelkedés és táv, ergo semmi komoly
- jó esetben heti 1x, rossz esetben havi 1x valami lightos offroad, erdőben tekerés, szintén semmi komoly emelkedéssel
- évi 1-2x balatonkör kaliberű 200kmes túra
- évi kb 4x kisebb 100km kaliberű kör

A nagyrészt városi felhasználás miatt nem akarnék brutál terepgumikat, de a néhai erdőben tekerés miatt viszont nem akarnék kizárólag virsligumira sem korlátozódni. Tudom, két kerékszett, de azt max akkor játszanám be ha elöl és hátul is gyorszáras és röhögve cserélem gyorsan.
Alapvetően azon őrlődök, hogy kell-e nekem ilyen minimál felhasználás mellett a kicióccó kétpálcás tucat montin kívül bármi. Idén kb 1500km volt az éves bringatávom, jövőre sem lenne ez több 2000km-nél szerintem.
Nem vagyok elitista, sok bringám tucatfos volt (öreg felújított nehéz montitól, decathlonos foldingon át most a nehéz acél vázas singleig), de azért garantáltan szart sem akarnék.

Nem feltétlenül konkrét típusokat várok (bár azt is megköszönöm), de a leírás alapján némi iránymutatást is megköszönök, hogy milyen fajta bringa az ami illik ehhez a felhasználáshoz.
Utoljára amikor montim volt azt még 20 éve vettük az osanban 30K-ért, úgyhogy kicsit idejemúlt a tudásom ezen a téren :D

Tippre valami cube vagy hasonló kaliberű ccre gondolnék két kerékszettel gyorszárral, de nem tudom milyen alternatíva van.
Ha mostani gépem el tudnám passzolni értelmes áron akkor az egész műveletre kb 200K-t költenék összesen. Nagyon plafon a 250, de az már kicsit foghúzós lenne.

Köszi előre is a helpet!!!

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#209029) jjeahh válasza spanyoll (#209028) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Használtan ennyiért egész jó 29er montikat lehet kifogni és idővel mehet rá egy szett gyors gumi, ami terepre is okés, pl. Race King.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#209030) parandroid válasza jjeahh (#209029) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Azért én a race kinggel sem indulnék el Balatont kerülni. Ha nincs összehasonlítási alapod aszfaltos, gyors gumival, akkor a standard montis gumikhoz képest biztos gyorsnak tűnik, egy országúti, vagy fitness után viszont kínszenvedés vele aszfalton haladni.

Amúgy valami cross trekkingt ajánlanék, mint a cube nature. Ha nem terepre kell, csak földutakra, oda bőven elég, cserébe aszfalton is jóval gyorsabb, mint akármilyen mtb. Ráadásul elég jól szór a felszereltsége, egész olcsón indul alap cuccokkal, de van belőle jól felszerelt verzió is jó pénzért, szóval lehet keresni egy jó kompromisszumot.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#209031) Maximum1 válasza spanyoll (#209028) üzenetére


Maximum1
őstag

Elég komoly vágyak ezek, de majd ha lenyugodtál ;] , lehet elég lesz egy Nexus 3 agyváltó a mostani SS gépedbe.
De ha komolyak a célok, akkor figyeld ezt a bringát mikor lesz készleten, ez pont arra jó amit szeretnél.

[ Szerkesztve ]

(#209032) spanyoll válasza jjeahh (#209029) üzenetére


spanyoll
addikt

Na igen, ez a nagy kérdés, hogy mennyi lenne a terep és mennyi az aszfalt. Azt viszont tudom, hogy akármennyire hitegetem most magam, hogy minden hétvégén mennék vele, örülök ha havonta 1 összejönne. Arra meg lehet, hogy hülyeség a monti... Nem tudom.

@parandroid: A sima verzió árban is meg felszereltségben is egész szimpinek néz ki. Főleg ha elkezdem vadászni használtan, akkor meg főleg.

@Maximum1: 3 sebesség nem nagy sztori, azért van pár erősebb emelkedő amire felcombosodni tudok csak három sebességnél, de megmászni nehézkesebben... akkor meg megoldom ezt a mostanival is ottrohadjak meg :D
Amúgy a gravelen is gondolkoztam de még értelmeznem kell, hogy azok hogy is működnek, mert egyelőre nem érti az agyam, hogy az outi vázzal terepre megyek az miért jó, de valamiért biztos :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#209033) jjeahh válasza parandroid (#209030) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ja igaz, én gravelt akartam ajánlani, de ennyiért nem tom van-e.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#209034) Maximum1 válasza spanyoll (#209032) üzenetére


Maximum1
őstag

Valószínűleg nem fog jól esni a terepezés vele, de a többire amiket felsoroltál jobb mint egy monti, kérdés mi lesz a több, 80%aszfalt és 20 terep akkor nem kérdés.
Nálam grévől van szolgálatban 70/30-al, többnyire hosszút megyek 80+ kiliket.
Évesem nem nagy szám 2600Km 17ezer méterrel.
Havernak Cross trekingje van, csak terepen jobb, síkon esélye sincs.
Ezeket csak azért írom le, hátha segít dönteni.

