Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103001) Because válasza 6030D (#102997) üzenetére


Because
őstag

és remélem, hogy ott szigorúbban büntetnek ez miatt! bármennyire is negatívan fogalmaztam így érzek.

(#103002) 6030D válasza Because (#103001) üzenetére


6030D
Ármester

?

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#103003) Because válasza 6030D (#103002) üzenetére


Because
őstag

én hibám! olvasási hiba! az felüljáró, nem felhajtó :R

[ Szerkesztve ]

(#103004) 6030D válasza Because (#103003) üzenetére


6030D
Ármester

felÜLjáró! ;) ami az autópálya felett megy keresztben. Ez lehet közút vagy bringaút. Oda kell felmenni, nem az autópályára.

:R

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#103005) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Újra megkezdodott a szezon, de máris technikai nehézségekbe ütköztem. A Sports Tracker alkalmazas semmi áron nem ismeri fel a Polar pulzusmero pantomat. Tapasztalt valaki ilyet? Tavaly gond nélkül megtette, most semmiképp sem. A Polar alkalmazásaban gond nélkül látszik és mutatja a pulzusomat, de ST nem.

Találkozott valaki ilyennel?

(#103006) 5381 válasza Tufa_ (#102995) üzenetére


5381
aktív tag

Pont ma néztem ezt a versenyt. Ez nem arrafelé van? Elég pofás emelkedő :D
Én a múlt héten mentem 60km-t, 1100 méter magassággal, de kidöglöttem rendesen. Bár ebből 30km lefelé volt. Nehéz azt szimulálni sík talajon, hogy a bicikli azonnal megáll, ha nem hajtod.
Ha máshogy nem, vonatozz el egy hegyig pár napra és mássz fel rá sokszor.

[ Szerkesztve ]

(#103007) Tufa_ válasza 5381 (#103006) üzenetére


Tufa_
aktív tag

Eleg hasonlo. Akartam indulni a prudential rideon de a minimum tamogatas majdnem mindenhol 500 font plusz 50 font nevezes es a horror hazajutni utana (25ezer induloval...). Illetve a prudential "csak" 1300m szint kulonbseg..

Ez csak egy kisebb rendezveny, Tour the Cuisine, elitebb hotelek dolgozoik indulnak rajta es az iparban dolgozok megsegitesere gyujtenek. Ez inkabb amolyan presztizs kerdes a cegnek es ezert is neveztek.. Az utvonal meg nem publikus.
Ezen kivul meg lesz egy London to Brighton de az csak egy 100kmes ut, egy hosszabb emelkedovel 😊(beacon hill, azt hiszem 2.5km folyamatos maszas, viszont ha nezel videokat akkor latni hogy inkabb a tobbiek miatt nehez mert feltartanak es nincs helyed..)

[ Szerkesztve ]

(#103008) Tufa_


Tufa_
aktív tag

(#103009) JackFeryll válasza Tufa_ (#103008) üzenetére


JackFeryll
őstag

Ez egy olyan bringa aminek concept fázisban meg kellett volna akadnia, de megszökött és a gyártósorra került. Értelmetlen, felesleges integráció egy olyan műfajban ahol kiemelten fontos hogy útközben könnyen lehessen szerelni/cserélni rajta mindent.
Az csak mellékes hogy ronda és köze nincs a nullára rakott stucnihoz amivel a promóban példálóznak.

[ Szerkesztve ]

(#103010) Hasaggymeg válasza pittlaren (#102989) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Tapasztalat is van benne,rendesen.Pl Runner dolgozott is náluk,ő írt a vázak pontatlanságáról és a hanyag összeszerelés,gyenge szakártelem a boltban.Ugyanakkor készítenek felső kategóriás ketékpárokat is.Aztán mivel ebből többet vásárolnak mint a többi nagyáruházból összesen,sőt,lehet többet mint bárhonnan összesen,így normális,hogy nagyobb figyelem,kritika is övezi.

tufa...160km 2000+m szinttel igencsak combos. :Y

Relaks...nagy áttéten,lassan gyötörni nem igazán hasonlít a kormányrafekvős pörgetéshez.

san01...én ilyent hordok,nagyon jó.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#103011) Tufa_ válasza Hasaggymeg (#103010) üzenetére


Tufa_
aktív tag

Gondolom ekkora tavnal mar kijon egy orszaguti elonye egy hybriddel szemben? Nem tudom meg hogy adagolom be otthon hogy ismet bringat nezegetek... :DDD

(#103012) Hasaggymeg válasza Tufa_ (#103011) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Szerintem pedig ilyen távon és szinttel ami kijön az a kerékpáros gyengesége. ;] ...otthon meg halgass és tagadj. :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#103013) CptAdamica válasza Hasaggymeg (#103010) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szép letisztult design-a van, ez csak sötét lencsés, vagy photokromatikus? :)

Megyen!

(#103014) Napfénysüti

Megvolt ma a Kokárdás karika, részt vett rajta valaki?
Nem volt épp túl jó idő de toltuk rendesen, nekem 92km lett a vége mára és baromira elfáradtam. :)

Ui: lehet jövő héten elviszik az outimat. :O

Més que un club!

(#103015) Hasaggymeg válasza CptAdamica (#103013) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nem pont ilyen de sőtétedő lencsés. :K

Napfénysüti...azt hittem ez jó hír! :F

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#103016) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok!Holnap készülök venni egy mtb-ok.A decatlonba L-es méretűt tetettem félre.Azt szeretném kérdezni hogy a 172cm-es magasságomhoz ez jó lesz vagy inkább M-est kellene venni?Megnéztem az összefoglalóban a mértettáblázatot és az szerint nagy az L-es.Nem tudom hogy hosszabb távon az számít-e hogy egy picit nagyob a váz.

(#103017) cozmo válasza Hasaggymeg (#103010) üzenetére


cozmo
őstag

Nem combosabb mint pl egy Szilvásvárad maraton hosszútáv, ami 107km terepen, bő 2700m szinttel.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#103018) rétisün válasza Napfénysüti (#103014) üzenetére


rétisün
veterán

az enyémet nem :P ( :O )

legalább vehetsz Canyont!

hirdetted valahol, vagy ismerős viszi?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#103019) trialboj válasza Misi1980 (#103016) üzenetére


trialboj
őstag

Biztos hogy nagy lesz, az L az 178 körül kezdődik.

Szerintem a vázon kell írjon pontosabb méretet is mert az h M nem mond el mindent, azon belül is van pár méret. [link]

Neked valószínűleg egy 44-45cm es váz lenne a legideálisabb.

Nem tudom ott mennyire van lehetőség ráülni beállítani, de ha megoldható akkor próbáld ki, beállított nyereggel, ami annyit tesz hogy egyik lábad a pedálon, kinyújtva függőlegesen(pedál lent), épp hogy picit hajlított marad a térd illetve, illetve még lábujjhegyen kb meg tudsz támaszkodni a földön.

A lényeg hogy kisebbet mint 44cm ne vegyél mert az hosszú távon megterheli a térdedet, eleve nem lesz olyan kényelmes. Hátha tud segíteni az eladó is, és nem csak rád akarja majd sózni azt ami épp kéznél van.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#103020) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Ma szép idő volt, +19 fok, rengeteg sár és a magasban még mindíg van hó is, bár a síszezonnak már valszeg vége :D

pittlaren: Ja, a Devron nagyon igényes, szép bringákat csinál belépő fronton, kár, hogy nincsenek igazán top gépeik, amik emelhetnének a márka imidzsén.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#103021) Misi1980 válasza trialboj (#103019) üzenetére


Misi1980
senior tag

Az összefoglalóban van egy táblázat ami szerint is M-es vázméret kell nekem.Megmértem a belső lábhosszt is.Lehet hogy egy kicsit elkapkodtam a méret szerinti bicikli foglalást.Ha tudom lehet hogy kicseréltetetm egy M-es méretűre.Azért kérdeztem itt meg mert ahogy olvasgatom a topikot itt nagyon profiik vannak.Nem szeretném ha az eladó bármilyen hülyeségre rábeszélne.Ha esetleg nem sikerülne csak az L-est elhoznom amit lefoglaltam akkor annak hosszabb távon vannak hátrányai?Bocs a láma kérdésekért de nagyon amatőr vagyok ebben a témában.Köszi a segítséget!