[ Szerkesztve ]

(#209035) Zoliwrc válasza jjeahh (#209024) üzenetére


Zoliwrc
aktív tag

Itt is rossz idő van ne izgulj, eső-ónos eső, most kezd lefagyni. Nemsoká rá is nyomok ez éves strava összegzésre mit mutat. :DD

(#209036) Ringman válasza Zoliwrc (#209035) üzenetére


Ringman
nagyúr

nálunk ~2-3 napja ez van, csomó faág letört telken belül (10-15 átmérőjű is), csoda hogy a légkábelek megúszták

(#209037) zsolti72837 válasza szimpláncsak (#209022) üzenetére


zsolti72837
őstag

Ilyen jó az a kabát? :Y

Egy jó téli kesztyű nekem is tervben van, viszont akkor ez offos.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#209038) szimpláncsak válasza jjeahh (#209024) üzenetére


szimpláncsak
tag

Most esik megint a havas eső, szerintem le fog fagyni minden az erdőben. Holnapra marad a túrázás :). Le is mondtam már róla , hogy meglegyen a 7500km idén, pedig már csak 88km kéne hozzá,de 30-31-én meg dolgozom. :))

[ Szerkesztve ]

(#209039) bardi válasza szimpláncsak (#209038) üzenetére


bardi
aktív tag

Holnap pilisszentkereszt-kétbükkfanyereg útvonalat nem ajánlom senkinek, kocsival azt hittem nem fogok feljutni, 4-esben félgázon úgy forgott a kerék, mintha 1000 lóerő lenne :DDD

Esztergom környékén az erdőkről van valakinek tapasztalata? Holnap vagy 30.-án mennék egy kört, ha nem gáz.

'92 Honda VFR 750

(#209040) Hasaggymeg válasza Zoliwrc (#209035) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

+1 :(... ónos eső és zasszony együtt = ~0 km. :U

szimpláncsak... nekem a régebbi 500-as kesztyű van és nekem is nyomja hosszabb tekeréseken egyik tenyerem egy varrat. Ami a mozgó bélést illeti amint izzadni kezdene kezed azonnal le kell húzni, hisz amúgy is elkell már a hűtés, aztán ha kell visszahúzod még szárazon. Nekem ez bevált mint hőszabályzás. :)

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#209041) velizare válasza Damateo (#208997) üzenetére


velizare
nagyúr

ez mi

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#209042) szimpláncsak válasza zsolti72837 (#209037) üzenetére


szimpláncsak
tag

Hát nem írtam hány réteg volt rajtam :D Amúgy egy futópóló + dekatlonos futófelső+ rc 100 biciklis felső és a kabát. :)

(#209043) Damateo válasza velizare (#209041) üzenetére


Damateo
aktív tag

Két kerék vázzal összekötve, kerékpár.
Meggyőztettek hogy vegyek másikat.
Alakalom adtán meg is teszem.
Addig is letesztelem hogy milyen ez a remekmű.
Majd írom a tapasztalatokat.

Más:
Többször volt említve shinamo agy váltó.
Nincs vele tapasztalatom, mit kell róla tudni?
Nekem relatív drágának tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#209044) flash- válasza Damateo (#209043) üzenetére


flash-
veterán

praktikerest választod végülis?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#209045) Hasaggymeg válasza szimpláncsak (#209042) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ha intenzíven tolod és nem állsz meg kissé soknak tűnik... én nullánál minap egy hosszúujjú aláöltözővel kevesebbel mentem mint te és elég volt.

flash.... megneszelte a család és megvette neki. 🤭

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#209046) Damateo válasza flash- (#209044) üzenetére


Damateo
aktív tag

Nem kellet választani. Jött magától.
Magánszemélytől lett vásárolva… ezt már nem lehet vissza vinni.

(#209047) Damateo


Damateo
aktív tag

[link] ez elfogadható minőségű?
Arra gondoltam ha tudok egy ilyet szerezni használtan olcsóbban + egy Shimano nexus 3 (szettben a váltó 37k?)
Mennyire lenne jó kombináció?

(#209048) parandroid válasza Damateo (#209043) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jó, hát ahhoz a biciklihez képest egy vekni kenyér is drága. De ha biciklis példánál akarunk maradni, egy szett jó gumi kb annak a biciklinek a fele árban. Ahogy korábban is említettem, egy normálisan működő első teleszkópot nem is kapsz ennyiért, amibe ez került. Szóval gondolhatod, milyen fasza gép lehet.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#209049) parkr


parkr
őstag

(#209050) jjeahh válasza parandroid (#209048) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ebből egy szett ;]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.