(#103022) Hasaggymeg válasza Misi1980 (#103021) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nincs semmi veszve,van ott elég emmes is,nehogy ellest hozz el ha nagy! :N

cozmo...annál nem,de ahhoz,hogy egy sík városba készülj rá már elég kemény.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#103023) pittlaren válasza Hasaggymeg (#103010) üzenetére


pittlaren
csendes tag

Ezt nem tudtam, mármint ami a vázak pontatlanságait illeti. A többi, amit említettél viszonylag könnyen orvosolható, de az előbbi szívás lehet, ha éppen ilyenbe fut bele az ember. Az igaz, hogy Kilimanjaro-t, meg X-Fact-ot kevesebbet látni, de azok már ránézésre sem gyere be kategória, legalábbis számomra. A Hervises/Isportos KTM-ek meg számomra brutálisan drágának tűnnek, igaz, ezekről utcán járva-kelve meg nem mondom, hogy gyári, vagy nagyáruházi verziók-e. 2001/2016között ugyanazt a cr-mo Raleigh montit hajtottam, leszámítva egy fél évet, amikor egy Isportos Genesis volt alattam, az nem tett rossz benyomást rám.

(#103020) jjeahh Á, a márka imidzs emelése egyenlő azzal, hogy minden kategóriában fefelé kalibrálják az árakat. Marha szép helyeken van szerencséd tekerni, irigylem...

Itt, az Alpokalján is bekacsintott a tavasz:

[ Szerkesztve ]

Milyen név az, hogy Azim? Cornwalli vagy ír? Mór...

(#103024) jjeahh válasza pittlaren (#103023) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ja, itt vétek kihagyni a montizást :D . Azért a bicómon az alkatrészek javát valszeg kérdés nélkül becserélném a tiédre :DDD

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#103025) TomMusic válasza pittlaren (#103023) üzenetére


TomMusic
őstag

Kilimanjaro-t, meg X-Fact-ot kevesebbet látni, de azok már ránézésre sem gyere be kategória, legalábbis számomra.

Próbáltad már őket? :U

[ Szerkesztve ]

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#103026) parkr


parkr
őstag

[link] és csak két és fél évig nem vezethet... :o

(#103027) StLui válasza StLui (#102968) üzenetére


StLui
veterán

Megvolt a túra, 70 % aszfalt, 30 % földútból 300 méter bitang agyagos dzsuva, volt sár azon kívül s, de az nem vészes, MTB Hungary FB csoportban is láttok képeket, illetve írt is hozzá egy pár sort major Attila, a szervező.

Hangulat, társaság nagyon szuper, ezért imádok menni, sajnos nehéz társaságot találni komolyabb montizáshoz, pláne a korosztályomban. Viszont a fully bringát nem erre vettem és szinte fáj, hogy olyan túrákon megyek ahol mehetnék egy alap montival is, még könnyebb is lenne. Ráadásul azért vettem mert olyan terepen szeretnék menni ahova való is egy enduró bringa (persze csak a "kék" pályára egyelőre :D )
Szóval komoly dilemában vagyok, hogyan tovább, mert endurózáshoz végképp nincs partner :(
Ja és 3-4 hónap kihagyás, majd egy 56km-es túra 1000m szinttel garantált "beszarok" érzés :D

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#103028) Runner_fxr válasza pittlaren (#103023) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Én 2009 és 2010 között dolgoztam a Decathlonban, azóta változhatott sok minden, de akkoriban nem álltak túl fényesen kerékpárügyileg, már ami a vázak minőségét illeti. A kerékpár részlegen voltam szervizes. Volt időm megismerni a bringáikat, mivel napi szinten találkoztam velük. Nagyon kevés olyan bringát láttam ott, amire rámertem volna mondani, hogy érdemes megvenni. Ezek általában vagy az alap, aluvázas bringáik voltak, vagy egy két komolyabb felszereltségű modell, amit kb csak a felszereltsége miatt megérte megvenni, akciósan.
350-400 ezer körül, akkoriban, 8-9 éve, Volt olyan össztelós XC montijuk, ami olyan módon tekeredett, hogy én olyat azóta sem láttam ebben a kategóriában. Ráléptél a pedálra és a váz közepe eltekeredett az ellenkező irányba, de vagy 5 centit. Az össztelós Freeride bicó mozgása olyan volt mint egy tesco bringáé. Az alu vázas fitness bringájuk olyan lomha volt, mint egy trekking. Arról nem is beszélve, hogy a v-fék tüskék úgy álltak némelyik vázon, hogy a féket nem lehetett párhuzamosan beállítani. Nagyon randa hegesztési varratok, ferde vázak. A csúcs karbon országútiból kettőt is visszahoztak repedten, és nem esés miatt történt, csak úgy elrepedt a használat során. Szerintem összesen azt a két darabot adták el belőle az egész országban, mindkettő ott lógott a műhely tárolóban eltörve. Megmondom őszintén azóta nem követtem nyomon a "fejlődésüket". El tudom képzelni, hogy van már akár több vállalható modelljük is. Viszont azt is érdemes szem előtt tartani, hogy ha veszel egy ilyen bringát, a használt piacon lótrágyát se fog érni. Illetve a decathlonos és a többi nagyáruházban is a szervizes, szakmai tapasztalat a nullához közelít. Épp ezért kétszer is meggondolnám, hogy rá bíznám e egy ilyen szakira a bringámat. Annyi előnye van, hogy ha gariztatni kell a bringát, az általában könnyen és gyorsan megy, ha esetleg akadékoskodnak, elég odahívatni a főnököt, és az akkor is a vásárlónak ad igazat, ha a bringával a falnak tekertél és azért sérült meg. :D

[ Szerkesztve ]

(#103029) Solad válasza Napfénysüti (#103014) üzenetére


Solad
őstag

Bar nem a kokardas karikan, de en is tekertem ma.

Nagyon jo jel, hogy ezen a koron ilyen tempohoz tavaly nagyjabol harminccal magasabb atlagpulzus tarsult.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#103030) TomMusic


TomMusic
őstag

Szuper kis videó. :K
[link]
(Bár nem mai, de nekem még új, nem láttam eddig).

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#103031) Runner_fxr válasza StLui (#103027) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Itt a Budai-hegységben amint beköszönt a normális idő, szinte minden hétvégén vannak erdei, csapatos bringázások. Van sok olyan terep, amit lehet Endurózásnak nevezni. Tavaly emlékszem az első tekerésemre, a téli kihagyás után, az is olyan 70 km volt és kb 1200 szint. Napokig pihentem. :) Remélhetőleg idén hamarabb visszarázódok, mert egész télen heti 4-et mentem edzőterembe, persze azért a kettő nem ugyan az, de legalább volt sportolás. :) Viszont idén normál hajtással megyek, nem lesz segítségem. :)

[ Szerkesztve ]

(#103032) StLui válasza Runner_fxr (#103031) üzenetére


StLui
veterán

Alpinbike-kal mentem pár kört arrafelé, talán emlékszel. tetszett is nagyon, csak kéne találni csapatot hozzá, de igyekszem.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#103033) pittlaren válasza jjeahh (#103024) üzenetére


pittlaren
csendes tag

Á, hát szerintem ez kb. kölcsönös lehetne, csak más-más alkatrészt illetően :)

(#103025) TomMusic

Nem, de mivel ott volt egy "szerintem", azért remélem, h. átjött, - ha más nem a "ránézésre"-ből - h. ez egy tök szubjektív vélemény. És igen, mint írtam, ebből az "alomból" egy Genesis volt egy darabig, és az - számomra -teljesen okés volt. Csupán arra próbáltam reflektálni, hogy amazokkal ellentétben milyen rossz a renoméja a Rockridererknek, noha _ránézésre_ azok sokkal inkább minőséginek tűnnek.

(#103028) Runner_fxr

Köszi a háttérinfót, ez azért józanította a bennem élő idealistát, és árnyalta a RR bicajok iránti vonzalmam :R

A second hand piac, és az ilyen értelemben vett gyenge renomé nem zavarna, az előző bringámat is vagy 16 évig használtam. (fél év Isportos Genesis kitérőt nem számítva) Aztán az elmúlt két évben vettem kettőt :DD Úgyhogy egy darabig most megint elleszek (remélem)

A csavarodó, törő vázak elég horror...

[ Szerkesztve ]

Milyen név az, hogy Azim? Cornwalli vagy ír? Mór...

(#103034) TomMusic válasza Runner_fxr (#103031) üzenetére


TomMusic
őstag

A Pilisben is lehet jókat mászni, az sincs nagyon messzi. :K
Mondjuk én mindenhova "saját lábon" megyek. Ha lesz pénzem nyáron, veszek valami igénytelen kocsit, aztán irány a Mátra! :DDD

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#103035) TomMusic válasza pittlaren (#103033) üzenetére


TomMusic
őstag

Értelek, világos.
Na, lelőve a poént, nekem egy Kilimanjaro Bigben Pro van. :U
Pont most lesz benne 4000km (3967-et mutat most az óra, de volt pár kör mikor nem mért). Bár gyarló módra nagyrészt városban megyek vele (azért a padkák - lépcsők útba esnek :DDD ), de amikor csak tehetem, kimegyek vele terepre (Budai hegyek, Pilis, Visegrád). Láncon és gumin kívül mást nem kellett rajta cserélni, illetve nem kellett nyúlni hozzá. Nyilván nem azt mondom hogy csúcsbringa, mert pl. a teleszkóp keménysége nem állítható (hiába van ott a pöcök), és sajnos kicsit kemény, de nem is volt fél millka az ára.
Illetve én magam is azt az elvet vallom egyébként, hogy a minőséget meg kell fizetni. De szerintem abba a hibába sem szabad esni, hogy egy kalap alá vesszük a 150, meg a 60 ezres biciklit.

Ajaj, de csacska vagyok, ezt beleírhattam volna az elősző hsz-be. :B

[ Szerkesztve ]

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#103036) StLui válasza TomMusic (#103034) üzenetére


StLui
veterán

Mondjuk én pont nem mászni szeretek, az csak egy szükséges rossz ahoz hogy lejtőzzek :D Sajna liftes helyre nincs túl sok lehetőségem, időm menni. (ezért is jó lehet egy e-monti)

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#103037) TomMusic válasza StLui (#103036) üzenetére


TomMusic
őstag

Ja az úgy más. :DDD
Nekem jobban esik a lejtőzés, ha előtte másztam egyet. Tök jó, mikor mászás után gyönyörködök egyet a kilátásban (meg persze közben is), aztán lefelé már chill van ... mármint attól függ merre lefelé. Ha át a susnyáson, akkor az nem annyira chill. :D

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#103038) parkr válasza Runner_fxr (#103028) üzenetére


parkr
őstag

szerintem amúgy szándékosan b'twin a nevük.
"between usable and crap"
legalább az önkritika meg van :D

(#103039) pittlaren válasza TomMusic (#103035) üzenetére


pittlaren
csendes tag

Természetesen nem leszólni akartam egyik brand-et sem, csak RR viszonylatban lamentáltam azon, hogy mindenki üti/vágja mint a nagyáruházi bringák antikrisztusi megtestesülését, pedig - szigorúan szubjektíve! - vannak kevésbé pofás darabok is :)

Az én Analog-om sem volt (messze nem) öt kiló, még úgy sem, hogy ezt/azt cseréltem rajta, így abszolút adom, hogy " abba a hibába sem szabad esni, hogy egy kalap alá vesszük a 150, meg a 60 ezres biciklit" :)

" Nekem jobban esik a lejtőzés, ha előtte másztam egyet" Ezt is :)

Milyen név az, hogy Azim? Cornwalli vagy ír? Mór...

(#103040) CptAdamica válasza Hasaggymeg (#103015) üzenetére


CptAdamica
veterán

Köszönöm az ajánlást. :)

Megyen!

(#103041) Napfénysüti válasza Hasaggymeg (#103015) üzenetére

Ha elviszik akkor kb 4 hónapig outi nélkül leszek. Persze jó hogy megveszik de azért a szívemhez nőtt, ez az első komolyabb bringám.

rétisün: ismerős vinné, nem hirdettem még.

Més que un club!

(#103042) StLui válasza pittlaren (#103039) üzenetére


StLui
veterán

Az az egyetlen gond (nekem), hogy napi egy mászással és utána öt perc lejtőzéssel nem tanulsz meg lefelé menni. Napos túrákon nincs 10-20 percnél több lehetőség lejtőzni és abból ki tudja menyi az ami értékelhető is nem csak egy sziklás dózer út azt kész. Ugyanaz a helyzet mint a sieléssel, snowboardozással, esélyünk sincs egy osztrák ellen.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#103043) Solad válasza Napfénysüti (#103041) üzenetére


Solad
őstag

Ha hianyozna az aszfalt, akkor van egy hasznalaton kivuli corratec racetech II-m, szivesen kolcson adom egy idore hogy addig tudj gurulni :) (emlekeim szerint kb ugyanakkorak vagyunk)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#103044) inifini válasza Napfénysüti (#103014) üzenetére


inifini
tag

Szerintem láttalak Benneteket, délelőtt fél11 körül értem le Velencére, akkor gyülekeztetek, de nekem elég volt az oda-vissza, így is ki voltam mire hazaértem, 100 lett a vége: [link]

(#103045) Runner_fxr válasza StLui (#103032) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Facebook-on van több bringás csoport is, állandóan szerveznek tekeréseket. A kamaraerdei tesztnapra érdemes lenne elmenned, ott egy kalap alatt ki tudsz próbálni egy csomó pedelec montit, mindenféle rendszerrel. Utána el tudod dönteni kell e ilyen neked, vagy sem. Meg a választást is megkönnyíti. Az biztos, hogy egy ilyen géppel többet fogsz lejtőzni, mert sokkal hamarabb felérsz a hegy tetejére.

pittlaren: Egyértelműen ma nehezen tudnék állást foglalni a decathlonos bringákkal kapcsolatban, nekem a múltban látottak alapján nem szimpatikus, meg amúgy sem tetszenek, a maiak se, de lehet, hogy van olyan modell amit érdemes megvenni. Nyilván a bikemag-os cikkbe sem viccből dicsérték az 560-ast. Ha annyira trágya lenne, ilyen cikket azért nem rittyentenek mellé. Ennek ellenére, nem én leszek a célcsoportjuk, az biztos. :)

TomMusic: Bejártam már itt szinte mindent a környéken. :) De amint jön a jó idő, biztos megyünk jó párszor, majd bedobok ide időpontokat, amihez lehet csatlakozni. Persze még nem ártana beszerezni valami montit is addig.

Egyébként ha fölfelé annyira nem fáradsz el, a lefelét jobban lehet élvezni, és a koncentrációd is jobb. Ez is lehet egy érv a pedelec mellett.

parkr: Hát ja, valahogy úgy. :D

[ Szerkesztve ]

(#103046) StLui válasza Runner_fxr (#103045) üzenetére


StLui
veterán

Te tanácsodra menetem két éve is tesztnapra, ott őrültem meg (trekking helyett így lett enduro), tavaly pedig csak e-montit próbálgattam, ahogy túráztam is egy kapohoo-val már egy 50-es karikát, imádom, óriási élmény.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#103047) Napfénysüti válasza Solad (#103043) üzenetére

Nagyon köszönöm a felajánlást! :R

Infini: igen, akkor indultunk. Kb 50 fős társaság jött össze.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#103048) Szoles válasza Misi1980 (#103016) üzenetére


Szoles
senior tag

Szia! Nem tudom, melyik bringát veszed, de ha bítvines, akkor én úgy emlékszem, hogy 175 cm-től ajánlják az L-t. Persze ez sok mindentől függ.
Eszerint te még M vagy.

Ha ez segítség, én 177 cm vagyok elég hosszú karokkal, és nekem már az L jött be, az M kicsit rövid volt.
Szerintem be kellene menned és kipróbálni őket, azért csak az lenne a biztos.

[ Szerkesztve ]

(#103049) Hasaggymeg válasza Solad (#103043) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ez ritka nagylelkűség,le a kalappal! :R

(#103027) StLui...kissé irigykedek,de a dagonyát azért továbbra sem kedvelem. :N

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#103050) Napfénysüti

Van videó a tegnapiról: kokárdás karika

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.